Jeroepenmanifestatie zit in de lift Nieuwe tribunes in sportcentrum Goes PZC Leden Caecilia zingen al 40 jaar hun deuntje mee Provincie: vuile grond is wèl van Zierikzee december Oostkapelle wordt achtergesteld in begrotingsplan EEN NIEUWE Poging tot doodslag mdacht voor allochtone jongeren streek 7 ichaamsverzorgende roepen moeten status ijgen die ze verdienen WONINGINRICHTINGZAAK a.s. IN SEROOSKERKE w agenda 1 A kti ging vooral uit naar de techni- en vrijdagavond en zaterdag een stand aanwezig op beurzen, ting nog steeds nodig is, omdat nemen in een laboratorium dat ,rei inze verslaggever sche vakken, maar dat kwam veel ouders meekwamen. Dat Zoals de zaken in Zeeland gere- er bijvoorbeeld in het slagersvak speciaal voor de manifestatie in MAANDAG 25 NOVEMBER 1991 s - De tweejaarlijkse be- [nmanifestatie in Goes be- zich nog steeds in een stij- lijn. Niet alleen was het al van zo'n 15.000 bezoekers euw meer dan voorgaande i,ook in de organisatie van ieurs worden ieder keer verbeteringen aange- bt. Zo was er zaterdag spe- aandacht voor allochto- Die komen overigens toch is meer in de belangstelling bedrijven en opleidingen te n, gelet op de verschillende ers in buitenlandse talen, groep van in totaal 50 Tur en Marokkanen uit Walche- nZeeuwsch-Vlaanderen be lt zaterdag de beroepenma- tatie. Hun belangstelling ging vooral uit naar de techni sche vakken, maar dat kwam deels omdat ze zelf al een be roepsgerichte opleiding volgen. H. Akdag, provinciaal consulent van de stichting Zeeland, merk te naar aanleiding daarvan op dat het goed is Turkse en Marok kaanse jongeren zo vroeg moge lijk een bezoek aan de manifes tatie te laten brengen. Dan kun nen ze zien dat er nog veel meer mogelijkheden zijn, dan alleen de technische vakken. Dat geldt overigens ook voor Ne derlandse jongens en meisjes. Daarom was de beurs gericht op de groepen 7 en 8 van het basis onderwijs en de klassen 1 en 2 van het voortgezet onderwijs. Veel kinderen bezochten de beurs in schoolverband, maar opvallend was dat donderdag en vrijdagavond en zaterdag veel ouders meekwamen. Dat tot grote vreugde van de ver schillende standhouders, want in de praktijk bleek dat die be zoekers veel gemotiveerder wa ren. Uniek A. Boutkam van de stichting vakopleiding examen in het bakkerijbedrijf, is al jaren met een stand aanwezig op beurzen. Zoals de zaken in Zeeland gere geld zijn, is volgens hem uniek in Nederland. ,,De manier waarop hier door de verschillende disci plines samengewerkt wordt en de inzet van de organisatie, dat zie je nergens. En dat in zo'n klei ne provincie." Zijn collega van de slagersvak opleiding, M. Quist valt hem bij. Quist wijst er op dat voorlich ting nog steeds nodig is, omdat er bijvoorbeeld in het slagersvak op dit moment landelijk voor ze ker 500 mensen plaats is, Een van de sterke punten van de beurs is het feit dat niet alleen folders worden verspreid, maar dat de jonge bezoekers in de praktijk kennis kunnen maken met verschillende beroepen. Ze kunnen eens achter een lasappa raat plaats nemen, of een kijkje llonze verslaggever idif j rci( ES - Het onderwijs voor d- en lichaamsverzorgende oepen is nog steeds bezig m te krijgen. Dat werd zater- duidelijk gemaakt in een spraak van drs Y. E. de Vis ta Goes. Zij is inspectrice ihet ministerie van onder- sen wetenschappen, voor de lituten voor huid- en li- lamsverzorgende beroepen, die hoedanigheid verrichtte laterdag de officiële opening Esthetica Goes aan de Ko- gsstraat. iuw De Visser wees er op er nogal wat organisaties idie dit onderwijs tot een on- ichtige materie proberen maken. Ook de instituten den niet ontkomen aan een sche vingerwijzing. Zo con- teerde de inspectrice dat de atschappij wel verandert, ar dat de leerplannen van de lituten niet met die verande ren meegaan. Ook stond ze bij het feit dat er nog steeds n adequate opleiding is voor tenten in de huid- en li- iamsverzorgende opleidin- ging verder even in op de ver anderende wetgeving waar de opleidingsinstituten mee te ma ken zullen krijgen. De nieuwe wet zal meer accenten leggen op ondernemersvaardigheden en minder op vaktechnische vaar digheden, maakte ze duidelijk. Naar haar mening moet het be roep de status krijgen die het verdient en daarvoor moeten de opleidingen de basis vormen. Esthética Goes is het tweede door het ministerie erkende in stituut in Zeeland. In Middel burg is er ook een gevestigd. Het instituut geeft een basisoplei ding voor schoonheids- en voet verzorging. Ook worden er appli catiecursussen verzorgd. De les sen worden gegeven aan mensen die van het voortgezet onderwijs afkomen of al werkzaam zijn in het vak, maar er nog wat bij wil len leren. Ook is een opleiding van drie dagen in de week moge lijk, met studiefinanciering. Bij deze driedaagse opleiding zit te vens een cursus voor het mid denstandsdiploma. In Neder land bevinden zich 27 door het ministerie erkende instituten. De Goese vestiging is een onder deel van Esthética Opleidingen bv die 19 jaar geleden al in Breda met een dergelijk instituut be gon. De gehuldigde koorleden Koens, Courtin en Knuit van Sint-Caecilia (vlnr). foto Willem Mieras van een medewerker HEINKENSZAND - Al veertig jaar zingen Jan Koens, Jaap Courtin en Adrie Knuit hun par tij mee in het Rooms katholiek Mannenkoor Sint Caecilia uit Heinkenszand. Een verdienste die ze zaterdag tijdens de mis kwam te staan op een medaille en erediploma van de Sint Gre- gorius Vereniging. Ze kregen de onderscheiding uit handen van pastoor T. J. J. M. Brooymans, die de aanwezigen ook wees op het belang van de zangers voor de kerkgemeenschap. Het Heinkenszandse mannen koor bestaat al van vóór 1900. Momenteel zijn er elf leden die samen met een dameskoor, jon gerenkoor en een kinderkoor bij toerbeurt voor het muzikale ge deelte van de missen zorgen. In het mannenkoor staan Jan Koens en Adrie Knuit te boek als bassen terwijl Jaap Courtin bijdraagt aan de tenoren. Jan Koens is bovendien voorzitter van Sint Caecilia. De drie jubilarissen hebben van af 1953 onder leiding gestaan van dirigent/organist. Henk Fackler. Al met al is er een reper toire van honderden werken op gebouwd. Zaterdag bracht het koor de Tertia van Schubert ten gehoren. Naast overwegend Gregoriaanse gezangen in La tijn en Grieks zingen de leden ook Nederlandse gezangen, ^wee en soms drie keer per week komen de leden voor wat oefe ning in de kerk bijeen. Slechts zelden treden ze buiten de mis sen in het voetlicht. Om het jubi leum van Koens (69), Courtin (62) en Knuit (48) wat luister bij te zetten gingen alle leden zater dagavond na de mis feestelijk uit eten. nemen in een laboratorium dat speciaal voor de manifestatie in de Goese Zeelandhallen is opge steld. De organisatie was in handen van de Stichting Kontactcen trum Onderwijs Arbeid. SKOA. Die kon zaterdagmiddag het dierenasiel in Goes blij maken met een cheque van 1250 gulden. Dat was de opbrengst van het terras in de afdeling consump tieve vakken. Verder reikte het bouwblok op de beurs prijzen uit voor een rebus. Eerste werd Mar co Dek uit Heinkenszand, twee de Jorrit Veen eveneens uit Heinkenszand, derde S. J. Boorsman uit Goes en vierde Annemarie van der Wolde uit 's- Heer Hendrikskinderen. V akantiewoning Wolphaartsdijk doelwit dieven WOLPHAARTSDIJK - Bij een inbraak in een recreatiewoning in het bungalowpark Schelp- hoek aan de Muideweg te Wol phaartsdijk zijn een televisie, een radio en een antieke klok ge stolen. De woning is eigendom van J, B. uit Vlissingen. Men kwam in de nacht van zaterdag op zondag binnen na het vernie len van een ruit. De Goese gemeentepolitie heeft zaterdag een auto teruggevon den die donderdag bij een in braak in Goes was gestolen. De wagen stond aan de Heernisse- weg. Eerste prijs Ons Genoegen uit Kapelle KAPELLE - De fanfare van de muziekvereniging 'Ons Genoe gen' uit Kapelle heeft zaterdag een eerste prijs behaald op een concours voor fanfare en harmo nie te Zaandam. De fanfare komt uit in de afdeling uitmun tendheid. Met het verplichte nummer 'Tapas de Cocina' wer den 150 punten binnengehaald en het keuze werk 'Oregon for band' leverde 149,5 punten op. In totaal namen 22 fanfares en drumbands aan het concours deel. 'Ons Genoegen' onder lei ding van Peter de Rooij uit Goes was het enige Zeeuwse korps. De fanfare bestaat uit 35 personen. HnMi Janny van der Lee otenrijst or 4 personen) "kunt de rijstepap ook 's och tends al maken zodat u 's nds alleen de eierdooiers en itten nog maar door de pap «ft te mengen en de schotel in iven kunt plaatsen, gram paprijst er melk lakje vanillesuiker ieren gram basterdsuiker entje boter heelepel kaneel gram gepelde walnoten ök van rijst, melk, zout en va- lesuiker in ongeveer 50 minu- leen dikke rijstepap. Roer de lit van de basterdsuiker door en laat de pap enigszins :oelen. Hts de eieren. Roer de dooiers men met de rest van de suiker het kaneelpoeder tot een luimige massa. Meng hier de ■tepap beetje bij beetje door. ikde walnoten grof en meng ze Et het klontje boter door de it. iop de eiwtten stijf en spatel door de rijstepap. Vul een enschaal met de rijst en plaats ze 1 richel onder het midden u een voorverwarmde oven u225 graden Celsius, latde notenrijst in ongeveer 25 ïuten licht rijzen en een goud- ïurig bovenlaagje krijgen. enoeming van irecteur bij lichting voor handicapten DES - Het algemeen bestuur ui de Zeeuwse stichting voor II gehandicaptenbeleid gaat aten over de benoeming van nieuwe directeur. Dat ge- achter gesloten deuren in vergadering die dinsdag 26 imber wordt gehouden. 16.00 uur gaan de deuren de vergaderzaal wel open belangstellenden en zal de lijke benoeming volgen. Dat kurt in gebouw Magnolia te *s. De benoeming van een luwe directeur is nodig na het 'tséling overlijden van de vo- directeur, drs. F. Mulders. ®dere zaken waar het alge- i«n bestuur zich over buigt "de toetreding tot de Federa- van Nederlandse Gehandi- Ptenraad en het vergaderroos- ]Voor 1992. Ook staat een de- ®stratie van hulpmiddelen or auditief gehandicapten op programma. van onze verslaggever HEINKENSZAND - De vervuil de grond die de gemeente Zie rikzee op de stortplaats nabij Nieuwdorp wil storten, is wel degelijk eigendom van die ge meente. Dat schrijft de provin cie Zeeland aan het bestuur van de gemeenschappelijke rege ling vuilstortplaats midden- Zeeland. In de laatste vergadering van het bestuur was onduidelijkheid ontstaan over de herkomst van de grond uit Zierikzee. Daarom wordt deze kwestie donderdag 5 december om 9.30 uur opnieuw besproken in het gemeentehuis van Heinkenszand. Dan komt ook een andere zaak aan de orde die uit een vorige vergadering stamt. Dat wordt een soort welles-nietes-spelletje over de zogenaamde duo-bak ken. Bestuurslid J. H. Uijl stelt dat deze bakken goed werken en Tas gestolen TERNEUZEN - Een 75-jarige Terneuzense werd vrijdagavond van haar tas beroofd op de Kerk- hofiaan in haar woonplaats. De tas werd haar door een jonge man uit handen gegrist. De man ging er vervolgens te voet van door. De tas bevatte een klein geldbedrag en een aantal pasjes en persoonlijke bescheiden. verwijst naar ervaringen elders in het land. Maar van de zijde van de technische medewerkers van de vuilstortplaats wordt dat bestreden. In de vergadering wordt ook een verzoek om financiële steun van de stichting 'Miljoenen zijn te gen' besproken. De stichting zet in een brief aan het bestuur van de stortplaats nog eens uiteen welke gevaren er kleven aan de opslag van radio-actief afval in het Covra-gebouw nabij het dorp Borssele. Nieuwe reservisten MIDDELBURG - Een dozijn manschappen legde zaterdag morgen op het terrein van de Generaal Majoor Berghuijska- zerne in Middelburg de eed oi belofte af en trad op die manier toe tot het Korps Nationale Re serve. De nieuwe reservisten zijn: T. Houtstra, A. Jansen, J. M. de Jonge, P. W. Koemans, D. D. Ma- chielsen, A. J. Neels, N. Potap- pel, J. J. Schaap, A. A. de Veld, P. G. M. van Waesberghe, N. van Wijk-Zegers, M. P. van Haaften. Na de beëdiging door Reserve Luitenant-Kolonel J. A. M. Vaes werden nog diverse vrijwilligers- medailles en jaartekens uitge reikt. foto Willem Mieras De 85-jarige H. Mijnsbergen (midden) was apetrots op zijn onderscheiding. Toezegging burgemeester Seinstra Bedrijventerrein De Driehoek zie onze advertentie volgende week van onze verslaggever GOES - De Goese sportvereni ging 'Volharding' heeft zater dag heel wat cadeautjes gekre gen bij de viering van het 100-ja- rig bestaan. Allereerst was daar de Goese burgemeester mr T. R. Seinstra, die beloofde dat er nieuwe tribunes in het Goese sportcentrum komen. Wat later kwam de vice-voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Bond, J. Litjeu met de nog wat vage mededeling dat het steunpunt voor de jongens- groep selectie wat dichterbij kan komen. Momenteel wordt binnnen de bond gesproken over een steunpunt dat voor 'Volharding' dichterbij is dan het huidige in Ridderkerk, waar de Goese jongens nu nog steeds naar toe moeten. Maai' kritiek was er ook. Bijvoor beeld uit de mond van de voor zitter van 'Volharding', J. van Haneghem. Die zei dat het pro vinciaal bestuur van Zeeland wel eens wat verder mag kijken dan de Walcherse neus lang is. Het lijkt wel alsof het provincie bestuur helemaal niet op de hoogte is van het bestaan van het sportcentrum in Goes. Alles wordt naar Walcheren toege trokken, was de mening van van Haneghem. En dan waren er nog de cadeaus voor in totaal 16 leden van 'Vol harding'. Zij kregen een onder scheiding vooral omdat ze zich Drugsgebruikers in Terneuzen aangehouden TERNEUZEN - De Terneuzense gemeentepolitie hield afgelo pen weekeinde vier mensen aan voor het in bezit hebben van drugs. De 32-jarige Gentenaar A. A. werd een nacht vastgehou den, omdat hij zaterdagnacht werd aangehouden met 'enkele porties' heroïne op zak. Na verhoor en het opmaken van proces verbaal werd A. zondag middag heengezonden. Twee Amsterdammers werden zater dagmiddag opgepakt. Zij had den 'een kleine hoeveelheid' co caïne in hun bezit. Een 19-jarige Gentenaar werd vrijdagavond door de politie verhoord. Hij had ten tijde van zijn aanhouding wat hasj bij zich. slot van pagina 5 familie Post.-De Jong al langere tijd moedwillig door de Hulster rijkspolitie wordt gepest. „Juist als er een collega bij een me ningsverschil is betrokken, zal elke politiefunctionaris zeer zorgvuldig te werk gaan." Posten De Jong waren zaterdag avond laat nogal verontwaar digd, omdat het een paar uur had geduurd voor er politie was. Volgens hen kwam de politie pas toen een kennis van hen ook nog eens het alarmnummer had ge beld. Bodrij denkt dat er sprake is van een misverstand. „Onze mensen waren er al eerder, maar zagen net de rolluiken naar be neden gaan. Daaruit trokken ze de conclusie dat ze niet welkom waren." Nadat de recherche sporenon derzoek had verricht bij het voertuig van Post. heeft de dienstdoende opperwachtmees ter het verhaal van Post aange hoord en de officier van justitie ingelicht. De politiedokter on derzocht. Post en een fotograaf maakte foto's van zijn verwon dingen. De betrokken opperwachtmees ter voelde zondagmiddag geen behoefte commentaar op het verhaal van Post en De Jong te geven. „Ik wacht rustig af wat het Openbaar Ministerie be slist." Hij gaat vandaag, maan dag. gewoon aan het werk. Post had begrepen dat de Hengst- dijkse politieman voorlopig 'op non-actief was gesteld, maar er zijn tot nu toe geen disciplinaire maatregelen tegen hem geno men, bevestigde Bodrij. Raadsfracties: -fc. <U\'; van onze verslaggeefster DOMBURG - Oostkapelle komt er bekaaid af. Kondigde het col lege van b en w van Domburg vorig jaar nog aan dat na Dom burg nu Oostkapelle aan de beurt was, daarvan is in de be groting voor 1992 weinig meer terug te vinden, oordelen meer dere fracties in hun algemene beschouwingen. Daarbij komt dat de openbare school De Knotwilg op dit mo ment precies op de opheffings norm zit. Nog een reden tot zorg om Oostkapelle voor de raadsle den. D66 vindt de gang van za ken zelfs 'onaanvaardbaar'. Het college is het met de kritiek niet eens en verwijst naar de meerja renbegroting. De partijen zien uit naar het dorpsplan Oostka pelle. Oostkapelle mag geen ko pie van Domburg worden, waar schuwt de VVD al bij voorbaat. Nachtmerrie De Christelijke Groepering is scherp in haar bewoordingen: „Geen nieuw beleid dus 'op de plaats rust'. Is dit de juiste me thode?" vraagt de CG het colle ge, om te besluiten met: „Rege ren is vooruitzien!" De VVD noemt de plannen van het colle ge voor volgend jaar 'niet inspi rerend en erg behoudend'. Daar kan de VVD echter wel begrip voor opbrengen, gezien de 'si tuatie rond Hof Domburg'. „Wat in 1990 een paradepaard was. werd in 1991 een nachtmerrie," schrijven de Domburgse libera len. Het CDA pleit ervoor de ex ploitatie van Hof Domburg zo snel mogelijk uit de politieke sfeer te halen. De Partij van de Arbeid ziet weinig mogelijkhe den om de inkomsten van Hof Domburg te verhogen en vindt dus, dat kostenbeheersing nood zakelijk is. Alle partijen willen duidelijk heid van het college over de plannen voor een speeltuin in Oostkapelle. Bewoners van de wijk De Halve Maan lanceerden eerder het plan voor een speel tuin in hun buurt. In eerste in stantie reageerde het gemeente bestuur positief, maar het over leg lijkt nu in het slop te zijn ge raakt. D66 stelt uitdrukkelijk dat de speeltuin zo spoedig mo gelijk gerealiseerd dient te wor den. Het college antwoordt, dat mogelijk tóch in 1992 al voorstel len tot realisering zullen komen. Het misbruik van gewone huur woningen als recreatiewoning baart de partijen stuk voor stuk zorgen. De gebruiksverordening dient te worden aangescherpt, vinden de raadsleden. D66 vreest dat Domburg in de win termaanden een 'dood dorp' wordt. Het college deelt mee dat de mogelijkheden om daar iets aan te doen worden onderzocht. Schenking Lions aan Rode Kruis BORSSELE - De Lions Club Borsele heeft de afdeling Goes- Borsele van het Rode Kruis een bedrag van 10.134 gulden ge schonken. Het geld is bestemd voor de aanschaf van oefen- en lesmateriaal van de Rode-Kruis- afdeling. De schenking was de opbrengst van het eerste lu strumfeest van de club. Belgische vissers uit de koers op Westerschelde TERNEUZEN - Het sportvis sersbootje Zeemeeuw uit Oos tende raakte zaterdag 'de weg kwijt' op de Westerschelde, maar kon 's avonds veilig de ha ven van Terneuzen worden bin nengebracht. Het vaartuig was 's morgens om half acht met drie opvarenden aan boord uit Oostende vertrokken langs de Belgische kust richting Terneu zen. Maar 's avonds raakte het scheepje tijdens de invallende duisternis, ter hoogte van de Springergeul, uit de koers en bleef door de sterke ebstroom in de vaargeul rondvaren. De ra darcentrale van Terneuzen zag op het radarbeeld het vaartuig, maar kon geen marifoonverbin ding maken, omdat het bootje geen marifoon aan boord had. De centrale dirigeerde het pa trouillevaartuig V-85 van de ver keersdienst Westerschelde naar de sportvissers, waarna het pa* trouillevaartuig de drie opva renden aan boord nam en het scheepje naar de haven van Ter neuzen sleepte. TT TE TTTT zo bijzonder hebben ingezet voor de vereniging. De hoogste onderscheiding ging naar de 'o- pa' van 'Volharding', de 85-jarige H. Mijnsbergen. Hij was al bondsridder en als een van de weinige Nederlanders die zich verdienstelijk hebben gemaakt voor de KNGB heeft hij nu ook de spiegelgravure van de bond. De gouden speld van verdienste ging naar de heren P. Weststrate en F. de Roo en de dames C. Cor- stanje en S. de Koning. De zilve ren speld was voor de dames N. Jansen, M. Steendijk, C. Visser en J. van der Kerk. De bronzen speld ging naar de heer C. Cor- stanje en de dames R. Verburg, J. Weststrate en A. Bakker. De bondsspeld wegens het langdu rig lidmaatschap en bijzondere verdiensten voor de vereniging was voor de dames A. Booke- laar, M. Oostdijk, M. Duinkerke en R. Boogaart. 'Volharding' vierde zaterdag feest met onder meer een recep tie voor ruim 100 personen. Ver der was er een feestavond en een disco voor de jongeren. Met die activiteiten werd het jubileum jaar van de 100-jarige vereniging afgesloten. Evenementen VLISSINGEN - Bellamypark, 14-17.30 uur: Reptielenzoo: BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: Not without my daughter; 20.15 uur: Regarding Henry; Ci- nemactueel, 20 uur: Switch; 20 uur: Terminator 2, 12 jr.; 20 uur: Green card; GOES Grand, 20 uur: Termi nator 2; HULST De Koning van Enge land, 20 uur: Switch; 20 uur: Out for justice, 12 jr.; 20 uur: Termi nator 2; 20 uur: Intensive care; MIDDELBURG - Electro, 20.30 uur: Robin Hood; Schuttershof, 20.30 uur: Halfaouine; VLISSINGEN - Alhambra, 20 uur: The fisher king; 20 uur; Thelma en Louise; 20 uur: Robin Hood; 20 uur: Switch; met als thema de fruitteelt (t/m 29/11); MIDDELBURG - Bibliotheek, 17.30-21 uur: De 'Zeeuwse Con fectie Fabriek' (t/m 30/11); Zeeuws Museum, 13.30-17 uu- r:Een Hollandse tentoonstel ling' (t/m 17/l/'92) en David van de Kop (t/m 12/1); SAS VAN GENT - Vlaanderen- hal, 9-22 uur: Aquarellen van Di- ni Beeldens (t/m 30/11); TERNEUZEN - Stadhuis, 8.30- 12 en 13.30-16 uur: 'De geschie denis van de kermis' foto's van Henk Hommers (t/m 30/11); VLISSINGEN - Bellamy 19, 10-17 uur: Werken Teun Hoeks (t/m 2/12); WOUW - Zijdemuseum, 10-17 uur: 'Bekijk het ook eens van de ze zijde' (t/m 30/12); ZIERIKZEE - Bibliotheek, 14- 17 en 18.30-20 uur: Foto's 'Aruba en de Nederlandse Antillen' (t/m 14/12). Tentoonstellingen Hulpcentra BURGH-HAAMSTEDE - De Bewaerschole, 13.30-16.30 uur: Werke Janneke Wessels (t/m 7/ 12); GOES Gemeentearchief, 10- 12 en 13.30-17 uur: Aquarellen uit het Zeeuws platenboek van Rino Visser (t/m 31/12); HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: Oude land bouwwerktuigen; HULST Galerie van Geyt, 9- 12 en 14-18 uur: Werken van Ko- vacs Tamas Vilmos (t/m 6/l/'92); KAPELLE Gemeentehuis, 9- 12 uur: Foto's van Ineke Otto Alarmnummer voor geheel Zeeland: tel.06-11 SOS Telefonische Hulpdienst Zee land, tel. 01180-15551, dag en nacht bereikbaar. Chr. hulpdienst Zeeland voor men sen in nood, tel.. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur - weekends van 20.00-24.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijP Zee land, tel. 01184-14645, dag en nacht bereikbaar. Stichting 'Vrouwen bellen vrou wen', tel. 01100-32233. Kinder- en Jeugdtelefoon Zeeland, tel. 01180-38080, dag. van 14-20 uur Bureau Vertrouwensarts Kinder mishandeling, tel. 01180-28800. Aids Infolijn: tel. 01180-38384.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 7