Raad van Elf: vooral hard werken Jan Menu: wegwijs in de internationale jazzscene PZC Streek woensdag 13 november 1991 z 12; CHIT Rij-ontzegging met boete voor herhaald rijden onder invloed BRUGGE KNOKKE EEKLO GENT Prins Adelein I zwaait carnavalsscepter over 'Betekoppenstad' van onze medewerker Carlos Hoogwijk SAS VAN GENT - Werd in de het voorbije weekend in enkele omliggende dorpen al een voor zichtige aanvang gemaakt, dé start voor hét carnaval van de kanaalzone wordt zaterdag 16 november gegeven tijdens het Prinsenbal van Sas van Gent. Traditioneel begint het carna val (eigenlijk op 11 november) om 11 uur 11 met de bekendma king van de uitslag van de prinsverkiezing. Voor wat er allemaal bij komt kijken, de passies en de vooroor delen, een portret van de huidige - tot aanstaande zaterdag rege rende - prins Adelein den Eerste Prins Adelein I, in burger Ade lein de Block, Sassenaar in hart en nieren, zwaait sinds twee jaar de carnavalsscepter over de 'Be tekoppenstad'. Enige zekerheid omtrent een verlenging van zijn ambtstermijn bestaat er niet. Naar goed democratisch ge bruik kan op het Prinsenbal ie dere Sassenaar, mits meerderja rig en 'van den mannelijken kun ne' tot prins worden gekozen. In de praktijk blijkt evenwel steeds een lid van de Raad van Elf die eer te beurt te vallen. „Niet zo onlogisch, als je be denkt welke taken je als prins hebt en aan welke kwalificaties je zo'n beetje moet voldoen", be gint Zijne Doorluchtigheid. „Van de Prins wordt een gede gen kennis van de carnavalshis torie en -cultuur verwacht. Hij moet zijn woordje kunnen doen, is de representant van de vereni ging en moet - naast al het offi ciële - ook nog gewoon gezellig kunnen meedoen. Het laatste zal de meeste Sassenaars onge twijfeld gemakkelijk afgaan, de rest betekent voor een groot aantal potentiële kandidaten echter een behoorlijk struikel blok. zodat de keuze uit de leden van de Raad van Elf voor de hand ligt". Wie mocht denken, dat zo'n Raad van Elf uitsluitend tijdens de camavalsweek actief is. ver gist zich deerlijk. Ook de vaak vermoede eenzijdige specialisa tie van de Raad blijkt onjuist. Binnen de Raad van Elf, officieel de karnavalsstichting 'de Bete koppen' is een aantal heuse functies te vervullen. Het dage lijks bestuur van de Stichting wordt gevormd door voorzitter Joop van der Vliet, penning meester Jan Timmerman, pers chef Frank van Ham en secreta ris Adelein de Block. Daarnaast zijn er 7 'gewone leden'. De be noeming tot lid van dit college geschiedt na een 'strenge selec tie'. Drie leden uit de Raad moe ten een kandidaat voordragen. Via een voorstel bij de secretaris komt de voordracht op de agen da van de eerstvolgende verga dering en kan de nieuwkomer voor de tijd van één jaar worden benoemd tot kandidaat-lid. Na het - wederzijdse - proefjaar kan het lidmaatschap een definitie ve status krijgen. Hoe vreemd het ook mag klinken, het belang rijkste selectiecriterium voor de kandidaten is de bereidheid tot wérken. Wagenbouwen „Een groot gedeelte van het jaar zijn de leden van de Raad bezig met collecteren, wagenbouwen, mede-organiseren van allerlei - soms compleet aan carnaval we zensvreemde - culturele mani festaties, samenstelling van de carnavalskrant, etcetera", ver volgt Zijne Hoogheid. „Je moet de Stichting De Betekoppen zien als een soort overkoepe lend, coördinerend orgaan tus sen de vele kleinere en grote car navalsverenigingen. In totaal telt Sas van Gent zo'n 30 tot 40 groepen. De Stichting organi seert elk jaar een aantal activi teiten waaraan die groepen mee kunnen doen. Het belangrijkste evenement daarvan is natuur lijk de optocht, waarvoor gemid deld elk jaar zo'n 70 inschrijvin gen binnenkomen. We hebben binnen Sas van Gent 3 grote wa- genbouw-ploegen, die elk een zo genaamde A-wagen, zo'n rijdënd gevaarte met gigantische afme tingen, afleveren. Daarnaast heeft iedere zichzelf respecteren de carnavalsclub een eigen wagentje of act. Het geheel wordt gecompleteerd door in schrijvingen van buiten Sas van Gent. Het totale programma verloopt overigens al jaren vol gens een beproefd procédé. Za terdags wordt het carnaval offi cieel voor de Sasse bevolking ge opend. Op de markt wordt dan door burgemeester en wethou ders het bestuur over de stad voor 4 dagen overgedragen aan de Prins en zijn gevolg. Vervol gens worden bezoeken gebracht aan ziekenhuis De Honte, alle zieken die thuis worden ver zorgd, verpleeghuis Ter Schorre, alle scholen in Sas en aan de De- thon. Vooral de bezoeken aan Adelein de Block tijdens het wagenbouwersbal als Prins Carnaval. foto Camile Schelstraete Ter Schorre zijn een bijzondere ervaring. Met de niet te onder schatten medewerking van het voltallig personeel en onze boe- renkapel wordt daar elk jaar een fantastisch feest gebouwd. Zo'n polonaise met rolstoelen is een ontroerend maar ook schitte rend gezicht", aldus de Prins. Een specifiek Sasse aangelegen heid is de 'leurdersdag' op cama- valsmaandag. Vanaf 10.00 uur 's morgens mag iedereen die iets te koop wil aanbieden, daarmee op straat 'gaan leuren'. In de na middag wroden de leurders mu zikaal ondersteund door een groot aantal dweilbands. „Voor mij persoonlijk een van de mooiste dagen van carnaval", vindt Prins Adelein I. Voor de Raad van Elf is de maandag avond trouwens de enige vrij heid avond in de periode. Meest al gaan we dan met onze echtge notes de stad in, want met car naval thuis zitten is ons niet aan geleerd. Van kindsaf wordt de rechtgeaarde Sassenaar opge voed met de gedachte, dat die paar dagen voor de vasten zo aangenaam mogelijk moeten worden besteed. Zélf ben ik, hoe wel mijn vader en moeder mij daarvoor eerst nog veel te jong vonden, op 16-jarige leeftijd toe getreden tot de 'jeugdraad'. Na zo'n jaar of zes jeugdlidmaat schap werd ik automatisch se niorlid. Zo'n eerste jaar als se nior is even wennen. Hiërarchi sche verhoudingen blijken ook te zijn doorgedrongen tot de Raad van Elf. Toen ik, tijdens een van de eerste vergaderingen ook enige verbale bijdragen meende te moeten leveren, werd mij met de mededeling „Jij moet je d'r niet mee bemoeien, snot neus" al snel de mond gesnoerd. Overigens is de sfeer binnen de Raad van Elf uitstekend. Na een tijdje voel je je één grote familie. Ook alle vrouwen horen er echt bij. Zonder hun medewerking, inzet en - vooral - goedkeuring zouden wij ons trouwens niet zo intens met carnaval kunnen be zighouden", bekent Zijne Nala tigheid. Over het tijdbeslag, dat de activiteiten als Prinsschap en secretariaat vergen, zijn nauwe lijks betrouwbare schattingen te maken. Dat het vele uren per week zijn, lijdt geen twijfel. Met name het corresponderen met de diverse mede-organisatoren, sponsors, genodigden, adver teerders etc. en het samenstel len van de ruim 30 pagina's dik ke Betekoppenkrant is een hei dens karwei. Maar ja, noblesse oblige. Waar Zijne Grootmoedigheid zich nog wel eens aan stoort zijn de nog immer levende vooroor delen. „Tijdens de jaarlijkse huis-aan- huiscollecte wordt aan de collec tanten nog wel eens iets toege stopt onder de toevoeging: „Hier, dan kun je d'r nog enen drinken." Fruitmandjes Wat de gulle gever dan kennelijk niet weet, is dat de gezamenlijke opbrengst van al onze geldinza melingspogingen volledig wordt besteed aan fruitmandjes voor de zieken en bejaarden, ballon nen en aardigheidjes voor de kinderen, prijzen voor de op tocht en dergelijke. Aan con sumpties voor de Raad van Elf is nog nooit een gulden van de Sas se gemeenschap uitgegeven. Wij krijgen natuurlijk wel eens een pint aangeboden, maai' de mees te betalen we nog altijd zelf'. Zo blijkt het - voor de buiten staander wellicht wat losbandig ogende - carnavalsgebeuren aan meerdere regels te zijn on derworpen. „Carnaval is van oudsher een rooms-katholiek feest en het is dan ook niet verwonderlijk, dat de kerk of de geestelijkheid pro beerde zijn stempel op het vas tenavondfeest te drukken. Een stempel dat in delen van die re gelgeving duidelijk is terug te vinden. Zo is het bijvoorbeeld bij de optocht verboden 'zich te to nen in kleding van kerkelijke ge zagsdragers of aantstootgeven- de taferelen op te voeren'. Ook ten aanzien van het drankge bruik bestaan voorschriften. Overmatig 'innemen' in uniform is uit den boze. En voor de rest is carnaval - en dat moet het voor al ook blijven - een feest van on gecompliceerde leut en lol. Diep ere filosofische beschouwingen moetje daar niet achter zoeken. Trouwens, die ben je de volgen de morgen toch al weer verge ten." van onze verslaggeefster MIDDELBURG - De 31-jarige K.R.R. P. uit Axel stapte in ja nuari als vanzelfsprekend in de auto, nadat hij een avondlang had gedronken. Hoe moest 'ie anders thuiskomen?, reageerde hij dinsdag op de vraag 'waar om' van politierechter mr D. Dorewaard van Boekhout in Middelburg. Bovendien had hij familieproblemen, voerde de man aan. Jaren geleden was de Axelaar enkele malen veroordeeld voor hetzelfde feit. Door alle ontzeg gingen mocht de man bijna twee jaar niet rijden. Officier van jus titie mr D. van der Bel nam de recidive zwaar op. P. scoorde 695 microgram (1,58 promille). Van af 220 microgram is iemand strafbaar Van der Bel vroeg 1500 gulden boete, een voorwaardelijke ge vangenisstraf van twee weken en negen maanden ontzegging van de rijbevoegdheid, waarvan drie maanden voorwaardelijk en deelname aan de alcohol-ver- keercursus. De Axelaar moet zelf bekijken hoe hij naar zijn werk komt in Terneuzen, waai de man in ploegendienst werkt, vond de officier. De politierechter vond de recidi ve van minder belang, omdat de eerdere veroordelingen bijna vijf jaar geleden waren. Hij deed 250 gulden boete van de eis af en ver minderde de onvoorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegd heid met drie maanden. Hij TERNEUZEN KNOV - De afdeling Terneu zen van het Koninklijk Neder lands Ondernemersverbond houdt vandaag, woensdag, een bijeenkomst in hotel l'Escaut. Centraal staan de detailhan delsstructuur van Terneuzen en een discussie over een mogelijke bundeling van de ondernemers in één vereniging. De bijeen komst begint om 20.45 uur. Ruimtelijk economisch advi seur D. Droog geeft een reactie op het Distributie Planologisch Onderzoek (DPO) dat werd uit gevoerd in opdracht van de ge meente naar een versterking van het centrum. Aan de hand van een diapresentatie wordt onder meer ingegaan op de func tie van de verschillende winkel gebieden, de attractiviteit, de rol van het water, bereikbaar heid en parkeren en de relatie tussen ondernemers en gemeen te. kwam daardoor op 1250 boete en drie maanden onvoorwaarde lijke ontzegging. Cursus KBO en gemeente HULST - De Katholieke Bond van Ouderén in de regio Zeeuwsch-Vlaanderen start woensdag een cursus 'KBO en Gemeente.' De cursus bestaat uit zes lessen te beginnen woensdag 13 no vember, waarin behandeld wordt 'Het gemeentelijk oude renbeleid'. Op 20 november volgt 'De werking van de ge meente; op 27 november 'De ou deren als groep en hun belangen en meningen in het gemeentelijk ouderenbeleid' en op 4 decem ber 'Onderhandelen met de plaatselijke overheid'. .Op 11 en 18 december worden 'werkbijeenkomsten belegd om te komen tot opzet van een be leidsplan. De cursus wordt gege ven in het Gregoriushuis in Axel en begint telkens om 9.30 uur. Vliegclub bouwt tweede hangar deze winter af van onze verslaggever AXEL - De Eerste Zeeuws- Vlaamse Aero Club begint bin nenkort met het afbouwen van de nieuwste loods op haar ter rein in Axel. Dat werd mogelijk door de winst van het vliegfeest van 31 augustus dit jaar. Aan het festijn ter ere van het 25-ja- rig jubileum van de club hield Ezac 55.000 gulden over. Er was gerekend op 30.000 gulden. Nu het vliegseizoen op zijn laat ste benen loopt, wordt bij EZAC weer gedacht aan de tweede hangar, vorig jaar gebouwd om een oude loods die het in een storm had begeven, te vervan gen, „Het binnenwerk moet nog worden gedaan, en dat doen we tijdens de winterperiode als er toch niet wordt gevlogen", aldus voorzitter L. Rlngoot. De loods zal met alles erop en er aan tegen de twee ton kosten. Driekwart daarvan kwam uit de clubkas en van de verzekering. De laatste 55.000 gulden werd verdiend met de toegangskaar tjes van de betalende bezoekers. De kosten van het vliegfeest wa ren er al uit door sponsorgeld en vooraf verkochte plaatsbewij zen. Musicus brengt in eigen beheer cd uit van onze medewerker Pierre Eijsackers TERNEUZEN - De ware Zeeuws-Vlaming die te horen krijgt dat hij naar Spaken burg moet verhuizen, ervaart dit welhaast als een vorm van verbanning. Zeker wanneer betrokkene op vier fronten het wonen in het zuidelijk 'wingewest' verkiest: taal, mentaliteit, mensen en het alom aanwezige water van de Westerschelde. Jan Menu, 29 jaar geleden ge boren in wat nu heet de groene long van Zeeuwsch-Vlaande ren - Kloosterzande- is zo'n, overigens vrijwillige, banne ling. Vandaar dat hij ook vrede heeft met het wonen in het voormalige Zuiderzeestadje. Als (jazz-)musicus maakte hij het woonplezier-uit-zijn-kin- dertijd ondergeschikt aan zijn ambities. „Al tijdens mijn conservato rium-opleiding 'lichte muziek' in Hilversum (verlengstuk van de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunst) bleek hoe be langrijk in het wereldje van de nationale showbizz het wonen nabij het Gooi is. En wanneer je als ongesubsidieerd muzi kant door het leven wil moetje een dergelijke beslissing wil len nemen", aldus Menu. Saxofonist Jan heeft inmid dels bewezen zijn weg te kun nen vinden in de nationale en internationale jazz-scene. Het in de wacht slepen van de Wes- sel Ilcken Prijs in 1989 is een binnenkomer van de eerste or de. Het als beroeps 'free-lan cer' blazen in twee big-bands en een trio (Peter Ypma Plus Eleven, het Timeless Orche stra en het Greetje Kauffeld Trio) valt niet te onderschat ten. Erelijst Jan Menu (links), Maarten van der Grinten (gitaar) en Jan Voogd (contrabas). Hoeven foto Fran van der Daarbij is Menu nauw betrok ken bij het reilen en zeilen van het trio Dig d'Diz, gegroeid uit een regelmatig samen zijn van drie vrienden die muzikaal ge lijk geaard zijn. Wanneer je dan ook nog een seizoen hebt gespeeld in het 13 leden tel lend orkest dat André van Duin begeleidde tijdens diens theatershow dan is het visite kaartje kwalitatief goed ge vuld. Dat ondanks die 'erelijst' Me nu zijn geboortestreek niet wil vergeten blijkt uit het feit dat de presentatie van de eerste cd van Dig d'Diz plaats vindt in Terneuzen. Zondag 17 novem ber om 16.00 uur is Menu (op baritonsax) met zijn vrienden Maarten van der Grinten, gi taar, en Jan Voogd, contrabas, aanwezig in Porgy Bess. In deze ongebruikelijke samen stelling -men mist bijvoor beeld een drummer- zal het trio de aanwezigen in de juiste muzikale sfeer brengen, alvo rens over te gaan tot de eigen lijke presentatie van de cd. De landelijke vakpers en BRT-ra- dio hebben al kenbaar ge maakt aandacht te willen be steden aan het nieuwe album. Wat mag de jazz-liefhebber verwachten? Menu: „Moeilijk te omschrij ven omdat zodra je namen gaat noemen het op te plak ken etiket al klaarligt. En dat is nu juist wat we niet voor staan. Een eigen geluid is ten slotte wel je visitekaartje. Daarom tracht ik mezelf ook zoveel mogelijk af te sluiten van andere invloeden." Bedachtzaam formulerend komen er enkele namen en stromingen: Parker en na drukkelijker nog Coltrane. Moderne jazz dus. Maar als dan even later blijkt dat hij een meer dan normale bewon dering heeft voor Frank Sina tra vanwege diens geweldige dictie (zeggingskracht) blijkt het etiket-plakken niet zo een voudig. De cd bevat bewerkte stan daard jazz-werken van onder meer Lennie Tristano, Thelo- nious Monk en Gershwin, af gewisseld met eigen composi ties van Maarten van der Grin ten en een ballad van Jan Me nu: (Only Women). Verleden en toekomst Als zesjarige bewerkte Jan Menu al piano en orgel, terwijl ook blaasinstrumenten zijn aandacht hadden. Na de mid delbare school (waar hij in popbandjes actief was) volgde in Wageningen de Landbouw Hogeschool, afdeling levens middelen. Daar ontmoette hij mensen die jazz maakten het geen hem deed besluiten de 'groene school' te verlaten en zijn heil te zoeken in het musi ceren. Tijdens die vijf jaar du rende opleiding speelde hij overigens al om het gewin. Inmiddels heeft hij toekomst keuzes gemaakt, Muziek spe len waar hijzelf achter staat, niet opgaan in het zo langza merhand oubollige dixieland- circuit, stukken bewerken in plaats van zelf componeren. Zijn huidige voorkeur gaat uit naar het vertolken van con certmuziek: luister-kamermu- ziek in de jazz-sfeer door mid del van een natuurgetrouwe, akoestische weergave van het instrument. De cd met de voor buiten staanders gecompliceerde ti tel Dig d'Diz One kwam na een half jaar1-van voorbereiding in tweeenhalve dag studiowerk tot stand. De platenmaat schappij Studio '88 zorgt voor verspreiding in de Benelux. Omdat Menu een doe-het-zel- ver is, heeft hij een eigen pla tenlabel - Dig d'Diz Music - op gezet. Ook de artistieke keu zes en de commerciële realise ring van de cd zijn in eigen be heer. De techniek is uitbe steed. Praten met Menu is het omzet ten van notenbalken in ver staanbare taal. Praten over Jan Menu met Hans Zuider- baan, een kenner, laat weinig te raden over: „Een geweldig musicus, te weinig bekend in de regio, maar een artiest die alles in zich heeft een grote te worden." Een bewondering, uitgespro ken met een dictie die geen twijfel laat. Thelma and Louise, te zien in Gent (Decascoop), Brugge (Chap ui en Knokke (Beverly). Theater De Werf - do. 14 nov. om 12.30 uur: Verder geen nieuws door Nikki Melis, Luk Naeyens en Gert Terny; za. 16 nov. om 20.30 uur: Banaan door Herman Ver- beeck. Stadsschouwburg - vr. 15 nov. om 20 uur: Tyrannie der hulp verlening door De Tijd. Concert Belfort -wo. 13, za. 16, zo. 17 nov. om 14.15 uur: Beiaardconcert. Stadsschouwburg - wo. 13 nov. om 20 uur: Galaconcert door de muziekkapel van de zeemacht. Cactus cafe - do. 14 nov. om 21 uur: Ze noiz unplugged. Jos.Ryelandtzaal - vr. 15 nov. om 20 uur: Pianorecital door Da niel de Clerck. De oude zwaan - di. 19 nov. om 21 uur: Steve Hoube, sax-flute, Bart Denolf, bass en Jacques Po- rotton, guitar. Ballet Stadsschouwburg - za. 16 nov. om 20 uur: Balletrecital Pirouet te. Films Kennedycomplex (info. tel.: 09.32.50.33.20.70) Kennedy 1 - The terminator 2, a.l. dag. om 20 uur, vr. za. zo. ook om 22.30 uur, za. zo. wo. ook om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Kennedy 2 - Regarding Henry, a.l. zelfde uren als Kennedy 1. Kennedy 3 - What about Bo] a.l. zelfde uren als Kennedy 1, Kennedy 4 - White fang, a.l. om 20 uur, za. zo. wo. om 14 uur, zo. ook om 17.15 uur; Et - Vere, a.l. vanaf za.dag. om 201 (di. niet om 20 uur) vr. za. zo. om 22.30 uur; Khaneh-ye di kojast?, di. om 20 uur. Chaplin (intoiA, 09.32.50.34.09.34) - Robin Ho I a.l. vr. om 22.30 uur, za. zo. t 14.30 en 20 uur, zo. om 17.15 u ,n Thelma Louise, 16 jr. vr. i - di. om 20 uur, za. zo. om 22 L uur. Complex Zwart Huis (info! j 09.32.50.33.06.60) - Doc Hot ,e€ wood, a.l. dag. om 20 uur, za tti wo. ook om 14.30 uur, zo. ooki 17.15 uur; Meeting Venus, al. za. om 22.30 uur; The naked g !ei 2,5, a.l. vr. za. om 22.30 uur, om 14.30 uur. zo. om 17.15 u ]s Toy soldiers, a.l. dag. om 20 u jn vr. za. ook om 22.30 uur, za. wo. ook om 14.30 uur, zo. ooki 17.15 uur; Backdraft, dag. om uur. Memling - Chopins inpompt vr. za. om 22.30 uur, vanaf j dag. om 20 uur; The field, vr i 20 uur; The foolisch captive, zo. om 14.30 uur, zo. ook om 11 a uur. Van Eyck - Quigley down und dag. om 20 uur, za. zo. om 14 uur, zo. ook om 17.15 uur; I schreckliche maedchen, a.l. za. om 22.30 uur. Films Beverly (info. tel.: 09.32.50.620.620) Beverly 1 - Thelma Louise, 16 jr. vr. za. zo. om 20 uur, zo. om 17.15 uur, di. wo. om 20.30 uur; Soapdish, a.l. vr. za. zo. om 22.30 uur, za. zo. om 14.30 uur, ma. om 20.30 uur. Beverly 2 - Robin Hood, a.l. vr. za. zo. om 20 uur, za. zo. wo. om 14.30 uur, zo. om 17.15 uur; New Jack city, vr. za. zo. om 22.30 uur, ma. di. wo. om 20.30 uur. Beverly 3 - Madame Bovary, a.l. vr. za. zo. om 20 en 22.30 uur, za. zo. wo. om 14.30 uur, zo. om 17.15 uur, ma. di. wo. om 20.30 uur. Beverly 4 - Backdraft, a.l. vr. za. zo. om 22.30 uur, za. zo. wo. om 14.30 uur, zo. om 17.15 uur, ma. om 20.30 uur; The choice of love, a.l. vr. za. zo. om 20 uur; An angle at my table, di. om 20 uur. Concert De media - vr. 15 nov. om 21 uur: Surkus. Theater Nieuwpoorteater - di. 19 nov. om 20.30 uur: Mussen door Les ballets C de la B. Concert Nieuwpoortteater - ma. 18 nov. om 20.30 uur: Saxofoonkwartet Nova. Democrazy - wo. 13 nov. om 20 uur: Slamfunk. Vooruit - do. 14 nov.: De Dijk. Robin Hood, te zien in Gent (Decascoop), Brugge (Chaplin) en Kn ke (Beverly). in. el 0i an Dans Nieuwpoortteater - do. 14 n( E om 20.30 uur: Uma Rose de mi culos en Improvisacao sot Prince door Vera Mantero How I caught a Falcon door tok Kovac;za. 16 nov. om 20. uur: Kamer op het meer do Rosette de Herdt;zo. 17 nov. c 1 20.30 uur: Renaissance so door Dennis O'Connor. Films Decascoop (info. t< 09.32.91.25.48.38) Soap dish, l 14.30 en 17 uur; Thelma ai Louise, 1,6 jr. 14.30,17,20 en 22 uur; Terminator 2, a.l. 14.30, I 20 en 22.30 uur; The naked gi f 2,5, a.l. 14.30, 17 en 20 uur; Spi tacus, a.l. do. vr. ma. di. wo.i 14.30 uur; Dances with wolvi r< a.l. za. zo. om 14.30 uur; Thet Jakes, a.l. 20 uur; Point break, a jr. 20 en 22.30 uur; Silence offr; lambs, 16 jr. 22.30 uur; Bai draft, a.l. 14.30, 17. 20 en 22 e uur; Robin Hood, a.l. 14.30,17, to en 22.30 uur; White fang, i R 14.30 en 17 urn-; The choice of! ra ve, a.l. 22.30 uur; Eline Vere.i u 20 en 22.30 uur; Doc Hollywoo n a.l. 14.30, 17 en 22.30 uur; It I' nessee nights, a.l. 20 uur; Regi j ding Henry, a.l. 14.30, 17, 20 G 22.30 uur; What about Bol >1 14.30, 17. 20 en 22.30 uur; Moil [i thoughts. 14.30, 17, 20 en 22 t uur. is Studio skoop (info.tf 09.32.91.25.08.45) Until the end e the world, 15 en 20 uur; Delic t tessen, 18 en 23 uur; Prosper! If book, 15, 17.30, 20 en 22.30 ui a Barton Fink, 17.30 en 22.30 ui B Danny, the champion of 1 51 world, za. zo. wo. 15 uur; Toto heros, 15en 20 uur, do. vr. nieto 20 uur; Nuit et jour, 17.30, 20 22.30 uur, do. vr. ma. di. ook( 15 uur; Pretty Woman zo. (oi bijtfilm) om 9.30 en 11.30 uur. ij Oi

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 36