Veldmarkt aan rand Burgh mag PZC Verzet tegen plai uitbreiding hotel weinig succesvol Holyday on Ice kiest de ruimte stappen in Commissie dubt nog over vraag hoe groot?' Kampeerboeren verenigen zich in Westerschouwen van onze verslaggeefster BURGH-HAAMSTEDE - Su permarkt De Veldmarkt in Burgh mag van de commissie ruimtelijke ordening van de ge meente Westerschouwen best verhuizen naar de oude bus-re mise aan de rand van het dorp je. Maar de commissieleden waagden zich dinsdagavond niet aan een uitspraak over de grootte van de nieuwe super markt. Daar hebben ze het ad vies van de ondernemersvereni gingen in Burgh-Haamstede en Renesse voor nodig. Ter tafel lag een lastige kwestie, die de gemoederen in de Wester- schouwse wereld van detailhan delaren al danig heeft verhit. De Veldmarkt wilde aanvankelijk uitbreiden op de huidige plaats, Informatie over wonen en leven voor ouderen ZIERIKZEE - De Stichting Welzijn Ouderen en de stuur groep Experiment Groepswo nen Schouwen-Duiveland hou den donderdag 28 november sa men een informatiemiddag in het infocentrum van de woning bouwvereniging Beter Wonen in Zierikzee. Vertoond wordt de film 'Een goe de start' van de vereniging Ne derlandse Woonbond. Tevens geeft de functionaris B. Pa- linckx van de Woonbond, naar aanleiding van de film, uitleg over het onderwerp 'Woon- en Leefgemeenschappen van Ou deren'. Vervolgens kunnen vra gen worden gesteld aan een fo rum van deskundigen, onder lei ding van H. Kranendonk, voor zitter van de stuurgroep Schou wen-Duiveland. De informatiemiddag begint om 14.00 uur en eindigt omstreeks 17.00 uur. SEROOSKERKES Feestavond - De dorpsge meenschap Serooskerke houdt zaterdag 16 november in het plaatselijke dorpshuis vanaf 19.30 uur de jaarlijkse feest avond. Dit keer brengt de to neelclub Lere lere de klucht 'Wie is Henry Jones' op de planken. Na afloop kan er worden ge danst. aan de Ring in het dorpshart van Burgh. Op advies van de ge meente heeft de onderneming de mogelijkheden bekeken voor verhuizing naar de remise van de ZWN. waaruit de busonderne ming is vertrokken. De gemeen te stelde een oordeel evenwel uit. Eerst moest er een onder zoek worden gedaan naar de uit breidingsmogelijkheden van het winkelapparaat in de hele ge meente. Dat rapport is vorige week ver schenen, maai- daarover moest de discussie volgens wethouder ir C. W. Veerhoek niet gaan. De commissieleden werd verzocht wel een oordeel te geven over de Veldmarkt, die in het rapport wordt behandeld. Over de ver huizing adviseert het rapport positief, maar ondernemers vre zen dat de Burghse supermarkt teveel van de volgens het rap port beschikbare uitbreidings ruimte - 1200 vierkante meter - opeet, dat het de mensen uit het dorpshart wegtrekt en dat er klanten uit Haamstede in Burgh boodschappen gaan doen. PvdA-woord voerder J. Hendrik- se wilde geen advies geven voor dat hij het rapport grondig had bestudeerd en de mening van de ondernemersverenigingen had gehoord. Ook de andere fracties vonden de gang van zaken niet zo plezierig, maar het zou vol gens CDA'er A. J. Padmos haast onbehoorlijk bestuur zijn als de eigenaar van de Veldmarkt nu weer met de mededeling naar huis moest dat hij nog even zou moeten wachten. Dat moet hij ondertussen wel. Forum over Brouwersdam BURGH-HAAMSTEDE - 'De Brouwersdam en West-Schou wen'. Dat is het thema van een forumbijeenkomst op 25 novem ber, georganiseerd door de Vrienden van Westerschouwen. Inleiders zijn: M. H. Cohen Stuart, voorzitter van de Vrien den van Westerschouwen, L. C. Hart, wethouder gemeente Mid- denschouwen, G. A. M. Cobus- sen, gemeenteraadslid Midden- schouwen en H. P. Oost namens de organisatie van recreatie-on dernemers. De bijeenkomst vindt plaats in het dorpshuis De Schutse in Burgh-Haamstede en begint om 20.00 uur. Weliswaar waren alle fracties be halve de PvdA voor verhuizing: dat zou bijvoorbeeld de proble men met parkeren oplossen en bovendien een fatsoenlijke su permarkt opleveren in Burgh. Maar hoeveel vierkante meter de Veldmarkt op de nieuwe loka- tie krijgt bleef onduidelijk, en van de toegewezen ruimte is de beslissing van de Veldmarkt wel afhankelijk. De commissie wil daar het advies van de onderne mersverenigingen bij betrek ken, en dat is eind november klaar. En ze wilde ze graag weten hoe hard de in het rapport geadvi seerde uitbreiding van 1200 vier kante meter is. Voorzitter Veer hoek liet doorschemeren dat die 1200 meter slechts een slag in de lucht is. Hij had al voorzien dat er over die hoeveelheid veel dis cussie zou ontstaan en had ei genlijk liever gezien dat er geen getal was genoemd. Zeker niet daar dat aantal naar zijn smaak - en die mening wordt gedeeld door onder anderen zijn partij genoot dr H. J. van Zuijlen en door ondernemers - een bijzon der wankele basis heeft. De com missie krijgt respijt tot decem ber, maar dan zal zij volgens Veerhoek een definitief oordeel moeten hebben. Niet over het rapport in zijn geheel, maar wel over een belangrijk detail: de Veldmarkt. van onze verslaggeefster BURGH-HAAMSTEDE - Veel vergaderd heeft de pas opge richte vereniging van kam peerboeren in Westerschou wen nog niet. „Er wordt veel te veel vergaderd in Wester schouwen, en in heel Neder land trouwens", vindt voor man B. Landegent. Hij ziet veel meer in het 'schriftelijk protest'. „Er moet veel meer zwart op wit worden gezet." De gemeente heeft al een noodbrief van de vereniging ontvangen. Daarin wordt ge pleit voor meer kampeermid delen. Want daar zitten de mi ni-campings om te springen, 't Is bepaald geen toeval dat de agrarische recreatieve mi- ni-campinghoudersvereni- ging 'Westerschouwen', juist in Westerschouwen is opge richt. Weliswaar zet ook de vereniging van kampeerboe ren (Vekabo) zich in voor het belang van de mini-campings. Maar vooral in Westerschou wen is 'extra druk' volgens Landegent noodzakelijk: „Dat komt omdat we hier zo moei lijk zitten, hé. We worden in deze gemeente zo kort gehou den, met die vijf vaste seizoen plaatsen en vijf erbij in het hoogseizoen. Dat is gewoon een pet-regeling." Nee, dan Middenschouwen, de buurgemeente van Wester schouwen. Die hanteert, aldus de brief van de 25 leden tellen de vereniging, de kampeerwet 'zeer soepel', 't Steekt de Wes- terschouwenaren enorm dat er bij de buren 'veel meer mag'. Dat valt overigens wel mee, meldt een woordvoerder van Middenschouwen. In Midden- schouwen gelden dezelfde re gels, maar „we zijn in het verle den niet zo bezig geweest met handhaving". Daar komt wel licht verandering in; de ge meenteraad bespreekt bin nenkort voorstellen voor een 'harder beleid'. Met scherpe controle heeft Westerschouwen ervaring, maar Landegent en de zijnen hebben een veel simpeler op- Vader (1) en zoon Landegent op hun mini-camping. .Het boerenbedrijf moet blijven... foto Pieter Honhoff lossing. De vereniging ijvert voor vijftien plaatsen van half maart tot eind oktober, en tien erbij tijdens de hoogtijdagen en in het hoogseizoen. De be richten in de krant over staats secretaris Gabor, die denkt aan een maximum-aantal van 25. heeft de vereniging dan ook met grote vreugde gelezen. Zo moet het in Westerschouwen ook, vindt de club. Landegent is zich ervan bewust 'dat ver ruiming nu niet mag, maar vindt dat er vooruitlopend op de nieuwe wet op de open luchtrecreatie maar iets moet worden geregeld. Er zijn ook brieven naar de voorzitters van de fracties in de tweede kamer gegaan. „Nee, ik heb we er nog niets op gehoord. Die brieven verdwij nen in een bureau, en voordat ze er weer uitkomen, dat is een mijl op zeven." Wat Landegent betreft gaan er nog veel meer brieven uit. „Er moet nog veel meer geschreven worden." Vooral naar Westerschouwen, maar eigenlijk naar iedereen die het lot van de kampeerboe ren in handen heeft. „En we doen het niet uit weel de", voegt Landegent daaraan toe. ,,'t Is gewoon puur voor een aanvullend inkomen. Het boerenbedrijf moet blijven. De boer houdt zijn land schoon, en dat is niet alleen in het be lang van de boer zelf, maar ook in het belang van het Zeeuwse landschap." Landegent zelf blijft zich, in middels met een vereniging vereniging achter zich, onver minderd inzetten voor het in komen van de nieuwe genera tie boeren. „Ik ben 69, maar ik doe nog graag vechten hoor. Je moet je inzetten voor je overtuiging." Grevelingensluis op derde plaats recreatievaart van onze Haagse redactrice DEN HAAG - De Grevelingen sluis staat op de derde plaats in het rijtje met meest gepasseer de sluizen in Nederland. Deze gegevens heeft Rijkswaterstaat dinsdag bekend gemaakt. De recreatievaart op de Neder landse vaarwegen is deze zomer met 5,1 procent toegenomen. De groei wordt door Rijkswater staat verklaard uit de mooie zo mer en de groei van de recreatie vaart met twee procent. Er wor den steeds meer en grotere bo ten verkocht, zo constateert Rijkswaterstaat. Het drukste punt in Nederland was de Krabbergatsluis in de dijk Enkhuizen-Lelystad (56.572 passages). De tweede plaats wordt ingenomen door de Oran jesluizen met 53.957 passages en op de derde plaats staat de Gre velingensluis met 50.384. Stremmingen spoorbrug en duwvaartsluis KATS - Het baseulegedeelte van de nieuwe Vlakespoorbrug kan van vrijdag 15 november vanaf 18.00 uur tot en met maan dag 18 november tot 22.00 uur niet voor de scheepvaart wor den bediend. In de nacht van donderdag 28 op vrijdag 29 november worden er onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd aan de noordelijke duwvaartsluis van de Krammer sluizen. In verband met deze werkzaam heden is de noordelijke duw vaartsluis van de Krammerslui- zèn van donderdag 28 november 20.00 uur tot en met vrijdag 29 november 6.00 uur voor de scheepvaart gestremd. In die pe riode is de vrije doorvaarthoogte door de zuidelijke sluiskolk be perkt tot 14.15 meter. Kelderbox opengebroken VLISSINGEN - Een kelderbox aan de Molenstraat in Vlissin- gen werd in de nacht van maan dag op dinsdag bezocht door een inbreker. De buit bestond uit een fietscomputer en een boor machine. ZIERIKZEE Lezing' - In het hervormd kerkcentrum te Zierikzee begint dinsdag 19 november om 21.00 uur een lezing gehouden over mystiek. Spreker is ds K. Hen- drikse. Vragen die aan de orde komen zijn onder meer: 'Wat be tekent het woord mystiek?' 'Wat is een mysticus?' en 'Mystiek in de Bijbel en in deze tijd'. Woensdag 13 nov. De Doelen, grote zaal - 20.00 Korpsconcerten door de Mari nierkapel van de Koninklijke Marine m.m.v. solist Stephen Mead De Doelen, kleine zaal - 20.15 Het Reizend Muziekgezel schap, kamermuziek uit werken van Mozart, Strauss en Tanejev Luxor Theater - 20.15 De Nieu we André van Duin Revue met o.a. Frans van Dusschoten. Su zanne Venneker en Dick Co- hen Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 'Een ideale echtgenoot', een Sherlock Hol- mes-achtige komedie door het Nationale Toneel Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Zak en As ontkent alles', over Erik die zwalkend door het leven gaat, Justus die niet tegen zijn verlies kan en Diede- rik die een tragisch gebrek aan sociale vaardigheden vertoont Jeugdtheater Hofplein - 20.15 Eenakterfestival voor scholie ren. Zeven scholengemeen schappen presenteren zich met o.a. 'Othello', 'De gevange ne' en 'De Vossejacht' Jeugdtheater Hofplein - 14.00 'Bij mij op de boerderij'. Lies- beth, de boerin, stelt alle die ren in en om de boerderij aan de kinderen voor. Tot 7 jaar Studio's Onafhankelijk To neel -19.30 'Stuk zonder titel', het eerste stuk van Tjechov, ook bekend onder de naam 'Platonov' Donderdag 14 nov. Luxor Theater - 20.15 De nieu we André van Duin Revue (zie woensdag 13 november) Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 Daniël Sahuleka in con cert Bibliotheektheater - 20.30 'Do- rien goes Europe', voorstelling van cabaretière Dorien Mijkse- naar met 'Hoe overleven we 1992? Jeugdtheater Hofplein - 20.15 Eenakterfestival voor scholie ren. (zie woensdag 13 novem ber) Studio's Onafhankelijk To neel - 19.30 'Stuk zonder titel' (zie woensdag 13 november) Vrijdag 15 nov. Sportpaleis Ahoy - 20.00 Len ny Kravitz in concert met sup port act Luxor Theater - 20.15 De nieu we André van Duin Revue (zie woensdag 13 november) Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 'Tea.& Sym pathy' door het RO-theater over een leerling op een Ameri kaanse kostschool, die afwijkt van het gewenste patroon Theater Zuidplein, Arlecchi- no - 20.30 'De Antiguair', Job Schuring met absurde confe rences, schitterende liedjes en ontroerende verhalen Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 La Gran Scena Opera Company Di New York, hoog geschoolde mannelijke stem men vermaken en vervoeren het verwende operapubliek tot euforische hoogten Jeugdtheater Hofplein - 20.15 Eenakterfestival voor scholie ren (zie woensdag 13 novem ber) Studio's Onafhankelijk To neel - 19.30 'Stuk zonder titel' (zie woensdag 13 november) Zaterdag 16 nov. Sportpaleis ahoy - 20.00 BZN in concert De Doelen, kleine zaal - 09.30 tot 12.30 en 14.00 tot 17.30 Ne derlands Koorfestival 1991, koorcompetitie gedurende vier zaterdagen Luxor Theater - 20.15 De nieu we André van Duin Revue (zie woensdag 13 november) Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 'Tea sym pathy' (zie vrijdag 15 novem ber) Theater Zuidplein, Arlecchi- no - 20.30 'De Antiguair' (zie vrijdag 15 november) Theater Zzuidplein, grote zaal - 20.15 'Swing Support', van componist Carlo de Wijs. Een visuele show, met verschillen de muzikale stijlen, wervelen de dans en een flitsende licht show Bibliotheektheater - 20.00 Xa- na y Trasgos, een Spaanse dansgroep met dansen en mu ziek uit Asturias Studio's Onafhankelijk To neel - 19.30 'Stuk zonder titel' (zie woensdag 13 november) Zondag 17 nov. De Doelen, grote zaal - 11.00 Berdien Stenberg in concert Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 14.30 'Tea sym pathy' (zie vrijdag 15 novem ber) Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Het zwanenmeer', door het ballet van de Nationale Ier se Opera Jeugdtheater Hofplein - 14.00 'Blok', door theater Sirkel over een vreemd soort beestje dat in een groot houten blok woont, vanaf 4 j aai- Maandag 18 nov. De Doelen, kleine zaal - 20.15 Internationale Kamerorkes ten. Het Kam meror Chester Carl Phillip Emanuel Bach uit Berlijn o.l.v. Hartmut Haen- chen Studio's Onafhankelijk To- neel - 19.30 'Stuk zonder titel' (zie woensdag 13 november) Dinsdag 19 nov. De Doelen, kleine zaal - 20.15 Doelenensemble m.m.v. Ge rard Bouwhuis (piano), Siebe Hienstra (clavecimbel) en Ger- rie de Vries en Reina Boelens als sopraan Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 'Aluid', door Angelika Oei, geïnspireerd door de werken van Aristoteles Studio's Onafhankelijk To neel - 19.30 'Stuk zonder titel' (zie woensdag 13 november) Woensdag 20 nov. Sportpaleis Ahoy - 20.00 'Holi day on Ice', een nieuwe, feeste lijke ijsshow met als titel 'Reis door de tijd' Luxor Theater - 20.15 'Came- retten Cabaretfestival', met Job Schuring. foto Joep Paulussen stormachtige ontwikkelingen binnen de Nederlandse caba retwereld Donderdag 21 nov. Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 'Penthesilea', toneeluitvoering over het vrouwenvolk der Amazones, waarin Penthesilea tegen alle regels in verliefd wordt op Achilles Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Vijf hoog het raam uit', klucht door John Lanting's Theater van de Lach, over een staatssecretaris die een scheve schaats rijdt Vrijdag 22 nov. De Doelen, grote zaal - 19.30 Familieserie met The Glenn Miller Orchestra Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 Nederlands Danstheater met het 'Nacho Duato' programma met mede werking van het Nederlands Balletorkest Zaterdag 23 nov. Theater Zuidplein, Arlecchi- no - 20.30 'De automaat', Ne derlands enige echte aucteur met een stuk voor drie perso nen voor een breed publiek, vol dubbele bodems, uitgevoerd door De Grote Luxe Na de Kleuren TV Bibliotheektheater - 20.30 'Luchthappen', een program ma vol baarlijke nonsens met Frans van Vuuren, Jan Bal en Maarten Cligge Zondag 24 nov. De Doelen, grote zaal - 21.00 Shirley Bassey met een 30-kop- pig orkest o.l.v, Michael Ale xander Rotterdamse Schouwburg, grote zaal -14.30 'De laatste lu cifer', door de Stichting Orka ter over twee broers die van niets en niemand bang zijn, voor iedereen vanaf 8 jaar Jeugdtheater Hofplein - 14.00 'Close-up', dansvoorstelling naar aanleiding van een foto, waarin met vijftien vuilniszak ken een oneindige hoeveelheid spelletjes wordt gedaan voor kinderen vanaf 8 jaar Maandag 25 nov. Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 Hubbard Street Dance Company met een geheel nieuw programma met sterke jazz-invloeden Dinsdag 26 nov. Rotterdamse Schouwburg, grote zaal - 20.15 'Die Zauber- fiöte', opera van W. A. Mozart met het Forum Filharmonisch Orkest en het Forum Opera koor Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Joost mag het weten', Piet Bambergen beheert het hotelletje van zijn zuster voor een weekje van onze verslaggeefster BURGH-HAAMSTEDE - Om wonenden van hotel De Zeeuw se Stromen in Renesse zijn bui tengewoon ontevreden met de plannen van het hotel/conferen- tie-oord om uit te breiden met een conferentiezaal en 34 appar tementen. „Als dat zo doorgaat, is het hier over tien jaar een tweede Zandvoort", veronder stelde woordvoerder ir P. C. S. Kleijn dinsdagavond tijdens de vergadering van de commissie ruimtelijke ordening. De bewoners van de Oosteren- banweg en de Jan van Renesse- weg dachten jaren géleden een huis te kopen in een 'rustige, lan delijke' omgeving. Door de plan nen van de Zeeuwse Stromen wordt dat ideaal ernstig door kruist. „Voor ons is het nu ge noeg", zei Kleijn. „Het bebou wingspercentage moet niet ver hoogd worden." De advocaat van de Zeeuwse Stromen was op zich zeer blij nu eindelijk te weten wie er achter de 'fluistercampagne' zit, die hij in omschreef als een aanhoudei stroom geruchten dat de Zeei Stromen zoveel law maakt. Klachten zijn reeds l f nengekomen bij de Sticht "j, Renesse, die er werk van maken. Terwijl, zo zei de ad caat, juist uit een rapport Hospitality Marketing partii was gebleken dat het dorp nesse de schuldige is, en niet] in de duinen gelegen hotel. cel Hard nodig De commissie liet zich vermeende overlast weinig gi gen liggen. CDA en VVD wai ronduit blij met het voorneit van de Zeeuwse Stromen, j nesse heeft dat soort wat chiq re verblijfsrecreatie volgens! ef hard nodig. De PvdA is teg enerzijds om procedurele re nen, anderzijds omdat de nie; -{ bouw (die overigens volgens n(5 advocaat niet meer is dan] overkappen van een tuintjei hoog is en derhalve landschi sontsierend. De SGP/RPF-fr tie moet zich nog beraden belt het standpunt dondeni J door. Scène uit Reis door de tijd, de nieuwe show van Holiday on Ice, van een medewerkster ROTTERDAM - Een fascine rende ruimtereis door verleden, heden en toekomst wacht de be zoekers van de nieuwe ijsshow van Holiday on Ice, die van woensdag 20 tot en met zondag 24 november draait in Sportpa leis Ahoy in Rotterdam. De voorstellingen beginnen elke avond om 20.00 uur. In het weekeinde zijn er ook middag voorstellingen: zaterdag om 15.30 en zondag om 12.30 en 16.15 uur. In 'Reis door de tijd', de titel van de show, vormen de vele mogelij ke en onmogelijke avonturen van een trio in een ruimteschip het adembenemende thema. Met deze spectaculaire ijsshow verlaat Broadway-choreograaf Ted Shuffel het traditionele pad van de ijsrevue en zet een stout moedige stap in de toekomst. Een science-fiction achtige show vol afwisseling, waarvoor de kwaliteit van de schaatsers en vele solisten garant staat. Het verhaal begint in een ultra modern laboratorium. Compu ters met flitsende signalen kon digen de start aan van een ruim teschip. In het midden staat de uitvinder, een excentrieke pro fessor die het ruimtevoertuig ontwierp. Dit voertuig kan zich zowel in het verleden als in de toekomst begeven. Zijn beman ningsleden zijn de moedige, jon ge intellectuele Chantal en haar zorgeloze collega Michel. Na een dramatische countdown, haakt de tijdraket af. Stop De eerste stop brengt de drie avonturiers naar een landschap dat niemand kan plaatsen in de tijd. Bomen, tafels, alles schijnt te leven, een poppenwonder- land. Daarna belanden zij in het jaar 2300 in een futuristisc stad met robots, die ongeweni p gasten onder hypnose brengt Tijdens een mechanisch rob< - ballet voert Allen Schramm ei fascinerende, futuristische i jn botachtige act uit, die zijn wei - ga niet kent. De tijdmachi p brengt het publiek naar delrj reldtentoonstelling van !e Louis in 1904. Carrousels, rei ei achtige raderwerken en scho: re rnels staan uitnodigend te wac 00 ten. Chantal verdwaalt en lam a, in het. jaar 1843 in Parijs. B r£ Spook van de Opera haalt ha an over om als ster in de wereld]* el miere van Verdi's 'La Travial op te treden. De reis eindigt! ;ra de Champs Elysées van va <ai daag met een schitterende fiim m en een prachtig vuurwerk. ni Opwinding De hele show ademt een sfft o( van spanning en opwinding. I jij verschillende fantasievolle sc ra nes, die de tijd uitbeelden, geve it\ het grote 'Corps de Ballet' talii e, ke mogelijkheden de mooie cl* 5 reografieën uit te beelden. Ma m er is nog veel meer te zien, We e' ner Muller's schaatsende chic it pansees moet men zien om en te kunnen geloven, 's Werel! a£ meest getalenteerde vierhand ffi ge schaatsers met hun amusai ;r te, nieuwe trucs, zijn zowel k misch als vertederend. Ook n<; non-stop hondencapriolen va el de poedelgroep van Stephi ét Gilks zijn een feest om te ziel en Het grote ballet bestaat uit!el dansers en danseressen. Het i! .ij drukwekkende decor, de rui: 00 750 prachtige kostuums, ve ra sierd met duizenden pailettó ai veren en strass en de verrassa er de computergestuurde licht-1 o< andere effecten slaan moeit ;t loos een brug tussen de jaren f rij stations der tijd vanaf 1066 fe trj hetjaar 2300. n Scène uit Reis door de tijd, de nieuwe show van Holiday on Ice.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 30