VERBOUWING UITVERKOOP gemeente vlissingen bouwaanvragen mededelingen hinderwet 10% tot wel 40% Haast u, want nu zijn de grote merken, tijdelijk, te goedkoop. 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT I stadhuisplein 2 4382 LG vlissingen tel. 01184-87000 De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis dat bij het college van burgemeester en wethouders zijn in gekomen de volgende bouwaanvragen: - Ovet B.V. voor de bouw van een op slagtanker aan de Monacoweg; - Atochem B.V. voor de bouw van een controlekamer aan de Europaweg 2; - Gem. Brandweer voor de bouw van een oefenobject aan de Oosterhaven weg 24; - A. Amoytzioudis voor de vestiging van een Grieks restaurant aan de Zeil- markt/Mastkraanstraat 2; - K. Wielemaker voor de bouw van een duivenhok aan de Grote Abeele 46; - A. Padmoes voor de bouw van een woning aan de Wijenvlietweg 25; - A. Thomas voor de bouw van een wo ning aan de Wijenvlietweg 35. Burgemeester en wethouders overwe gen de gevraagde bouwvergunningen te verlenen, waartoe de artikelen 18a of 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en/of 50, lid 8 van de Woningwet de mo gelijkheid openen. Alvorens omtrent het verlenen van de bouwvergunning(en) een eslissing wordt genomen, liggen de bouw- en si tuatietekeningen, ingaande 14 novem ber 1991 gedurende 14 dagen (derhalve tot en met 27 november 1991) voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de Sector Stadsontwikkeling, sectie Wonen Milieu (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde termijn worden belanghebbenden in de gele genheid gesteld schriftelijk hun even tuele bezwaren hiertegen in te dienen bij het college van burgemeester en wet houders. Vlissingen, 13 november 1991. J. C. Th. van der Doef, burgemeester. behandeling begroting 1992. Volge'nde week behandelt de gemeente raad de begroting 1992. Dat gebeurt in twee vergaderingen. De eerste termijn van de behandeling vindt plaats op dins dag 19 november en begint om 19.00 uur. Vrijdag 22 november om 10.00 uur is de tweede en laatste vergadering ge pland. Dinsdag 19 november houden de frac ties hun algemene beschouwingen. De leden van het college reageren hier di rect op. Vrijdag 23 november vindt de tweede termijn plaats. Voor de lunch komen de fracties aan het woord. Na de lunchpau ze antwoordt het college en vinden stemmingen plaats over eventuele amendementen, moties, de begroting, de meerjarenplanning en eventuele an dere aan de orde zijnde voorstellen. De gemeenteraadsvergaderingen zijn openbaar. Ze worden gehouden in het stadhuis. nieuwe opgaven informatiegids De sectie communicatie van de gemeen te is begonnen met de samenstelling van de informatiegids 'Kijk op Vlissingen', uitgave 1992. Tot 1 december kan men nieuwe opgaven doen. Instanties die in de uitgave van 1991 vermeld staan, ont vangen deze week bericht. Eén van de criteria voor opname in de gids is, dat de vereniging of instelling niet-commer- cieel is. Opgaven kunnen schriftelijk worden ingediend bij de sectie commu nicatie, Stadhuisplein 2,4382 LG Vlissin gen. gemeente-archief gesloten Donderdag 14 november 1991 vindt, in aanwezigheid van genodigden, de offi ciële opening plaats van het gemeente archief in de Hellebardierstraat. In ver band hiermee is het gemeente-archief deze gehele dag gesloten voor het pu bliek. Het gemeente-archief houdt voor het publiek een open dag op zaterdag 16 november 1991 van 10.00 - 16.30 uur. kennisgeving beschikking op vergunningaanvraag Burgemeester en wethouders van Vlis singen maken ingevolge het bepaalde in de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne bekend dat zij een vergunning in gevolge de Hinderwet hebben afgege ven aan Esselink Onroerend Goed B.V. te Middelharnis voor het oprichten en in werking hebben van een 'Gamma' Bouwmarkt op het perceel Govert Flincklaan 7 te Vlissingen. zie voor gemeentelijke informatie ook 'in den blauw geruiten kiel' in 'de vlissinger' van vandaag. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen ter inzage bij de sectie wonen en milieu van de sector stadsont wikkeling in het stadhuis van 14 novem ber tot en met 13 december 1991, elke werkdag - behalve zaterdagen - van 8.30 tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 15.00 Deze bescheiden liggen eveneens gedu rende bovengenoemde periode ter inza ge buiten de werkuren op woensdagen van 17.15 uur tot 20.15 uur bij de ectie communicatie van de sector middelen. In verband met de bereikbaarheid van de stukken verzoeken wij u, indien u de stukken tijdens de avonduren wilt inzien, vooraf contactopte nemen met de sectie wonen en milieu (tel. 01184-87204). Ingevolge de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne staat van 14 november tot en met 13 december 1991 beroep open op de kroon voor de aanvrager, de be trokken adviseurs, degene die overeen komstig de artikelen 20, 21 of 22, tweede lid, of 28 eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne be zwaren hebben ingebracht en enige an dere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig de hierbovengenoem- de artikelen bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij over eenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoektot schorsing dan wel tot het treffen van een voorlopi ge voorziening is gedaan. Eventuele beroepschriften moeten wor den gericht en in tweevoud worden ge zonden aan de afdeling geschillen van bestuur van de Raad van State, Kneuter dijk 22, 2514 EN's-Gravenhage. Een eventueel verzoek tot sclforsing of een voorlopige voorziening moet wor den gericht aan de voorzitter van de af deling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Ingeval beroep wordt ingesteld moet ten minste 150,- aan griffierecht worden betaald op girorekening 507590 t.n.v. de Raad van State. Voor nadere informatie hierover kunt u zich wenden tot de Raad van State (tel. 070-3624871). Vlissingen, 13 november 1991. J. C. Th. van der Doef, burgemeester, J. M. A. van Nassau, secretaris. kennisgeving vergunningaanvraag hinderwet Burgemeester en wethouders van Vlis singen maken ingevolge het bepaalde in de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne bekend, dat de heer J. van Belzen te Ritthem een vergunning ingevolge de Hinderwet heeft aangevraagd zulks in verband met uitbreiding van het be drijfsgebouw op het perceel Nieuwe Kruitmolenweg 1 te Vlissingen. Vanaf heden ligt de aanvraag met de daarbij behorende stukken ter inzage bij de sector stadsontwikkeling, sectie wo nen en milieu en wel op werkdagen - be halve zaterdagen - van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 15.00 uur tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan wor den ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag. Genoemde bescheiden liggen eveneens ter inzage buiten de werkuren van 14 no vember t/m 13 december 1991, op woensdagen van 17.15 tot 20.15 uur bij de sectie communicatie van de sector middelen. In verband met de bereikbaarheid van de stukken verzoeken wij u indien u de stuk ken tijdens de avonduren in wilt zien, vooraf contact op te nemen met de voor noemde sectie wonen en milieu (tel. 01184-87204). Voor een eventuele toelichting op de stukken kunt u zich onder kantooruren wenden tot de sectie wonen en milieu. Schriftelijke, gemotiveerde bezwaren te gen het verlenen van de vergunning kun nen bij hun college worden ingediend van 14novembert/m 13 december 1991. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift heeft ingediend, worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, te gelijkertijd met het bezwaarschrift, wor den ingediend. Indien daarom (telefonisch) wordt ver zocht kunnen tot en met 6 december 1991 mondeling bezwaren worden inge bracht, waarbij tevens gelegenheid zal worden gegeven tot een gedachtenwis- seling. Zij vestigen er de aandacht op dat dege nen die gebruik hebben gemaakt van één of meer van de genoemde mogelijk heden tot het indienen van bezwaren en degenen die aantonen daartoe redelij kerwijze niet in staat te zijn gewwest later beroep kunnen instellen bij de kroon te gen de genomen beschikking. Vlissingen, 13 november 1991. J. C. Th. van der Doef, burgemeester, J. M. A. van Nassau, secretaris. V.d. Wouw Vlissingen gaat verbouwen. Dus nu de kans, om de betere merken, met hoge kor ting aan te schaffen. Kortingen die lopen van Omdat kwaliteit moet blijven: V.d. WOUW Lange Zelke 24, Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 12