gemeente „mv tholen Rabobank O Als toekomstig proces-operator* krijg je een prima vakopleiding EEN LOKATIELEIDER (m/v) redakteur m/v SUPPORT MEDEWERKER ADMINISTRATIEVE SOFTWARE (M/V) Lijnbach MEDEWERKER STRAATPL0EG M/V 6 MOURIK-VAN OORD VLISSINGEN medewerker interne dienst (m/v) PERSONEEL SE EBDAG 9 NOVEMBER 1991 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 19 Lijnbach Automatisering b.v. is een van de oudste automa tiseringsbedrijven van Zuidwest Nederland, met vestigingen in Vlissingen, Bergen op Zoom en Breda, gericht op de verkoop van automatiseringsprojecten, software en trainingen aan bedrijven en instellingen. Lijnbach Automatisering b.v. staat bekend om zijn kwali teit, zekerheid en service. Lijnbach Support is een divisie van Lijnbach Automatisering b.v. en gericht op ondersteuning van onze gebruikers van administratie ve softwarepakketten. Om bij toenemende activiteiten de kwaliteit van onze dienstver lening te kunnen handhaven, zijn wij op zoek naar een des kundige, representatieve DE FUNCTIE In een team van jonge, commer ciële en technische medewer kers bent u verantwoordelijk voor de ondersteuning van onze gebruikers van administratieve, vooral boekhoudkundige, soft warepakketten. U bent behulpzaam bij de imple mentatie van deze software en de instructie bij de gebruikers. U informeert bestaande gebrui kers over de mogelijkheden van nieuwe software-modules. Als gevolg daarvan zult u met hen regelmatig contacten onderhou den. U biedt ondersteuning aan onze afdeling verkoop bij demonstra ties aan toekomstige gebruikers, waaronder accountants. U bent in staat tot nauwe samenwerking met uw collega's om de geformuleerde doelstel lingen ook daadwerkelijk te realiseren. Diverse andere werkzaamheden zijn denkbaar waarbij uw aanpak en inzet bepalend zijn voor het succes van onze afdeling sup port. WIJ VRAGEN EN BIEDEN: leeftijd 25 - 30 jaar boekhoudkundige opleiding op minimaal MBA- niveau ervaring in het voeren van geautomatiseerde administra ties. voldoende vaardigheden om uw kennis op een prettige wijze aan onze relaties over te dragen zelfstandige representatieve persoonlijkheid uitstekende contactuele eigen schappen commercieel gevoel en een klantvriendelijke instelling ervaring met Exact-software, loonadministratieve software alsmede automatisering in het algemeen, strekt tot aanbeve ling. woonachtig op Walcheren Lijnbach Automatisering b.v. biedt u een dynamische werkkring met een collegiale en prettige werk sfeer. Bij ons heerst een open bedrijfscultuur waarin wordt samengewerkt op basis van gelijk waardig niveau. Salaris en secundaire arbeids voorwaarden zijn overeenkom stig de positie. INTERESSE Als u denkt zich thuis te voelen in deze functie en werksfeer, kunt u uw schriftelijke sollicita tie binnen 7 dagen na het ver schijnen van deze advertentie richten aan: Lijnbach Automatisering b.v. Industrieweg I-3, 4382 NA Vlissingen, ter attentie van de heer H.D. Lijnbach. Vermeld daarin uw motivatie en een beknopt curriculum vitae. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.L. Bouff, telefoon 01184-15610 automatisering b.v. adres gemeentehuis: markt 1 5, 4695 ce sint-maartensdijk telefoon: 01666 - 8200 telefax: 01666-3553 Tholen is een Zeeuwse platte landsgemeente met ruim 19000 inwoners. De gemeente is cen traal gelegen tussen de Randstad, Westelijk Noord-Brabant en Ant werpen. Naast een uitstekend woon- en leefklimaat biedt Tholen door haar ligging aan de Ooster- schelde de liefhebber van natuur en recreatie tal van mogelijkhe den. Op de afdeling gemeentelijke ontwikkeling is bij de buitendienst een vaca ture voor een Functie-informatie Het verrichten van alle voorkomende bestratingswerkzaamhe den en bereidheid tot het verrichten van alle voorkomende werk zaamheden. Functie-eisen Kennis van en ervaring in de uitvoering van alle voorkomende bestratingswerkzaamheden. Aanstelling en salaris Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van één jaar. Bij goede dienstvervulling zal na afloop van dat jaar aanstel ling in vaste dienst plaatsvinden. Salaris aanlooprang minimum 2.180,- maximum 2.747,- bru to per maand. Salaris functierang minimum 2.228,- maximum 2.923,- bruto per maand. Bij aanstelling beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Informatie en sollicitatie Nadere informatie over de functie wordt desgewenst verstrekt door de chef van het bureau civieltechniek, de heer W. A. Blaas, telefoon 01666-8258. Zij die belangstelling hebben voor de functie worden verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatiebrief te richten aan burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1-5 4695 CE Sint-Maar tensdijk. NEDERLAND B.V De opmars van Cool Cat fashion is niet te stuiten. De ene nieuwe vestiging volgt op de andere. Dus hebben wekontinu jonge, eigenzinnige mensen nodig. Mannen en vrou wen die zich een plaats willen veroveren in ons jonge, toonaangevende bedrijf. Kunnen we jou winnen voor één van onze filialen in Goes of Middelburg? Man of vrouw maakt niet uit. FULL-TIME VERKOPERS (M/V) Leeftijd vanaf 18 jaar. PART-TIME VERKOPERS (M/V) voor circa 30 uur per week. Schriftelijke sollicitaties met c.v. en recente pasfoto zenden aan Cool Cat Nederland B.V., Postbus 245,3620 AE Breukelen, t.a.v. Kathleen Neyenhuis. Mourik-Van Oord is een aannemingsmaatschappij die zich voornamelijk richt op de industriële dienstverlening, grond-, weg- en waterbouw, civiele bouw en milieubeheer binnen Zeeland, met name in hei industriegebied Vlissingen-Oost. Mourik-Van Oord beschikt over gespecialiseerd personeel en materieel op bovenge noemde vakgebieden. Naast nieuwbouw voert Mourik- Van Oord tevens reparatie- en onderhoudswerkzaam heden uit op lokatie voor diverse opdrachtgevers. Wegens het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij: voor de koördinatie van mechanische en reinigingswerkzaamheden op het terrein van een van onze kliënten. Taken: zelfstandig aannemen en doen uitvoeren van dagelijkse werkzaamheden op de lokatie voortdurend meedenken met de opdrachtgever met als doel deze zo optimaal mogelijk van dienst te kunnen zijn verwerven van opdrachten voorbereiden en opstellen van offertes bevorderen efficiëntie, kwaliteit en veiligheid koördinatie van de uit de aktiviteiten voortvloeiende adminstratieve werkzaam heden, in samenwerking met de lokatie-administrateur. Funktie-eisen: technische opleiding op HBO-nivo (bv. Scheepswerktuigbouwkunde, HTS-werktuigbouw) sterke commerciële instelling kennis en ervaring in soortgelijke funktie gevoel voor een breed takenpakket in staat zijn leiding te geven aan ca. 65 medewerkers leeftijd: 35-40 jaar u beschikt over ambitie, neemt initiatieven, stelt zich flexibel op en bent bereid om in teamverband samen te werken u bent beslist geen negen-tot-vijf-werker goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid wonen in de omgeving van het industriegebied Vlissingen-Oost of bereid zijn naar deze omgeving te verhuizen. De kandidaat wordt een goed salaris en een prima secundair arbeidsvoorwaardenpak ket geboden. Als u van mening bent dat u deze verantwoordelijke funktie aan kunt, nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen aan ons te sturen, t.a.v. de heer M. Janssen, hoofd financiën en personeel. Ook kunt u met hem kontakt opnemen voor nadere informatie. MOURIK-VAN OORD VLISSINGEN V.O.F. Postbus 7086 4330 GB Middelburg Tel.: 01196-13310 Rabobank Noord-Beveland is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De medewerker ressorteert onder de afdeling Beheers- technische Zaken. Zijn of haar taak bestaat voor namelijk uit het verrichten van schoonmaakwerk- zaamheden op het hoofd kantoor te Kamperland. Deze werkzaamheden worden buiten de kantoor uren verricht door een tweetal medewerkers op basis van een vast aantal Wij denken voor deze functie aan kandidaten tot 35 jaar met een opleiding op LBO-/MAVO-niveau en woonachtig in Kamperland of op Noord-Beveland. Sollicitanten dienen zelf standig, accuraat en in teamverband te kunnen werken. Verder zal aan representativiteit hoge eisen worden gesteld. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris. Wilt u meer weten over de aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H.M.G. Gelissen, hoofd Beheers- technische Zaken, telefoon (01107)25 55. Clw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 3. 4493 ZG KAMPERLAND. J DRUKKERIJ LAKENMAN OCHTMAN B.V. te Zierikzee is een modern geoutilleerde drukkerij. Het bedrijf vervaardigt familie-, handels- en rekla- medrukwerk in full color van hoogwaardige kwaliteit. Tevens is zij uitgeefster van de Zierikzeesche Nieuwsbode; een vier maal per week verschijnend nieuwsblad, de Nieuwsbode Extra; een wekelijks verschijnend huis-aan-huisblad en in het zomerseizoen een Nederlands en Duitstalige badkrant. De totale onderneming omvat 60 personeelsleden. Ter versterking van ons redaktieteam van de Zierikzeesche Nieuwsbode vragen wij op korte termijn een (voor 38 uur per week) Wij denken aan een man of vrouw met minimaal een met succes afgeron de HAVO-opleiding, die bij voorkeur enige ervaring heeft opgedaan in de journalistiek. Een flexibele instelling, zelfstandig werken en een gezonde werklust in combinatie met een open oog voor het lokale en regionale nieuws, zijn ei genschappen die kandidaten voor deze funktie in zichzelf herkennen. Verder gaat de voorkeur uit naar iemand tussen de 20 en 30 jaar die te vens moet beschikken over het rijbewijs B/E. Een psychologisch onderzoek alsmede een medische keuring maken deel uit van deze sollicitatieprocedure. Uw schriftelijke reactie, welke vertrouwelijk zal worden behandeld, voor 22 november a.s., richten aan de afdeling personeelszaken van drukkerij Laken man Ochtman B.V., Postbus 1, 4300 AA Zierikzee Voor telefonische informatie kunt u vragen naar de heer A. J. Folmer, tele foon 01110-16551, toestel 206. Akzo is één van de grootste chemische concerns ter wereld met de hoofdzetel in Arnhem, met350 vestigingen in 50landen en ruim 65.000 medewerkers. Werken bij Akzo betekent een loopbaan bij een technologisch hoogontwikkelde onderneming met activiteiten in chemie en chemische vezels, verven en lakken en produkten voor de gezondheidszorg. Akzo Resins bv, Bergen op Zoom Akzo Resins bv maakt deel uit van de Business Unit Resins en produceert een breed scala van kunstharsen. Deze worden wereldwijd toegepast in de verf- en druk inktindustrie. Akzo Resins is een geavanceerde en op de toekomst gerichte onderneming met ongevéer 500 medewerkers. Onderzoek en ontwikkeling nemen een belangrijke plaats in. toegespitst op het uitbreiden van toepassingsgebieden en het vernieuwen van produkten. De Afdeling De kunstharsen worden bij Akzo Resins geproduceerd in twee fabrieken verdeeld in vijftien produktiestraten. De nieuwe mensen krijgen in één van deze fabrieken een opleiding tot proces-operator. In totaal werken zo'n 135 mensen in de produktie. De proces-operator Werken als proces-operator betekent zelfstandig de produktie-apparatuur bedienen, regelen en controleren. Bij Akzo Resins werken we in een 3- of 5-ploegendienst. Met collega's wordt een goede organisatie van de werk zaamheden opgezet en vindt een goede werkoverdracht plaats. Salariëring Bij het werk als proces-operator komt zeker het een en ander kijken. Daar hoort natuurlijk een passend salaris bij. Naast een gunstig basis-salaris betekenen de ploegen- toeslagen nog eens extra verdienen. Ga maar na: de 3-ploegendienst geeft een toeslag van 19% en de 5-ploegendienst van 28,5% Wie we zoeken Mensen met al een aantal jaren werkervaring en zin in een andere baan, die mogelijkheden biedt om een goede toekomst op te bouwen. Mensen met een oplei ding op LTS-C/D of MAVO-D niveau met voldoende voor wiskunde en natuurkunde. Zij gaan naast een interne opleiding de vakopleiding procestechniek B vol gen. Zowel mannen als vrouwen* kunnen solliciteren. De opleiding De nieuwe medewerkers krijgen allereerst een praktijk opleiding in onze fabriek. Er wordt ook aandacht besteed aan de theorie, gericht op het specifieke p'ro- duktieproces bij Akzo Resins. Daarna'verwachten we van onze proces-operators dat zij zich zullen inzetten voor het behalen van het VAPRO B diploma. Hierbij zijn wij onze mensen op alle mogelijke manieren van dienst. Arbeidsvoorwaarden We zetten de gunstige arbeidsvoorwaarden op een rijtje: t een premievrije deelnpme in het Akzo pensioenfonds; 19% ploegentoeslag voor de 3-ploegendienst, 28,5% voor de 5-ploegendienst; een winstuitkering met de mogelijkheid tot deel name aan de winstdelingsspaarregeling; regeling voor eventuele verhuis- en herinrichtings kosten en nog een aantal gunstige regelingen; bij het volgen van opleidingen wordt uitgebreide ondersteuninggegeven. Natuurlijkisereen prima studiekostenregeling Een telefoontje Bel even voor een sollicitatieformulier. Het telefoonnummer is 01640 - 76238. Een briefje t.a.v. mevrouw G. Nooyen, afdeling Personeelszaken kan ook. Het adres: Akzo Resins bv. Postbus 79. 4600 AB Bergen op Zoom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 53