QMQ co-pockers projektleider m/i PERSONEEL PRODUCTS MTS-er MET VERANTWOORDELIJKHEIDSGEVOEL A Va Komt u onze bewoners begeleiden bij hun arbeidsactiviteiten? maintenance technician m/v vraagt een H.B.O. technisch kommercieel igxyxoxgyroxoi co-packers ALTIJD AL EEN HOOGVLIEGER WILLEN ZIJN ALS SCHILDER/SPUITER? AIRCRAFT SERVICES 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 NOVEMBEf ER VIJVERVREUGD is een centrum voor geestelijk gehandicaptenzorg in Middelburg. In totaal verblijven er 360 bewoners en werken er 425 medewerkers. In de zorgvisie van Vijvervreugd staan de wensen van de bewoners centraal. Zelfstandigheid, mondigheid en integratie zijn belang rijke elementen van deze visie. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voor de ongeveer 1450t>ewo- ners/patiënten. In totaal werken er ruim 2200 mensen. STICHTING VERPLEEG-EN RUSTHUIZEN ZEELAND Wij hebben plaats voor een arbeids- therapeut m/v voor 35 uur per week. Samen met een collega begeleidt u een groep bewoners bij hun arbeidsactivitei ten. Door middel van doelgerichte active ring wordt op methodische wijze dagbe steding aan deze bewoners geboden. Daarnaast organiseert u ook activiteiten met een recreatief karakter. Indien nodig verricht u eenvoudige verzorgende werk zaamheden. De arbeidsactiviteiten (inpak-, sorteer- en lichte montagewerkzaamheden) worden verricht voor bedrijven. Wat wij vragen U heeft een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MBO-AB/AT. U bent minimaal 23 jaar en heeft al enige ervaring opge daan in de omgang met en de begeleiding van geestelijk gehandicapten. Maar strikt noodzakelijk is dit niet. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van leef tijd en ervaring, minimaal 2.594,- en maximaal 3.725,- bruto per maand bij een volledig dienstverband. Interesse? Als u belangstelling heeft, belt u dan voor nadere informatie met de heer G. Taal, hoofd arbeidstherapie of met de heer R. Schrijver, waarnemend hoofd arbeids therapie, telefoon 01180-25751. Schrijven kan natuurlijk ook. Stuur uw brief binnen zeven dagen naar de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer VVR021. Air Products is één van 's werelds grootste producenten en leveranciers van industriële gassen. Het leveringsprogramma omvat ruim 200 gassen en gasmengsels. Een aantal dat zich steeds verder uitbreidt en waarvoor regelmatig nieuwe afzet markten worden aangeboord. De ambitie tot groeien is groot bij Air Products. Innovatie en klantgerichtheid staan hierbij centraal. De meest toegepaste gassen zijn zuurstof, stikstof, argon en specialiteitsgassen, zowel in cilinders als in bulk. De afnemers bevinden zich in vrijwel alle industrietakken. Air Products Nederland BV beschikt over luchtscheidings- fabrieken in Rozenburg en Terneuzen, alsmede distributie punten in Dodewaard, Hoogeveen en Roermond (Horn). Het hoofdkantoor is gevestigd in_ Waddinxveen. In totaal zijn erf 250 mensen werkzaam. Voor onze afdeling onderhoud te Terneuzen zoeken wij kon- takt met kandidaten voor de funktie In deze funktie zult u, geheel zelfstandig, mechanische en elektrotechnische aanpassings- en onderhoudswerkzaamheden uitvoeren in en om onze luchtscheidingsfabriek. Tevens dient u bereid te zijn soortgelijke werkzaamheden op onze lokatie in Gent te verrichten. De persoon die wij zoeken is in het bezit van een MTS-diplo- ma Werktuigbouw of Elektrotechniek, aangevuld met ruime werkervaring op beide gebieden. In verband met de leeftijds opbouw binnen de afdeling bent u tussen de 25 en 35 jaar oud. Daarnaast is het noodzakelijk dat u beschikt over het rij bewijs B. Basiskennis van de Engelse taal en werkervaring met computers is gewenst. Bent u de persoon die wij zoeken, dan bieden wij u een prima salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten met belangstelling voor deze funktie nodigen wij uit binnen 2 weken een sollicitatiebrief met C.V. te richten aan Air Products Nederland B.V., t.a.v. mevrouw drs. P. Bijlsma, Postbus 56, 2740 AB Waddinxveen. mirm M Het bedrijf Budelpack co-'packers is een dynamisch en snel groeiend bedrijf. Budelpack verpakt op automatische machines een paar honde-rd'miljoen verpakkingen per jaar. Daarvoor staan 25 vol ledig separate pakruimtes ter beschikking met een totale opper vlakte van 10.000 m2 Budelpack co-packers verpakt levensmiddelen, pharmaceutische produkten, kosmetika, drukwerk, diervoeding en technische artike len, Budelpack is marktleider in Nederland. Meteen team van 250 medewerkers willen wij onze positie verder uitbouwen. Paasdijkweg !5, 4693 RE Poortvliet De funktie De projektleider (account manager) begeleidt een aantal verpakkings- projekten vanaf het offertestadium tot en met de realisatie. Tot zijn/haar funktie behoort- inkoopaanvragen uitzetten offertes uitbrengen t in- en verkooponderhandelingen projektbegeleiding en planning opstellen van specifikaties Dit betekent dat de projektleiders de verantwoordelijkheid dragen voor het sukses van hun verpakkingsprojekten. Zij organiseren en 1 verrichten de koördinerende en sturende aktiviteiten met betrekking tot hun projekten, waaronder het overleg met de produktie-afdeling en technische dienst. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op HBO-niveau (bij voorkeur HTS) en voldoende kontaktuele vaardigheden. Op basis van uw kapaciteiten en vaardigheden wordt u binnen ons h team ingepast. Dit betekent dat de funktie "op maat wordt gesneden". Derhalve komen zowel kandidaten met praktische ervaring als zij die nog in een dergelijke funktie moeten worden gevormd, in aanmerking De eventuele ontbrekende specifieke vakkennis wordt door het bedrijf aangeboden in de vorm van interne en externe opleidingen. Voor de man of vrouw met een goed organisatievermogen en analytisch inzicht die een afwisselende kommerciële job ambieert, ligt hier een geweldige uitdaging met een uitstekende beloning en groeikansen U kunt uw sollicitatiebrief - die uiteraard vertrouwelijk zal worden behandeld - zenden ter attentie van de direktie van Budelpack co-packers b.v. Je moet echt een topper zijn in je vak. Want het gaat hier om de laatste millimeters Fokker-kwaliteit die je aan zo'n miljoenen-machine meegeeft. Je moet dus om te beginnen houden van precies werk. Een scherp oog voor detail is niet alleen nodig voor de afwerking van kleine onderdelen, maar ook voor de grote oppervlakten. Want een millimetertje te dik gespoten, kan betekenen dat een vliegtuig enkele kilo's zwaarder wordt. En daardoor per jaar tienduizenden guldens extra aan brandstof verbruikt. Een baan bij Fokker betekent dat je ervan moet houden nauwkeurig en hoogwaardig vakwerk te leveren. Je beheerst verschillende spuitmethoden, kunt diverse verfsoorten zelf aanmaken, zowel grote als kleine oppervlakten bewerken en ook dekoraties en logo's aanbrengen. Je achtergrond Om in aanmerking te komen heb je (m/v) een LTS- schildersopleiding, aangevuld met een vervolgopleiding (bijvoorbeeld industrieschilder) en de nodige jaren ervaring. Verder kun je goed samenwerken en heb je geen bezwaar tegen over werk en/of ploegendiensten. Wij bieden Tegenover deze eisen stellen wij een leuke baan in een team waar een prima sfeer heerst. Fokker biedt goede arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid via kursussen jouw vakbekwaamheid verder te vergroten. Interesse? Wil je meer weten over het werk als schilder/spuiter? Kom dan zaterdag 23 november a.s. langs op onze informatie-ochtend. We vinden het prettig als je ons van tevoren even van je komst op de hoogte stelt. Dat kan met de bon in deze advertentie, maar je kunt ook even bellen met mevrouw J. Acket, (01646) 1 85 95. Kun je niet komen, maar lijkt een baan als schilder/ spuiter bij Fokker Aircraft Services je wel iets? Stuur dan onderstaande bon op of bel even met de heer G.D. van de Graaf, (01646) 1 82 05. FOKKER Woensdrecht Holland 0 Ik kom zaterdag 23 november a.s. langs op de informatie-ochtend en ontvang graag nadere informatie. 0 Ik wil meer weten over een baan als schilder/spuiter bij Fokker Aircraft Services, maar ik kan helaas niet op de informatie-ochtend komen. (Aankruisen wat van toepassing is.) Naam(m/v) Adres Postcode/PlaatsOpleidingErvaringjaar Opsturen naar: Fokker Aircraft Services B.V., afdeling Personeels- en Sociale Zaken, t.a.v. de heer G.D. van de Graaf, Antwoordnummer 2728, 4600 VD Hoogerheide. T (Een postzegel is niet nodig.) B

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 52