HVV heeft ritme weer te pakken Hoek voorziet een warm onthaal in Arnemuiden Marlon en Omar Roels naar een club in België Aad de hebben Mos: V] gefaald I •IV' Revanchepartij en bedrijfsvolleybal in Terneuzen Bedrijfstennis Hulst heeft nieuwe leider- sport Hulstenaars scoorden zeventien keer in zeven wedstrijden Jeugdtoernoof bij Savok in p Sas van Gent'-; VRIJDAG 1 NOVEMBER 1991 van onze voetbalmedewerker HULST - Het contrast mag op vallend heten. Na drie wedstrij den had HVV'24 in de tweede klas van het zondagvoetbal nog niet één enkel punt verzameld, maar amper vijf weken verder prijkt de Hulster ploeg met een totaal van acht punten uit ze ven wedstrijden op een met OJC, Boeimeer, RKTVV en WSC gedeelde tweede plaats op de ranglijst. HVV werd van een tobber dus een topper. Het lijkt alweer een tijd lang ge leden, dat HVV achtereenvol gens van RKTVV (1-2), MOC'17 (0-1) en Goes (1-5) verloor. De PZC schreef toen in een kon dat HVV geen schim meer was van de ploeg van vorig jaar. De ommekeer diende zich min of meer al aan in Goes, toen HVV nog wel met 5-1 verloor. Met Dennis Rietjens weer als laatste man na de mislukte seizoenstart dwong HVV in die wedstrijd zo veel kansen af. dat zich wel bete re tijden móesten aandienen. Dat gebeurde dus prompt één week later, toen OJC in Hulst te gast was en met een 7-4 neder laag naar huis werd gestuurd Defensief had HVV tot dan nog zijn problemen, maar die be- hoordeh nadien tot het verleden. Tegen Steenbergen hield de ver dediging voor het eerst de nul vast (0-1). waarna zowel tegen Concordia (4-1) als tegen WSC TERNEUZEN - In het Ter- neuzense bedrijfsvolleybal (Bevobo) stonden deze week de returns van de openings wedstrijden van de compe titie op het programma. De kans dus om revanche te ha len voor de slechte start des tijds. Voor een aantal teams was dat ook het geval. Voor al voor. Stunt Markt, Beldo, de Scharmga-reserves, Wes terschei decollege en De Hoop. Voor Stunt Markt had de overwinning tot gevolg dat de ploeg aansloot bij de sub top. die overigens tevergeefs op leider Dees achtervolgt. Beldo (dat eerder tegen deze tegenstander met 15-5, 15-2 en 15-0 zwak opende) haalde zijn.gram door PSV nu geen enkele set toe te staan. De 3- 0 winst brengt de ploeg in 2A meteen ook weer van de laat ste plaats en in een staart- groep met Dow 2 en Deltan. Deltan zakt na een overtui gende start steeds verder weg. Rabobank tenslotte zorgde er voor dat koploper Dees 2. voor dé eerste keer dit sei zoen, niet met de maximale winstcijfers van het veld stapte. Dees-Lichtland 3-0: Stunt Markt-Lichtland 2 3-0. NHI-Zee- vla 2-1; De Pooter-Gemeente 3-0: Broodje Ben-V.& V. 2-1, Neele- mans-Scharmga 2 1-2; PSV-Bel- do 0-3; Dees 2-Rabobank 2-1. Westersch.college-Dow 2 2-1; Lichtland 3-Philips 2-1; Wes- tersch.college 2-Gemeente 1-2; Voorwaarts/Amro-Liehtland 4 2-1; De Hoop-Deltan 3-0; PSV 2- Dow 3 3-0; VC Sehelde-Bliek Vos 0-3: Gemeente 3-VC Notabe lle 2-1 De standen: IA Dees 7-20; Licht- land 7-13; Broodje Ben 7-13; Stunt Markt 7-12. Dow 6-8, V.& V 7-4; Lichtland 2 7-3. 1B De Pooter 7-16; Scharmga 6- 12; Zeevla 7-12, Scharmga 2 7-9: NHI 7-9; Neelemans 7-6. Ge meente 7-5 2A Westerscheldecollege 7-13; De Hoop 7-13: Interver/SSport 6-11; PSV 7-10; Beldo 7-9; Dow 2 7-8; Deltan 7-8. 2B. Dees 2 7-20; PSV 2 7-17; Ra bobank 7-14: Lichtland 3 7-10; Philips 7-7; Dees 3 6-5; Dow 3 7-0 3A; Deltan 2 6-15. Gemeente 2 7- 15; Scharmga 3 6-11; VC Schelde 7-10; Bliek Vos 7-9. Haven schap 6-6; Westersch.college 2 7- 5. 3B. B.& S 6-13; Voorwaarts/Am- 10 7-13; ABN 6-12, Gemeente 3 7- 11VC Notabgne 7-11Lichtland 4 7-7. Oosthoek 6-3 (3-1) niet meer dan één tegen- goal werd geincasseerd. HVV is kortom weer in oude doen en dat mag wat beloven voor het verdere verloop van het seizoen. „Zoals het nu gaat. moet een derde of vierde plaats zeker haalbaar zijn", durft mid denvelder Angelo Verbraeken (24) zelfs te voorspellen. Voor Verbraeken is het in elk geval heel duidelijk waarom HVV in de eerste weken van de competi tie zo van slag was. Omgeschakeld „We hebben", legt hij uit. „de eerste wedstrijden een soort 3-5- 2 systeem gespeeld en dat ligt ons nu eenmaal niet. We creëer den ons in het begin ook nauwe lijks kansen, hoewel we heel aan vallend speelden. Pas nadat we omgeschakeld zijn naar 4-4-2 is het beter gaan lopen en stapel den de kansen zich op. Dat blijkt ook wel, want er is niet één twee de klasser die inmiddels zoveel heeft gescoord als HW." Ja, het herstel kwam tegen Goes, meent ook Angelo Ver braeken. „We verloren nog wel, maar we speelden toen veel be ter dan tegen RKTVV en Moe. De werkelijke ommekeer is de wedstrijd tegen OJC geweest. Die hadden op dat moment nog maar één of twee doelpunten te gen in vier wedstrijden en wij knalden er gelijk zeven in. Toen al dacht ik: nu zijn we op de te rugweg. Dat kon ook niet uitblij ven, omdat we nooit het vertrou wen in eigen kunnen hebben ver loren en de sfeer altijd goed is ge bleven." Voorlopig blijkt dus uit niets, dat HVV het dit seizoen moeilij ker zal krijgen dan vorig jaar, toen het na vele jaren zijn ren tree in de tweede klas maakte. „Ze zeggen wel altijd dat het tweedejaar moeilijker is dan het eerste", aldus Angelo Verbrae ken. „En tot op zekere hoogte ge loof ik dat ook wel, maar ik zou niet weten waarom we niet op nieuw in de middenmoot kun nen eindigen. Nogmaals: zoals het nu gaat, behoort een derde of vierde plaats zelfs tot de moge lijkheden, hoewel de verschillen dit jaar wel heel erg klein zijn. Twee keer winnen en je staat bo venaan. twee keer verliezen en je staat weer bij de ondersten." Geblesseerden De kans dat HVV opnieuw met een terugval te maken krijgt is Bres kens begint tweede periode thuis tegen IJzendijke van c 9 voetbalmedewerker TERNEUZEN - Zowel in het za terdag- als in het zondagvoetbal is de eerste periode nog niet in alle klassen beslist. Toch begin nen dit weekeinde alweer de wedstrijden voor de tweede pe riode, die ook een serie van ze ven wedstrijden omvat. HVV, dat al vier wedstrijden op rij won, staal zondag voor de thuis wedstrijd tegen Roosendaal. Hoek, dat vorige week het eer ste puntje verspeelde, speelt morgen (zaterdag) de op voor hand al beladen uitwedstrijd legen Arnemuiden. Volgens Hoek-trainer Rinus Ze- gers is Arnemuiden een niet te onderschatten tegenstander. Terwijl nagenoeg iedereen het zaterdag - na het duel met SC Everstein - al over de voor de eer ste periode beslissende confron tatie met Kloetinge had. ver wees Zegers simpel op het be lang van het duel met Arnemui den. „Ik weiger om verder te kijken dan de komende wedstrijd", zei hij, in het besef dat dit seizoen ieder verliespunt er één teveel kan zijn. Bovendien, zo liet hij weten. „Is Arnemuiden beter dan de stand doet vermoeden." „Kwalitatief hebben ze meer in hun mars dan je zou mogen ver onderstellen. Ze scoren alleen wat moeilijk, maar dat is bij ons de laatste weken ook het geval." Hoek-voorzitter John Braven- boer zei deze week overigens: „Ik hoop dat er geen supporters meereizen naar Arnemuiden." Daarmee verwijzend naar de laatste thuiswedstrijd van Hoek tegen Arnemuiden, waarin sup porters van Arnemuiden een spoor van vernielingen aanricht ten en tijdens de wedstrijd de aanstichters waren van een vechtpartij. „We moeten voor komen", zei Bravenboer. „dat het weer tot een confrontatie komt." Terneuzense Boys Terneuzense Boys wacht in de derde klas van het zaterdagvoet bal morgen op eigen veld het duel met Nieuwland. de nummer laatst van de ranglijst met een totaal van niet meer dan twee punten. „We móeten winnen", vindt trainer Maurice de Windt, „maar het feit dat Nieuwland laatste staat maakt het er voor ons beslist niet makkelijker op. Juist tegen dit soort ploegen kunnen wij moeilijk in ons spel komen." De Belgische trainer, die over het competitieverloop tot nu toe vrij tevreden is („alleen zaterdag was er sprake van een valse noot"), kan mogelijkerwijs niet beschikken over Onno Ribbens: de middenvelder wacht een schorsing na zijn uitsluiting te gen NOAD'67. AZVV In dezelfde derde klas van het zaterdagvoetbal speelt AZVV thuis tegen NOAD'67. de ploeg dus die de Axelse formatie vorig jaar tot een beslissingswedstrijd om het kampioenschap dwong. NOAD ligt AZW niet bijster goed. zoals alleen al af te leiden valt uit de resultaten van vorig jaar, toen het tweemaal 1-0 voor NOAD werd en AZVV in Yerseke pas in de verlenging van het der de duel met 2-1 won. AZVV mist morgen Peter van de Velde nog. Axel Na drie opeenvolgende nederla gen. boekte Axel zondag in de derde klas van het zondagvoet bal voor de vierde keer op rij een gelijkspel. Tegen Beek Vooruit werd het 1-1 in een wedstrijd, die vrijwel nooit kon boeien, omdat Axel vooralsnog tot resultaat voetbal gedwongen is. „We kunnen op dit moment nu eenmaal geen enkel risico ne men". vergoelijkt middenvel der Geert-Jan de Smet het spel van de Zeeuws-Vlamingen, die er alleen maar bij gebaat zijn het initiatief aan de tegenstander te laten. „Daarom ook spelen we uit beter dan thuis", meent De Smet, die zondag met Axel op bezoek gaat bij middenmoter schietingen II I I I I I I I IT AARDENBURG - De hand booggilde Sint Sebastiaan hield een puntenschieting en een blokschieting. Uitslag puntenschieting: Hoogvo gels: R. de Rooze en R. Pielaet; zijvo gel; R. de Wispelaere. R. Pielaet. M Verploegen Th. Lampaert,. kallen' H Ginncberge. M Minnaert en F Veld kamp <2x). Stand in het kampioenschap 1 R. Pielaet. 15 pnt; 2 Th. Lampaert, 14 pnt; 3 G de Vriend. 13 pnt. Uitslag blokschieting: 1 Th Lam paert (2 blokken) 2 F van Ecke (2 blokken); 3 H. de Rijcke (2 blokkeni. 4 R. Pielaet il blok); 5 H Menue (1 blok). 6 P van Vooren (1 bloki. Stand in het kampioenschap 1 Th. Lampaert i2 blokken): 2 F van Ecke (2 blokkeni; 3 H. de Rijcke (2 blok ken). volgens Verbraeken bijna te ver waarlozen. omdat een aantal langdurig geblesseerden <Jos Hoefnagels en Paul Seghers) op de weg terug is of de training in middels alweer heeft hervat (Stefan van de Ameele en Mario de Bakken en ook de overschrij ving van de gebroeders Akke en Prim Ganpat nagenoeg rond is. „Perspectief genoeg", meent de telantvolle middenvelder, „want straks wordt de selectie alleen maar breder en wordt de keus nog groter. Bovendien heb ben we een heel jonge groep op dit moment. Zondag, tegen WSC. lag de gemiddelde leeftijd rond de 23 en waren Dennis (Rietjens) en ik de oudsten. Ter wijl ook wij nog maar 24 zijn." Toegegeven: het zat HVV ook mee na de teleurstellende ope ning, omdat de tweede klas dit seizoen kwalitatief achterblijft bij die van vorig jaar, toen Mid delburg en Dosko boven de rest Angelo Verbraeken heeft nooit getwijfeld aan de kwaliteiten van HVV. „We zijn er altijd in blijven geloven, ook toen het even wat minder ging." fotoCamileSchelstraete uitstaken. „Alles zit heel dicht op elkaar", weet ook Verbrae ken. „Zeven ploegen met elk acht punten: ik denk dat dat on gekend is. Maar dat betekent niet alleen dat je van iedereen kunt winnen, maar ook van ie dereen kunt verliezen. Ik voor spel dat je niet veel punten no dig zult hebben om kampioen te worden, maar wel vrij veel pun ten om degradatie te ontlopen." Hoe dan ook lijkt HVV zich voor alsnog geen zorgen meer te moe ten maken: geen enkele tweede klasser bleek tot nu toe in staat om in zo weinig wedstrijden zo veel doelpunten (17) te maken. „Zeventien in zeven wedstrijden is voor ons doen vrij normaal", legt Verbraeken uit, „We hebben de laatste jaren elk seizoen twee goals per wedstrijd gescoord." Bovendien lijkt het lek achterin gedicht. Verbraeken: „Die vele tegengoals in het begin zaten in ons spel ingebakken. We speel den niet alleen met slechts drie verdedigers, maar we misten achterin ook nog eens snelheid. Met Dennis Rietjens als laatste man kunnen we alles voetbal lend oplossen. Dennis weet ook als geen ander de overige verde digers te sturen." Of Dennis Rietjens ook de ko mende wedstrijden de verdedi ging blijft leiden, is voor Angelo Verbraeken nog de vraag nu ook Paul Seghers weer zo goed als fit is. „Misschien", zo oppert hij, „kan Dennis dan weer opschui ven naar het middenveld." Roosendaal De verwachting is niettemin dat HVV'24 zondag op eigen veld het duel met Roosendaal nog zal aangaan met de ploeg die vorige week WSC klopte. En waarom ook zou trainer George de Block zijn team wijzigen, juist nu het weer zo goed gaat. „De verwach tingen voor zondag zijn vrij hoog gespannen", moet Angelo Ver braeken toegeven. Dat laat zich ook verklaren: twee jaar terug trof HVV Roo sendaal driemaal in éen seizoen, éénmaal werd het gelijk (3-3) en tweemaal trokken de Zeeuws- Vlamingen aan het langste eind: met 1-0 in Roosendaal en met 5-3 in Sluiskil, in de beslissende wedstrijd voor het periodekam pioenschap. „Roosendaal ligt ons dus wel", aldus Verbraeken. Luctor '88 en daar opnieuw op puntenwinst hoopt. Breskens In de vierde klas van het zondag voetbal begint Breskens de tweede periode thuis tegen IJ zendijke, dat na de 2-0 nederlaag tegen Sluiskil afgezakt is naar een plaats in de onderste regio nen. Het zit er dus min of meer in dat de koploper opnieuw pun tenwinst zal boeken, temeer daar bij IJzendijke Peter Cats- burg en Jules van Lierde een schorsing tegemoet kunnen zien en Breskens Willy de Jaeger weer tot zijn beschikking heeft. Koewacht krijgt zondag bezoek van Terneuzen, dat na de 6-0 ze ge op Walcheren Breskens zijn eerste punt afhandig maakte en dus betere tijden tegemoet lijkt te gaan. Koewacht-trainer Bert Timmérs rekent dan ook op een moeilijke wedstrijd, waarin de kansen fifty-fifty liggen. Bovendien, zo zegt hij, „zullen onze tegenstanders er met de week meer op gebrand zijn om ons onze eerste nederlaag toe te brengen." Koewacht mist tegen Terneuzen waarschijnlijk Harold Verschu ren, maar heeft weer wel de be-, schikking over Johnny Lensen die een schorsing van één wed strijd heeft uitgezeten. Derde plaats Het verdere programma voor de vierde klas brengt zondag de nummers drie en vier (Hoofd plaat en Sluiskil) tegenover el kaar in het veld in Sluiskil. De inzet in dat duel is de derde plaats, die momenteel nog wordt bezet door Hoofdplaat met tien punten uit zeven wed strijden. Sluiskil heeft één punt minder. Belangrijk is zondag overigens ook het duel tussen Clinge en Steen (in Clinge), om dat de verliezer voorlopig terug valt naar een bescheiden klasse ring. Hontenisse ontmoet op ei gen veld Walcheren en Vogel waarde gaat op bezoek bij RCS. In de vierde klas van het zater dagvoetbal staat voor Zaamslag de utwedstrijd tegen midden moter GPC op het programiha. Het programma: Zaterdag: Tweede klas: Arnemuiden - Hoek Derde klas: Tem.Boys - Nieuwland en AZVV - NOAD'67 Vierde klas: GPC - Zaamslag Zondag: Tweede klas: HVV'24 - Roosendaal Derde klas Luctor'88 - Axel Vierde klas: Breskens - IJzendijke, Sluiskil - Hoofdplaat, RCS - Vogel waarde. Clinge - Steen, Hontenisse - Walcheren en Koewacht - Terneuzen Eerste klas afdeling Zeeland ia - Corn Boys, Ria - Jong' Ambon, Vlis- singen - Graauw en Aardenburg - Ro- bur Omar en Marlon Roels hebben zich aangesloten bij een triathlonclub in Stekene. „Daar kunnen we drie keer in de week trainen." fotoCamileSchelstraete Triathleten uit Axel kregen aantrekkelijk aanbod AXEL - Marlon (20) en Omar Roels (22) kunnen terugkij ken op een geslaagd triath- lonseizoen. waarin de twee broers uit Axel steevast met een goede klassering naar huis keerden. De Zeeuws- Vlamingen zorgden onlangs echter voor een opmerkelijk besluit. De op initiatief van de Belg Ronnie Schelfhout opgerichte triathlonvereni- ging Stetri uit Stekene slaag de erin het tweetal voor ko mend seizoen te strikken. Stetri staat voor Stekense triathlonclub en bestaat van daag (vrijdag) precies drie maanden. De vereniging telt 25 leden, onder wie Peter Pi- cavet uit Hulst (bestuurslid) en Peter Vaerewijck uit Koe wacht, die voorlopig de voor zittershamer hanteert. Marlon Roels: „Ronnie Schelfhout vroeg aan mij of wij interesse hadden om lid te worden. Ze wilden beginnen met 25 leden en ze hadden er op dat moment 21. Toen ik hoorde wat de mogelijkheden waren, heb ik gelijk 'ja' ge zegd." Dank zij een aantal geldschie ters kan Stetri de leden een zeer aantrekkelijk pakket aanbieden. Marlon Roels: „We waren lid van de Triath lon Vereniging Zeeland (TVZ) en betaalden voor ons lid maatschap. We kregen in ruil daarvoor korting op het in schrijfgeld van wedstrijden en een t-shirt van TVZ. We wis ten eigenlijk niet beter." Financieel „Maar door het lidmaatschap van de club in Stekene gaan we er financieel en wat de trai ningsmogelijkheden betreft op vooruit", vervolgt hij. „We krijgen bijvoorbeeld een trai ningspak, een triathlonpak, een looptenue, een horloge en een zwembroek met topje, zo als je dat tegenwoordig veel ziet. Het inschrijfgeld voor wedstrijden in Belgie en onze licentie van de Nederlandse Triathlonbond wordt daar naast ook nog betaald." Omar Roels: „Het grootste probleem van de TVZ vond ik dat alles aan de 'overkant' moest gebeuren. Als er een training was, dan was het aan de 'overkant'. Dan was je ge lijk een hele dag weg. Nu is dat allemaal veel dichterbij. De meeste leden komen ook van Zeeuwsch Vlaanderen. Het is een kleine groep en je kent el kaar beter. Je hebt meer con tact. Het is veel gezelliger." Faciliteiten Behalve die betere sfeer zijn ook de trainingsfaciliteiten veelbelovend. Marlon Roels: „Bij de TVZ werd er twee, drie keer in een jaar met de club getraind. Maar in Stekene trainen we drie keer in de week. De trainingen worden bovendien allemaal goed be geleid. We zijn vorige week voor het eerst naar een zwem- trainïng gegaan. Er werd echt heel veel op de techniek gelet. Bij De Schelde in Terneuzen blijf ik ook meetrainen. Maar dat is natuurlijk meer op de wedstrijdzwemmers en op snelheid afgestemd. Dat vult elkaar dus een beetje aan." De twee broers beseffen ech ter dat het eerste jaar vooral een leerzaam jaar zal zijn. Omar Roels: „Het wordt na tuurlijk in zo'n eerste jaar al lemaal nog opgezet. Daarom verwacht ik er nog niet zo heel veel van. Maar zoals het er nu uitziet zitten er een paar ont zettend fanatieke mensen bij. Vooral de sponsors. Die rege len echt alles. Dat is voor ons natuurlijk allemaal mooi meegenomen." Peter van Vossen speelt zaterdag met Beveren tegen Club E foto Henk h TERNEUZEN - Verrassingen blijven altijd het aantrekkelij ke van bekervoetbal. Vaak wor den in wedstrijden voor de be kercompetitie torenhoge favo rieten uitgeschakeld door un derdogs. Dat heeft ook Ander- lecht vorig weekeinde tot eigen schade (en schande) moeten er varen. Het bescheiden Sint Truiden, dat uitkomt in de tweede klas, hield stand tegen de stormlopen van de Brusse laars stand en won na het ne men van strafschoppen. Dit weekeinde wordt overigens in België de competitie hervat met onder meer de confrontatie in Beveren Waas (19.30 uur) tus sen Beveren en Club Brugge. Twintig minuten slaagde Ander- lecht er in de bekerwedstrijd te gen Sint Truiden in zijn normale spel te spelen. Dat was niet vol doende voor een succesvol ver volg van de wedstrijd tegen Sint Truiden. Trainer Lon Polleunis, ooit zelf een heel verdienstelijk voetballer van Sint Truiden, had zijn huiswerk goed gemaakt. De ex-international had gezien dat zodra de vleugels uitgescha keld worden, Anderlecht vaak een geslagen ploeg is. Aad de Mos: „In het eerste deel van de wedstrijd kregen we voldoende kansen om afstand te nemen. Toen hebben we de wedstrijd verloren. Excuses zoeken hoef ik niet. Zo'n partij moet je gewoon winnen. We moeten de schuld bij onszelf zoeken." Aad de Mos wilde ook niet gelo ven dat „de wedstrijd tegen PSV ons nog in de benen zat. We heb ben gefaald, niet meer en niet minder." Beveren Club Brugge en Beveren kwa men beiden wel verder in de strijd om de Belgische beker. Brugge had verlengingen nodig tegen Lokeren en ook Beveren kon pas na de toegift twee deklasser Seraing van het lijf houden. Brugge moet het nog steeds ozn- der Foeke Booy stellen. Vandaar dat de voorhoede nog steeds wordt gevormd door de Pool Dziubinski en de Nigeriaan Amokachi. Vooral die laatste is uitgegroeid tot een sterke spits, die opvalt door zijn snelheid. Te gen Lokeren maakte Amokachi de winnende goal, nadat hij zo wat de hele Lokerse det'H snelheid had geklopt. d Beveren had grote pra om Seraing uit te schakebj tekent de wisselvalligheid mee de Wase formatie 'g zoen acteert. Sterke prlu worden afgewisseld mee mate zwakke. Peter vanije maakte in die wedstrij<L Seraing overigens weer gistraal doelpunt. ,e- - (f( Beveren kan zich voor G langrijke wedstrijd vaak^ timaal opladen. Het kan (zaterdag) dus een zino wedstrijd worden in heU thielstadion van Beveren De stand: Anderlecht 11 8 2 1 I Club Brugge 10 7 2 1 j KV Mechelen 11 7 2 2 Standard Luik 11 5 5 1 r Antwerp 10 6 1 3 p Lierse 11 5 3 3 L AA Gent 11 4 4 3 Cercle Brugge 11 4 4 3 11 Waregem 11 5 1 5 I* Beveren 11 4 3 4 L Germinal Ekeren 11 3 4 4 f1, Lokeren 11 2 5 4 IS Club Luik 11 2 5 4 Cl KV Kortrijk 11 2 5 4 m/ Racing Genk 11 3 1 7 fh RWDM 11 2 2 7 ji, Eendracht Aalst 11 1 3 7 ;n 11 1 2 1 ;ei Charleroi Het programma: >n Vandaag (vrijdag): Chgrlerc|e lecht. hj- Zaterdag: KV Mechelen-Ki rijk, Standard Luik-AA Gerf, ren-Club Brugge. r Zondag: Waregem-Lierse, he Eendracht Aalst, Cercle Bruèn werp, Lokeren-Racing Genkjjo nal Ekeren-Club Luik q SAS VAN GENT - MetJe schrijving van maar Ii(te jeugdteams weet de vol|n' vereniging Savok uit S) Gent zich op voorhandar kerd van een druk bezer1 toernooi. L_ In sporthal De Vlaanderei morgen (zaterdag) de C-;- Ejeugd vanaf 9.00 uur oJ'J velden tegen elkaar uit. J De wedstrijden duren tw' zeven minuten. De prijSp king van dit toernooi 10 streeks 13.00 uur. 0 HULST - In het bedrijfstennis in Hulst heeft ERA in poule BI de leiding genomen door Van Tie nen met 6-2 terug te wijzen. Kre dietbank volgt op een punt door winst met dezelfde cijfers tegen De Sloebers. Kayser is in poule Al nog zonder puntverlies na 8-0 winst op De BoyDe beide enkelspelen zette ERA tegen Van Tienen overtui gend in winst om. Ellen Aper was met 7-3 te sterk voor Marti- ne Lauwers en Robert Asselman pakte onverwacht sterk uit te gen Patrick de Smet: 8-1. De combinatie Aper/Luyten be dwong met moeite Lauwers/Van Tienen (7-6), waarna Weemaes De Smet tegen Asselman/Luy- ten met 9-4 de enige tegenpun- ten voor Van Tienen binnen haalden. De uitslagen en standen: Poule Al: De Boy-Kayser 0-8, Jeunesse-Zaman 4-4Ly beert/Vers traeten-J ansenius 2-6. Kayser 16. Jeunesse 11: Zarnan 10; Jansenius 7; De Boy en Lybeert/ Verstraeten 2. Poule A2: Van de He- mel-Delforge 4-4; Fysio Tennis-Kojo 4-4; Krieckaert-Luctor 8-0. kaert 12; Delforge 11; Varf de Fysio en Kojo 8; Luctor 1. P<L ERA-Van Tienen 6-2; Kredil De Sloebers 6-2; Bleijenberg-f ter 2-6. ERA 13; Kredietbank jj Tienen 8: De Letter 7; Bleijeif De Sloebers 4. Poule D' Van J ren-Rabo Hulst 0-8; Terr Pluym 4-4; Bleijko-HAS 0-8. Boskreek I deed goede za" de C-poule van de mixedcj titie in De Braakman. Dep meiaar werd met 10-2 opzf"' waardoor het uitzicht op tie werd versterkt. Bij de gaat Segers aan de leiding 10-2 zege op Dubois. S055 Breskens en WesterscheE lege deelden de punten. Mg De uitslagen: Mixed. Poule kreek I-Ranunelaar 10-2; Stej ker/Renes-ROB 10-2.'Poule ®jjl Sluis-Versehelling 4-8, Seé Meppers 10-2,Heren. Poule G; ting Breskens-Westerscheldefi^ 6-6; Segers-Dubois 10-2. Poulefcr ka Print-Oostburg 2-10, NNljri Con Forza 4-8.Dames Poule F- denburg-Witwitwit 2-2. Poulel kreek IV-Kolijn 2-2, ZVH II-Dpl ters 4-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 42