ederland ruikt aan een medaille teter Roeland keert terug bij MZ Coaches: nog geen actie tegen straffen Cason onder tien seconden ierde ritzege 'an Moorsel Ronnie Onwijn blijft bij EMM Mariska Burggraaf completeert MZ-tafeltennisteam sport 23 a slechte start op EK-volleybal Mike Powell start wellicht niet in Brussel yson snel er buiten sport DONDERDAG 12 SEPTEMBER 1991 MBL'RG (ANP) - Nederland jgt zicht op het erepodium ide Europese titelstrijd vol- bal. Na de slechte start kon ploeg het zich in de vierde irt permitteren energie te jen voor de finaleronde in rlijn. Het duel tegen Tsjecho- ivakije eindigde woensdag fen eenvoudige (3-0) zege: 15- 15-615-9. Pas in de toekomsti- Duitse hoofdstad gaat het om ireprijzen. Maar voor bonds- !ch Harry Brokking staat Nederland haalt een me- 11e. Sinds 1986. het jaar waarin de professionalisering gestalte kreeg, is een prijs tijdens de Olympische Spelen in Barcelo na het doel. Brokking: „In dit EK willen we minimaal hetzelf de presteren als twee jaar gele den in Zweden: het liefst nog wat meer." Nederland werd toen der de. „Ondanks de nodige perso nele wisselingen zitten we nog altijd op de goede lijn." Halve eindstrijd Na de eenvoudige zege op Tsje- choslowakije rest alleen de groepswedstrijd tegen Frank rijk, donderdag (vandaag). Bij winst, waarschijnlijk zelfs klein verlies, gaat de halve eindstrijd tegen de Sovjetunie. De winnaar van dat duel plaatst zich voor de Olympische Spelen van Barce lona. mits Italië de finale haalt ten koste van Duitsland. De Tsjechoslowaken, een volley bal-grootmacht in de vijftiger en zestiger jaren, hadden helemaal niets in te brengen. De sjofel ge klede bondscoach Zdenek Pom- mer, die gezien de omvang van zijn buik onmogelijk oefeningen kan voordoen, liet aanvankelijk verstek gaan tijdens de perscon ferentie. „Na de andere wedstrij den was er nooit iemand om hem wat te vragen", verklaarde de begeleider. Pommer kwam later toch. op verzoek, en vertelde dat de moti vatie van zijn ploeg slecht was Eerder die dag had Frankrijk van Bulgarije gewonnen, waar door Tsjechoslowakije er toe was veroordeeld vrijdag de thuisreis te aanvaarden. Van de negende tot twaalfde plaats wordt niet gespeeld, vanwege geldgebrek. Volgens Pómmer zijn de Tsjechoslowaakse volley ballers sinds de politieke om wenteling wel beroeps gewor den, maar gedragen zij zich daar niet naar. Door de verrassende zege van Frankrijk had Nederland alles weer in eigen hand gekregen Het boze vermoeden dat Italië Bulgarije zou laten winnen en Nederland tot de troostronde zou verdoemen, was van tafel ge veegd Nervositeit Dat steuntje in de rug nam een flink deel van de nervositeit weg. Sommigen zeggen nauwelijks druk te voelen, maar Martin van der Horst gaf toe wel degelijk met klamme handen aan de wedstrijden te beginnen. Over het verschil met het WK van vo rig jaar zei de middenspeler: „Ik ben nu veel nerveuzer. In Brazi lië was een deel van de ploeg nieuw. Ik ook. We zagen wel wat zou gebeuren, gingen het toer nooi onbevangen in. Nu moeten we een goed resultaat neerzet ten." Van der Horst is al ruim een jaar basisspeler, anderen voelen nog veel meer zenuwen. Dat bleek in de slotfase van de derde set. toen Brokking Bas Koek liet opdra ven voor Zwerver. Het was 14-6. Van Ree en Van der Meulen. die geregeld enige speeltijd krijgen, waren al ingevallen voor Selin- ger en Boudrie. Koek, die vrijwel iNCORCHAMPS - Wereld- ipioene Lcontien van Moor- uit Boekei heeft gisteren vierde etappezege behaald [de Ronde van de Europese meenschap voor vrouwen, een rit over 117 kilometer Bomal naar Franeor- ips in België versloeg zij Franse medevluchtster herine Marsal in de sprint, peloton kwam 34 seconden ^het tweetal over de eind- sp De Francaise Marion gnet won de spurt vóór de Iserse rensters Luzia Zberg Barbara Heeb. Door de over- ining in de zevende etappe is (Moorsel van de vierde naar tweede plaats in het alge meen klassement gestegen. Landgenote Astrid Schop leidt daarin nog steeds. Ze heeft 59 se conden voorsprong op Van Moorsel en 1.02 op Roberta Bo- nanomi (Ita). Francorchamps. Ronde van de Euro pese Gemeenschap voor vrouwen, zevende etappe Bomal - Francor champs: 1. Van Moorsel (Ned) 117 km in 3.11.14, 2. Marsal <Fra> z.t,. 3. Clig- net (Fra> 0.34. 4. Zberg iZwn, 5. Heeb (Zwn. 6. Schop (Ned). 7. Kollaseva (Sov), 8. Rasa Polikavitsjoete (Sov). 9. Skibby (Den). 10 Grinina (Sov) alle zelfde tijd als Clignet Algemeen klassement: 1 Schop 21 37 57.2 Van Moorsel 0 59, 3. Bona- nomi (Ita) 1.02, 4 Marsal 1.07. 5 Young (VSt) 1.12.6 Sydor (Can) 1.42. 7 Heeb 146. 8 Kollaseva 1.53. 9. Zberg 1.55.10 Bandim (Ita) 1.59. BRUSSEL (ANP) - Het meedoen van Mike Powell aan de Ivo van Damme Memorial, vrijdag in Brussel, is onzeker geworden door een lichte blessure. De wereldkampioen verspringen liep dinsdag in een wedstrijd in Berlijn een spierverrekking in de rechterbil op en wil pas op het laat ste moment beslissen of hij in Brus sel aan de start verschijnt. Ge tracht wordt Powell, die met links afzet, met massage en fysiothera pie op tijd fit te krijgen. Op een persconferentie blikte de wereldrecordhouder al vooruit naar Barcelona '92. „Een gouden medaille is voor mij belangrijker dan de afstand die daar ik spring", zei Powell, die verder de confronta tie met Carl Lewis niet uit de weg wil gaan. „Een gezonde concurren tie kan de grenzen van het ver springen alleen maar verleggen", aldus Powel, „en de negen meter zijn zeker geen eindpunt." Zijn fabuleuze .sprong in Tokyo droeg hij nog op aan zijn moeder, zijn grootmoeder en aan alle men sen die in hem zijn blijven geloven ondanks zijn jarenlange rol in de schaduw van Lewis. Wereldrecordhouder Mike Powell liep een spïerverreking op tijdens een wedstrijd in Berlijn. De ver springen wil pas op het laatste mo ment beslissen of hij aan de Van Damme memorial mee doet (foto Wolfgang KnmmelDPA) nooit mag meedoen, maakte een paar goede acties, maar sloeg vervolgens een keer uit en pas- ste verkeerd. Brokking schudde het hoofd en bracht Zwerver te rug. Weg Koek. Brokking nam hem in bescherming: „Hij is nog drie keer zo nerveus als Van dei- Horst." Boudrie. die in principe de eind fase van het toernooi afwerkt ten koste van Klok. blokte het laat ste punt tot 15-9. Brokking: „Ik ga niet wisselen omdat het voor Klok zo leuk is mee te doen. In principe krijgt het huidige team. met Boudrie. het vertrouwen." Van Frankrijk is in de World League vier keer eenvoudig ge wonnen. maar de Fransen zijn onmiskenbaar sterker dan twee maanden geleden. Met Tillie en Rossard kwamen goede spelers terug in de selectie. Bovendien nam de ploeg van trainer Castan de World League niet al te se rieus. Vooral verdedigend maak te Frankrijk gisteren indruk. Ne derland zal „scherp" op de vloer verschijnen. Verschillende spe lers vinden de Fransen uiterma te vervelende, arrogante kerel tjes. In de andere groep, gespeeld in Karlsruhe, zijn de verhoudingen duidelijk. De Sovjetunie en Duitsland gaan over naar de hal ve finales en ontmoeten elkaar donderdag voor de vorm. Volley ballend Duitsland loopt mo menteel weg met Georg'Grozer. een voormalige Hongaar die voor dat land 96 interlands speelde. EK volleybal, mannen: Karlsruhe, groep 1 Polen-Duitsland 3-2 (10-15 15-7 16-14 10-15 17-15). Fin- land-Zweden 3-2112-15 6-15 15-11 15-8 16-14), Sovjetunie-Griekenland 3-1 (10-15 15-9 15-2 15-6). Stand: Sovjetunie 4-8, Duitsland 4-7: Polen 4-6, Finland 4-6: Griekenland 4-5. Zweden 4-4 Hamburg, groep 2: Franknjk-Bulgarije 3-1 (16-14 15-11 14-16 15-11), Nederland-Tsjechoslo- wakije 3-0 15-11 15-6 15-9). Italie-Joe- goslavie 3-1 (15-17 15-6 17-15 15-10) Stand: Italië 4-8: Nederland 4-7. Bul garije 4-6. Frankrijk 4-6: Joegoslavië 4-5, Tsjechosl. 4-4. Van Lieren derde VLISSINGEN - Bij nationale dressuurwedstrijden in Ouci- Beyerland heeft Leunus van Lie ren, met de hengst Cyrain debu terend in de zogenaamde Licht Tour, een totaal van 61.09 pro cent behaald. Dat leverde hem een verdienstelijke derde plaats op. 1 meuzenaar gaat met Middelburgs team voor promotie naar eredivisie t 1SSINGEN - MZ begint zater- met de nodige verwachtin- i een nieuw seizoen in de Jsle divisie van de Nedcr- dse tafellenniscompetilïe. Middelburgse team heeft als vorig jaar versterking regen. Keerde vorig jaar Wegman terug uit België, ijn de Middelburgers erin ^aagd een andere lopspeler. Roeland na een avontuur de zuiderburen terug te ha ir de Zeeuwse hoofdstad, neuzenaar zegt nog even .dig te hebben te wennen Bpl niveau, maar dat neemt weg dat hij ambitieus ge- lisom te constateren: „We i met MZ proberen de pro- ieafte dwingen. Mochten we ANAPOLIS - De Ameri- bokser Mike Tyson is voorgeleid in India- J uolis. De oud-wereldkam- J IP kreeg de beschuldiging S gelezen, dat hij een acht- arige deelneemster aan een •verkiezing zou hebben tracht. Tyson reageerde noemde alleen zijn naam, aide een borgsom van dollar (bijna 60.000 gul- en stond na vier minuten buiten. Op 27 januari 1992 zijn strafzaak. Tyson beschuldigd van ver- ,e- bting, crimineel gedrag en Rechtelijke vrijheidsbe- ig. Qe niaximum-gevange- Iraf hiervoor is in totaal 60 uurfc dl ijzen1 Zoi ge\ :ing daarin slagen, dan denk ik dat we in principe een sterk genoeg team hebben, om een kans te maken op handhaving." Het MZ-team bestaat naast Roeland en Wegman uit de routiniers Jan-Henk Bomhof en Koen de Vries. Roeland kan ondanks zijn 21 jaar ook als een ervaren speler gezien worden. De Terneuze- naar speelde voor hij naar België vertrok acht competitie-seizoe nen in Middelburg, waar MZ drie keer op het nippertje de promo tie niet kon bewerkstelligen. „Het team dreigde toen uit el» kaar te vallen, omdat Jan-Henk Bomhof had aangekondigd er mee te stoppen. Zelf baalde ik er behoorlijk van. dat we het tot drie keer toe net niet hadden ge red. Daarom besloot ik in België te gaan spelen. Ik had toen ook een aanbieiding van De Blauwe Wereld in Apeldoorn, maar dat vond ik te ver weg." Superdivisie Roeland kwam twee seizoen uit voor Small Street in Gent, dat in het tweede jaar kampioen werd in de tweede nationale (tweede divisie). „De eerste nationale werd opgeheven, waardoor we in één keer konden promoveren naar de superdivisie. Maar dat ging niet door. want het hele team viel uit elkaar. De spelers vertrokken allemaal naar ploe gen in de tweede nationaal, ze kozen dus gewoon voor het geld. Onbegrijpelijk eigenlijk. Maar dat is in Belgie elk jaar zo. Veel spelers veranderen jaarlijks van club", zegt Roeland, die daarna terecht kwam bij Sint-Niklaas. een club die overigens ook in de tweede nationaal uitkwam. De Terneuzenaar kiest nu van wege „het niveau" voor MZ. „Bo vendien moet ik in november in dienst. Ik zou waarschijnlijk niet meer kunnen trainen bij Sint- Niklaas. dus leek het me beter te stoppen. Ik ben nog wel lid van de club", merkt Roeland op, die daarmee de mogelijkheid open houdt nog eens naar Belgie te rug te keren, Roeland kampt overigens met een vervelende knieblessure bij de start van de competitie. „De mediale band is afgescheurd ge weest. ik heb na elke training last van mijn knie. Het is even afwachten hoe de knie zich houdt onder druk van competi tiewedstrijden. Ik zal ook weer even moeten wennen aan het ho gere niveau van MZ na de afgelo pen jaren, waarin ik toch op een lager niveau heb gespeeld." MZ begint de competitie zater dag in West-Brabant met een uitwedstrijd tegen TCS in Steenbergen. Peter Roeland: we gaan met MZ proberen te promoveren naar de eredivisie ifoto Camile Schelstraete) ;vecht op 8 november in Vegas tegen wereldkam- v." '- ^argewicht Evander ifield. waarbij Mike Tyson '■dager optreedt, komt door affaire niet in gevaar. De commissie van Nevada f0 ?eweigerd Tysons licentie trekken. Bob Arum, zaak- nemer van George Fore- 1 'die dan in beeld zou ko- had daarom gevraagd. Vol- de commissie was er niet -ende bewijsmateriaal om to een boks verbod op te leg- ?evecht Holyfield - Tyson het wereldkampioenschap •sewicht wordt door alle boksorganisaties erkend Md Boxing Council (WBC) a' gezegd dat Tyson on- is en het gevecht kan &n. Verwacht wordt dat ^national Boxing Federa- lI8F> en cle World Boxing nation (WBA) een soortge- ^Waring zullen uitgeven Hernieuwde jacht op eredivisiestatus MIDDELBURG - De damesteams van 't Zand en MZ doen ook dit seizoen weer een gooi naar promotie naar de eredivisie van hel vaderlandse tafeltennis, 't Zand doet dat met hetzelfde team waarmee het vorig seizoen pas in het promotieduel tegen Scheemda strandde, terwijl bij MZ de plaats van de Belgische Marleen de Soete wordt ingenomen door Mariska Burggraaf, het vroegere jeugdtalent dat weer is be gonnen. „We hebben geprobeerd een sterke derde speelster te vinden", zegt Ankie Kersten (25), die samen met In- grid van Osselaer en nu aangevuld met Mariska Burg graaf voor de derde keer op jacht gaat naar de eredivi sie. MZ polste Judy Williams, de oud-eredivisiespeel ster van Amsterdam 1870. maar de taaie i47-jarige!) Amsterdamse verdedigster zei uiteindelijk af. „Judv had wel interesse, maar wilde haar club met in de steek laten. We hebben ook Vivian Blanckaert oud- Sint Aloysiusi benaderd. Zij speelt al drie jaar niet meer. maar als zij weer zou gaan trainen, zou ze zeker voldoen. Zij was echter niet honderd procent gemoti veerd. dan houdt het op „Sterke speelsters zijn dun gezaaid, het is bij alle clubs een probleem om drie sterke dames in een team te krij gen. Gelukkig reageerde Mariska heel positief, toen we haar vroegen of ze eerste divisie wilde spelen We gaan ervan uit dat elke partij die ze wint is meegeno men". zegt Ankie Kersten, die het afgelopen seizoen als een klem drama beschouwt. „De eerste seizoenshelft speelden we nog goed Maar na de rugblessure van Ingrid (Van Osselaerliep het beduidend minder Ook Marleen de Soete heeft, ook door haar polsblessure, niet gebracht wat we van haar hadden verwacht. Al met al hebben we een teleurstel lend seizoen gedraaid, alhoewel we maar twee wed strijden echt een mindere dag hadden. Dat was twee keer tegen 't Zand. MZ ontvangt zaterdag in De Slaghvaert Veldhoven, waarvan op het onlangs gehouden Chrompack-toer- nooi nipt werd gewonnen. De wedstrijd begint om 17.00 uur. De dames van 't. Zand kregen vorig seizoen slechts één keer een domper te verwerken: de zware nederlaag in het promotieduel tegen Scheemda in Veenendaal. „Maar daarvan hebben we geen nachten wakker gele gen". stelt trainer/coach Lou Louws ..Renate had haar dag niet en dat slaat kennelijk over op de ande ren. Julia speelde slecht en Sandra verloor de ope ningspartij in de derde game met 21-19 door een net- bal De pychologisehe druk. die daardoor ontstond, konden we niet meer aan." De dames van t Zand beginnen het seizoen met het zelfde team als vorig seizoen. Inge Treebusch iex-MZi wordt als vierde speelster achter de hand gehouden, 't Zand speelt zaterdag in Limburg uit tegen Ravensbos in Schimmert. De heren van 't Zand. die promoveerden naar de derde divisie beginnen het seizoen met een thuiswedstrijd tegen Hoonhorst. De wedstrijd in De Vergulde Baars in Middelburg begint om 15.30 uur. VLISSINGEN - Handballer Ronnie Onwijn zal ook ko mend seizoen uitkomen voor het Middelburgse EMM. De Middelburger, die aan het eind van het vorig seizoen te kennen gaf dal hij van EMM naar Delta Sport uit Zierikzee zou overstap pen, heeft besloten ..wegens privé-redenen" zijn over gang toch niet door te zet ten. Onwijn, die aan het einde van het vorige seizoen al twee keer tijdens oefenwed strijden in actie kwam voor Delta Sport, wil de redenen voor het intrekken van de overschrijving niet verder toelichten Delta Sport-trai- ner Rob de Vos die het afket sen van de overgang ten zeerste betreurt, noemt ech ter twee redenen. „Onze mi- dopbouw Bert de Vos zou aanvankelijk stoppen en Ronnie Onwijn vond dat nogal vervelend, omdat dat zou betekenen dat er behal ve Onwijn nog een speler zou moeten worden ingepast." Omdat later bleek dat Bert de Vos toch voor Delta Sport behouden blijft en Ronnie Onwijn desondanks besloot niet te komen, weet de trai ner van Delta Sport dat er een andere reden moet zijn. „De sociale controle bij EMM is blijkbaar zo groot dat Onwijn het niet aan durft. Ik vermoed dat zijn vrienden wel wat opmerkin gen zullen hebben gemaakt en dat hij daarom niet komt. Ik heb hem daarvoor nog ge waarschuwd. omdat ik het zelf als speler van EMM heb meegemaakt", aldus De Vos. die Onwijn overigens niets kwalijk neemt. ..Ron Onwijn heeft het allemaal eerlijk ge speeld met ons. wat dat be treft neem ik hem niets kwa lijk. Ik vind het alleen jam mer voor het Zeeuwse hand bal dat zo'n talent niet bij de hoogst spelende club in Zee land speelt. EINDHOVEN (ANP) - De trai ners uit het betaalde voetbal, gisteren in grote getale bijeen te Eindhoven, hebben besloten nog niet onmiddellijk in actie te komen tegen de straffen, die de tuchtcommissie recentelijk te gen relatief kleine vergrijpen heeft opgelegd. De professionele oefenmeesters. tegenwoordig georganiseerd in een aparte tak van de trainers vakbond WON, blijven van me ning dat de strafmaat gehan teerd voor de nieuwe FIFA- richtlijnen in geen enkele ver houding staat tot het vergrijp. Een rode kaart voor een hands bal levert vooralsnog een schor sing van drie duels op. „We blijven op het standpunt staan dat dit niet kan en in geen enkele verhouding staat tot wat in de ons omringende landen ge beurt". aldus Leo Beenhakker, woordvoerder van de oefen- meesters. „Donderdag dient echter voor de eerste keer een hoger beroepszaak. We zullen de uitspraak afwachten. Besluit de commissie van beroep de straf van drie duels voor een handsbal om te zetten in een wedstrijd, dan neem ik aan dat dit ook voor de tuchtcommissie de nieuwe norm wordt. In dat geval doen wij niets meer Liever hadden de oefenmees ters. samen met de spelersvak bond VVCS, al voor het hoger beroep van donderdag spoed overleg met KNVB en tucht commissie gehad. „De andere partijen wachten echter liever eerst af', verklaarde Beenhak ker. Wel is met sectie-bestuurs lid Vilé de afspraak gemaakt, dat mocht er na donderdag avond nog onvrede bestaan, het spoedappel op korte termijn zal volgen Donderdagavond wordt onder andere de zaak van Volkerink in behandeling genomen. De spe ler van Emmen kreeg in de vriendschappelijke wedstrijd te gen Dundee United de rode kaart wegens een handsbal. Hij werd drie duels geschorst. „Wordt dat omgezet in één duel", zegt Beenhakker, „dan lijkt me bijvoorbeeld de be roepszaak van John de Wolf - zelfde straf, zelfde vergrijp - vol gende week overbodig." De trainers hebben geen andere keus dan zich neer te leggen bij de nieuwe regels van de FIFA, die zeggen dat overtredingen op doorgebroken tegenstanders de rode kaart tot gevolg hebben. Dat wil niet zeggen dat de oefen- meesters het eens zijn met de veranderde normen. Beenhakker: „Ik blijf erbij dat men verkeerd bezig is. Met het aanpassen van de regels, die toch het attractieve spel dienen te bevorderen, gaat men uit van de verdedigende partij. Men zou moeten uitgaan van de aanval lende partij. Dat bevordert de amusementswaarde De technisch directeur ziet meer in beperkende maatregelen voor de ploeg in balbezit. „Verbiedt bijvoorbeeld terugspelen op de doelman als de bal eenmaal uit het strafschopgebied is geweest. Bij basketbal mag een partij die op de helft van de tegenstander is niet meer naar de eigen helft terug Een duel tussen Ajax en MVV zonder terugspeelballen wordt heel anders. Op die ma nier kan een defensief ingestelde club de strijd niet meer voortdu rend ontlopen." KOBLENZ (ANP/SID/RTR) - De helden van Tokyo mogen dan vermoeid zijn, in de wedstrij denreeks na de wereldkam pioenschappen, wanneer het grote geld is binnen te halen, worden af en toe zeer aanspre kende prestaties geleverd. In Koblenz, waar met een budget van acht ton kon worden ge werkt, sprong bijvoorbeeld de Amerikaanse sprintelite er weer eens uit. Niet Lewis, niet Burrell. die te duur was, maar André Cason vestigde op de 100 meter de aan dacht op zich onder bepaald niet ideale omstandigheden. Hij won in tien seconden precies, maar bleek bij nader inzien al na 9.99 over de finishlijn te zijn ge stormd. Internationale wedstrijden Mannen: 100 m (rugwind 1.5 m sen 1 Cason (VSt) 9.99. 2 Mitchell (VStJ 10,23. 3. Michael Johnson (VSt) 10.23. 400 m: 1 Valmon (VSt) 44,98.2. Pettigrew (VSt) 45.41, 800 m 1. Bar- bosa (VSt) 1.44.06, 2 Clark (VSt) 1 45.93 1500 m: 1 Kernei (Ken) 3 37.35. 2 Busch (Dun 3.37.69. 10.000 m 1 Chelimoi Ken> 27.34.04,2 Aguta iKem 28.14.77 400 m horden: 1 Gra ham (Jam) 48.99. 2 Akabusi (GBr) 49.18. 3000 m steeple: 1. Birlr (Ken) 8 26.95. 2 Karl (Dui) 8 31.72 Hoog: 1 Werkis 'Sov12.20.2. Dakov (Bul) 2.20 Polsstokhoog: 1 Tarassov (Sovi 5.75, 2 Widen <Zwe> 5.60 Ver 1 Starks (VSt) 8,04, 2. Vernon (VSti 7.84. Dis cus 1 Riedel (Duii 65,46. 2. Schmidt (Dui) 64.26. Speer: 1 Sassimovitsj (Sov) 83.94. 2 Lovegrove (NZei 83.76. Vrouwen: 100 m 1.7 m/sec> 1 Ashford (VSt) 11,20. 2 Finn (VSt) 11.23. 3 Drechsler (Dun 11.28 400 m: 1 Leatherwood (VSt) 51.10. 2. Ste vens (VSt) 51.32 800 m: 1 Edwards (GBri 201.35. 2.Figueiredo <Brai 2 01.49 3000 m: 1. Dorovskitsj (Sovi 8.52.81.2. Kremlova iSov) 8 53.92 100 m horden 1,70 m/seo: 1 Pat- zwahl iDui) 13.10. 2 Lopez (Cubi 12.21. 3 McKenzie (VSt) 13.22. 400 m horden 1 Farmer-Patrick (VSt) 55.37.2 Datten VSti 55.67.3 Retcha- kan (GBr) 55,93. Discus: 1 Michalts- jenko (Sov) 68,94. 2. Wyludda (Dui) 68,14, 3. Chrislova (Bul) 63.82 Ver 1 Sentsjoekova (Sov; 6.81. 2 Radtke (Dun 6.70 Hoog 1 Henkel (Dui) 1.99, 2. Babakova (Sov) 1.96 op tv I I I I I I I I ITT 14.00-17.00 EURO: WK turnen te Indianapolis 16.30-17.15 I)ld 2: PfifT sportpro gramma voor dejeugd. 16.30-17.50 Did 1: Sport Extra: WK turnen te Indianapolis 16.45-17.50 Ned 3: Studio Sport WK turnen te Indianapolis. 17.00-17.30 EURO: Fun Tenenffe 17.30-19.00 EURO: Basketbal: Limo ges-Anti bes. 19.00-19.30 EURO: Mobil motorsport. 19.00-20.00 BBC 2: WK turnen te Indianapolis 19.00-20.00 BBC 2: WK turnen te Indianapolis 19.25-20.00 Ned 2: De Heilige Koe: au to- en motorsportmagazine 19.30-20.00 EURO: Eurosport nieuws. 20.00-20.50 Super: Prime Sport. 20.00-21.00 EURO: WK turnen, sa menvatting. 20.50-21.00 Super: Sportnieuws 21.00-21.30 EURO: Mountainbike 21.30-22.00 BRT 2: Sport 21.30-22.30 EURO: Paardesport van uit Salzburg. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Jour naal. 22.30-22.50 BRT 1: Sport 22.30-23.30 EURO: Voetbal EK 92 22.45-23.35 RTL 4: Match Barend en Van Dorp 23.30-00.00 EURO: Eurosport nieuws. 23.50-00.05 RTL 4: Autosportjour naal

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 23