Krediet voor dorpsplan Ellemeet stappen in •S r Wereldpremière musical 'Josephine' in het Luxor Vlissingse House Party's slaan over naar Goes UITNODIGING OPEN HUIS B en w Middenschouwen willen Grontmij opdracht geven J. P. A Rossël Den Hertog bv SCHARENDIJKE - Hel college van burgemeester en wethou ders van Middenschouwen wil een bedrag van 25.000 gulden beschikbaar stellen voor het op stellen van het dorpsplan Elle meet. I)e Grontmij maakt de meeste kans op deze opdracht. De gemeenteraad bespreekt dit voorstel in de vergadering van donderdag 19 september. Het college acht het voor de ver dere uitwerking van de dorps plannen van Scharendijke' en Kerkwerve belangrijk dat ook de toekomstige ontwikkelingen in Ellemeet op papier worden ge- Zwemvierdaagse in bad Kapelle KAPELLE - Volwassenen en kinderen kunnen in de week van maandag 16 tot en met don derdag 19 september weer baantjes trekken in zwembad Het Groene Woud te Kapelle. In die week vindt de jaarlijkse zwemvierdaagse plaats. De or ganisatie is in handen van de Kapelse zwemvereniging De Bevelanders. Deelnemers moeten vier avond en achter elkaar een voorge schreven afstand zwemmen. Die varieert van 500 meter voor vol wassenen. tot 250 meter voor kinderen tot tien jaar. Het zwembad is volgende week open van 17.45 tot 18.45 uur en van 20.00 tot 21.00 uur voor deelne mers aan de zwemvierdaagse. Open dag rond darmziekten GOES - In het Oosterschelde Ziekenhuis in Goes wordt 5 ok tober een open dag gehouden rond het thema darmziekte. De open dag is een inlilatief van de Zeeuwse afdelingen van de Crohn en colitis ulcerosa ver eniging en de stoma vereniging 'Harry Bacon'. Vanaf half twee 's middags staan specialisten klaar om vragen over darmziekten en stoma's te beantwoorden. Daarnaast toont een bandagist, uit Rotterdam stomamaterialen. De middag is zowel voor leden als belangstellenden toeganke lijk. zet: De uit te voeren werkaamhe- den kunen daardoor beter op el kaar worden afgestemd, meent het college. Aanvankelijk wilde de gemeen te Middenschouwen het dorps plan Ellemeet in eigen beheer la ten opstellen, maar van dat idee is de gemeente afgestapt. ..De acceptatiegraad van het dorps plan wordt wellicht vergroot in- GOES Ouderenbonden - De drie Goese ouderenbonden houden maandag 16 september hun eer ste voorlichtingsmiddag in de Magdalenazaal aan de Singel- straat. Onderwerp is de Nier stichting. De aanvang is om 14.00 uur. dien het het door een onafhanke lijk bureau is opgesteld", schrij ven b en w. die de opdracht aan Grontmij willen uitbesteden. Het college stelt ook voor een krediet van 300.000 gulden uit te trekken voor de reconstructie van de Dorpsstraat en de Dijk- straat in Scharendijke. De pro vincie heeft voor de herinrich ting een bedrag van 70.000 be schikbaar gesteld. De recontruc- tieplannen zijn in juli van dit jaar uitvoerig besproken met de bewoners. De op- en aanmerkin gen van de bewoners heeft de ge meente nu verwerkt. Belangrijk ste consequentie van de recon structie is dat er in de Dijkstraat een blauwe parkeerzone wordt ingesteld. Auto's mogen in dit gebied niet langer dan een uur geparkeerd staan. Het college vraagt de raad te vens een bedrag van 269.000 gul den ter beschikking te stellen voor de aanpak van de infra structuur in Kerkwerve. De ge meente wil de recontructie in fa sen laten uitvoeren. De eerste fa se voorziet in een recontructie van de Kerkweg en het verkeers- Expositie veldbiologie KAPELLE - De afdeling Beve land van de Koninklijke Natuur historische Vereniging houdt een tentoonstelling in de Open bare Bibliotheek te Kapelle. Tot eind september geven foto's, te keningen en teksten een over zicht van het werk van deze ver eniging voor veldbiologie. veiliger maken van de toegangs wegen tot Kerkwerve. De pro vincie draagt 90.000 gulden bij. In de raadsvergadering komt ook het subsidieverzoek van het Comité Tafeltje Dekje Brou wershaven en Middenschouwen aan de orde. Het comité, dat gaat werken onder de paraplu van de Stichting Vrijwillige Hulpdienst Brouwershaven, vraagt van de gemeente Mid denschouwen een jaarlijkse bij drage van vijfduizend gulden. In Middenschouwen worden dage lijks tien inwoners door het co mité van een warme hap voor zien. De maaltijdeii worden klaargemaakt in de Cornelias- tichting in Zierikzee. Het college is bereid om evenals de gemeen te Brouwershaven het initiatief financieel te steunen. Andere agendapunten in de raadsvergadering zijn het in- standhoudingsbesluit van de openbare basisschool "t. Meetje in Ellemeet en de plannen voor speelvoorzieningen in Scharen dijke. De vergadering begint om 19.30 uur in het gemeentehuis in Scharendijke. Kunstwerk in gemeentehuis KAPELLE - Wethouder A. C. van Overbeeke van Kapelle ont hult zaterdag 21 september een kunstwerk in de hal van het ge meentehuis. Het nieuwe kunst werk draagt de naam 'Ener gieën' en is gemaakt door Wies de Bles en Martin Mc Namara. De onthulling gebeurt om 9.45 uur. Cheryl Howard in haar rol als 'Josephine' in gelijknamige musical Woensdag 11 september Luxor Theater -20.15 De nieuwe Andre van Duin Revue, met o.a. Frans van Dusschoten. Suzanne Venneker en Dick Cohen Plaswijckpark - 15.00 Zomer- poppentheater met 'Het tover visje' door Anneke Strack Donderdag 12 september Sportpaleis Ahoy - 20.00 Julio Iglesias in concert Lu.vor Theater-20.15 De nieuwe Andre van Duin Revue (zie woensdag 11 september) Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Mouchette', door Goeie Derick en Mark Ver- straete over een meisje van veer tien en een man van veertig op zoek naar zichzelf Zaal de Unie - 20.30 Seizoenope ning. Afwisselend programma met o.m. 'Was der Wind zum Klingen bringt'. concert van Si- mone Simons. Peter Bosch en Asko Studio Vrijdag 13 september Sportpaleis Ahoy - 20.00 Julio Iglesias in concert Luxor Theater -20.15 De nieuwe Andre van Duin Revue (zie woensdag 11 september) Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Mouchette' (zie donderdag 12 september) Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Blond elastiek plus', voorstelling van Mark van de Veerdonk over de aantrekkings kracht van het niets. Zaterdag 14 september Sportpaleis Ahoy - 20.00 Julio Iglesias in concert Luxor Theater - 20.15 De nieuwe Andre van Duin Revue (zie woensdag 11 september) Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal -20.15 'Sinfonia Erotica', dansvoorstelling naar choreo grafie van Michelle Anne de Mey. gebaseerd op de derde symphonie van Beethoven Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Cactus', franstalige voorstelling met Ne derlandse uitleg van het Theatre De Galafronie voor iedereen vanaf 8jaar Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Blond elastiek plus' (zie vrijdag 13 september) Diverse lokaties- 10.00 tot 17.00 Open monumentendag. Diverse monumenten zijn voor het pu bliek toegankelijk Zondag 15 september Rot ter d a mse S c hou wbu rg, kleine zaal 15.00 'Cactus' (zie zaterdag 14 september) Schiedanisedijk - 11.00 tot 17.00 Zondagsmarkt met kunst, an tiek. curiosa en boeken Maandag 16 september Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20.15 'Achterland no vember 90', dansvoorstelling van 'Rosas' naar de choreografie van Anne Teresa de Keersmae- ker Dinsdag 17 september Luxor Theater - 20.15 'Josephi ne', musical gebaseerd op het le ven van de legendarische revue ster Josephine Baker, de zwarte v"enus uit de jaren twintig en der tig Rotterdamse Schouwburg, gro te zaa - 20.15 'Achterland no vember.'90' (zie maandag 16 sep tember) Woensdag 18 september Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Branco'. dansvoorstelling choreografie Truus Bronkhorst. Een dans van een man van zeventig en een vrouw van veertig, terug naar de jaren 60 op muziek van Jimi Héndrix Oude of Pelgrimskerk - 20.15 Muziek in Delfshaven, orgelcon cert door Hans van Nieuwkoop met werken van Bach Donderdag 19 september Luxor Theater - 20.15 'Josephi ne' (zie dindsdag 17 september) Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20.15 Nederlands Dans theater 2 met drie balletten van Hans van Manen. Gordon Light- foot en Paulo Ribeiro Vrijdag 20 september Ahoy tentoonstellingscomplex - 11.00 tot 21.00 'Music en Har mony', internationale muziek- beurs voor beroeps- en amateur muzikanten Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Ik wil een beest in mijn bed', voorstelling van Andre Ma nuel over liefde, sex, transplan taties, ondergang, positivisme en negativisme Zaterdag 21 september Sportpaleis Ahoy - 20.00 Whit ney Houston in concert Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20.15 'Het zuiden', voor stelling van het Zuidelijk Toneel naar het stuk van Julian Green met als thema de liefde tussen twee mannen vlak voor de Ame rikaanse burgeroorlog Oude Haven - 09.00 tot 17.00 'Oude haven Feest', open dag Stichting Openlucht Binnen- vaartmuseum met diverse acti viteiten rond de Oude Haven Zondag 22 september De Doelen, grote zaal - 20.15 In ternationale Symfonieorkesten. Het Orchestra Filharmonica Delia Scala di Milano met werken van Schubert en Brahms Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 15.00 'Nachthemel', voorstelling van Stichting De Tak naar het boek 'De kleine prins' van Antoine Saint-Exupe- ry Oude Haven - 09.00 tot 17.00 Ou de haven Feest (zie zaterdag 21 september) met de Boompjesra- Maandag 23 september Grote of Sint Laurenskerk - 20.15 Glinka Koor, het oudste koor van Rusland met werken van Rachmaninov, folkloristi sche werken en liturgische mu ziek Dinsdag 24 september De Doelen, grote zaal - 20.00 Ze vende benefietconcert met o.a. Theo Olof op viool én Han de Vries op hobo t.b.v. de Neder landse Kankerbestrijding Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Sikulu - the warrior', spek- taculaire dans- en muziekshow met 36 artiesten GOES Voorlichting - De drie Goe se ouderenbonden houden maandag 16 september hun eer ste voorlichtingsmiddag in de Magdalenazaal aan de Singel straat. Onderwerp is de nier stichting. De aanvang is om 14.00 uur KATTENDIJKE Plattelandsvrouwen - De eerste afdelingsavond na de zo mervakantie van de Nederland se Bond van Plattelandsvrou wen in Kattendijke/Wilhelmina- dorp wordt woensdag, 18 sep tember gehouden. Eén van de le den laat een zelfgemaakte video film zien over Californië. De aan vang is om 20.00 uur. COLIJNSPLAAT Viswedstrijd - De Noordbe- velandse Hengelsportvereni ging heeft zaterdag een viswed strijd gehouden aan de Ooster schelde bij Colijnsplaat. Er werd voornamelijk bot gevangen. De 35 deelnemers haalden in totaal dertien vissen omhoog. Uitslag: 1 L. Koole. Kamperland. 1500 punten: 2 C. de Rijke, Colijns plaat 691. 3 J. Moerland. Colijns plaat., 368: 4 E. Ingéls, 's-Heer Arends- kerke, 361.5 W van Zweeden. Grijps- kerke. 354:6 M de Smit. Colijnsplaat, 336: 7 L. Geenc. Colijnsplaat. 301 ROTTERDAM - De nieuwe En gelstalige musical 'Josephine' beleeft zijn wereldpremière dinsdag 17 september in het Lu xor Theater in Rotterdam. Deze musical, gebaseerd op het leven van de legendarische ster Jose phine Baker, is tot en met zater dag 12 oktober te zien in dit theater. De artistieke leiding is in handen van Billy Wilson, die ook tekende voor het succes van 'A Night in the Cotton Club'. 'Jo sephine' is nog grootser. Hon derden kostuums en wisselende revue-scènes met prachtige de cors brengen het Parijs van de jaren twintig tot leven. Dit alles in de sfeer van 'La Revue Negre' en de Folies Bergères. Josephine Baker was meer dan alleen een ster. Zij was een vrouw die vocht en leed voor haar ideaal van een vrije wereld in harmonie. Deze musical is een hommage aan deze grote vrouw. Tal van bekende songs als 'J'ai deux Amours', Old Man River' en 'La Vie en Rose' worden op schitterende wijze weergegeven. De jeugd van Josephine Baker stond in het teken van rassen discriminatie. Zij werd in 1906 geboren in St. Louis in de Ver- Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten. JZL VEKKOC tandprotheticus NIEUWE KUNSTGEBITTEN Spec, voor slechtzittende gebitten en ingevallen gezichten. REPARATIES: klaar terwijl u wacht! Informatie GRATIS Tel. afspraken 01184-14533 HOBEINSTRAAT 52 VLISSINGEN enigde Staten. De Klu Klux Clan terroriseerde de stad. Er waren rassenrellen waarbij do den vielen en zwarten werden opgehangen of gelyncht. Op elf jarige leeftijd werd zij geconfron teerd met rassendiscriminatie op een niet mis te verstane wijze. „Ik zag de mensen bij ons over de brug rennen en sindsdien ben ik blijven rennen", is een van haar uitspraken. La Vie en Rose Josephine Baker, ook de 'Zwarte Venus' genaamd, begon haar carrière in 1925 in Parijs in 'La Revue Nègre'. een Amerikaanse vaudeville-groep die de over steek had gewaagd. In Parijs heerste een veel tolerantere hou ding tegenover de zwarte cul tuur dan thuis. Josephine brak dan ook door met naaktdansen - op het legendarische bananen- rokje na - en hot jazz. Daarna volgden de Folies Bergeres, in ternationale tournees, waarbij ze ook het Rotterdamse Pschorr aandeed, en de roem. Na een mislukte terugkeer in de VS keerde ze voorgoed naar Europa terug. Frankrijk en Baker had den elkaar omhelsd. Aanbesteding GEMEENTE GOES Namens het college van burgemeester en wethou ders van de gemeente Goes zal de afdeling Weg- en Waterbouwkunde op vrijdag 11 oktober 199,1 om 11.00 uur overeenkomstig het Uniform Aanbeste dingsreglement 1986 in het openbaar aanbesteden: RAW bestek en voorwaarden d.d. september 1991 nr. 91/1095.53.01.01/1K, het uitvoeren van opruimings-, grond-, riolerings- en verhardingswerken, voor de re constructie van de kruising 's-Gravenpolderseweg- Oostmolenweg te Goes. Het werk bestaat in hoofdzaak uit - uitvoeren van grondwerken ca.'1400 m: - leveren en verwerken zand ca. 645 m' - opnemen van verhardingen ca. 3400 m - aanbrengen verhardingen asfaltconstructie fundering klinkerverhardingen tegelverhardingen trottoirbanden opsluitbanden ca. 1915 m ca.1100 m ca. 340 m ca. 1015 m ca. 500 m' ca. 575 m' Het werk moet binnen 40 werkbare werkdagen ge reed zijn voor oplevering. De betaling zal geschieden in 4-wekelijkse termijnen, waarvan de grootte wordt vastgesteld aan de hand van de verwerkte hoeveelheden. De bankgarantie groot 10% van de aanneemsom wordt verlangd tot aan het eind van de onderhouds termijn. De bestekken zijn verkrijgbaar vanaf 20 september 1991 tegen betaling van 170,- inclusief btw, eventu eel bestek en diskette tegen betaling van 210,- inclu sief btw, uitsluitend op girorekening 858882 ten name van HASKONING, Koninklijk Ingenieurs- en Architec tenbureau, Barbarossastraat 35, postbus 151, 6500 AD Nijmegen, tel. (080) 284284, onder vermel ding van werknummer 1095.53.01 bestek 91/-.01/1k. Geen restitutie. Het bestek zal worden verzonden door HASKONING na ontvangst van het verschuldig de bedrag. Inlichtingen worden gegeven op donderdag 3 okto ber 1991 in het Stadskantoor, kamer 301, van de ge meente Goes. De aanbesteding zal worden gehouden in het Stads kantoor, kamer 301, van de gemeente Goes. Geschiktheidseisen en gunningscriteria. De inschrijver moet desgevraagd binnen een week na het daartoe ontvangen verzoek zijn financiële en eco nomische draagkracht en technische bekwaamheid aantonen door de volgende gegevens te verstrekken: a) een bewijs van inschrijving van zijn onderneming in het beroepenregister; b) de voor zijn onderneming vereiste vestigingsver gunning of ontheffing: c) verklaringen omtrent betalingsgedrag zoals deze worden afgegeven door de belastingdienst en de bedrijfsvereniging; d)-een bankverklaring waaruit de financiële draag kracht van zijn onderneming blijkt; e) een verklaring betreffende de totale omzet aan werken van zijn onderneming over de laatste drie boekjaren; f) een lijst van de in de laatste drie jaren door zijn onderneming uitgevoerde werken, het bedrag van de werken alsmede tijd en plaats van de uitvoering met vermelding van de opdrachtgever. g) de beoordeling of een inschrijver voor de opdracht in aanmerking komt zal me de geschieden aan de hand van de door hem ingediende staat van verrekenprij- zen, met dien verstande dat deze alleen in de beoordeling zal worden betrokken indien de daarin voorkomende bedra gen kennelijk onredelijk zijn. In afwijking van het gestelde in artikel 6 lid 1 van het UAR 1986 is het aantal da gen tussen aankondiging en aanbeste- ding teruggebracht naar 30 dagen. i r^ïLl - GEMEENTE GOES In de oorlog werkte zij voor het Franse verzet. Daarna begon ze aan de verwezenlijking van haar grote droom: het adopteren van kinderen van verschillende ras sen, haar Regenboogstam. Door deze gekleurde familie te stich ten wilde zij aantonen dat kinde ren van verschillende rassen in vrede en harmonie kunnen sa menleven. Scheiding, ouder dom, verspilling en torenhoge schulden luidden het, einde in. Maar tot haar dood in 1975 trad Josephine op en bleef ze jeugdig heid, talent, plezier en ondeu gendheid uitstralen: 'La Vie en Rose'. BURGH- HAAMSTEDE Commissievergadering - De commissie ruimtelijke orde ning van de gemeente Wester- schouwen houdt dinsdag 17 sep tember vanaf 19.00 uur een open bare vergadering in het gemeen tehuis in Burgh-Haamstede. De commissieleden behandelen de bezwaarschriften die zijn inge diend tegen het bestemmings plan Lagezoom. VL1SSINGEN/GOES - Het Hou se Party-seizoen in Zeeland be gint weer. Voor de zomervakan tie hield een groepje Vlissingse jongeren al House Parties in het uitgaanscentrum De Piek in de binnenstad van Vlissingen. Zij hebben hun werkterrein uitge breid tot Goes. Ze houden vrij dag een House Party in De Piek en zaterdag in het Goese jonge rencentrum 't Beest. Hei-win Polderman (23) en Mi- chiel Keijzer (22), twee van de vijf organisatoren, koesteren ho ge verwachtingen. „Voor de zo mervakantie hebben we vier House Parties in De Piek gehou den. 't Werd steeds drukker. We waren eerst alleen met maten, vrienden die ontzettend veel van niet-commerciële house-muziek houden. Op de laatste avond in De Piek was de zaal goed vol, zo'n tweehonderd man waren er op afgekomen." Voor de 'underground-jeugd' in Vlissingen is er. volgens Herwin en Michiel, niet veel te doen. Dis cotheken als Cosmo en De Hooi zolder vallen voor hen af. „En ik vind muziek die in cafés wordt .gedraaid, niet leuk", vertelt Her win. „Vlissingen vernieuwt, maarOp de House Parties wordt, stellen de organisatoren, alleen de 'echte house-muziek' gedraaid. De zalen van De Piek en 't Beest worden helemaal om getoverd. „Je herkent ze niet te rug", weet Michiel, „met al die lichteffecten. En we werken met professionele disc-jockéys, Jos hua uit Souburg, Nitro uit Bres- kens en Tyrone uit Vlissingen. Het publiek klapte laatst voor hen aan het einde van het feest, daar krijg ik een kick van." zoek naar een grote loods tenaf. waar wij flink wat k kunnen maken. We hebbes eens een oogje laten vallei het Arsenaalgebouw in de singse binnenstad, dat zou te gek zijn, maar de Cult Raad Vlissingen wilde niet werken. Dat begrijp ik niet Sixties Festival mag er w; 1 worden gehouden. En pi, men hoeven ze van ons nii verwachten. House is allei peace," Creepy De House Party in De Piek duurt vrijdag van tien uur 's avonds tot half vier 's nachts. De happening heeft de naam House Thrills meegekregen, ,,'t Wordt een creepy sfeertje", verzekert Her win, „heel erg donker." De Hou se Party in 't Beest - Rainbow Fantazy - is vooral kleurvol. Het uitstapje naar Goes is perma nent. als het aan Herwin en Mi chiel ligt. Ze willen in zowel De Piek als 't Beest eén keer per maand terugkomen. „De Piek is een perfect pand", meent Herwin, „maar wij zijn op VUSA-cursus over rol geld MIDDELBURG - De V[ l| (Vrije Universiteit en Sanu ving) verzorgt in Middell een cursus over het onder» K 'Geld - middel en macht' dinsdagavonden verzorgen centen van de economischi culteit van de Vrije Univera s bijeenkomsten in de aula v Zeeuwse Bibliotheek. Zij spreken de plaats van het; in de samenleving. Hierbij men ook ethische vragen aa 0 orde. Prof dr S. Huisman bijt de;1C af op 31 oktober. Zijn onden i" is 'Geld in historisch pen; tief. Op 7 november behai.e, prof dr H. Visser het onden 'Banken als financiële im f' ling'. Op 14 november is de aan dr W. J. B. Smits met he! derwerp 'Wisselkoersen err, tamarkten'. Drs J. Koele gaat op 21 november in of 1 handel in effecten en profdri J. M. Kimman bespreekt tot op 28 november de kwestie! en de ethiek van de gebruikt De cursus is volgens de VTJS1 opgezet dat deze door ieder met belangstelling voor het derwerp is te volgen. De bij; a' komsten beginnen steeds 19.45 uur. id WEMELDINGE Kledingbeurs - Spet theek 't Ruilhuus houdt wot S dag 1 september een wintert ding- en speelgoedbeurs, beurs begint 's morgens kwart voor negen in 'l Niet Anker te Wemeldinge. donderdag 12 september van 10.00-21.00 uur 13 september van 9.00-18.00 uur 14 september van 9.00-16.00 uur in onze nieuwe winkel Segeersstraat 30 te Middelburg Boekhandel Reveil B.V. is al vele jaren een bekend adres in Middelburg. De laatste jaren konden wij u echter door ruimtegebrek niet altijd van dienst zijn zoals we graag wilden. We hebben nu de beschikking gekregen over een winkel met twee keer zoveel ruimte, schuin tegenover het oude pand. Het is nu mogelijk, mede door een nieuw interieur, ons assortiment boeken en muziek uitgebreid en overzichtelijk te laten zien. Op deze dagen vindt u in de kelder van ons nieuwe pand een gioot aantal afgeprijsde Theologische boeken Kerkgeschiedenisboeken Jeugdboeken Romans Hobby- en tuinboeken van 1 mm f 2.50 fSm" Ook diverse pakketten voor eenheidsprijzen. Langspeelplaten vanaf ƒ4.00 Alles zolang de voorraad strekt. Elke bezoeker ontvangt op die dagen een attentie. De naam Boekhandel Reveil is tevens veranderd in Boekhandel Den Hertog B.V. Deze winkel is een filiaal van Den Hertog B.V., Uitgeverij en Boekhandel te Houtén In verband met de verhuizing zijn wij van maandag 9 t/m woensdag 11 september gesloten boekhandel Segeersstraat 30 - Middelburg Telefoon 01180-12486 ol

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 24