Van der Poel maakt keuze waar Succes voor Boas Bierings Harry van Hooi eerste geplaatst Pieters en Simon in de eindstrijd Mark Farrington verlaat Feyenoord Goede bezetting hockeyploegen in tweede klasse Trevor Steven naar Olympique sport 14 Eindelijk een overwinning na negen tweede plaatsen Drie titels plankzeilers Rudy Metz afgekeurd GPC tegen Zeelandia Brons voor Debbie Rijn ;n van förp Uïcp' ZATERDAG 17 AUGUSTUS 1991 HEYTHUYSEN (GPD) - Er werden hier en daar nogal wat wenkbrauwen gefronst toen het bondscoach Knetemann begin deze week behaagde Adrie van der Poel, nog wel als captain, in zijn WK-seleetie op te nemen. Immers, het Brabantse trai- Hersenschudding voor Theunisse HEYTHUYSEN (GPD) - Gert- Jan Theunisse heeft gisteren de Ronde van Nederland verlaten. De kopman van TVM ontbrak gistermorgen op het appèl voor de tocht van Tilburg naar het Noordlimburgse Heythuysen. Ploegleider Priem kwam Ron de-directeur Breukink sr. vertel len dat zijn toprenner een lichte hersenschudding aan zijn val - nadat hij tegen een vluchtheu vel was gereden - van donder dag had overgehouden. PUCK (ANP) - De Nederlandse plankzeilers hebben bij de Eu ropese kampioenschappen Lechner. de Olympische klasse en de raceboard drie titels be haald. Oud-Olympisch kampioen Ste- phan van den Berg werd eerste op de Lechner, Alexander Hoek stra bij raceboard zwaar en Mar cel Pols bij raceboard licht. De Lechners zijn de laatste twee da gen niet op het water geweest bij de Poolse stad Puck. Donderdag was er te weinig wind, vrijdag kon er niet gezeild worden met de Lechners omdat er slechts in cidenteel vlaagjes wind waren. Daardoor werd de stand van donderdag de eindstand, het be tekende dat de twee Nederland se vrouwen in deze klasse, Do- rien de Vries en Margreet Keijer als vijfde en achtste eindigden. ZWOLLE (ANP) - FC Zwolle dat de transfervrije Rudy Metz van Emmen had aangetrokken, zal toch niet over de 32-jarige speler kunnen beschikken. Metz werd door de medische staf van de Zwolse club afgekeurd. ningsdier had bij zijn laatste twee optredens als internatio nal volkomen gefaald. Zowel in het Franse Chambery (1989) als in het Japanse Utsunomiya (vo rig jaar) moest hij al in een heel pril stadium het veld van eer op blamerende wijze verlaten Knetemann verantwoordde zijn keuze door te stellen dat Van der Poel er gewoon bij hoort omdat je het nooit weet met 'Poupoel' en dat-ie er altijd alles voor doet. Bovendien, wist 'de Kneet'. is zijn vorm stijgende, refererende aan enkele goede uitslagen in Spanje en Engeland. Zo won Van der Poel in het Baskenland (Getxo) en nam ook de slotrit van de Ronde van Engeland voor zijn rekening, terwijl hij daar ook een keertje nipt tweede werd. Gisteren bevestigde de schoonzoon van de Franse ex- vedette Poulidor die prestaties in het Noordlimburgse Heythu.v- sen. alwaar hij de vijfde etappe van de Profronde van Nederland op zijn conto schreef. Van der Poel zette tijdens de twee plaatselijke omlopen een Brabants onderonsje naar zijn had. Dat ging ten koste van twee trainingsmaatjes, Johan Lam- merts en Kees Hopmans, alsme de Theunisse's steun-en-toever- laat Jos van der Pas en Jacques Hanegraaf. Lange tijd verbleef er nog een Brabander (Jos Elen) op het eerste plan, maar hij (uit de gelijknamige ploeg van een snackboer) werd in de finale ge wogen en te licht bevonden. Elen zette samen met Lam- merts. Hanegraaf en Van der Pas een vlucht op touw, die uiteinde lijk ook nog slaagde. Uitgezon derd Elen dan. Zijn plaats werd in de laatste 15 kilometer over genomen door een duo. Van der Poel en Hopmans. In de laatste omloop zette Van der Poel de zaak naar zijn hand en liet zich de kans op zijn vijfde seizoenze ge, die afgewisseld werden met negen tweede plaatsen, niet meer ontglippen. Maassen Frans Maassen, die in zijn streek enthousiast werd verwelkomd, vond het allemaal best. Zijn oranje-leiderstrui kwam ander maal niet in gevaar. Sterker nog. dank zij een gewonnen bonifica tie-sprint bouwde hij zijn voor sprong op de nummer twee van het klassement, de Duitser Olaf Ludwig, met drie tellen uit tot 18 seconden uit. Met een rit door HOEK - Dethlef Pieters en Mike Simon hebben de halve B-l'inale van het Ador-toernooi weten te bereiken. Pieters beleefde een moeilijke tweede set tegen Bern van Queckelberghe, maar bleef toch overeind, terwijl Simon slechts drie games toe moest staan aan Paul Wieezorek. Zowel Pieters als Simon hebben een favorietenrol hoog te hou den. Dethlef Pieters, 3/4 ge plaatst, had daar de meeste moeite mee. Nadat de eerste set met 6-1 naar Pieters was gegaan kwam Bernd van Queckelberg he namelijk sterk terug. Verder dan een 'tie-break' kwam hij echter niet. Mike Simon stond in de eerste set geen enkele game toe aan Paul Wieezorek. Daarna kon de Limburger drie punten op zijn conto schrijven, maai- een echt Oefenvoetbal TERNEUZEN - In een oefenduel met afdelings tweede klasser Oostburg strandde Terneuzen gisterenavond op 1-1. IJzendijke leed een min of meer verrassen de 3-1 nederlaag tegen Schoon- dijke. Terneuzen - Oostburg 1-1: Ter- neuzen had meer moeite met Oostburg dan vooraf verwacht werd. Na een 0-1 ruststand kwam de thuisclub ook niet ver der dan 1-1. Voor Oostburg trof Jan Engelaar kort voor de rust doel. Halverwege de tweede helft kopte Milan Ruzie de stand naai-1-1. Schoondijke - IJzendijke 3-1: Het technisch overwicht dat IJ zendijke in het duel met Schoon dijke had mocht gisterenavond niet baten. Schoondijke speelde wat directer en was bovendien veel doeltreffender, Via 1-1 bij de rust werd het zodoende 3-1. Mike Jansen opende voor IJzendijke al vroeg de score, maar door tref fers van Patrick de Vilder (in de eerste helft) en Luc de Smit en Frank Steijaert- (na rust) kwam Schoondijkle ruimchoots langs zij: 3-1. Terhole - Steen 2 3-0: Terhole was veel beter dan Steen 2 en be haalde ook een vrij gemakkelij ke 3-0 overwinning. Bij de rust was het 1-0 door een goal van Pa trick Freijser, die ook in de twee de helft raakschoot. Tussendoor was ook Yves Aerts succesvol: 3-0. Spui - Corn Boys 2-2: Spui en Corn Boys speelden een gelijk- opgaand duel, dat via 1-1 bij de rust op 2-2 uitliep. In de eerste helft scoorden Henk Koekkoek (Spui) en Martin Dhaene (Com Boys), in de tweede helft Piet Ruitenburg (uit een strafschop, 2-1en Tom Hendrik (2-2). zijn favoriete Limburgse heuvels tot slot, lijkt Maassen dan ook nauwelijks nog te kloppen waar het gaat om de eindzege. Tilburg. Vijfde etappe Profronde van Nederland, .Tilburg - Heythuy- sen: 1. Adri van der Poel (Ned) 181 km in 4.04.00 (gem. snelheid: 44,508 km/ ui, 2 Hopmans (Ned) 0.07, 3. Hane graaf (Ned) z.t.4 LammerLs (Ned) z.t., 5. Van der Pas (Ned) 0.11, 6. Lud wig (Dui) 0.20. 7. Veenstra (Ned). 8. Talen (Nedi, 9. Cörnelisse (Ned), 10. WullenDuii, 16. Schurer(Ned), 18. De Koning (Nedi. 20. Raab (Dui), 34 Maassen (Ned). 38. Fignon (Fra), 65. LeMond (VSt), 72. Breukink (Ned) al len z.t. als Ludwig, 87. en laatsteElen (Ned) 1 09. Niet gestart: Theunisse. (Ned), Bólts (Dui) Opgegeven: Gies- berts (Bel). Konisjev (Sov), Van Itter- beeck (Bel) Algemeen klassement: 1. Maassen 16.19 32. 2. Ludwig 0.18. 3. Nijdam z.t., 4. Marie (Fra) 0.46, 5. Vanderaer- den 0.56.6. Cordes (Ned0.59.7. Schu ier (Ned) z.t.. 8. Zdanov (Sov) 1,17, 9, Skibby 1,24,10 Harmeling(Ned) 1.35, 11 Raab (Dui) 1.58, 12. Peiper (Aus) 2.05,13. Breukink 2.14,14 Talen 2.18, 15. Van den Akker 2.23, 16 Cornillet (Fra) 2.30, 17 Walton (Can) 2.35, 18. Hanegraaf 2,39, 19 De Koning 2.41, 20. Fignon (Frai 2.43, 46. LeMond 4.24. 87. en laatste Elen 9.35 obstakel op Simons' weg naar halve finale was de Limburger niet. Annelies Everix incasseerde tij dens haar eerste optreden in het Cl enkelspel geen enkel tegen- punt van Linda van Leijenhorst. In de halve finale staat de Kiel- drechtse tegenover Josine Kien- roth, die in de C2-reeks de als tweede geplaatste Ria Sterren- berg ook uit het toernooi sloeg. Ook in deze serie bereikte de Neerse de halve finale, waarin ze uitkomt tegen Anke Lij baart. UITSLAGEN: HEB 2e ronde: D. Pieters-B van Queckelberghe 6-1, 7-6; M. Simon-P. Wieezorek 6-0, 6-3 DEC1: 2e ronde: A. Everix-L. van Leijenhorst 6-0, 6-0. HEC2: le ronde: R Merx-W. Nijsse 6-4. 2-6, 7-5; P van Veldho'venP. Vedda 6-3,6-3. DEC2: 2e ronde: A Jansen-S. Frush 6-3, 63; A. Lijbaart-C. van Waes 6-2,6-3; J Kien- roth-R. Sterrenberg 6-1. 6-2. GDC (poulei: S. Frush/N. de Koster-A van Roer/J. Verhey 6-3, 7-6. HDD1: 2e ronde: W Nijsse/P Ver- cruysse-P. Pieters/G. d'Hert6-3, 6-1 HED2: 2e ronde: M. Freialdenhoven- J, Goedhart 6-1, 6-3. HDD2: A. Klop- meijer/C. Verhage-H. te Wieske/E. Scheele 4-6, 6-1, 75. DDD2: 2e ronde: J. Steenbakker/P. Verhage-P. Minne- boo/C. Adrichem 6-1, 6-1, P Tak/A Pieters-M v d. Vijver/E. Vervaet 6-3, 6-4. GDD2: 2e ronde: D. Pielaet'M. Vercruysse-J. Steenbakker/H. Krij ger 6-0, 6-1, J van Waes/M/van Waes- S Witte/H. IJsebaert 6-3, 6-4 Van de Hoek eerste op 100 meter horden ALPHEN AAN DE RIJN - De at lete Renate van de Hoek van at- letiekclub Delta Sport heeft tij dens een avond instuif atletiek wedstrijd de 100 meter horden gewonnen. De B-juniore, die tijdens de NK een bronzen medaille op dit on derdeel won, liep met 14.9 de snelste Zeeuwse seizoenstijd. Op de kunststof acoomodatie in Alphen aan de Rijn zorgde vete raan Eddy Smit. (Delta Sport) voor een nieuw clubrecord op de 5000 meter in 15.55,3. Greetje Smit won op dezelfde afstand bij de dames-veterane in 1.9.19.0. VLISSINGEN - De Vlissingse voetbalvereniging GPC speelt vandaag (zaterdag) een oefen- wedstijd tegen Zeelandia. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein aan de Bosweg en begint om 14.30 uur. ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich eindelijk van de Britse aanvaller Mark Farrington kunnen ontdoen. De Rotter damse club bereikte vrijdag overeenstemming met Brighton over de vergoedingssom, waarover technisch directeur VVim Jansen geen mededelingen wenste te doen. De Engelse club uit de tweede divisie heeft de 26-jarige spits een aanbieding voor drie jaar gedaan. „Over enkele details moeten we nog onderhandelen", aldus een opgeluchte Farrington, die enkele maanden geleden al een week op proef was in Brighton. „Ik verwacht volgende week mijn debuut te maken. Ik ben blij, dat ik weer aan de slag kan. Met de huidige situatie was niemand gebaat." Farrington moet bij zijn nieuwe werkgever de opvolger worden van Mike Small, die eerder deze week voor anderhalf miljoen gul den aan West Ham United werd verkocht. De voormalige top schutter van Willem II en Fortuna werd vorig seizoen tijdens de winterstop aan de selectie van Feyenoord toegevoegd, maar slaagde er niet in een basisplaats af te dwingen. Farrington stond in de Kuip al enige tijd op de transferlijst, waarop ook Griga, Plomp en Keur voorkomen. SVV Dordrecht '90 heeft de 27-jarige middenvelder Dennis van der Gijp voor één seizoen verhuurd aan Excelsior. Van der Gijp, deze zomer overgenomen van NAC, komt volgens coach Dick Advocaat niet in aanmerking voor een plaats in de A-groep. Net als Van der Gijp waren ook Wilsterman, Van der Laan en Mole naar teruggezet naar de B-groep bij de Dordtse ere-divisieclub. De finalisten van het jeugdlennistoernooi (/öfo Henk Homviers) Winst in Adorjeugdtennistoernooi HOEK - Boas Bierings heeft zijn eerste succes op het Ador- toernooi binnen. Tijdens het aparte jeugd-toernooi won de Hoekenaar de spannende fina le in de leeftijdsgroep t0t en met 16 jaar met 8-7 van, Pascal Hintzen. Bij de meisjes in deze groep ging de zege onverwacht naar Petra Duijts. Zij versloeg Cindy van Waes in de beslis sende wedstrijd met 6-4. UITSLAGEN: JE t/m 16 jaar: Hal ve finales: B. Bierings-M. van Boeijen 73, P. Hint,zen-R Hame link 7-6 Finale: B. Bierings-P. Hintzen 8-7. ME t/m/16: Halve fina les- C. van Waes-D. Schelfaut 105, P. Duits-J. Kienroth 9-6. Finale: P. Duits-C. van Waes 64. JE t/m 14: Halve, finales: J Dhont- D. Blackman 12-3, K Hubner-M. Schwarz 8-6. Finale: J. Dhont-K. Hubner 9-3. ME t/m 14- Halve fina les: K. Bogers-M. van Doorn 7-6, A. Everix-S. Samangoen 10-3. Finale: A. Everix-K. Bogers 14-2. JD t/m 14: Finale De KruifPVan der Pol- Delheid/Hubner 11-6. JE t/m 12: Finale: L. Schmink-D. vandeursen 9-7. ME t/m 12: Finale: E. Draga-C. Vriends 11-1 JD t/m 12 Finale: Harm/Schmink-Scher- beyn/Trapman 9-7. JE t/m 10 Finale: I Nijsten-S. SChwiering 8-6. SINT JANSTEEN - Vandaag (za terdag) begint het toernooi van de tennisvereniging Smash. Het is voor de tiende maal dat het Smash-toernooi gespeeld wordt. De jubileum-uitgave van het evenement telt zo'n 250 partijen, verdeeld over negen dagen. Het tiende* Smash-toernooi be staat uit 15 reeksen. Eén B-serie telt het evenement, namelijk de heren enkel. De voornaamste fa vorieten op de eindzege zijn hier Harry van Hooi en Dieter Calle, respectievelijk eerste en tweede geplaatst. Bij de heren Cl dicht de organi satie de grootste kansen toe aan Korstin Kohier en Menno van den Hout. Bij de heren C2 zijn dat Patrick Vervaet en Hans Smolders. Anita van de Broeck en Chantal Baecke staan eén en twee in het schema van de C-da- mes. Het aantal af te werken partijen is groot - zo'n 250 wedstrijden staan op het programma - zodat de organisatie er voor gekozen heeft de deelnemers over negen dagen gespreid binnen de lijnen te laten komen. Vandaag zullen de eerste ballen rond negen 's morgens het gravel raken. De fi nale-partijen staan voor zondag, 25 augustus gepland. Hoewel het de tiende uitgave is van het toernooi viert de Steen- se tennisvereniging Smash het jubileum bescheiden. Alleen op de vrijdagavond zal er een Ita liaanse avond georganiseerd worden, waarbij de specialitei ten uit deze zuidelijke keuken op authentieke wijze bereid zullen worden. PLAATSINGEN SMASH-TOER NOOI: HEB 1 Harry van Hooi, 2. Dieter Calle. HEC1 1 Korstin K? hier, 2. Menno van den Hout, 3/4. Mare de Brouwer en Patrick Ver- straeten. HEC2: 1Patrick Vervaet. 2. Hans Smolders. 3/4. Niek de Koster en Peter van der Sloot DEC: 1. Anita van Broeck, 2 Chantal Baecke. 3 Monique Baecke. HDC: 1 Leenk- negt'K-5 hier, 2. Van Damme/De Greeve, 3/4. De Brouwer/Lambert en Van den Hout/Herman. HED1: 1. Remco Klaassen, 2. Hannie Lange- raert, 3/4. Pieter de Klerk en Liet Ar- telinck, 5/6. Mare Vermorcken en Geert Saman,- 7/8 Marco van Aver- maete en Elniar Lie. DED1 1. Nancy Verstraeten. 2 Ella Neefs. 3/4 Jac queline Baecke en Michell Deltour. HED2 1 Theo- Misseghers. 2. Ed- VLISSINGEN - Zeeland is dit jaar voor de eerste keer in haar geschiedenis vertegenwoor digd met vier teams in de twee de klasse van de hockey-compe- titie. Dat zijn de heren van Ra- pïde uit Hulst, het damesteam van Vlissingen en van Olympia uit Terneuzen zowel de dames als de heren. De H.S.D. dames protesteerden met succes tegen hun competi tie indeling in de regio Gouda. Zij zijn nu ingedeeld met teams uit de regio Zuid-West-Necler- land (streekderby's tegen Goes en Middelburg). In de 2e klasse heren speelt nieuwkomer Rapide uit Hulst eerst een uitwedstrijd tegen het sterke Bredase Zwart Wit, vice- kampioen van het afgelopen sei zoen. terwijl Rapide een week la ter Vlijmen ontvangt. De Hulste naren, die het hoofdzakelijk moeten hebben van hun inzet, hopen uit de eerste twee wed strijden een of twee punten be halen. Olympia uit Terneuzen mikt dit jaar op een plaats in de midden moot. Olympia speelt eerst thuis tegen Etten Leur en een week la ter moet het op bezoek bij sub topper AMHC '65 uit Ridder kerk. Rapide en Olympia ont moeten elkaar pas op 10 novem ber in Hulst. De dames van Vlissingen en Olympia uit Terneuzen, beiden goed voor een plaats in de mid denmoot, beginnen beide met een uitwedstrijd. Vlissingen treft middenmoter Krimpen en Olympia moet naar nieuwkomer Capelle. Een week later ont vangt Olympia. Tempo uit Ber gen op Zoom en Vlissingen het gepromoveerde Souburgh uit Alblasserdam. De beide Zeeuwse tweede klas- sers ontmoeten elkaar zondag 6 oktober in Terneuzen. Derde klasse In de derde klasse, na de promo tie van Rapide en de degradatie van de Vlissingse heren en de Goese dames, wordt Zeeland door twee teams vertegenwoor digd; De heren van Middelburg en de dames van Rapide uit Hulst. Middelburg, dat dit sei zoen samen met Prinsenbeek en Voorne tot de kanshebbers voor de titel behoort, ontvangt in de eerste wedstrijd Spijkenisse. Een week later gaat het op b?. zoek bij Den Dunc. De dames van Rapide waarschijnlijk, na het vertret van enkele prominente speg. sters, een moeilijke seizoen tegj. moet. In hun eerste wedstnji moeten ze op bezoek bij hetgff promoveerde Den Dunc, terwjf een week later de thuiswedste den tegen de nummer twee va- het afgelopen seizoen, Oudf Maas. op het programma staat. Vierde klasse Bij zowel de heren als de dames in de vierde klasse, opereert.® seizoen een overvloed var Zeeuwse ploegen (in beide klas sen drie) De heren van Goes. Vlissingen en H.S.D. spelen op de eerste wedstrijddag eer thuiswedstrijd tegen respectief velijk Mistral, Made en GilzeRij. en. Vanaf 27 oktober ontmoeter. de Zeeuwse teams elkaar. Vfe singen opent thuis tegen H.S.D. De ploeg uit Zierikzee speelteen week later thuis tegen Goes ej tegen Vlissingen op 10 novenv ber. Titelkandidaten in deze zijn Cadetten, Goes en Made, met als subtopper Vlissingen Bij de dames direct een Zeeum treffen tussen titelkandidaat Goes en H.S.D. Middelburg, dat de eerste wedstijddag vrij speelt een week later thuis teger. Spijkenisse en Goes gaat op V zoek bij Hoekse Waard. Andere titelkandidaten in doa; klasse zijn Middelburg en Ou denbosch. In deze klasse wordt als gevolg van het geringe aantal ploegen (zeven) een anderhalve competitie gespeeld. LISSE - Debbie Rijn leverde tij dens de sterk bezette dressuur- wedstrijden in Lisse een knappe prestatie. Tijdens de eerste proe.' in de klasse Zwaar stuurde d; Kruiningse amazone de pony Ceasar naar de vierde stek. Inde daarop volgende international FEI-proef, een uitbreiding van de proeven voor pony-ruiters, verbeterde zij haar prestatie door met de elf-jarige ruin het brons te veroveren. MARSEILLE (Reuter/AFP) - De Engelse middenvelder Trevor Steven heeft donderdagnacht een contract voor drie seizoe nen getekend bij Olympique Marseille. Met de overgang van de 27-jarige international van Glasgow Rangers is een bedrag van 16,5 miljoen gulden ge moeid, een record in het Schot se voetbal. De toptransfer van Steven werd enkele minuten voor het ver strijken van de Europese over schrijvingstermijn afgerond. De Brit mag derhalve met de Fran se titelhouder deelnemen aan het toernooi om de Europese be ker voor landskampioenen. Marseille had drie weken gele den al overeenstemming bereikt met Steven over een driejarig contract. In verband met eet meningsverschil tussen beide clubs over de manier van bete len van de vergoedingssom werd de transfer vertraagd en zelf on zeker. Op het laatstemoment deed Marseille een aanbod, dat de Schotse landskampioen vol gens manager Walter Smith on mogelijk kon afslaan. „We hadden Steven graag voor Rangers behouden, maar het grote geld van Marseille wa ren we niet opgewassen", aldus Smith. In Stuart McCall denk! de technische staf een waardis opvolger voor Steven te hebber, gevonden. De Schotse interna tional werd eerder op de dag, als voorschot op het vertrek var Steven, voor vier miljoen gulden overgenomen van Everton, mond Verhelst, 3/4. Willy Verstraeten en Kjeld van de Vijver, 5/6. Freddy Roeland en Rudi de Moor. DED2: 1 Loes Kool, 2. Liesbeth Voorbrood. 3/ 4. Marleen Blanckaert en Natasha Haak. HDD: 1. Renique/Strooband. 2 De Smet/Van de Walle, 3/4. Nanna/ Calle en Van Puynbroeck/Jaspers, 5/ 6. Van Jole/Wuijts en Van der Berg/ De Maagt, 7/8. Verhelst/Van Water schoot en Vroegop/Gmellichmey- ling. DDD 1. Danckaerl/Van Lan- deghem. 2 Huis/Baecke, 3/4. De Moor/Van Gaver en Deltour/Neels. GDD: 1 Huis/Erpelinck, 2. Renique/ Danckaert, 3/4. Van Puynbroeck/De Moor en Baecke/Nanna, 5/6. Vermeu len/Van de Walle en Adnaansen/ Schelfhout, 7/8. Vroegop/Vroegop en Van Gaver/Heye. HEE. 1 Yves van de Vijver, 2. Werry Kuibbeler, 3/4. To in Been en Eddy van Pamelen. DEE: 1. Margot de Nijs. 2. Silvia de Bakker DDE: 1. Haak/Kuijl, 2 Swa- gemakers/Lammens. ZATERDAG 09.00-10.00 EURO: Internationale motorsport. 10.00-12.00 EURO: WK wielrennen Stuttgart, live. 12.00-12.30 EURO: Tennis: WTA ma gazine. 12.30-14.30 EURO: IJshockey preo- lympics: Zweden-Tsjechoslowakij- ke. 13.30-18.05 BBC 1: Grandstand: met hockey (Groot-Brittannië-Pakistan), paardenrennen (St. Hugh's stakes vanuit Newbury), autosport (Britse touringcar kampioenschappen van uit Oulton Park), paardenkoersen (Eurolink handicap stakes), golf (NM English open vanaf Belfry), paarden rennen (IBN Bey Geoffrey Freer sta kes) golf (Final score) en voetbal-uit- 14.30-15.30 EURO: WK wielrennen Stuttgart, samenvatting. 15.30-19.30 EURO: Saturday alive: WK wielrennen Stuttgart. Golf, En gelse open kampioenschappen (live). WK wielrennen Stuttgart (live). 18.00-18.05 Did I: Sportschau-Tele- gramm. 18.00-19.00 Super: Moto Sport 18.10-19.00 Did 1: Sportschau: met o.a. Duits Bekervoetbal. 19.20-20.15 RTL -tAnpfiff; voet balshow. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.30 EURO: Internationale motorsport. 19.33-19.54 Ned 3: Studio Sport: met o.a. paardesport (CHIO in Rotter dam). 20.20-20.35 BBC 2: Sports. 20.30-21.00 EURO: Zeilen Admiral Cup. 21.00-23.00 EURO: IJshockey preo- lympics vanuit Meiibel. Rusland- Finland. 21.55-23.15 Did 2: Das aktuelle Sport-Studio 22.15-22.50 Ned 3: Studio Sport: met o.a. betaald voetbal. 22.30-23.00 BRT 1: Sport op Zater dag, 23.00-00.00 EURO: Wielrennen: in Stuttgart en een samenvatting vat de Tour of Holland. 23.05-23.25 BBC 1: Sport. 00.00-01.00 EURO: WK Boksen Span je, vedergewicht en halfzwaargf- wicht. ZONDAG 09.00-10.00 EURO: Transworld sport 10.00-11.30 EURO: Voetbal EKvok vrouwen dames vanuit Denemarken 11.30-19.00 EURO: Sunday alive,me! Motorraces G.P. van San Marino li ve). autosport (WSCC van Niirbur gring), wielrennen Stuttgart, (Engelse open kampioenschappen) 14.00-17.40 Ned 3: Studio Sport met EK zwemmen in Athene, paarde sport CHIO in Rotterdam) en motor sport (GP van San Marino). 14.25-16.00 BRT 1: Wielrennen: recht streeks verslag van de laatste blo meters van het kampioenschap v® Zürich voor profs. 14.25-19.30 BBC 2: Sunday grand stand: motorraces (A.CU. Shell Su percup, Britse kampioenschappen vanuit Oulton Park), Open golfkanv pioenschappen voor vrouwen varna Woburn. 15.25-18.10 Did 2: Sport Extra WK wielrennen op de Baan in Stuttgsh en motorsport. 16.30-17.30 TV 5: Sports Loisirs. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau 18.45-19.10 RTL Sport. 18.45-20.00 Ned 3: Studio Sport. 19.00-21.30 EURO: IJshockey P^ Olympics vanuit Meribel, live. 19.30-19.45 BRT 1: Sport. 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekend. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-Te"- gramm, 21.25-22.05 RTL 4: Match i 21.30-22.30 EURO: Autosport: WSu van Nürburgring 21.50-22.05 Did 2: Sport am Sonntae 22.30-23.30 EURO: Wielrennen, menvatting 22.35-22.55 BRT 1; Sport 23.00-00.30 RTL Tennis rechtstreeks verslag van hei wentoemooi in Los Angeles 23.30-01.00 EURO: Motorraces' en 500 cc van San Marino. iïDtrtwS Adri van de Poel gaat als eerste over de streep (foto ANP Marcel Antonisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 44