nn c biconv iJ mimsmmmmpiT spoedt k De/nco waagt met 1 Hogeschool Jj^Zeeland WERKEN BIJ STEPS Interieuradviseur CHEF A.G.F. J iDE/NCO /(om langs, of bel HANS DE JONGE een docent(e) commerciële economie/algemene economie een docent(e) recht medewerk(st)er automatisering administratief medewerk(st)er verkoper jobbing De Schelde Ketelbouw 9roep Bas Mar de Jager B.V. °?'Jr <5 y GOED VOOR VR/J WERK.' Inlichtingen: PERSONEEL Randstad heeft volop werk ~ir randstad uitzendbureau ARTSENBEZOEKER (m/v) 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 AUGUSTUS 199, die een job maakt van jobbing De Koninklijke Maatschappij "de Schelde" is een industriële on derneming die zich bezighoudt met een reeks van activiteiten op basis van technologische deskundigheid. De Schelde is actief in onder andere de volgende markten: maritiem, (petro)chemie, energie<onversie, milieu en utiliteitsbouw. De zes industriegroepen en vijf dochterondernemingen van "de Schelde" hebben samen zo'n 3500 medewerkers. Mannen en vrouwen die ook op de internationale markt samenwerken in handel en dienstverlening. De Industriegroep Ketelbouw, gevestigd te Vlissmgen houdt zich bezig met het ontwerpen en produceren, monteren en inbe- drijfstellen van stoomketelinstallaties voor elektriciteitscentrales, afvalverbrandingsinstallaties en industrieën. Ten behoeve van de uitbreiding van de afdeling Verkoop zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van Verkoper Jobbing (m/v). De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Acquisitiewerk ten behoeve van jobbmgactiviteiten. Onderhouden van contacten met klanten. Afsluiten van jobbmgopdrachten. Het gewenste profiel: Opleiding HTS-WTB of gelijkwaardig. Additionele opleiding op het gebied van marketing in de industriële sfeer strekt tot aanbeveling. Ervaring in een vergelijkbare functie. Commerciële affiniteit Kennis van produktietechnieken. Organisatietalent Goede uitdrukkingsvaardigheid en contactuele eigenschap pen. Beheersing van de moderne talen, zowel mondeling als schrif telijk. Leeftijd: 30-40 jaar. De functie heeft een uitgesproken ambulant karakter. Een pyschologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. De sollicitatiegesprekken zijn in principe gepland op 5 en 6 sep tember 1991. Nadere informatie en sollicitatie Als u belangstelling heeft voor de functie, dan kunt u voor meer informatie bellen met de heer H. Breyaert, chef afdeling Verkoop, tel.nr. 01184-82226, buiten kantooruren 01176-1980, of met de heer B. Houben, tel.nr. 01184-82398, buiten kantooruren 01184-65109. Tevens kunt u bij deze laatstgenoemde een uitge breid informatiepakket aanvragen omtrent "de Schelde"., indus triegroep Ketelbouw en wonen in Vlissingen in het algemeen. Schriftelijke sollicitaties kunt u versturen naar: B.V. Kon. Mij. "de Schelde", afdeling Personeelszaken, ta.v. de heer B. Houben, Postbus 16, 4380 AA Vlissmgen. specialist in Energieconversie Steps Young-Fashion. Dat is node voor jongeren en helemaal van dese tijd. Fris, trendy en buitengewoon Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij een FILIAALMANAGER M/V EN VERKOOPPERSONEEL M/V Steps Young-Fashion werkt volgens een aktuele formule die aansluit bij de jeugdige dynamiek van deze tijd. FILIAALMANAGER U bent enthousiast, u weet een verkoopteara te motiveren en uw klanten op representatieve wijze te adviseren. Uw leidinggevende kwaliteiten spelen met name een rol in de begeleiding van het verkoopteam. Uw verantwoordelijk heden strekken zich ook uit over het realiseren van omzet- prognoses en bewaking van het kostenbudget De filiaal- administratie is bij u in goede handen, i In overleg met de rayonmanager geeft u invulling aan het personeelsbeleid. Ook vindt regelmatig afstemming plaats met het hoofdkantoor over zaken op organisatorisch en finan- deel/administratief gebied. Ervaring en opleiding. Verkoopervaring en ervaring met leidinggeven zijn van vitaal belang voor deze funktie. Uw theoretische opleiding ligt op MAVO-D/HAVO-nivo. Daarnaast heeft u een beroepsgerichte MBO-opleiding met detex. U heeft aanvullende kursussen gevolgd op het gebied van leidinggeven, verkopen en sociale vaardigheden. Uw leeftijd is drca 23 jaar of ouder en u bent in het bezit van het rijbewijs B-E VERKOOPPERSONEEL U bent enthousiast, heeft vakkennis en verkoopervanng. Sollicitaties. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief curaculum vitae kunt u sturen naar Dormaél VTM BV, postbus 128, 3769 ZJ Soesterberg, afdeling Personeelszaken. Retor.: 165, Steps vormt samen met Base, Dormaëls, Classics en Dormaëls Pull overi a eon keten van modewinkels. Elke winkel heeft s'n eigen mode en publiek. Samen maken dexe mode winkels deel uit van de Dormaël Groep. De NNZ-groep is een internationaal conglomeraat van produktiebedrijven, handelsfirma's, verkoop kantoren en agentschappen op het gebied van industriële verpakkingen. Voor onze vestiging te Krabbendijke zoeken wij een Een verantwoordelijke baan voor een medewerkster met belangstelling voor administratie in de ruimste zin van het woord. Bijvoorbeeld de voorraadadmini stratie zal tot uw werkterrein behoren, terwijl u ook op vele andere gebieden ingezet zult worden. Administratieve feeling en accuratesse moeten u dan ook op het lijf geschreven zijn. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidate met een opleiding op MAVO/MEAO-niveau, die dit jaar of het vorig jaar haar diploma behaald heeft. Graag uw schriftelijke sollicitatie vóór 31 augustus a.s. naar NNZ industriële verpakkingen zeeland bv, Oostpolderweg 2, 4413 NN Krabbendijke. Voor meer informatie over de vacature kunt u de heer Han van de Vreede bellen op telefoonnummer 01134-3310. NNZ industriële verpakkingen zeeland bv I 1 Bas Mar de Jager staat bekend als de specialist op het gebied van I L I moderne woon- en kantoorinrichting, bij wie kwaliteit een vanzelfsprekende zaak is. Duurzame en karaktervolle resultaten bereikt Bas Mar de Jager met doordachte woonadviezen. Het bedrijf geniet dan ook een grote naamsbekendheid. De sterke groei van het aantal cliënten maakt uitbreiding van de verkooporganisatie noodzakelijk. Wij zijn daarom op zoek naar een m/v: Uw functie: Samen met het verkoopteam bent u medeverantwoordelijk voor het bereiken van de groeidoelstelling van Bas en Mar de Jager. Na een inwerkperiode bent u in staat zelfstandig te adviseren. Maatwerk en service-gerichtheid staan daarbij hoog in het vaandel. Daarnaast maakt u creatieve ontwerpen gebaseerd op de wensen en behoeften van de cliënt. Deze ontwerpen worden veelal gecreëerd met bestaande materialen en artikelen. Kortom u bent vanaf het eerste contact tot en met de aflevering en inrichting de centrale contactpersoon en adviseur voor de cliënt. Uw profiel: Uw opleiding en werkervaring stellen u in staat om op het gewenste niveau te communiceren en te adviseren. U kenmerkt zich als een aangename persoonlijkheid met goede tactische, sociale en communicatieve vaardigheden. Uw creativiteit wordt ondersteund door uw deskundigheid op het vakgebied. Tezamen met uw commerciële vaardigheden vormen deze de basis voor een vaste adviesrelatie met cliënten die hoge eisen stellen aan wooncomfort. Gevoel voor kleurcombinaties is uiteraard in ruimte mate aanwezig. Leeftijdsindicatie: 25-35 jaar. Geboden wordt: Een uitgelezen kans om mee te draaien in een professioneel team binnen een bedrijf dat behoort tot de top van deze branche. Voldoende groeimogelijkheden bij gebleken geschiktheid. Voelt u zich aangetrokken tot bovengenoemde functie, dan zien wij gaarne uw reactie - voorzien van een curriculum vitae - voor 31 augustus a.s. tegemoet op onderstaand adres. Postbus 19, 4420 AA Kapelle, telefoon: 01102-43810, fax: 01102-41006. ///CT/ A ij C Ar C- sv .vVJ) k/ hi Vlissingen Boulevard Bankert 50 01184-13010 vraagt voor haar snelgroeiende supermarkt een Voorde inkoop en verkoop. Ervaring vereist. Meermarkt H. De Jonge Raadhuisstraat 14431 AG 's-Gravenpolder, tel. 01103 - 1775 Vakantiewerk Wij hebben nog volop vakantiewerk! Ben je in augustus nog beschikbaar, dan kun je direct aan de slag. Voor verschillende horecagelegenheden, autobedrijven en schoonmaakprojecten zoeken wij gemotiveerde vakantiekrachten. Kom snel langs voor meer informatie. Informatie bij Rinke Steutel, tel. 01110-17 000, Zierikzee, Lange Nobelstraat 5. De sector HOGER ECONOMISCH EN ADMINISTRATIEF ONDERWIJS verzorgt het onderwijs voor circa 1.250 studenten in 5 studierichtingen (BE, CE, EJ, EL en CO). Het docentenkorps bestaat uit circa 65 overwegend jonge docen ten. In de ondersteunende diensten zijn 15 personen werk zaam. Met ingang van het cursusjaar 1991/1992 kan voorzien worden in de volgende vacatures: (normbetrekking van 38 klokuren per week), (normbetrekking van 38 klokuren per week). Naast het verzorgen van circa 20 colleges per week zullen de te benoemen docenten onder andere belast worden met het ontwikkelen van de leerstof, modularisering, begeleiding van afstudeeropdrachten, stages, projecten, excursies, contract onderzoek en activiteiten in het kader van de internationalise ring, waaronder het verzorgen van lessen in het Engels aan buitenlandse studenten. Tevens wordt van hen verwacht, dat zij een bijdrage leveren aan de algemene onderwijskundige ontwikkeling binnen de sector. Een eerstegraads onderwijsbevoegdheid is vereist, terwijl bedrijfs- en/of onderwijservaring in het hoger beroepsonder wijs alsmede een redelijke beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift zeer op prijs worden gesteld. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de rijksregelingen en de CAO-Eindhoven. Inschaling in functie- schaal 12, afhankelijk van leeftijd en ervaring (minimaal f. 3.428,-, aanloopschaal 10, maximaal f. 7.528,- per maand). Met ingang van het cursusjaar 1991/1992 kan tevens worden vervuld de vacature van (normbetrekking van 38 klokuren per week). De werkzaamheden van deze medewerker bestaan hoofdzake lijk uit begeleiding en ondersteuning van studenten die gebruik maken van de op school aanwezige computer faciliteiten en het beheer van deze faciliteiten, (circa 120 P.C.'s 4 netwerken). Van kandidaten wordt tevens verwacht dat zij een bijdrage leveren aan de onderwijskundige ontwikkeling op het gebied van de automatisering, zoals die door de directie wordt gestimuleerd voor alle vakgebieden. Een relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld diploma HEAO-BI, is vereist. Belangstelling voor onderwijskundige aspecten en goede communicatieve vaardigheden worden op prijs gesteld. Kennis van computerapparatuur, operatingsystemen, netwerkbeheer en toepassingen is vereist. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de rijksregelingen en de CAO-Eindhoven. Inschaling in functie- schaal 7 afhankelijk van leeftijd en ervaring (minimaal f. 2.835,-, maximaal f. 3.863,- per maand). Daarnaast is er plaats voor een De Hogeschool Zeeland is een jong en dynamisch bedrijf, dat hogere beroeps opleidingen biedt in een plezierig leef klimaat. Er zijn studies mogelijk binnen het administratief- economisch, technisch, maritiem en operatio neel technisch, sociaal en pedagogisch onderwijs en binnen het gezondheidszorg en laboratorium onderwijs. Post-HBO en contractonderwijs wordt ook verzorgd door de Hogeschool. De Hogeschool telt 325 personeelsleden en circa 3.000 studenten. op de onderwijsadministratie, zo mogelijk met ingang van 1 september 1991; voor 20 uur per week (part-time betrekking vervuld in de middaguren, van 13.00 - 17.00 uur); salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de rijksregelingen en de CAO-Eindhoven, afhankelijk van leeftijd en ervaring (functieschaal 3, minimaal f. 1.122,-, maximaal f. 1.583,-). Wij zoeken iemand met een HAVO- of MEAO diploma typediploma. Kennis van moderne vreemde talen en ervaring in tekst verwerking (bij voorkeur Word-Perfect 5.1) zijn een pré. Zij die onlangs solliciteerden naar een overeenkomstige functie bij de sector MIR, en ons hebben laten weten ook voor deze baan geïnteresseerd te zijn, worden automatisch in de procedure meegenomen. Een nieuwe sollicitatie is overbodig. Nadere inlichtingen over de genoemde vacatures kunt u inwinnen bij de sectordirecteur van de HEAO, de heer L. de Putter of de adjunct-sectordirecteur de heer A. Vermunt, telefoon (01184) 8 90 00. Het College van Bestuur streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het College van Bestuur, t.a.v. de heer M.P.F. Haak, Personeelszaken, Edisonweg 4,4382 NW Vlissingen. helpt bedrijven in de medische/farmaceutische sector bij het zoeken naar personeel. Voor een van onze relaties willen wij op korte termijn in contact komen met representatieve kandidaten voor de functie van: Aan deze functie zijn de volgende eisen gesteld: basisopleiding op havo/vwo-niveau; een aanvullende hbo-opleiding in de medische/para-medi sche wetenschappen, evenals relevante werkervaring kan een pre zijn; in het bezit van een rijbewijs; goede communicatieve vaardigheden; commercieel talent; leeftijd 25-35 jaar. Wij vragen iedereen die belang stelt in carrièremogelijkheden in deze specifieke sector en voldoet aan bovenstaand profiel te reageren. Uw privacy is vanzelfsprekend gewaarborgd. Gelieve uw schriftelijke reactie te richten aan: Bicom Employment Postbus 6202 4000 HE TIEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 32