Van der Poel maakt keuze waar Erwin Dek op avontuur in Brugge PZC Hoogste score voor Zwamboun en Van Buren Mark Farrington verlaat Feyenoord Goede bezetting hockeyploegen in tweede klasse Trevor Steven naar Olympique sport 14 Eindelijk een overwinning na negen tweede plaatsen Drie titels plankzeilers GPC tegen Zeelandia Brons voor Debbie Rijn Ei sport op tv n van orp u ZATERDAG 17 AUGUSTUS 1991 HEYTHUYSEN (GPD> - Er werden hier en daar nogal wat wenkbrauwen gefronst toen het bondscoach Knetemann begin deze week behaagde Adrie van der Poel, nog wel als captain, in zijn WK-selectie op te nemen. Immers, het Brabantse trai- Hersenschudding voor Theunisse HEYTHUYSEN (GPD) - Gert- Jan Theunisse heeft gisteren de Ronde van Nederland verlaten. De kopman van TVM ontbrak gistermorgen op het appèl voor de tocht van Tilburg naar het Noordlimburgse Heythuysen. Ploegleider Priem kwam Ron de-directeur Breukink sr. vertel len dat zijn toprenner een lichte hersenschudding aan zijn val nadat hij tegen een vluchtheu vel was gereden van donder dag had overgehouden. PUCK (ANP) - De Nederlandse plankzeilers hebben bij de Eu ropese kampioenschappen Lechner, de Olympische klasse en de raceboard drie titels be haald. Oud-Olympisch kampioen Ste- phan van den Berg werd eerste op de Lechner, Alexander Hoek stra bij raceboard zwaar en Mar cel Pols bij raceboard licht. De Lechners zijn de laatste twee da gen niet op het water geweest bij de Poolse stad Puck. Donderdag was er te weinig wind, vrijdag kon er niet gezeild worden met de Lechners omdat er slechts in cidenteel vlaagjes wind waren. Daardoor werd de stand van donderdag de eindstand, het be tekende dat de twee Nederland se vrouwen in deze klasse, Do- rien de Vries en Margreet Keijer als vijfde en achtste eindigden. VLISSINGEN - De Vlissingse voetbalvereniging GPC speelt vandaag (zaterdag) een oefen- wedstijd tegen Zeelandia. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein aan de Bosweg en begint om 14.30 uur. ningsdier had bij zijn laatste twee optredens als internatio nal volkomen gefaald. Zowel in het Franse Chambery (1989) als in het Japanse Utsunomiya (vo rig jaar) moest hij al in een heel pril stadium het veld van eer op blamerende wijze verlaten Knetemann verantwoordde zijn keuze door te stellen dat Van der Poel er gewoon bij hoort omdat je het nooit weet met 'Poupoel' en dat-ie er altijd alles voor doet. Bovendien, wist 'de Kneet', is zijn vorm stijgende, refererende aan enkele goede uitslagen in Spanje en Engeland. Zo won Van der Poel in het Baskenland (Getxo) en nam ook de slotrit van de Ronde van Engeland voor zijn rekening, terwijl hij daar ook een keertje nipt tweede werd. Gisteren bevestigde de schoonzoon van de Franse ex- vedette Poulidor die prestaties in het Noordlimburgse Heythuy sen, alwaar hij de vijfde etappe van de Prolronde van Nederland op zijn conto schreef. Van der Poel zette tijdens de twee plaatselijke omlopen een Brabants onderonsje naar zijn had. Dat ging ten koste van twee trainingsmaatjes, Johan Lam- merts en Kees Hopmans, alsme de Theunisse's steun-en-toever- laat Jos van der Pas en Jacques Hanegraaf. Lange tijd verbleef er nog een Brabander Jos Elem op het eerste plan, maai- hij (uit de gelijknamige ploeg van een snackboer) werd in de finale ge wogen en te licht bevonden. Elen zette samen met Lam- merts, Hanegraaf en Van der Pas een vlucht op touw. die uiteinde lijk ook nog slaagde. Uitgezon derd Elen dan. Zijn plaats werd in de laatste 15 kilometer over genomen door een duo. Van der Poel en Hopmans. In de laatste omloop zette Van der Poel de zaak naar zijn hand en liet zich de kans op zijn vijfde seizoenze ge, die afgewisseld werden met negen tweede plaatsen, niet meer ontglippen. Maassen Frans Maassen, die in zijn streek enthousiast werd verwelkomd, vond het allemaal best. Zijn oranje-leiderstrui kwam ander maal niet in gevaar. Sterker nog. dank zij een gewonnen bonifica tie-sprint bouwde hij zijn voor sprong op de nummer twee van het klassement, de Duitser Olaf Ludwig, met drie tellen uit tot 18 seconden uit. Met een rit door VLISSINGEN - Wederom waren 52 paren ingeschreven voor het zomeravondbridge van het dis trict Zeeland van de Nederland se Bridge Bond. De B.C. 'De Vlissingse Fles' trad op als orga nisator. Er was een verdeling in groep A en B, elk 16 paren met het howell 8 plus 8 systeem, en een splitsing voor de paren 1 t/m 8 en 9 t/m 16. Deze groepen moesten 7 ronden van 4 spellen spelen met een ge middelde score van 84 mp. De groepen C en D speelden het sys teem van 9 ronden van 3 spellen met een gemiddelde van 108 mp. De hoogste score van de avond was voor mevrouw Zwamboun en mevrouw Van Buren met 70.23%. Boven de 60.00% scoor den het echtpaar Grootjans 63.69, mevr. v. Boven-v. Leer dam 63.42, Schulting-Schute 63.09 en echtpaar Ooijevaar 61.57%. Uitslag groep A paren 1 t/m 8:1 mevr Zwamboun-v. Buren 118, 2 Bastiaan- se-v. Even 96. 3 echtp Bos 94. 4 dms Schouten-Dispa 87, 5 mevr v Gel der-Smit 81 6 dms Olyslager-Koek 77, 7 dms. Crena Uiterwijk-Hoevers 63. 8 echtp. Verheije 56 mp Groep A paren 9 t/m 16: 1 mevr. v d. Laan-Ficheroux 96. 2 mevr. Baart- Tuinman 94, 3 hartmk-Moore 92, 4 dms. Kramer-Vos 86. 5 echtp. Oreel 85. 6 dms Geers-Dieleman 79, 7 Olij- slager-v d. Perk 72, 8 Baart-Scherp 68 mp. Seles mag niet naar Barcelona LONDEN (RTR) - Monica Seles is uitgesloten van het tennis toernooi bij de Olympische Spe len van volgend jaar in Barcelo na. De Internationale Tennis Federatie heeft de zeventien-ja rige nummer één van de wereld ranglijst meegedeeld dat zij niet zal mogen deelnemen om dat zij zich drie weken geleden had teruggetrokken voor het toernooi om de Federatiebeker in Nottingham De ITF stelde dat de late afzeg ging van Seles onvoldoende on dersteund werd door medische verklaringen. De Joegoslavische speelster, die zich ook op het laatste moment voor Wimbledon had terugge trokken. speelde een dag nadat zij meldde zich terug te trekken voor de strijd om de Federatie beker een demonstratietoernooi in de Verenigde Staten. De orga nisatie van tennisspeelsters leg de haar daarvoor een boete op van 40.000 gulden. zijn favoriete Limburgse heuvels tot slot, lijkt Maassen dan ook nauwelijks nog te kloppen waar het gaat om de eindzege. Tilburg. Vijfde etappe Profronde van Nederland, Tilburg - Heythuy sen: 1. Adri van der Poel (Ned) 181 km in 4.04.00 (gem. snelheid: 44.508 km/ u). 2. Hopmans (Ned) 0.07, 3. Hane graaf (Ned) z.t., 4. Lammerts (Nedi z.t., 5. Van der Pas (Ned) 0 11, 6 Lud wig (Dui) 0 20. 7. Veenstra (Ned), 8. Talen (Ned), 9. Comelisse (Ned), 10. Wuller(Dui), 16. Schurer (Ned), 18. De Koning (Ned), 20. Raab (Dui), 34. Maassen (Ned), 38. Fignon (Frai, 65. LeMond (VSt), 72 Breukink (Ned) al len z.t. als Ludwig, 87. en laatsteElen (Ned) 1.09. Niet gestart: Theunisse (Ned), Bölts (Dui) Opgegeven: Gies- berts (Bel), Komsjev (Sov), Van Itter- beeck (Bel). Algemeen klassement: 1 Maassen 16.19. 32, 2. Ludwig 0.18. 3 Nijdam z.t.. 4, Marie (Fra) 0.46, 5. Vanderaer- den 0.56,6. Cordes (Ned) 0 59,7. Schu rer (Ned) z.t., 8 Zdanov (Sov) 1.17. 9 Skibby 1.24,10. Harmeling(Ned) 1.35. 11. Raab (Dui) 1.58, 12. Peiper (Aus) 2.05,13. Breukink 2 14. 14. Talen 2.18, 15 Van den Akker 2 23, 16. Cornillet (Fra) 2.30. 17 Walton (Cant 2.35, 18. Hanegraaf 2.39, 19 De Koning 2.41, 20. Fignon (Fra) 2.43, 46 LeMond 4.24. 87. en laatste Elen 9.35. ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich eindelijk van de Britse aanvaller Mark Farrington kunnen ontdoen. De Rotter damse club bereikte vrijdag overeenstemming met Brighton over de vergoedingssom. waarover technisch directeur Wim Jansen geen mededelingen wenste te doen. De Engelse club uit de tweede divisie heeft de 26-jarige spits een aanbieding voor drie jaar gedaan. „Over enkele details moeten we nog onderhandelen", aldus een opgeluchte Farrington, die enkele maanden geleden al een week op proef was in Brighton. „Ik verwacht volgende week mijn debuut te maken. Ik ben blij, dat ik weer aan de slag kan. Met de huidige situatie was niemand Farrington moet bij zijn nieuwe werkgever de opvolger worden van Mike Small, die eerder deze week voor anderhalf miljoen gul den aan West Ham United werd verkocht. De voormalige top schutter van Willem II en Fortuna werd vorig seizoen tijdens de winterstop aan de selectie van Feyenoord toegevoegd, maar slaagde er niet in een basisplaats af te dwingen. Farrington stond in de Kuip al enige tijd op de transferlijst, waarop ook Griga. Plomp en Keur voorkomen. SW Dordrecht '90 heeft de 27-jarige middenvelder Dennis van der Gijp voor één seizoen verhuurd aan Excelsior. Van der Gijp, deze zomer overgenomen van NAC, komt volgens coach Dick Advocaat niet in aanmerking voor een plaats in de A-groep. Net als Van der Gijp waren ook Wilsterman, Van der Laan en Mole naar teruggezet naar de B-groep bij de Dordtse ere-divisieclub. Groep B paren 1 t/m 8: 1 echtp. Grootjans 107, 2 Schulting-Schute 106, 3 dms. Bezemer-Verstoep 97, 4 dms. Solleveld-v. Belzen 87, 5 echtp. Kruy t en mevr. Ponssen-de Kort 73,7 v. Heutigem-v. Palen 65, 8 dms. v. Schagen-Heijse 64 mp. Groep B paren 9 t/m 16: 1 echtp in 't, Veld en Osterthum-Stahlie 96, 3 mevr. Pruijssers-de Koeijer 85, 4 Kluijfhout-Poelman 84,5 echtp. Hak- kens en mevr De Beer-Boll 83, 7 mevr. Boll-de Beer 74,8 echtp Drees- sen 71 mp. Groep C: 1 mevr. v Boven-v Leer dam 137, 2 echtp. Ooijevaar 133, 3 dms. Lagaiij Ruijter 113. 4 echtp Hultermans 111, 5 dms. Mulder-de Gooijer en Ooijs-Ooijs 108, 7 Kolk- man-v Geel 98.8 dms. de Blieck-Mel- se 94, 9 mevr Hagenaar-Scheffers en mevr. Cortvriend-Dekker 89 mp. Groep D: 1 dms. Visser-Klaassen 125, 2 v. d Laan-Veldkamp 123. 3 Le Clercq-de Rie 115, 4 Nuijten-Kloulh 113, 5 dms Paree-Timmerman 112, 6 dms. Kaan-v. d. Meer 111,7 dms v. d, Laan-Veldkamp 103, 8 dms. Bode- Brouwer 101, 9 mevr. Kuijper-Kan- hai 90. 10 dms Bosch-Meijer 87 mp. Erwin Dek op het stadion van Club Brugge, de club van Jan Ceulemans foto Camile Schelstraete) Zeeuws talent rekent op basisplaats in beloftenteam Club KRUININGEN - Erwin Dek wil de een paar jaar geleden nog stoppen met voetballen. Geen motivatie meer, uitgekeken op voetballen in het tweede elftal van Kruiningen, waar de trai ner van het eerste het kennelijk niet zag zitten in de talentvolle voetballer. Hoe anders liep het echter. Sinds november vorig jaar staat de Kruininger onder contract bij het beloftenteam van Club Brugge. De 17-jarige Zeeuw rekent zelf op een basis plaats in dat team van talenten. Afgelopen weekeinde nog mocht Erwin Dek twee keer een halve wedstrijd opdraven tijdens het Zilveren Ganze UEFA-toernooi, voor spelers tot en met 18 jaar. Hij was nog geen eerste keus voor de spitspositie, maar dat kon ook onmogelijk met een spits als Daniël Amocachi erbij. De Nigeriaan is met nog een spe ler van het beloftenteam echter inmiddels toegevoegd aan het vlaggeschip van de Brugse club. Het moet vanaf nu dus klaar zijn met toekijken vanaf de bank. verwacht Dek. „Ze wilden bij Club per sé het Zilveren Ganze Toernooi winnen. Dus kwamen ze met het sterkste elftal, waarin een stuk of zes. zeven jongens speelden van 19 en 20 jaar Ze hebben de boel gewoon geflest. Ik heb de spelerslijsten, met daarop de geboortedata, zelf ge zien", verzekert Dek. „Met al die oudere spelers erbij, was er dus voor mij geen basisplaats weg gelegd." Stoppen Dat hij ooit nog eens in Brugge zou voetballen, was wel het laat ste waarop de jonge Kruininger had gerekend. „Ik heb jarenlang bij Kruiningen gespeeld. Maar ik kwam nooit verder dan het tweede. Op een gegeven mo ment wilde ik daarom stoppen. Toen vroeg Robert Verbrugge, toen trainer van Kapelle, of ik niet in Kapelle wilde voetballen. Hij is scout voor Brugge en kon me op die manier goed in de pei ling houden. Via hem is het con tact met Club. Brugge ont staan." 4 Dek tekende vorig jaar novem ber een contract voor tweee- neenhalf jaar. maar moest tot maart wachten voor hij bij Brug ge mocht trainen. De KNVB ver leende geen toestemming voor de overgang naar Brugge, het geen voor Dek des te pijnlijker was omdat hij zijn baan als bak ker al bij voorbaat had opge zegd. „De KNVB zou zelfs foto's van me maken om bewijsmate riaal tegen me te verzamelen, als ik toch was gaan trainen", ver telt Dek, die na een bemidde lend gesprek van voorzitter Kees Blomaard van de KNVB Zeeland in Zeist toestemming kreeg om vanaf maart bij Brug ge te trainen. „Daarvoor heeft hij een hele middag zitten pra ten in Zeist." Hoe dan ook. Dek zit inmiddels in Brugge en is op zoek naar een appartement. Of beter gezegd: Club zoekt een woning voor hem. „Het is eigenlijk ongeloof lijk. wat je hier meemaakt", vindt Dek. „De oudere spelers krijgen een auto via de club met 25 procent korting. Een huis zoe ken, doet de club voor de spelers. Sommigen hebben wel acht paar schoenen in hun kast lig gen, Alles van de club. Op mijn leeftijd krijg je een salaris van 2500 gulden per maand, plus de premies. En de club betaalt straks mijn appartement." Dek werd door al die luxe in het begin wel even overvallen, maar ontdekte ook al snel dat de Bel gen discipline met een hoofdlet ter schrijven. „Op de eerste trai ning kwam ik vijf minuten te laat, Kostte me 500 francs (onge veer 25 gulden) boete. Voor elke minuut 100 francs. Uit de fles drinken kostje 100 francs, urine ren onder de douche 100 francs. Laatst kwam Robin Wijngaar den (ex Feyenoord-jeugd) een uur te laat. Een zwarte jongen uit Rotterdam, hij rijdt in een Mercedes van de club rond. Werd hij bij de grens aangehou den en ze haalden alles eruit. Maar ook dat was geen excuus: 500 francs boete." Geluk Dek heeft zich voorgenomen er alles aan te doen in Brugge te slagen. „Club Brugge heeft een van de beste jeugdopleidingen in Belgie. Wat dat betreft heb ik dus geluk gehad", weet Dek. die eerder al eens in de belangstel ling stond van Vlissingen, NAC en PSV. „Vorig seizoen zijn drie jongens van de beloften door an dere clubs aangekocht. Er zit dus best perspectief in om hier in Brugge of via de beloften bij een club onderdak te geraken als full-prof. Bij Kruiningen zal Dek, zegt hij. zeker niet terugkeren. „Zelfs niet als veteraan. Hoe ze me daar behandeld hebben. Dat begon al, toen ik naar Kapelle vertrok. Toen ik eenmaal had getekend VLISSINGEN - Zeeland is dit jaar voor de eerste keer in haar geschiedenis vertegenwoor digd met vier teams in de twee de klasse van de hockey-compe- titie. Dat zijn de heren van Ra- pide uit Hulst, het damesteam van Vlissingen en van Olympia uit Terneuzen zowel de dames als de heren. De H.S.D. dames protesteerden met succes tegen hun competi tie indeling in de regio Gouda. Zij zijn nu ingedeeld met teams uit de regio Zuid-West-Neder land (streekderby's tegen Goes en Middelburg). In de 2e klasse heren speelt nieuwkomer Rapide uit Hulst eerst een uitwedstrijd tegen het sterke Bredase Zwart Wit, vice- kampioen van het afgelopen sei zoen, terwijl Rapide een week la ter Vlijmen ontvangt. De Hulste naren. die het hoofdzakelijk moeten hebben van hun inzet, hopen uit de eerste twee wed strijden een of twee punten be halen. Olympia uit Terneuzen mikt dit jaar op een plaats in de midden moot. Olympia speelt eerst thuis tegen Etten Leur en een week la ter moet het op bezoek bij sub topper AMHC '65 uit Ridder kerk. Rapide en Olympia ont moeten elkaar pas op 10 novem ber in Hulst. De dames van Vlissingen en Olympia uit Terneuzen, beiden goed voor een plaats in de mid denmoot, beginnen beide met een uitwedstrijd. Vlissingen treft middenmoter Krimpen en Olympia moet naar nieuwkomer Capelle. Een week later ont vangt Olympia Tempo uit Ber gen op Zoom en Vlissingen het gepromoveerde Souburgh uit Alblasserdam. De beide Zeeuwse tweede klas- sers ontmoeten elkaar zondag 6 oktober in Terneuzen. Derde klasse In de derde klasse, na de promo tie van Rapide en de degradatie van de Vlissingse heren en de Goese dames, wordt Zeeland door twee teams vertegenwoor digd: De heren van Middelburg en de dames van Rapide uit Hulst. Middelburg, dat dit sei zoen samen met Prinsenbeek en Voorne tot de kanshebbers voor de titel behoort, ontvangt in de eerste wedstrijd Spijkenisse. Een week later gaat het op b* zoek bij Den Dunc. De dames van Rapide waarschijnlijk, na het vertrjj van enkele prominente speej. sters, een moeilijke seizoen tege moet. In hun eerste wedstrijd moeten ze op bezoek bij het ge promoveerde Den Dunc, terwijl een week later de thuiswedstnj' den tegen de nummer twee vat; het afgelopen seizoen, Oude Maas, op het programma sl Vierde klasse Bij zowel de heren als de dt in de vierde klasse, opereert dil seizoen een overvloed Zeeuwse ploegen (in beide klas sen drie) De heren van Goes Vlissingen en H.S.D. spelen op de eerste wedstrijddag een thuiswedstrijd tegen respectie velijk Mistral, Made en GilzeRy. en. Vanaf 27 oktober ontmoeten de Zeeuwse teams elkaar. singen opent thuis tegen H.S D. De ploeg uit Zierikzee speelteej week later thuis tegen Goes en tegen Vlissingen op 10 novem ber. Titelkandidaten in deze klasse zijn Cadetten, Goes en I met als subtopper Vlissingen! Bij de dames direct een Zeeuws treffen tussen titelkandidaat Goes en H.S.D. Middelburg, da de eerste wedstijddag vrij is, speelt een week later thuis tegen Spijkenisse en Goes gaat op be zoek bij Hoekse Waard. Andere titelkandidaten in deze klasse zijn Middelburg en Ou denbosch. In deze klasse wordt als gevolg van het geringe aantal ploegen (zeven) een anderhalve competitie gespeeld. LISSE - Debbie Rijn leverde tij dens de sterk bezette dressuur- wedstrijden in Lisse een knappe prestatie. Tijdens de eerste proet in de klasse Zwaar stuurde de Kruiningse amazone de ponj Ceasar naar de vierde stek. Inde daarop volgende internationale FEI-proef, een uitbreiding vat de proeven voor pony-ruiten, verbeterde zij haar prestatie door met- de elf-jarige ruin het brons te veroveren. MARSEILLE (Reuter/AFP) - De Engelse middenvelder Trevor Steven heeft donderdagnacht een contract voor drie seizoe nen getekend bij Olympique Marseille. Met de overgang van de 27-jarige international van Glasgow Rangers is een bedrag van 16,5 miljoen gulden ge moeid, een record in het Schot se voetbal. De toptransfer van Steven werd enkele minuten voor het ver strijken van de Europese over schrijvingstermijn afgerond. De Brit mag derhalve met de Fran se titelhouder deelnemen aan het toernooi om de Europese be ker voor landskampioenen. Marseille had drie weken gele den al Overeenstemming bereikt met Steven over een driejarig 'contract. In verband met een meningsverschil tussen beide clubs over de manier van b len van de vergoedingssom werd de transfer vertraagd en zelf on- zeker. Op het laatste moment deed Marseille een aanbod, da! de Schotse landskampioen vol gens manager Walter Smith on mogelijk kon afslaan. „We hadden Steven graag voor Rangers behouden, maar tege het grote geld van Marseille W! ren we niet opgewassen", aldt Smith. In Stuart McCall denk! de technische staf een w opvolger voor Steven te hebben gevonden. De Schotse interna tional werd eerder op de dag, al! voorschot op het vertrek van Steven, voor vier miljoen gulden overgenomen van Everton. bij Club, stonden ze binnen de kortste keren voor de deur hier. Ze wilden zo snel mogelijk die 6000 gulden transfergeld heb ben. Vijfduizend is naar Kruinin gen gegaan, duizend naar Ka pelle. Ik ben nog eens een keer gaan kijken bij Kruiningen. Is het enige dat ze zeggen: Dek, je moet wel entree betalen, hé. Zie lig toch?" Van de Hoek eerste op 100 meter horden ALPHEN AAN DE RIJN - De at lete Renate van de Hoek van at- letiekclub Delta Sport heeft tij dens een avond instuif atletiek wedstrijd de 100 meter horden gewonnen. De B-juniore, die tijdens de NK een bronzen medaille op dit on derdeel won, liep met 14.9 de snelste Zeeuwse seizoenstijd. Op de kunststof acoomodatie in Alphen aan de Rijn zorgde vete raan Eddy Smit (Delta Sport) voor een nieuw clubrecord op de 5000 meter in 15.55.3. Greetje Smit won op dezelfde afstand bij de dames-veterane in 19.19.0. ZATERDAG 09.00-10.00 EURO: Internationale motorsport. 10.00-12.00 EURO: WK wielrennen Stuttgart, live. 12.00-12.30 EURO: Tennis: WTA ma gazine. 12.30-14.30 EURO: IJshockey preo- lympics: Zweden-Tsjechoslowakij- ke 13.30-18.05 BBC 1: Grandstand: met hockey (Groot-Brittanme-Pakistan). paardenrennen (St. Hugh's stakes vanuit Newbury), autosport (Britse touringcar kampioenschappen van uit Oulton Park), paardenkoersen (Eurolink handicap stakes), golf iNM English open vanaf Belfry), paarden rennen (IBN Bey Geoffrey Freer sta kes) golf (Final score) en voetbal-uit slagen. 11.30-15.30 EURO: WK wielrennen Stuttgart, samenvatting. 15.30-19.30 EURO: Saturday alive: WK wielrennen Stuttgart, Golf, En gelse open kampioenschappen (live). WK wielrennen Stuttgart (live). 18.00-18.05 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.00-19.00 Super: Moto Sport. 18.10-19.00 Did 1: Sportschau: met o.a. Duits Bekervoetbal. 19.20-20.15 RTL AnpfilT: voet balshow 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.30 EURO: Internationale motorsport. 19.33-19.54 Ned 3: Studio Sport: met o.a. paardesport (CHIO in Rotter dam). 20.20-20.35 BBC 2: Sports. 20.30-21.00 EURO: Zeilen: Admiral Cup. 21.00-23.00 EURO: IJshockey preo- lympics vanuit Meribel: Rusland- Finland. 21.55-23.15 Did 2: Das aktuelle Sport-Studio. 22.15-22.50 Ned 3: Studio Sport: met o.a, betaald voetbal 22.30-23.00 BRT 1: Sport op Zater dag. 23.00-00.00 EURO: Wielrennen: in Stuttgart en een samenvatting v» de Tour of Holland. 23.05-23.25 BBC 1: Sport. 00.00-01.00 EURO: WK Boksen Span je, vedergewicht en halfzwaargr wicht. ZONDAG 09.00-10.00 EURO: Transworld sport 10.00-11.30 EURO: Voetbal: EKvoo: vrouwen dames vanuit Denemarken 11.30-19.00 EURO: Sunday alive, ms Motorraces G.P van San Marino (li ve), autosport (WSCC van Nurbur- gring), wielrennen Stuttgart, goli (Engelse open kampioenschappen). 14.00-17.40 Ned 3: Studio Sport: met EK zwemmen in Athene, paarde sport (CHIO in Rotterdam) en motor sport (GP van San Marino). 14.25-16.00 BRT 1: Wielrennen: recht streeks verslag van de laatste kilo meters van het kampioenschap van Zürich voor profs 14.25-19.30 BBC 2: Sunday gra® stand: motorraces (A.C.U Shell Su percup, Britse kampioenschappf" vanuit Oulton Park), Open golfkam pioenschappen voor vrouwen vanuit Woburn. 15.25-18.10 Did 2: Sport Extra: WK wielrennen op de Baan in Stuttgan en motorsport 16.30-17.30 TV 5: Sports Loisirs 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-19.10 RTL Sport. 18.45-20.00 Ned 3: Studio Sport 19.00-21.30 EURO: IJshockey pW" Olympics vanuit Meribel, live. 19.30-19.45 BRT 1: Sport, 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekend. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-TW gramm, 21.25-22.05 RTL 4: Match. 21.30-22.30 EURO: Autosport: WSCC van Nürburgring. 21.50-22.05 Did 2: Sport am Sonntó? 22.30-23.30 EURO: Wielrennen, s* menvatting. 22.35-22.55 BRT 1: Sport 23.00-00.30 RTL Tennis ExW rechtstreeks verslag van het vrou wentoernooi in Los Angeles. 23.30-01.00 EURO: Motorraces. en 500 cc van San Marino. pj m |p||; I j j Adri van de Poel gaat als eerste over de streep (foto ANP Marcel Antonisse

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 14