Raak tegen Staak bolkampioen Bezoekers van Kadefeesten in Goes waren dol op soep PZC Commissie over verkeersplannen in Bruinisse Beach Blues Festival op strand Nieuwvliet komt in het gedrang Zandstrooisters fleuren Middelburg op Ringrijders leveren schitterende strijd streek Bollen zit weer in de lift Braderie Scharendijke trok veel bezoekers OOSTBURG - Bezwete handen maakten het niet altijd even ge makkelijk om de bol in een juis te baan op de staak af te sturen, maar het eerste team van de or ganiserende vereniging Rhak tegen Slaak uit Oostburg is er toch in geslaagd Nederlands kampioen krulbollen te wor den. Negentien mannenploegen en zeven vrouwenteams van zes verenigingen streden zaterdag om de hoogste eer van hun club. Respectievelijk tweede en der de werden de teams van Cam- brinus uit Eede. Folder Goes met route langs monumenten GOES - De gemeente Goes heeft een nieuwe monumentenfolder uitgebracht. De toeristische fol der geeft een routebeschrijving voor de bezichtiging van de be langrijkste monumenten in de stad. In de loop van dit jaar zijn in sa menwerking met de ANWB op 28 monumenten informatie bordjes aangebracht. De folder vormt volgens de gemeente een goede aanvulling op deze infor matie. Hoewel clubkoning C. de Wan del van Raak tegen Staak zater dag jarig was, kregen hij en zijn teamgenoten P. de Poorter en R. van Hee de overwinning niet ca deau van mede-finalist Cambrï- nus. Na een spannende strijd werd de zenuwenslag uiteinde lijk met negen tegen zes punten beslist in het voordeel van Oost burg. „Ze stonden stijf van de ze nuwen", typeerde Raak tegen Staak-penningmeester K. J. Hu- bregtse de gemoedstoestand van zijn clubgenoten. „Vooral De Pooter en Van Hee hadden vlinders (of misschien eerder een troep jonge ratten) in de buik." Het was warm op de overdekte banen in het clubgebouw aan de Quarles van Uffordweg. Om de spelers toch voldoende zuurstof Brievenbus PTT vernield HAAMSTEDE - De bewoners aan de J. J. Boeijesweg in Haam stede moesten het afgelopen weekeinde een stukje verder lo pen om een brief of ansicht te posten. In de nacht van donder dag op vrijdag werd de dubbele brievenbus aan hun straat com pleet vernield. Vandalen sloegen een bermpaal dwars door het po- streservoir. BRUINISSE - De Bruse ver- keerscommissie buigt zich dins dag 30 juli over dereconstructie van de Molenstraat, het plan voor de Dorpsweg en de par keerperikelen aan de Dr. de Kockstraat/Molenstraat. De vergadering begint om 20 uur in het gemeentehuis. Het wegdek van de Molenstraat is slécht, terwijl ook de verkeers situatie verbetering behoeft. Voor de herinrichting heeft de gemeente twee alternatieven in petto. Nummer één gaat uit van wisselend parkeren, verschillen- Feest Harley Davidson-rijders NIEUWVLIET - Come see me early in the morning'. Treffen der had de Belgische rhythm bluesband Medford Slim het pa rool van het vijfde Beach Blues Festival op het strand tussen Nieuwvliet en Cadzand niet kunnen omschrijven. Zaterdag avond en -nacht hadden de ongeveer 1300 bezoekers van het strandfeest slechts oog en oor voor drie dingen: muziek, motoren (zo'n 600) en gezellig heid. Tot de zon de maan weer zou verdringen. Er dreigen echter donkere wol ken voor het festival. De organi serende Harley Davidson club The Hogs uit Sluis heeft van de gemeente Oostburg te horen ge kregen dat er volgend jaar waar schijnlijk moet worden uitgeke ken naar een andere lokatie voor het strandfeest. De plek waar de blues- en motorfanaten ieder jaar neerstrijken is onlangs uit geroepen tot stiltezone van het aangrenzende natuurgebied Zwartepolder. „Dat betekent dat wij hier vol gend jaar in principe niet meer terug kunnen komen", aldus se cretaris Louis Houders te ij n van The Hogs. Hij is boos, vermoedt dat de gemeente het besluit ge bruikt als een excuus om de mo torclub te dwarsbomen, en gooit een paar voorbeelden in de strijd om zijn argwaan tegenover de bestuurders kracht bij te zetten. „Hier achter de duinen is een camping", wijst Houdersteijn schuin omhoog richting Nieuw vliet. Die staat dus net zo ver van Zwartepolder als onze blues tent. Daar hebben ze dus een heel seizoen last van. En een eindje verderop, nog dichter bij Zwartepolder, laat het leger minstens één keer per maand een paar mijnen of granaten uit de Tweede Wereldoorlog ont ploffen. En dan zouden wij niet één avondje feest mogen vie ren!" Houdersteijn voorspelt dat zijn club alles op alles zal zetten om de lokatie te behouden. „We zit ten hier perfect. Naar mijn weten is er in de buurt nergens anders de mogelijkheid om met vracht wagens (voor geluidsapparatuur en bevoorrading) de dijk over te kunnen. Bovendien, de mensen weten nu waar we zitten. Na twee jaar losvast, hebben we ein delijk naam kunnen maken met het festival. Als we nu weer zou den moeten verkassen, houden we straks misschien" geen pu bliek over." Dat publiek was zaterdag even- te geven voor de concentratie, waren de voor- en achterdeur van het houten pand tegen el kaar opengezet. Het vochtver lies werd in ruime mate gecom penseerd door frisdrank en alco holvrij bier. Voor de zuiverheid. Het bollen zit weer in de lift, con cludeerde penningmeester Hu- bregtse na afloop van het 24e na tionale (lees: Zeeuws-Vlaamse) clubkampioenschap. Er hadden acht teams meer ingeschreven dan vorig jaar 18). In totaal wa ren er 69 spelers. De deelnemen de verenigingen kwamen uit Oostburg, IJzendijke, Eede, Breskens. Aardenburg en Sas van Gent. De organisatie was net als voorgaande jaren mede in handen van de Kust VVV. Zaterdag 10 augustus strijden de koningen en koninginnen van negen bolverenigingen in het clubgebouw van Raak tegen Staak om de keizerstitel. De in dividuele wedstrijden beginnen om twee uur. de soorten bestrating en plant- vakken aan het einde van par keervakken. Deze maatregelen moeten snelheidsduivels ont moedigen. Bij de tweede variant wordt slecht aan één zijde gepar keerd. Maar ook is het mogelijk beide opties te combineren, waarbij de bestaande bomen in tact kunnen blijven. Voor de Dorpsweg staat de ge meente soortgelijke maatrege len voor. Voorgesteld wordt de rijbaan te versmallen en door een berm van het fietspad af te scheiden. wel ontwetend van alle toekom stige sores. Er was dan ook geen tijd voor sombere gezichten. Een enorm kampvuur van zo'n vier honderd pallets zorgde voor een ruim vier meter-hoog lichteffect tijdens het optreden van de vijf bluesbands. Topact was de En gelse formatie Paul Lamb The King Snakes, maar de feest vreugde was inmiddels hoog op gelaaid door toedoen van Stool Gang, Ries The Resets, Her man Brock and the FFF Band en Medford Slim. Een groot verschil met andere Harley-treffens is dat The Hogs hun partijtje openstellen voor ie dereen die maar wil komen, Deels om van het taaie imago af te komen van gevaarlijke vech tersbazen. Hogs-penningmees- ter Jan Schippers: „We zijn wel ruig, maar we doen niemand kwaad." Zijn 'bekentenis' wordt nog die zelfde nacht gestaafd in de druk bezochte tatoeage-stand op het festivalterrein. Een ruwe bol ster, lang haar, grote baard, spij kerjasje zonder mouwen maar op ieder stukje blauwe stof een tekst of een amulet, laat zijn na genoeg blanke huid bewerken met de in kleurstof gedrenkte elektrisch prikkende naald. Een grimmige bulldogkop is het re sultaat. Tijdens de operatie (aids-veilig met handschoenen aan) houdt een vriendin zijn hand vast. Zijn trots over de nieuwe aanwinst was er niet minder om. Marcel Modde De Lunterse Zandstrooisters in actie op het Plein 1940 (foto Oscar van Beest) MIDDELBURG - De Ceremoniemeesters, de evenementencom missie van de VVV in Middelburg, zorgden zaterdag voor een bijzondere attractie in de Middelburgse binnenstad. Op zes plaatsen in het centrum van de Zeeuwse hoofdstad werden zandtapijten gelegd. De Lunterse Zandstrooisters waren voor dit folkloristische evenement uitgenodigd. De groep liet zien hoe in vroeger jaren in huizen en boerderijen zandtapijten werden gelegd. Een van de zandstrooister gaf daar bij deskundige uitleg. Een groot, aantal motieven, voor onder meer de keuken en de mooie kamer, werd met vaardige hand gestrooid. Na iedere voorstelling werd het zand bijeen geveegd om elders weer te worden uitgestrooid. Een groot aantal belang stellenden volgde de verrichtingen van de zandtapijtstrooiers. Een enkele toeschouwer liet zich overhalen om het ook eens te proberen. De voorstellingen werden gegeven in de Geere, de Lan- geviele, Plein 1940, de Burgpromenade, de Segeersstraat en de Lange Delft. Vooral de terrasjes deden goede zaken tijdens de braderie in Scharendijke (foto Pieter Honhoff) SCHARENDIJKE - Het fraaie strandweer speelde de jaarlijkse braderie in Scharendijke zaterdag nauwelijks parten. De ge bruikelijke stroom toeristen - meer dan de helft Duitsers - ban jerde door de winkelstraat van het Schouwse dorpje. In vijftig stands was weer van alles te koop, zowel voor om als in het lijf. Het blaasorkest Olé uit Goes zorgde voor een vrolijke noot, ter wijl terrasgangers muzikaal werden bediend door de Lou Pa tricks Band, die 'easy listening' en geciviliseerde funk serveerde. Rond vier uur, toen verschillende standhouders hun biezen pak ten, werden de Scharendijkse straten wat rustiger. Poging tot tasjesroof in Middelburg MIDDELBURG - De Middel burgse gemeentepolitie zoekt een vrouw van ongeveer twin tig jaar, die zaterdagavond om streeks tien uur probeerde een fietster van haar tas te beroven. De fietster merkte hoe plotse ling vanachter aan haar tas werd getrokken. Zij wist haar aanval- ster af te slaan door een klap te geven op de arm van de tasjes dief. Het signalement van de jonge vrouw luidt: ongeveer twintig jaar. haar tot op de schouders, mager postuur, gekleed in een kort spijkerjasje met grote kno pen en een kort rokje. GOES - Het peil in de melkbus sen met 'kadesoep', een mix van allerlei brouwsels, daalde vrij dagavond zienderogen. Bij de op de Goese Kadefeesten tradi tionele soepuitdeling liep het storm. „Andere jaren moesten we wel eens leuren met de laat ste restjes. Nu waren we in een half uur door de soep heen", glunderde voorzitter Kees Ilage van de stichting Goese Kaden. En met reden, want hij kon te rugkijken op een drukbezocht en zonovergoten driedaags fes tijn rondom de oude stadsha- Het weer werkte ook dit jaar pri ma mee. Op de openingsdag, donderdag, was de stadshaven afgeladen mét plezierboten, waarvan de bemanning zich het feestgedruis liet welgevallen of zich er zelf instortte. Want elke avond kon de Kadefeestganger zich bij verschillende stands te goed doen aan hapjes - van sa- té's tot broodjes paling - en drankjes. En dat tot midder nacht onder begeleiding van jazz,.country, pop en rock roll, Een nieuwe en succesvolle at tractie was de Pieremachochel- tocht. Twintig versierde bootjes, hoofdzakelijk bemand door kin deren, voeren vrijdag onder gro te belangstelling de stadshaven binnen. ..Dit onderdeel kot vol gendjaar zeker terug", aldus een enthousiaste Hage. Boegsprietlopen Zaterdag slibden de kaden dicht tijdens het boegsprietlopen bij de Sint Maartenbrug. Een man nelijke deelnemer, verkleed als Zuidbevelandse boerin, trok on der het koddige pseudoniem 'Leune Goovers' de meeste aan dacht. Net als 'haar' concurren ten belandde ook de boerin in het water, waarbij eerst de keu zen en toen pas Leune boven kwamen drijven. Twintig jachtjes deden zaterdag- mee aan de Ganzerace op de Oosterschelde. De zeilwedstrijd kreeg een hilarisch slot toen één van de boten in de haven bijna zonk. Oorzaak: een kapotte schroef. Het jacht moest worden weggesleept. De achttiende edi tie werd traditioneel beëindigd met vuurwerk. Naast stakellich ten ontstaken de organisatoren dit maal ook Bengaals vuur. MAANDAG 29 JULI 1991 s O Jaarlijkse kamp in Vlissingen VLISSINGEN - Tijdens de jaar lijkse ring- en sjezenwedstrijd in Vlissingen was dit jaar een schitterende strijd te zien. Een enzestig ringrijders in de vrije wedstrijd, 39 in de derde klas, 53 in de vierde klas en 22 sjezen- combinaties streden onder zo merse omstandigheden om de ereprijzen. Bij de ringrijders in de vrije wed strijd waren acht deelnemers, die dertig ringen in dertig beur ten staken. Van deze ringrijders bleek Chris de Visser in de kamp de sterkste door de ring van 10 millimeter te steken. Hij ver sloeg achtereenvolgens: 2 Krijn Coppoolse, 3 Joke Wisse, 4 Sjaak Janse, 5 Lou Willemse, 6 Arno Francke, 7 Adrie Brasser en 8 Peter de Pagter, De strijd om de tien wisselbe kers ging tussen 23 deelnemers, die de laatste tien ringen hadden gestoken. Ook voor deze kamp moest de kleinste ring (tien mil limeter) er weer aan te pas ko men. Dit keer was het echter Ar no Francke, die de ring stak en zodoende voor een jaar eigenaar is van de beker van de gemeente Vlissingen. De andere bekers waren voor: 2 Adrie Brasser, 3 Ramon Vader, 4 Sjaco de Visser. 5 Krijn Coppool se, 6 Leo de Visser, 7 Jan Gideon- se, 8 Joke Wisse, 9 Sjaak Janse en 10 Lou Willemse. Promotie Bij de derde klas streden dertien drietallen om de twee promotie plaatsen naar de tweede klas. Na zestien beurten leken Middel burg 1 en Aagtekerke 6 beide met 34 ringen op deze twee plaatsen af te gaan. Maar na der tig beurten bleek dat er om de eerste en tweede plaats ge kampt moest worden tussen Ga- pinge 9 en Zoutelande 3, beide met 64 ringen. Deze kamp werd gewonnen door Gapinge 9. Naar de vierde klas degradeer den Souburg 4 en Koudekerke 7, doordat zij in de kamp verloren van Ritthem 4. Alle drie de drie tallen staken vijftig ringen. Per soonlijk kampioen van de derde klas werd Arjan Kosten met 27 ringen, terwijl Jan Willem Min- naard persoonlijk reserve kam pioen werd met 26 ringen. In de vierde klas streden acht tien drietallen om de twee vrijge komen plaatsen in de derde Idas. Na zestien beurten had Westka- pelle 3 in totaal 34 ringen gesto ken en Zuid-Beveland 3 had 33 ringen. Na dertig beurten ston den deze twee drietallen nog steeds bovenaan, zodat Westka- pelle 3 met 64 ringen zich kam pioen van de vierde klas mag noemen. Zuid-Beveland 3 werd reserve kampioen met 62 ringen. Persoonlijk kampioen werd Erik Verburg met 27 ringen en per soonlijk reserve kampioen werd Andy Vos met 25 ringen. Het mooist versierde paard was van Rianne Lous, tweede werd Re- nate Bouwman en derde Bram Roose. Tweeëntwintig prachtig versier de sjezen reden dertig rondjes, waarin zij zestig ringen konden steken. De eerste prijs was voor Angelina en Bram Francke, die alle zestig ringen stak. De mooist versierde sjees was van Corrie Tilroe en Ries de Visser, tweede werden Nellie en Piet Janse en derde Ria en Kees Min derhoud. Uitslag, vrije wedstrijd: 1 Chris de Visser 30 ringen, 2 Krijn Coppoolse 30, 3 Joke Wisse 30,4 Sjaak Janse 30, 5 Lou Willemse 30,6 Arno Francke 30, 7 Adrie Brasser 30, 8 Peter de Pagter 30.9 Han Dekker 29,10 Jan Gideonse 29, IJ Henk Houterman 29,12 Elly Si- monse 29, 13 Albert de Visser 29, 14 Leo de Visser 29,15 Pieter Dingeman- se 29,16 Gerard Krijger 28,17 Ramon Vader 28,18 Cees Wisse 28, 19 Frank Brasser 28, 20 Sjaco de Visser, 21 Ri- nus de Visser 28, 22 Simon de Pagter 28,23 Paul van de Broeke 28, 24 Kees Langebeeke 28,25 Corneli Langebee- ke, 26 Bennnie Paauwe 27, 27 Jos Gi deonse 27, 28 Jolanda Markusse 27, 29 Cor Janse 27, 30 Erik Leendertse 27,31 René Provoost 27.32 Jan Blaas 26. 33 Hans Maljaars 26, 34 Adriaan de Witte 26.35 Leo Wabeke 26,36 Jan Besuyen 26, 37 Bart ter Welle 26, 38 Piet Jan Reynierse 26, 39 Lieneke Wondergem 26, 40 Jan Dekker 25, 41 Tanny de Pagter 25,42 Ella Poppe 25, 43 Jan Lampert 25, 44 Leo de Pagter 25, 45 Ko Blaas 24, 46 Ad Schout 24, 47 Michiel Joziasse 23, 48 Conno Francke 22, 49 Rob van der Heyden 21, 50 Piet Kluyfhout 21, 51 Jan Wil lem Minderhoud 21, 52 Johan de Wit te 21, 53 Jan Dellebeke 20, 54 Lein Langebeeke 20, 55 Johnny Wisse 20, 56 Danker van Eykeren 19, 57 José Verhage 19, 58 Renate Bouwman 16, 59 Edward Dingemanse 15, 60 Jeroen Dieleman 10, 61 Peter Cijsouw 9. Uitslag beker vrije wedstrijd: 1 Arno Francke, 2 Adrie Brasser, 3 Ramon Vader, 4 Sjaco de Visser, 5 Krijn Cop poolse, 6 Leo de Visser, 7 Jan Gideon se, 8 Joke Wisse, 9 Sjaak Janse, 10 Lou Willemse. Derde klas: 1 Gapinge 9 64 ringen, 2 Zoutelande 3 64, 3 Middelburg 1 63, 4 Aagtekerke 6 63,5 Oostkapelle 2 60,6 Oostkapelle 3 58, 7 Zuid-Beveland 2 58, 8 Grijpskerke 2 55, 9 Domburg 5 54, 10 Oostkapelle 4 52,1.1 Ritthem 4 50, 12 Souburg 4 50,13 Koudekerke 7 50. Promoveren naar de tweede klas: Gapinge 9 en Zoutelande 3. Degrade ren naar de vierde klas: Souburg 4 en Koudekerke 7. Persoonlijk kam pioen: Ai-jan Kosten 27 ringen. Per soonlijk reserve kampioen Jan Wil lem Minnaard 26 ringen. Vierde klas: 1 Westkapelle 3 64 rin gen, 2 Zuid-Beveland 3 62, 3 Gapinge 10 61,4 Koudekerke 8 60. 5 Ritthem 6 60. 6 Meliskerke 2 55, 7 Meliskerke 3 55, 8 Zoutelande 4 54, 9 Biggekerke 3 51.10 Grijpskerke 3 51,11 Zoutelande 5 50,12 Souburg 5 49,13 Aagtekerke 7 48, 14 Ritthem 5 48, 15 Zoutelande 6 43.16 Westkapelle 4 36,17 Souburg 6 31. 18 Souburg 7 29. Promoveren naar de derde klas Westkapelle 3 en Zuid-Beveland 3. Persoonlijk kampioen vierde klas: Erik Verburg 27 ringen. Persoonlijk reserve kampioen Andy Vos 25 rin gen. Uitslag versiering paarden: 1 Riann: Lous. 2 Renate Bouwman, 3 Bran Roose, 4 Tatjana Duine. 5 Joke Wis se, 6 Miranda Cijvat, 7 Jolanda Mai kusse, 8 Sjaak Luyk, 9 Carin Franc ke, 10 David van de Voorde, 11 Ceei Wisse, 12 Christel Maranus, 13 Jea nette Sinke, 14 Jeroen Dieleman, 1; JanKaljouw. Uitslag sjezenwedstrijd (na zestij beurten): 1 Angelina en Bram Franc ke 60 ringen, 2 Natasja en Adrie Ver hage (60), 3 Paulien en André Meijer; 59, 4 Ria en Kees Minderhoud 56,5 Corrie en Jan de Visser 55, 6 Ina en Cor Coppoolse 54, 7 Leny en Simon Lous 51, 8 Marjan en André Marinis- sen 50,9 Lidy en Erik Bostelaar 50, l{ Corrie Tilroe en Ries de Visser, 11 Ti ni en Bram de Pagtèr 46, 12 Ineke en Bart Brasser. 13 Nadien Scherp er RinusMoens 45,14 Marja en Leen Os- te 44.15 Yvonne Verton en Jan Geld of 43, 16 Anja Dekker en Adrie Buy; 42, 17 Corrie Machielse en Rijk Gel- jon 41. 18 Karin Machielse en Piel Sinke 40, 19 Saskia de Werk en Kees Stroo 39,20 Nellie en Piet Janse 38,21 Anne Marie Siereveld en Hans Vos 33, 22 Jannie en Wim Geldof 30. Uitslag versiering: 1 Corrie Tilroe en Ries de Visser. 2 Nellie en Piet Janse, 3 Ria en Kees Minderhoud, 4 Leny en Simon Lous, 5 Angelina en Bram Francke. Westrijdagenda Vandaag, maandag, sjezenrïjden in Oostkapelle en Westkapelle Morgen, dinsdag, sjezenrijden in Domburg en Meliskerke. Woensdag 31 juli sjezenrijden in Zou telande en Domburg, camping Dom burg en ringrijden in Oostkapelle, camping Melis. Vrijdag 2 augustus demonstratie ringrijden in Kort,gene. Zaterdag 3 augustus ringrijden i Domburg, Veere en Koudekerke. MAVO Tholen houdt reünie THOLEN - De Christelijke MA VO uit Tholen bestaat 25 jaar, Voor de meer dan duizend oud leerlingen van deze school wordt zaterdag 28 september een reü nie gehouden in het schoolge bouw aan de Zoekweg. Twee gewonden bij botsing PHILIPSDAM - Bij een kleine kettingbotsing op de Philips- dam zijn zondagmorgen twee Belgen gewond geraakt. Ze zijn met onbekend letsel overge bracht naar het Zweedse Rode Kruisziekenhuis in Zierikzee. De botsing ontstond toen een ro de Belgische auto, rijdend in de richting Bruinisse, plotseling op de weg keerde. De politie is nog op zoek naar de identiteit van de bestuurder. Door die plotselinge manoeuvre1 moest de achteropkomende; sliert auto's in de remmen. Drie voertuigen reden elkaar daarbij; aan. A. W. G. van M. uit Oud- Gastel werd aan de achterzijde geramd door E. J. van G. uit Ma de, die op zijn beurt werd ge raaktdoor J. W. R. D. uit het Bel gische Kalmthout- Twee inzit tenden van het Belgische voer tuig liepen verwondingen op. De aut-o van Van G. was onherstel baar beschadigd. De andere twee wagens zaten behoorlijk in de kreukels. De drie voertuigen moesten worden weggetakeld. Vijftien man bekeurd in Renesse RENESSE - De rijkspolitie heeft in nacht van zaterdag op zondag in Renesse vijftien toe risten 'lik op stuk' gegeven. Een nacht eerder werden tien boetes uitgedeeld, variërend van vijf tig tot negentig gulden. De ster ke arm beschikt sinds enkele ja ren over de mogelijkheid kleine overtredingen direct met een boete af te doen. De vijftien schikkingen betrof fen onder meer baldadigheid (vier), overtreding van het alco holverbod (vier), urineren op straat (drie), veroorzaken van overlast (drie) en wapenbezit (één). In de nacht van vrijdag op zaterdag kwamen soortgelijke vergrijpen voor. De politie stak één verdachte ter nuchtering achter slot en grendel. De jonge- man mocht zaterdagmorgen op tien uur weer gaan. Autopapieren gestolen HAAMSTEDE - Een inwoner uit Rijsen is in de nacht van za terdag op zondag haast in Haamstede al zijn documenten kwijtgeraakt. De man had de waardevolle papieren laten lig gen in zijn auto, die stond gepar keerd bij camping Duinhoeve. Toen hij 's morgens wilde instap pen, bleek het slot vernield en zijn paspoort, militair paspoort, rijbewijs en andere waardepa pieren weg. Autokrakers slaan slag RENESSE - Twee Duitse auto's zijn in de nacht van zaterdag op zondag leeggehaald in Renesse. Uit een aan de Rampweg gepar keerd voertuig werd de audio- apparatuur gestolen, nadat de voorruit was ingeslagen. De schadepost is nog niet bekend. Aan de Hogezoom haalden auto krakers een radiocassetterecor der en een equalizer uit een Duit se wagen. Het slot was gefor ceerd. De gestolen apparatuur vertegenwoordigt een waarde van zeshonderd gulden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 18