LEENHOUTS LEENHOUTS PRCVINCIE SSllZEEL AND Allround verkopers m/v Reageer snel! PERSONEEL Vereeniqinq Kinderzorg Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. ERVAREN VAKBEKWAME BETONTIMMERLIEDEN directie milieu en waterstaat BEDRIJFSVERZORGER (m/v) OPROEPKRACHTEN (m/v) Leenhouts' Aannemings-Bedrijf b.v. ALL-ROUND TIMMERLIEDEN GROEPSLEIDER M/V GEMEENTE jaó) AXEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER <m/v) huishoudelijk assistent (m/v) medewerker vaatlaboratorium/ cardiologisch functie-assistent m/v A. PROCESS-OPERATORS B. CHEMISCH-ANALISTEN 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 JULI 1991 Nieuwstraat 52, Postbus 25,4524 ZG Sluis, tel. 01178-4000, fax 01178-2140 Gevraagd voor direct: voor ons project uitbreiding rioolwaterzuiveringsinstallatie te Kapelle. Sollicitaties aan: Nieuwstraat 52, 4524 EG Sluis, tel. 01178-4000, doorkiesnr. 4221Na 19.00 uur onze projectleider C. de Schipper, tel. 01102-41993. De directie milieu en waterstaat heeft een beleidsadviserende en - uitvoerende taak op on dermeer de gebieden verkeer en vervoer, kwantiteits- en kwali teitsbeheer van water en milieubeheer. De directie bestaat uit de afdelingen Milieube heer, Waterbeheer, Dro ge infrastructuur en Staf Ondersteuning. De afdeling Waterbe heer kent de bureaus Oppervlaktewater en ecologie, Grondwater, Waterkeringen en wa terschapszaken, Civiel technische werken en Administratie. Het bureau Oppervlakte water en ecologie. Het waterkwaliteitsbe heer is door de provin cie Zeeland gedelegeerd aan de waterschappen. De taak van de provin cie omvat het aangeven van de hoofdlijnen van beleid en het houden van toezicht op de wijze van uitoefening van het waterkwaliteitsbeheer door de waterschappen. Op basis van de recent in werking getreden wet op de waterhuishouding strekt voorgaande taak zich uit over het gehele oppervlaktewaterbe- heer. Het bureau telt 9 mede werkers. Het provinciaal beleid is erop gericht het aantal vrouwelijke medewer kers te vergroten, zodat vrouwen uitdrukkelijk worden verzocht om te solliciteren. het groene woud 1, postbus 165, 4330 ad middelburg, tel. 01180-31700 Coöp Vereniging voor Bedrïjfs- ei Agrihulp in Zeeland u.a. (VBAZ) De Coöp. Vereniging voor Bedrijfs- en Agrihulp in Zeeland u.a. (VBAZ) is een Provinciale Bedrijfsverzorgingsdienst, met als voornaamste doelstel ling: het bieden van hulp aan de bij de organisatie aangesloten leden. Deze hulp wordt geboden in alle voorkomende gevallen. Wegens het vertrek van één der vaste bedrijfsverzorgers is het bestuur op zoek naar een met een fulltime dienstverband (37,5 uur per week). Het betreft hier een functie in de sector fruitteelt, doch van de nieuwe medewerker wordt ver wacht dat deze inzetbaar is in alle sectoren. De standplaats is Noord- en Zuid-Beveland, doch in voorkomende gevallen is de provincie Zeeland het werkgebied. De nieuwe medewerker dient in het bezit te zijn van het mas-diploma, eventueel aangevuld met vakgerichte cursussen, alsmede genegen zijn zich verder te scholen; verder zijn goede sociale contacten gewenst. Salariëring zal plaatsvinden conform de cao-Bedrijfsverzorging, alsmede een vergoeding voor het gebruik van auto. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gezonden worden naar: Ver. voor Bedrijfs- en Agrihulp, Grote Markt 28, 4461 AJ Goes, o.v.v. 'sollicitatie' Inlichtingen over deze vacature kunnen ingewonnen worden bij dhr. W. van Groningen, tel. 01100-33666, privé 01100-50563. Voorts is het bestuur op zoek naar welke inzetbaar zijn in alle sectoren. Nieuwstraat 52, Postbus 25,4524 ZG Sluis, tel. 01178-4000, fax 01178-2140 Gevraagd voor direct: t.b.v. renovatieproject te Goes. Sollicitaties aan: Nieuwstraat 52, 4524 EG Sluis, tel. 01178-4000, doorkiesnr. 4221. Na 19.00 uur onze projectleider C. de Schipper, tel. 01102-41993. Bij het bureau Oppervlaktewater ecologie van de afdeling Waterbeheer kan tijdelijk- tot 1 januari 1993- op basis van een 90% deeltijdfunctie wor den geplaatst een MEDEWERKER OPPER- VLAKTEWATERBEHEER m/v De medewerker is belast met: - het verrichten of begeleiden van waterhuis houdkundig onderzoek, in samenwerking met de waterschappen, ter onderbouwing van het te formuleren beleid op het gebied van het inte grale waterbeheer - beleidsadvisering inzake door de waterschap pen uit te voeren taken, voortvloeiend uit de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren (zui- veringtechnische werken, vergunningenbeleid) - advisering inzake emissiebronnen en mogelijk heden tot reduktie van emissies naar opper vlaktewater Wij vragen: - een technische opleiding op HBO-niveau - ervaring c.q. affiniteit met het beleidsterrein op- pervlaktewaterbeheer - kennis van: processen in oppervlaktewater, zo wel hydrologisch als fysisch-chemisch; reken technieken op het gebied van de waterhuishou ding; zuiveringstechniek/-technologie - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring wordt bij een volledige werkweek een bruto sala ris geboden van maximaal 5.627,- (norm 1-4-91). Informatie/sollicitatie: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer dr. ir. Tj. S. Blauw. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken te zenden aan de di recteur van de directie Milieu en waterstaat. te MIDDELBURG vraagt voor het Medisch Kleuterdagverblijf Zeeland, lokatie Middelburg zo spoedig mogelijk een voor 40 uur per week (vakaturenr. 910516) Gezien de samenstelling van het team gaat de voor keur uit naar een man. Het Medisch Kleuterdagverblijf biedt hulp aan het kind met een (dreigende) ontwik kelingsstoornis en benadert daarbij het gehele gezin. Funktie-inhoud: - het samen met een collega begeleiden van een groep van maximaal 6 kinderen in de leeftijd van Vh tot 6 jaar. - medebegeleiden van de ouders. - samenwerking in een multidisciplinair team. Funktie-eisen: - opleiding MBO-IW, HBO-IW, HBO-J, MDGO-J, MDGO-AW of Ped. Academie. - minimumleeftijd 23 jaar. - enige werkervaring met peuters en kleuters is ge wenst. Arbeidsvoorwaarden - de funktie is ingeschaald in funktieschaal FWG 40 (minimaal 2.674,00 en maximaal 3.725,00 bruto per maand). - opname in het P.G.G.M.-pensioenfonds. - de mogelijkheid bestaat om u tegen gunstige voor waarden bij het IZZ aanvullend tegen ziektekosten te verzekeren. Inlichtingen over deze vakature kunnen u door de unitleidster, mevrouw L. van Sluijs, worden verstrekt (tussen 8.30-16.30 uur, telefoonnummer 01180- 13226). Schriftelijke sollicitaties met ver melding van opleiding, ervaring en motivatie dienen vóór 26 augustus a.s. in het bezit te zijn van de Ver- eeniging Kinderzorg, Afd. Perso neelszaken, Postbus 140, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van het vakaturenummer. In verband met vakanties zullen de sollicitatiege sprekken pas na 26 augustus worden gehouden. In verband met een uitbreiding van het aantal in Axel te huisvesten asielzoekers kan op de afdeling sociale zaken en welzijn worden worden geplaatst een voor 20 uur per week. Functie-informatie: inrichting van en toezicht op voor de op vang van asielzoekers gereserveerde wo ningen; r opvang en begeleiding van asielzoekers; verzorgen van administratieve werkzaam heden, voortvloeiende uit de regeling op vang asielzoekers; onderhouden van contacten met en coördi neren van activiteiten van eventuele vrij willigers. Functie-eisen: afgeronde HAVO- of MEAO-opleiding of MBO-sd; goede aantoonbare kennis van enkele vreemde talen; bereidheid tot het volgen van aanvullende opleiding; goede contactuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring. Bijzonderheden: Het gemeentelijk beleid is er op gericht meer gehandicapten in dienst te nemen. Gehandicapten in de zin van de wet arbeid gehandicapte werknemers, die menen aan de functie-eisen te voldoen, worden daar om uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie en sollicitatie: Informatie over deze functie kunt u verkrij gen bij de chef van de afdeling, de heer H. G. C. Kleuskens, tel. 01155-2220, toestel 40. Sollicitaties binnen 14 dagen na Verschijning van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Axel, Postbus 17, 4570 AA Axel, onder vermelding van vacature afd. 111. Dixons BV is met 112 verkooppunten Nederlands grootste en snelstgroeiende landelijke winkelketen op het gebied van foto, film, computer, video- en audioapparatuur, grote en kleine huishoudelijke apparaten. Vedelectric BV, een zusteronderneming, exploiteert 52 winkels onder de namen Guco. Rovato, Heijmans, Electro Jacobs en Valkenberg. Het assortiment bestaat uit audio, KTV/video, grote en kleine huishoudelijke apparaten. Per 1 februari 1991 zijn beide bedrijven geïntegreerd in één bedrijf, gevestigd in 's-Hertogenbosch. Zo ontstond één winkelketen onder de naam: Dixons BV. Door deze integratie ontstaan nieuwe kansen. Daarom wensen wij in kontakt te komen met kandidaten voor de volgende vakatures: Voor het Dixons filiaal in Middelburg. Bent u een op en top verkoper? Heeft u ervaring in onze produktgroepen? Zoekt u een nieuwe uitdaging? Dan bent u onze kandidaat en nodigen wij u uit te solliciteren. De juiste kandidaat verbetert zich in alle opzichten. uw salaris mag geen probleem zijn; zeer goede pensioenvoorziening; reiskostenvergoeding; ruime doorgroeimogelijkheden; prettige werkomstandigheden in een succesvolle organisatie. j nodigen u uit een sollicitatiebrief met een curriculum vitae te richten aan de heer Th. J. M. Dekkers, Manager Personeel en Organisatie van Dixons BV. Postbus 3480, 5203 DL 's-Hertogenbosch. Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland De Stichting Psychiatrisch Ziekenhuis voor Zeeland (PZZ) heeft, verspreid over de provincie een aantal psychiatrische voorzieningen onder haar beheer. Het behandelaanbod vindt plaats in de kliniek, de polikliniek en de deeltijdbehandeling, en is verdeeld over vijf hoofdafdelingen: - Opname en kortdurende behandeling; - langdurige behandeling en begeleiding; - psychiatrie voor ouderen; verslavingszorg; - kinder- en jeugdpsychiatrie. In de toekomst zal de kapaciteit worden uitgebreid tot ongeveer 400 behandelplaatsen. Bij de Stichting zijn momenteel 375 medewerkers in dienst. Per 1 augustus 1991 ontstaat binnen de civiele dienst, de vakature voor de funktie van (vakaturenummer: 8.823.91.41 De werkuren vinden plaats in de morgen van 08.30 uur - 11.30 uur of in de middag van 13.30 uur - 16.30 uur, gedurende 6 dagen per week. Er wordt gewerkt volgens rooster, waarbij tevens regelmatig op za terdag werkzaamheden worden verricht. Het dienstverband betreft 15 uren per week. Van de huishoudelijk assistent wordt ver wacht dat hij/zij schoonmaakwerkzaam- heden verricht van uiteenlopende aard in zowel algemene ruimtes als op de be handelafdelingen. Van kandidaten verwachten wij, dat zij: - Een leeftijd hebben tussen de 22 en 40 jaar; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - een flexibele opstelling bezitten. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt u binnen 14 dagen richten aan het hoofd van de dienst personeels zaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. I ll ll II.' II ll ll II ll II li ll II ll In het Oosterscheldeziekenhuis in Goes en in de vestiging te Zierikzee staat bij alles het welzijn van de patiënt centraal. Het moderne management is zich ervan bewust dat deze doelstelling slechts gerealiseerd kan worden als de werksfeer en omstandigheden voor de medewerkers optimaal zijn. Deze visie kenmerkt o.a. het personeelsbeleid. Binnen de poliklinieken van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes ontstaat t.b.v. de afdeling vaatlaboratorium/cardiologie op korte termijn een vacature voor een: in een full-time dienstverband. Functie-informatie: Na een interne opleidingsperiode gaat de nieuwe medewerker in teamverband de volgende taken verrichten: het maken van echo- en fonocardio- grammen, E.C.G.'s en inspannings-E.C.G.'s bij patiënten. assisteren bij controle van patiënten met pacemakers het verrichten van vaatonderzoeken met behulp van beeld- en ultrageluidsapparatuur. assisteren bij verslaglegging van cardio- logische-en vaatonderzoeken. (bij de onder zoeken en de verslaglegging zal gebruik gemaakt worden van microcomputers). De werkzaamheden worden verricht onder supervisie van de cardioloog en de vaatchirurg. Wij verwachten dat de kandidaat beschikt over: een opleiding op minimaal HAVO/VWO niveau met een exact vakkenpakket (natuur- en wiskunde). Kennis van informatica en medische terminologie strekt tot aanbeveling. Bereidheid tot het volgen van funktiegerichte cursussen. Wij bieden: Aanstelling en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De functie is ingedeeld in FWG 30 (min. fl. 2.328,-, max. fl 3.375,-) met eventueel uitloopmogelijkheden. Tot en met de leeftijd van 21 jaar zijn de jeugd- schalen van toepassing. Inlichtingen over de functie worden graag verstrekt door mevrouw J. Veerhoek, hoofd Poliklinische Patiëntenzorg, tel. 01100-34212. Sollicitaties schriftelijk binnen drie weken aan de dienst Personeel en Organisatie, bestemming 94, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve op de brief en enveloppe te vermelden vac. nr. 953. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN 's-Gravenpolderseweg 114, postbus 106, 4460 BB Goes Telefoon (01100) 34000 Engelhard Terneuzen B.V. is de Nederlandse dochter van het Amerikaanse Engelhard Corporation en omvat een geavanceerd produktiekomplex in Zeeuwsch-Vlaanderen. Engelhard Terneuzen B.V. richt zich op de vervaardiging van Fluid Cracking Catalyst (FCC) voor de olie-verwer- kende industrie. Met het oog op de verdere ontwikkeling en uitbouw van onze produktie- en laboratorium-unit in Terneuzen, zijn wij op zoek naar: Beide funkties maken onderdeel uit van de afdeling Opera tions. A. De funktie van process-operator ziet er als volgt uit: - bediening van installaties, inclusief klein onderhoud; - het laden en lossen van kontainers, tankauto's, etCi; - monstemame, waaronder klein analysewerk; - schoonhouden van werkplek en apparatuur; - meedenken in verbeteringen aan het proces. Van kandidaten verwachten wij dat zij: - in het bezit zijn van een technische beroepsopleiding, bij voorkeur MTS-procestechniek of LTS-C aangevuld met vakgerichte opleidingen zoals VAPRO, proces-operator A, B, etc.; - beschikken over enkele jaren industrie-ervaring. B. De funktie van chemisch-analist wordt gevormd door: - kwaliteitskontrole van de produkten, gebruik makend van moderne analytische chemische technieken, zoals röntgen- fluorescentie, röntgendiffraklie en gaschromatografie; - produklontwikkeling in overleg met de olie-verwerkende in dustrie. Van kandidaten verwachten wij dat zij: - in het bezit zijn van de opleiding MLO-analytische chemie, bij voorkeur aangevuld met een aantal jaren relevante werkervaring. Voor beide funkties geldt dat men in staat is om zowel zelf standig als in teamverband te kunnen werken. Bij Engelhard staat gevoel voor service, milieu en veiligheid hoog in het vaandel. j^Er wordt gewerkt in ploegendiensten. Voor beide funkties gelden goede arbeidsvoorwaarden en een dynamische werkkring met voldoende uildaging in een jonge zich sterk ontwikkelende multinationale organisatie. In geval een overstap naar Engelhard een verhuizing met zich meebrengt, kan worden gerekend op een behoorlijke tege moetkoming in de kosten. ^Wanneer u meer informatie wilt over genoemde funkties kunt u kontakt opnemen met de heer D. N. Verhulst, manager produktie. of met de heer ing. K. M. Savelkoul, manager laboratorium. Bij afwezigheid van bovengenoemde heren kunt u kontakt opnemen met de heer drs. G. A. M. Mangnus, Operations manager. Telefoonnummer: 01150-85500. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Engelhard Terneuzen B.V. t.a.v. mevrouw L. C. L. Nagtegaal, manager human resources, Finlandweg 21, 4538 BL Terneuzen. Finlandweg 214538 BL Terneuzen, telefoon 01150-85500

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 12