Folkloristische dag blijft 'trekker' SCHLECKER Pleidooi voor discobus naar Kloosterzande Meer auto's per schip van en naar Gent Visserijfeesten Breskens bol van de activiteiten Srllbl! streek Ringrijderij hoogtepunt van drukbezocht evenement in IJzendijke Briljanten huwelijk Brassband Geduld Overwint in 't nieuw 2.79 9.95 6?° 6.95 534 r26 -2a 6?» 3." 3?9 Terneuzen, Nieuwstraat 26-28, Vlietstraat 7, MAANDAG 22 JULI 1991 IJZENDIJKE - Tevredenheid overheerst bij Pol van de Vij ver, voorzitter van de commis sie Streekmuseum, na afloop van de folkloristische dag in IJ zendijke. „De sfeer zaterdag Raad Oostburg maandje 'vrij' OOSTBURG - De gemeente raad van Oostburg komt in au gustus niet bijeen. De commis sievergaderingen planologie en openbare werken die voor deze week op het programma ston den, zijn ook afgelast. De meeste gemeenteraden in Zeeuwsch-Vlaanderen houden in juli 'zomerreces'. Oostburg was tot vorig jaar de enige raad die geen enkele maand 'verzaak te'. „Maar ons bereikten steeds meer verzoeken om ook een maand te laten vallen. Dat dat nu augustus is, is geen Oost- burgse eigenwijsheid, maar hangt samen met de vakantietij den. Verschillende raadsleden hebben al laten weten dat ze weg zijn of het juist ontzettend druk hebben met mensen die hier op vakantie komen", verklaarde burgemeester J. Kruize. Volgens de burgemeester ston den op de voorlopige agenda's voor de commissies planologie en openbare werken die woens dag zouden vergaderen geen za ken die absoluut met voorrang moesten worden behandeld. B en w laten wel al vast weten dat ze een stuk grond tussen het Tragelwegje en Grote Beer in Oostburg willen aankopen. Op het terrein stond vroeger de commandopost van de Bescher ming Burgerbevolking (BB). De Dienst der Domeinen wil het perceel graag verkopen aan de gemeente en Oostburg kan het goed gebruiken voor uitbreiding van het woonplan Oostdijke. Verschillende raadsleden heb ben echter eerder laten weten dat ze eerst een onderzoek naar bodemvervuiling willen. Het Rijk geeft geen vrijwaringsclau sules af. B en w hebben echter voldoende vertrouwen in het in tussen verrichtte vervolgonder zoek. Daaruit zou zijn gebleken dat de 'bouw van woningen zon der bezwaar kan geschieden'. De aankoop van het stuk staat dus de eerstvolgende keer dat de commissies planologie verga dert, woensdag 28 augustus, op het programma. was bijzonder goed. Het pu bliek genoot er zichtbaar van. Wat het aantal bezoekers be treft. wil Pol van de Vijver geen getal noemen. Hij heeft echter de stellige indruk dat het druk ker was dan vorig jaar. De folklo ristische dag, die voor de twin tigste maal werd gehouden, blijkt elk jaar opnieuw een toe risten 'trekker'. De ringrijwedstrijden vormen het hart van de folkloristische dag. Er werd zaterdag een flinke strijd geleverd door de ringrij- ders van de 'overkant'. Ramon Vader uit Domburg met de mer rie Ciska won het kampioen schap van IJzendijke. Bij de sjezen ging de overwin ning naar Bram en Angelina Francke. Leo en Mieke de Visser kregen de prijs voor de mooist versierde sjees. Dat ringsteken in een sjees minder makkelijk is dan het lijkt, ervaarde burge meester J. Kruize van Oostburg 's middags. Hij miste de ring op een haar na. Zijn echtgenote deed het beter en stak de ring wel, onder luid applaus van het publiek. De folkloristische dag begon tra ditiegetrouw met een korte op tocht en een duivenloopvlucht. Deze werd gewonnen door de duivenmelkers George en Jordy de Boevere. Bij het krulbollen ging de beker naar Willy Comelis, Theo Ver meulen en André Pauwels. Bij het handboogschieten ging de overwinning naar Geert Neuker- mans. Tentoonstelling Bezoekers van de 'kant'-ten- toonstelling in het Streekmu seum maakten kans op een rei- scheque. Celin Leijnse uit Hoofdplaat was de 'ochtend'- winnaar; de 'middag'-winnaar is nog niet bekend. De kunst- en ambachtmarkt had zaterdag niet over belangstelling te kla gen en ook de deelnemers aan de jaarmarkt waren tevreden. Het kampioenschap van IJzen dijke van de Zeeuwse Ringlij ders Vereniging, waaraan vier entwintig ringlijders en twaalf sjezen-paren deelnamen, gaf na dertig beurten de volgende uit slag te zien: 1 Ramon Vader. 29 ringen; 2 Arno Francke. 28; 3 Sjaco de Visser, 27; 4 René Provoost, 25; 5 Peter Mavanus, 24, 6 Elly Simonse. 24 (winnares ploegstrienk, beste dame); 7 Jan Hendrikse, 24; 8 Pieter Dingemanse, 23; 9 Rinus de Visser, 22: 10 Bart ter Welle, 22. 11 Johnny Wisse, 22; 12 Cees de Kroo, 22; 13 Jan Willem Pop- pe, 22; 14 Cornelie Langebeeke, 22; 15 Erik Verburg, 21. 16 Henk van de Guchte.20, 17 Jannis de Visser, 19; 18 Kees Langebeeke sr, 19; 19 Simon Lous, 17; 20 André Marinissen, 15; 21 Wilco Maranus, 15; 22 Sjaak Luijk, 13; 23 Wim Geldof, 12; 24 Edwart Din gemanse 10 (winnaar pollepel, minst gestoken ringen). Uitslag sjezenrijden na 80 beurten: 1 Angelina en Bram Fancke, 79; 2 Na- tasja en Adrie Verhage, 74; 3 Mieke en Leo de Visser, 74; 4 Paulien Meij- ers en Gerrit vd Driest, 72, 5 Ina en Cor Coppoolse, 71,6 Corrie en Jan de Visser. 62; 7 Prina en Ab Paauwe, 61, 8 Lidy en Erik Bostelaar, 60, 9 Anne- marie en Hans van de Broeke, 55; 10 Koos en Kees Stroo, 54; 11 Lena en Bram Roose, 53; 12 Corrie. Tilroe en Ries de Visser, 43. Gewichtraadwedstrijd 'Werkend Trekpaard' (580 kilogram): A. Del- laert, IJzendijke. Geconcentreerd gaat dit paar tijdens de ringrijderij in IJzendijke op het doel af (foto Peter Verdurmen) TERNEUZEN - De Gentse Hon- davestiging vervoert meer en meer personenauto's per schip naar afzetgebieden in het Euro pese achterland. Door speciale, voor de binnenvaart geschikte, Roll on/Roll off (Ro/Ro)-schepen worden de personenwagens naar de belangrijkste Rijnha vens getransporteerd. Ook ko men steeds meer auto's per schip naar Gent (intussen al ruim 100.000 per jaar), niet al leen vanuit Japan maar ook vanuit assemblagefabrieken in Groot Brittannië en de Verenig de Staten. De directie van Honda meldt dat de nieuwe, uitgebreide trafieken 'een gunstige weerslag heeft' op de werkgelegenheid in de Gent se haven. Voor de haven van Ter- neuzen zal dat effect marginaal zijn. „De sleepbootdiensten en de bootlieden hebben er wat baat bij, maar daarmee heb je wel het gehad", aldus een woord voerder van de verkeerspost Temeuzen. Extra beveiligingsmaatregelen hoefden voor het grotere aanbod aan autoschepen niet worden getroffen. Ing W. M. Vinke, hoofd Dienstkring Kanaal van Ter- neuzen van Rijkswaterstaat: „We hebben speciale beveili- gingsbakken om de sluizen te behoeden voor aanvaringen. Die zullen nu wat vaker worden in gezet, maar we hebben geen nieuwe voorzieningen hoeven treffen." KLOOSTERZANDE - Jongeren uit Hulst en omliggende dorpen zouden in het weekeinde graag gebruik willen maken van een 'discobus'. De jeugd die nu in Klooosterzande wil 'stappen', is verplicht om op de fiets te ko men. en zelfs dan kunnen ze door de politie worden aange houden als ze een behoorlijke slok op hebben. VVN-coördinatrice M. Hemel- soet-De Jaeger was zaterdag avond onder de indruk van de verantwoordelijkheidszin van de jeugd. Veilig Verkeer Neder land richt zich met haar anti-al coholcampagnes in de eerste plaats op jongeren tussen 16 en 26 jaar. De slogan die nu op de billboards langs de wegen te vin den is 'Wel jong, niet gek' blijkt voor de Zeeuws-Vlaamse jonge ren op te gaan, Hemelsoet: „Bijna iedereen is zich bewust van de gevaren van alcohol. Mensen gaan met de laatste bus naar de overkant, rij den mee met een stel vrienden van wie de chauffeur niet drinkt of stappen op de fiets. De mees ten weten datje ook op dat ver voermiddel kan worden aange houden vanwege dronken rij den. Veel jongeren tussen de 16 en 22 jaar vroegen dan ook of wij niet eens aan de vervoersmaat schappijen willen vragen of er een discobus naar onder meer Hulst en Sint Jansteen kan rij den." Vrouw rijdt door na botsing GROEDE - In haar woonplaats reed M. de B. uit Groede vrij dagavond op de Provinciale Weg door na een botsing met de voor haar rijdende automobi list A. S. uit Den Helder. De vrouw werd later door de po litie thuis aangehouden. Ze bleek onder invloed van alcohol te verkeren. De politie nam een blaastest af en nam het rijbewijs van De B. in beslag. De Hontenisser burgemeester Th. Steenkamp was zaterdag avond de eerste in een rij van 75 die een enqüete en een ademtest werd afgenomen. „We zijn van acht tot twaalf constant in de weer geweest met een team van .VVN en het consultatiebureau voor alcohol en drugs. Gebleken is dat de mensen toch veel be wuster met drank omgaan. Veel chauffeurs zeiden alcoholvrij bier te drinken." Het was dit seizoen de eerste keer dat de 'meisjes van Veilig Verkeer' met de 'alcoholbus' in Zeeuwsch-Vlaanderen waren. De komende maand zijn ze nog bij een camping in Retranche- ment, disco's in Sluis en Groede en de Philippiense mosselfees ten te vinden. BRESKENS Touwtrekken - Op Dolle Woensdag werden in Breskens touwtrekwedstrijden gehouden. De ploeg van Driewegen (bij Biervliet) won overtuigend. De eerste vijf: 1. Driewegen, 2. Sportschool De Boevere. 3. Café Centraal, 4. P.J.Z. en 5. Casino. GRAAUW Kaarting; - In het gemeen schapshuis in Graauw werd een prijskaarting voor ouderen ge houden, waaraan 40 kaarters deelnamen. Uitslag. 1 J. Berting, Graauw; 2 E. Borm, Vogelwaarde; 3 mevrouw Van Campenhout, Deurne. Dit was de laatste kaarting voor de vakantie. De eerstvolgende kaarting is donderdag 22 augustus om 13.30 uur. Het echtpaar Jonkman-Doorns uit Temeuzen: 65 jaar getrouwd (foto Camile Schelstraete) TERNEUZEN - Het echtpaar G. Jonkman-Doorns uit Ter- neuzen vierde zondag in familiekring zijn 65-jarig huwe lijksfeest. Gerard Jonkman (86) is een geboren Terneuzenaar. Tot aan zijn pensioen heeft de heer Jonkman verschillende banen ge had. De langste periode (23 jaar) werkte hij als chauffeur-be steller bij een kruideniersbedrijf in Temeuzen. Daarnaast was hij in zijn woonplaats onder meer als voorman in dienst bij houthandel Devriendt en de laatste zes jaar (tot aan zijn pensioen) verrichtte hij havenwerkzaamheden bij het Ter- neuzense overslagbedrijf Ovet. Hoewel Jonkman moeilijk ter been is, mag hij nog graag een fietstochtje maken. Ook wordt regelmatig, bij mooi weer, een uitstapje gemaakt naar de ca ravan in Cadzand. Cornelia Elizabeth Dooms (85) is eveneens in Temeuzen ge boren. Zij heeft voornamelijk in de huishouding gewerkt. Met het opgroeien van de vier kinderen had ze handwerken als hobby. Ondanks het feit dat ze momenteel problemen heeft met haar rug, verkeert ze evenals haar man voor het overige nog in een goede gezondheid. Het beste bewijs hiervan is, dat het jubilerende paar nog steeds zelfstandig woont. Tot vorig jaar deed mevrouw Jonkman nog zelf het huishoudelijk werk. Vanwege haar rug komt er nu een werkster voor enkele keren per week de huishouding doen. Behalve veel bloemen en schriftelijke felicitaties heeft het briljanten paar ook een gelukstelegram van koningin Bea trix ontvangen. Naast vier kinderen heeft het echtpaar Jonk man negen kleinkinderen en negen achterkleinkinderen. IJZENDIJKE - Tijdens de folk loristische dag presenteerde de IJzendijkse brassband Geduld Overwint haar nieuwe uniform, 's Ochtends werd in het oude Jongelui voor vuurtje beboet BRESKENS - Op het strand na bij camping Zeebad in Bres kens is zaterdagnacht een aan tal jongelui betrapt bij het sto ken van een vuurtje. Volgens het lik op stuk beleid zijn de da ders veroordeeld tot het betalen van een geldboete. Bij het strandpaviljoen De Boe kanier aan de Zeedijk in Nieuw- vliet werd een bromfiets in brand gestoken. Van de dader(s) ontbreekt elk spoor. Inbraak in auto TERNEUZEN - Uit de auto van E. E. uit Terneuzen zijn zater dagnacht onder meer een auto radio, luidsprekers en waarde papieren ontvreemd. De auto stond geparkeerd in de Oude Vaart. E. had zijn auto zaterdag volge laden, omdat hij zondag wilde afreizen naar Turkije. De da- der(s) had(den) zich toegang ver schaft door het inslaan van een zijruitje. Het slachtoffer voelt zich vooral gedupeerd door de diefstal van zijn rijbewijs, ver blijfsvergunning en girobetaal kaarten. uniform nog een rondgang door IJzendijke gemaakt, 's Middags werd samen met het koor Zang- lust en de Troubadours van IJ zendijke een concert verzorgd in een bomvolle rk-kerk. Bij die gelegenheid hadden de 35 leden van Geduld Overwint voor het eerst hun nieuwe uniform aan. De oude uniformen zijn geschon ken aan de IJzendijkse 'brillen' koster Jac van Voorenberghe, die er een goede bestemming voor heeft. Het is de bedoeling dat de uniformen naar een groep in Ruanda gaan. Het nieuwe uniform van Geduld Overwint is lichtblauw van kleur en afgezet met zilveren bie zen. De combinatie blauw/zilver is niet toevalllig. De IJzendijkse vlag is blauw/wit van kleur. De oude uniformen waren na dertien jaar dringend aan ver vanging toe. Bovendien kwam Geduld Overwint een aantal uniformen tekort. Sinds de (her- )oprichting heeft de vereniging er een flink aantal leden bij ge kregen. Met de aanschaf van de nieuwe uniformen was een be drag van ruim 20.000 gulden ge moeid. Motor gestolen ZAAMSLAG - Een buiten boordmotor werd zaterdag nacht uit een schuur van De P. in Zaamslag ontvreemd. Een buur man van De P. had iemand even na middernacht nog in de buurt van de schuur gezien. Op 10 en 11 augustus BRESKENS - De organisatoren van de visserijfeesten in Bres kens denken de juiste formule te hebben gevonden. „Bezoe kers hoeven zich geen ogenblik te vervelen", zegt Lueien van de Broeke, lid van het organise rend comité. De feesten, die za terdag 10 en zondag 11 augustus voor de 38ste keer worden ge houden, zijn uitgegroeid tot het grootste evenement van de streek. De organisatoren schat ten dat er zo'n 100.000 bezoekers op afkomen. „Een de belangstel len neemt nog steeds toe", aldus Van de Broeke. Twee dagen lang bruist de West Zeeuws-Vlaamse vissersplaats van activiteiten. Het program ma begint zaterdagochtend om acht uur met een rommelmarkt op het Oranjeplein, die met na me bij de jeugd populair is. Een honderdtal ambulante handela ren strijkt neer op het haventer rein. De tweedaagse braderie tij dens de visserijfeesten zou nog veel groter kunnen zijn, want de organisatoren hebben meer dan 300 aanvragen gehad. „Als we gewild hadden, hadden de kraampjes tot Nummer Een kunnen staan." Een traditioneel hoogtepunt is de vlootshow op zaterdagmid dag. Om 14.30 uur vaart een twintigtal schepen uit. Het pu bliek kan gratis mee. Meester Adak, een waarzegger, komt twee dagen naar Breskens. Vo rig jaar stonden de bezoekers in de rij voor de handlezer. Een Vandalisme in Terneuzen TERNEUZEN - Vandalen heb ben zaterdagnacht twee auto banden van J. van H. uit Ter neuzen kapotgestoken. De auto stond geparkeerd in de Abeel- straat. De schade bedroeg 530 gulden. Onbekenden hebben vermoede lijk zaterdagnacht een vuilcon tainer van havenmeester De P. aan de Veerhaven van Terneu zen in het water geduwd. De con tainer moet volgens de politie nog worden opgevist. Bromfiets gestolen TERNEUZEN - Zondagmorgen kwam J. de K. uit Terneuzen tot de ontdekking dat zijn bromfiets in de Noordstraat van zijn woon plaats was gestolen. De K. had zijn brommer geparkeerd om daarna een wandeling te maken. Volgens de politie zou(den) de dader(s) mogelijk op de hoogte zijn geweest, want De K. par keerde elke zondag de bromfiets op de vaste plaats. Bassisschool in Lamswaarde vierde feest LAMSWAARDE - Verkleed als echte indianen vierden de kin deren en leerkrachten van ba sisschool De Oostvogel in Lams waarde donderdag het 12',5-ja- rig bestaan van het indertijd vernieuwde schoolgebouw. Met deze activiteiten werd tevens de 100ste leerling officieel ver welkomd. Door de gestaag neer vallende regen kon het pro gramma niet volgens het draai boek worden afgewerkt. De speurtocht door het dorp werd 's morgens nog wel afge legd door de bovenbouw-groe pen, maar de onderbouw luister de 's middags op school als alter natief voor deze tocht naar pas sende verhaaltjes. Het buiten geplande maken van wigwams en een totempaal verhuisde naar binnen. Ondanks een be perkte ruimte vermaakten de als indianen geschminkte leer lingen zich naai' hartelust met deze activiteiten. Tussen de middag schoof men gezamenlijk aan tafel voor een fritesmaaltijd. Als afsluiting van het jubileum feest werd nog een echte india- nendans uitgevoerd. Het afslui tende kampvuur kwam door de slechte weersomstandigheden te vervallen. 'trekker' is zaterdagmiddag Va ra's kindersongfestival. Groep jes en solisten uit de streek zip gen liedjes van 'Kinderen voe Kinderen'. Vara disc-jocke Henk Westbroek presenteert he; festival, dat om 15.15 uur begint In de haven zijn wedstrijden georganiseerd door de plaatse lijke zwemvereniging Schelde stroom. Om 15.30 uur springen de eerste zwemmers het wate in. Vis De visserijfeesten zijn mede op gezet om het produkt 'vis' te pro moten. Daarom wordt beide da gen gratis vers gebakken vis uil gedeeld door de Zwinbakker: uit Knokke-Heist. In de vismijn worden zaterdagmiddag van 16.00 tot 16.30 uur proevertjes garnaal verstrekt. Tal van bp kende artiesten doen de vissen- plaats aan. Arne Jansen treed; zaterdagmiddag om 16.30 uurq in de vismijn met het orkes 'New Four'. Veronica's zomei truck biedt zaterdagavond van af 18.30 uur volop vertier. Aandi show wordt meegewerkt doo Albert West, Corrie Konings e het duo Frank en Mirella. Di Veronica-medewerkers Bé B.O.O.S. en Will Luikinga pra ten het artiestengala aan elkaar De Milk House discoshow pro moot op muzikale wijze 'meli als witte motor'. Er wordt ooi een quiz gehouden. Muziekver eniging De Toekomst uit Sini Niklaas en het bekende Bra bantse dweilorkest 't- Agste zor gen zaterdag voor de vrolijkf noot. Het programma wordt d( eerste dag, evenals zondag, afge sloten met een groot volksbal in de vismijn. Zaterdag 'tekent'het orkest 'The Neuw Four' voordi muziek en zondag het orkest 'D( Turbo's'. Zondagochtend om 9.00 uur klimmen honderden trimmen op de fiets voor een tocht doortfe streek. Vorig jaar waren er vol gens de organisatoren meer dai 300 deelnemers. De braderie bij de haven begint zondag om 12.W uur. Een nieuwe attractie is hel vliegend bed, een variant op d( bekende rodeo stier. De Sport Tour van van het blad Voetbai International komt zondagmid dag opnieuw naar Breskens. Het affiche vermeldt als attracties onder meer een reuze video wall, springkussen, motor mini-trikp baan en een computer-fietswed strijd. Een andere sterke troef is het artiestengala op het Oranje- plein met optredens van de zan ger Jaap Smoor, Marco Borsata René de Haan, René Schuman en Peter Koelewijn. Hoge ver wachtingen hebben de organisa- toren ook van de Camel Trophy Road-show. Het spektakel is geïnspireerd op de gelijknamige race. Uit het publiek worden els uur twee teams gekozen, die bin nen een tijdslimiet een parcouis moeten afleggen. Er moet ondei meer een brug van boomstam men worden gebouwd. De mu ziekvereniging Hoofdplaat en het dweilorkest 't Agste zullen de feestelijkheden zondagmid dag muzikaal omlijsten. Op het Spuiplein komt een aantal ker misattracties te staan, evenals bij de haven. In de horecabedrij ven kan worden gedanst. Met een kleurrijk slotvuurwerk wordt het tweedaagse feest zon dagavond afgesloten. Minder vlot De voorbereidingen voor de vis serijfeesten zijn minder vlot ver lopen dan voorgaande jaren. De organisatoren hebben langer dan anders moeten wachten op de benodigde vergunningen. Volgens Lucien van de Broeke zijn de ambtenaren van de ge meente Oostburg daar verant-, woordelijk voor. „Ze zijn bang om fouten te maken." Het comi té heeft zich er over verbaasd dat de vergunningen onderte-, kend zijn door een ambtenaar'en niet door het college. Met de organisatie van het twee daagse feest is zo'n 75.000 gulden gemoeid. De gemeente Oost- burg geeft een garantiesubsidie van 10.000 gulden. Het kost het comité steeds meer moeite om rond te komen. Hier en daar moet worden beknibbeld. Zo komt er dit jaar maar één dweil band naar Breskens. KOEWACHT Vernieling RETRANCHEMENT - Bij een pompstation in Retranchement ontdekte eigenaar Van C. dat een luchtslang werd vernield. De dader is niet bekend. Oud papier - De muziekver eniging Eendracht Maakt Macht (EMM) haalt dinsdag vanaf 9.00 uur oud papier op in Koewacht. De opbrengst is be stemd voor de verenigingskas. SAS VAN GENT Ouderenbond - De afdeling Sas van Gent van de Algemene Nederlandse Bond voor Oude ren (ANBO) houdt donderdag 25 juli een bingo en verloting in het clubgebouw De Regenboog aan de Kloosterlaan. De aanvang is om 14 uur. Automobilist ramt paaltjes TERNEUZEN - De 28-jarige Terneuzenaar C. S. heeft zon dagmorgen omstreeks acht uur onder invloed van alcohol een spoor van vernielingen achter gelaten in zijn woonplaats. S. ramde eerst met zijn auto een aantal paaltjes in de Axelse- straat, vervolgens raakte hij een lantaarnpaal in de Van der Waalsstraat. Daarna begon de auto te slepen door een kapotte band. Aan de zijkant van de al gemene begraafplaats kwam de auto tegen de stoeprand in het Schuberthof tot stilstand. Daar bleek dat de rechtervoorkant aanzienlijke schade had opgelo pen. De bestuurder van de auto was inmiddels voor aankomst van de politie naar huis gelopen. S. werd thuis opgehaald en voor verhoor meegenomen naar het politieb.ureau. Ook werd een blaastest afgenomen, waaruit bleek dat de toegestane alcohol- promillage ruimschoots werd overschreden. Dobbelman compact pak a 1,25 kg wmm t geen 8,39 ^7 sm met 15% gratis Ambi Pur Permanente luchtverfrisser O 69 geen 3,89 J a Nu met gratis extra navulling Crepe WC-papier m Q 4 rollen, 9r99 f Spiritus 1 hele liter, 4-£9 voor uw 49 barbecue leest I Page mini-pack zakdoekjes en pakje a 10 stuks j 4-t79 Autan Stick bbqc 30 ml 7 geen 8,95 Delial Tropical milk 200 ml, -|0 95 geen 13,95 Hawaii Braun zonnemilk fac. 4 O 99 500 ml, 4^0, - M FiXiês Al en Fixies luiers Compact nu Boy of Girl 33 div. soorten 46:96 15.951 Miauw kattediner div. soorten "4 59 410 gr, -H79 a Ria inlegkruisjes normaal rfumeerd Tampax tampons .1 met inbrenghuls div. soorten 333 ml, geen 11,84 Wilkinson Sword Contact Plus scheerset Houder_ met beweegbare i mesjes Wilkinson Sword Contact Plus beweeg- QQ bare mesjes 10 stuks v Desert Flower bodylotion ÉAS Color 100 3x125 gr, 3£9 Ychabelledeorollers in div. geuren QQ 50 ml 1 1,45 korting 624 opnames Iers en meerdere filialen in geheel Nederland

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 20