Brand legt loods in Hulst in de as SCHLECKER Molenstraatfeesten Kloosterzande succes 27." De fokveedag in Kloosterzande is in ere hersteld Veel kwaliteit bij keuring Zeeuwse warmbloedpaarden H M 55 *z uU P 2 UC rsT 10.19 dbl5?°l 249 -I 69 195 Sas van Gent eist aanpak van illegale lozingen in kanaal J. Melis pakt vierde prijs uit Barcelona streek Vlammen dreigden over te slaan naar belendende woning WATERSCHAP HULSTER AMBACHT 7?5 Terneuzen, Nieuwstraat 26-28, Vlietstraat 7, 5? 4? r.99 J decoupon I -,50 korting I o nu L- MAANDAG 8 JULI 1991 ,z g KLOOSTERZANDE - De fokveedag in Kloosterzande is weer in ere hersteld. Dit zei secretaris C. Schelfhout van het organisatiecomité zaterdag na de succesvol verlopen zestiende uitgave van deze vee tentoonstelling. Door de geringe belangstelling vorig jaar zowel van de deelnemende veehouders als het publiek hing het voortbe staan van de fokveedag aan een zijden draadje. Dit jaar was de fok veedag gekoppeld aan de Molenstraatfeesten. Veertien inzenders voerden 's morgens ruim 90 stuks vee aan naar het terrein op de hoek van de Cloosterstraat met de Willem de Zwij gerlaan. Naast melkvee werd er ook rundvee van het Belgisch wit blauwe ras aangevoerd. Ter opluistering van de fokveedag stonden zeven fraaie exemplaren van het ras Blonde Aquitaine tentoonge steld. Na de eerste selecties van de kampioenskeuringen volgde 's middags een défilé van de bekroonde dieren. Als attractie konden belangstellenden het gewicht van een stier ra den. Van de 150 raders schatte de heer De Kraker uit Zaamslag op de kilo nauwkeurig het gewicht. Burgemeester Th. A. M. Steenkamp reikte in samenwerking met voorzitter K. J. A. baron Collot d'Escury van het organiserende comité de prijzen uit. Uitslag: Belgische Wit Blauwen: vetvee stier: kampioen Barnum van M. Suy uit Hulst. Kampioen koeien: Pummetje van Jac. den Hamer uit Axel. Kampioen vaarskalveren: Pieternel van de Ferdinandus van Th. Verstraeten uit Hulst. Kampioen melkvee: beste groep vaar zen: P. Riemens uit Hoek. Reservekampioen jonge koeien (tot vier jaar): Boukje 54 van C. van Beek uit Vogelwaarde. Kampioen jonge koeien: Antje 166 van Isaac de Feyter uit Axel. Reservekampioen oudere koeien; Johanna 4 van C. van Beek uit Vogelwaarde. Kam pioen oudere koeien: Dina 40 van P. A. Riemens uit Hoek. Algemeen kampioen werd eveneens Dina 40 van P. A. Riemens uit Hoek. HULST - Een brand heeft zater dagmiddag het oude opslagde pot van de firma De Moor-Vlae- minck aan de Van Maelstede- weg in Hulst in de as gelegd. De brand brak uit rond half vijf. De Hulster vrijwillige brandweer was snel ter plaatse met een ho ge- en een lagedrukbluswagen, alsmede een ladderwagen. De vijftien brandweerlieden die werden ingezet concentreerden zich in eerste instantie op het ou de kantoor van de firma, waar de vlammen het eerst waren opge laaid. De brand dreigde over te slaan op een belendende wo- Grote drukte op Vlaamse kermis CLINGE - Op een zonovergoten schoolplein van de Clingse ba sisschool is zaterdagmniddag de tweede Vlaamse kermis ge houden. De opbrengst was be doeld om de schoolbibliotheek aan te vullen. Veel belangstelling trok het on derdeel rad van fortuin. Verder waren er nog vele andere attrac ties, zoals een eenden viskraam, luchtkussen, stokkenvang- kraam en komkommer kappen. De talrijke aanwezige kinderen konden tevens hun gezicht laten schminken, terwijl ook velen hun geluk beproefden bij de grabbelton. Voor de ouders was er een gezellig café ingericht, ter wijl de hongerigen zich tegoed konden doen aan de wafel kraam. Voor de oud-leerlingen van de Clingse basisschool was een fototentoonstelling inge richt. De boerenkapel De Deur trappers zorgde voor de muziek. KLOOSTERZANDE - Het mooie weer de afgelopen twee dagen is de redding geweest van de Molenstraatfeesten in Kloos terzande. Organisator C. M. Roctus liet daarover zondag geen twijfel bestaan. Zaterdag en zondag trok het dorpsfeest vele honderden bezoekers. Dit in tegenstelling tot de voor gaande drie edities toen hel gro te publiek het wegens de slechte weersomstandigheden liet af weten. „We vreesden echt dat het weer ons parten zou spelen en dat we de achtste editie, volgend jaar. wel op onze buik konden schrij ven. Het is bijzonder moeilijk om in een dorp een dergelijk evene ment te organiseren. Temeer, omdat slechts een betrekkelijk kleine groep vrijwilligers alles moet regelen. Als je dan keer op keer met rotweer te maken krijgt, ebt dat enthousiasme weg. Gelukkig hebben we - het organisatie-comité - na dit weekeinde moed verzameld om ning. Mede doordat het dak van het oude gebouw gedeeltelijk in zakte kon dit worden voorko men. Niettemin moest de zijge vel van de woning geruime tijd nat gehouden worden. Bouwvallig De brandweer kon niet voorko men dat het oude bouwvallige SAS VAN GENT - De welzijns- raad van Sas van Gent wil dat het gemeentebestuur van Zelza- te onmiddellijk maatregelen treft om de illegale lozingen van chemisch afval in het kanaal Gent-Terneuzen te beëindigen. Het gaat om afval van binnen vaartschepen dat ligt opgesla gen achter het grenskantoor aan de Westkade, juist over de grens. Normaal betreft het hier een in- zameldepot van afgedraaide olie en andere afvalprodukten van de schepen, maar volgens secre taris M. Vereecken van de wel- zijnsraad wordt er van alles ge dumpt. „Probleem is dat er vier grote containers staan voor afval, die regelmatig geleegd worden. Vaak staat er naast die contai ners nog andere rommel, maar die blijft gewoon staan. Nu staat er over een lengte van bijna 200 volgend jaar weer aan de slag te gaan", zei Roctus. Het festijn werd officieel in gang gezet door burgemeester Th. Steenkamp, die voor de gelegen heid snel verhuisd was met zijn gezin van Dongen naar Kloos terzande. „We wilden dit dorps feest als nieuwe ingezetenen bij wonen," zei hij in zijn openings woord. In verband met het overlijden van R. Goossen, een stuwende kracht achter de plaatselijke harmonie Sint-Cecilia en ver schillende andere verenigingen in Kloosterzande. gingen de Mo lenstraatfeesten op ingetogen wijze van start. Uit piëteit werd de rondgang van de harmonie door het dorp afgelast. Ook werd afgezien van de plaatsing van een feesttent bij het postkantoor aan de Kloosterstraat. In de kroegen aan de Klooster straat was zaterdag- en zondag avond wel het nodige muzikale vertier. Verder konden de bezoe kers een rondgang maken langs gebouw - dat overigens op punt stond om te wijken voor nieuwe winkel- en kantoorruimten - ge heel uitbrandde. In de voormalige kunstmestop- slaghal lagen slechts wat oude meubeltjes, autobanden en een geringe hoeveelheid dieselolie opgeslagen. Na een uur kon brandweercom- meter allerhande rotzooi, vaatjes en dozen. Elke keer als er een beetje regen gevallen is zie je van allerlei troep het kanaal in glijden. Dat is ongehoord en daar moet snel een einde aan ko men", meent Vereecken. Brandbrief De welzijnsraad heeft dan ook een brandbrief geschreven aan het Zelzaatse gemeentebestuur met het verzoek om maatrege len te treffen. Ook de gemeente Sas van Gent is aangeschreven met het verzoek de bestuurders van de buurgemeente tot spoed te manen. „Het is toch van de gekke dat in Nederland alle moeite betracht wordt om lozingen op het kanaal ongedaan te maken, terwijl am per 50 meter over de grens de rot zooi zo het kanaal instroomt," benadrukt de verontruste secre taris van de Sasse welzijnsraad. Van een medewerker VLISSINGEN - Vrijdagmorgen tussen 8 en 9 uur werden de dui ven van de nationale wedvlucht Barcelona gelost. Er namen ruim 8000 duiven deel. Zater dagmorgen klokte Jo Melis, Zoutelande om 8.59 uur op een afstand van 1128 kilometer de 4e prijs nationaal. Aan de provinciale vlucht uit Li moges namen 1558 duiven deel. Jos. Dupuy, Sluiskil, won de vlucht met een snelheid van 1437 meter per minuut. De vlucht Limoges kende een zeer vlot verloop. De zaterdagvliege rij was in Tours. Van de 2626 dui ven werd J. Marteyn uit Souburg winnaar met een snelheid van ruim 00 kilometer per uur. De vroegste meldingen zijn: Barcelo na; Jo. Melis. Zoutelande, 8.59-11 15- 11.19- en 11.26 uur; H Wijnacker, Hengstdijk 9.39 uur; Jac. Siereveld, Amemuiden, 9 56 uur; Jan van Pee- nen. Souburg. 9.58 en 10 43 uur; H Vermeulen, Schore, 10.01 uur; Kees Dingemanse. Arnemuiden. 10.15- 11.18 uur; Ridderhof Kloosterzande, 10.15 en 10.18 uur; W. Kwist. Middel burg, 10.47 uur; P Verburg, Krabben- dijke, 10.48-11.18 uur, J Crucq, Nieuw en St. Joosland, 10.58 uur; M. van Nieulande, Nieuw en St. Joos land, 11.01 uur; K Roelse, Domburg, 11 08 uur, P Schroevers, Arnemui den, 11.10 uur, R. Minderhout, West- kapelle, 11 12 uur; Vroegste meldin gen Limoges, 1558 duiven; Jos. Du puy. Sluiskil, 14.52uur, 1437m. H van der Veeke. Westdorpe, 14 51u/1432m; de meer dan zestig kraampjes met een keur aan waren, die in de straat stonden opgesteld. Voor de jeugd was een luchtkas teel geïnstalleerd op het Marij- keplein. Verder zorgden ver schillende muziekgezelschap pen voor vertier op de diverse terrasjes. Ook de andere - sportieve - eve nementen. motorcross, sportfes- tival, verschillende demonstra ties en de fokveedag. die ter gele genheid van de Molenstraatfees ten waren georganiseerd trok ken veel deelnemers en toe schouwers. Kaarting BRESKENS - Aan de kaarting op de Arjoanbolbaan in Bres- kens namen 48 kaarters deel. Uitslag bieden: 1 B Ghijs, 2 A. Ver- helst, 3 A de Zutter Jokeren: 1 R. van Hoeve. 2 M. Kuzee, 3 B. Riemens. mandant A. A. L. der Weduwe het sein 'brand meester' geven. Het nablussen vergde nog gerui- L, van Vliembergen, Graauw, 15.02u/ 1425m, M. van Iwaarden, Krumin- gen, 15.15u/1413m; M. van Belzen, Vlissmgen, 15.10u/1410m; J. Verhaa- gen, Goes, 15.19u/1406m; A. Mattens, St. Jansteen, 15.04u/1406m, Adr. Thijs, Heikant, 15.03u/1405m; Geir- naert-de Betuwe, Sas van Gent, 14 58u/1404m; M Buysse, Oostburg, 15.02u/1491m; R de Caluwe, Sas van Gent, 14.59u/1400m; A Arens. Spui, 15 06u/1399m', R. Herman, Axel, 15 05u/1397m; R. Ras. Breskens, 15 10u/1396m. J Nijsen, Middelburg, 15 18u/1395m; D Dieleman, Axel. 15 06u/1395m, Ph. Steketee. Yerseke, 15 27u/1389m. G. Dusarduyn, Gz, Groede, 15.11u/1388m: A. van Mer- rienboer. Souburg. 15.18u/1388m; G. Schrier, Cadzand. 15.09u/1388m. B. Neve, Breskens, 15,14u/1383m; D van Kerkhoven, Retranchement, 15 10u/1375m: J Zeegers, Kapelle, 15 30u/1372m. S Neeteson, Klooster zande. 15.23u/1371m. J Elegeert, Koewacht, 15.12u/1370m; Gebr Franse, Kwadendamme, 15.27u/ 1367m, L. Claessens en Zn, 's Heeren- hoek. 15 30u/1358m; J Castel, Vlis- singen, 15.28u/1356m, G. Tas, Water landkerkje, 15 17u/1355m, Comb Je- remiasse, Wemeldinge. 15.43u/ 1347m, J. van Almenkerk, Zierikzee, 15.52u/1346m; Vroegste meldingen. Tours. 2626 duiven. J Marteyn. Sou burg, 12 03u/1510m. L. Lievense. 12.02u/1504m; K. Roelse, Zoutelan de, 12.03u/1500m; Comb, van der Kamp, Zierikzee, 12.24u/1498m, P Auto tegen lantaarnpaal HULST - Bij een verkeersonge luk in de Zoutestraat in Hulst is zaterdagmiddag omstreeks half vijf een auto flink beschadigd. Een lantaarnpaal, waartegen de auto tot stilstand kwam, werd vernield. De bestuurder, R. N. uit Hulst, blerek te veel te heb ben gedronken. me tijd. De brandweer tast in het duister over de oorzaak van de brand. De technische recherche Van Belzen, Colijnsplaat. 12.18u/ 1397m; Mevr Verwei, Kortgene, 12.17u/1495m; Baan-Beekman, Mid delburg, 12.08u/1491m; M. Schroe vers en Zn, 12.09u/1490m. Mevr Quist en Zn, St. Philipsland, 12 40u/ 1478m J. C Bouterse, Goes, 12.18u/ 1472m; Ch. Ras, Breskens. 12.05u/ 1468m; W de Putter. Zaamslag, 12.07u/1452m; A de Bruine, Terneu zen, 12.06u/1454m, M. J Laban en Zn, Tholen, 12.33u/1451m; Hans de Vos. Borsele, 12.19u/1444m; C. Bal, Nieu- van de rijkspolitie stelt een on derzoek in naar de oorzaak. In verband met de brand sloot de Hulster politie de Van Mael- stede tijdelijk af voor het ver keer. De vele kooptoeristen wer den via andere wegen de stad in en uit geleid. De brand trok veel bekijks. Folklore en muziek in Hulst HULST - De bezoekers van de Reynaertslad konden zondag genieten van een hoogstaand cultureel evenement. Voor de vierde keer hield de volksdans groep Hava Naguila uit Vogel waarde een muziek- en folklore- festival. Trekpleisters waren de Bulgaarse groep Gabrovo en de Grupo Callaric uit Ecuador. Vijf Nederlandse groepen com pleteerden het geheel. De deelnemers werden voor hun optredens in de burgerzaal van het stadhuis ontvangen door burgemeester en wethouders. Daarna volgde een optocht door het centrum van Hulst, waarbij ook antieke aanspanningen van de vereniging 'In d'n Triemn' aan de toeschouwers voorbij trokken. In de namiddag ver zorgden de folkoregroepen op tredens op vier verschillende lo- katies. De Bulgaren brachten authentieke dansen met muziek en zang uit hun land, terwijl de tien muzikanten uit Ecuador welluidende klanken uit Mid- den-Amerika lieten horen. Hol landse folkore kwam op naam van Folklorite uit Heinkens- zand, Vodago (Goes), Scaldis (Hansweert) en Hava Naguila. Ook de in Hulst gevestigde Pool se folkloregroep Pofajdok gaf een staaltje van haar kunnen. werkerk, 12.39u/1442m; Gebr. Cle ment, Krabbendijke, 12.27u/1442in; P van Stee. Yerseke, 12.29u/1440m; D Bareman Zn, Zaamslag, 12.14u/ 1423m, J. van de Velde, Wemeldinge, 12.33u/1423m; H Havermans. Oud- Vossemeer, 12.45u/1409m; W. van Bo ven, Rilland, 12,35u/1402m. J Moer land. Scherpenisse, 12.47u/1390m; H Westveer, Wolfaartsdijk, 12.41u/ 1383m; van Poorten-Boey, Ossems- se, 1381m; A. van Gorsel, Smerdiek, 12.50u/1378m. VROUWENPOLDER - De fok kers en eigenaars van de warm bloedpaarden in Zeeland kun nen tevreden zijn. Er is veel kwaliteit in de provincie. Dat is zaterdag gebleken bij de jaar lijkse centrale keuring van de afdeling Zeeland van de Ko ninklijke Vereniging Warm bloed Paardenstamboek Neder land (KWPN). Op de terreinen van Manege "De Eendracht' in Vrouwenpolder kreeg de jury ruim honderd tach tig paarden te beoordelen. Een groot deel daarvan scoorde een eerste premie. Vooral bij de veu lens (onder invloed van enkele hengsten waarvan de hoge ver wachtingen lijken uit te komen) en 3-jarigen konden hoge waar deringen worden gegeven. De eerstgeplaatste paarden van en kele rubrieken zullen Zeeland in september vertegenwoordigen bij de landelijke keuringen in Utrecht. Het morgenprogramma liep wat uit. Na de middag ging het heel wat vlotter en kon vrijwel op tijd worden gewerkt. De leden van 'De Eendracht' hadden veel suc ces met hun shows ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan van de Vrouwenpolderse mane ge. Het evenement trok zo'n vijf tienhonderd bezoekers. Bij de keuringen zijn de merries Chostess en Cleverlady (eigen dom van respectievelijk Ou- wens, Wouwse Plantage en De Feyter Seydlitz, Terhole) defini tief aangewezen als keurmerrie. Calico van Van Nieuwenhuyzen, Nieuw- en Sint Joosland en Do- rellen van Pluym, Hulst zijn aan gewezen als voorlopige keur merrie. Het aantal tuigpaarden in Zee land blijft klein, maar er is een goede kern aanwezig. De vol houders lijken een goede toe komst tegemoet te gaan. Uitslagen, alle eerste premie: Rijpaarden: Jongere merrieveulens: Jolicoeur, J. W. Verboom, 's-Heer Arendskerke; Jinette, Gebr. van Stee, Yerseke; Jor- na Primeur, J. W. Boonman, Ovezan- de; NN, H. Picavet, Hulst; NN, H. Brooymans, St. Anneland; Jade, Bu- teyn-Goudswaard, Hoedekendker- ke. Jongere hengstveulens: Jappeloupe, A. de Nooyer, Gapinge; J. Wiseguy, H. Picavet, Hulst; Jalesco, M. van Westeinde, Oostburg; Jappeloupe d'Or, L. Savat en J. Kaas, Nieuwvliet. Oudere merrieveulens: Jodelady, C, de Feyter, Terhole; Jessica, J. Haak, Hoek; NN, J. Buteyn-Goudswaard, Hoedekenskerke, Jolicoeur, De Laander, Westdorpe; Justina Utopia, A.Schout, Kapelle; Joanne. Gebr. Van Stee, Yerseke; Jennifer, B. Ree horst-Westerweel, Kerkwerve. Kampioen merrieveulen: Jolicoeur van J. Verboom, 's-Heer Arendsker ke. Oudere hengstveulens: Jeroen, C. de Feyter-Seydlitz, Terhole; Jalisco, J Haak, Hoek; Joli d'Or, J. Kaas. Phi lippine. Kampioen hengstveulens: Jappelou pe, A. de Nooyer, Gapinge. 4/7-jarige stamboekmerrie met veu lens of hoogdrachtig (le premie en ster): Flicka, Van Stee, Yerseke; Fan cy, D. Maris, Grijpskerke; Edelweiss, mej. M. van Westeinde, Oostburg; Fortune, J. Overbeeke, Veere. 4/7-jarige stamboekmerries zonder veulen: Ellen, L. Dingemanse, Yerse ke; Cadermie, H. Poppelaars, Kott, gene; Dimona, W Walraven, Veere Danilla, J, Walhout, Hoek: Cornelia Veraart-Nijssen, IJzendijke. 8-jarige en oudere merries met ster predikaat: Paola, J. Verboom, 's Heer Arendskerke. 1-jarige veulenboekmarries isha Fam. Bergwerff, Middelburg; Ionne vanck, H. Poppelaars, Kortgene; Ins J. Haak, Hoek; Icarja, J. Noordhoek Kortgene; Ikone, K. Rekkers, Mid delburg. Tuigpaarden: veulens: Jiska, Lous-Roose-Wonder gem. Oostkapelle; Jody, J. Verhagej Koudekerke. 1-jarige veulenboekmerries: Irma, Lous-Roose-WondergemOostkapel le. 3-jarige stamboekmerries, met ster Gemma, Lous-Roose-Wondergem' Oostkapelle 4/7-jarige stamboekmerries met veu len en hoogdrachtig (met ster); Cam burga, A. Hamelink, Kapellebrug, Rijpaarden: 4/7-jarige stermerries met veulen o hoogdrachtig zonder IBOP-certifi caat). voorlopige keur: Dorellen, J Pluym, Hulst. Calico, Van Nieuwen huyzen, Nieuw-en Sint Joosland -j 4/7-jarige keurmerries Carole, C. df Feyter-Seydlitz, Terhole; Doenja, G Quist. Arnemuiden. 4/7-jarige stermerries met veulen ei IBOP-certiflcaat, met ster: Chostess M. Ouwens, Wouwse Plantage; Cle verlady, C. de Feyter, Terhole. i 2-jarige veulenboekmerries (uitnodi ging naar Utrecht): Hercona, E. d( Dreu-Kraak, Serooskerke; Hendrie ka, C. Paauwe, Yerseke; Heidylleur J. Hanse, Burgh-Haamstede; Ha trichta, Fam. Bergwerff, Middelburg Hodientje, en Hioüta, A. de Nooijer Gapinge. Zadelrubriek (uitgezonden naai Utrecht): Edwin, mwvr, B. Reehorst Westerweel, Kerkwerve. Elvira, P Westveer, Kapelle; Etrichta, ster, J Goedegebure, Kapelle; Furiosa, ster1 Fam Bergwerff, Middelburg; Evelie ne, K. Christiaanse, Middelburg. Fokmerries onder het zadel Clever lady, ster, C. de Feyter-Seydlitz, Ter hole; Doenja, keur, G. Quist, Ame muiden; Elmira, ster, E. Tas-var Driel, Waterlandkerkje. 3-jarige stamboekmerries, met ster Gamora, Gebr, v. d. Kerkhove, Koe wacht; giana, G. Kloet. Nieuw- er Sint Joosland; Gazelle. C. Hart hoorn, 's-Gravenpolder; Grada, C Paauwe, Yerseke; Gucci, H. Picavet Hulst; Gamantha, I. de Vetter, Hei kant. Kampioen oudere merries: Dorellen J. Pluym, Hulst. Kampioen jongere Merries: Gamora Gebr. v. d. Kerkhove, Koewacht. Kampioen tuigpaarden: Camburga A. Hamelink, Kapellebrug. Vlam in pan TERNEUZEN - De Temeuzenst brandweer is in de nacht van za ter- op zondag uitgerukt om een keukenbrandje in het Wilgen- plantsoen te beteugelen. De be woner van het pand, A., had de fritespan op het gas gezet en was vervolgens in slaap gevallen. Toen hij wakker werd stond de afzuigkap en een deel van de keuken in brand en hing er een dikke rook in heel het huis. De brandweer had de brand binnen kort tijdbestek onder controle De schade viel mee. A. is verze kerd. GEMEENTE OOSTBURG Vanaf 8 juli 1991 ligt gedurende een periode van vier weken in het gemeentehuis voor een ieder ter inzage het: JAARPROGRAMMA SPECIFIEK WELZIJN 1992 Gedurende de periode dat het jaarprogramma ter inzage ligt kunnen schriftelijke voorstellen tot wijziging worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Oostburg. Mondelinge voorstellen tot wijziging van het jaar programma kunnen worden gedaan tijdens de hoorzitting op 31 juli 1991 om 19.30 uur in het ge meentehuis. Bezwaren van instellingen, personen en organisa ties die niet gedurende de inspraaktermijn naar voren zijn gebracht zullen niet ontvankelijk wor den verklaard. Oostburg, 5 juli 1991 Burgemeester en wethouders van Oostburg, A. de Feijter, wnd. burgemeester J. Bouman, wnd. secretaris Het ging niet allemaal van een leien dakje toen de plaatselijke jeugd zich met spulletjes voor de kraampjesmarkt installeerde tij dens de Molenstraatfeesten in Kloosterzande foto Camile Schelstraete) M jgg öm BEKENDMAKING Op grond van het bepaalde in artikel 156c lid 2 van het algemeen Zeeuws waterschapsreglement maakt het dagelijks bestuur van het waterschap Hulster Ambacht bekend dat vanaf 8 juli 1991 tot 8 augustus 1991 op de griffie van het waterschap, Gentsestraat 38 te Hulst en op de secretarieën van de gemeenten Axel, Hontenisse, Hulst en Ter- neuzen voor een ieder ter inzage ligt het besluit van 26 juni 1991 tot vaststelling van het peilbe- sluit waterschap Hulster Ambacht. Gedurende de termijn van terinzagelegging kun nen tegen de vaststelling van het peilbesluit be zwaren worden ingediend bij het college van Ge deputeerde Staten van Zeeland te Middelburg. Opgemerkt wordt dat van deze mogelijkheid en kel gebruik kan worden gemaakt door degenen die ook bezwaren tegen het ontwerp hebben inge diend. Hulst, 8 juli 1991. Het dagelijks bestuur van het waterschap Hulster Ambacht K. J. A. Baron Collot d'Escury, dijkgraaf C. B. Ysebaert, griffier Fleuril vloeibaar flacon a 1 liter geen 7,29 Met gratis Oility Ajax allesreinigeiw q normaal of citroen 3 750 ml, £69 Cmn Ariel compact Edet softline decor rose of groen, H 99 Depa huisvuilzakken 20 stuks, £79 WC eend toiletblok 4t79 Roxasect insectenspray 400 ml D.E. Moccona Roodmerk oploskoffie f QQ 50 gr, £49 Friskies kattebakvulling qe zak a 4,5 kg, Jï/O £96 w» Handig voor onderweg reisverband qq trommel no. 3 v| Nieuw Fixies Jumboverpakking Boy of Girl Compact div.soorten, 9£96 IC Libresse superdun of maxi normaal maandverband numetspaaraktie voor voordelige ^2 y handdoek ^2 Kotex Brevia inlegkruisjes pak a 30 stuks OQ Nu met 4 st gratis AS bodylotion qq div soorten, yy 500 ml ®T Wellaspray Forte pomp spray non-aero pQr flacon a 200 ml, 6£6 Studioline gel 2 flacons nu C extra voordelig II w geen 15,90 Nivea zonnemilk fac. 8 waterproof m QC voor kinderen AS Diafilm- qq rolletje 36 opnames Elmex reissetje gg 2 tubes tandpasta Trisa tanden borstels div.soorten, 4-49 pFa [shampoo-douche I active 250 ml, normaal 4,29 nu tegen inlevering vanj i.cr*cr-. en meerdere filialen in geheel Nederland Brandbrief naar buurgemeente De brand ging gepaard met een hevige rookontwikkeling. Het dak van de oude schuur was niet tegen het vuur bestand en stortte in foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 26