Kortgene moet bezuinigen Oldtimers reden Molentocht PZC Wemeldingse dag trok veel publiek Brandweer Duiveland wint behendigheidswedstrijden Jubilerende koster in IJzendijke onderscheiden Arnemuiden houdt kraampjesdagen Kun mid streek B en w willen voor drie ton aan werken uitstellen GEMEENTE WESTERSCHOUWEN GEMEENTE WESTERSCHOUWEN MAANDAG 1 JULI 1991 s 6 Sponsorloper voor kinderen Tsjernobyl is onderweg MIDDELBÜRG - De Middel burgse landmachtkorporaal Marcel Meeuws is zondag in alle vroegte begonnen aan zijn ma rathon-voettocht naar Gronin gen. Met de tocht wil hij spon sorgeld bijeen brengen voor de kinderen van Tsjernobyl. Meeuws vertrok om 5.00 uur bij de Lange Jan. in gezelschap van zijn begeider Carlo Blom. De lo per werd uitgezwaaid door zijn ouders en enkele gasten, van camping Ons Buiten in Oostka- pelle, één van de sponsors van de voettocht is. Rond 13.00 uur was hij al gevorderd tot Oud dorp. Meeuws hoopt donderdag rond 15.00 uur in Groningen bij de Martinitoren zijn tocht succes vol af te sluiten. Zijn vriendin Petra de Wolf die in die stad woont heeft in elk geval al ge zorgd voor een 'verrassing' bij de intocht. De opbrengst van de tocht zal Meeuws overhandigen aan tv- presentatrice Tineke de Nooy, initiatiefneemester van de actie voor de kinderen van Tsjerno byl. examens iii i ii i i i i Scholengemeenschap Bergen op Zoom BERGEN OP ZOOM - Aan de rijks scholengemeenschap te Bergen op Zoom zijn geslaagd: Mavo: Richard van Enck. Tholen. Ilavo: Wiltina van den Boogaarl, Poortvliet. Atheneum: Diana Hendrikse, Oud- Vossemeer; Rafael Fructuoso. Sint Annaland. Carla Westdorp, Sint An- naland. Modevakschool OOST-SOUBURG - Aan de EN- SAID-modevakschool te Breda zijn geslaagd: Voor coupeuse-leidster- C A. Moer- dijk-Proos, Oost-Souburg: E. J Sturm-Philipse. 's-Gravenpolder, D. G. A. Sijbenga-Botje, Veere. Voor costuiniere: A B. de Snoo, Ocistkapelle; C J Verhage-Roelse. Oost-Souburg. Voor modinette: A. Barentsen-van Drongelen, Oost-Souburg; E. A Boonman, Ovezande; A. W Faase- Verhage, Middelburg; M M Corne lisse-vd Bulk. Middelburg; J M. Hen- nekam-Cornelisse, Middelburg. A. J Willeboordse-Locht, Vlissingen. KORTGENE - De gemeente Kortgene moet fors bezuinigen. Om de begroting voor 1992 slui tend te krijgen, wil het college van b en vv voorlopig de plan nen voor uitbreiding van de dorpsvernieuwing laten vallen. Ook het onderhoud van wegen wordt het komend jaar uitge steld. Op deze manier hoopt Kortgene de geplande uitgaven met bijna 300.000 gulden terug te brengen. De gemeente Kortgene moet de buikriem aanhalen, omdat de rijksbijdrage voor het komend jaar fors terugloopt, als gevolg Trimloop voor Colin Breas HEINKENSZANO - De stich ting Vitesse in Heinkenszand houdt zondag 7 juli een trim loop. Oe opbrengst is bestemd voor de behandeling van Colin Breas uit Goes, die onder meer naar de Verenigde Staten is ge weest voor de bestrijding van een tumor in de hersenen. De behandeling wordt slechts voor een deel betaald door het ziekenfonds. Aanvullend is een bedrag van 200.000 nodig, waarvoor een fonds is opgericht. De trimloop op kermiszondag begint om 14.00 uur. Dan ver trekt de jeugd tot twaalf jaar voor de twee kilometer. Oudere deelnemers vertrekken om 14.30 uur voor de vier of acht kilome ter. Inschrijven kan vanaf 13.30 uur in de feesttent op de hoek Dorpsstraat/Stenevate. Wielerkoers in Heinkenszand voor trimmers HEINKENSZANO - Oe stich ting Vitesse in Heinkenszand houdt vrijdag 5 juli voor de tiende keer een wielerkoers voor trimmers. De C-trimmers vertrekken om 18 uur voor de 40 kilometer, de B-trimmers om 1.9 uur voor hun rit over dezelfde afstand en de A-trimmers om 20 uur voor de 60 kilometer. Inschrijven kan bij de feesttent op de hoek Dorps straat/Stenevate. Daar wordt na afloop ook dé prijsuitreiking ge houden. WEMELDINGE - Het weer heeft aardig meegewerkt om de Wemeldingse dag tot een succes te maken. Een uitgebreide bra derie, een rommelmarkt en een ringrijderij trokken zaterdag enkele duizenden belangstel lenden. Deze achtste Wemel dingse dag was tevens aanlei ding voor het plaatselijk brand weerkorps om het vijftigjarig jubileum te vieren. Oe organise rende Vereniging voor Midden- en Kleinbedrijf kan overigens in deze natte periode op de eer ste droge Wemeldingse dag te rug kijken. De Wemeldingse Ringrijderij 'Ons Genoegen' hield zaterdag haar jaarlijks clubwedstrijden. V-an de dertig leden kwamen er achttien aan de start. De win naar van vorig jaar, Simon de Vos, wist ook dit keer de meeste ringen te steken. Een ere-prijs, een medaille van Prins Bernard, ging naar Gerard Schouwenaar en de pollepel was voor Piet Ver- merris. Al vanouds houden de Wemeldingse ringrijders ook een wedstrijd 'stoeltje rijden' met de muzikale begeleiding- van de plaatselijke' fanfare. Hier- Zakkenrollers opnieuw actief in Middelburg MIDDELBURG - Zakkenrol lers hebben zaterdagmiddag opnieuw hun slag geslagen in de binnenstad van Middelburg. Omstreeks 14 uur miste een vrouw op de Markt een porte monnee met 300 gulden uit haar handtas. Anderhalf uur later overkwam een meisje in de Lan ge Delft hetzelfde. Oe inhoud van baar beurs was 125 gulden. Beiden hebben niets van de zak kenrollerij gemerkt. De politie heeft ook van niemand aanwij zingen gekregen over mogelijke daders. Auto gestolen na inbraak in huis MIDDELBURG - In de nacht van vrijdag op zaterdag is in Middelburg een auto gestolen, waarvan de sleutels tevoren waren ontvreemd uil een wo ning aan de Klarenbeeklaan. Oe daders kwamen daar vermoe delijk binnen met een valse sleutel van de achterdeur. De buit bestond aanvankelijk uit een handtas met enkele pas jes. een portemonnee met 350 gulden en de autosleutels van een witte Renault 25. kenteken LY-41-LJ, die vervolgens ook werd meegenomen. van de eerder dit jaar uitge brachte Tussenbalans. In de concept-begroting voor volgend jaar. die de gemeente onlangs heeft opgesteld, is geen plaats meer voor een verdere uit bouw van de dorpsvernieuwing. Aanvankelijk wilde Kortgene hieraan bijna 190.000 gulden ex tra besteden, bovenop het be staande bedrag van 150.000 gul den. Dit onder meer voor het ver beteren van rioleringen. Volgens wethouder drs. G. Kraaijeveld van financien betekent de aan passing van de meerjarenplan ning niet dat de dorpsvernieu wing in gevaar komt. „Het nieuwe beleid dat we voor de komende jaren voor ogen hadden, wordt nu alleen uitge steld. Het kan natuurlijk zijn dat de gemeenteraad daar anders over denkt, maar dan moeten er wel andere bezuinigingsposten worden gevonden." Onderhoud Ook de dienst openbare werken moet inleveren. In de conceptbe groting staat zij voor 83.000 gul den minder op de lijst. Wethou der Kraaijeveld voorziet door deze bezuiniging minder onder houd aan wegen en openbare groenvoorzieningen. „Dat levert overigens beslist geen probele- men op", verzekert hij. Naast de voorgenomen bezuini gingen wil de gemeente 45.000 gulden uit de algemene reserves halen. Bij elkaar moeten de maatregelen 330.000 gulden op leveren. Na aftrek van het te kort, blijft daarvan bijna 40.000 gulden over. Dat bedrag' wordt gebruikt om tegenvallers op' te vangen. De concept-begroting 1992 komt donderdag 4 juli aan de orde in de vergadering van de advies commissie voor de financiën. Rookwaar uit winkel gestolen GOES - Uit een drogisterij in het Goese winkelcentrum De Spin- ne is zaterdagnacht voor 200 gul den aan rookartikelen gestolen. Met een steen werd de glazen voordeur van de drogisterij ver nield, waarna vanachter de toonbank rookwaar werd mee genomen. De politie, die snel ter plaatse was, heeft tot nu toe nog geen spoor van de dader(s). De jeugdbrandweer van Middelburg in actie op de loopski's tijdens de behendigheidswedstrijden in Wemeldinge foto Willem Mieras l WEMELDINGE - Twaalf brandweerploegen uit de pro vincie hebben het vijftigjarig jubileum van het Wemeldingse brandweerkorps opgeluisterd. Ze deden dat zaterdag in de vorm van een behendigheids- wedstrijd tijdens de jaarlijkse Wemeldingse dag. Onder bet toeziend oog van heel wat be langstellenden werkten de ploegen een circuit met hinder nissen af om tenslotte nog een kleine uitslaande brand te blus sen. In plaats van het sein brand meester verscheen uit de gevel van het brandende huis een bord met daarop een tekst die aangaf dat dit Zuidbeveland.se dorp al een halve eeuw over een eigen korps beschikt. De ploeg uit Duiveland behaalde de meeste punten en kon met de eerste prijs naar huis. Het organiserende brandweer korps had In het kader van zijn jubileum voor een extra speelse oefening gezorgd. Zo moesten zeven deelnemers van iedere ploeg gezamenlijk op twee loopski's zigzaggend een par cours afleggen. Op het program ma stond ook een evenwichts- balk met een storende windro- tor. een doorkruipbuïs die was afgesloten, een vier meter hoog net waar de ploegen overheen moesten en een negen meter lan ge staalkabel die lopend afge legd diende te worden. Al met al was de nodige vaardigheid ver eist om zonder kleerscheuren en een nat pak het spektakel tot een goed eind te brengen. In stijl Van de deelnemende ploegen ar riveerde het korps van Kruinin- gen geheel in stijl op dit jubi leumfeest. Met een bakfiets en oude fietsen en gekleed in ouder wetse brandweerpakken begon bij kwam Rini Nijsse voor Leo Wabeke en Dianné de Bourgraaf als winnaar uit de strijd. Uitslagen ringrijderij Wemeldinge 1. Simon de Vos. 23 ringen. 2. Dianne de Bourgraaf, 18; 3. Gerard Schouwe naar, 18; 4. Carolien Nijsse. 18; 5. Pe ter de Vos. 18. 6 Adri Schouwenaar. 18. 7 Leo Wabeeke. 16; 8 GerriL Steenbakker, 16; 9. Rinus Nijsse. 16. 10. Adri de Roo, 15. 11 Piet Vermer- ris. 15, 12 Miranda Vermerris. 15. 13 PietGijssel. 14; 14. Jacolien Rijk, 11; 15 Jan van Tatenhove, 11; 16. Rinus Mol, 11. 17 Lianne de Vos, 8; 18 Lau rie Verburg. 8. Zware mars Veerse Meer VEERE - De vierde editie van de wandelmars rond het Veerse Meer gaat de geschiedenis in als een zware tocht, door het lange gras op de dijken, die door het natte weer v an de laatste weken nog niet waren gemaaid. Voorts werd het onverwacht warm. Ondanks die handicaps werd de tocht een succes. Er vertrokken 79 deelnemers vanaf het wijkge- bouw 't Praetuus in de Veerse wijk Zanddijk en dat was aan merkelijk meer dan vorig jaar. Dertig wandelaars liepen voor de eerste keer mee. Er waren twee uitvallers. 's Morgens om negen uur gaf Ad de Priester van de wandelsport vereniging 't Zand. de Middel burgse vereniging die samen met de wijkvereniging Veere- Zanddijk de mars organiseert, het vertreksein. Precies volgens schema stapte om zes uur 's avonds de kopgroep weer het wijkgebouw binnen. Drie uur la ter arriveerden de laatste lopers. Onderweg waren er vijftien ver- zorgings- en ehbo-posten inge richt. Er waren twee verplichte rustpunten (in Wolphaartsdïjk en Kamperland) waar respectie- velelijk een half uur en een kwar tier moest worden gestopt. Alle deelnemers kregen na het volbrengen van de tocht een geglazuurde tegel met de afbeel ding van de Grote Kerk in Veere uitgereikt. Toeschouwers Mieras i elandse wegen (foto Willem GOES - Geen stukje roest viel er te ontdekken op de Grote Markt in Goes. En toch had den de auto's die er zondag ge parkeerd stonden allemaal een respectabele leeftijd. De meerderheid dateerde zelfs van voor 1950. Een parade van oldtimers met hun eigenaren maakte zich rond het midda guur gereed voor de derde mo lentocht over de Zuidbeve- landse dreven. Een groot aan tal belangstellenden vergaap te zich bij de start aan de oud jes, die via een ouderwetse trailer-helling aan hun taak begonnen. Nog drukker was het halverwege de tocht tij dens een ingelaste stop op het Havenplateau bij Hoedekens- kerke, waar de oldtimers en klassiekers veel bekijks had den. Uit alle delen van Nederland waren ze met hun oude auto naar Goes gekomen. Een bon te verzameling van merken en modellen, van de kleine Fiat 600 tot de majestueuze Rolls Royce. zorgden op de Grote Markt voor behoorlijk wat koolmonoxide. Uit Engeland kwamen ruim dertig leden van de Austin Seven Motorclub om in Zeeland een programma van twee dagen af te werken. Zaterdag hadden ze al meege daan aan een rondje over de Zeelandbrug en de Ooster- schelde Stormvloedkering. Zondag vormden ze met hun vooral vooroorlogse modellen een extra attractie bij de mo lentocht. Uit Engeland Ook John uit de Engelse Mid lands was weer van de partij. Met zijn zilverkleurige Austin 7 deed hij voor de derde keer mee. ..Eén van de leukste eve nementen voor oldtimers", zo klassificeerde hij zondagmid dag' de molentocht. Het fraaie landschap en de goede organi satie zijn voor hem aanleiding om ook volgend jaar weer van de partij te zijn met zijn zelf in elkaar gezette Austin naar een model uit 1939. John is één van de drieduizend leden van de Britse Austin-club. Een be vriende club van oude Morris- bezitters scoort daar met ruim tienduizend leden zelfs nog ho ger. De organisatoren van de Mo lentocht begonnen zondag ook met het werven van leden voor een Zeeuwse Oude-Au- t;o-Bezitt;ers Club. Uit een eer ste peiling bleek dat de bezit ters van een auto van voor 1.960 zo'n vereniging in de pro vincie van harte toejuichen. IJZENDIJKE - De bliksemactie van de jubilerende IJzendijkse koster Jac van Voorenberghe voor een blinden- en slechtzien- deninstiluut in het Poolse. Owinska, heeft zondag ruim 11.000 gulden opgebracht. Van hel geld worden leesloepen ge kocht, die Jac deze zomer zelf naar Owinska brengt. Jac. van Voorenberglie vierde af gelopen weekeinde zijn zilveren jubileum als koster van de rk kerk in IJzendijke. De zondag- dienst in de rk kerk stond in het teken van het jubileum. Het ge mengd IJzendijkse koor zong voor Van Voorenberglie enkele speciale liederen Na de dienst sprak de jubilerende koster een kort woord, waarin hij de IJzen- dijkenaars en anderen dankte voor hun medewerking aan zijn verschillende acties. Vervolgens konden de belangstellenden Jac van Voorenberghe feliciteren met zijn jubileum in de rk basis school Molenbolwerk. De heer H. Valk sprak de jubila ris toe namens de Nederlandse Kostersbond, Hij had veel be wondering voor de 'zilveren' IJ zendijkse koster, mede vanwege het feit dat deze het kosterschap combineert met vele mede-acti viteiten, Binnen de kostersbond neemt Jac van Voorenberghe een aparte plaats in. aldus Valk. Namens de bond speldde hij de jubilerende koster een speldje op. Het gemengd koor en ritmisch koor van IJzendijke luisterden de druk bezochte receptie vo caal op. Het laatste koor had voor de koster een speciaal lied ingestudeerd, waarin zijn activi teiten de revue passeerden. Het jubileumfeest werd' afgesloten met een brunche in partycen trum Mauritshof in IJzendijke. De Poolse dansgroep Pofajdok uit. Hulst verzorgde enkele op tredens tijdens het feest. Het rk kerkbestuur van IJzendijke bood Van Voorenberghe tijdens de brunch een enveloppe met in houd aan. bestemd voor Owins- ka-actie. ARNEMUIDEN - De midden standsvereniging DEK houdt op de woensdagen 3,10,17 en 24 juli van 10 tot 21 uur de traditio nele kraampjesdagen. Zo'n tachtig kraampjes staan in het centrum van Arnemuiden. Naast de plaatselijke winke liers, stallen diverse standhou ders van hui ten hun waren uit. Het publiek kan' bij de kraampjes terecht voor onder meer Perzische tapijten, Chi nees porselein, haarlakken en cosmetica en naamplaatjes gra veren. Ook de 'mini-cars' en 'grijpkraantjes' zijn weer aanwe zig. Alle woensdagen gaat er een om roeper langs de kraampjes. Deze geeft dan door dat op een be paalde tijd bij een bepaalde stand een kwartier lang een koopje valt te halen. Tijdens de kraampjesdagen is het museum open van 10 tot 21 uur. De eerste kraampjesdag presen teert Don Charelli vanaf 13 uur viermaal een clown-gooehelact met ballonnen. In de avonduren speelt het looporkest Olé vrolij ke deuntjes. De schoenpoets compagnie treedt tenslotte op met een ouderwetse schoen poetsdemonstratie. Hoogaars De woensdagen 10 en 17 juli ligt een oude Arnemuidse hoogaars in de haven van Arnemuiden. Op de kraampjesdag' van 10 juli verzorgt het Scalakwartet 's avonds een optreden vanaf deze hoogaars. Op 17 juli valt om res pectievelijk 20 en 20.40 uur d zangeres Joy de eer te beurt oj te treden op deze boot. Teven zendt Radio Zeeland een heli dag uit van boord.. Die Neulan der Musikanten zijn dan tens-lot te vanaf 19 uur op diverse plaat sen te beluisteren. De laatste avond van d( kraampjesdagen is vanaf 19 uu gereserveerd voor een grote bar becue op het Havenplein. Daar bij kunnen bezoekers tot onge veer 23 uur genieten van de mu ziek van de South Sea Ha waians. Auto's gestolen GOES - Het afgelopen weekein de werden in de gemeente Goes twee auto's gestolen. In dc nacht van vrijdag op zaterdag verdween in Wolphaartsdïjk dej groene Opel Kadett van J. KJ Het voertuig, met het kenteken LB-10-DR, stond in de Lepel straat voor de woning van K. ge parkeerd. Zaterdag' verdween de auto van T. H. uit Rilland van het par keerterrein Hollandse Hoeve in Goes. H.. die haar beige Suzuki Al to (kenteken XD-92-BG) om 19.15 uur op het terrein parkeer de, merkte bij terugkomst, vijl minuten later, dat de auto was gestolen. Onderzoek van de politie lever de tot nu toe nog niets op. dit team aan de opdrachten. Uniek was in Wemeldinge de aanwezigheid van een ploeg brandweervrouwen uit Kloos- terzande. De dames wisten ge noeg punten bij elkaar te halen om net achter Kapelle op een achtste plaats te eindigen. Uit Goes, Middelburg en Vlissingen kwam een ploeg van de jeugd brandweer naar de Wemel dingse behendigheidsoefening. Het jubileum van het plaatselij ke brandweeerkorps krijgt in het najaar nog een feestelijk staartje. Uitslagen brandweerwedstrijden: 1 Duiveland. 1325 pnl; 2 Klooslerzan- de (heren), 1315 pnl,; 3 Wolphaarts dïjk, 1249 pnt; 4 Kamperland, 1238 pnt; 5 's Gravenpolder. 1221 pnt; 6 Middelburg (jeugd), 1215 pnt. 7 Ka pelle. 1208 punt; 8 Kloosterzande (da mes), 1200 pnt; 9 's Heer Arendsker- ke, 1180 pnt; 10 Goes (jeugd), 1145 pnt; 11 Kruiningen, 1130 pnt, 12 Vlis singen (jeugd), 999 pnt. De burgemeester van Westerschouwen maakt be kend dat de raad van deze gemeente in zijn verga dering van 27 mei 1991 heeft besloten om te ver klaren, dat een bestemmingsplanherziening wordt voorbereid voor: 1. de percelen sectie F nrs. 728 en 729, plaatselijk bekend Breedsteweg 2 te Burgh-Haamstede; 2. het perceel sectie C nr. 1868 ged., plaatselijk bekend het erf achter de brandweerkazerne aan de Serooskerkseweg' 4 te Burgh-Haamste- de; 3. het perceel sectie C nr. 1256 ged., plaatselijk bekend het perceel tussen de brandweerkazer ne en de Serooskerkseweg te Burgh-Haamste de. Genoemd besluit ligt met de bijbehorende teke ningen met ingang van dinsdag 2 juli 1991 ter ge meentesecretarie te Haamstede, afdeling IV, voor een ieder ter inzage. Dit besluit treedt in werking met ingang van 2 juli 1991. Haamstede, 1 juli 1991. De burgemeester voornoemd, De burgemeester van Westerschouwen maakt be kend dat burgemeester en wethouders van deze gemeente voornemens zijn om middels toepas sing van: A. artikel 18a van de Wet op de ruimtelijke orde ning (vrijstelling geldend bestemmingsplan) vergunning te verlenen aan: 1. dhr. A. Benard te Capelle a/d IJssel voor het bouwen van een tuinhuisje op het perceel ka dastraal bekend sectie E nr. 1279, plaatselijk bekend Lageweg 7a Schouwse Stee 5 te Burgh-Haamstede; 2. dhr. P. J. A. Hövig te Zwijndrecht voor het bouwen van een schuurtje op het perceel ka dastraal bekend sectie C nr. 1862 ged., plaatse lijk bekend Vuurtoren 3 te Burgh-Haamstede; B. artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke orde ning/artikel 50, lid 8 van de Woningwet (vrij stelling geldend bestemmingsplan en vooruit lopend op nieuw bestemmingsplan) vergun ning te verlenen aan; 3. dhr. C. W. Veerhoek te Renesse voor het bou wen van een woning op de percelen kadastraal bekend sectie F nrs. 728 en 729, plaatselijk be kend Breedsteweg 2 te Burgh-Haamstede; 4. de Rijkspolitie district Zeeland te Middel burg voor het plaatsen van een antennemast op het perceel kadastraal bekend sectie C nr. 1868 ged., plaatselijk bekend het erf achter de brandweerkazerne aan de Serooskerkseweg' 4 te Burgh-Haamstede; 5. de Kruisvereniging 'Rondom de Oosterschel- de' voor het bouwen van een kruisgebouw op het perceel kadastraal bekend sectie C nr. 1256 ged., plaatselijk bekend het perceel tus sen de brandweerkazerne en de Serooskerkse weg te Burgh-Haamstede; 6. de Stichting Golf Schouwen-Duiveland te Burgh-Haamstede voor het aanleggen van een golfbaan op de percelen kadastraal bekend sectie H nrs. 732, 733 en 787 ged.. plaatselijk bekend het terrein rond Slot Moermond te Re- nesse; 7. Camping de Duinhoeve te Burgh-Haamstede voor het bouwen van een dienstwoning op het perceel kadastraal bekend sectie F nr. 590, plaatselijk bekend J. J. Boeijesweg 62 te Burgh-Haamstede; 8. dhr. B. Verseput te Burgh-Haamstede voor het herinrichten van zijn aannemersbedrijf op de percelen kadastraal bekend sectie C nrs. 1.816 ged. en 1817, plaatselijk bekend Dapper- weg 19 te Burgh-Haamstede; 9. dhr. J. v. d. Riet te Zierikzee voor het bouwen van een woning op het perceel kadastraal be kend sectie F nr. 1058. plaatselijk bekend Wes- terenban 84a te Burgh-Haamstede; 10. Gebr. De Hoop te Langerak voor het bouwen van een dubbele woning op het perceel kada straal bekend sectie E nr. 240. plaatselijk be kend Meeldijk 12a en 12b te Burgh-Haamste de. Bovengenoemde plannen liggen met ingang van dinsdag 2 juli 1991 gedurende 14 dagen ter ge meentesecretarie. afdeling IV ter inzage. Gedu rende deze termijn kan een ieder schriftelijk be zwaren indienen bij genoemd college van burge meester en wethouders, tegen hun vermeld voor nemen. Burgh-Haamstede, 1 juli 1991. De burgemeester voornoemd,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 20