Malcorps schittert in dressuur PZC Schelde-dames Jonkman wint toernooi van schaakclub Souburg Optimisten Cup slaat aan toernooiwinnaar Cortvriendt stijgt in het klassement Tweemaal zilver Tjeerd Nijsen Wim de Waard krijgt speld van verdienste sport MAANDAG 24 JUNI 1991 sbw 14 Verrassende zege bij het springen voor Rottier WILHELMINADORP De re ceptie ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum heeft bij de korfbalvereniging SV Olympia uit Wilhelminadorp indruk ge maakt. Allereerst vanwege het feit dat de club bij het bereiken van die leeftijd uit handen van KNKV-voorzitter Rien Geutjes de 'gouden wimpel' kreeg. Maar daarnaast ook omdat Wim de Waard werd onderscheiden met de KNKV-speld van verdienste voor 50 jaar lidmaatschap. Behalve de voorzitter van het KNKV mocht de jubilerende club in clubgebouw het Wilhel- minahuis een groot aantal gas ten begroeten: afdelingsbe- stuurders Wim Michielsen (de voorzitter van de afdeling Zuid- West) uit Zevenbergen en Rinus - Nieuwdorp uit Terneuzen waren er, de gemeente Goes liet zich vertegenwoordigen en ook op richtster 'juffrouw Francke' woonde de feestelijke receptie bij. En een lange rij van bestuursle- den uit andere verenigingen bood de gelukwensen aan. 'Niet apart, maar Samen' draagt de korfbalvereniging uit Wilhelmi- 1 nadorp in het vaandel. De recep tie getuigde daarvan. AXEL - Adwin Cortvriendt uit Axel profiteerde zater dag van een valpartij en pech van zijn naaste concur renten om iets in te lopen in het RES-klassement in de klasse 125cc. Bij de 250cc was Jan de Feijter onge naakbaar evenals Luc van Looy bij de 500cc. De 80cc werd een prooi voor Frans van Wezel en Pascal de Zeeuw. Patrick Buyle was de sterkste bij de Enduro's. Bij de 125cc deed Adwin Cortvriendt zaterdag goede zaken. In de eerste manche vocht hij ronden lang een verbeten duel uit met Martin van de Weele die kopstart had. In de zesde ronde plaat ste Cortvriendt zijn beslis sende aanval op de kopposi tie en stond die niet meer af. Van de Weele finishte als tweede voor Rijkcaert die kampte met mechanische problemen. Een valpartij in de eerste ronde van de twee de manche zorgde voor sen satie. Cortvriendt vertrok als leider, maai- kwam in een bocht ten val waarna de ach tervolgende groep op hem dook. Het was de Belg Dan ny Ingels die als eerste door kwam, gevolgd door een ver rassend goed rijdende Wim Moerdijk en Arjo Verhage. Achtervolging Cortvriendt en Van der Wee le begonnen aan een felle achtervolging waarbij Van der Weele nogmaals viel en opgaf. Voor Cortvriendt was dat de reden de gashandel vol open te gooien om op twee ronden van het einde door te stoten naar de lei ding. Rijckaert kon de twee de manche door pech niet meer starten. Wim Moerdijk verdrong de Belg Danny In- gels nog van de tweede plaats, Kees den Hollander viel uit met pech waardoor Arjo Verhage oprukte naar de vierde plaats. De 250cc werd een 'walk over' voor Jan de Feijter. De eerste manche won hij met grote voorsprong voor Ron Bos die na een slechte start oprukte naar de tweede plaats. In de tweede manche deed De Feijter het enkele ronden rustig aan en stootte halfweg door naar de kop. Achter hem onstond een pit tig duel tussen Peter de Booy, Jaap van Tatenhove en Ronnie Bos die in deze volgorde afgevlagd werden, met een sterke Peter van de Weele op de vijfde plaats. Bij de 80cc was Frans van Wezel in de eerste manche oppermachtig, maar moest in de tweede, na een minder goede start de eer laten aan Pascal de Zeeuw. 80cc 1 Frans van Wezel, 2 Pascal de Zeeuw, 3 Eric van Tatenhove, 4 Ronny van Hove, 5 Erwin van Tatenhove. 125cc: 1 Adwin Cort vriendt. 2 Wim Moerdijk, 3 Dan ny Ingels (Bi, 4 Arjo Verhage, 5 Coen van Hoeve. 250cc: 1 Jan de Feijter, 2 Ronnie Bos, 3 Jaap van Tatenhove, 4 Peter de Booy, 5 Guy van Asbroek (B). 500cc: 1 Luc van Looy, 2 Ludo Helsen (beiden België), 3 Bram van Hoe ve. Enduo: 1 Patrick Buyle, 2 Geoffrey Maes, 3 Tom Meertens I (allen België). Waterpolo Jonica Louws beste Zeeuwse SOUBURG - Nederlands schaakkampioen tot en met 16 jaar, Harmen Jonkman van de schaakvereniging Weenink uit Zoetermeer- heeft met twee weerstand- punten meer dan zijn concur rent Mark Dogge van 'De Pion' uit Roosendaal, het eer ste jeugdinvitatie-toernooi van de Schaakclub Souburg op zijn naam gebracht. Drie dagen waren de 28 geno digde schakers, onder wie 16 Zeeuwen, druk bezig met de strijd op de 64 velden. Snel werd duidelijk dat de Zeeuw se deelnemers technisch en taktisch de mindere waren van de Hollandse. Brabantse, Groningense en Friese top pers. Dennis Brouwer, eerste- teamspeler van Vlissingen, liep na twee winstpartijen in de derde ronde tegen Neder lands schaakkampioen Har- men Jonkman aan. Hij ver- Schakers in gepeins verzonden, (vlnr.) Voor: Mark Dogge, Michiel de Jong en achter Roland Eppinga en Harmen Jonkman ffoto Oscar van Beest) Thomas Gunst wint voor derde maal WOLPHAARTSDIJK - Voor de derde achtereenvolgende maal werd er zaterdag op het Veerse Meer door 28 jeugdzeilers van verschillende watersportver enigingen in Zeeland gestreden om de Optimisten Cup. Even eens kwamen dertien jongeren in de Laserklasse uit. Bram Schuit, bestuurslid en voorzit ter van het jeugd- en wedstrijd zeilen van de organiserende vereniging Wolphaartsdijk (WSVW) sprak van een zeer ge slaagde dag. „De deelnemers zijn alles bij elkaar zo'n drie uur intensief bezig geweest", zei hij. De weersomstandigheden wa ren ideaal. Een stevige bries van om en nabij kracht vier woei constant over het Veerse Meer. De 12-jarige Thomas Gunst van watersportvereniging Arne won voor de derde keer de Optimis ten Cup waardoor hij de wissel beker mee naar huis mocht ne men. Het intitiatief van de Optimis ten Cup is voort gekomen uit de jeugdzeil training die WSVW sinds 1988 van april tot mei haar leden aanbiedt. „Ook dat is een succes. Dit jaar hebben 72 leden elke zondag meegedaan aan die training", zei Bram Schuit. „Uit alles blijkt dat de Optimisten Cup en de trainingen aanslaan." Uitslagen: Optimistenklasse: 1. Tho mas Gunst (Arne), 2. Niels van Pagee (Arne), 3 Kim Platteeuw (WSVW), 4. Wiebe Vos (Ame), 5. Ralph Strong (WSVW), 6. Onne Ruster (WSVW), 7. Nienke de Looff (WSVW), 8. Nienke van Pagee (Arne), 9. Marijn Zandee (WSVW), 10. Sjoerd Meijer (WSVW) Lasers: Radiaal: 1. Arjan Krijger (WSVW), 2. Ernst van Housselt (WSVW), 3. Martin Westdorp (WSVW). M l. Arjan Duine (WSVW), 2. Michiel van Hartesveldt (WSVW), 3. Corinne Bijlsma (WSVW). ZETTEN Tijdens het Nederlands kampioen schap springen van de KNGB (Koninklijke Neder landse Gymnastiek Bond;) dat zaterdag in Zetten werd gehouden, heeft Tjeerd Nijsen van Volhar ding twee zilveren medailles behaald. De Middelburger die uitkomt voor de Goese ver eniging behaalde dit resultaat bij de junioren op minitramp en dubbelminitramp. Vooral op de mi- nitramp was dit een uitstekende prestatie en Nij sen was terecht verheugd met dit resultaat: „Er waren vijfentwintig deelnemers, dus ik kan met een tweede plaats terug zien op een goed kam pioenschap", constateerde hij tevreden. Boven dien was dit de eerste keer dat de Middelburger meedeed aan een dergelijk groot evenement. De turners moesten een viertal sprongen laten zien: „er moet minimaal een D-element inzitten, dat is de hoogste waarde. Dat betekent dat je een salto en schroef moet doen". Op de dubbele minitramp waren in totaal zeven deelnemers waarbij Nijsen ook tweede werd. Bij de senioren waren de resulta ten iets minder, maar die kregen dan ook de natio nale selectie turners tegenover zich. Op minitramp haalde Arthur van Reimersdal het beste resultaat met een zevende plaats. Willy Geerts werd even eens zevende op de tumblingbaan. Bij beide onder delen waren vijftien deelnemers. De overige klasseringen waren: Minitramp: Laurens van de Perk 14de en Esther Koole 18e Dubbel-minitramp: Laurens van de Perk 7e en Esther Koole 5e. Tumbling baan patrlck Tito 9e, Arthur van Reimersdal 10e en Irene Buys 4e. Tijdens receptie Olympia SAS VAN GENT - Het dames team van De Schelde is voor de tweede achtereenvolgende keer winnaar geworden van het wa- terpolotoernooi van De Bruin vis. De Terneuzense ploeg liet in een halve competitie de vier overige tegenstanders achter zich. Bij de heren verloor De Storm vogel in de finale van TRB/RES uit Tilburg. Beide ploegen hiel den elkaar in de reguliere speel tijd in evenwicht (44). De Bra banders bleken in de verlenging slagvaardiger: 6-5. De dames van De Schelde be gonnen het toernooi matig. Na een 5-3 zege op het Limburgse Die Heygrave, verloor de Ter neuzense ploeg van De Stormvo gel met 4-3. Daarna volgden twee ruime overwinningen. TRB/RES werd met 8-2 terugge wezen en een combinatie van De Bruinvis en ZVH uit Heerlerhei- de werd met 13-1 verslagen. Om dat De Stormvogel zich na de ze ge op De Schelde liet verrassen 4oor Die Heygrave (1-4), eindig den zaterdag drie ploegen met een gelijk aantal punten: De Schelde, Die Heygrave en De Stormvogel. Het doelsaldo sprak daarna in het voordeel van De Schelde en Die Heygrave. Deze ploegen speelden zondag voor de eerste en tweede plaats. Dat was een organisatorische noodgreep, omdat twee verenigingen (Deur- ne en IJsselduikers) verstek lie-1 ten gaan. In de beslissende wed strijd trok De Schelde, dat overi gens niet met de sterkste ploeg in het water kwam, met 3-2 aan het langste eind. De heren van De Stormvogel wonnen zaterdag vier poulewed- j strijden op rij. RZL uit het Linv burgse Leudal en Die Heygrave werden met 6-3 verslagen, De j Bruinvis werd met 8-5 terugge- wezen en ZVH uit Heerlerheide moest met een 5-3 nederlaag g®- noegen nemen. De Stormvogel plaatste zich daardoor voor de li- j nale, waarin TRB/RES I" i winst op De Schelde, 4-3 zege op De Ganze, 8-1 overwinning op Warande en een 4-4 gelijkspel te gen KWBC uit Kalmthout) zon dag tegenstander was. In een spannend duel van twee keer acht minuten moesten de Vlls- singers steeds een achterstana wegwerken. De Stormvogel kwam van 4-2 terug tot 4-4, maar zag in de verlenging van twee keer drie minuten geen kans om een 6-4 achterstand op te halen 6-5. Dc eindstand: 'l Dames: 1 De Schelde: 2 Die Heygra- ve; 3 De Stormvogel; 4 TRB/RES, De Bruinvis/ZVH. Heren: 1 TRB/RES; 2 De StonnjY gel, 3 KWBC; 4 Die Heygrave; 5 6 De Schelde; 7 De Ganze; 8 RZl."- De Bruinvis; 10 Warande. een 6e plaats als beste Zeeuw se deelnemer. Jacco Vermeu len van Middelburg werd 8e. 1 H Jonkman (Beverwijk) 5, 2 M. Dogge (Roosendaal) 5, 3 J Diele- marre (Leiden) 4.5,. 4 M. de Jong Philidoor (Leeuwaarden) 4, 5 R. Eppinga (Winschoten). 6 J. Louws (Oostburgi 4,7 E. Kuipers (Zoeter- meer) 4. 8 J. Vermeulen (Middel burg) 3.5, 9 D. Brouwer (Vlissin gen) 3.5, 10 P. Uytdewilligen (Sou burg) 3.5, 11 E. van Loon (Roosen daal) 3.5, 12 A. Wassenaar (Zoeter- meer) 3, 13 D Lammers (Vlissin gen) 3, 14 Q. Bril (Goes) 3, 15 A. de Vries (Roosendaal) 3, 16 B. Kolff (Middelburg) 3, 17 M Toetenel (Souburg) 3. 18 A. Knops (Vught) 2.5. 19 M. Delemarre (Leiden) 2.5,. 20 M Boelhouwer (Souburg) 2.5, 21 C Boogaard (Souburg) 2, 22 M Koolhoven (Souburg) 2, 23 R Kouwijzer (Vlissingen) 2,24 R. van Gemert (Souburg) 2, 25 E. van Hecke (Koudekerke) 2, 26 C. Boel houwer (Souburg) 1.5, 27 N. Veld huizen (Zoetermeer) 1.5, 28 M. Nuijten (Souburg) 1. De prijs voor de mooiste partij ging naar Har men Jonkman. Grote drukte zaterdag tijdens de jubileumsreceptie van Olympia (foto Willem Mieras) loor in een spectaculaire par tij van de latere toernooiwin naar. Geenzins aangeslagen trof hij in de volgende ronde de 14-jarige Jop Delemarre (Nederlandskampioen t/m 14 jaar) uit Leiden. Brouwer ging door het verloren gegane punt de stelling forceren en dat le verde hem het 2e verliespunt o een verspeelde daarmee een goede eindklassering in het toernooi, dat hij als 9e eindig de. Verfrissend was het spel van Jonica Louws uit Oost burg, lid van de West- Zeeuws-Vlaamse schaakver- neging, die in laatste seconde van het toernooi een klate rend applaus van de belang stellenden kreeg. Uit een zeer ingewikkeld eindspel, dat in vliegende tijdnood werd afge werkt, haalde ze zeer verdiend het volle punt binnen in haar partij tegen Arjen Wassenaar van 'Promotie' uit Zoeter meer en klasseerde zich met VLISSINGEN - Suzan Malcorps heeft zich weer geschaard onder de toppers van de dressuurrui ters. Dat bewees de amazone uit Cadzand zaterdag tijdens het concours hippique van de kring Walcheren van de Federatie van Landelijke Rijverenigin- gen met twee overwinningen in de zwaarste (ZZ) klasse. In de springrubriek klasse Zwaar ging de hoofdprijs verrassend naar Rinus Rottier. Met Watini- que hield Rottier in deze catego rie als enige het strafblad blank. In de klasse Zwaar voor pony's onderstreepte Rowena de Pen- der met Nelis haar kwaliteiten door met een speels gemak de zoveelste overwinning op te strijken. In de middenklasse zorgde zo wel Miranda de Jonge als Arian- ne Hanse voor een spannende ontknoping. Simon den Exter, nu eens niet als ruiter maar als parkoersbouwer aanwezig, had voor een 'technische' rondgang gezorgd, die voor de noodzakelij ke "selectie tijdens het basispar koers moest zorgen. Vooral de afstand tussen hindernis vier en vijf bracht menige combinatie in de problemen. Dat gold niet voor Miranda de Jonge met Amador, die als eer ste een foutloze rit reed. Daarna moest het publiek tot de laatste combinatie wachten. Arianne Hanse met Dante wist zich toen verzekerd van een barrage. Mi randa de Jonge liet er in de her kansing echter geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Met scherpe wendingen stuurde ze de negenjarige Amber onna volgbaar- over de bouwsels en liet de chrono's op exact 40 se conden stilstaan. Een voortreffe lijke prestatie, waartoe Arianne Hanse niet bij machte bleek. In de strijd tegen de klok ging ze te vlak over hindernis vijf, waar door de schimmel een balk uit de lepels haalde. Dressuur Suzan Malcorps liet op het ter rein van het Havenschap Vlis singen, dat voor de ruitersport voor het laatst beschikbaar was. zien dat haar aanpak de juiste is. Al eerder beweerde de Cadzand- se instructrice dat veel te veel ruiters te snel de hoogte in wil-, len, terwijl de basis bij hun paard daarvoor nog ontbreekt. Suzan Malcorps kiest voor een geleidelijke opbouw. Dat die aanpak vruchten afwerpt, was Ring 9' 1 Joanne Dogger/Reletta, Westelijk Schouwen. 131; 2 Han Wat- tel/Emir, Oranjezon, 126; 3 Irene Da- vidse/Beauty. Gouwe Reyers, 124. Pr. 2 1 Joanne Dogger/Reletta, Weste lijk Schouwen, 130: 2 Jeanot Bakker' Daresa, Zwinr129; 3 Petra de Klerk/Martijn, Scheldestad, 126. Viertallen Z: 1 Oranjezon (Vrouwen polder), 114 L: 1 Walcheren (Arne- muiden), 121. Achttallen M. 1 Zwin- ruiter (Nieuwvlïet), 122. Pony's Z: 1 Sonja de Feiter/Lady Fantasie, Schouwse R., 179; 2 Daniel le Leyendekker/Roxsanne, Burghtr., 168. 3 Evelien Stuimllonka, Honter., 160. Pr. 2: 1 Danielle Leyendekker/ Roxanne. Burghtr.. 173; 2 Sonja de Feiter/Lady Fantasie, Schouwse R., 172, 3 Evelien Sturm/Ilonka, Honter., 160 M1/M2 1 Sylvia Hoefnagels/Gi- na, Honter., 128; 2 Marleen Vermeu- len/Romano H, Gouwe Reyers, 122; 3 Nadine Timmerman/Manolito, Oran jezon, 121 M2 1 Jan Willem de Fey- ter/Gladstone, Luctor et Emergo, 124; 2 Leonoie Huybregtse/Boy, Vroonr., 117. L2: 1 Sybille Burm/Roc- ky Boy, Hulst, 131; 2 Lenny Sten- vert/Lucky Boy, Scheldestad, 126, 3 Jacqueline Porrey/Choco Prins, Zwinr. 123. Pr. 2: 1 Carlien van Dijk' Darentha, Scheldestad, 127; 2 Wendy Baert/Tsucuba, Kleppertjes, 123; 3 Nina Reynierse/Surprise, Gouwe Reyers, 120. LI, ring 11:1 Manek de WolPRobbie, Walcheren, 129, 2 Es ther Herweyer/Elmerinka, Zwinr., 125: 3 Jacqueline Walraven/Valencia, Oranjezon, 124. Ring 13: 1 Wendy Baert/Tsucuba, Kleppertjes, 131; 2 Natasch Fruseh/Manolito, Graeve Jan, 124; 3 Kathelijne Koops/Amigo, Oranjezon, 124. B, ring 12: 1 Evelien Stroucken/Christobalita, Gouwe Reyers, 124; 2 Jacqueline van Beuse- kom/Ferando, Scheldestad, 122; Rianne Wondergem/Dora, Gouwe Reyers, 124. Ring 13: 1 Charlotte Koole/Amy. Gouwe Reyers, 123; 2 Loes Cevaal/Dorien, Gouwe Reyers, 121; 3 Hans Andre de Laporte/Ivo, Oranjezon, 120. Pr. 2, ring 7: 1 Char lotte Koole/Amy, Gouwe Reyers, 129; 2 Miranda Francke/Fury, Gouwe Reyers, 128; 3 Diana Boogaart/Na- biel, Honter., 124. Ring 8: 1 Nicole Kapteyn/Fentje, Walcheren, 125; 2 Ruth Jakobsen/Laika, Oranjezon, 122. Gehandicapten: 1 Robert Bosman;' Idoma, 147; 2 Brigitte de Ridder/ Ietje, 146; 3 Natascha Hoefkens/Ietje, 145; 4 Walter de Leeuw/Manolito, 144. 5 Elly Menhere/Amon, 142. Viertallen M 1 Luctor et Emergo (Zaamslag), 123. L: Oranjezon (Vrou wenpolder), 114. Mennen M/Z in handicap: 1 Adrie Louwerse/Zephyr, Scheldestad, 116; 2 Arianne Hanse/Sunny, Schouwse R., 114. B: 1 Kees Provoost/Enna, Oranjezon, 139; 2 Piet Lievense/Wal- ter, Oranjezon, 134, 3 Geert Krijger/ Dlly, Oranjezon, 123. Vaardigheids- proef Z: 1 Adrie Louwerse/Zephyr. Scheldestad, 5. L: 1 Kees Provoost/ Enna, Oranjezon, 0; 2 Geert Krijger/ Dolly, Oranjezon. 0.5; 3 Henk Pal- mers/Rocky, Oranjezon, 10. ook in Vlissingen weer duidelijk te merken. In de ZZ klasse liep de imponerend bewegende, een ogige Bonvivant zich onder het zadel van Malcorps in de kijker. Wat door de jury in beide proe ven werd beloond met de hoog ste eer. Indrukwekkend reed ook Chris- tianne de Feyter die. nadat ze eerder op de dag met Roxanne het Z op haar naam had geschre ven, in de tweede proef met een totaal van 180 punten als tweede in het ZZ eindigde. Uitslagen Springen paarden klasse Z: 1 Rinus Rottier/Watinique, Oranjezon, 0; 2 Jan Noordhoek/Amber, Zwinr4; 3 Jan Noordhoek/Boemerang, Zwinr., 5.25 M (na barrage): 1 Miranda de Jonge/Amador, Zwinr., 0/40.02; 2 Ariamie Hanse/Dante, Schouwse Ruiters, 8/42.04; 3 (zonder barage) Jan Ton/Alerio, Oranjezon, 4/79.81. L (nb): 1 Jan Noordhoek/Edwin, Zwinr., 0; 2 Marijke Brasser/Cione, Vroonr., 4/42.96, 3 Kees Moolenbroek/Wodka, 4/43.12, 6. Peter Klaase/Attentie Wal cheren 4/45.1. B: 1 Laura Castelijn/ Condor. Zwinr 0/49, 2 Lianne Wiele- maker/Elstar, Scheldestad, 0/47; 3 Marianne Martens/Caitwick, Zwinr., 0/46.5. Cross: 1 Augusta Lantsheer/Dalme- co, Oranjezon, 12.4; 2 Miranda Weyer- mans/Banja, Scheldestad. 15.2. Pony's M/Z in handicap (nb): 1 Rowe na de Pender/Nelis, Zwinr., 0/34.00; 2 Sandy Breel/Willy, Oranjezon, 4/ 34.02; 3 Carolien Abrahamse/An- noeska, Oranjezon, 8/35.58 L (nb): 1 Jose van de Velde/Bonito, Schelde stad, 0/31.38; 2 Marion Tollenaar/ Black/Kleppertjes. 0/32.00; 3 Sander Abrahamse/Hartwig, Oranjezon, 0/ 36.15 B Cat. A: 1 Ingrid Jacobsen/ Boy, Oranjezon, 0/46. Cat. D: 1 Da- niëlle Rotteveel/Satan, Gouwe Reyers, 0/45; 2 Ramona Cevaal/Ca- danza. Oranjezon, 0/43. Cross: 1 Martin de Kroo/Uriska, Scheldestad, 5 2; 2 Ciska Weyer- mans/Diamond, Scheldestad, 5.4, 3 Jose van de Velde/Bonito. Schelde stad, 8.0. Dressuur paarden Z2: 1 Suzanne Malcorps/Bonvivant. Zwinr186; 2 Marina Quaak/Ticardo, Haringr., 173; 3 Jan Noordhoek/Boemerang, Zwinr., 171. Proef 2 1 Suzanne Mal corps/Bonvivant. Zwinr., 182; 2 Christianne de Feyter/Roxanne, Luctor et Emergo, 180; 3 Marina Quaak/Ticardo, Haringr., 167. Zl: 1 Christianne de Feyter/Roxanne, Luctor et Emergo, 184; 2 Rene van de Veer/Vecter, Gouwe Reyers, 183, 3 In ge Quist/Wagner, Zwinr., 183. M2. 1 Evelien van Schaik/Victor, Vroonr., 130; 2 Diana Boone/Ultra Queen, Walcheren, 126; 3 Marian Maljaars/ Waldo, Gouwe Reyers, 125. Pr. 2: 1 Anita de Kok/Zuidenwind. Walche ren, 133, 2 Marian Jumelet/Cheval, BRU, 127: 3 Diana Boone/Ultra Queen, Walcheren. 124. Ml: 1 Marlies van 't Westeinde/Carona, Haringr 126; 2 Ingrid Faes/Jago, Zwinr 121, 3 Karin Hannck/Dorette, Schelde stad, 120. L2, ring 5: 1 Aarnout de Feyter/Helios, Luctor et- Emergo, 128. 2 Josette Goedegebure/Brissel- le, Scheldestad. 128; 3 Danielle Buyk/Silver Bridge, Zwinr., 127 Ring 8: 1 Mare Broodman Mister Ed/ Zwinr., 128, 2 Jan Ton/Alerio. Oranje zon, 126: 3 Inge Aarnoutse/Bnsselle, Scheldestad, 126. Ring 9: 1 Suzan Malcorps/Daimler, Zwinr.. 125; 2 Elly Tas/Elmira, Zwinr 124; 3 Piet Geert- se/Donald, 119. Ring 10 1 Wim Ver- sprille/Tasqualioni, Zwinr 115; 2 Theo Vaes/Bagatel, Oranjer, 112; 3 Lenny Boer/Sjors, Oranjer., 108. Pr. 2, ring 3: 1 Aarnout de Feyter/Helios, Luctor et Emergo, 126; 2 Nicole Schieman/Chanel, Oranjer., 123; 3 M aan de Wiel/Corazon, Honter., 121. LI, ring 6: 1 Rene Bruggeman/Har- touch, Zwinr., 129; 2 Wim Versprille/ Tasqualioni, Zwinr. 129; 3 M. aan de Wiel/Corazon, Honter., 125. Ring 7 1 Carla Minderhoud/Ramon, Gouwe Reyers. 123; 2 Wim Hamelink/Esther, Zwinr., 122; 3 Margit Jense/Bonheur, Scheldestad. 122 B, ring 8: 1 Marly Lebens/Sarina, Hulst, 129; 2 Jolanda verhulst/Alaska. Vroom-., 125; 3 Lie- beth Cornelissen/Fellow, Zwinr., 123. Peter Klaasse werd na een foutloze basisparcours zesde in de barrage klasse licht (foto Ruben Orcel) Een beeld uit de wedstrijd om de Optimisten Cup op het Veerse Meer foto Willem Mieras)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 14