Aanpak overlast horeca-bezoekers Enthousiasme voor avondvierdaagses Scheidend SVRZ-directeur Compeer werd Ridder ON Vlissingen vierde jubileum pastoor Roeiers en muzikanten zorgden voor feest in Veere Gapingse 1250 in jongens zamelden voor jeugdkamp streek Vlissingse politie in overleg met ondernemers examens Frank van Eenennaam verovert de pollepel VLISSINGEN - De politie Vlis- singen is in bespreking met ho- reea-ondernemers in de Vlis- Thema-avond over dorpsplan voor Ritthem RITTHEM - Het dorpscomité Ritthem houdt vandaag, maan dag, een informatie-avond met als onderwerp: 'Een dorpsplan voor Ritthem'. De bijeenkomst wordt gehouden in gemeen schapshuis Ons Dorpsleven en begint om 20.00 uur. Het bureau voorlichting van de provincie vertoont een video-op- name over verschillende dorps plannen en de resultaten die die hebben gehad voor de leefbaar heid in dorpen. Daarna kunnen de inwoners van Ritthem vragen stellen en suggesties doen voor een dorpsplan. Dat moet dan eind augustus in concept gereed zijn. singse binnenstad om de toene mende overlast van cafébezoe kers de kop in te drukken. Er moeten strakke afspraken wor den gemaakt, liet inspecteur J. J. D. Visser zondag weten. Zilveren horloge gestolen ARNEMUIDEN/MIDDEL- BURG - Ze bestaan nog, de wandelaars die zich door niets laten tegenhouden. Bijna vijf honderd enthousiastelingen uit Arnemuiden en ongeveer zes tienhonderd lopers uit Middel burg trokken afgelopen maan dag de wandelschoenen aan. In beide plaatsen waren er etap pes van vijf en tien kilometer; in Middelburg konden de zeer sterken ook routes van vijftien kilometer kiezen. Donderdag eindigde de vierde en laatste etappe, in Arnemuiden op het Havenplein en in Middelburg op de Touwbaan. In beide plaat sen verleenden de Rode-Kruis- afdelingen assistentie bij won den en blaren. De organiserende gymnastiek vereniging Excelsior uit Arne muiden vierde het tweede lus trum van de vierdaagse. Met de muziekvereniging Arne's Ge noegen op kop en muziekvereni ging Onda uit Nieuw- en Sint- Joosland in het midden, vertrok om ongeveer half acht de stoet voor een rondgang door Arne muiden. Zes deelnemers - Maria Middelburg De gedachten gaan onder meer uit naar het weren van glaswerk op straat, het uitsluiten van klanten die zich in de binnen stad hebben misdragen en het voorkomen van het voortdurend heen en weer geloop van groep jes jongeren tussen verschillen de cafés. Dezelfde soort maatre gelen zijn, vertelde inspecteur Visser, in toeristenplaatsen als Renesse en Domburg getroffen. Visser maakte zondag bekend dat de politie met de horeca-on- dernemers in gesprek is, omdat het in de nacht van vrijdag op za terdag weer raak was in de Vlis singse binnenstad. In de Nieuw- straat sneuvelde de ruit van een bakkerij. De politie wist de da ders, een groepje jongeren, aan te houden. Na veel kabaal waren zij bereid de schade te vergoe den. Tegen hen is ook proces verbaal opgemaakt. Drie Denen die op de Boulevard De Ruyter autospiegels 'uitpro- MIDDELBURG - Uit een wo ning in het Park de Moucheron in Middelburg is van vrijdag op zaterdag een zilveren horloge ontvreemd. De inbrekers kwamen het huis binnen door de tuindeur open te breken. De hele woonkamer is doorzocht. Een man in een paars trainings pak heeft ook vrijdagnacht ge probeerd in te breken in een wo ning aan de Landluststraat in Middelburg. Hij sloeg op de vlucht toen een buurtbewoner hem betrapte. Huisman, Mien van Belzen, Mien de Nooijer, José Dijke, Izak van Belzen en Stephen Huisman - werden extra in de bloemen ge zet. omdat ze van het begin af aan meegelopen hebben. Ook mevrouw J. Meerman liep voor de tiende keer, maar kon niet bij de uitreiking zijn. De aankomst in Middelburg ver liep enigszins chaotisch. De smalle doorgang over de brug bij de jachthaven zorgde voor nogal wat oponthoud. De lopers waren echter in opperbeste stemming. Gewapend met spandoeken en vlaggen en luid zingend lieten de deelnemers weten dat ze er wa ren. De meeste groepen liepen in verenigings- of klasseverband. Toen iedereen zich op de touw baan verzameld had, voegde de drumband Blue Spirit, de jeugd- fanfare Johan Willem Friso (bei de uit Middelburg) en de Jeugd- deltaband uit Vlissingen zich bij heri. Daarop liep de hele stoet de laatste kilometers naar sporthal de Nadorst. BMbhwhhmiimi lm IHWIIWi Loco-burgemeester F. Smitskamp van Middelburg speldt B.C. Compeer de onderscheiding op. Links mevrouw Compeer (foto Rxiben Oreél) MIDDELBURG - Van kantoorbediende tot di recteur. Dat is in het kort gezegd de earriere van B.C. Compeer. Na 26 jaar verlaat hij de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ). Vrijdag nam hij officieel afscheid van de stichting tijdens een bijeenkomst in hotel Arneville in Middelburg. Loco-burgemeester F. Smitskamp van Middelburg deelde hem bij die gelegenheid mee dat hij benoemd is tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau en speld de hem de versierselen op. Voorzitter van het bestuur van de SVRZ, A. Bergshoeff, roemde de manier waarop Com peer zich had weten aan te passen aan de ver anderende eisen voor personeelsbeleid in de loop der jaren. Hij beklemtoonde de betrok kenheid bij het welzijn van het personeel. Na mens het bestuur overhandigde Bergshoeff hem een envelop met inhoud en een schets van een sculptuur. Zodra het kunstwerk klaar is, krijgt Compeer een afgietsel ervan. Algemeen directeur G.C. de Bruijn belichtte Compeers carrière, voornamelijk bij de SVRZ. In 1965 kwam hij bij de stichting als kantoorbe diende. Via allerlei cursussen werkte hij zich op tot hoofd personeelszaken en, in 1981, tot ad junct-algemeen directeur sociale zaken. F. Smitskamp somde in haar toespraak de ne venactiviteiten op die Compeer gedurende zijn loopbaan vervulde. Die liepen uiteen van trom melspeler/penningmeester van een muziek korps tot schoolbestuurder. Deze bezigheden waren mede een reden de onderscheiding uit te reiken. Smitskamp nam de gelegenheid te baat de belangrijke rol die Compeers echtge note op de achtergrond vervulde, te roemen. beerden' en er één kapot maak ten. kregen eenzelfde behande ling. Ook zij moesten in het ka der van het lik-op-stuk-beleid meteen de portemonnee trek ken. De politie Vlissingen hield vrij dagnacht nog A. J. F. V. uit Waalwijk aan. Hij had een fiets gestolen en liep daarmee rond. De eigenaar zag zijn fiets voor bijkomen op de schouders van de Brabander. Hij waarschuwde de politie en die pakte de Waal- wijker op. Hij is na verhoor vrij gelaten. De indruk bestaat dat veel stu denten gemakkelijker naar Vlis singen komen en daar gaan stappen, sinds de invoering van de 'gratis' OV-jaarkaart. Visser kon dat bevestigen noch ont kennen, maar, zei hij: „Het is voor hen natuurlijk wel gemak kelijker de trein te nemen en naar de afgelopen weekeinde ge houden examenfeesten te ko men." VLISSINGEN Fietstocht - Vandaag (maan dag) gaan de dames van het KVG Vlissingen op de fiets naar het kostuummuseum te Zoute- lande. Vertrek om 9.30 uur bij de kanovijver in het Nollebos. Binnenstad - De verkeerssi tuatie in de binnenstad van Vlis singen tijdens de festiviteiten in de zomermaanden wordt dins dag 11 juni, morgen, besproken in het wijkcomité Binnenstad. De gevolgen van de vele openba re werken in en rond het cen trum worden ook in de discussie betrokken. De politie is zoals ge bruikelijk op de vergadering aanwezig om vragen te beant woorden. De bijeenkomst wordt gehouden in het Vestzaktheater aan het Bellamypark en begint om 19.30 uur. WESTKAPELLE Vrouwenbond - De afdeling Westkapelle van de Nederlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) houdt vandaag, maandag, haar laatste bijeenkomst van dit sei zoen. Mevrouw M. Pierhagen uit Middelburg vertelt over vormge ven met materiaal uit de natuur en toont ook eigen werken. De bijeenkomst in het hervormd jeugdgebouw aan de Markt in Westkapelle begint om 19.45 uur. Pastoor Van der Riet voert tijdens de receptie een vrolijk gesprek met een bezoekster (foto Lex de Meester VLISSINGEN - De Onze Lieve Vrouwekerk in Vlissingen was vol zondagmorgen. Geen zit plaats was onbezet. Enkele kerkbezoekers moesten zelfs achterin de kerk genoegen ne men met een staanplaats. De Vlissingse rooms-katholieken uitten zo hun erkentelijkheid tegenover hun pastoor, W. C. M. van der Riet, die zijn 50-jarig ju bileum als priester vierde. Dankbaarheid. Van der Riet (74) nam dat woord geregeld in de mond tijdens zijn korte preek. Dankbaarheid dat hij de kerk en het volk Gods zolang van dienst heeft kunnen zijn. Uit die woor den bleek al dat hij zich als pries ter niet op een voetstuk stelt. „Priesters zijn vrienden van God en geen dienaren meer", zei hij. En direct tot de zeker duizend kerkgangers: „We zijn allen vrienden van God. We bekleden allen een koninklijk priester schap. Slechts binnen dit geheel is een functie van een priester zinvol." Van der Riet vertelde later, zon dagmiddag tijdens de drukbe zochte receptie in hotel Britan nia aan de Boulevard Evertsen, genoten te hebben van de cc: tendinis. „De kerk is vo nog nooit zo mooi versierd weest met bloemstukken", de hij trots vast, „en dan hem treden van zes koren, pracht^ Het dameskoor, het Lambert; koor, het Gaudeamuskoori het jeugdkoor van de Onze te Vrouwe-parochie, het Ceds koor uit Souburg en de Za groep van Paauwenburg trsx 's morgens op. De jubilerende priester hadw iedereen die hem 's mi hand kwam schudden, een p; soonlijk woord. Ruim vijfhi derd mensen bezochten de; ceptie. Van der Riet name; tijd voor. „Een afscheid is h nog niet", liet hij weten, „mi ik word in oktober 75 daarna vertrek ik, eind dit jas begin volgend jaar, naarBer? op Zoom." P. H. van Heci sinds oktober parochie-vica in Vlissingen, volgt Van derRs op. „Ik ben geboren in 1): teloord en heb veel familie West-Brabant", verklaarde jubilaris zijn vertrek uit Vlis gen. „En nog belangrijker: ik? mijn opvolger niet voorden ten lopen." Het bemanning van de Evert Deddes uit Rotterdam passeerde weliswaar als eerste de finish, maar had niet de snelste tijd (foto Ruben Oreel) VEERE - Ze lieten zich allebei horen en zien, zaterdagmiddag in Veere: roeiers passeerden zo luidruchtig mogelijk de finish van de vierde Veerse Meer Sloe penrace. Muzikanten van zes Walcherse muziekverenigingen speelden zo geconcentreerd mo gelijk, net over de dijk in een grote tent op het Oranjeplein, ter meerdere eer en glorie van zeventig jaar muziekvereniging Veere's Genoegen. Die tegenge stelde evenementen, zo vlakbij elkaar, lokten enkele honder den toeschouwers naar Veere. Of ze werden erdoor verrast. Veere's Genoegen vierde het ju bileum met een muzikaal dorps feest. De toeristen kwamen vaak maar even in de grote tent, maar de echte Veerenaren bleven. Ze luisterden onder het genot van een drankje en een hapje naar de muziekkorpsen die de jarige feli citeerden met hun concerten, naar het Souburgse Vlijt en Vol harding, naar EMM uit Seroos- kerke. de Domburgse brassband Apollo, de fanfare ONDA uit Nieuwland en de Vlissingse har monie Ons Genoegen. De jubileumviering verdrong de rekenmeester van de sloepenra ce, J. van den Bremen, naar een zijkamer van het verenigingsge bouw Het Akkoord. De muzi kanten hadden het grootste ge deelte van het thuishonk van Veere's Genoegen nodig om zich te verkleden. Voor Van den Bre- mens' computer was voldoende ruimte over, want een computer is onmisbaar bij het berekenen van de uitslag van de sloepenra ce. Zeker deze keer. Een record aantal ploegen, 48, verscheen aan de start. De Hoechst Veerse Meer Sloepenrace is daarmee wat betreft aantal deelnemers naar de tweede plaats in Neder land doorgestoten. De klassie ker Harlingen-Terschelling heeft alleen nog een grotere aan trekkingskracht, maar die race is dan ook, zoals speaker R. Mondeel zei, de 'enige echte'. Inbreker gewond VLISSINGEN - Een inbreker moet zich vrijdagnacht danig hebben verwond bij een in braak in gebouw Breehof aan de Breestraat in de Vlissingse bin nenstad. Overal lag bloed. De dader kwam Breehof binnen door een ruit te vernielen. In het gebouw maakte hij, om verder te kunnen zoeken naar spullen van z'n gading, nog zes ramen kapot. Alle moeite was tevergeefs. Er wordt niets vermist. Auto gestolen VLISSINGEN - Uit de Schutte rijstraat in Vlissingen is zater dagmorgen vroeg een rode Opel Kadett gestolen. De wagen heeft het kenteken RN-30-GF. De Vlissingse politie vond zater dag een andere, ontvreemde Opel Kadett terug aan de Karo- lingenbaan in Oost-Souburg. De personenwagen was afkomstig uit Amersfoort en is teruggege ven aan de eigenaar die bij de po litie in Amersfoort aangifte had gedaan van de diefstal. VEERE - Iedere organisator van een goed doel zou er jaloers op zijn, maar het jeugdkamp Veere-Rotterdam heeft ze. Twee jongens die helemaal op eigen initiatief meer dan duizend gul den bij elkaar scharrelen. De medewerkers van het jeugd kamp zetten de twee actievelin- gen, Dennis Willeboordse (15) en Hennie van Maldegem (13) uit Gapinge, zaterdagmiddag in de bloemetjes. In ruil voor een en veloppe met 1250 gulden. Adri Franke uit Veere, hoofdlei der van het jeugdkamp, nam het geld in dank aan. Hij was ook de aangewezen persoon om het be drag in ontvangst te nemen. Franke hield drie jaar geleden onder meer op basisschool De Schutte in Gapinge een praatje over het jeugdkamp en over kin deren uit de Rotterdamse volks buurten Spangen en Oude Wes ten die 's zomers een week op verhaal komen in het kamphuis Supporters volgden vanaf een ponton de roeiers die 25 kilome ter moesten afleggen. Zij zagen de Evert Deddes uit Rotterdan als eerste de finish passeren, maar de Rotterdammers had den zeker niet de snelste tijd. De Zeeleeuw II uit Oude Bildtzijl won de race in de klasse authen tieke reddingsloepen. De acht Friezen roeiden 2 uur, 43 minu ten en 3 seconden over het par koers. Zij waren de acht roeiers van de Seahorse uit Veerse net te snel af die 36 seconden later finishten. De Veerse ploeg won de Zeeuwse wisselbeker, be schikbaar gesteld door hun ei gen sponsor Tonny Leijnse. Sea horse legde eerder, zaterdag morgen, al beslag op de De Rub ber Trofee. De roeiploeg Urk won de vrije klasse, waarin spe ciaal voor races gemaakte sloe pen uitkomen. De Jeanne Baré Trofee, de prijs voor de rapste damesploeg. was voor een Friese ploeg, de zes vrouwen sterke Ok- ke Hel uit Harlingen. 't Veerse Gat van Staatsbosbe heer. Dennis Willeboordse voelde zich meteen aangesproken. „Ik stond altijd al (voor mezelf) met spulletjes op de braderie van Gapinge", vertelde hij zaterdag, „maar dat liep niet zo best. Ik was op zoek naar een goed doel om echt iets leuks te organiseren en toen kwam Adri op school." De eerste actie, in 1989, leverde 85 gulden op en de tweede 200 gulden. De scholier uit Gapinge en zijn vriend Hennie van Maldegem zinden op iets grootsers, iets spectaculairders. Ze kwamen met een eigen themadag op de proppen, 9 maart. „Ja, wat heb ben we allemaal gedaan?", her haalt Dennis de vraag. „Wafels bakken, dartspelletjes, ringrij- den, een sponsorloop, popcorn en frikadelllen verkopen, van al les." 's Avonds ging het feest nog Dennis Willeboordse (links) en Hennie van Maldegem worden doi kamp op handen gedragen foto Ruben Oreel de medewerkers van het jeugd- ARNEMUIDEN - De ringrijver- eniging In Galop hield zaterdag onder grote publieke belang stelling een ringrijwedstrijd in Arnemuiden. De 26 deelnemers, onder wie gastrijders uit Nieuw- en Sint Joosland, reden 36 beurten. Zes ringrijders streden in een kamp om de pollepel tot op de 20 mm-ring Frank van Eenennaam won uiteindelijk deze ereprijs. De prijs voor het best versierde rijpaard was voor Ko Baas. Bij de trekpaarden ging de eerste prijs naar Ineke van Belzen. de tweede prijs naar Jan Crucq en de derde prijs naar Steef de Rij ke. De uitslag van het dagklassement luidt: 1 Piet Meijer, 29 ringen, 2 Frank van Eenennaam, 26; 3 Steef de Rijke, 26; 4 Johan Baas, 23, 5 Dingeman de Vis ser sr, 21. 6 Patricia Snoek, 20; 7 Lin da Zijl, 20; 8 Jan Crucq. 20, 9 Lieven van Belzen, 19: 10 Jacco Maljers, 19; 11 Adrie Pleijte, 17; 12 Adrie van Bel zen, 16; 13 Ineke van Belzen. 16; 14 Ko Baas, 16; 15 Rob de Nooijer, 15; 16 Comé van Belzen, 13, 17 Jan Maljers, 12; 18 Dingemans de Visser jr, 12; 19 Matty Pleijte, 11. 20 Ab Crucq, 11; 21 Bram van Eenennaam, 8; 22 Bert de Ridder. 7. 23 Henk Marijs, 6; 24 Lein de Kraker. 5; 25 Ronald de Visser, 4; 26 Leunie Boone, geen ringen. door in het verenigingsgebouw van Gapinge. De score was bo ven verwachting: 1250 gulden. „We hebben er profijt van", uitte Adri Franke zijn dankbaarheid. Het jeugdkamp, alweer het veer tiende, kost om en nabij de tien duizend gulden. De kerken van Veere dragen 2000 gulden bij, de deelnemende kinderen met han gen en wurgen 3000 gulden en de rest moet elk jaar opnieuw bij el kaar worden geschraapt. Rotary Club Goes en de jongerenorgani satie CJV in Kruiningen kwa men voor deze zomer ook met een gift over de brug. Of ze volgend jaar weer in de bres springen voor het jeugd kamp, weten Dennis en Hennie nog niet. Franke reageerde snel: „Volgende keer doen we het toch samen." Hij bood hen nog een cadeau aan. Dennis en Hennie mogen in augustus, als de Rot terdammers er zijn, een dagje meezeilen op het Veerse Meer. De uitslag van de bekers voor de le den van Arnemuiden; le beker; Jacco Maljers; 2e beker: Jan Maljers; 3e beker Rob de Nooij er. 4e beker: Ineke van Belzen; 5e be ker: Adrie van Belzen; 6e beker: Henk Marijs. De uitslag van de bekers voor de le den van Nieuw- en Sint Joosland: le beker: Steef de Rijke; 2e beker Piet Meijer; 3e beker: Dingemans de Visser sr. 4e beker: Lieven van Bel zen; 5e beker: Johan Baas Delta College MIDDELBURG - Aan de christelijke scholengemeen schap het Delta College in Mid delburg slaagden de volgende kandidaten voor het eindexa men: Lager economische en administra tief onderwijs: Marcel Adriaanse, Middelburg; Vlissingen; Marianne van den Berg, Juliette Boucherie; Astrid de Buck, Middelburg; Claudia Burger, Vlissingen; Dianne Caljouw, Arnemuiden; Vlissingen: Laurens Cuiper, Raymond Daane; Belinda Duine, Middelburg; Chanel van Een ennaam, Vlissingen; Ursula de Fre- tes. Middelburg; Oost-Souburg: Isa bel Carcia Garcia, Elwin Geerse; Er- win van Gemert, Middelburg; Bianca van de Gruiter, Oost-Souburg; Nien- ke van Heulen, Vlissingen; Middel burg: Karin van Hoepen; Marcel van Hoepen; Sandra Hokeker, Saskia Hollegeselle; Jos Houtzager, Vlissin gen; Middelburg: Renata de Kam, Amersingh Kanhaisingh; Esther Knol, Koudekerke; Hendrien de Kok, Middelburg; Cindy de Kraker, Arnemuiden; José Krijger, Melisker- ke; Abi Lekatompessy, Oost-Sou burg; Renee Lous, Westkapelle; Rai- mondo Meijer, Middelburg; Roland van der Meulen, Vlissingen; Esther Meulmeester, Arnemuiden; Nicole Mulder, Middelburg; Miranda Nieu- wenhuijzen, Arnemuiden; George Palm, Wissingen; Middelburg: Jason Pongajow, Biananca Poppe, Audrey van de Poppe; Brenda Putman, Oost-Souburg; Ilonka Riemens, Vlis- MIDDELBURG Plattelandsvrouwen - De afdeling Middelburg en omstre ken van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt dinsdag, morgen, ter afsluiting van het winterseizoen een fiets tocht voor de leden. Het gezel schap vertrekt 's middags om half twee vanaf de Koudekerkse- weg ter hoogte van Vijvervreugd in Middelburg. De tocht wordt besloten met een gezamenlijke pannekoekmaaltijd. Jubilarissen - De afdeling Middelburg van de Hout- en Bouwbond CNV huldigt mor gen, dinsdagmiddag, in het dis trictskantoor aan de Vlasmarkt 53-55 acht leden die langer dan vijftig jaar de vakorganisatie trouw zijn gebleven. De jubila rissen die om 14 uur worden ge lauwerd, zijn J.D. Schutte (50 jaar lid), J. Pouwer (53 jaar), P. Tange (53 jaar), W.M. Walraven (53 jaar), J. Willeboordse (54 jaar), J. Puijpe (55 jaar), J. Boone (64 jaar) en P.L. van Belzen (65 jaar). Bazaar - Peuterspeelzaal Het Zonnepoortje in Middelburg houdt zaterdag 15 juni een ba zaar in pand Gravenstraat 63. De bazaar duurt van 10 tot 13 uur, singen, Mandy van Kossum, mm burg; Monica van Rotten, (Ms pelle; Corine, Seharloo, Veere: i: bert Schets, Vlissingen; Mal» Schouten, Oost-Souburg; Midi' burg: Steven Seedo, Jennifer™ wel; Nanda Verburg, WestkapÜ Saskia Verhage, Vrouwenpoa. Monique Weezepoel, Oost-Soutq Rina Wetselaar, Westkapelle. Who in de Weij, Nieuw- en,St. Joosla Jos Wight, Oostburg; Diana ïl huijs, Serooskerke (W.); RichanlJ Wit, Vlissingen; Lia van de Woea ne, Aagtekerke, Marieke Wolta Middelburg; Sigrid Wonder® Vrouwenpolder. Lager huishoud- en nijverheids derwijs: Middelburg: Cindy Ball ther Besuijen, Anja Boone; Kina Boone, Oost-Souburg; Braat, 's-Heer-Arendskerke; Mag de Bree, Koudekerke, Jacque: Buijze, Middelburg; Franco Bin Vlissingen; Middelburg: Ancé Dekker, Monique Dekker; Elvira! kelenboom, Oost-Souburg; Ap Gideonse, Middelburg, Mars Goulooze, Vlissingen; MIddelbir Jeanette de Graag, Manski Grand; Claudia van Hoorn; M Jobse, Oostkapelle; Ellen van len, Vlissingen; Wendy van Oost-souburg; Middelburg Knipping, Ingeborg Leistra, Cl» Lindenberg, Oost-Souburg; CarcÜ Looise, Gapinge; Petra van der rel, Middelburg; Meliskerke: Maf Matthijsse, Bianca Mindert» Leonie Minderhoud, Zoutó& Jeanine Oreel, Nieuw- en land; Wendela de Pagter, Marliek Poortvliet, Middelburg',! zanne Pouwer, Arnemuiden, Tan» Prince. Middelburg; Schacht, Oost-Souburg; VW Nadine Schreur, Marjolein Sd® man; Arnemuiden: Mariska StC Bonny Valk; Mirella Vanix» Oost-Souburg; Natasja van den® Middelburg; Corine Verslui)!» rooskerke (W)i; Yvonne Vos. W Souburg; Margriet Vrielink. Mi» burg; Marjolein van Vugt, VI» gen. Esther de Weerd, MiddeMj Lager middenstandsondeff? Remco Appei, Middelburg; JF Arons, Grijsperke; Lion Baas,N» en St. Joosland; Rudy vanBeiL Vlissingen. Ronald Bimmel.v- burg; Elvira de Boer, Middel» Maurits de Boer, Oostkapellev na Boone, Vlissingen, Carlo W® cus, Goes; Oost-Souburg: Marcau Egeraar, Lianne van E ijker®' chard Franse, Heinkenszand> singen: Koriene Geluk, 1"* Geurts; Joyce van de Giessenjn wenpolder; Roger den Haan, Be; Haamstede; Jeffry Harten, Kn^ gen; Dennis de Hond, Vlissingen né Jansen, Goes; Middelbul? chelle Kerkhove, Ronny Vlissingen: Dennis van de chel Leenders; Danmiëlle Ellemeet; Vlissingen: Mariska son, Petra Lips; Anne JopLodev Veere; Conno Manneke, Grow gela van Marion, Westkapelle der van Marion, Middelburg, gen: Inez Muller. Robert van_ beeke, Tom de Rijke, Edwin KM Marianda Rison. Oost-Souburg} rome Sedee, Middelburg,/^ Slabber, Westkapelle; Martin ders, Kloetinge, Fiola Thenu j delburg; Martry de Visser, pelle; Angelo Vreeke, Veere Wille, Groede; Jan-Willem "1 Grijpskerke MAANDAG 10 JUNI 1991

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 6