Toernooizege Zeeuwse judoka's Jos van Loon stopt als competitieleider Terneuzen domineert eigen jeugdtoernooi Huldiging kampioenen Omar Roels op tweede plaats Zaalvoetballers stelen show Scheldesport naar zege in Middelbur Succesvol optreden op toernooi in Etten-Leur Sterke winnaars van toernooi in Terneuzen ETTEN-LEUR - Het slot van het seizoen is door veel Zeeuw se judoka's succesvol afgeslo ten. De meest opmerkelijke uil slagen tijdens het door 360 judo ka's bezochte toernooi van sporthal Sankaku in Etten-Leur was de overwinning van Edwin van Alphen (Kiai) op Bob Brou- mels (Sankaku) en de revanche van Barry de Wilde (judovereni ging Breskens) op Michel de Wee (judovereniging Reimers- waal). Edwin van Alphen trof in de ju niorenklasse boven de 71 kilo gram de 15 kilo zwaardere Bob Broumels. Een strijd die tame lijk ongelijk opging, temeer daar de 86 kilo zware Brabander een bronzen medaille van het laatste nationale juniorenkampioen- Vikingloop trok 60 deelnemers SLUISKIL - Na een pauze van een jaar werd dit weekeinde weer de Vikingloop gelopen. De vierde editie van deze trimloop had Sluiskil als start- en finish- plaats en trok door een groot deel van Oost Zeeuwsch Vlaan deren. De 80 kilometer lange es tafette van Hydro Agri werd door de Hydro Agri Runners lo pend en door HAS TC fietsend afgelegd. In de voorgaande edities waren de Hydro Runners al eens vanaf Brussel. Den Haag en Vlaardin- gen naar het domicilie van de kunstmestfabriek gelopen, maar nu bleef men binnen de grenzen van Zeeuwsch Vlaande ren. v De zestig lopers en fietsers leg den in estafette-vorm ongeveer 80 kilometer af. Zowel meer als minder getrainde trimmers kon den deelnemen. Na het vertrek uit Sluiskil spoedden de deelnemers zich via de vlakke polders naai- Clinge. vanwaar het langzaam maar ze ker 'huiswaarts' ging. Na een picknick in de bossen bij Hei kant bereikte men via Koe wacht, Zuiddorpe en Westdorpe het punt van aankomst. De fietsers van HAS TC legden dezelfde route af, maar startten enige uren later. Zodoende arri veerde iedereen om half vijf vrij wel gelijktijdig op de HAS-kade, waai- het gezelschap met muziek werd ontvangen. schap van Nederland op zijn naam heeft staan. Twee keer was de Souburgse student verpleegkunde bij het punt van verlies door armover strekking maar beide keren kon hij miraculeus onsnappen. Het wachten leek op de beslissing, maar dat viel anders uit. In de laatste minuut scoorde Van Al phen, in een strijd van alles of niets, met een makikomi tech niek een yugo. De geroutineerde zwarte band gaf deze voor sprong uiteraard niet meer uit handen- In de klasse tot 65 kilo zinde Bar ry de Wilde al een heel seizoen op revanche voor zijn verlies tij dens de laatste Zeeuwse kam pioenschappen tegen Michel de Wee. In de finale in Etten-Leur troffen beide Zeeuwen elkaar. Maar van een gelijkopgaande strijd was deze keer geen sprake. De Reimerswaal judoka was to taal niet in vorm en was geen partij voor de Zeeuwsch-Vla- ming, die halverwege de wed strijd de klus klaarde door De Wee met een armoverstrekking tot opgave te dwingen. Bij de dames behaalden Lynd- say Wyatt (sportschool Geel hoed) en Anoeska van Rooyen (judovereniging Reimerwaal) twee hoofdprijzen. De overige uitslagen: eerste plaat sen voor Nicole Langezaal, Marcel lo Grashuis (Judo Ryu van Schaik), Stefan Lucassen (Kiaï), Rilana van de Velde, Sabrina Bie- siot, Lisanne de Boer (Breskens). Niek van de Linde, Johan Klercq (Reimerswaal). Tweede plaatsen voor Lisselle Grashuis. Erik van de Weerd (Van Schaik). Patrick Leijnse, Henk van de Gugte (Kiaï), Saar Willeboord- se. Nicky Schweertman, Jessica van de'Spil, Annemarie Mol. Elisa beth Willeboordse (Geelhoed). Stefanie Flikweert, Adrie van de Jagt. Jessica van Rooyen (Rei merswaal). Derde plaatsen voor Richard Ant- velink (Van Schaik). Savier van Belzen, Piedro Schweertman, Lin da Schipper, Sander Schipper (Geelhoed), Michel Nelis, Jeffrey MIDDELBURG - Meer dan honderd Zeeuwse tafeltennis- bestuurders en andere verte genwoordigers uit de Zeeuwse sportwereld kwamen zaterdag naar sportcentrum Slaghvaert in Middelburg gekomen om tij dens een receptie Jos van Loon te huldigen bij zijn afscheid als competitieleider van het Zeeuwse tafeltennis. Van Loon gaf na 25 jaar als competitielei der en afdelingsbestuurder ge functioneerd te hebben, de fak kel over aan zijn opvolger Rem- co Deijkers, die net als van Loon uit Middelburg komt. In een vermakelijke toespraak liet afdelingsvoorzitter Jaques Derksen de carrière van de scheidende jubilaris de revue passeren. Zo vertelde hij de an- necdote dat Van Loon alleen bij toeval voor de Zeeuwse tafelten niswereld behouden was geble ven. Volgens Derksen liep Van Loon bij een sportquiz op de tv de hoofdprijs, een reis naar de Balearen, mis doordat het ant woord van de Middelburger abu sievelijk fout werd gerekend. Dë ook zaterdag reeds gebruinde Van Loon, een zonaanbidder bij uitstek, zou uit dit lustoord nooit zijn teruggekeerd, aldus Derksen. Immer functioneerde Van Loon perfect als competitie leider. Als blijk van waardering- werd hij door Derksen tot erelid van de tafeltennisbond afdeling- Zeeland benoemd. Ook de PR-functionaris van de Nederlandse tafeltennisbond (NTTB), Ron van Veldhuizen, die voor deze gelegenheid van Geleen naar Middelburg was af gereisd, had waarderende woor den voor Van Loon. De Limbur ger speldde Van Loon de gouden bondsspeld op. In zijn dankwoord wees Jos van Loon er onder meer op dat zijn vrouw en kinderen jarenlang veel geduld hadden moeten op brengen als de telefoon weer eens rinkelde. Hij overzag- in kort bestek de afgelopen 25 jaar en constateerde dat er slecht één zaak al die tijd hetzelfde was gebleven: een game gaat nog steeds tot 21 punten. Aan het slot van de drukbezoch te receptie kreeg Van Loon na mens de Zeeuwse tafeltennisver enigingen in etappes een cadeau aangeboden. Na het uitpakken van verschillende presentjes bleek een CD-speler het af scheidsgeschenk te zijn. Van Loon zal voor het Zeeuwse tafel tennis nog niet helemaal verlo ren gaan. Hij blijft, in competi tieverband. zijn balletje slaan. Winnaar bij de A 's en bij de C's TERNEUZEN - De jeugdploe- gen van de voetbalvereniging Terneuzen domineerden dit weekeinde het eigen Dow Bene lux toernooi. Bij de A-junioren werd Terneuzen zaterdag al de terechte winnaar. In de finale werd Dongen met ruime 4-0 cij fers geklopt. Zondagmiddag reikte John Bosman (PSV) in sa menwerking met de Terneuzen- se jeugdvoorzitter Theo Reijns de prijzen uit. Ook afdelings voorzitter Kees Blomaard van de KNVB was daarvan getuige. Ook zondag speelden de jeugd- teams van Terneuzen een hoofd rol. De C-junioren van trainer Han van der Hooft eisten na een 0-0 eindstand tegen Mifano uit Mierlo-Hout via het nemen van TERNEUZEN - Het zaalvoet baltoernooi van Broodje Ben/ De Ridder is zaterdag In Ter neuzen gewonnen door Bunga Melati. De Tilburgse eerste di- visieclub maakte zijn favorie- tenrol in de sporthal 't Zwaan tje van Terneuzen volledig waar. Bunga Melati (met drie internationals in de gelederen) moest in een enerverend duel tegen Internationals uit Gro ningen een gelijkspel (4-4) toe staan. Voor de rest was Bunga Melati heer en meester. De laatste wedstrijd tegen Ber- chem (B) moest de beslissing brengen. Het incidentrijke duel werd vrij gemakkelijk in het voordeel (4-0) van de Braban ders beslist. Toen de Berchem- doelman na een overtreding het veld moest ruimen, trok het Bel gische team zijn conclusies. Even later verliet de hele ploeg van .Berchem de zaal. De toernooileiding gaf Berchem twee punten in mindering en kende Bunga Melati een 5-0 overwinning toe. Op het mo ment van staken was de voor sprong 4-0 in het voordeel van Bunga Melati. I)<* eindstand: 1 Bunga Melati. Til burg. 2 Internationals, Groningen. 3 Berchem (Bi. 4 Diba Sport Gronin gen. 5 Broodje Ben/De Ridder, 6 Bleijenbergh VaJo Sport. strafschoppen de winst voor zich op. De D-pupillen van het Belgische Sint Gifiis-Waes waren veruit de sterksten in de finale tegen SC Gastel. De E-pupillen van HW '24 wer den terecht tot. winnaar gehul digd. In de finale moest Dongen het onderspit delven. Het Dow-Benelux trok overi gens een record aantal toe schouwers. De eindstanden: A-junioren: 1 Ter neuzen. 2 Dongen. 3 Unicum, 4 Patrij zen, 5 Sint Gillis Waes (B), 6 Philippi ne, 7 HW '24. 8 Breskens, 9 Terneu- zense Boys, 10 Vogelwaarde. 11 Sprundel, 12 Sluis. B-junioren: 1 Sint Gillis Waes (B) w n.s.. 2 Unicum, Lelystad. 3 Terneu zen, 4 Philippine, 5 Kieldrecht (B), 6 Sprundel, 7 Adegem (B). 8 Terneu- zense Boys, 9 Dongen. 10 Nieuwland, 11 Schoondijke, 12 HVV '24 C-junioren: 1 Terneuzen (w.n.s.), 2 Mifano. 3 Dongen, 4 RIA Westdorpe, 5 HVV '24, 6 Philippine. 7 Sint Gillis- Waes (B). 8 Steen, 9 S C. Gastel, 10 Koewacht. 11 Schoonhoven, 12 Vo gelwaarde. D-pupillen: 1 Sint Gillis Waes (B), 2 S C Gastel, 3 Terneuzen, 4 Mifano 5 Dongen, 6 Sluis, 7 Corn Boys, 8 Zee- landia, 9 Steen, 10 HVV '24, 11 Koe wacht. 12 IJzendijke. li-pupillen: 1 HVV '24. 2 Dongen. 3 Terneuzen. 4 Mifano, 5 Sint Gillis Waes (B). 6 Corn Boys, 7 S C Gastel. 8 Koewacht, 9 Steen. 10 Oostburg, 11 Philippine, 12 Sluis. u"t vraa GESCHONKEN De spelers uit de selectie van AZVV nemen de gelukwensen in ontvangst tijdens de kampioens receptie (foto Camile Schelstraete) AZW hield receptie na behalen van titel AXEL - De voetbalclub AZVV uit Axel hield dit weekeinde in de eigen kantine een druk be zochte receptie ter gelegenheid van het kam pioenschap van het eerste en tweede elftal. Voor de reserves van AZVV betekende het al de tweede titel op rij. Onder de vele aanwezi gen bevonden zich de wethouders Van Waes en Van Schaik, die namens de gemeente de rood-witten gelukwensen aanboden. Voorzitter Jan 't Gilde van de zaterdagclub toonde zich uiterst verheugd met dit kam pioenschap. „Het is prachtig om na degradatie het volgende seizoen onmiddellijk als eerste te eindigen. Maar er zijn ook minder leuks kanten aan zo'n kampioenschap. Want ook het koop lustige 'Anderlecht van Zeeuwsch Vlaanderen' (en iedereen weet wel wie ik daarmee bedoel) komt dan op de markt en dan zie je toch enkele gewaardeerde krachten vertrekken." AZVV zag zijn beide trainers en doelman' Wim Verpoorte naar Hoek vertrekken. „Maar we hebben een behoorlijke jeugd achter de hand en ik heb er daarom het volste vertrouwen in, dat we ons zullen handhaven in de derde klas se," Ook voor de prestaties van de reserves had de voorzitter veel lof. „Twee jaar geleden zijn deze jongens gedegradeerd en meteen daarna volg den er twee kampioenschappen. Zeker het laatste kampioenschap, in de hoogste reser veklas van het zaterdagvoetbal, is een bijzon dere prestatie, Daaruit blijkt tevens dat we met AZV V over een brede basis beschikken." Namens de KNVB-afdeling Zeeland voerde John Ducarmon het woord. Ad van Beek van de scheidsrechtersvereniging Zeeuwsch- Vlaanderen stelde AZW als voorbeeld voor wat gastvrijheid betreft. „Of het nu goed of slecht gaat, het is altijd goed toeven voor een scheidsrechter bij AZVV." liet winnende elftal van de A-junioren van Terneuzen folo Camile Schelstraete) OOSTBURG - Met de Marok kaanse internationals Makki en Abdella als gastspelers in de ge lederen heeft DWS Leenders de eerste editie van bet eigen zaal- voetbaltoernooi 'Het goede Doel' gewonnen. Het Noordafri- kaanse duo blonk bij vlagen uit met prachtig voetbal en stond daarmee aan de basis van de on geslagen status. die de organise rende ploeg in de Oostburgse sporthal Veerhoek in stand wisl te houden. In een boeiende finale werd het Belgische Cocy Edelweis met 6-4 teruggewezen. 'Het goede Doel' is een nieuwe naam in de reeks van (zaal(voet bal-toernooien, die elk jaar aan het eind van de competities wordt afgewerkt. Organisator Albert Wagenaar van DWS Leenders betreurde het dat er zo weinig toeschouwers waren op gekomen, maar gaf desondanks te kennen dat er wellicht een vervolg komt. „We hebben al de eerste contac ten met ploegen gelegd voor vol gend jaar. Ik heb bijvoorbeeld nu al de mondelinge toezegging van de Marokkaanse nationale ploeg, mits ze dit toernooi in hun toernee door Europa kunnen in passen," Sterspelers van deze eerste edi tie waren ongetwijfeld Nakki Makki en Nasher Abdella. in de Belgische competitie spelend voor respectiev'elijk Beerschot en Cercle Brugge en beiden lid van de Marokkaanse nationale ploeg. De uitslagen: Finale: Cocy Edel- weis-DWS Leenders 4-6; oin de 3e plaats: Wellust Knokke-Soccer In ternational 0-3; om de 5e plaats: Oostburg Recreatief-Belgiseh Ster renteam 1-0; om de 7e plaats: West Zeeuws Vlaanderen-Gemeente Kre diet Brugge 3-0 de Boer (Breskens). Mark Jan Akershoek, Gert Jan Salm. Persijn Honkoop en Arjan Weststrate (Reimerswaal). MIDDELBURG - De C-junioren van de atletiekclub Schelde sport uit Terneuzen hebben ook de tweede competitiewedstrijd in Middelburg gewonnen. Voor al de uitstekende prestaties van Mark Cambeen op het speer werpen, met 41 meter en 96 cen timeter, en de 1 meter en 75 cen timeter op het hoogspringen van Wilbert Murre brachten de ploeg uit Terneuzen aan de lei ding. Dynamo uit Middelburg en Atle- tica uit Vlissingen werden twee de en derde. Bij de C-meisjes ging de overwinning naar Dynamo'70. In de tweede klasse won AV'56 met ruime voor sprong op Scheldesport en Atle- tic.a, Bij de jongens won het team van AV'56. In deze tweede C/D competitie wedstrijd op de kunststofbaan in Middelburg, waar alleen Zeeuwse jeugdploegen aan deel namen, werden over het allge- Schaaktitel De Smit en Tiggelman SOUBURG-Doorgeefscliaken is een speciale discipline. Fer vente tegenstanders beweren altijd dat het niets met schaken te maken heeft. Toch moet men de schaakkwaliteit van de fana tieke liefhebbers niet onder schatten, want deze vorm van het spel op de 64 velden kent Zeeuwse toppers die uitstekend met de vreemde en ingewikkel de manier van schaken om kun nen gaan. Zo ook zaterdag in Souburg, waar achttien duo's probeerden om de wisselbeker van het Zeeuwse kampioen schap binnen te slepen. Gedurende het zeventien ron den tellende toernooi was vooral de strijd tussen het kappel Gos- se Kamminga/Marco Dieleman van Terneuzen en Rudie de Smit/René Tiggelman van Vlis singen bijzonder spannend. Daarnaast speelden de gebroe ders Kees en Johan de Wol van het Witte Paard een bescheide ner rol dan in het verleden, toen ze verschillende malen de titel binnen haalden, ze bleven wel gevaarlijk in de top van het. klas sement meedraaien, evenals het Souburgse duo Ronald Steijn/ Roeland van Oorschot. Toch bleken de Vlissingers de Smit/Tiggelman over de beste techniek te beschikken. Ze voer den vanaf het begin de ranglijst aan. Pas in de 16e (voorlaatste) ronde liet het duo de volle winst liggen bij de gebroeders de Wolf, die intussen kansloos waren voor de titel. Kamminga/Dieleman hadden weliswaar de achterstand op de Vlissingers beperkt weten te houden tot een verlies van an derhalf punt, mmaar de beslis sende partij in de laatste ronde tegen de koplopers eindigde in gelijkspel. Dieleman won van De Smit en Tiggelman versloeg Kamminga, zodat de titel uitein delijk toch in Vlissingen terecht kwam. De prijs voor het beste jeugdkoppel ging naar de Sou burgers Boelhouwer/Boogaard. De uitslag: 1. De Smit/Tiggelman Vliss. 30; 2. Kamminga/Dielman Tern. 28,5; 3. De Wolf/De Wolf HWP 27; 4 Steijn/Van Oorschot Souburg 24; 5. Provoost/Van Dijke Vliss. 22; 6. M. Boelhouwer/Boogaard Souburg 22; 7. Koolhoven/C. Boelhouwer Sou burg 18,5; 8. Clarisse/Bliek Viss./Goes en Van Gemert/Rouw Souburg 18; 10. Vermue/Mulder S.burg en Kindt/ Van Driel HWP/Vliss. 17,5. meen uitstekende prestatie haald. De Zeeuwse jeugdt; ten zorgden dan ook voor club- en persoonlijke record Ramses Bekkenk van D Sport won de 800 meter in tijd van 2.10.2. Erwin Mo (RKHAV) uit Hulst was voor twee overwinningen op verspringen (5.42) en de 100 ter in 12.0. Anjolie Wisse (Ai uit Goes won de 1000 mete een knappe tijd van 3.08.01 het verspringen (4.58). Dc uitslagen: Jongens D Hoo Jurgen de Lange DS 1.55. 80m. win Simpelaar AV 10.9 ver.: 1 D Stokdy.4,47.80mh, l.MattisDei AV 15.6. Discus: 1. Jurgen de L DS 27.14. 1000m. 1. Michel Scl Atl. 3.06.8. Kogel: 1. Erwin Simpt AV 11.70 4x80m. 1.AV43.7. Meisjes D: estafette 4x60m 1. Si desport 34 4. Ver.: 1. Sofie Broo 4.22. Kogel: 1. Anja Stouten DS 60mh. l Marcha v. Dissel DS 60m. 1 Ilona Snoeys AV 8.9 lOOOi monchita Maas Dy. 3.27.4. Spet Charlotte Broos SS 20.24. Hoog ja Stouten DS 1.45, Jongens C: 4xl00m 1. Scheldes 49.3. Discus 1. Simon Schot DS 2! Hoog 1. Wilbert Murre SS 1.75 100 1 Franklin Spuessens SS 15.2. K l.Mark Cambeen SS 11.48. Ver 1 win Mortier RK 5.42. 800m. 1 R ses Bekkenk DS 2,10.2. 1500m 1 Flipse Dy. 4.58,2, Speer 1. Mark C been SS 41.96.100m. 1. Erwin Moi RK 12.0. Meisjes C: 4x80m. 1. AV'56 42.3 cus 1. Fiona Zuidhof AV 24.20. 1. Catrineke Stoutjesdijk DS hoog 1. Catrineke Stoutjesdijk 1.45. 1000m. 1. Anjolie Wisse 3 08.6. Speer 1. Fiona Zuidhof 30.56. Kogel 1. Karin van Opdorp 8.79. Ver. 1. Apjolie Wisse AV t 80m. 1 Wendy van de Wege SS IC De eindstand: Jongens D le klass AV'56 7536. 2. Scheldesport 725! Atletica 7774. 4. Delta Sport 410? klasse: 1. RKHAV 4237. 2. AV 373 Delta Sport 3406. 4. Scheldesi 2823. Meisjes D le klasse: 1. Scheldesp 6598. 2. Dynamo 5615. 3. Delta S 5261. 2e klasse; 1. AV 3358. 2. Atlet 3191. Jongens C le klasse: 1. Scheldesp 11148. 2, Dynamo 9633. 3. Atlet 8329. 2e Klasse: 1. AV'56 5452. 2.1 ta Sport 5063. 3. RKHAV 2123. Meisjes C le klasse: 1. Dynamo 6i 2e klasse: 1. AV 5192. 2. Scheldesp 4912. 3. Atletica 4429. 4 Delta Sp 4353. 5.RKHAV 3907. A-junioren Steen redden het niet VLISSINGEN - De A-junior van Steen moeten ook volge seizoen gewoon in de afdeli spelen. De beslissingswedstr tegen JE KA uit Breda ging terdagmiddag in de verlengi met 1-0 verloren. JEKA speelt komend seizo dus in de interregionale klas; De beslissingswedstrijd i noodzakelijk geworden doorl terugtrekken van de A-juniot van Arnemuiden. De dames van Vlissingen h ben het ook niet gered. Zat dagmiddag werd in Den Dolt de beslissingswedstrijd voorf plaats in de nieuwe landelij hoofdklas met 1-0 van het Dra se Erica verloren. De Vlissingse dames kunni morgenavond (dinsdag) nog w winnaar worden van de trictsbeker. Dan wordt om e1 uur namelijk gespeeld tege,c* Brabantse bekerwinnaar Jei Dungen (terrein van Klunë1^)- De districtsbekerwinnaarmoe op 15 juni in Venray deeieme aan de halve finale voo4e lar delijke damesbeker. Belgische winnaar in run-bikerun GRAAUW - Onder toeziend oog van de onbetwiste lijstaanvoer der Peter Picavet boekte Gino Maes uit Beveren in de zevende run-bike-run van de Zeeuws- Vlaamse competitie zijn eerste overwinning. De Belg legde de basis voor zijn zege met het lo pen. Hij verwees daardoor de sterke Omar Roels uit Axel naar de tweede plaats. Gino Maes en Omar Roels waren veruit de sterksten van de 78 deelnemers, die in Graauw aan het vertrek kwamen. In een wed strijd over 3500 meter lopen, 35 kilometer fietsen en 3500 meter lopen maakte Omar Roels voor al op de fiets weer een sterke in druk. De Axelaar bleef mede daardoor op het laatste onder deel buiten schot van de Belg Pascal Cocquit en Mario Wil- lems uit Terneuzen, die respec tievelijk op de derde en vierde plaats eindigden. Ook Bram van de Wege uit Phi lippine presteerde meer dan ver dienstelijk en legde beslag op de vijfde plaats. Bij de dames ging de zege naar Terese van Lare, die vooral dank zij een behoorlijke tijdrit Addy de Guchteneire uit Westdorpe vier minuten voor bleef. Camiel de Rooij was de snelste vete raan. Het tweetal Fons Warrens en Mare Vergauwe liet de snelste tijd afdrukken. Het duo was ruim een minuut sneller dan Gi no Maes. Op de kortste afstand gingen de overwinningen naar Remco van de Winkel (junioren), Ronnie van de Ack-*r (veteranen), Baut je Doedee (dames junioren) e Anniek G>ethals (dames). De uitlagen: Langste afstand, senioren: 1 Gin Maes, Beveren, 1 uur, 20 minuten en seconcen; 2 Omar Roels, Axe 1.20.4'; 3 Pascal Cocquit, Zelzato 1-22.07: 4 Mario Willems, Terneuzei 1.2240; 5 Bram van de Wege, Phili] pine, 1.23.23; 6 Herjan Verbeel Schoondijke, 1.24.46. 7 Angelo Ma tens. Axel, 1.26,14; 8 Rini Joncl Jteijm, Hulst, 1.27.01; 9 Karei Mee tens, Hoek, 1.28.01; 10 Ronald Ve schelden, Heikant, 1.28.37. Veteranen: 1 Camiel de Rooij, Te neuzen. 1.23.25; 2 Hubert van Land gem, Overslag, 1.23.34; 3 Wilfrie Buijsse. Gent, 1.23.42; 4 Bennie c Vleeschouwer, Heikant, 1.28.40; Adri de Regt, Hoek, 1.30.13. Dames: 1 Terese van Lare, Slui 1.33.21; 2 Addy de Guchteneir Westdorpe, 1.37.17; 3 Marlies Pijff roen. Hoofdplaat, 1.40.17. Tweetallen: 1 Fons Warrens/Mai Vergauwe, Kloosterzande, 1.18.54; Ronald en Roland Goethals, Zelzat 1.30.56, 3 Theo Willems/Herman Wa rens, SintJansteen, 1.32.24. Korte afstand: 1 Remco van de Wil kei, Axel, 41.47 min,; 2 Matthieu Wa rens, Kloosterzande, 42.17; 3 P. c Koster, Graauw, 53.31. Veteranen: 1 Ronnie van de Acke Nieuw-Namen, 43.59; 2 G. .Smet, St kene, 44.20; 3 Jac d'Hooghe, Axe 44.40. Dames: 1 Anniek Goethals, Wacht beke, 55.58. 2 J. Vanhijfte, Oostbur 56 30, 3 Hester Vink, Westdorp 58.28. Dames junioren: 1 Baukje Doede Graauw, 48.53; 2 Inge van Ette Hulst, 54 06; 3 Shirley Baert, Wes dorpe. 58.28. Het enige tweetal bij c dames (Sonja de Vleeschouwer/Gir de Kap) legde de afstand af in 53 i Jos van Loon met zijn vrouw voor het tafeltenniscentrum Slaghvaert waar hij zovele uren heeft doorgebracht foto Lex de Meester)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 28