Toernooizege Zeeuwse judoka's Jos van Loon stopt als competitieleider Karateka's Kyokushin nemen een bad in zee Olympische limieten in Goes Zuidwesters niet in korfbalfinale Scheldesport naar zege in Middelburg Stefan Petterson gast in Zierikzee Succesvol optreden op toernooi in Etten-Leur Volharding naar finale Tiggelman en De Smil winnen schaaktitel ETTEN-LEUR - Het slot van het seizoen is door veel Zeeuw se judoka's succesvol afgeslo ten. De meest opmerkelijke uit slagen tijdens het door 360 judo ka's bezochte toernooi van sporthal Sankaku in Etten-Leur was de overwinning van'Edwin van Alphen (Kiaï) op Bob Brou- mels (Sankaku) en de revanche van Barry de Wilde (judovereni ging Breskens) op Michel de Wee (judovereniging Reimers- waal). Edwin van Alphen trof in de ju niorenklasse boven de 71 kilo gram de 15 kilo zwaardere Bob Broumels. Een strijd die tame lijk ongelijk opging, temeer daar de 86 kilo zware Brabander een bronzen medaille van het laatste nationale juniorenkampioen schap van Nederland op zijn naam heeft staan. Twee keer was de Souburgse student verpleegkunde bij het punt van verlies door armover- strekking maar beide keren kon hij miraculeus onsnappen. Het wachten leek op de beslissing, maar dat viel anders uit. In de laatste minuut scoorde Van Al phen. in een strijd van alles of niets, met een makikomi tech niek een yugo. In de klasse tot 65 kilo zinde Bar ry de Wilde al een heel seizoen op revanche voor zijn verlies tij dens de laatste Zeeuwse kam pioenschappen tegen Michel de Wee. In de finale in Etten-Leur troffen beide Zeeuwen elkaar. Maar van een gelijkopgaande strijd was deze keer geen sprake. De Reimerswaal judoka was to taal niet in vorm en was geen partij voor de Zeeuwsch-Vla- ming. die halverwege de wed strijd de klus klaarde door De Wee met een armoverstrekking tot opgave te dwingen. Bij de dames behaalden Lynd- say Wyatt (sportschool Geel hoed) en Anoeska van Rooyen (judo vereniging Reimerwaal) twee hoofdprijzen. De overige uitslagen: eerste plaat sen voor Nicole Langezaal, Marcel lo Grashuis (Judo Ryu van Schalk), Stefan Lucassen (Kiaï), Rilana van de Velde, Sabrina Bie- siot, Lisanne de Boer (Breskens), Niek van de Linde, Johan Klercq (Reimerswaal). Tweede plaatsen voor Lisselle Grashuis, Erik van de Weerd (Van Schaik). Patrick Leijnse, Henk van de Gugte (Kian, Saar Willeboord- se, Nicky Schweertman, Jessica van de Spil. Annemarie Mol, Elisa beth Willeboordse (Geelhoed), Stefanie Flikweert, Adrie van de Jagt, Jessica van Rooyen (Rei merswaal). Derde plaatsen voor Richard Ant- velink (Van Schaik). Savier van de Boer (Breskens), Mark Jan Belzen, Piedro Schweertman, Lin- Akershoek, Gert Jan Salm, Persijn da Schipper, Sander Schipper Honkoop en Arjan Weststra te (Geelhoed), Michel Nelis, Jeffrey (Reimerswaal). VLISSINGEN - In de strijd om de Zeeuwse basketbalbeker werd de tweede halve finale af gewerkt. In Goes moesten Vol harding en BV Souburg het tgen elkaar opnemen. Het lengte- overwicht van Volharding brak de Souburgers in de tweede helft op. Volharding won in een uiterst sportieve wedstrijd ver diend met 79-67. BV Souburg begon aan deze wedstrijd met een 0-15 voor sprong. Beide teams startten met een zone-verdediging en Volharding gebruikte in de eer ste helft te weinig de lengte on der de borden. BV Souburg hield hierdoor goed stand en kwam beter in haar spel toen ze over schakelde op een felle man-to- man verdediging. Via twee drie punters van Cees Rijnberg kon BV Souburg met een 37-47 voor sprong gaan rusten. In de tweede helft kwam BV Souburg er niet meer aan te pas. De goedspelende Martin Bom- melje kon geen potten-meer bre ken en zo kon uitblinker Hans v. d. Linde (31 punten) Volhar ding van 55-58 naar een 71-60 voorsprong brengen. Deze voor sprong bleek voldoende te zijn en daardoor won Volharding verdiende met 79-67. Door dit resultaat moet Volhar ding het in de finale opnemen te gen het al eerder geplaatste BC Vlissingen. In deze wedstrijd, die op 15 juni gespeeld zal worden, begint Volharding met een 15-0 voorsprong. MIDDELBURG - Meer dan honderd Zeeuwse tafeltennis- bestuurders en andere verte genwoordigers uit de Zeeuwse sportwereld kwamen zaterdag naar sportcentrum Slaghvaert in Middelburg gekomen om tij dens een receptie Jos van Loon te huldigen bij zijn afscheid als competitieleider van het Zeeuwse tafeltennis. Van Loon gaf na 25 jaar als competitielei der en afdelingsbestuurder ge functioneerd te hebben, de fak kel over aan zijn opvolger Rem- co Deijkers, die net als van Loon uit Middelburg komt. In een vermakelijke toespraak liet afdelingsvoorzitter Jaques Derksen de carrière van de scheidende jubilaris de revue passeren. Zo vertelde hij de an- necdote dat Van Loon alleen bij toeval voor de Zeeuwse tafelten niswereld behouden was geble ven. Volgens Derksen liep Van Loon bij een sportquiz op de tv de hoofdprijs, een reis naar de Balearen, mis doordat het ant woord van de Middelburger abu sievelijk fout werd gerekend. De ook zaterdag reeds gebruinde Van Loon, een zonaanbidder bij uitstek, zou uit dit lustoord nooit zijn teruggekeerd, aldus Derksen. Immer functioneerde Van Loon perfect als competitie leider. Als blijk van waardering- werd hij door Derksen tot erelid van de tafeltennisbond afdeling Zeeland benoemd. Ook de PR-functionaris van de Nederlandse tafeltennisbond (NTTB), Ron van Veldhuizen. die voor deze gelegenheid van Geleen naar Middelburg was af gereisd, had waarderende woor den voor Van Loon. De Limbur ger speldde Van Loon de gouden bondsspeld op. In zijn dankwoord wees Jos van Loon er onder meer op dat zijn vrouw en kinderen jarenlang veel geduld hadden moeten op brengen als de telefoon weer eens rinkelde. Hij overzag in kort bestek de afgelopen 25 jaar en constateerde dat er slecht één zaak al die tijd hetzelfde was gebleven: een game gaat nog steeds tot 21 punten. Aan het slot van de drukbezoch te receptie kreeg Van Loon na mens de Zeeuwse tafeltennisver enigingen in etappes een cadeau aangeboden. Na het uitpakken van verschillende presentjes bleek een CD-speler het af scheidsgeschenk te zijn. Van Loon zal voor het Zeeuwse tafel tennis nog niet helemaal verlo ren gaan. Hij blijft, in competi tieverband, zijn balletje slaan. Jaarlijkse strandtrainingsdag Burgh-Haamstede BURGH-HAAMSTEDE - Ka- rateschool Kyokushin Zeeland heeft zaterdag voor de zesde keer de jaarlijkse strandtrai ningsdag gehouden. Zeventig senioren begonnen al om 10.00 uur 's morgens op het terrein van de boswachterij in Haam stede. Later verplaatste het 'strijdtoneel' zich naar het strand, waar zich om 14.00 uur 90 junioren bij de senioren voegden. Onder leiding van Jan de Jong (2e dan) en Henk Ger- hards (2e dan) werd een om vangrijk trainingsprogramma afgewerkt. Kenmerkend voor Kyokushin- karate is dat de karateka's in de ze stijl 'full contact' vechten. De kracht van de trappen en slagen wordt niet afgezwakt voor het li chaam van de tegenstander ge raakt wordt. De karateka's leren daarom extra aandacht te beste den aan een goede afweertech- niek. Door het full contact-vechten heeft Kyokushin-karate de naam gekregen een 'keiharde' vechtsport te zijn. Jan de Jong: „Maar er zijn wel minder blessu res bij de trainingen, als je het vergelijkt met andere stijlen." De Jong over zijn eigen trai- A-junioren Steen redden het niet VLISSINGEN - De A-junioren van Steen moeten ook volgend seizoen gewoon in de afdeling spelen. De beslissingswedstrijd tegen JEKA uit Breda ging za terdagmiddag in de verlenging met 1-0 verloren. JEKA speelt komend seizoen dus in de interregionale klasse. De beslissingswedstrijd was noodzakelijk geworden door het terugtrekken van de A-junioren van Arnemuiden. De dames van Vlissingen heb ben het ook niet gered. Zater dagmiddag werd in Den Dolder de beslissingswedstrijd voor een plaats in de nieuwe landelijke hoofdklas met 1-0 van het Drent se Erica verloren. De Vlissingse dames kunnen morgenavond (dinsdag) nog wel winnaar worden van de dis trictsbeker. Dan wordt om acht uur namelijk gespeeld tegen de Brabantse bekerwinnaar Den Dungen (terrein van Klundert). De districtsbekerwinnaar moet op 15 juni in Venray deelnemen aan de halve finale voor de lan delijke damesbeker. ningsmethode: „Het accent leg ik op krachtraining en snelheid. Ik wil ook mijn leerlingen een be paalde mentaliteit en respect voor anderen bijbrengen." Bij de kleinste karateka's, die het jaarlijkse evenement duide lijk meer als een dagje naar het strand beleven, wordt het nog wel door de vingers gezien als ze zich aan de strakke discipline onttrekken en elkaar zand in het haar gooien. Voor de senioren ligt- dat anders: wordt een bevel niet precies opgevolgd, dan moet de karateka zich voor straf gaan opdrukken in de zee. De aanpak van De Jong lijkt de Zeeuwen te bevallen. Het aantal deelnemers wordt ieder jaai- gro ter en ook de belangstelling voor het Kyokushin-karate als zoda nig groeit in Zeeland gestaag, vertelt De Jong. Hét programma, dat aan het strand werd afgewerkt, was vrij pittig. De senioren, die vanaf tien uur 's ochtends onafgebro ken hadden geoefend, moesten omstreeks half vijf nog de ener gie zien te vinden voor het klap stuk. De leerlingen gingen twee aan twee, één op de rug van de ander, in de branding staan. Ver volgens stapten zij op comman do van hun 'sensei' (leraar), steeds verder het water in. Pas toen de karateka's tot bors thoogte in het water stonden, was de beproeving afgelopen. NIS-atleten presteren goed Jeugdige karateka's tijdens de strandtrainingsdag in Burgh-Haamstede Ifoto Pieter HonhofJ) GOES - De 1500 meter voor wheelers zorgde op de Neder landse atletiek kampioen schappen voor gehandicapten, zaterdag op de atletiekbaan in Goes, voor een climax. De 26-ja- rige Theo Duivestein uit Poel dijk zette een nieuw Nederlands record neer in de klasse T2. Met een tijd van 4.36.44 voldeed hij ook aan de limiet voor deelna me aan de paralympics, vol gend jaar in Barcelona. De wheeler-atleet, die door een neklaesie tot borsthoogte is ver lamd en een beperkte handfimk- tie heeft, verbeterde ook het Ne derlands record op de 400 meter in 1.13.05. „Ach, het is wel leuk die records, maar mijn interesse gaat toch uit naar de marathon. Daar heb ik inmiddels al een tijd van 1 uur en 50 minuten staan. Mijn ■"dagelijkse training op de weg, is dan ook gebaseerd op de marathon-limiet voor Barcelo na". liet Duivestein weten, die op de paralympics in Seoel een bronzen medaille op.de 100 me ter verdiende. De NK in.Goes moest als groot ste handicap de lage tempera tuur en de harde wind verwer ken, die zaterdagmiddag over de atletiekbaan in Goes stond. Hierdoor waren bijzondere pres taties vrijwel uitgesloten, Gerrit Pomp. bondscoach van de whee lers, was ondanks deze tegen slag toch tevreden: „De accom modatie hier in Goes, en de orga nisatie van AV'56 en Sportclub gehandicapten Beveland heb ben er alles aan gedaan om deze wedstrijd zo perfect mogelijk te organiseren. Iedereen verwacht altijd maar records, maar dat is zo langzamerhand uitgesloten op dit soort wedstrijden. Wereld records en Nederlandse records staan scherp, in wat voor gehan dicapte klasse je ook uit komt. Maar dit NK is belangrijk voor de deelnemers, omdat de wed strijd meetelt voor kwalificatie van de paralympics volgend jaar in Barcelona". De organisatie van de NK in Goes kreeg dan ook een record aantal van negentig deelnemers te verwerken. In verschillende klassen kwamen atleten uit Bel gië en Nederland uit op loop-, spring- en werpnummers. De 28-jarige Mark Gelderblom uit Arnhem, die vijfjaar geleden zijn linkerbeen verloor bij een mo torongeluk, won het hoogsprin gen met een hoogte van 1 meter en 65 centimeter. Op één been sprong hij via de voorwaartse rol de limiet voor Barcelona en evenaarde hij zijn persoonlijk re cord. De blinde belgische atleet de Kurt van Raefelghem won in zijn klasse het hoogspringen met 1.75. Diny Weststrate Diny Weststrate uit Goes won in haar klasse CP8 het kogelstoten, discuswerpen en speerwerpen. Toch bleef de atlete zonder me daille, doordat er te weinig deel nemers in haar klasse uitkwa men. „Jammer, maar dat zijn nu eenmaal de reglementen van de NIS. Toch heb ik vandaag goed gepresteerd. Ik heb in ieder ge val mijn persoonlijk record ver beterd op het kogelstoten". Maurice Donkersloot uit Zierik- zee, die zijn debuut maakte op de NK in de wheelerklasse moest genoegen nemen met de laatste plaatsen op de 200 meter (40.17) en de 400 meter (1.20.79). Op de 100 meter sprint was Don kersloot in de klasse T3 de enige deelnemer in een tijd van 22.76. Uitslagen: Vrouwen: 100m Tl 1 Christine Martens Sprint 39.35 T4 1 Jolanda de Vegter Sprint 26.60. T2: 1 Wilhelmien Slager Ciko 45.03. CP5 1 Inn a Soetema Ciko 21.81. Speerwerpen:CP8 Diny Weststrate SGB 17.02. F2 Wilhelmien Slager Ci ko 4.60 Hoog: B2 Francine Billiet NZ 1.40. 200m: Tl 1. Christine Martens Sprint 1.15.61 T4 l Anja Keen Ami go 55.94. Kogel: B2 1. Nathalie de Stoop Nz 4.15. Cp7 Renate Kuin Bra- co 8.88 CP8, 1 Diny Weststrate SGB 6.60. 400m: Tl: 1. Christine Martens sprint 2.32 90 T4 1. Janet Jansen Amigo 1 06 42 1500m. BI: 1. Verni- que Oosting Amigo 6.49,43, Ver.- 1. B2 Francine Billiet NZ 4.35. Discus: CP8 1. Diny Weststrate SGB 18.92 CP7' 1. Renate Kuin Bravo 25.74. 5000nv T4 l. Janet Jansen Amigo 14.47. MANNEN: 100m: Tl 1 Eddy Duursma Amigo 39.74. T2: 1. Theo Duivestein RRCN 21.75. T3:1. Mauri ce Donkersloot DS 22.76. CP6:1. Hiis- nü Sengul Atilla 20.44. CP8: 1. Gert Kies Amigo 15.46. B3: 1. Kurt v Rae felghem NZ 12.39. B2- 1. Steven Le- bleu NZ 12 97 T4 1 Jan Kleinheren- brink Amigo 17 40 Speer CP. 1. Wil lem Noorduin DO 25.08. Hoog. F5 Mare Gelderblom Ciko 1.65 B2 1 Dierk de Vlieger NZZ 1 50 B3:1. Kurt v Raefelghem NZ 1.75. 200m. T2: 1. Theo Duivestein RRCN 37 90 CP7 1 Hans Visscher Tub 33.91. CPS: 1. Manfred Kooy Ciko 26.81 T3 1. Geor ge Vandamme VLG 32.40 5 Maurice Donkersloot DS 40.17, T4: 1. Jan Kleinheerenbrink Amigo 30.37. 400m: B3' 1. Patrick de Rijk NZ 56.65. B2 Peter Brepoels NZ 58.24. T4: 1 Jan Kleinheerenbrink Amigo 59.54 T3 1 George Vandamme VLG 58.00 6. Maurice Donkersloot DS1 20 79. Kogel: F4: 1. Rinus de Moor Dav. 10.60 B2: 1. Dierk de Vlieger NZ 6.89. CP5 1 Willem Noordduin DO 11.53. 1500m: T4: 1. George Vandamme VLG 3.55.90. 5000m T4: 1. George Vandamme VLG 13.23.98. B2: Chru Beekman HAC. SOUBURG-Doorgeefschaken is een speciale discipline. Fer vente tegenstanders beweren altijd dat het niets met schaken te maken heeft. Toch moet men de schaakkwaliteit van de fana tieke liefhebbers niet onder schatten, want deze vorm van het spel op de 64 velden kent Zeeuwse toppers die uitstekend met de vreemde en ingewikkel de manier van schaken om kun nen gaan. Zo ook zaterdag in Souburg, waar achttien duo's probeerden om de wisselbeker van het Zeeuwse kampioen schap binnen te slepen. Gedurende het zeventien ron den tellende toernooi was vooral de strijd tussen het kappel Gos- se Kamminga/Marco Dieleman van Terneuzen en Rudie de Smit/René Tiggelman van Vlis singen bijzonder spannend. Daarnaast speelden de gebroe ders Kees en Johan de Wol van het Witte Paard een bescheide ner rol dan in het verleden, toen ze verschillende malen de titel binnen haalden, ze bleven wel gevaarlijk in de top van het klas sement meedraaien, evenals het Souburgse duo Ronald Steijn/ Roeland van Oorschot. Toch bleken de Vlissingen Smit/Tiggelman over de bt techniek te beschikken. Ze vi i den vanaf het begin de rang! aan. Pas in de 16e (voorlaat ronde liet het duo de volle wj liggen bij de gebroeders de W die intussen kansloos wa voor de titel. Kamminga/Dieleman had( weliswaar de achterstand op Vlissingers beperkt weten houden tot een verlies van derhalf punt, mmaar de bes sende partij in de laatste rol tegen de koplopers eindigde: gelijkspel. Dieleman won van Smit en Tiggelman versli Kamminga, zodat de titel uite delijk toch in Vlissingen ter» kwam. De prijs voor het be jeugdkoppel ging naar de S burgers Boelhouwer/Boogaai De uitslag: 1 De Smit/Tiggeln Vliss. 30: 2. Kammmga/Dieln Tern 28,5; 3. De WólPDe Wolf R 27, 4. Steijn/Van Oorschot Soub 24, 5. Provoost/Van Dijke Vliss. 21 M. Boelhouwer/Boogaard Soubl 22; 7 Koolhoven/C. Boelhouwer S burg 18,5; 8. Clansse/Bliek Viss./G en Van Gemert/Rouw Souburg 10 Vermue/Mulder S.burg en Km Van Driel HWPAhiss. 17,5. OSSENDRECHT - Zuidwesters uit Oost-Souburg is er zaterdag niet in geslaagd algemeen afde lingskampioen van de afdeling Zuid-West te worden. De Zeeuwse ploeg had zich vorige week dankzij een 9-8 overwin ning op Springfield uit Hoeven wel verzekerd van het kam pioenschap in de A-poule van het afdelingskorfbal en keerde daardoor ook terug naar het landelijk niveau. De beslissingswedstrijd in Zuid-West tegen ACKC uit Alm- kerk (de kampioen van de B- poule), die in Óssendrecht, werd gespeeld, ging met 5-10 verloren. Zuidwesters kon zijn tegenstan der alleen in het eerste half uur (tot een 1-2 stand) van de wed strijd volgen. Daarna kwam m steeds meer onder druk en n ren vooral de lengte en het lot vermogen van de Brabantse t ponent beslissend. Na een ruststand werd Zuidwesters si op 1-7 achter gezet. De inhaalrace strandde bij 5 waarna ACKC in de slotminut nog net naar de dubbele cijfi ging: 5-10. Voor Zuidwest; scoorden in deze wedstrijd Ji co de Meij (2), Marjan van Gil Karin de Voogd en Peter Popi Door de nederlaag mist Zu! westers de deelname aan 1 toernooi om het Nederlan kampioenschap senioren lings) veldkorfb al. Dat wordt! terdag op de velden van de eigi vereniging in Oost-Souburg houden. MIDDELBURG - De C-junioren van de atletiekclub Schelde sport uit Terneuzen hebben ook de tweede competitiewedstrijd in Middelburg gewonnen. Voor al de uitstekende prestaties van Mark Cambeen op het speer werpen, met 41 meter en 96 cen timeter, en de 1 meter en 75 cen timeter op het hoogspringen van Wilbert Murre brachten de ploeg uit Terneuzen aan de lei ding. Dynamo uit Middelburg en Atle- tica uit Vlissingen werden twee de en derde. Bij de C-meisjes ging de overwinning naar Dynamo'70. In de tweede klasse won AV'56 met ruime voor sprong op Scheldesport en Atle- tica. Bij de jongens won het team van AV'56. In deze tweede C/D competitie wedstrijd op de kunststofbaan in Middelburg, waar alleen Zeeuwse jeugdploegen aan deel namen, werden over het allge- meen uitstekende prestaties be haald. De Zeeuwse jeugdtalen- ten zorgden dan ook voor vele club- en persoonlijke records. Ramses Bekkenk van Delta Sport won de 800 meter in een tijd van 2.10.2. Erwin Mortier (RKHAV) uit Hulst was goed voor twee overwinningen op het verspringen (5.42) en de 100 me ter in 12.0. Anjolie Wisse (AV'56) uit Goes won de 1000 meter in een knappe tijd van 3.08.06 en het verspringen (4.58). De uitslagen: Jongens D: Hoog: 1. Jurgen de Lange DS 1.55. 80m. 1. Er- win Simpelaar AV 10.9. ver. 1 Daniël Stok d.v 4.47. 80mh 1Matris Decorte AV 15.6 Discus: 1. Jurgen de Lai DS 27.14. 1000m. 1. Michel Schi Atl. 3.06.8. Kogel: 1 Erwin Simpel AV 11.70. 4x80m. 1.AV43.7. Meisjes D: estafette 4x60m 1. Scl desport 34.4. Ver. 1. Sofïe Broos 4.22. Kogel: 1. Anja Stouten DS 11 60mh. l.Marcha v. Dissel DS 1 60m. 1. Ilona Snoeys AV 8.9 1000m monchita Maas Dy. 3.27.4. Speer Charlotte Broos SS 20.24. Hoog IJ ja Stouten DS 1.45. Jongens C 4xl00m 1. Scheldesp 49.3. Discus 1. Simon Schot DS 2f Hoog 1. Wilbert Murre SS 1.75 lOOn 1. Franklin Spuessens SS 15.2. Koj l.Mark Cambeen SS 11.48. Ver 1 win Mortier RK 5.42. 800m. 1. Ra ses Bekkenk DS 2.10.2. 1500m IJ Flipse Dy. 4.58.2. Speer 1. Mark Ca: been SS 41.96.100m. 1. Erwin Morli RK 12.0. Meisjes C: 4x80m 1. AV'56 42.3 D cus 1. Fiona Zuidhof AV 24.20. f 1. Catrineke Stoutjesdijk DS I hoog 1. Catrineke Stoutjesdijk I 1.45 1000m. 1. Anjolie Wisse I 3.08.6. Speer 1. Fiona Zuidhof i 30.56. Kogel 1. Karin vair Opdorpl 8.79. Ver. 1 Anjolie Wisse AV 4. 80m. 1. Wendy van de Wege SS 10, De eindstand: Jongens D le klasse AV'56 7536. 2, Scheldesport 7252, Atletica 7774. 4. Delta Sport 4108. klasse: 1. RKHAV 4237. 2. AV 3730. Delta Sport 3406. 4. Scheldespt 2823. Meisjes D le klasse: 1. Scheldespt 6598 2. Dynamo 5615. 3. Delta Spt 5261. 2e klasse: 1. AV 3358.2. Atleti 3191. Jongens C le klasse: 1. Scheldesp; 11148. 2. Dynamo 9633. 3. Atleti 8329. 2e Klasse: 1. AV'56 5452. 2. r ta Sport 5063. 3. RKHAV 2123. Meisjes C le klasse: 1. Dynamo 68 2e klasse: 1 AV 5192. 2. Scheldesp: 4912 3, Atletica 4429. 4. Delta S 4353. 5.RKHAV 3907. Stefan Petterson (links) deelt handtekeningen uit in Zierikzee (Jti Pieter Honhoff) ZIERIKZEE - Stefan Petterson, de spitsspeler van Ajax, was er vrijdagavond bij toen sponsor Goedbloed van Zierikzee een nieuwe verbintenis tekende bij de Schouwse voetbalclub. Pet terson moest zich vanwege sponsorverplichtingen van zijn werkgever in Zierikzee melden. De club presenteerde ook nieuwe trainer Kees Hagestei „We gaan in de vierde klasseb lemaal met een schone lei begi nen", aldus vice-voorzitter Thi Glerum van Zierikzee, dat den dige spelers ziet vertrekken stoppen (onder andere Kees Ve kaart). Jos van Loon met zijn vrouw voor het tafeltenniscentrum Slaghvaert waar hij zovele uren heeft doorgebracht (foto Lex de Meester De wheelers stormen op de finish af bij de 400 meter foto Oscar van Beestl

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 14