Bekerzege Feyenoord mist glans jVW mag aan de eredivisie igaan denken KNVB niet verantwoordelijk voor chaos op veld in de Kuip Inhaalprogramma pakt goed uit voor FC Utrecht NEC niet kapot te krijgen Jansen nog een jaar op bank bij Feyenoord MP I «5 TOP en Quick Boys nemen de leiding Xhaos op het veld bederft Rotterdams feest niet iWÊUÊÊÊÊKHÊÊKKKÊÊBÊÊKtÊKM Aston Villa lonkt naar Bobby Robson mmmu m mm &mm HH Wa Meer afzeggingen voor Nederlandse elftallen Mechelen en Club Brugge op voorsprong in bekerstrijd NO AD naar derde klas -^ROTTERDAM (GPD) - De cha os in de slotfase wierp een smet op de bekerfinale. Door de hec- ;ische taferelen op het veld werd ruim 50.000 fans na de 1 —0 sege van Feyenoord op BW Den j-JBosch een ereronde onthouden. Het gros van de trouwe Rotter damse aanhang kwam later op Ie avond evenwel nog aan zijn trekken, toen Feyenoord op de Coolsingel massaal werd beju- jeld. Oude tijden leken daar te herle ven. Het gaf het huidige elftal, waarin slechts één Rotterdam- ;e ner (De Wolf) speelt, bovendien le bevestiging dat er weinig poor nodig is om het publiek in de havenstad enthousiast te u-ij gen. ,Er is maar één club in Neder- and waar een bekerfinale zo ang van tevoren is uitverkocht, waar de mensen er zo'n feest van 'g naken en waar het voetbal zo perschrikkelijk leeft. Wat hier, een in veel opzichten toch dramatisch seizoen, gebeurt is jijna niet onder woorden te brengen," sprak aanvoerder John Metgod. die op weg naar de spelerstunnel door Jo van Marle 3 ïaastig de zilveren beker in zijn ve ïanden gedrukt had gekregen. 3c Voor een ordelijke uitreiking nu was door de aanwezigheid van 1111 duizenden supporters op het peld geen gelegenheid meer. Metgod: „Jammer, want het laaide toch een beetje de glans ïraf. Aan de andere kant begrijp ik het wel. Feyenoord heeft een seer grote, trouwe aanhang, die heel lang heeft moeten wachten op een succesje van hun club. Die jongens hadden eindelijk, na jaren van grote investeringen en tegenvallende resultaten weer iets te vieren." De rood-witte massa ging al na seven minuten uit de bol, toen aanota bene de Amsterdammer Rob Witschge Feyenoord aan de [es leiding hielp. De feestende Kuip ei naakte zich op voor een doel- Mi puntenfestijn en liet het 'tien- ien-tien' luid door het stadion gjlgalmen. Wie had gedacht dat de Bra bantse semi-profs zouden be zwijken onder de grote druk („Er was geen speler die ooit voor zo veel mensen had gevoetbald," aldus doelman Van Grinsven), kwam bedrogen uit. Niet BW Den Bosch maai- Feyenoord raakte verlamd door de uitzinni ge menigte in het uit zijn voegen barstende stadion. te De aanvoer naar het front, waar Joszef Kiprich ploeterde, stokte en de amusementswaarde van de eindstrijd daalde per minuut. „Het leek wel alsof ze verlamd waren," sprak Wim Jansen later hoofdschuddend. „Met zo'n en tourage ben je gewoon verplicht er iets moois van te maken. Maar het lukte allemaal niet. Spelers als Kiprich, Sabau en Taument, die wekenlang de sterren van de hemel hebben gespeeld, kwa men niet uit de verf. Zonde." Alleen Henk Fraser kreeg kort voor rust nog een keer de kans de score op te schroeven, maar oog in oog met Jan van Grinsven had ook hij zijn zenuwen niet in bedwang. Na de hervatting moesten de Rotterdammers, bij wie alleen de 'supersnelle' Ulrich van Gobbel kon bekoren, zelfs oppassen voor een gelijkmaker van BW den Bosch. Een ver keerde terugspeelbal van John de Wolf zorgde bijna voor een an ti-climax in de Kuip. Jack de Gier zag zijn inzet echter ge keerd door Oranje's tweede doelman Ed de Goeij. „We hebben de bekerwinst aan de eerste 20 minuten te danken," verloor Johnny Metgod na het nuttigen van vele glazen cham pagne de realiteit niet uit het oog. „Als team hebben we ge faald, iedereen was met zichzelf bezig. Daardoor bleef de tweede treffer uit en werden we zowaar gedwongen te verdedigen op ei gen veld." Geldschieters Wim Jansen spoelde evenals de opgeluchte penningmeester Jo- rien van den Herik, die nu kan rekenen op inkomsten uit Euro pees voetbal en zo goed als zeker nieuwe geldschieters kan ver welkomen, de bittere smaak na afloop met champagne weg. Jansen: „Over een poosje spelen wij in het Europa Cup II-toer- nooi en ligt geen mens meer wakker van deze bekerfinale. Europees voetbal was toch in de eerste plaats wat ik wilde berei ken. Die beker en een feestje op de Coolsingel is leuk voor de supporters." De vraag rijst of Feyenoord zich in de komende maanden zoda nig kan versterken dat het op Europees niveau enige tijd kan overleven. Wim Jansen is d^eer ste om toe te geven dat het elftal, zoals dat tegen BW Den Bosch voor de dag kwam, „niets in Eu ropa te zoeken heeft." Al is het ^EINDHOVEN (ANP) - WV mag serieus aan de eredivisie gaan denken. De Venlose ploeg plaat ste zich zondagmiddag in vroeg tijdig stadium voor de finale an de nacompetitie. De over winning van 2-1 op Eindhoven het PSV-stadion maakte VVV onbereikbaar voor de Brabant se club. Het laatste duel in Groep B tus sen Dordrecht'90 en Eindhoven is dinsdagavond van geen be lang meer. De Limburgse ploeg moet vermoedelijk met NAC strijden om een plaats in de hoogste afdeling. De 12.000 toeschouwers zagen alleen dramatische wedstrijd, met gejveel inzet, veel fouten en weinig goed voetbal. Indien VVV de ere- :e divisie haalt, zullen de Limburg se sponsors heel wat geld op ta- scijfel moeten leggen om het elftal EINDHOVEN (GPD) - Volgens de Britse media is Bobby Rob son een van de voornaamste kandidaten om bij Aston Villa Jozef Venglos op te volgen. De Tsjechische manager heeft o[j aandringen van het bestuur gC zijn ontslag genomen bij club uit a(3 de Midlands. Aston Villa, dat tij dens het bewind van de voorma lige bondscoach van Tsjechoslo- 'fl ^akije in een diep dal raakte, dacht afgelopen week in de per- "oé soon van Ron Atkinson een op volger te hebben gevonden. De aankondiging van Atkinson d(dat hij overeenstemming had ,D bereikt voer een contract met !jeen salaris van acht ton per q jaar veroorzaakte zoveel com motie bij zijn huidige werkgever Sheffield Wednesday, dat deze binnen 24 uur zijn beslissing her zag. Aangezien Villa's voorzitter Doug Ellis de aanhang in Bir mingham een 'grote naam' had toegezegd, zou hij nu zijn hoop hebben gevestigd op Bobby Robson. PSV zegt niet op de hoogte te zijn van de belangstelling voor Robson, die nog één jaar onder contract staat. Kees Ploegsma: „Voor ons is zijn vertrek op dit moment niet bespreekbaar. Of We een afkoopsom zullen vra ten, wanneer Aston Villa bij ons 5ou aankloppen? Daar wil ik nu niet op reageren." onredelijk zijn team te beoorde len op één duel. Feyenoords trainer is in grote mate afhankelijk van de finan ciële mogelijkheden, waarover heid is. Feit is dat de club dit sei zoen afsluit met een tekort van twee miljoen gulden, directeur Martin Snoeck opstapt en shirt sponsor HCS niet langer als sui- lijk moet het elftal versterkt worden. Deze week praat ik daar met het bestuur van Feyenoord over. Dan zal ik wel horen of er centen zijn om voor bepaalde denvelder, red.) nieuwe spelers aan te trekken." Finale KNVB-beker: BW Den Bosch - Feyenoord 0-1 (0-11.8 Witsch ge 0-1 Scheidsrechter: Blankenstein. nog niet voldoende duidelijk- keroom wil optreden. „Natuur- posities (een spits en een mid- Toeschouwers: 48.000 (uitverkocht) Rob Witschge, die het winnende doelpunt scoorde, gaat na afloop op de schouders van de supporters (foto Frcms Vanderliude/ANP) ROTTERDAM (GPD) De KNVB voelt zich niet verantwoordelijk voor de problemen met supporters tijdens de laatste minuten en na afloop van de bekerfinale. De fans van Feyenoord klommen ruim voor het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Blankenstein mas saal over de hekken en bestormden tot twee keer toe het veld. BW Den Bosch-trainer Hans van der Pluijm sprak van een 'schan dalige zaak' en de leiding van Feyenoord vond het eveneens een ge nante vertoning. „Het is treurig dat Martin van Rooyen in de kleed kamer de medailles moet uitdelen," brieste Van der Pluijm, die moei te moest doen in de slotfase al zijn spelers op het veld te houden. „Jos van Eek verdween na de tweede bestorming meteen naar de kleedkamer. Hij was volledig over zijn toeren. Begrijpelijk. Ik heb eerst een speler de tunnel in gestuurd om hem te halen. Die kreeg hem niet mee. Vervolgens heb ik de dokter naar beneden gezonden. Dat had meer resultaat. Maar het is en blijft schandalig dat we zo verder moesten spelen. Ze bleven over de hekken komen. Ik werd er doodziek van. De normen zijn in Nederland volledig vervaagd." Volgens Rob de Bakker, veiligheidscoördinator bij de KNVB, is het verwijt dat de voetbalbond zijn zaakjes niet goed voor elkaar had onterecht. De KNVB, verantwoordelijk voor de organisatie bij de bekerfinale, had een eigen ordedienst in het stadion. „Als mensen zo massaal over de hekken komen, is er niets tegen te doen," aldus De Bakker. „Het veld is nu eenmaal niet beheersbaar. Met de politie was vooraf afgesproken dat er geen agenten en geen leden van de ME op het veld zouden komen. Iedereen kan boos worden op de KNVB. maar de veiligheid begint en eindigt bij het gedrag van het publiek. Ik betreur het ook dat alles de mist in ging." Amper drie weken geleden vormde het Feyenoord-stadion nog het decor voor de Europa Cup Il-finale tussen Barcelona en Manchester United. Hoewel de angst voor rellen toen groter was, bleven wanor delijkheden uit. De Bakker: „Het Engelse publiek heeft meer disci pline dan het Rotterdamse of Nederlandse publiek. Want over twee weken kunnen we dezelfde problemen tegemoet zien in het Olym pisch Stadion, wanneer Ajax daar kampioen zou worden." te versterken. Want zoals VVV zondagmiddag speelde, is de ploeg bij voorbaat een regelrech te degradatiekandidaat. Eindhoven toonde dat duidelijk aan. De ploeg, opgezweept door de volle tribunes in het stadion van grote broer PSV, had echter enorm veel kansen nodig om maar één treffer te produceren. Dat gebeurde kort voor rust door De Leeuw, die weinige tel len daarvoor nog krimpend van de pijn op het gra&mat lag, maar die alle blessureleed vergat toen Wasiman de bal naar hem toe zond. Alleen voor de overigens sterk keepende Roox maakte De Leeuw geen fout. Eindhoven had al in de ope ningsfase afstand kunnen ne men, maar De Leeuw schoot te gen de paal en Vromans zag zijn te zacht ingeschoten strafschop gestopt. WV, dat na de rust de handige Venetiaan in het veld bracht, putte moed uit de gebrekkige af ronding bij Eindhoven. De Lim burgse formatie sprong echter al even slordig met de kansen om. Enig tactische inzicht ontbrak in beidé teams. VVV domineerde in de slotfase. Na een onnodig door Teuben weggegeven hoekschop schoot Driessen van afstand hard en laag in, 1-1. Kort voor tijd zorgde Rutten. die de gehele tweede helft had lopen hinkepinken we gens kramp, voor de winnende treffer. Na-competitie. Poule II: Eindhoven - VW 1-2 (1-0) 44, De Leeuw 1-0. 72, Driessen 1-1, 82. Rutten 1-2 Scheids rechter Houben. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Van Corstanje (Eindhoven) en Janfrada (VVV). Van de Kreeke winnaar in Spijkenisse VLISSINGEN - Veteraan Ar- jaan van de Kreeke uit 's Heer Arendskerke heeft gisteren een skeelerwedstrijd voor B-rijders en veteranen in Spijkenisse ge wonnen. Tweede werd Ed Spronk uit Oldenbroek. Jaap Nieuwenhuijse, eveneens uit 's Heer Arendskerke, finishte in deze koers als zeventiende. Middelburger Ferdy Wisse, de butant in het A-peloton, reed met enige moeite een A-skeeler- wedstrijd uit in Heerde. Kees Hoogerland uit Yerseke moest de inspanningen bekopen die hij vroeg in de koers leverde en viel uit. FC Utrecht-speler Rob Allien (links), die onlangs is aangekocht door Ajax, in duel met Volendam-speler Frank Berghuis, die vertrekt naar het Turkse Galatasaray foto Arthur BastiaanselANP) DEN HAAG (ANP) - Het inhaalprogramma in de eredivisie pak te goed uit voor FC Utrecht. De club uit de Domstad vergrootte het uitzicht op Europees voetbal met een krappe zege, 1-0, op Volendam. FC Utrecht had in Volendam een lastige middag. De doelpunten bleken schaars in het vissersdorp. Middenvelder Aipassa brak twintig minuten na de rust de ban. Met nog twee wedstrijden te spelen heeft FC Utrecht een voorsprong van vier punten op Vi tesse. de nummer vijf van de ranglijst. De ploeg van de succesvol le trainer Fafié kan komende zondag in de thuiswedstrijd tegen hekkesluiter NEC het startbewijs voor het toernooi om de UE- FA-beker zeker stellen. NIJMEGEN (ANP)- NEC wordt al weken afgeschreven voor de eredivisie, maar krabbelt steeds weer overeind. Zater dagavond zorgden de Nijmege- naren met een 2-1 zege op Hee renveen dat de slotfase in de on derste regionen tot op de laatste speeldag spannend blijft. NEC. Heerenveen en SVV zitten op eikaars lip en spelen met slechts één doel voor ogen: de zestiende plaats bereiken. Die geeft recht op een herkansing te gen de verliezer van de finale in de nacompetitie in de eerste di visie. Bij NEC geloofde tot zaterdag helemaal niemand meer in de ei gen kansen, maar Heerenveen speelde in de Goffert zo onthut send zwak. dat. de thuisploeg wel moest winnen De Friezen, mas saal gesteund door hun eigen aanhang, traden aan zonder de geblesseerden Hofstede. Van Dijk. Groen en Decheiver en sta pelden fout op fout, De eerste maakte gelegenheids- libero MacDonald al in de ope ningsminuut, maar Manuel San chez Torres weigerde NEC op voorsprong te zetten. Dat beeld bleef de hele wedstrijd bijna overeind, want de spitsen van NEC hadden een off day De Nijmeegse kansenmisserij zorgde dat Heerenveen bij de eerste serieuze aanval, na ruim een half uur, op voorsprong kwam. Gerrie Schaap kreeg vrije doorgang en bereikte Maar ten de Jong, die ongehinderd kon inkoppen. NEC lag op de rug, maar krab belde in blessuretijd overeind dankzij verdediger Lok. De krachtmens kopte een voorzet van Faber achter de kansloze Storm: 1-1. De tweede helft begon zoals de eerste. Weer kreeg Sanchez Tor res een vrije kans om NEC op voorsprong te zetten, maar faal de hopeloos. ROTTERDAM (GPD) - Wim Jansen blijft nog één jaar als trainer op de bank bij Feyenoord. Daarna legt hij zijn taken als coach van het eerste elftal neer en blijft hij als technisch- di- rekteur verbonden aan Feyenoord. De oud-international heeft vandaag (maandag) met het bestuur van Feyenoord een gesprek over het volledige takenpakket voor het vol gend seizoen. De spelersgroep van Feye noord heeft te kennen gege ven volgend seizoen met Jansen verder te willen. Vol gens aanvoerder John Met god zou het niet verstandig zijn om nu weer een nieuw gezicht, voor de groep te zet ten. De leiding van Feye noord is het daarmee volle dig eens. Men realiseert zich dat de sportieve opleving van de club grotendeels het werk van Jansep is geweest en dat deze een groot ver trouwen geniet bij de achter ban. „Maar we willen het succes niet te lang aan Jansen op hangen," aldus Jorien van den Herik. „Dat is te gevaar lijk." De bewindvoerder be doelt ermee te zeggen dat Jansen als trainer/coach kwetsbaar is. In de functie van technisch- direkteur zou men Jansen in een mindere periode niet hoeven te ont slaan. „We willen Jansen voor een langere tijd aan ons binden en we begrijpen dok wel dat we hem nu niet weg moeten halen bij het team. Daarom is nog één jaar op de bank een aardige tussenoplos sing," aldus Van den Herik. OSS/VEENENDAAL (ANP) - TOP en Quick Boys hebben de leiding genomen in de strijd om de amateurtitels. TOP versloeg bij de zondagamateurs De Tref fers overtuigend met 3-1. Quick Boys pikte bij de zaterdag-vak broeders in de slotminuut de overwinning bij DOVO mee (2- 3). TOP wil op waardige wijze af scheid nemen van het amateur voetbal en trainer Bram Braam. De club uit Oss speelt volgend seizoen in de eerste divisie en Braam, niet in het bezit van het hoogste diploma, wordt opge volgd door Piet Schrijvers. Na de nederlaag dinsdag bij Elinkwijk (1-0) was TOP zaterdagavond voor eigen publiek (2500) tegen De Treffers heer en meester. De thuisclub controleerde het duel, speelde in een hogere ver snelling en besliste de wedstrijd eigenlijk al voor de rust. In die eerste rondgang zette Outvoorts en Homan de club comfortabel op voorsprong (2-0). In de 53e mi nuut was de wedstrijd definitief uit. Roelofs passeerde zijn eigen doelman en bracht het verschil op drie treffers (3-0). De Groesbekers probeerden on der leiding van oud-internatio nal Jan Peters (36) nog wat terug te doen, maar verder dan een doelpunt van Waterink, door TOP vastgelegd voor het vol gend seizoen, kwam het niet (3- 1). Arbiter Bossen had de han den vol aan het stevige duel en deelde vijf boekingen uit. Door de overwinning staan de drie zondagkampioenen gelijk in punten. Ze wonnen in de eer ste competitiehelft alle één wed strijd. TOP heeft een iets beter doelsaldo dan Elinkwijk en De Treffers. In Veenendaal trad DOVO met vele invallers aan tegen Quick Boys. Toch was de thuisclub voor 3500 toeschouwers niet de mindere van de favoriete Kat- wijkers. Het nam in de aantrek kelijke wedstrijd twee keer de leiding door Van Ginkel. Beide keren werd hij in stelling ge- brachto door de gevaarlijke aan valler Wittenrood. Van Ginkel opende op slag van rust de score (1-0). Na de pauze raakte het duel in een stroom versnelling. Jonker maakte na vier minuten gelijk (1-1), waarna Van Ginkel zeven minuten later 2-1 intikte. Kanbier stond weer zeven minuten later garant voor de gelijkmaker (2-2) en tekende in de slotseconden voor de win nende treffer (2-3). Door de overwinning nam Quick Boys de leiding met drie uit twee. Excelsior Maassluis speel de twee keer gelijk en DOVO be landde door de nederlaag onder aan met een uit drie. ZATFIRDAG: DOVO - Quick Boys 2-3 (1-0). 41 Van Ginkel 1-0, 49 Jonker 1- 1, 56 Van Ginkel 2-1, 63. Kanbier 2-2. 89 Kanbier 2-3. Scheidsrechter Van der Zwaag Toeschouwers: 2500 Boe king: Rog (Quick Boys). Stand: Quick Boys 2 1 1 0 3 5-4 Excelsior M 2 0 2 0 2 5-5 DOVO 2 0 111 5-6 ZONDAG: TOP - De Treffers 3-1 (2-0). 30. Outvoorts 1-0, 45. Homan 2-0, 53. Roelofs 3-0 (eigen doel), 74 Waterink 3-1. Scheidsrechter: Bossen. Toe schouwers: 3500 Boekingen: Van Druten, Van Lith, Outvoorts (TOPi, Peters, Van der Ing (De Treffers) Stand: TOP 2 10 12 3-2 Elinkwijk 2 10 12 2-2 De Treffers 2 10 12 3-4 NEC bleef de minst slechte ploeg en verdiende daarom de zege. Na ruim een uur moest er echter weer een verdediger aan te pas komen om te doen wat de spit sen niet lukte Frank Wijnhoven, die als mandekker Rene van der Gijp uit de wedstijd speelde, kreeg vrije doorgang en schoot van 25 meter op het doel van Storm. Doordat de bal stuitte en de zon recht in zijn gezicht scheen, kreeg de doelman geen vat op de bal: 2-1. NEG - Heerenveen 2-1 (1-1). 32. Maar ten de Jong 0-1,45. Lok 1-1. 64 Wijn hoven 2-1. Scheidsrechter: Van Vliet. Toeschouwers: 3.000 ZEIST (ANP) - Na het Neder lands elftal heeft ook het Olym pisch elftal te maken met afval lers. Zaterdag hleken Marciano Vink (Ajax) en Wilfried Elzinga (FC Twente) niet fit genoeg om dinsdag tegen Jong Finland te spelen. Bondscoach Nol de Rui ter riep Erol Refos (SVV) en Re ne Binken (Volendam) op als vervangers. Vink is de derde Ajacied binnen twee dagen die wordt terugge roepen. Eerder meldden Roy en Bergkamp zich af voor de hoofd selectie. Vink, bij de vorige inter land nog A-international, heeft last van een spierblessure. In de laatste competitie-wedstrijd, te gen Volendam, viel hij kort voor het einde uit. De verdediger kan overigens de eerstvolgende wed- BRUSSEL (ANP) - KV Mechelen en Club Brugge hebben zater dag een voorschot genomen op een finaleplaats in het toernooi om de Belgische voetbalbeker. KV Mechelen zegevierde in de uitwedstrijd bij Lokeren met 3- 1, Club Brugge won op eigen veld met 1-0 van de tweede klasser Lommei. Beide clubs dienen in een return de voor sprong vast te houden om de eindstrijd te bereiken. Staelens was al in de eerste helft de matchwinner bij Club Brug ge. In het resterende uur kon Brugge niet nadrukkelijker af stand nemen van de bescheiden tegenstander. De zege van Me chelen viel onverwacht ruim uit. Stalman zette Lokeren op voor sprong. waarna Severeyns, Schoofs en Ingesson (in de re bound na een gekeerde straf schop) profiteerden van een zwakkere avond van de uit Zee land afkomstige doelman Eric de Koeyer lex-Terneuzen) Halve finales nationale beker: Loke ren - KV Mechelen 1-3, Club Brugge - Lommei 1-0. Returns op 8 en 9 juni strijd van Ajax, uit tegen SVV. evenmin spelen. Hij is één duel geschorst. Elzinga, één van de mandekkers in de Olympische ploeg, heeft last van zijn achillespees. Het Nederlands elftal heeft de sessie van twee dagen in de om geving van Oisterwijk zaterdag afgesloten met een onderlinge partij. Opvallende gebeurtenis sen deden zich niet voor. De groep van vijftien, die dinsdag avond met een extra man (Olympisch international Nu- mani wordt aangevuld, is fit- Van Basten wordt niet langer ge hinderd door een ontstoken kies, die hem vrijdag nog met enige vertraging in Brabant deed arriveren, FC Twente-spe- ler Arthur Numan werd als zes tiende man toegevoegd aan de selectie van het Nederlands elf tal voor de wedstrijd van woens dag aanstaande in Helsinki te gen Finland. De linksmidden velder staat dinsdag nog ter be schikking van de coaches Nol de Ruiter en Jan Rab bij de wed strijd van het Olympisch elftal tegeji het Finse elftal onder de 21 jaar in Kotka en reist 's avonds door naar de Finse hoofdstad. SINT-PHILIPSLAND - NOAI) '67 uit Sint-Philipsland is vrij dag gepromoveerd naar de der de klas van het landelijke zater dagvoetbal door op eigen veld in de beslissende wedstrijd GPC' uit Vlissingen met 2-0 te verslaan. In deze strijd tussen de periodekampioenen had de Vlissingse ploeg aan een gelijk spel genoeg. Eerder had GPC thuis met 3-1 gewonnen van PSP. NOAI) daarentegen had bij PSP met 2-0 verloren. In de beslissende wedstrijd in Sint-Philipsland bleef het tot een kwartier voor het einde 0-0. Toen sloeg het noodlot voor de Vlissingers toe. Na een handsbal mocht NOAD een penalty ne men: 1-0. Ver in blessuretijd» werd het nog 2-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 11