De Vos kan Meijler niet weerstaan Sam Jansen sterkste in 500 cc Steyn zegeviert in achtkamp PZC Alex Lippens loopt sterk in Brussel Lothar Matthaus wil weg bij Inter Arnesen bij PSV assistent Bobby Robson Rolstoelbasketbal Simpelaar naar B-atletiekfinale rdp vakantie rubriek sport Thoolse damster verliest openingspartij in's-Gravenpolder Voortvarende start van Karen van Lith MLTC kan titel wel r vergeten na verlies tegen reserves Animo DINSDAG 28 MEM9S1 sbw 16 's-GRAVENPOLDER - Wat on gedurig liep Daniella de Vos langs de damborden van de ove rige vier paren, nadat ze haar zet had gedaan. Met de opening van Ludmilla Meijler, haar eer ste tegenstandster op het Ne derlands kampioenschap dam men voor dames, had de in Tho- len woonachtige De Vos proble men. De youngster in het selecte damgezelschap herstelde zich daarna knap. maar Meijler, die in 1979 wereldkampioene werd, zette volgens verwachting deze partij naar haar hand: 2-0. Burgemeester J. L M. Mandos van Borsele opende gisteren het NK dammen voor dames dat tot 5 juni in dorpshuis Ons Dorpsle ven te 's-Gravenpolder wordt ge houden. Direct daarna bogen de tien beste Nederlandse dam- sters zich over de borden en heerste er in de wedstrijdzaal een serene stilte. Driftig tikten de wedstrijdklokken de minuten weg. In een belendende zaal beoor deelden enkele dammers de standen die er op de borden van de dames verschenen. Middel burger Rinus de Jonge (73), ere lid van de Nederlandse dam- bond en Goesenaar Jan Sinke (71), ex-kampioen van Zeeland en Zuid-Nederland, analyseer den de stelling van Karen van Lith en Barbara Graas. „We dachten dat Karen slecht uit de opening was gekomen. Maar ze heeft toch een betere uitgangs positie dan Barbara Graas", zei het duo. „Ik verwacht nu dat Van Lith zal winnen", voorspel de Jan Sinke. Zijn prognose kwam uit. Van Lith kon na onge veer vier uur spelen de eerste twee punten noteren. Tot in het middenspel was er nog van alles mogelijk. „Ik heb niets te verliezen. Zij moet win nen. Ik mijd zo lang mogelijk het directe duel", zo verklaarde Da niella de Vos haar voorzichtige handelswijze. „Ik weet dat ik op papier de mindere ben van haar." Tot verbazing van Daniella de Vos ging Ludmilla Meijler niet in op een mogelijkheid, die Meijler een schijfwinst zou opleveren. „Ik had er drie kunnen slaan, maar zij vier. Nee, ik geloof niet dat zij het over het hoofd heeft gezien", zei De Vos, tijdens een van de momenten toen ze verpo zing zocht buiten de deuren van de wedstrijdzaal. Spelpeil In het eindspel bleek Ludmilla Meijler oppermachtig. Ze for ceerde een doorbraak, die haar een dam opleverde. Die hande ling ging wel ten koste van drie schijven, waardoor er voor De Vos nog een remise mogelijk leek. Maar ten lange leste moest de jeugdige De Vos toch buigen voor de routine van Ludmilla Meijler.. Vandaag (dinsdag) krijgt De Vos tegen Delia Ver hoef de kans op herstel. Izak op 't. Hof, arbiter van dit NK, roemde het spelpeil van de tien dames. „Ik ben al eens eer der arbiter geweest bij de halve finales voor junioren (jongens, tot en met 19 jaar). Maar dit toer nooi is veel beter bezet. Die Lud milla Meijler speelt sterk en na tuurlijk ook Karen van Lith", waarmee de arbiter uit 's-Gra- venpolder direct de twee kans- hebsters voor de eindzege noem de. Hegemonie De laatste vijfjaar is Karen van Lith titelhoudster bij de dames. Zij lijkt ook nu onaantastbaar. Barbara Graas, die sinds het eer ste NK voor dames in 1973 van de partij is, heeft in de loop dei- jaren ook vijf titels bemachtigd. Maar in de openingspartij van het achttiende NK kwam zij dui delijk te kort tegen Van Lith. Wellicht kan Ludmilla Meijler Van Liths suprematie een halt toeroepen. Meijler, van origine een Russin, woont sinds enige jaren in Nederland. Dit is de eer ste keer dat zij aan een NK mee doet. Tegen debutante Daniëlla de Vos liet zij zich niet verrassen. Na een zwakke start krabbelde de 17-jarige De Vos kranig terug. 's-GRAVENPOLDER - Ka ren van Lith ging' gisteren tegen Barbara Graas tij dens het NK dammen voor dames in Ons Dorpsleven in 's-Gravenpolder voortva rend van start. De enige Zeeuwse deelneemster, Da niëlla de Vos uit Tholen, verloor net als in de halve fi nales opnieuw van Ludmil la Meijler. Nadat Karen van Lith tegen standster Barbara Graas rond de twintigste zet ver zuimde een halve hekstel ling in te nemen en de voor keur bleek te geven aan een klassiek speltype toonde de vijfvoudige kampioene uit Rosmalen haar klasse. Met enkele sterke manoeuvres kreeg ze beide vleugels on der controle en rond de vijf tigste zet kon Graas het op geven. Ook Erna Wanders ging goed van start. De speelster uit Veenoord mocht overigens van geluk spreken dat Delia Verhoef uit Heerlen te vroeg dam haalde en zo haar kansen vergooide. De uitslagen: Karen van Lith- Barbara Graas 2-0; Alie van Dui nen-Jannet Andries 1-1; Jacque line Schouten-Petra Poelman 1- 1; Erna Wanders-Delia Verhoef 2-0; Daniëlla de Vos-Ludmilla Meijler 0-2. Vandaag wordt in Ons Dorpsle ven om 11.00 uur de tweede ron de gespeeld, liet programma luidt als volgt: Graas-Meijler, Verhoef-De Vos. Poelman-Wan- dcrs, Andries-Schouten, Van Lith-Van Duinen. Daniëlle de Vos in gedachten verzonken tijdens haar partij tegen Ludmilla Meijler (foto Pieter Honhoff) TERNEUZEN - Alex Lippens heeft een knappe prestatie neer door zich binnen de top 200 te lopen tijdens de 20 kilometer door Brussel. Lippens maakte deel uit van een groep Zeeuwsvlaamse lopers, die zich onder de 20.000 deelnemers in de Belgische hoofdstad bevon den. Alex Lippens leverde een knappe prestatie door op het loodzware parkoers in een tijd van 1 uur, 8 minuten en 30 seconden over de finish te gaan. Uitslagen Zeeuwsvlaamse deelnemers prestatïeloop Brussel: Alex Lippens Gewonden bij botsing in motorcross Axel AXEL - Sam Jansen uit Sluiskil was zondag de enige Zeeuw die plaats mocht nemen op de hoog ste trede van het ereschavot bij de internationale motorcross van de Belgische Liefhebbers Bond in Axel. De Zeeuws-Vla ming won bij de 500cc nationa- len na pittige duels met zijn Bel gische opponent Ben Bogers. De topfavoriet en leider in het klas sement bij de 250cc nationalen, Patrick Piessens uit Sint-Jan steen, werd door een val in de tweede manche kansloos. Eric van der Wekken uit Zierik- Vorige week toonde Lothar Matthaus trots de UEFA-Cup, die hij met Inter won, aan het publiek. Nu wil de Duitser zijn club verlaten (foto EP A MILAAN (GPD) - Lothar Mat thaus wil Inter met onmiddelij- ke ingang de rug toekeren. De aanvoerder van het Duitse voet balelftal, dat vorig jaar wereld kampioen werd, maakte giste ren bekend dat hij wil ingaan op een zeer serieus aanbod van Real Madrid. Hij zou in de Spaanse hoofdstad tot 1994 het dubbele kunnen verdienen van zijn huidige salaris. „Maar het gaat me niet om het geld, Ik ben aan een nieuwe uit daging toe. Ik heb in de afgelo pen driejaar bij Inter enorm veel plezier gehad, maar sinds twee maanden is de lol er voor mij vanaf'. Matthaus doelt op de on zekerheid die binnen de spelers groep sloop door het in de media aangekondigde vertrek van trai ner Giovanni Trapattoni naar Juventus. „Sindsdien is het een grote puinhoop geweest binnen de club. Niemand wist waar hij aan toe was De onrust heeft er zelfs voor gezorgd dat we heel weinig plezier hebben beleefd aan de UEFA-Cup-zege. Ik voel me hier niet meer thuis." Voorzitter Ernesto Pellegrini reageerde via de televisie furieus op de uitspraken van de Euro pees Voetballer van het Jaar: „Ik kan onze fans verzekeren, dat zolang ik de baas blijf bij In- ter Lothar tot. 1993 hier blijft. Hij staat tenslotte onder contract," De Duitser staat echter op het standpunt dat hij wil vertrek ken. „Dit is misschien wel de laatste kans in mijn loopbaan om naar een andere topclub te gaan. Iedereen droomt ervan om ooit eens bij Real Madrid te spe len. Laat niemand me nu opeens gaan vertellen dat mijn contract doorloopt tot 1993. want Trapat- toni's contract liep ook gewoon door. De clubleiding heeft niet eens een poging gedaan om hem tegen te houden. Waarom zou den ze dat wel bij mij doen zee had zijn dag niet. Op het loodzware RES-circuit meldde hij zich wel in de voorste linies, maar hij kon zich geen moment met de strijd om de eerste plaats bemoeien. In de eerste manche leidde desterke Piessens van start tot finish, voor Van dei- Wekken zat er niet meer in dan een zesde plaats. Piessens was ook de snelste starter in de twee de manche, maar in de tweede ronde kwam hij ten val en moest de strijd staken. Van der Wek ken deed het dit keer iets betel en finishte als vierde. Verras send in de tweede manche was het optreden van amateur Jan de Feij ter, die als gastrijder reed. Halverwege de wedstrijd kwam de Terneuzenaar als derde dooi en er had meer in gezeten als hij niet ten val was gekomen, waar door hij naar de achterhoede verdween. Johan Scheele Bij de internationalen B vlamde good-old Johan Scheele weer eens. Na twee minder goede starts werkte de Axela'ar zich beide keren op naai- de top van de wedstrijd en finishte tenslot te op een prachtige tweede plaats. Bij de inters A verspeelde Jack Westdorp zijn winstkansen door een val in de tweecle man che nadat hij de eerste met over macht had gewonnen. De mooiste duels speelden zich af in de klasse 125cc senioren, die gewonnen werd door de in Zeeland niet onbekende René Weterings. De sympathieke Bra bander moest beide manches fel in de slag met de Belgische top per Lieven de Vijlder. Beide ke ren won Weterings. Achter deze twee ontspon zich een spannend Zeeuws-Vlaams duel tussen Ro nald Doens en Martien Jansen, die samen met de Belg Koen van de Veire vochten om de derde podiumplaats. Ronald Doens bleek tenslotte de langste adem te hebben en pakte de derde plaats. Ook gastrijder Adwin Cortvriendt uit Axel had in deze klasse lange tijd uitzicht op een goede klassering maar een val in de tweede manche maakte hem kansloos. RES-trofee Bij de wedstrijden om de RES- trofee werden Hans Kolijn en Peter de Booy slachtoffer van een botsing bij de 250cc. Op het moment dat De Booy dicht in het wiel zat van Kolijn viel laatstgenoemde stil. Hoewel hij De Booy nog probeerde te waar schuwen kon deze hem niet meer ontwijken en knalde er vol bovenop. Beiden werden afge voerd naar het ziekenhuis, waar bij Kolijn een gecompliceerde el leboogbreuk werd geconsta teerd. Een operatie was noodza kelijk. De Booy hield een gebro ken sleutelbeen aan de botsing over en mocht na behandeling naar huis. De overwinning in de ze klasse ging naar Jan de Feije- ter die vooral in de tweede man che zijn klasse toonde en met overmacht won. Bij de 125cc gaat het duel Van der Weele - Cortvriendt onver minderd door. Ook zaterdag re den ze weer zij aan zij over het Axelse circuit. Het was uiteinde lijk Van der Weele, die tegen het einde van beide manches de lei ding terug pakte en die niet meer afstond. Kees den Hollander bleek de sterkste Zeeuws-Vlaming. Ach ter hem hadden Arjo Verhage en Wim Moerdijk het aan de stok om de vijfde plaats. Verhage was dit keer de winnaar. Bij de 80cc gaat Erik van Taten- hove het steeds beter doen. Ach ter topper Andy Willems wist hij dit keer Pascal de Zeeuw in de tweede manche van de tweede plaats te houden. In de eerste manche lukte hem dat net niet. Uitslagen. BLB deb. 125cc: 1 Steven de Strijcker (B), 7 Davy van Hoepen; jun. 500cc: I Johan Bouquet (B), 6 Hennie Gijsel Heikant; Sen. 125cc: 1 Rene Weterings Zundert, 3 Ronald Doens Sas van Gent, 4 Martien Jan sen Terheuzen; Nat. 250cc: 1 Mirval Passehier (B), 3 Erik van der Wekken Zierikzee, 11 Jan de Feijter Terneu- zen, 12 Rudi Dieleman Axel. Nat. 500cc 1 Sam Jansen Sluiskil; Inters B: 1 Ad Valentijn (NI), 2 Johasn Scheele Axel, 4 Herman van den Bos Axel. 6 Steven Mangnus Hontenisse, 10 Frank van Kruyssen Hontenisse; 14 Chris Markusse 's-H. Abskerke; RES-trofee: 80 cc: 1 Andy Willems (B i, 2 Eric van Tatenhove. 3 Pascal de Zeeuw: 125 cc: 1 Martin van de Weele, 2 Adwin Cortvriendt. 3 Kees den Hol lander; 250cc: 1 Jan de Feijter. 2 Ron nie Bos, 3 Jaap van Tatenhove; 500cc 1 Luc van Looy (B), 2 Ludo Helsen iB), 3 Bram van Hoeve; Enduro 1 Pa trick Buyle(B). Voor zo'n duizend toeschouwers won Wim Heyndrikx de superfi nale tijdens de mud-racing wed strijden in Waterlandkerkje. Me de door het goede weer werden de wedstrijden een grandioos succes. De mud-racing is in de plaats ge komen voor de jaarlijkse trek- ker-trek-wedstrijden. De uitslagen waren: 4x4-klasse 1 Ri nus Dekker Daihatsu Taft, 2 Jose Waverijn Land Rover, 3 Huig Moer man lada Niva. Standaard tot 1600 cc: 1 Ronny v. d. Kerkhove Alfa Ro meo, 2 Willem Dekker VW Kever. 3 Anne Schol Toyota. Standaard bo ven 1600cc 1 John van Ommen Ford Granada, 2 Johnny van Limme Ford Granada; 3 Erik van Tiggelen Ford 2.3, Specials: 1 Wim Heyndrikx Re nault V6,2 John Pielaet Ford Taunus 1.6.3 Jack de Nood VW Golf Superfi nale 1 Wim Heyndrikx. 2 Ronny v d Kerkhove. f r«-;, - - I 'V Frank Arnesen(foto ANP) EINDHOVEN (ANP) - Frank Arnesen fungeert het volgende seizoen bij PSV als assistent van hoofdcoach Bobby Robson. Gisteren bereikte het bestuur van de Brabantse club over eenstemming met de Deense, oud-international. Arnesen te kende een contract voor een jaar. Hij zal als elftalleider aan de begeleidingsstaf worden toegevoegd. Arnesen (34) wordtin Eindhoven feitelijk de opvolger van as sistent-trainer Hans Dorjee, die aan het einde van het seizoen bij PSV vertrekt. De voormalige middenvelder van Ajax, Va lencia, Anderlecht en PSV beschikt nog niet over de benodig de trainersdiploma's. (Axel) 1.08.30. Marlon Roels (Axel) 1.11.29, Harvey van Houten (St. Jansteen) 1 13.42, Omar Roels (Koewacht) 1.14.55, Hans de Caluwé (Westdorpe) 1.15.00, Oswald van Overloop (Hulst) 1.15.25. Ronny de Marteleire (IJzendijke) 1.16.43, Piet Gans (Axel) 1.17.27. Trees Roegiest (Sas van Gent) 1.19.07, Emiel de Kra ker (Sas van Gnt) 1.18.50, Paul Vaal (Kloosterzande) 1.20.40, Hans Jasperse (Axel) 1 24.00. Rob Nagelkerke (Terneuzen) 1.30.00, Leo Martinu (Axel) 1.32.00, Jan Florussen (Axel) 1.32.00. Jan Willemkens (Westdorpe) 1.36.40, Anet Hei man (Terneuzen) 1 38.00, Herman Pijpelink (Axel) 1 38.00. Annet Hopmans (Lamswaarde) 1.39.00, Eddy Leenknecht (Axel) 1.39.45. Catrien de Pooter (Axel) 1.42.00, Rudy Stouthamer (Axel) 1.43.00, Magda Raes (Sas van Gent) 1.50.00, Erik Verstraeten (Hulst) 1.59.00, Levien van Dierendonek (Hulst) 1.59.00. VL1SSINGEN - De landelijke tenniscompetitie stond, wat de Zeeuwse mixedteams betreft, in het teken van de derby's. In Vlissingen vochten immers de eerste teams van ZTC en Animo hun prestigegevecht uit en op het Middelburgse tennispark 'de Veste' kruisten de eerste se lectie van MLTC en de reserves van Animo de rackets. De Middelburgers blikken met gemengde gevoelens terug op de confrontatie met Animo. De 3-5- nederlaag was niet alleen onver wacht, maar had ook als conse quentie dat de laatste hoop op de titel in poule 24 van de derde klas in rook op ging. Die hoofd prijs is nu namelijk gereserveerd door ELTV 4. dat tegen Halfweg 3 geen fout maakte. MLTC was in de sterkst mogelij ke opstelling aan de start ver schenen, hetgeen in hield dat Walter Montenarie en Joost Thorenaar in de singles aan de bak kwamen en Remco Maan dag1 zich op de dubbels concen treerde. Alleen Montenarie maakte in feite zijn reputatie waar. Tegen Tim van Dijk had hij aan twee sets voldoende om als overwinnaar de baan te kun nen verlaten. Thorenaar was niet in vorm en de jeugdige Bemd van Quekelberghe maak te daarvan in de extra reeks, die de partij vergde, gretig gebruik. Marjon Copier gaf Marjolein Kodde-Cijsouw geen kans en Isabelle Leenhouwers troefde in een duel, dat alleen in de ope ningsreeks spannend was, te genstandster Ingrid de Vries af. Het heren- en damesdubbel le verden succes op voor Animo, waarna MLTC, bevrijd van de druk, in de laatste speelperiode de marge nog tot twee punten re duceerde: 5-3. In poule 25 van dezelfde klasse kon ZTC 2 het thuis tegen Beek huizen 2 evenmin bolwerken. Frans Verhulst, die wegens een blessure van Jaap Moerland op nieuw in het enkelspel actief tl was. zorgde niettemin voor elan positieve opening door Piet i t»g Boer in een marathondue! verslaan. Mark Zuidweg trad mi zijn voetsporen met Steef Bj iet nink aan de andere kant van! net, maar negatieve scores v Is Freekje Maas en Chantal v Schelven tegen achtereen^ gens Anneloes Schothorst i Nel Bootsma brachten de balt af weer in evenwicht. Winst in! lui herendubbel was daarna r. w voldoende om, na de ongunsti ng uitslagen in de resterende pan lm en, in ieder geval de halve ui r n in Tholen te houden, 5-3. Uitslagen: 4e klas, poule 48: Soub: en 1 - MLTC 3 A. Tawfik 0-1A van B rij kei 1 -1M Hoek 2-1M. de Vey 2-2 0O Tawfik/A. Tournois 2-3. E Levol: 1(| M. de Vey 2-4; M. Hoek/R van |a Broek 3-4 (w.o.); M. de Vey/A. Tc f nois 3-5. 4e klas. poule 49. MLTC£„' Son 1 C. Verheyen 0-1 w.o.): Jong 1-1; G Melis 2-1; H, de Jong! C. Verheyen/F. Aalbers 3-2 (wol iet Boudeling/I. Jonas 3-3; '1'. Bon lui ling/F. Aalbers 3-4 (w.o i; I. Jonai ep Verheyen 3-5 Nog slechts vier punten sci aa den 't Halve Maantje van i a£ kampioenschap in poule 609v K de derde klas bij de heren-et) ,n pes. Die moeten komende a dag binnen gehaald worden - Schijndel, waar de Goesenai aantreden tegen Skinlo. In en gen Hoek van Holland werd wonnen. Harold Schipper ze 1; via Harm Winkeler zijn team voorsprong, Marcel Scho fl klopte vervolgens Gert de K Nadat Erik Eversdijk en Den van 't Westeinde achtereen; k gens René Buchmesser en Pa Ouwendijk aan hun zege1,1, hadden gebonden, was de si:iS beslist en waren de in de dubbfc genoteerde uitslagen slechts van belang voor de tistieken, 5-1. Uitslagen, 3e klas, poule 609: Alt po 1 - Roomburg 1. S. van Leeuwen jd J. van Marwijk 0-2; B. van Overbs j 0-3; R. van Marwijk 0-4; J van' wijk/B. van Overbeeke 0-5; S. Leeuwen/R. van Marwijk 0-6. MIDDELBURG - De finale van het rolstoelbasketbal-toernooi dat zaterdag gehouden werd in de Middelburgse sporthal aan de Nassaulaan, werd een Zuid hollandse aangelegenheid. Het Delftse Redeoss versloeg daarin het team van Arrows uit Rotterdam met 14-8. De Zeeuw se teams eindigden in de ach a hoede. Antilopen uit Zierikzee weit vierde, RBVM (Middelburg) de, De Snelle Wieltjes 1 (Teri zen) zesde, De Vriendenki (Walcheren) zevende en De Si l1 le Wieltjes 2 achtste en laat SPIJKENISSE - D-junior Ervvin Simpelaar heeft zich tijdens de ju bileum atletiekwedstrijd (90 jaar KNAU) in Spijkenisse gekwalifi ceerd voor de landelijke D-finale op 1 september in Papendal. De AV'56 atleet uit Goes won het. discuswerpen met 34 meter en 24 centimeter, de 80 meter sprint in 10.6 en het kogelstoten met 1'2 me ter en 50 centimeter. Anja Stouten uit Zierikzee kwalificeerde zich op het onderdeel kogelstoten met een winnende worp van 11 meter en 64 centimeter. Michel Visser Atietica) werd tweede op de 1000 meter in 2.58.0 en Steven Vernoux uit Vlissingen behaalde een tweede plaats op de 80 meter in 10.8. Door deze prestaties kregen beide atle ten ook een uitnodiging voor deelname in Papendal. Overige uitslagen Zeeuwen: Ben Verbeem AV discus 23.24,kogel 9 03, lOOOm. 3.22 80mh. 16.6. Pim van Eghem AV discus 20.76. ver 3.82, kogel 9 59. 1000m 3.16.2. en 80mh 15 4 Marieke Nooy AV speer 21.92. ver 4 03, 60m 8 8. kogel 20 46 Ilone Nooijs AV ver 3 11, 60m 9.5 600m 2.06.7. Mathijs Decorte AV 80m ARNEMUIDEN - Het door de tafeltennisvereniging Arne- muiden voor de negende maal gehouden toernooi om de Hac- kenbergcup kreeg afgelopen week zijn ontknoping. Onder de uit een deelnemersveld van 68 spelers overgebleven 8 finalis ten bevonden zich ditmaal drie favorieten voor de eindzege, die de spanning er dan ook tot het laatst in hielden. Pas in de vijfde ronde viel de eer ste afvaller van het supertrio te noteren. Zand-speler Ronald Jobse kon na nederlagen tegen zijn concurrenten Jan Steyn en Ronald van Roo zijn kampioen- saspfraties begraven. Steyn en Van Roo gingen door tot de laat ste ronde, waar de onderlnge confrontatie de winnaar aan moest wijzen. Jan Steyn. ook vo rig jaar reeds winnaar van de fel begeerde cup, kende echter geen problemen met de tegenstribbe- Vier koplopers in Middelburg Middelburg - In het open schaakkampioenschap van Middelburg zijn na de tweede ronde nog vier spelers met het maximaal aantal punten. Albert Riemens van HWP, Eric van Driel en René Tiggelman van Vüssingen en Max van Eekhout van de organiserende vereniging- Middelburg voeren de ranglijst aan. Ook ditmaal kwam Cor Jansen van HWP niet tot winst en deelde met Wout van Wijnen van Middelburg het punt. B. Schelhaas-M. de Bock rem.; B. Meulenbroek-S. Steijn rem.; M. van Eekhouyt-T. de Boer 1-0. P. Monté-A. riemens 0-1; F. Rikumahu-E. van Driel 0-1; M. Westerweele-J. van Hec- ke 1-0; W. van Wijnen-C. Jansen rem.; W Bakker-A Jonkheer 0-1; S. San ders-W. Obbink rem W de Rijke-J Oranje 1-0; F Brasser-J. Kaboord 1- 0, J. Vermeulen-B. Mabelus 1-0; J. Keizer-B. de Nooijer 1-0; W. Coppool- se-P. Janse 1-0, J. Coppoolse-B.Kolff 0-1; W van Sluijs-W. Pankow 0-1. Stand: 1 Riemens, Van Driel, Tiggel man, Van Eekhout 2; 5 Steijn, Schel haas, Westerweele. J de Volf, C. de Wolf, De Bock. Jonkheer. Meulen- broek 1,5; 13 Brasser, De Boer, Ver meulen, Jansen. Maas, Tholenaar, Kol ff, Rikumahu. Pankow, Monté. W. Coppolse, Keizer, Obbink, San ders, Oranje, Van Wijnen 1 Huisschakers: J v. d. Maas-J. Wou ters 1-0. J. Moekotte-R. Francke re mise; H Faase-M. 't Gilde 0-1. Stand: 1 Van der Maas 2; 2 Moekotte 1.5; 3 'l Gilde 1; 4 Wouters, Arendsen 0.5; 6 Faase 0. lende Van Roo en eiste met i afgetekende zege opnieuw eerste plaats voor zich op. E door werd Jobse nog gepass door zijn onopvallend o|. klommen clubgenoot AJ Louwerse, die nu derde werd e overige vier deelnemers kon geen rol van betekenis spe hoewel de vijfde plaats van nemuidenaar Lois de Bruyni zijn minst verrassend mag den genoemd. Eindstand fïnale-achtkamp kenbergeup 1991: 1 Jan Steyn (M Ronald van Roo (Westerz.), 3 .1 Louwerse (Zand), 4 Ronald Ji (Zand), 5 louis de Bruyne (Art Sjaak Tange (Yerseke), 7 Alex K pen (MZ), 8 Remco Dijkers (MZI, Baanwedstri jdci in Vlissingen VLISSINGEN - Morgenav (woensdag) houdt atletiek eniging Atietica op de atlet accommodatie in Vlissinfl een avondwedstrijd voor se ren en A/B/C/D-junioren. Op de 400 en 1500 meter heren, dames en A/B-junic, staat de Zeeuwse titel opp spel. Ook op de 3000 meter ple-chase voor heren/A-junii en de 2000 meter steepe-cl voor B-junioren is er een titi verdienen. De wedstrijd be: om 18.30 uur. Advertentie Elke zaterdag van 29 Nederlandse regionale dagbladen voor inlormatie en reserverm VND-RDP/072-19622:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 16