Tussenbalans kost Oostburg 8 ton B en w Oostburg willen steun geven aan de kustbus Stedelijke Harmonie Hulst vierde 190-jarig bestaan Motortreffen in Hulst had een ordelijk verloop Schaakteam school Oostburg uit strijd om kampioenschap Belgische rashond wint clubmatch kynologenclub streek Bezuinigingen niet gelijk verdeeld over alle sectoren MAANDAG 27 MEI 1991 OOSTBURG - Het college van b en w van Oostburg is niet van plan om de 'kaasschaaf1 in de ge meentebegroting te zetten om op die manier de bezuinigingen in het kader van de Tussenba lans op te vangen. Burgemees ter en wethouders verwachten, zo schrijven zij in een nota over de financiële positie van de ge meente, dat door procentueel korten de ene sector zwaarder getroffen wordt dan andere. In 1992 zal Oostburg met 520.000 gulden minder uit de voeten moeten. Dat half miljoen aan be zuinigingen zal opgevangen worden door het verlagen van de post voor onvoorziene uitgaven, het terugbrengen van de kapi- taalslasten voor nieuwe investe ringen en door eerdere meeval lers (een kwart miljoen in 1990) aan te wenden. Voor 1993 en het daaropvolgend jaar moet Oost burg nog eens 300.000 gulden bij elkaar zien te schrapen. Een verhoging van de tarieven van de gemeentelijke belastin gen sluit het college niet uit. „Maar," zo wordt nadrukkelijk in de financiële nota gesteld, „een verzwaring van de belas- Peuterspeelzaal viert verhuizing met een reünie SLUISKIL - Na vier jaar in de speelzaal aan de Louisastraat te hebben gezeten verhuist de peu terspeelzaal Jip en Janneke na de zomer naar het nieuwe on derkomen, het nieuwe multi functionele centrum in Sluiskil. Reden voor de leidsters van Jip en Janneke om een 'reünie' te organsieren voor alle kinderen, die in de afgelopen vier jaar de speelzaal bezochten. Gemma de Putter: „In die vier jaar zijn er toch ruim tachtig kin deren bij ons in de Louisastraat over de vloer geweest. Het leek ons daarom een leuk idee om ze weer eens allemaal voor de laat ste maal in dit gebouw weer te zien. Gezien het grote aantal kinderen hebben we drie woens dagmiddagen gepland, namelijk 29 mei. 5 en 12 juni." Voor kinde ren, die momenteel buiten Sluis kil wonen, is een telefoontje naar Gemma de Putter voldoende om voor één van de drie middagen af te spreken. De leidsters hopen op een weerzien met vele 'jonge' bekenden. tingdruk zal zoveel mogelijk worden vermeden." Uitgezon derd wordt met name de afval stoffenheffing. Voor het lopend j aar biedt de be groting van Oostburg nog wat ruimte. Herziening van een aan tal begrotingsposten levert een ruimte van 357.000 gulden op. CLINGE Kampioensreceptie - Het bestuur van de Clingse Volley bal Combinatie biedt het eerste damesteam een kampioensre ceptie aan. Dit team heeft het af gelopen seizoen het kampioen schap behaald in de promo tieklas en gaat naar de derde di visie landelijk. De receptie is za terdag in café De Landbouw in Clinge, van 16.00 tot 18.00 uur. SAS VAN GENT Ouderenbond - De afdeling Sas van Gent van de Algemene Nederlandse Bond voor Oude ren ANBO) houdt donderdag 30 mei een bingo en een verloting in haar clubgebouw De Regenboog aan de Kloosterlaan in Sas van Gent. De bijeenkomst begint om 14 uur. TERN EU ZEN Gevonden In het politiebu reau aan de Rosegracht in Ter- neuzen zijn de volgende gevon den voorwerpen gedeponeerd: Fietstassen, een giropasje, twee dames horloges waaronder een vierkanten model, een zwarte portemonnee, een Rabobank Eurocheque-pas, een huissleu tel, twee sleutels met ovaal aan hangsel, een paspoort, een por- temonneetje met ritsje, een sleu telbos in etui, een veiligheids- bril, twee vishengels, een spon- sorlijst, een zonnebril met zwart montuur, een bos sleutels, een boemerhond, een zak met iden titeitspapieren, een autosleutel, een bril, een bruine portemon nee, een regenjas, een bruine da meszonnebril. een sleutel, een donkerblauwe vouwportemon- nee, vier autosleutels, twee sleu tels in etuitje, een zwart dames horloge, een bril, een sleutelbos met vijf sleutels, een paspoort, een sjaal, een doos met raam- vastzetters, geld, een herenpor tefeuille met zonnebril, een shi- raztapijtje, een sleutel in knipe- tui en een geldbedrag. Vijftig mille hiervan wil het col lege gebruiken voor automatise ringsdoeleinden. Bijna 90 mille wensen b en w te steken in het fonds voor opknappen en onder houden van sportaccommoda ties. De resterende twee ton wor den aan de saldi-reserves toege voegd. OOSTBURG - Het college van burgemeester en wethouders van Oostburg wil komend zo merseizoen geld uit trekken voor alternatieve buslijnen langs de West-Zeeuws-Vlaamse kust. In 1990 introduceerde de Stichting Strandexpresse de gratis kustbus. Deze speciaal voor toeristen in gestelde vervoersvoorziening was, zo blijkt uit de evaluatie, goed voor 671 ritten. In totaal werden 17.500 passagiers ver voerd. Waarmee, volgens het college, het bestaansrecht van de voorziening, die mede door fi nanciële steun van de gemeente mogelijk was gemaakt, zeker is aangetoond. Inmiddels is op initiatief van de Nota rondweg Oostburg roept 42 reacties op OOSTBURG - De Raad voor de Waterstaat heeft 42 reacties op de 'Tracénota en Milieu-effec trapport' voor een rondweg om Oostburg gehad. Als de reacties zijn geïnventariseerd, wordt over twee, drie weken een hoor zitting in cultureel centrum Den Hoekzak in Oostburg ge houden. De termijn voor reacties op het Waterstaatsrapport was vrijdag officieel verstreken. „Maar er druppelen altijd nog wel een paar brieven binnen. Daar doen we dan niet kinderachtig over. Die meningen worden echt nog wel bij de besluitvorming be trokken", verklaarde een woord voerster uit Den Haag. Ze had nog geenoverzicht van de aard van de reacties. Zo ver als nu bekend is, is bijna niemand tegen een weg om het dorp heen. Bewoners aan de doorgaande Rijksweg (Brede- straat, Brouwerijstraat, Burcht straat, Raadhuisplein en Nieuw- straat) willen dat er in elk geval een rondweg komt om de ver keersoverlast weg te nemen. Voor de drie tracés die door Rijkswaterstaat waren uitge dokterd, had de gemeente Oost- burg in eerste instantie een al ternatief in gedachten. Daar werd na een tumultueuze raads vergadering van af gezien. Voor- en tegenstanders van bepaalde opties kunnen halverwege juni, de preciese datum wordt nog be kend gemaakt, hun standpun ten in Den Hoekzak nog eens mondeling uiteenzetten. vervoersondernemingen ZWN en Carlier en met steun van de provincie een recreatiebuslij- nennet opgezet, waai- ook de West-Zeeuws-Vlaamse Stran- dexpress in is opgenomen. B en w van Oostburg contstateren dat dit net een aanzienlijke uit breiding van het voorzieningen niveau voor de toeristen behelst. Temeer daar het lijnennet van de Strandexpress van vorig jaar nog aangevuld wordt met ver bindingen van de kust met Sluis en Knokke. Het Zeeuwse recreatiebuslijnen- net kost in totaal ruim 1,1 mil joen gulden. Gemeenten betalen daar naar rato van inwoners, re creanten en buslijnkilometers in mee. Voor Oostburg komt de bij drage neer op 27.300 gulden. Het college vindt dat een be hoorlijk bedrag, maar het feit dat het om een verbetering van het openbaar vervoer gaat en omdat verschillende ministe ries, ondanks de landelijke be zuinigingsrondes, financieel fors willen bijdragen (de helft van de ksoten), zijn b en w de mening toegedaan dat een gemeentelij ke bijdrage op zijn plaats is. Promotie Aan Oostburgs bijdrage is ech ter een mits verbonden. Het da gelijks bestuur wil namelijk dat de NS-strandexpress tot in Vlis- singen meer gepromoot wordt en dat ook kenbaar gemaakt wordt aan de bezoeker van Zee land dat die (spoor)lijn aansluit op een gratis boot, waarna met een bus tegen een gunstig tarief de hele West-Zeeuws-Vlaamse kust kan worden aangedaan. De commissie financiën buigt zich vrijdag 31 mei over het col- lege-voorstel. De leden van de commissie spreken zich ook uit over een voorstel van b en w om een kwart miljoen gulden uit te trekken voor de reconstructie van de Kersenlaan in Hoofd plaat. Daarnaast wil het dage lijks bestuur verkeersremmende maatregelen treffen in de Julia- nastraat in dezelfde kern. De kosten hiervan bedragen 30.000 gulden. Ook wil het college de stichting Peuterspeelzalen een aanvullen de subsidie verstrekken van ruim 3600 gulden. Met dat be drag kan de Oostburgse speel zaal worden uitgebreid. De uit breiding van de kinderopvang voorziening is noodzakelijk om de wachtlijst (zo'n 30 kindertjes) eens te kunnen aanpakken. De commissie financiën verga dert vrijdag vanaf 13.30 uur in het Oostburgse gemeentehuis De leden van de 190 jaar bestaande Koninklijke Stedelijke Harmonie Hulst worden op hun plaats 'gedirigeerd' voor de jubileumfoto {foto Camile Schelstraete) HULST - Niet de Vlaamse dag jesmensen, maar de leden van de Koninklijke Stedelijke Har monie Hulst bepaalden zondag grotendeels de sfeer in de Hul ster binnenstad. De zestig muzi kanten van het 190 jaar bestaan de gezelschap (het op een na oudste muziekkorps in Neder land) streken rond de klok van drieën neer op de klapstoeltjes in een kiosk op de Vismarkt. Met acht populaire nummers werd het winkelend publiek op aangename wijze enige tijd stil gehouden. Na het promenadeconcert gin gen de muzikanten zelf op pad en maakten een rondgang door de drukke straten in de Hulster binnenstad. Voor de middag be gon de jubileumviering van de Hulster harmonie met een eu charistieviering in de Willibror- dusbasiliek. Leden van het ge zelschap zorgden voor de bege leiding van de Cantorij van de basiliek, die onder leiding van Anton de Kort de Deutsche Mes- se van Schubert ten gehore bracht. De orgelpartijen werden zoals gebruikelijk verzorgd door de Hulster dirigent/organist Jo Ivens. Na de speciale mis werd de har monie ontvangen in het Hulster stadhuis door b en w. Tijdens de bijeenkomst werd de vereniging -officieel gehuldigd en kregen verschillende spelende leden en bestuursleden onderscheidin gen uitgereikt van de Westbra bantse en Zeeuwse Muziekbond (WeZeBo). Burgemeester mr A. A. L. G. M. Kessen zei prat te gaan op de verdiensten van het muziekge zelschap. „De harmonie levert met haar muziek een behoorlij ke bijdrage aan het rijke culture le leven in deze stad", stelde hij. Kessen sprak de hoop uit dat het gezelschap op voorspoedige wij ze op een tweede eeuwfeest kon afkoersen. Na afloop van de ontvangst in het stadhuis volgde een feest maal voor leden en genodigden in het Hof van Vlaanderen. We- ZeBo-voorzitter W. Pilaet reikte bondsonderscheidingen uit aan veertien spelende leden. Met na me klarinettist H. E. M. de Gucht werd uitgebreid in het zonnetje gezet. Hij kreeg voor zijn 50-jarig lidmaatschap de gouden bondsspld met zirkoon opgespeld. Ook de dames C. Buysse-Kramers. A. van Eeke- len-de Bakker en J. Fruytier-van Guyse, geen spelende leden, maar al vijftien jaar lid van het feestcomité van de harmonie werden gehuldigd. Zij ontvingen een zilveren collier met hanger van de federatie van Katholieke Muziekbonden in Nederland. De commissie financiën buigt zich vrijdag 31 mei over de nota. De vergadering van de advies groep van het college in het Oostburgse gemeentehuis be gint om 13.30 uur. MSC Hulst kost de gemeente 40 mille extra HULST - De bouw van het Me disch en Sociaal Centrum (MSC) in Hulst bezorgt de ge meente nog een extra schade post van 40.000 gulden. Wethou der P. V. V. Weemaes (financiën) maakt hiervan gewag in aan vullende stukken voor de raads vergadering van donderdag 30 mei. De extra kosten worden veroor zaakt door de voorgenomen ver huizing van het Algemeen Maat schappelijk Werk en de Gezins zorg van gemeenschapscentrum Den Dullaert naai- het MSC. Mo menteel huren beide instellin gen kantoorruimte in Den Dul laert en staan jaarlijks garant voor 40.000 gulden aan huurin komsten voor het centrum. Deze komen na verhuizing te verval len en het dagelijks bestuur van Hulst ziet nog niet een-twee-drie nieuwe huurders op de stoep staan. B en w stellen de raad dan ook voor om de exploitatiesubsi die van het toch al noodlijdend centrum - de laatste jaren moest de gemeente jaarlijks telkens zo'n vier tot vijf ton bijleggen - op te trekken met maximaal 40 mille beginnend in 1993. De raad vergadert donderdag vanaf 19.00 uur in het Hulster stad huis. TERN EU ZEN Rommelmarkt - De kerk voogdij van de hervormde ge meente Terneuzen houdt zater dag 8 juni van 9.30 uur tot 16.00 uur de jaarlijkse rommelmarkt op het plein voor de Goede Her derkerk aan de Koninginnelaan. Tijdens de rommelmarkt ver zorgt de zanggroep Or Tamim enkele optredens. Voor de kin deren is er een grabbelton. Ook worden er oliebollen gebakken. Tevens gaat deze dag de jaarlijk se loterij van start. De opbrengst van zowel rommelmarkt als lote rij is bestemd voor het onder houd van de kerkgebouwen. Een van de deelneemsters aan de hondententoonstelling in Axel maakt haar dier gereed voor de keuring (foto Camile Schelstraete) Tentoonstelling in Axel met 186 dieren OOSTBURG - Het eerste schaakteam van de openbare basisschool Oostburg uit Oost burg is er niet in geslaagd een ronde verder te komen in het Nederlands schoolschaakkam- pioenschap. In de Anne Frank- school in Meppel was het team, volgens begeleider Jan Cruson, volstrekt kansloos. Het Oost burgse team bestond uit Jacco Rosendaal, Ruben Verheul, Veerle Leenhouts en Geert Sturm. De eerste wedstrijd speelden de Oostburgers zwak, vond Cruson. De wedstrijd tegen de Montesso rischool Êlckerlyc uit Leider dorp werd dan ook verloren met 0,5-3,5. Geert Sturm stond verlo ren, maar bood remise aan, waarmee zijn tegenstander ak koord ging. De tweede wedstrijd tegen De Kringloop uit Arnhem speelden de West-Zeeuws- Vlaamse schakers goed. „Maar de anderen waren beter", ver klaarde Cruson de 4-0 nederlaag. Ook de derde wedstrijd verloor Oostburg. De regerend kam pioen Bongerd uit Capelle aan de IJssel won met 0,5-3,5. Veerle Leenhouts stond in gewonnen positie, maar moest een remise toestaan door een patstelling. Cruson was tevreden over de ge leverde prestaties van zijn team. „Het niveau van bijvoorbeeld Bongerd zullen we nooit halen. Die leerlingen krijgen twee keer in de week les, zijn tevens lid van een schaakvereniging en krijgen regelmatig bondstraining", al dus Cruson. Hij verwacht dan ook dat Bongerd en De Kringloop in de finale zullen uit komen. HULST - Motorliefhebbers konden zondagmorgen in Hulst hun hart ophalen. Op het Oranje Bolwerk kwamen ruim twee honderd exemplaren bijeen om deel te nemen aan een oriënta- tierit. Deze tocht vormde de af sluiting van het internationaal motortreffen van de plaatselij ke motorclub Red Wings/Mikes. Naast de moderne Suzuki's, Honda's en Harley Davidsons genoot ook een nostalgisch ex emplaar uit de laatste wereld oorlog grote belangstelling. De meeste ogen waren echter ge richt op een trike. Van deze uit België afkomstige kleurrijke driewielerserie zijn slechts 25 ex emplaren op de weg te bewonde ren. Deze vierde editie van het internationaal motortreffen werd voor de laatste keer in het clubgebouw van de Red Wings/ Mikes aan het Oranje Bolwerk gehouden. Door de reconstruc tie van het Bolwerk is de club ge noodzaakt uit te wijken naar een ander onderkomen. De activiteiten begonnen zater dagavond met een muziekfes tijn. Tot diep in de nacht waren er optredens van de rockband The Roques, de bluesband Big Fat Mama en de rythm-and- bluesgroep Nonkel Ney's. Vele motorrijders brachten de nacht door in tentjes op het Bolwerk. Zondagmorgen waren de eerste motorkijkers al vroeg present. Ook enkele buurtbewoners stonden met slaperige ogen de motoren te bewonderen. De tot diep in de nacht klinkende mu ziek had hun weinig rust ge gund. Als een last ervaarden ze dit spektakel niet. „Vier dagen lang een kermis voor je deur is veel erger", zei een buurtbe- wooonster. „Als we er echt last van zouden hebben, dan zouden we de motorduivels vangen", grapte ze. Rond het middaguur snorden de tweehonderd motors het Bol werk af voor een oriëntatietocht Fanfare Clinge gaf Lenteconcert CLINGE - Fanfare Weldoen door Vermaak uit Clinge heeft zaterdagavond in het gemeen schapscentrum Malpertuus haar achttiende Lenteconcert uitgevoerd. De grote zaal was tot de laatste plaats bezet. De talrijke aanwezigen hebben kunnen genieten van een con cert, dat door de keuze van het repertoir zeer uiteenlopend was. Dirigent Leo Verstiggel had zijn keuze laten vallen op werken van zowel klassieke als heden daagse comnponisten. De Sa- beldans, Spaanse muziek, Mo zart en Verdi zijn slechts een greep uit de talrijke werken die Weldoen door Vermaak uitvoer de. Verder was er een optreden van de slagwerkgropep, die sinds een zestal weken onder lei ding van Luc van Hoorick staat. In die korte tijd is hij er al in ge slaagd zijn invloed duidelijk te laten merken. De majoretten onder leiding van Manjella van Goethem gaven een demonstratie. Het concert werd besloten met het Wilhel mus, dat door het talrijke pu bliek werd meegezongen. over ruim vijftig kilometer. D rit voerde de deelnemers d het Zeeuws-Vlaamse landscl Daarnaast kon men in het: torhome terecht voor verst lende activiteiten. Zo warei enkele stands met attribii voor de motorrijders en voertuigen en een tatoeage] Om de kracht en behendig] te testen kon men deelnec aan bull-riding. Een smet op het motortre! vormde in eerste instantie] gerucht, dat een rivalisere: motorclub uit België vooi mens was de boel te ontrege In verband met mogelijke oi regeldheden had burgemee mr A. A. L. G. M. Kessen hoofd van de politie enkele oi bewakers extra achter de hi gehouden in de Reynaertsl Een woordvoerder van de po] meldde zondagavond dat a evenwel volgens planning rustig was verlopen. Nieuw-Namen wil aanleggeld speelplek terug NIEUW-NAMEN - De dorpsi van Nieuw-Namen wil graas 6.500 gulden van Hulst terug de gemeente wil bestedet Clinge. De gemeente hield bedrag vorige maand over het realiseren van een nii speelterrein in Nieuw-Nar Hulst wil het geld nu gebrui voor de aanleg van een spee! - rein in Clinge, maar zowel dorpsraad als het oudercoi van de basisschool wijzen H erop dat in Nieuw-Namen j speelattributen staan voor d lerkleinsten. „Om de mogelijkheid van e1 tuele uitbreiding met een baantje of zandbak open tel den, verzoeken wij u beleefd geld nog even ter beschikkir houden", schrijft de dorpsr aan het gemeentebestuur Hulst. De dorpsraad en het dercomité zullen deze kwe binnenkort bespreken in vergadering. Het college va en w is uitgenodigd dit ove bij te wonen. Rommelmarkt toneelclub ODI VOGELWAARDE - De ton vereniging ODI hield zonda jaarlijkse rommelmarkt in centrum van Vogelwaarde, der grote belangstelling den vanaf 's morgens 10.00 vele oude nog bruikbare s letjes aan de man gebra Daarnaast kon men zich bu het dorpscentrum verma met een aantal activiteiten. Voor de jeugd waren er een g belton en een popcornkraan De liefhebbers van gaaibo konden deelnemen aan een* strijd en het ouderwetse koei ken gaf een nostalgisch ti aan deze vijfde editie van rommelmarkt. Zij die zich o[ kening wilden laten vastleg kregen de gelegenheid hier te poseren voor een portret:^' nares. De opbrengst van dei melmarkt komt ten goede de diverse activiteiten van ci|ci neelvereniging. AXEL - De Shetland Sheepdog Cairnman at Ceirrigh van R. Markey uit het Belgische Oos takker is zaterdag winnaar ge worden van de jaarlijkse club match van de Zeeuws-Vlaamse Kynologenclub. Aan deze groots opgezette rashondenten toonstelling in de aardappel hallen aan de Oudeweg namen 186 honden deel, verdeeld over 55 verschillende rassen. Burgemeester W. J. de Graaf van Axel verrichtte 's morgens de of ficiële opening. Hij wees in zijn toespraak op de verantwoor delijkheid van alle hondenbezit ters gezien de ontwikkelingen van de laatste dagen omtrent de pitbullterriër in Engeland. Ver der wenste hij de kynologenclub veel succes toe met deze 'Crufts' van Zeeland. Hierna begonnen de keuringen, die werden verricht door erken de keurmeesters. De winnaars van elk ras gingen door naar de groepskeuringen. Uit deze wed strijd kwamen de negen beste honden naar voren, die meedon gen naar de uiteindelijke titel. De vele toeschouwers konden de dieren bewonderen in negen ca tegorieën. Naast dog-achtigen waren er windhonden, herders honden, staande jachthonden, spaniels en retrievers, lopende honden en dashonden, pinchers en schnauzers, terriërs, gezel schapshonden, keesachtigen en poolhonden. Verder vermeldde het program ma een kind-hondshow. De kin deren waren hierbij verkleed volgens het ras en land van her komst van de hond. e overwin ning bij dit onderdeel ging naar Mariska Pleyte uit Axel met de negen jaar oude Welsh Corgi's Pembroke. Ook de beste puppy- viel in de prijzen. Deze eer viel de Welsh Corgi's Pembroke Lucky Joeri van R. Pleyte uit Axel ten deel. Als beste veteraan kwam de Schotse Collie Rubi van P. Verschuren uit Wagenberg uit de bus. Aan het eind van het program ma verzorgde de hondentrai- ningsschool van L. Mieras een behendigheidsdemonstratie. Burgemeester De Graaf reikte na afloop de prijzen uit en naast de bekers voor de winnaars ver raste hij de eindoverwinnaar met het felbegeerde beeldje van de gemeente Axel. de Erpelkap- per. Verdere uitslag: beste hond van de clubmatch: 2 leeuwhondje Brittborgens Gongozzee van de familie Vervoort-Van Puyvelde uit Zandveld (B). 3 de Afghaanse windhond Al Jawhara El Aryana Shalym van P. Bareman uit Ter- neuzen. TERNEUZEN Ypsilon - Ypsilon, de vereni- ginig van oudrs en familieleden van chronisch-psychotisch-schi- zofrene mensen, houdt dinsdag 4 juni een contactavond in ver pleeghuis Ter Schorre in Ter- neuzen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Oproep Algemene vergadering van de Rabobank te Sas van Gent Hierdoor roept de Coöperatieve Ra bobank B.A. gev. in de Gemeente Sas van Gent haar leden op tot het bijwonen van de algemene ledenver gadering die gehouden wordt op maandag 10 juni 1991 om 15.30 uur in De Vlaanderenhal te Sas van Gent. VERKORTE AGENDA - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 1990 - Verkiezing leden Bestuur en Raad Toezicht - Wijziging Statuten en huishoudelijk regle ment - Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1990 lig gen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het bestuur. De Rabobank is een coöperatieve bank. Dus een bank met leden. Leden die door middel van ledenvergaderingen invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Dat is een garantie vooru.dat bij elk advies dat de Rabobank geeft het belang van de leden en cliënten 4

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 26