Rabobank Q (GALL GALL] AANKOMEND FILIAALBEHEERDERS M/V GALL GALL B.V. DELTA\ llll kabelmonteur (m/v) Supervisor technische dienst m/v een relatiebeheerder bedrijven (m/v) Eindexamen en vakantie in het vooruitzicht en dande opleiding Z-verpleegkundige VROON B.V. - BRESKENS VROON HAVENSCHAP VLISSINGEN ADJUNCT-HAVENMEESTER (M/V) FROVINCIE JBtZEEL AN[ 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 MEI 't Begin van alle gezelligheid Gall Gall B.V. is met zo'n 360 slijterijen, verspreid over het hele land, Nederlands grootste slijterij-keten. Het succes van onze slijterijen wordt vooral bepaald door het uitgebreide assortiment, de kwaliteit van de produkten en de bediening van ons personeel. Ten einde steeds beter in te kunnen spelen op de wensen van onze klanten, kennen wij voor ons personeel uitgebreide opleidingsmoge lijkheden. Naast de bereidheid om de opleidingen te volgen, verwachten wij van ons personeel een servicegerichte instelling en capaciteiten om zelfstandig te kunnen werken. Ter versterking va'n ons personeelsbestand hebben wij thans plaatsingsmo gelijkheden voor in het rayon Zeeland. Voor deze functie is een afgeronde MDS of MHS opleiding een vereiste. Leeftijdsindicatie: plm. 25 jaar. Vanzelfsprekend kent onze onderneming uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een reiskostenregeling en een studiekostenregeling. Heeft u interesse in bovenstaande functie? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan: Personeelszaken Postbus 581 2130 AN HOOFDDORP T.a.v. de heer R. Klaus NUTSBEDRIJVEN Hoofdkantoor Poelandaelesmgel 10 4335 JA Middelburg tel. 01180-92111. Voor de afdeling Distributie district E-Zuid, wordt gevraagd een De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: aansluiten van percelen en lichtmasten; maken van huisaansluitingen; assisteren bij montage van hoog- en laagspannings- verdeelkasten, transformator en schakelstations. De standplaats is Terneuzen. Gevraagd wordt de opleiding LTS-E en VEV-MEN (of de bereidheid deze opleiding te gaan volgen). Sollicitaties dienen uiterlijk binnen 10 dagen na verschijning van dit blad in het bezit te zijn van de afdeling P&O (secretariaat) van Delta Nutsbedrijven, Postbus 5048, 4330 KA Middelburg. Philip Morris is een internationale onderneming die belangen heeft in de sigarettenindustrie (o.a. Marlboro, de meest verkochte sigaret ter wereld), als ook op het gebied van voedingsmiddelen (Kraft General Foods) en bier (Miller). In Bergen op Zoom beschikt Philip Morris over een produktiebedrijf met ca. 1600 medewerkers, dat behoort tot de grootste en modernste sigarettenfabrieken van Europa. Voor onze afdeling Engineering van de tabaksvoorbereiding zoeken wij op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van De voornaamste taken zijn: - het leiden, plannen en koördineren van werkzaamheden, gericht op het plegen van onderhoud, opheffen van storingen, als ook uitvoeren van modifikaties en projekten aan de mechanische installaties; - leiding geven aan 10 monteurs; - optimale ondersteuning geven aan het produktieproces, waar onder het initiëren van en het meewerken aan verbeterings voorstellen in samenwerking met andere disciplines; - analyseren van storings-, produktie- en kwaliteitsgegevens en het op grond hiervan in samenwerking met de produktie- en/of de kwaliteitsdisciplines nemen van gerichte akties. De kandidaten dienen te beschikken over: - een aantoonbaar HTS-nivo op werktuigbouwkundig gebied waarin tevens aandacht is besteed aan management en organisatie; - minimaal 5 jaar ervaring in soortgelijke funktie, bij voorkeur in een produktie-omgeving; - leidinggevende kapaciteiten; - zeer goede kontaktuele vaardigheden; - een flexibele instelling. De funktie wordt verricht in drieploegendienst. Bent u geïnteresseerd in bovengenoemde funktie? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan Philip Morris Holland B.V., Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom, t.a.v. de heer drs. H. van Wingerden van de afdeling Personeelszaken. De Rabobank Domburg zoekt De Rabobank Domburg Functie-omschrijving Functie-eisen maakt als eigentijdse De relatiebeheerder opleiding op bank, met alle onderhoudt contacten HBO-niveau, mogelijkheden voor een met de aan hem/haar aangevuld met nog betere toekomst, deel toegewezen (potentië),©) relevante uit van de plaatselijke bedrijfsreiaties, die door vaktechnische gemeenschappen hem/haar actief. studies: Domburg, Westkapelle en planmatig en periodiek ervaring op het Aagtekerke. Het fraaie worden benaderd. gebied van zakelijke Noord- Walcheren kan Hij/zij is dienstverlening. met recht dynamisch, verantwoordelijk voor de in het bijzonder druk en gezellig in de afzet van een op de de kredietverlening zomer, ontspannen, oer- behoeften van de relaties in de H.I.D.-sector: Zeeuws maar al niet afgestemd bereidheid tot het minder gezellig in de dienstenpakket. Onder volgen van winter genoemd worden. de verantwoordelijkheid eventuele verdere van het hoofd studies en Commerciële Zaken trainingen; heeft hij/zij tot taak de zakelijke commerciële dienstverlening geheel instelling en zelfstandig te goede contactuele onderhouden c.q. verder eigenschappen: uit te breiden. Het analytisch vermogen. zwaartepunt ligt daarbij bedrijfseconomisch op het gebied van inzicht en affiniteit bcdrijfsfinancieringen, met automatisering; maar hij/zij zal daarnaast goede mondelinge en ook een belangrijke schriftelijke bijdrage moeten leveren uitdrukkings aan de dienstverlening op vaardigheid: het gebied van binnen- leeftijd vanaf en buitenlands circa 25 jaar. betalingsverkeer. creditgelden, beleggingen en verzekeringen. De Rabobank biedt een goede honoreringen uitstekende secundaire voorwaarden, waaron der een dertiendermaandsalaris, interessante studiefaciliteiten en een premiespaarregeling. Voor informatie kunt u bellen met de heer C- Verhage, hoofd Commerciële Zaken, tel. 01188-1810, toestel 23. Uw schriftelijke-,sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank Postbus 9, 4357 ZG Domburg. VIJVERVREUGD is sen centrum voor geestelijk gehandicaptenzorg in Middelburg. In totaal verblijven er 360 bewoners en werken er 425 medewerkers. In de zorgvisie van Vijvervreugd staan tie wensen van de bewoners centraal. Zelfstandigheid, mondigheid ei integratie zijn belangrijke elementen van deze visie. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewoners/patiénten. In totaal werken er ruim 2200 mensen. STICHTING VERPLEEG- EN I RUSTHUIZEN ZEELAND Als leerling Z-verpleegkundige werkje in een team. Samen met- en onder begeleiding van - collega's verzorg en begeleid je de bewoners van ons centrum. Naast contacten met je collega's op de afdeling, heb je ook te maken met fysiotherapeuten, arbeids- therapeuten, huisartsen etc. Ook de familie van bewoners speelt een belangrijke rol in je werk. De opleiding De inservice-opleiding start in septem ber 1991. Je begint met een voorberei dende periode van zeven maanden, waarin je lessen volgt en stage loopt. Tijdens deze periode krijg je een zakgeld van 495,- bruto per maand Hierna kom je bij ons in dienst en volg je een leer-werkperiode van twee jaar en negen maanden. Je salaris be draagt dan 1.326,- respectievelijk 2.023,- bruto per maand. Na de opleiding mag je jezelf gediplo meerd Z-verpleegkundige noemen. Toelatingseisen Bij aanvang van de opleiding ben je tenminste 17 en niet ouder dan 20 jaar. Je hebt een MAVO-D diploma of een bewijs van overgang naar de 5e klas HAVOAA/VO. Ook met een MDGO/ INTAS- of een MBO-opleiding in een andere richting kun je in aanmerking komen. Meer weten? Voor meer informatie kun je bellen met mevrouw J. van de Meer, waarnemend hoofd verzorgings- dienst, of met de afdeling opleiding, telefoon 01180-25751. Je mag natuurlijk ook meteen een sollicitatiebrief schrijven naar de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, postbus 100, 4330 AC Middelburg. STICHTING ALGEMEEN MAATSCHAPPELIJK WERK ZEEUWS-VLAANDEREN De stichting is per 1 jan. 1991 gefuseerd en is sindsdien werk zaam in heel Zeeuwsch-Vlaande- ren, een gebied van 105.000 in woners. De hulpverlening wordt aangebo den vanuit 3 locaties: Oostburg, Terneuzen en Hulst. De stichting beschikt over 25 for matieplaatsenverdeeld over 32 medewerkers. Elke locatie heeft een teamhoofd die samen met de directeur het management-team vormen. In Hulst komt de functie van teamhoofd vacant. Hulst beschikt over 6,35 formatie plaatsen, verdeeld over 8 colle ga's. Het sociaal raadsliedenwerk vormt een geïntegreerd deel met de an dere werkzaamheden. Het bestuur nodigt kandidaten uit te solliciteren naar de functie van leidinggevend maatschappelijk werkende m/v per 1 september 1991. Functie-inhoud: - leiding geven aan en coördineren van de werkzaamheden van het team maatschappelijk werk - zorg dragen voor de uitvoering van het vastgestelde beleid - participeren in het management-team - signaleren van knelpunten en het aandragen van oplossingen hiervoor. - implementeren van veranderingen binnen de werksector - mee vorm geven aan de pas gefuseerde stichting - verzamelen van gegevens t.b.v. de voortgangsbewaking en rapportage - het geven van werkbegeleiding Functie-eisen: - diploma HBO-MW alsmede VO of vergelijkbare management opleiding - ervaring binnen de werksoort alsmede in een leidinggevende functie - eigentijdse visie met betrekking tot inhoud, uitvoering en ontwikkeling van het algemeen maatschappelijk werk - cliëntgericht denkend en werkend; kostenbewust onderne mend - management kwaliteiten - gewend stimulerend en motiverend in teamverband te werken - ervaring in het geven van werkbegeleiding - inzicht in het ontwikkelen van deskundigheidsbevordering - bekendheid met automatisering - goede communicatieve vaardigheid - bereidheid om in het werkgebied te wonen - in het bezit van eigen auto Salariëring: volgens salarisregeling algemeen maatschappelijk werk (van 4037,- tot 5294,- per maand). Inlichtingen: worden graag verstrekt door de directeur, de heer A Schelfhout, tel. 01150-95656. Sollicitatie: voor 13 juni te richten aan de sollicitatiecommissie van de stichting, postbus 434, 4530 AK Terneuzen. is een rederij met een vloot van ca. 50 zeeschepen. Tot het vlootbestand behoren bulkcarriers, tussendekschepen, containerschepen produktentankers, koel- en vriesschepen, bevoorradingsschepen, alsmede vaartui gen ingericht voor het vervoer van levend vee. In verband met uitbreiding van het vlootbestand in de G.H.V. zoeken wij op kort) termijn: 2e STUURLIEDEN (bij voorkeur met tankerervaring) Sl| 3e STUURLIEDEN SU 2e WERKTUIGKUNDIGEN MI 3e WERKTUIGKUNDIGEN Mi 4e WERKTUIGKUNDIGEN Mi De te benoemen functionarissen zullen worden geplaatst op onze on der Nederlandse vlag varende containerschepen ca.1900teu produktentankers ca. 40.000 ton dw Zij die menen een hogere rang te kunnen bekleden dan die zij thans vervullet kunnen ook reflecteren. Voor mensen met de juiste instelling en mentaliteit bestaan er bij ons dynamisd bedrijf goede toekomst- en promotiemogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: VROON B.V. POSTBUS 28 4510 AA BRESKENS Afd. Bemannïngszaken Het Havenschap Vlissingen is een samenwerkingsorgaan van het rijk, de provincie Zeeland en de gemeenten Vlissingen en Borsele met als belangrijkste taken aanleg, beheer, onderhoud en exploitatie van havens, havenwerken en industrieterreinen Als gevolg van een interne promotie is bij de Havendienst de vacature ontstaan van De functie omvat de volgende taakonderdelen: - operationele dagelijkse leiding van de havendienst; - beleidsondersteuning aan de havenmeester; - toepassing/interpretatie van geldende regelgeving; - vervanging havenmeester bij diens afwezigheid. Functie-eisen: - HBO-nautische opleiding/S1 of vergelijkbaar niveau; - ervaring stuurman GHV (tenminste als 2e stuurman); - feeling voor juridische/bestuurlijke zaken; - leidinggevende kwaliteiten; - goede sociale vaardigheden; - feeling voor vervoerseconomische/logistieke aangelegenheden. Salariëring: - afhankelijk van capaciteiten en ervaring maximaal 5985,- bruto per maand (basis 1 april 1991). De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. In het kader van het geven van gelijke kansen aan mannen en vrouwen, worden vrouwen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Dit geldt ook voor gehandicapten in de zin van de WAGW, die menen aan de func tie-eisen te voldoen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de havenmeester van het Havenschap, de heer J. Verkiel, tel. 01184-68080. Sollicitaties vóór 10 juni 1991 richten aan de directeur van het Havenschap Vlissin gen, Postbus 1056, 4388 ZH Oost-Souburg. provinciale griffie Bij de provincie vindt een reorganisatie plaats van het amb telijke apparaat. In de toekomst zullen er drie directies alsme de drie stafbureaus ontstaan. De directie algemeen beheer bestaat uit vier afdelingen, te weten: financieel-economi- sche zaken en toe zicht, facilitaire zaken, personeelsmanage ment en bedrijfsorga nisatie en informatie. De afdeling finan- cïeel-economische zaken bestaat uit het afdelingssecretariaat, het bureau diensten, het bureau admini stratie, het bureau toezicht en het bu reau financieel be leid. Het bureau financieel beleid is o.m. belast met: - het opstellen en bij stellen van de begro ting en meerjarenra ming en het coördi neren van de overige begrotingswerkzaam heden, - het aangeven van de kaders van het beleid aangaande de provinciale financiën en het adviseren bij de invoering en toe passing daarvan. De provincie Zeeland vraagt voor het bureau finan cieel beleid van de toekomstige directie algemeer beheer een medewerker voor de functie van FINANCIEEL BELEIDSMEDEWERKER V/M De functionaris wordt o.a. belast met: - het (mede) samenstellen en wijzigen van de be groting van de algemene dienst en daarmee menhangende werkzaamheden (waaronder op stellen meerjarenraming); - het samenstellen van de analyse van de jaarreke ning; - secretariaatswerkzaamheden van een commissi! uit Provinciale Staten. Functie-eisen: - het bezit van het diploma HFBA; - relevante werkervaring bij voorkeur op het gebiei van de ovèrheidsfinanciën; - goede contactuele en redactionele vaardigheden - affiniteit met beleidsmatige aangelegenheden. Salaris: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding ei ervaring. Op basis van functiewaardering worden di hierna genoemde salarisschalen gehanteerd: - aanloopschaal 9 3.736,-tot 4.891,-) - aanloopschaal 10 3.827,- tot 5.442,-) - functieschaal 11 4.173,-tot 5.789,-) Alle bedragen zijn bruto per maand (norm pe 01.04.1990) Selectie: Een vertegenwoordiging van het personeel wore bij de selectie betrokken. In het kader van het geven van gelijke kansen aai mannen en vrouwen bij de provincie Zeeland, wot den vrouwen uitdrukkelijk uitgenodigd te sollicite ren. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door d heer drs. W. Meijer, toekomstig hoofd van het bi reau financieel beleid, tel. 01180-31548. Sollicitaties dienen voor 10 juni a.s. in het bezit te zij van de chef van de afdeling personeel en organisati van de provinciale griffie van Zeeland, onder ve melding van vacaturenummer 3/91 sint pieterstraat 42, postbus 60014330 la middelburg, tel. 01180-31011

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 36