PZC
radio en televisie
televisie
ZATERDAG
EE televisie
ZONDAG
vandaag
ZATERDAG ZONDAG
Carnegie Hall La Ciociara
ZATERDAG
ZONDAG
ZATERDAG 25 MEI 1991
i 11111111111111111M1111111
BELGIE NED-1 BRT
NEDERLAND-1
NEDERLAND-3
Nos/Vara
13.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
16.00 Smakelijk eten, serie over
Indonesische kookkunst
16.26(ZW) Pension Hommeles,
muzikaal blijspel van Annie
M.G. Schmidt Met: Mieke
Verstraete, Kees Brusse,
Donald Jones e.a.
17 30 (S) Journaal
17.41 Elly en Jools, jeugdserie
18.05 Minimenu, kinderprogram
ma
18.18 De tovenaar van Oz, teken
filmserie
18.41 De Freggels, tekenfilmserie
19.00 (S) Journaal
19.22 Brainstorm, quiz
19.47 Trekking sponsorloterij
19.53 Flying doctors, doktersserie
20.44 (TT) Oppassen!!! Comedy
serie
21.12 Sonja op zaterdag special,
thematisch praatprogram
ma met Sonja Barend.
22.08 Achter het Nieuws, actuali
teitenrubriek
22.43 Twee voor twaalf, spelpro-
gramma
23.23 De wereld van Boudewijn
Büch, kunstprogramma
over het Paaseiland, door
Boudewijn Büch
23.55 E.N.G., serie
00.43 Museumschatten: Goud
aan de wand
00.56 Journaal
Nos/
09.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
13.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
17.50 Nieuws voor doven en
slechthorenden
18.00 Arabische cultuur op Ne
derlandse podia, informa
tieve serie voor Arabieren
18.30 Sesamstraat
18.45 Jeugdjournaal extra
19.10 Een reiziger in de grote
leegte van Canada, natuur-
documentaire over een ri
vier in het Noordpoolge
bied
19.54 Trekking van de lottogetal
len
20.00 (S) Journaal
20.20 100 Jaar Carnegie Hall, ga
laconcert met het New York
Philharmonic o.l.v, James
Levine en Zubin Mehta.
M.m.v. Alfred Brendel, Jes-
sye Norman, Yo Yo Ma e.a
22.00 (S) Journaal
22.15 Studio sport
22.50 Easy prey, tv-film uit 1986
van Sandor Stern
00.25 Einde
10.45 De werkzoekers, informatie
ve serie
11.00 Schooltelevisie Ezelsoor
12.30 Babel
16.15 (ZW) Hold your man, film uit
1933
17.48 Nieuwskrant
17.53 Kwislijn
17.55 Nieuws
,18.00 Tik tak, animatieserie
18.05 Schoolslag, spelprogram-
ma
18.45 Vlaanderen vakantieland
19.20 Mededelingen
19.30 Nieuws
20.00 Kwislijn
20.05 Baraka, spelprogramma
21.35 Ongelooflijk, maar Bardi,
mentalist Jan Bardi
22.25 Kunst-zaken
22.30 Vandaag; Aansl. Kwislijn
22.50 Sport op zaterdag
23.05 Een jaar in Vietnam, serie
23.55 Coda
Hanna-Barbara dingue dong; 11 35
Nieuwsflits en paardenkoersen; 11 40
L'Odyssee sous marine de l'équipe
Cousteau; 12.35 Expression directe;
1300 Nieuws; 13.40 Résistances,
14.28 Animalia, 15.15 Sports passion;
17.05 Club sandwich. 18 05 Le cheva
lier du labyrinthe; 18.35 L'appart.
19.00 Espionne et tais toi; 20.00 Jour
naal; 20.45 Le pouvoir et la haine:
22 30 Bouillon de culture, 00.05
Nieuws; 00.20 Médecins de nuit; 01.15
Le Saint
20.15 (SI Flitterabend; 21.55 (SI Lotto-
trekking; 22.00 Tagesschau; 22.10 (TT)
Das Wort zum Sonntag; 22.15 Aus-
bruch der 28, film uit 1969; 23 55 (ZW)
Seine letzte Chance, film uit 1955,
01.30 Tagesschau; 01.35 Zuschauen -
Entspannen - Nachdenken
uit Amerika en Engeland; Afl.100.05
Match of the day: voetbal; Engeland -
Argentinië; 00.55 Late night film: Co
medy of terrors, film uit 1963 van Jac
ques Tourneur; Met Vincent Price, Pe
ter Lorre, Boris Karloff e.a; 02.15 Weer
bericht
DUITSLAND-2
ENGELAND-2 BBC
TV-5
BELGIË NED-2 BRT
Geen uitzending
07.00 Clémentine; 07.30 Canadees
Nieuws, 07.55 Corps accord; 08.10
L'homme et l'arbre: 08.30 Découver-
tes; 09,00 Flash TV5, 09.05 Le club de
l'enjeu; 09.35 Bienvenue en France;
10,05 Vingt-six fois la Suisse; 11.05
Dermères nouvelles de notre passé;
12.00 Nieuws; 12,05 Des autos et des
hommes; 13.00 Nieuws, 13.20 Horizon
93; 14.20 Jazz; 14.30 Un medecin des
lumières: 16.00 Nieuws; 16.15 Faut
pas rêver, 17.15 Félix, 17.45 Gënies en
herbe; 18.20 Correspondances: 18.30
Expedition pêche; 19.00 Nieuws; 19,20
Clin d'oeil; 19.30 Zwitsers Nieuws;
20.00 Thalassa; 21.00 Nieuws; 21 35
Un médecin des lumières;23.05
Nieuws, 23.20 Caractères
08.30-11.03 zie Duitsland 1; 11.03
Nachbarn in Europa, 12.35 Diese Wo-
che; 12.55 Persoverzicht; 13.00 Tages
schau; 13.05 Tao Tao, 13.30 (SI Hitpa
rade im ZDF; 14.15 FM: 15.00 Der Pla-
katierer o.der Die Drei von der Kreu-
zung; 15.25 lm wilden Norden, film uit
1951, 17.00 Héute; 17.05 Raumschiff
Enterprise, 18,10 Landerspiegel; 19.00
Heufe, 19.30 Die Pyramide, 20.15 Giu-
lia; 21.55 Heute; 22.05 Das aktuelle
Sport-Studio; Aansl; Lottotrekking
(VPS 23.24); 23.25 (ZW) Der Herr mit
den Millionen.film uit 1961; 01.00 Heu
te
ENGELAND-1 BBC
BELGIE FRA-1 RTBF
DUITSLAND-1
RTL4
09.45 Si j'étais; 09.50 Interwallonie;
10.30 Ciao Italia; 11.00 Victor English
method; 11.30 Espanol con Victor;
12.00 Vidéothèque; 13.00 Au nom de la
loi; 14.00 Les copains d'alors; 15.15
Miss Marple; 16.05 Une heure pour
I'Europe; 16.35 Autant savoir; 17.25 Le
bonheur d'en face; 17.55 Noubanimé;
18.25 Gourmandises; 18 40 Télétouris-
me; 19.30 Journaal; 20.05 Le jardin ex
traordinaire; 20.40 Le peuple singe,
documentaire; 22.05 Contacts; 22.10
Match I, Aansl.: Uitslagen lotto en jo
ker; 23.10 Nieuws
NEDERLAND-2
Nos/Avro
13.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
17.30 (S) Journaal
17.40 Post!!, brievenrubriek
18.10 Wordt vervolgd, tekenfilm
magazine
18.35 Pauze-tv, jongerenmagazi
ne
18.58 Jackpot, spelprogramma
(slot)
19.28 Junior survival, survival-fi
nale op Curasao
20.00 (TT-S) Journaal
20.25 Navarro, politieserie
22.00 Karei, talkshow
22.50 Land in zicht, toeristische
zoektocht naar ons verleden
23.23 De taalmeesters, taalspel
letjes
23.45 Nieuws voor doven en
slechthorenden
07.00 Ochtendprogrammering
08.00 Telekids, kinderprogramma
12.00 Katts dog, serie
12.30 Challenge to Lassie, film uit
1949, geregisseerd door Ri
chard Thorpe
13.50 Survival, natuurserie
14.45 Match extra: 100 jaar bas
ketball, sportprogramma
15.30 Villalux, jongerenprogram
ma (slot)
16.30 De Flintstones, tekenfilmse
rie
17.00 Dirty dancing, serie
17.30 Tineke, weekendprogram
ma
18.00 Nieuws
18.10 Tineke
19.30 Nieuws
20.00 Rad van fortuin
20.30 Life goes on, serie
21.25 Wie is wie? Spelprogram
ma
21,55 Night shift, film uit 1982
23.45 Nieuws
00.00 Dr. Phibes rises again, film
uit 1972
01.30 The monsters, griezelserie
01.55 High ballin', film uit 1977
03.35 Nachtprogrammering
FRANKRIJK-1
05.55 Passions; 06.23 Nieuws; 06.30
Intrigues; 06.58 Nieuws; 07.20 Allöl;
07.50 Le club de l'enjeu; 08.23 Weer;
08.25 Télë shopping: 08.55 Club Doro-
thée; 10.25 Jacky show; 10.55 Un sa-
medi eomme ga; 11.20 Jéopardy';
11.50 Tournez... manége; 12.25 Le jus-
te prix; 12.53 Journaal; 13.15 Reporta
ges; 13.50 La une est a vous; 16.10
Aventures a l'aéroport; 17.25 Mondo
dingo; 17 55 30 Millions d'amis; 18.25
Une familie en or: 18.50 Marc et Sop
hie: 19,20 La roue de la fortune; 19.50
Lottotrekking; 20.00 Journaal; Aansl.:
Uitslagen paardenkoersen; 20.32 Ta-
pis vert; 20.35 Weer; 20.40 Lottotrek
king; 20.45 Succes fous; 22.30 Us-
huaia; 23.30 Formule sport; 00.25
Nieuws; 00.50 Samedi après minuit;
01.5,0 Allo' Marie-Laure, 02.20 Cöté
coeur; 02.45 Passions; 03.10 Cogné et
gagné; 03.55 Histoires naturelles;
04.30 Musique; 04.40 Histoires natu
relles; 05.30 Mésaventures
09.00 Ochtendprogramma: Tages
schau: 09.03 Die Korallentaucher von
Santa Teresa; 09.45 Medizin nach No
ten; 10.00 Tagesschau; 10.03 Aus-
landsjournal; 10.45 ZDF-Info Gesund-
heit; 11.00 Tagesschau, 11.03 (S) Ein
Mann besiegt die Angst, film uit 1956:
12.25 Notruf ausder Arche; 12.55 Pers
overzicht, 13.00 Tagesschau; 13.05
Middagprogramma Europamagazin:
13.30 Deutschlandbilder: Machtver
lust, 14.15 Parent trap II, film uit 1986;
15 35 Cartoons im Ersten; 15.45 Er-
stens, 16.00 Disney-Club; 17.55 Tages
schau; 17.25 Hier und Heute unter-
wegs; 17.50 WWF; 18.00 WWF; 18.00
Sportschau-Telegramm, 18.15 Sport-
schau; 19,00 Die aktuelle Schaubude;
19.15 Berichte vom Tage; 19.30 Die ak
tuelle Schaubude, vervolg; 13.00
Markt; 19,30 Graf Duckula; 19,58Heute
im Ersten; 20.00 (TT) Tagesschau;
07,40 Open university; 08.30 Pinoc-
chio; 08.50 Kissyfur; 09.15 The 8.15
from Manchester; 11.37 Weerbericht;
11.40 Grandstand met o.a, Cricket:
One day international Engeland-
West-lndië vanuit Old Trafford; Golf:
PGA kampioenschappen vanuit Went-
worth. Paardenkoersen vanuit Hay-
dock; (14.00 Nieuwsoverzicht), 18.05
Nieuws en weerbericht; 18.15 Regio
naal Nieuws: 18.20 Stay tooned, teken
filmmagazine met Tony Robinson;
18.45 Flying doctors, Australische se
rie met Robert Grubb, Liz Burch, Leno-
re Smith e.a; Afl.. Family secrets; 19 30
That's showbusiness, spelprogramma
rond showbusiness met de teamcap
tains Kenny Everett en Gloria Hunni-
ford; Presentatie: Mike Smith; 20.30
You gotta be jokingSketches met
Shane Richie, Billy Pearce, Annette
Law, Maddi Cryer en George Marshall:
20.35 Columbo, serie misdaadfilms
met Peter Falk als inspecteur Colum
bo; Afl.: Dead weight; Herh; 21.45 One
foot in the grave; Afl.: The big sleep;
22.15 Nieuws en sport; Aansl.: Weer
bericht; 22.35 Casualty, 13-delige zie
kenhuisserie; Afl.2: Results; Herh;
23 25 Paramount city, 10-delige serie
met de beste muziek en comedy acts
07.50 Open university; 15.45 Mahab-
harat, 91-delig Indiaas epos in het Hin
di met Engelse ondertiteling; Afl.49;
16.25 Son of Sinbad, film uit 1955 van
Ted TezlaffMet: Dale Robertson, Sally
Forrest, Lili St; Cyr e.a; Herh; 17.55
Cricket: One day international. Enge
land - West-lndië vanuit Old Trafford;
20.35 Nieuws en weerbericht; 20.50
Beyond the Gulf, 4-delige serie waarin
4 Arabische en 4 Israëlische filmma
kers hun visie geven op de Golfoorlog
en de gevolgen voor hun land; Afl.1
Algerije; 21.25 Dancemakers, 5-delige
serie over de moderne dans in Enge
land, Amerika en Europa; Afl.2: Lucin-
da Child's Four elements, ingeleid
door Judith Mackrell; 22.15 Comic
strip presents..., 6-delige comedyse
rie; Afl.4- Oxford; Herh; 22.55 The
Wolvis family, 6-delige serie; Met. Ni
cholas Woodeson, John Joyce, Janet
Dale e.a; Afl; 4, 23.25 Video diaries,
10-delige serie video reportages; Afl.3:
Au revoir Stepney, twee jongen man
nen uit de Londense wijk East End pro
beren in een plaatsje in Noord-Frank
rijk een nieuw leven op te bouwen;
00.35 Twin Peaks, serie van David
Lynch; Herh; 01.20 Cricket: One day in
ternational, Engeland - West-lndië, sa
menvatting vanuit Old Trafford
SUPER CHANNEL
06.00 The mix; 15.20 This is the army,
film uit 1943; 17.20 Videofashion;
18.00 Hang loose; 19.00 Burke's law;
20.00 News special extra; 20.10 (ZW)
His girl Friday, film uit 1940; 22.00 Con
cert special: Jazz; 23.00 (ZW) The night
of the living dead, film uit 1968; 00.30
Late night mix
CNN
FRANKRIJK-2
07.10 Halieutis; 07,40 Oscar et Daph-
né; 08.15 Nieuws; 08.35 C'est a vous
sur l'A2; 09,10 Sucrée salée; 10 35
07.30 Moneyline; 09.00 World busi
ness this week; 11.10 Larry King; 12.40
International correspondents; 14.10
The big story; 15.10 Health week; 15.40
Moneyweek; 16.10 Science and tech
nology week; 16.40 Style with Elsa
Klensch; 17.10 Showbiz this week;
17.30 College football preview; 18.40
Evans and Novak; 19.00 World busi
ness this week; 19.40 Newsmaker Sa
turday; 20.10 Healthweek; 20.40 Style
with Elsa Klensch; 21.10 Your money;
21.40 International correspondents;
22.40 Futurewatch; 23.00 East meets
West; 23.40 Newsmaker Saturday;
00.40 Pinnacle; 01.10 The big story;
03 10 Showbiz this week; 03.30 East
meets West; 05.10 The Capital gang
MTV EUROPE
Scène uit Pension Hommeles, met vlnr: Maya Bouma, Mary Dressel-
huis en Mieke Verstraete. Nederland 1,16.26 uur (foto GPD)
08.00 Paul King; 11.00 US top 20 video
countdown; 13.30 XPO; 14.00 Paula
Abdul rockumentary; 14.30 Ray Cokes;
17.00 Yo1 raps; 18.00 Week in rock;
18.30 The big picture; 19.00 European
top 20; 21.00 Partyzone; 23.30 Club
MTV; 00.30 Unplugged with REM;
01.00 Pip Dann; 03.00 Night videos.
BELGIË NED-1 BRT
I I I I I I I I I I I I II I I I I I I
NEDERLAND-1
KRO/RKK/Nos
11.00 Eucharistieviering
11.55 Thomas More, praatpro
gramma
13.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
16.05 Maestro, serie
17.05 De Muppetshow
17.30 (S) Journaal
17.35 KRESJ
17.45 Oren van je kop
17.55 De ridders van het hete
hangijzer, serie
18.20 Crashing up/Cut the crap,
jongerenmagazine
19.00 (S) Journaal
19.05 KRO's Tekenfilmfestival
19.20 Father Dowling, serie
20.10 Hints
20.40 Joint account, serie
21.10 Brandpunt, actualiteiten
programma
21.45 La ciociara (Twee vrou
wen), deel I
23.15 (S) Journaal
NEDERLAND-2
VPRO/Tros/Nos
09.00 Babar de olifant
09.25 Detektive, tv-strip
09.30 Toren van pizzas, jeugdma-
gazine
09,50 Bij wijze van gezegde, serie
10.05 Boter, kaas Deltawerken,
aardrijkskundequiz
10.30 Gelijk oversteken, serie
11.00 Reiziger in muziek
12.00 Voetbal plus
18.00 The wonder years, serie
18.25 Lokolé, magazine
18.58 Moord-tv, popmagazine
19,07 In living colour, comedy-
show
19.30 Onrust! magazine
20.00 (TT-f-S) Journaal
20.10 The return of mr Bean, serie
20.36 Jongens van de Witt, repor
tages
21.02 Diogenes, documentaires
22.02 Silex. De oogst. Een jonge
vrouw ziet haar minnaar
naar het front vertrekken.
Maandenlang wacht zij op
zijn terugkeer. Op een dag
ziet ze hem in de verte ko
men aanstrompelen
22.14 Entertaining the troops, do
cumentaire over artiesten
die tijdens de Tweede We
reldoorlog voor de troepen
optraden
23.19 Journaal
09.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
11.00 Naturalisatie 1992,
deel 2
11.30 Keunstner yn Fryslan
12.00 Het Capitool
13.00 Nieuws voor doven en
slechthorenden
17.50 Nieuws voor doven en
slechthorenden
18.00 P.C. Privé, cursus
18.30 Sesamstraat
18.45 Studio sport
20.00 (S) Journaal
20.10 Kenmerk, actualiteitenru
briek
20.35 Een bericht van de Wilde
Ganzen
20.37 (TT) De buitenwereld, film
portret
21.10 Een broodje schroot, afle
vering van Werken aan
Werk
21.35 Ischa, praatprogramma
22.05 (S) Journaal
22.10 (S) De streep, documentaire
over de zogenaamde ge
doogzone in Rotterdam,
waar prostituées legaal mo
gen werken
23.00 A philosopher for all rea
sons, filmportret van de He
breeuwse prof. Yeshayahu
Leibowitz
23.45 Nieuws voor doven en
slechthorenden
09.00
10.10
11.00
13.00
13.20
14.30
15.10
15.40
16.40
17.30
17.55
18.00
18.05
18.55
19.00
19.25
19.30
19.50
20.35
21.30
22.00
22.30
22.50
Samson
Chateau van Hove, culinair
programma
De zevende dag, praatcafé
Huizen kijken
Sunday Proms
Schoolslag, quiz
Kat en hond, informatieve
serie
Het E.K. Dansen 1991
Space 1999. sf-serie
Jules unlimited, program
ma over techniek
Nieuws
Tik tak
In 't wilde weg, natuurpro
gramma
Kom op tegen kanker, ac
tiejournaal
Sportweekend
Mededelingen
Nieuws
Sportweekend
De weg, serie
Het ei van Christoffels, re
portage over mensen en
emoties
I.Q. Quiz, spelprogramma
Vandaag
De zijderoute, informatieve
serie
Coda
BELGIË FRA-1 RTBF
RTL4
10.30 Terre et soleil: 11.00 Eucharistie
viering; 12.00 36 heures pour l'école;
13.00 Nieuws; 13.20 Le jeu des diction-
naires, 13.55 Une vie comme je veux,
2-delige tv-film; 15.25 Coup de foudre;
15.50 Destination le monde. 16.45 Gé-
nies en herbe; 17.1.5 Noubanimé;
18 15 Clip a la Une: 18.30 Week-end
sportif, 19.30 Journaal; 20.05 Finale
des Jeunes solistes, theaterconcours,
22.45 Pas si bétes; 22.50 Nieuws.
Duitse film uit 1960; 16,25 Das ist die
Liebe der Matrosen, Oostenrijkse film
uit 1962: 17.45 Kilometer 330; 18.45
RTL aktuell; 19.10 Ein Tag wie kein an-
derer, 20.15 Zwei blaue Vergissmein-
nicht (Und wenn der Ganze Schnee
verbrennt), Duitse film uit 1963 met
Rex Gildo; 21.55 Spiegel TV,; 22.35 Pri
me Time - Spatausgabe; 22.50 Kuli's
Buchclub; 23.40 Tanz mit Kanal 4;
23.55 Kanal 4 extempore, concertma
gazine; 00.40 Monsters; 01.05 Twilight
Zone; 01.50 Alfred Hitchcock.
ENGELAND-1 BBC
07.45 Open university; 09.55 Playdays;
10.15 Moveable feasts; 10.30 This is
the day; 11.00 When in France; 11.25
Discovering Portuguese; 11.50 Step up
to word power; 12.15 Advice shop;
12.40 Bazaar; 13.05 See hear!; 13.30
Country file,; 14.00 Nieuwsoverzicht;
15.00 EastEnders Omnibus; 16.00 Dal
las; 16,45 The new maverick, Ameri
kaanse tv-film uit 1978 van Hy Aver-
back; Met Charles Frank, Susan Blan-
chard en James Garner; 18,15 Disney
time,; 18.55 Masterchef; 19.25
Nieuws; 19.40 Songs of praise; 20.15
Butterflies; 20.45 All creatures great
and small; 21.35 Tonight at 8.30; 22.05
Nieuws; 22.20 That's life; 23.00 Mas
termind; 23.35 Everyman; 00.25 Walk
the talk; 00.50 The sky at night; 01.10
Mahabharat; 01.50 weer.
ENGELAND-2 BBC
Sophia Loren als de weduwe Cesira in Twee Vrouwen (La Ciociara).
Nederland 1, 21.45 uur
ver, 20.00 Journaal; 20.45 Haute ten
sion: Le bois de justice, politie-film van
Raymond Vouillamoz; 22.25 L'oeil en
coulisses; 23.30 Nieuws; 23.45 Cam-
briole/Navetteur; 00.25 Le Saint.
NEDERLAND-3
Nos/los/Rof/Teleac/lkon/Kro/
RRK/RVU/HV
.00 Ochtendprogrammering
.30 The world tomorrow
.00 Telekids
.00 Studio Rembrandt, cultu
reel programma
.50 De vierde kamer
.30 Classique, concert
.00 Hei elei
.00 Classique
.10 Classical concert. Missa
Glagolitica van Janacek
.00 Giro '91
.10 All in the family
.35 The Simpsons, tekenfilm
.00 Nieuws
.15 Bios
.00 Scrabble
.05 Full house, serie
.30 Nieuws
.40 Yellowthread street, detec
tive-serie
.30 Tatort, misdaadserie
.00 Oh Madeline, comedyserie
.25 Match, sportprogramma
.40 Nieuws
.50 Dallas, serie
40 The Saint, serie
.15 Le monocle rit jaune,
Frans/Italiaanse film uit
1964, geregisseerd door
Georges Lautner. Over de
hele wereld worden atoom
geleerden vermoord
05 Nachtprogramma
FRANKRIJK-1
TV-5
05,55 Coté coeur; 06.25 Nieuws; 06.30
Mésaventures; 07.00 Nieuws; 07 20 Vi
ve le dimanche; 07.35 Jardinez avec
Nicolas; 07.50 Les trolteurs a la une,
08.05 Le Disney Club; 10.05 Club Doro-
thée. 10.50 Les animaux de mon
coeur; 11 20 Auto-moto; 11 50 Tour
nez .manége; 12.25 Le juste prix,
13.00 Journaal; 13.20 Hooker, 14.15
(TT) Rick Hunter; 15.05 (TT) Columbo:
16.20 Vidéo gag; 16.55 Disney Parade
18.15 Téléfoot; 18.55 Loto sportif:
19.05 7 sur 7; 20.00 Journaal; 20.40 Ta-
pis vert: 20.45 (TT) Le cri du hibou,
Franse film uit 1987 van Claude Cha-
brol; 22.35 Les films dans les salles.
22.40 Caroline Chérie, Franse film uit
1950 van Richard Pottier; 01.05
Nieuws; 01.30 Nationaal Orkest van
Bordeaux/Aquitaine; 02.25 Passions;
02.50 Cóté coeur; 03.10 Les aventures
de Caleb Williams, 04.30 Musique:
04.40 Histoires naturelles; 05.35 Intri
gues.
07.00 Clémentine, 07.30 Canadees
nieuws; 07.45 Corps accord: 08.05 En-
voyé spécial; 09.00 Nieuws, 09.05 Feu
vert; 09.35 Bienvenue en France; 10.05
Notes du passé; 11.00 Visages de la
musique; 12.00 Nieuws, 12.05 Musi-
cales; 13.00 Nieuws; 13,20 L'école des
fans; 14.00 Comédie, comédie; 16.00
Nieuws; 16.15 Destination le monde;
17.00 Hit NRJ; 18.00 Flash varicelle;
18.30 Francofoliès de Montréal, 19.00
Nieuws 19.20 Clin d'oeil, 19,30 Bel
gisch nieuws; 20.00 Sept sur sept;
21.00 Nieuws 21 35 Spécial cinéma,
23.15 Nieuws; 23.30 Le monde du ciné
ma: 00.30 Einde.
denstrasse: 19.09 Die Goldene 1,;
19.10 Weltspiegel, 19.50 Sportschau-
Telegramm; 19.58 Programma-over
zicht; 20.00 (TT) Tagesschau; 20.15
Airport, Amerikaanse film uit 1969 van
George Seaton; Met Burt Lancaster,
Dean Martin en Jacqueline Bisset;
22.2.5 Titel, Thesen, Temperamente;
22.55 Tagesschau; 23.00 Hunder Meis-
terwerke, 23.10 Wenn Manner Liebe
kaufen, reportage; 23.55 Magnum,;
00.40 Tagesschau; 00.45 Zuschauen -
Entspannen - Nachdenken.
07.35 Open university; 13.00 Around
Westminster; 13.30 Scrutiny; 14.00
Open university; 14.25 Sunday grand
stand; 19.00 The Chelsea flower show;
19.35 The money programme; 20.15
Great journeys; 21.15 Relative values:
22.05 Tinker, tailor, soldier, spy; 22.50
Vamp, Amerikaanse film uit 1986 van
Richard Wenk; 00.25 Golf: 01.05 Dance
SUPER CHANNEL
06.00 The mix; 15.00 It is written with
George Vandermann; 15.30 The mix;
17.30 The world tomorrow; 18.00 Busi
ness weekly; 18.30'E.R.F; 19.00 Video-
fashion; 19.30 Russia 1120.00 Four in
the wild: 21.00 News special extra;
21.10 Sunday night at the movies;
00.30 Late night mix.
DUITSLAND-2
CNN
DUITSLAND-1
FRANKRIJK-2
07.30 Oscar et Daphné; 08.35 Anglais:
Knock knock; 08.45 Religieuze uitzen
dingen.' 12.00 Ainsi font, font, font.
13.00 Nieuws, 13.25 Le monde est a
vous; 14.55 Mac Gyver, 15.45 Ecole
des fans, 16,30 Shangai Lily; 17.30 L'é
quipe Cousteau a la redécouverte du
monde, 18.20 Stade 2; 19.30 MacGuy-
08.35 Disney Club; 10 00 Lander - Men-
schen - Abenteuer Die Weissen ken
nen den Tod nicht; 10.30 (S) Besuch
bei 11.00 Kopfball; 11.30 (TT) Die
Sendung mit der Maus; 12.00 (S) Pres-
seclub: 12.45 Tagesschau. 13 10
Weekprogramma, 13.15 Musikstreif-
züge: Die Briicjer Rivinius; 13 45 Wild
Fire, 14.15 Moskito - nichts sticht bes-
ser, 15.00 Tagesschau; 15.05 Moby
Dick, Amerikaanse film uit 1956 van
John Huston, Met Gregory Peck en Or
son Welles: 17.00 ARD-Ratgeber;
17.30 Globus - Die Welt von der wir le-
ben, 18.00 Tagesschau; 18.05 Wir über
uns; 18.10 Sportschau; 18.40 (TT) Lrn-
08,45 Afrikanische Wurzeln; 09.15 Zur
Zeit; 09,30 Deinen Atem will ich trin-
ken, 10.15 (S) Das Sonntagskonzert auf
Tournee: 11.00 Heute; 11 02 ZDF Sport
extra; 17.00 Heute; 18.00 Danke schón;
18.10 ML - Mona Lisat 18.50 Program
ma-overzicht; 19 00 Heute; 19.10 Bonn
direkt; 19.30 Bilder aus Europa, 20.15
Giulia; 21.55 Heute. 22.10 Der
Rausschmeisser, tv-film; 23.45 (ZW)
Fra Diavolo.film uit 1933 met Stan Lau
rel en Oliver Hardy; 01.15 Heute.
RTL-PLUS
06.00 Mr. T, 06.20 Captain N; 06.45 Die
Jetsons; 07 10 Yogi Bar; 07.35 Scooby
Doo; 08.00 Li-La-Launebar; 9.20 Metty
macht's moglich; 09.30 Tim und Strup-
pi im Sonnentempel (Tintin et le tem
ple du soleil), Kuifje-tekenfilm: 11.00
Die Woche mit Geert Muller-Gerbes:
12.05 Harem, tv-film uit 1986 in 4 de
len; 12.55 Kunst und Botschaft; 13.00
Kinderhitparade; 13.25 Tim und Strup-
pi im Sonnentempel, 14.50 Interview
14 55 (ZW) Willy, der Privatdetektiv,
07.10 Moneyweek; 07.40 Heathweek;
08.10 Showbiz this week; 08.40 Scien
ce and technology week; 09.40 The big
story, 10.10 Pinnacle; 10 30 World bu
siness this week; 11,15 Larry King
weekend; 12.10 Showbiz this week;
12.40 Style with Elsa Klensch; 14.40
Evans and Novak; 15.40 Your money;
16.10 On the menu; 16 40 Newsmaker
Sunday; 17.10 Travel guide; 17.30 NFL
Preview; 18.00 World business this
week; 18 40 International correspon
dents; 19.40 Moneyweek; 20.00 Futu
rewatch; 21.00 CNN
World report; 00.00 Baseball '90; 00.40
Inside business; 01.10 The week in re
view
MTV EUROPE
08 00 Paul King; 10.00 Club MTV: 11.00
Paul King; 11.30 European top 20;
13 30 XPO; 14.00 Ray Cokes, 18.00
Paula Abdul rockumentary; 18,30
Week in rock; 19.00 US top 20 video
countdown: 21.00 120 minutes; 23.00
XPO; 23.30 Headbangers ball; 01.30
Pip Dann; 03.00 Night videos.
I I I I I I I I I I I I I II I I I l I IT
De Carnegie Hall in New York
bestond op 5 mei 100 jaar en vier
de dat met een galadag met op
tredens van grote artiesten. De
Nos brengt een eerste selectie uit
dit concert, met Isaac Stern en
Yo-Yo Ma die Brahnis spelen,
een uilvoering van violist Pin
ellas Zukerman en een homma
ge aan de vorig jaar overleden
Leonard Bernstein.
(Nederland 3, 20.20 uur)
Prooi
Easy prey is een Amerikaanse
tv-fïlm uit 1986 van Sandor
Stern, met Gerald McRaney en
Shaivnee Smith. Christopher
Bernard Wilder weel de 16-jari-
ge Tina mee te lokken onder het
voorwendsel dat hij haar zal hel
penfotomodel Le worden. Al snel
blijkt hij één van de tien door de
FBI meest gezochte moorde
naars. Waar hij gaat. laat hij een
spoor van slachtoffers na.
(Nederland 3, 22.50 uur)
Horror
Dr Phibes rises again is een
speelfilm van Robert Fuest uit
1972. Dokter Anton Phibes wil
zijn dode vrouw tot leven bren
gen. Alleen wanneer hij de berg
plaats van het geheime elixer in
de Egyptische woestijn vindt,
heeft hij een ka?is van slagen.
Samen met de scheikundige Bie-
derbeck gaat hij op zoek. Met
Vincent Price als dr Phibes.
(RTL 4, 00.00)
Vanavond en volgende k»
brengt de KRO de in 19${,
maakte miniserie La Cioojj
Twee vrouwen), gebaseeri
een roman van Albert Mom
In de hoofdrol zien we Sop!
Loren. Zij speelt de weduwei
sira die in 1943 met haardoek
het door bombardementen
troffen Rome ontvlucht, maai
ter weer terugkeert. Een fe
waarbij ze veel ellende en teft
slag ondervinden.
(Nederland 1, 22.00 uur)
Rooie Sien
Rooie Sien is een bruisen
kleurige en hartverwarme?,
verfilming uit 1975 door rq
seur Frans Weisz van het ra
oorlogse volksdrama van a
rius Spree over het artieste,
ven van Rotterdamse Swi
Met Willeke Alberti, Be--
Nooyjr en Jules Hamel.
(Super Channel, 21.10 uur)
Vamp
De Amerikaanse film Vainy
1986 is een debuut met m
waardige Immor van Riek
Wenk. Studenten die op zoelr,
- naar entertainers voor eenjs
bezoeken een striptease-cli
geleid blijkt te worden
vampiers. (BBC 2, 23 5(.
Lifte
rs
High ballin' is een Amerikaanse
speelfilm van Peter Carter uit
1977 met Peter Fonda, Jerry
Reed en Helen Shaver. Een ge
welddadige groep lifters bezorgt
vrachtivagenchauffeurs grote
angst.
(RTL 4. 01.55)
Advertentie
Reslii Innmnjl
a la carte
vlees- en visspecialiteil il
Iedere dag geopend
RADI0-1
AM 747 kHz, 402 m - FM 101.9 MHz
v.a. 19.00 fi'eq. Radio 2
Nos/Tros/KRO
Elk heel uur nieuws. 7.07 Nieuws
show (7.08 en 8.10 Aktua. 7.30 Nws.l.
12.05 kamerbreed (12.30 Nws. 12.55
Mededelingen t.b.v. land en tuin
bouw). 13.10 Aktua. 14.05 Aktua
sport (17.05 en 18.10 Aktua. 17.30
Nws). 19.04 Coulissen. 19.30 Langs de
lijn, sport en muziek. 22.04 Podium
van de Nederlandse lichte muziek.
23.07 Met het oog op morgen. 0.02 Da-
mokles. 1.02-7.00 Niemandsland.
RADI0-2
FM 87.9 MHz
Nos/Vara/KRO
Elk heel uur nieuws. 07.04-16.00 Vrije
zaterdag, met om 7.04 De opening.
9.04 De ronde van Hilversum. 11.04
Bal op 't dak. 12.04 Spijkers met kop
pen. 14.04 Wie in 't Nederlands wil
zingen. 15.04 Typisch Hollands. 16.04
Tekst en muziek. 17.04 Levenslief en
levensleed. 18.04 Country time. 19.04
Glas in lood. 20.03 Jazz uit het histo
risch archief, ca.20.30 NOS Jazzge
schiedenis. 21.00-7.00 Zie Radio 1.
Nos/NCRV
Elk heel uur nieuws. 7.04 Rabarbara.
8.04 Drie voor negen. 9.04 Gospel
rock. 10.04 Popsjop. 12.04 Paperclip,
14.04 Popstation. 16.04 Zaterdag-
sport. 18.04 De avondspits. 19.04 Pa
perclip-radio. 21.04 Crossroads.
23.04-24.00 Late date.
RADI0-4
FM 99.8 MHz
Caroline. 11.00 Kurhausconcerl
ziek voor fluit en piano. 12.00 Me
voor miljoenen. 13.00 Nws. 13 021
onica klassiek: Noord-Hollandsi
harm. Ork. met sopraan, teno:
bas. 14.30 Veronica kamermui
Kegelstatt Trio. 15.00 Nieuwe a
mofoon- en eompactplaten
Lang leve de opera! Aida, opera
Verdi. Koor en Ork. van de Mei»
litan Opera New York o.l.v. Je
Levine met sol. 18.00 Nws. i(
Avondstemming met om 19.02 Lï
ren van Franz Schubert. 20.00
20.02 Klassiek: Muz. voor vis
20.20 Frans von Doorn' Canli;
canticorum Salomonis. i
rair: Camera obscura. 23.00 Nie
orgelmuziek. 23.20-24.00 Laudait
Nos/R VU/E O/Avro/IOS
6.30-6.50 Scheepvaart- en mart
richten en uitgebreid weerberi
9.00 Nws. 9.02 Sportief. 9.25
standen. 9.30 Werken aan werk
Onder de groene linde. 10.15Des
kale fruitmand. 11.15 Tijdsein®
12.00 Nws. 12.05 Vijf op 5 superCl
Nws. 16.50 Snotneus ahoy.) 5
Licht en uitzicht INFORMS
VAN DE RIJKSOVERHEID R
Postbus 51Nederlandse Antille
Aruba. 17.55 Mededelingen ensd
persberichten. 18-00 Nws 18.10
haberler (Goed nieuws). 18.25 Ki;
rasja (Er is hoop). 18.40 Hodaii
lam. 19 00 Nieuws en actualiteite
briek in het Turks. 19.30 Nieuw
actualiteitenrubriek in het Ma
kaans en Berbers. 20.15 Nieuwsfi
tualiteitenrubriek in het Chic:
20.30 Laat ons de rustdag wijS
21.14 Metterdaad hulpverlea
21.15 Reflector. 21.35 Deze F
22.00-23.00 Zaterdagavond-uur
Nos/Avro/VOO/KRO
7.00 Nws. 7.02 Mooi zo... 8.00 Nws. 8.02
Wakker worden... 9.00 Pick-up. 10.00
OMROEP ZEELAND
FM 101.9 MHz/97.8 MHz+93.0
11.05-12.58 'Dag-Week!'; 17.05/
Omroep Zeeland Sport.
RADI0-1
Nos/KRO/EO/HV/Ikon/Tros/NCRV/
Avro
Elk heel uur nieuws. 7.05 Ontbijt-
show (7.30 Nws.). 7.53 Ter overwe
ging. 8.08 Groot nieuws. 9.03 De ver
beelding. 9.30 De andere wereld van
zondagmorgen op eén 10.03 Wegwe
zen. 11 03 Ophef en vertier (12.30
Nws.). 13.08 Hier en nu. 14.03 Langs
de lijn, sport en muziek. 18.08 Aktu-
eel (18.30 Nws.). 19.02 Joio. 20.02 The
bands. 21.02 The great American
songbook 22.02 New age music ma
gazine 23.05 Met het oog op morgen.
0.02-7.00 Nachtwacht.
RADI0-4 FM 99.8 MHz
Nos/KRO
8.00 Nws. 8.02 Liefde op 't eerstf
hoor 9 00 Musica religiosa etc"
na. 9.55 Programma-overzicht. II
Eucharistieviering. 11.00 Conss
toriumprojekt. 13.00 Nws 13.02
Nederlanden: Raphael Kws
14.00 Concert op de zondagmió:
waarin om 14.15 Gelders OrkM
hoorn. (Pauze: Praten over mus
16.30 Diskotabel. 18 00 Nws. S
Muziek uit duizenden. 19 00 Coni
klassiek. 20.00 Nws. 20.02 S
ten a la carte. 22.00 Kamerconti
Vioolconc. van Mozart. 22.46 2-
Anna Bijns, hoorsp.
RADI0-5 AM 1008 KHz, 2%
RADI0-2 FM 87.9 MHz
Nos/V ara/Avro
Elk heel uur nieuws. 8.02 Vroege vo
gels. 10.02 Tony van Verre ontmoet
Johannes van Dam (VII). 10.30 Cap
puccino Sn de morgen. 11.02 Muziek-
mozalek. 12.02 Cappuccino in de
morgen, vervolg. 13.02 Radiojour
naal. 14.02 Mezzo. 16.02 Het punt.
18.02 Album. 20.02 De sofa. 20.30 The
great American songbook. 21 00-7.00
Zie radio 1.
Nos/KRO
Elk heel uur nieuws. 8.02 Goud
koorts. 10.02 De wakkere wereld.
12 02 Miniparade 13.02 Het weeshuis
van de hits. 15.02 Hitweek. 16.02 Lief-
deshjn. 18.02 De jonge honden 20.02
Leidsekade live. 22.02-24.00 Op slag
van maandag.
Nos/NCRV/Ikon/VOO/IOS
6.30-6.50 Scheepvaart- en mark
richten en uitgebreid weerbea
9.00 Nws. 9.02 Woord op zondagi
Te deum laudamus. 9.55 Waters
den. 10.00 Verhalen vooraf.
Kerkdienst. 10.58 Wilde ganzenT
De andere wereld van zondagniM
op vijf. 12.00 Nws. 12.05 Het a
gat (13.00 Nws.) 14.00 Radio Ros
tica. 16.55 Mededelingen en st!
persberichten. 17.00 Studiori»
17.58 Wilde ganzen. 18.00 NwsJ
Liturgie kerkmuziek. 18 40 D=
bekende Islam. 19.00 Nieuws ic
Turks. 19.05 Nieuws in het W
kaans/Arabisch, 19.10 Nieuws ie
Berbers. 19.15 Nieuws in het Chie
19.20 Suara Maluku 19 55 TaE
20.30 Zorg en hoop. 21.20-22.20 M;
landers Nederlanders.
OMROEP ZEELAND
FM 101.9 MHz/97.8 MHz+93.0]
11.03-13.00 'Op Deltahoogte',
ziekbeoefenmg in de provü
18 08-19.00 Omroep Zeeland Sptf