Evert Eikenhout naar RKC Paul Gascoigne verovert de wereld PZC Zeeuwse meisjes uitgeschakeld Van Vossen terug aan de Irislaan Van Vlaanderen niet naar Tokyo Spelers en fans Manchester als helden onthaald sport Vlissingen-verdediger tekent binnenkort twee-jarig contract 20 Animo en Swift delen de punten Vierde plaats Van Hoepen ZATERDAG 18 MEI 1991 MIDDELBURG - Vlissingen- voetballer Evert Eikenhout speelt het volgende seizoen vrij wel zeker voor eredivisionist RKC uit Waalwijk. De Middel burger besloot gistermiddag om zich de komende twee jaar als full-prol' aan de Brabantse betaalde club te verbinden. De overgang van de linkervleu gelverdediger kan alleen afket sen wanneer Vlissingen en RKC niet tot overeenstemming ko men over de hoogte van het transferbedrag. De kans dat zoiets daadwerkelijk gebeurt is echter minimaal volgens Vlis- Zeeuws elftal tegen Lokeren in Biervliet MIDDELBURG - In korte tijd gaat het Zeeuwse elftal een drietal topwedstrijden spelen in de provincie. De selectie kan per wedstrijd nog een wijziging ondergaan omdat Roy Hendrik- sen van Middelburg komende dinsdag (21 mei) met het Neder lands amateurelftal in Enge land zit en de spelers van Goes waarschijnlijk op 25 mei niet aanwezig zijn omdat men de an dere dag de beslissende (promo- tie)wedstrijd tegen Dosko moet spelen. Het Zeeuws elftal komt dinsdag avond (19.00 uur) voor het eerst in actie in Biervliet, met als te- genstandere KSC Lokeren. De volgende partij is zaterdag avond (20.00 uur) in het kader van de Zeeuwse sportmaand en als afsluiting van de Zeeuwse (beker) finaledag in Vlissingen tegen de profs van Vlissingen. Dan volgt tot slot op dinsdag 28 mei in Breskens (half acht) nog de wedstrijd tegen het Belgische Club Brugge. Het Zeeuws elftal staat weer on der leiding van coach Wies van Avermaete en de volgende spe lers zijn uitgenodigd: Ronald Kole, Ron Krijger en John Vette van Goes, Ruud Verbeek (Hoek), Angelo Verbraeken en Dennis Rïetjens van HW, Huib Meer man en Albert Slinger van Kloe- tinge, Roy Hendriksen, Johan le Conté en Geert Bouwman van Middelburg, Hans Wattel, Pieter den Hollander, Mart van de Guchte van Serooskerke. Per ;wedstrijd wordt een reservekee per aangewezen. singen-speler Harry van den Ham, die min of meer verant woordelijk is voor het vertrek van Eikenhout. „Doordat Vlissingen Evert Ei kenhout maar een laag contract heeft aangeboden, kan de club hoogstens 60.000 gulden vragen aan RKC", aldus Van den Ham. die vrijwel zeker weet dat een dergelijk bedrag weinig proble men zal opleveren. „Bij RKC is men nu op zoek naar sponsors om dat geld bijeen te brengen. Men heeft een optie genomen op Evert en aan het einde van de week geeft men uitsluitsel. Het is voor negentig procent rond." Wageningen Evert Eikenhout stond al gerui me tijd in de belangstelling van diverse profclubs. Vooral Wage ningen volgde Eikenhout inten sief en was bereid een ton neer te leggen voor de nog maar net twintig jaar geworden verdedi ger. Harry van den Ham weer hield de jonge Zeeuw ervan om bij een eerstedivisionist te gaan voetballen. Van den Ham: „E- vert heeft de kwaliteiten om bij een eredivisionist te spelen. Ik heb Leo van Veen (trainer van RKC en tevens een persoonlijke vriend van Van den Ham) inge seind. Zij hebben hem eigenlijk aangetrokken zonder dat ze hem ooit zagen Spelen." RKC heeft Eikenhout welgeteld vijf minuten aan het werk ge zien. Leo van Veen had zijn assis tent-trainer Cor Stolzenbach naar de wedstrijd VW-Vlissin- gen gestuurd om poolshoogte te nemen, maai- al na vijl minuten in dat duel brak Eikenhout op ongelukkige wijze zijn onder arm. Eikenhout, lachend: „De hulptrainer kon eigenlijk alleen maar melden dat hij een goede warming-up had gezien." Ondanks de armbreuk van Ei kenhout kwam de overgang niet in gevaar. Goede rapporten van bondscoach Nol de Ruiter, die Eikenhout volgde voor een even tuele selectie in Jong Oranje, en de belangstelling van Wagenin gen die de Zeeuw zes wedstrij den aan het werk zag, deden Van Veen toch besluiten om Eiken hout aan te trekken. Van den Ham: „RKC heeft alleen even af gewacht wat voor contract Evert zou krijgen van Vlissin gen. Omdat ze hem maar 15.000 gulden bruto per jaar aanboden, kan RKC hem nu zo goedkoop krijgen." Uitdaging Evert Eikenhout, die aan het be gin van het volgend seizoen weer fit zal zijn, is bijzonder tevreden met zijn nieuwe club. „Het is een enorme uitdaging", aldus Eiken hout, die duidelijk nog beduusd is over de gang van zaken. Een jaar geleden speelde hij nog bij Middelburg (toen nog der deklasser). Aan het einde van het vorige seizoen koos hij tame lijk onverwacht voor de VC Vlis singen. „Gewoon om eens te kij ken wat ik kon. Ik rekende er een jaar geleden Zelfs nog niet op dat ik in het eerste elftal terecht zou komen. Als iemand toen had ge zegd dat ik een jaar later onder contract zou staan bij een eredi visie-club, had ik hem voor gek verklaard.." De MEAO-scholier blijft, on danks zijn tweejarige fullprof- contract, wonen in Middelburg. „Waalwijk is niet zover weg. Ik probeer het eerst met de auto. Ik kan altijd nog verhuizen wan neer de afstand een probleem blijkt te zijn." VLISSINGEN - De Zeeuwse deelname aan het voetbalkam pioenschap van Nederland voor dames- en meisjesselecties vol gende week blijft voor Zeeland beperkt tot de selectie onder 17 jaar. Eerder al werden de Zeeuwse dames uitgeschakeld door Den Haag en nu ondervond ook de selectie onder 15 jaar de Haagse kracht. De Haagse meisjes wonnen met 3-2. De basis werd in vijf minuten gelegd. De Haag startte overrompe lend en stond in vijf minuten op 2-0 dankzij Sandra Dijkstra en Simone Korenromp. De Zeeuwse selectie herstelde zich wel, maar de aansluiting wil de er niet meer in. De eerste aanval na de rust betekende 3-0 door Marja van de Brugge. De rest van de wedstrijd was voor de selec tie van Albert Vogel. Den Haag werd volledig vastgezet. Monique Katsman (Kloetinge) scoorde 3-1 en de meerderheid werd ook nog omgezet in 3-2 door Lenny Jacobse (Oostkapelle). Een hele serie hoekschoppen volgde nog. maar de verdiende gelijkmaker wilde er niet in, waardoor de Haagse meisjes zich plaatsen voor de eindstrijd. De Vlissingse dames hebben een grote kans op de Zeeuwse be ker. De eerste finalewedstrijd in Kloetinge werd met 0-1 gewon nen. De Vlissingse ploeg was in alle linies beter, kreeg veel meer kansen en kon zelfs met tien vrouwen de Kloetingse dames nog de baas. Na een half uur werd namelijk Ella Kerkhove (na wat duw en trekwerk) uit het veld gestuurd. Het winnende doelpunt kwam een kwartier na de rust op naam van Maringe Vogel: 0-1. Een schot van Hennie Kuzee werd nog van de lijn gehaald. De winst was ruimschoots verdiend. De tweede en beslissende wedstrijd wordt zaterdag 25 mei ge speeld (11.00 uur) tijdens de Zeeuwse (beker) finaledag in Vlissin gen. OOST-SOUBURG - Korfbalver eniging Animo heeft een oefen wedstrijd gespeeld tegen het Middelburgse Swift. Voor Ani mo was het een voorbereiding op de promotiewedstrijd die de Souburgse club volgende week zaterdag naar de overgangsklas moet brengen. Aanvankelijk toonde Swift zich veel sterker en via een tussen stand in Swifts voordeel van 0-2 en 2-7, werd de ruststand be paald op 4-7. In de tweede helft kwam Animo steeds beter in het spel. Na een 8-8-stand nam Animo zelfs een voorsprong: 10-9. Met de 11-11- eindstand konden beide ploegen tevreden zijn. Engeland in de ban van een nieuwe rage: Gaza LONDEN (GPD) - De stand is 1-1. Engeland en West-Duits- land zijn al in de eerste helft van de verlenging. Paul Gascoigne heeft balbezit en houdt twee Duitsers af. Met de bal in de voe ten sprint hij weg van het eigen doelgebied terwijl Thomas Ber- thold nadert. Hij speelt iets te ver voor zich uit en Berthold lijkt het duel te gaan winnen. In een wanhoopspoging maakt Gascoigne een sliding. Berthold gaat onderuit. Een overtreding? De scheids rechter komt aangelopen. Ieder een weet wat een gele kaart bete kent. Gascoigne staat op en steekt de armen vertwijfeld om hoog. Een gele kaart betekent dat Gascoigne de volgende wed strijd niet zal spelen. Die wed strijd is, als Engeland van Duits land wint, de finale van de WK. De hand van de scheidsrechter gaat naar zijn binnenzak. Geel! Gacoigne draaft verward weg. Zijn bewegingen worden onge controleerd. De camera zoomt in op zijn gelaat. Gascoigne huilt. De tweede helft van de verlen ging eindigt onbeslist en de spe lers maken zich op voor het pe nalty-schieten. De cameraman toont opnieuw een close-up. Gascoigne huilt weer. Als de strafschoppen zijn genomen en de Duitsers als gewoonlijk het meeste geluk hebben gehad, komt Gascoigne andermaal in beeld. Opnieuw: tranen. Voor de halve finale was Gas coigne gewoon een voetballer die toevallig aan Mars-repen was verslaafd. De tranen veran derden hem in een held. Op slag werd hij het menselijke gezicht van het voetbal. Understatement Twee maanden na de WK werd hij in een praatprogramma op de Britse televisie aangekondigd als „letterlijk de beroemdste en waarschijnlijk de populairste persoon in Groot-Brittannië". Dat was toen al nauwelijks een Volleybaltoernooi TERNEUZEN - De personeels vereniging van de gemeente Ter- neuzen houdt dinsdag in sport hal 't Zwaantje het jaarlijkse vol leybaltoernooi. Aan dit evene ment nemen zestien ploegen deel. In vier poules wordt in twee categorieën een eerste schifting gemaakt, waarna plaatsings wedstrijden volgen. De poule wedstrijden duren twee keer twaalf minuten. De plaatsings wedstrijden twee keer vijftien minuten. Het toernooi begint om 19.30 uur en is omstreeks 23.30 uur afgelopen. overdrijving. Inmiddels is het bijna een understatement ge worden. De Gazza-koorts is ver der opgelopen. Miljoenen meis jes slapen met een Gazza-shirt als nachthemd. Gazza maakt plaatjes, Gazza doet reclame, Gazza is overal. Voor de veelgelezen boulevard bladen is er geen leven meer zon der de speler van Tottenham Hotspur. Op de avond dat Man chester United vorige maand voor het eerst in 23 jaar door drong tot de finale van de Euro pa Cup II, ontbrak Gascoigne in de opstelling van de Spurs die tegen Newcastle speelden. De volgende ochtend opende een krant de sportpagina met: 'GAZZA OUT'. Manchester Uni ted had geschiedenis geschre ven. maar een lichte blessure van Gascoigne was belangrijker. The Sun contracteerde Gazza voor 120.000 pond (bijna 400.000 gulden), hetgeen betekent dat hij met geen enkele andere krant mag praten. Een schoenenfirma betaalde hem 100.000 pond (330.000 gulden), alleen maar voor het dragen van haar voet balschoenen. Gazza is veel meer dan een voet baller. Engel ands grootste en rijkste juwelier Gerald Ratner maakte vorige maand een onbe schrijflijke blunder. In de Royal Albert Hall sprak hij tot een uit gelezen gezelschap van onderne mers: „Weet u waarom ik zoveel juwelen verkoop? Omdat het rotzooi is. De mensen willen rot zooi. Ik verkoop armbanden voor een pond, wat goedkoper is dan een verpakte sandwich bij Marks en Spencer. Het enige verschil is dat de sandwich lan ger meegaat". Ratner had Gazza nodig om de schade te herstel len. In de kranten verscheen een advertentie van Ratner die Gaz- za's gezicht vertoonde. Daarbo ven de woorden: „Het is wereld klasse, man!" Lazio Roma De Gazza-obsessie heeft ook an dere landen bereikt. De Romein se club Lazio bood 8,5 miljoen pond (28 miljoen gulden) voor Gascoigne, meer dan ooit voor een voetballer is betaald. The Sun stuurde een dubbelganger van Gazza naar Rome om te zien wat er zou gebeuren. Mark Jo nes, een postbode uit Zuid-En- geland, werd gekust door oude vrouwen, in een restaurant bele gerd door de pers, nagejaagd door fans. Uiteindelijk moest hij door de politie worden gered. De Italiaanse krant Gazzetta dello Sport bracht een vierdelige artikelenreeks om de Italianen uit te leggen hoe de naam 'Gas coigne' dient te worden uitge sproken. Italië wil Gazza, maar wil Gazza Italië? Of liever: wil Tottenham Hotspur hem verko pen? De Cupfinal van zaterdag zou de doorslag kunnen geven. De Spurs hebben een schuld van 20 miljoen pond en voelen de hete adem van de banken in de nek. Ze zouden de 8,5 miljoen goed kunnen gebruiken. Maar - iro nisch genoeg - als Gascoigne za terdag tegen Nottingham Forest de sterren van de hemel speelt en zijn club laat winnen, hoeven de Spurs hem misschien niet te verkopen. Ze zijn dan het vol gend jaar verzekerd van Euro pees voetbal met alle extra in komsten van dien. Voor de supporters van de Noordlondense club is dat het droomscenario. Toen op 6 mei het laatste fluitsignaal van de laatste wedstrijd in de competi tie had geklonken, weigerden zij de tribunes te verlaten. De we reld was getuige van een uniek sit-down protest. De menigte zong: „Wij willen Gazza" en „Scholar weg" (Scholar is de man die hem wil verkopen). De politie had anderhalf uur nodig om het legioen het stadion uit te krijgen. Maar er zijn ook een paar Gaz- za-haters. Gascoignes humor is niet bijster geraffineerd, zeggen zij. Jezelf tooien met plastic bor sten, je broek laten zakken - „dat getuigt van de mentaliteit van een 12-jarige kind", schreef de hoofdredacteur van een suppor- tersblad. Maar de Gazza-haters hebben het moeilijk. Paul Gascoigne is moeilijk te ontlopen. Wie de krant openslaat, wordt gecon fronteerd met het grijnzende ge zicht en de dikke nek die buiten de oren uitsteekt. Gazza druipt van de kolommen af, Gazza is ook op de televisie. Hij beheerst de sportprogramma's, hij zingt in popprogramma's, hij maakt reclame voor after-shave of voor grasmaaimachines. En altijd: die grijns. Iedereen doet mee. Toen de ge zapige nieuwslezer van het BBC-journaal meldde dat Lazio 8,5 miljoen pond voor Gazza had geboden, sloot hij af met de woorden: „En de naam van de nieuwe club is voortaan Gazio". De rage bracht een reisbureau op het idee „Gazza-vrije week einden" te organiseren. De loka- tie is een hotel.in Cornwall, de plek in Engeland die het verst van Tottenham verwijderd ligt. Van. het hotel zijn de televisie antennes verwijderd, radiotoe stellen en kranten zijn er verbo den. En deelnemers aan de Gaz- za-vrije weekeinden moeten een verklaring ondertekenen dat zij geen Mars-repen nuttigen en niet in het openbaar huilen. Gaza verlaat huilend het veld na de verloren halve finale tegen Westduitsland in Italië (foto AP) BLARICUM (GPD) Bert van Vlaanderen heelt op 31 augustus niets te zoeken op de marathon van Tokyo. Dat althans menen bege leider en trainer van de atleet uit Tienhoven, die zich vorige maand in Rotterdam als debutant verrassend kwalificeerde voor het WK in Japan. De nationale marathonkampioen wordt verondersteld volgend jaar wel van de partij te zijn op de Olympische Spelen. „Die kans doet zich maar eens in de vier jaar voor", zegt Michel Luk- kien, onbezoldigd manager van Van Vlaanderen. Trainer Jon Weller- dieck: „En ik zie Bert in Tokyo, waar het ongetwijfeld warm en hec tisch zal zijn. geen 2.11 lopen of bij de eerste twaalffinishen. Om toch de limiet voor Barcelona te halen zou hij vervolgens dus nog een marathon moeten lopen. Dan kom je op vier marathons in een tijds bestek van ruim een jaar. Dat is van de gekke". De afzegging van Van Vlaanderen is de zoveelste tegenvaller voor de atletiekunie waar het de marathonlopers betreft. Marti ten Kate geeft in Tokyo de voor keur aan de tien kilometer, Gerard Nijboer, John Vermeule en Cor Lambregts kwakkelen met hun gezondheid. Alleen Jos Sasse waagt nog een poging zich te plaatsen, op 15 juni in Enschede. Weet Sasse daar geen potten te breken, dan overweegt de KNAU genade voor recht te laten gelden voor Tonnie Dirks. De Brabander finishte in de Maasstad 22 seconden achter zijn 'tempomaker' Van Vlaanderen, 2.13,10 om 2.12,48. Van Vlaanderen (26) wil zich nog dit najaar kwalifi ceren voor de Olympische Spelen. „Waar weet ik nog niet, maar het moet een marathon zijn met historie en een snel parcours. Het is de bedoeling dat ik 2.11 loop. In Tokyo is dat echt onmogelijk gezien de weersomstandigheden en het tijdsverschil. Bovendien wordt er tij dens een WK op plaats gelopen en niet op tijd. Ik sta honderd pro cent achter dit besluit". Met Paul Schipper tegen Vlissingen VLISSINGEN - Het was eigen lijk al veel eerder de bedoeling, maar morgenmiddag om 14.30 uur is het dan zover. De bekende Zeeuwse voetballer Peter van Vossen speelt dan met zijn ploeg Beveren in Vlissingen een vriendschappelijk duel tegen de VC Vlissingen. Het duel tus sen Vlissingen en Beveren dal aanvankelijk eerder dit seizoen was gepland vond destijds geen doorgang door de slechte ge steldheid van het veld. „Het lijkt me wel leuk om tegen mijn oude ploeg te spelen", vindt Pe ter van Vossen. Bijna twee jaar geleden, toen Van Vossen zijn contract onder tekende bij de Belgische prof club, werd er al een afspraak ge maakt door beide clubs om te gen elkaar uit te komen. Van Vossen: „Mijn zaakwaarnemer Peter Gerards liet dat toen vast leggen. Jammer, dat het nog zo lang heeft geduurd, voordat het echt tot deze wedstrijd is geko men." Beveren, de kampioen van de Belgische tweede klasse, komt op volle oorlogssterkte naar HONTENISSE - De Zeeuws- Vlaamse Davy van Hoepen blijft het goed doen bij de Mo torsport Organisatie Neder land. Hij behaalde tijdens wed strijden bij de 125cc jeugd in Maurik een vierde plaats. Voor Van Hoepen zag het er nog even somber uit. In beide man ches kwam hij ten val, maar wist zich weer op te werken naar de kop van de wedstrijd. In de tus senstand van het Nederlandse kampioenschap staat hij op een zesde plaats en behoort daar mee nog tot de kanshebbers voor de titel. Axel Tijdens de tweede wedstrijd voor amateurs en licentiehou ders om de RES-trofee werd het in de 125 cc een Belgische fami lie aangelegenheid. De broers Frank en Luc van Clapdorp wa ren hun Nederlandse collega's te snel af en eindigden op de eerste plaats en tweede plaats. Martien Jansen hield de Zeeuwse eer hoog en finishte als derde. Bij de 250cc stond ex Grand- Prix rijder Jack Westdorp aan de start. Met grote voorsprong fi nishte hij als eerste. Achter hem ontstond een spannend duel tus sen de Belg Brick Schelhout en de Axelaar Van Espen dat Van Espen in zijn voordeel besliste. Vlissingen. „We komen met ons eerste selectie naar V" Na de wedstrijd moeten we na melijk meteen door naar Bor- nem voor een kampioensfeest met een supportersclub", aldus Van Vossen. Behalve Peter van Vossen zal vandaag ook een andere Zeeuw actief zijn bij de kersverse Belgi sche eersteklasser. „Paul Schip per speelt mee bij Beveren", ver zekert Kees van Vossen. De broer van Peter van Vo: zaakwaarnemer van Paul Schip! per geeft aan dat Beveren serieu ze belangstelling heeft voor de Zeeuwse topscorer. „De trainer Johan Boskamp wil hem graag een keer zien spelen", aldus Kees van Vossen. Paul Schipper heeft overigens toch de keus. Be halve Beveren hebben ook Vfc singen en RBC serieuze belang stelling voor de speler van Mid delburg. Van Tour Carlo van Tour zal zich volgend seizoen definitief gaan bemoeien met de commerciële zaken bij de FC Zeeland. Aanvankelijk kleef den er nog wat haken en o_ aan de nieuwe constructie voce de in Middelburg woonachtige voetballer, maar door de soepele opstelling van Van Tours werk gever, Kerngroep Assurantiën kan de verdediger toch aan di slag. „In principe kan ik mevof gend seizoen met de commercie le zaken gaan bezighouden. Vo! gende week wordt ingevuld hoe mijn werk bij FC Zeeland er pre cies uit zal zien", verklaart Vai Tour. Jeugdtoernooi Zeelandia MIDDELBURG - De voetbalver eniging Zeelandia houdt vart daag (zaterdag) en morgen eer internationaal jeugdtoernooi op de sportvelden bij de s laan in Middelburg. Er wordl deelgenomen door alle jeugd-1 ploegen, van de A-junioren tol1 de F-pupillen. Vandaag wordl het toernooi geopend om 10,0( uur en zijn er wedstrijden van 11.00 uur tot 16.00 uur. Morgen wordt er gespeeld van 9.30 ui tot 16.00 uur. Aan het toernooi nemen deel: Carterton en Crown March (bei den uit Engeland), Borsele, Dau- wendaele (Middelburg), Honte- nisse, Luctor'88 (Heinkenszand), Middelburg, KFC Muizen (1 gië), Sarto (Tilburg), Terneuzen, VCK (Koudekerke), Walcheren (Vlissingen), Zeeland Sport (Vlissingen) en Zeelandia. ROTTERDAM (GPD) - Spelers en fans van Man chester United zijn gisteren in Engeland als helden ont vangen. De spelers vanwege hun sportieve prestatie en de supporters omdat zij zich op het vaste land zo keurig hebben gedragen. De Britse premier John Ma jor stak gisteren in het parle ment zijn bewondering niet onder stoelen of banken. De club werd uitgebreid gefeli-1 citeerd met de verovering van de Europa Cup II, de fans kregen een groot com pliment voor hun vredelie vende gedrag op de dag van de finale in Rotterdam. „Manchester heeft in alle op zichten recht op onze waar dering", sprak Major, een er kend aanhanger van Chel sea. „Het- team en de suppor ters hebben in Europa het goede voorbeeld gegeven. Ik hoop, dat de andere Engelse clubs met hun fans komend seizoen in de bekertoernooi en op dezelfde positieve ma nier in het nieuws komen". De Engelse kwaliteitskrant The Independent sprak van een 'shock-tactiek' van de politie door meezingend en - dansend de 15.000 Manches ter United-fans op te vangen en een 'ring van verbroede ring' rond Rotterdam te leg gen. Toen enkele supporters op een afgemeerd vrachtschip klommen, was de politie zo vriendelijk een foto van ze te nemen op de met vlaggen overdekte boeg, beschrijft de krant. „Daarna verlieten de fans het schip, zich inmid dels bewust van het merk waardig goede humeur van de Nederlandse politie". De verslaggever ontdekte ook vier agenten die een po lonaise leidden en een in specteur die al dansend over de portofoon praatte. „Ze ac cepteerden United-petjes en sjalen en poseerden voor fo to's met drinkende Mancu nians". In het Park werd de verbroedering nog eens be krachtigd met de gezamen lijke vertolking van 'Always Look On The Bright Side Of Life'. „Nederlandse politie als Monty Python", besluit The Independent. The Daily Telegraph schreef over een 'party spirit' tussen Manchester United-fans en de Rotterdamse politie, 'die vooraf zo bevreesd was'. Evert Eikenhout verlaat de VC Vlissingen (foto Lex de Meester Peter van Vossen (foto Henk Hommers)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 56