Caravaneigenaren onder vuur Recreatiebus ter sprake in raad Westerschouwen Raad Zierikzee bespreekt plan voor kinderopvang B en w Hulst willen bestratingswerken versneld uitvoeren adidas Miljoenen guldens voor verenigingen streek 18 Argumenten voor gebruik Duinpolder onderuit gehaald weekenddiensten kerkdiensten Rapport leefomgeving kamsalamanders klaar SHOPMEDEWERKER MDl ONZE WANDELSCHOENEN STAAN TE TRAPPELEN VAN ONGEDULD OM TE VERTREKKEN. U OOK? DACHSTEIN gP&MXMJOS OLYMPIA CLUBBESTUREN OPGELET! ZATERDAG 18 MEI 1991 I I I I I I I I I I I i i n BURGH-HAAMSTEDE - De ei genaren van stacaravans in de Duinpolder bij de vuurtoren in Burgh-Haamstede hoeven, wat de adviseur van de Raad van State betreft, niet te verwach ten dat er op al hun argumenten tegen het betemmingsplan Duinpolder wordt ingegaan. Een aantal bezwaren is er vol gens adviseur mr M. G. W. Rob bers-van der Borg met de haren bijgesleept, omdat de caravan eigenaren bang zijn dat ze de zaak verliezen. De kleine dertig eigenaren, ver enigd in de vereniging van eige naren van gronden in de Duin polder te Haamstede, willen de zelfde rechten krijgen als de vijf mensen die in de Duinpolder een eigen huis hebben. Voor de ge bruiker van de caravans geldt een uitsterfbeleid omdat de Duinpolder beschermd natuur gebied is. en voor de huiseigena ren geldt dat niet. De eigenaren van de caravans vinden dat volstrekt onterecht. De woningen horen nog veel minder dan de caravans in de Duinpolder, aldus hun vereni ging, te meer daar de caravanei genaren zichzelf in hun beroep bij de Kroon aanmerken als gro te liefhebbers van de flora en fau na in de Duinpolder. De adviseur van de Raad van State acht de apellanten op dit punt niet ontvankelijk, wat be tekent dat het wat haar betreft in de procedure verder niet aan de orde hoeft te komen. In het advies aan de Raad van State voert de adviseur als argument voor deze stelling aan, dat dit be zwaar pas nu in het Kroonbe- roep naar voren komt. In de be waarschriften tegen de gemeen te en de provincie is geen be zwaar gemaakt tegen de be stemming woondoel einden van de huizen. Kennelijk schatten, aldus de adviseur, de eigenaren van de caravans hun kansen wat minder hoog in, en willen ze in elk geval een gelijke behande ling bewerkstelligen, in die zin dat de caravans net als de hui zen een positieve bestemming dienen te krijgen. Gedeputeerde staten hebben daar in een eerder stadium reeds van gezegd, daar geen aanlei- BURGH-HAAMSTEDE - De ge meenteraad van Westerschou wen praat in de openbare verga dering van maandag 27 mei over de subsidiëring van het project recreatiebus. De recrea tiebus wordt vanaf 29 juni inge zet in de Schouwse Westhoek. De bus gaat één-uursdiensten rijden langs de kernen en de campings in de gebieden Ramp- weg, Hoogenboomlaan, J. J. Boeijesweg, Kloosterweg en Ho- geweg. Het project is een initia tief van het streekvervoerbedrijf Zuid West Nederland (ZWN) en Carlier Tours Middelburg. De met de inzet van de recreatiebus gemoeide gemeentelijke kosten bedragen ruim 20.000 gulden. Aan de orde komt ook een voor stel van het college van burge meester en wethouders om de stichting Westerschouwen Cul tureel een garantie-subsidie te verlenen, in verband met een viertal concerten in Haamstede, te geven door het Rotterdams Barok Ensemle. De optredens vinden plaats in de maand juli, dan wel in augustus, in de Rid derzaal van het slot Haamstede en in de gereformeerde kerk. Het college vraagt voor dit doel dui zend gulden beschikbaar te stel len. Daarnaast vragen b en w de ge meenteraad in te stemmen met een gemeentelijke bijdrage van achtduizend gulden in de kosten voor de aankoop van een piano, bestemd voor de zangvereniging Nu met Hope. De gemeenteraad van Wester schouwen vergadert, vanaf 19.30 uur, in het gemeentehuis in Burgh-Haamstede. HULST - Sneller dan aanvan kelijk gepland zal de gemeente Hulst een aantal bestratings werkzaamheden uitvoeren. Het betreft de Grote Markt en het Stationsplein. Voor de recon structie van de Grote Markt heeft de gemeente eigenlijk nog geen geld, maar omdat zowel de Amro- als de Rabobank bereid zijn de kosten te dragen van het voor hen gelegen weggedeelte, meent het college van b en w dat liever gisteren dan vandaag moet worden begonnen met de herbestrating van de westzijde van de Grote Markt. De resterende kosten voor de ge meente - voor aansluitend straatwerk - bedragen dan slechts 35.000 gulden. Aanvan kelijk zou de gemeente veel latei- met dit werk zijn begonnen, om dat het geld ontbrak. „Dankzij de samenwerking tussen de ban ken en de gemeente is het moge lijk aan de westzijde van de Gro te Markt een aaneengesloten loopgebied te realiseren, dat vol ledig past binnen het toekomsti ge reconstructieplan", schrijven b en w aan de raad. Het is de wens van de Amro dat het werk gereed is voor 7 juni, wanneer de Bedrijven volleybalden GOES - In het Sportcentrum in Goes werd het jaarlijkse bedrij ven volleybaltoernooi gehouden. De organisatie was in handen van de winnaar van vorig jaar. Installatie Bedrijf Goes bv. Er hadden zich 32 teams aange meld. Na de poules en de finales kwam de volgende uitslag tot stand: 1. Instal latie Bedrijf Goes, 2. Jong Goes, 3 Team 40-plus, 4. De Roo Van de Veen 1, 5. Oosterschelde Ziekenhui zen Zierikzee, 6. Rabobank Goes 1, 7 Regionale woningstichting Samen werking Goes, 8. Perlaboc. 9. Huize Den Berg 2. 10. Huize Den Berg 1, 11 Scaldis College, 12. De Roo Van de Veen 2.13 ZLM Grote Markt, 14. Vol- lust 1. 15 Streek! aboratorium. 16 CIOS Goes. Omdat het ClOS-team in strijd met de voorwaarden niet twee dames had opgesteld, werd deze ploeg als laatste geklasseerd. Het team Jong Goes neemt de organisa tie op zich voor het toernooi 1992. WISSENKERKE Toernooi - De voetbalvereni ging Wissenkerke houdt van daag, zaterdag, het Onder de Molentoemooi. Aan het toer nooi nemen in totaal acht voet balverenigingen uit de regio deel. De finale wordt om 16.00 uur gespeeld op htl sportcom plex in Wissenkerke. verbouwde bank officieel wordt geopend. Het tweede plan dat naar de me ning van b en w versneld kan worden uitgevoerd is de aanleg van een rijbaan naar het Sta tionsplein. Vanwege de aanleg van de riolering is het grootste gedeelte van de bestrating daar verwijderd. Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de verhar ding bij de complete herinrich ting van het plein zou worden aangebracht. Zoals het er nu echter naar uitziet zal het in aan bouw zijnde winkelcentrum 'Reynarde' eind september zijn poorten openen. Dit betekent dat dan de toegangsweg gereed moet zijn. In de meerjarenplanning staat het werk pas opgenomen voor 1992. Er is eigenlijk geen geld om het versneld uit te voeren, maar omdat aannemingsbedrijf Van de Hemel uit Biervliet bereid is om aansluitend op de riolerin- gaanleg de weg te verharden en de daaraan verbonden kosten pas in 1992 bij de gemeente in re kening te brengen, meent het college nu toe te moeten happen en kan tevens ongeveer 2000 gul den worden bespaard. Beide voorstellen komen op dinsdag 21 mei ter sprake in de commissie ruimtelijke ordening (16.30 uur) en de dag daarna in de commissie financiën (19 uur). Zomervoetbal MIDDELBURG - Combinatie blijft aan de leiding van het zo- nieravondvoetbal in Middel burg. De koploper behaalde een forse 7-0 zege op FC Laurens. Te gen FC Dorst moest Combinatie echter een puntje prijsgeven; de wedstrijd eindigde 0-0. Met twee overwinningen op rij blijft Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit tweede in de rangschikking. De blauwwitten zegevierden met 11-1 over Dauwendaele en van SSGM werd met 4-1 gewonnen. Door die twee overwinningen is Blauw Wit een puntje ingelopen op leider Combinatie. SSGM liep tegen FC Dorst een tweede nederlaag in één week op (0-2). Rosario bleef met 1-0 de baas over de ploeg van Auto Goedbloed. Tegen Dauwendae le moest de Rosario-formatie echter het onderspit delven. 1-2. De stand: 1 Combinatie 12-19. 2 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit 12-17, 3 FC Dorst 12-16, 4 Auto Goedbloed 12-11, 5 SSGM 11-8, 6 Dauwendaele 12-7, 7 Rosario 8-6, 8 FC Laurens 9-4. Het wedstrijdprogramma, dinsdag 21 meiFC Dorst - Rosario; woensdpg 22 mei: FC Laurens - Dauwendaele. SSGM - Combinatiedonderdag 23 mei. Auto Goedbloed - Rosario; vrij dag 24 mei: SSGM - FC Laurens. ding voor te zien. Het door de ge meenteraad van Westerschou wen vastgestelde bestemmings plan is namelijk afgestemd op een Kroonbesluit over de Duin polder van 1981. In dat besluit is geen plaats ingeruimd voor re creatief medegebruik. Sinds dien voert de gemeente een be leid dat er op de lange duur toe leidt dat er geen enkele caravan meer te vinden is in de Duinpol der. De Raad van State behan delt het door de vereniging van eigenaren ingestelde Kroonbe- roep in een zitting op 9 juli. SEROOSKERKE (S) Pinksterdienst - In de her vormde kerk in Serooskerke (S) wordt zondag een pinkster- dienst gehouden met medewer king van de bariton Aalderd Stoevelaar. Hij zingt enkele lie deren uit de bundel van Joh. de Heer. Naast samenzang, bege leid door Guiljam van der Schel de, verzorgt J. E. van Es de predi king. De dienst begint om 10 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND 18.19 en 20 mei 1991 (Pinksteren) Centraal alarmnummer: 06-11 HUISARTSEN: Zierikzee: vrij. 18.00-zon. 17.00 uur: A. W. van Goor. Zierikzee, tel. 01110-12080. Zon. 17.00-di. 08,00 uur: J. de Jonge, Zierikzee, tel. 01110- 12280. Burgh-Haamstede: vrij. 18,00- ma, 08.00 uur: G. van Beek-Ver beek en J. Ph. P. Stenger, Burgh- seweg 54, Haamstede, - tel. 01115-1861, Renesse en Ellemeet: vrij, 18.00- ma. 08.00 uur: J. L. Flach en S. W. H. M. Simons, J. van Renesse- weg 6, Renesse, tel. 01116-1280. Brouwershaven en Scharendij- ke: vrij.-ma. 08,00 uur: L. A. M. Bruel en J, J, Roth, Markt 32, Brouwershaven, tel. 01119-1280. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.30-12.00 uur en van 16.30- 17.00 uur. Bruinisse, Oosterland en Nieu'. werkerk: vrij. 18.00-zon, 13qo uur: M. v. d. Berg, Weth. van Klinkenstraat 10, Nieuwerkerk tel. 01114-1810, zon, 13 00-di 08.00 uur: H. Speelman, Molen weg 61. Oosterland, tel. 01114 1280. DIERENARTSEN: (vanaf zat. 9,00 uur) M. K. Buth Haamstede, tel. 01115-2254. TANDARTS: Spreekuur voor spoedgevallen' 16.30-17.00 uur: J. J. Bakker, Ou de Haven 4, Zierikzee, tel oilio 13016. APOTHEEK: Apotheek Zierikzee, Dam 18, tel 01110-12906, geopend zat, 'van 09.00-12.30 uur en van 16.30-17.3o uur; zon., ma. en din. van 12.OO- 12.30 en van 18.00-18.30 uur. WIJKVERPLEGING: Voor dringende hulpvragen is dé dienstdoende wijkverpleegkun dige te bereiken via het tel nr 01184-14444. ZIERIKZEE Natuurstudie - 'Insecten in de stad' is het thema van de lan delijke excursiedag van de Ne derlandse Jeugdbond voor Na tuurstudie op zondag 26 mei. In Zierikzee kunnen leden van de bond en belangstellenden vanaf op zoek naar insecten en zweef vliegen op cultuurplanten in stadsparken. De excursie ver trekt om 10 uur vanaf het pand van de NJN aan de Maarstraat in Zierikzee. VLISSINGEN Bingo - De Stichting Welzijn vor Ouderen in Vlissingen houdt woensdag 22 mei een bingo- en filmmiddag in zaal Bachten Komme. Vertoond wordt de film Delta-Fase 1. de afsluiting Veer- se Gat. De aanvang is twee uur. Demonstratie Vliegervrienden ZOUTELANDE - De Zeeuwse Vliegervrienden houden maan dag (tweede pinksterdag) een vliegerdemonstratie op de dijk van Zoutelande. Dit evenement, in samenwerking met Koets Vliegersport uit Zoutelande, duurt van 10.00 tot 16.00 uur. Het gebouw 't Mierenest in de nieuwbouwwijk Poortambacht biedt volgens de plannen van b een w in de toekomst onderdak aan een kinderdagverblijf en een gastouderproject (foto Pieter Honhoff) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 in ZIERIKZEE - De gemeente raad van Zierikzee bespreekt in de openbare vergadering van maandag 27 mei het realiseren van kinderopvangvoorzienin gen. Het college van burgemees ter en wethouders wil voor dat doel een extra gemeentelijke subsidie van één gulden per in woner beschikbaar stellen, naast de van het Rijk te ontvan gen vergoedingen. Als de gemeenteraad met de plannen instemt, krijgt de kin deropvang in Zierikzee met na me gestalte overeenkomstig de voorstellen van de Stichting Kinderopvang Schouwen-Dui- veland. Uitgangspunt is, zoals gemeld, een kinderdagverblijf en een gastouderproject in het gebouw 't Mierenest, in de nieuwbouwwijk Poortambacht. De Stichting Kinderopvang heeft laten weten per 1 juni te willen beginnen met het gastou derbureau en met ingang van oktober met het kinderdagver blijf. Overigens hangt de begin datum voor het kinderdagver blijf mede af van de verbouw plannen. Het Mierenest moet nog worden aangepast aan de voor een kinderdagverblijven geldende voorwaarden, die on der meer de bouw van een slaap- ruimte inhouden. De verbouw kan blijkens het voorstel van het college aan de gemeenteraad worden bekostigd uit de voor 1990 ontvangen gelden van het ministerie van Welzijn, Volksge zondheid en Cultuur. Overigens is nog niet duidelijk of de overige gemeenten in Schou- wen-Duiveland met de plannen van de Stichting en de gemeente Zierikzee instemmen. Volgens b en w van Zierikzee mag dit ech ter geen reden zijn van onder steuning van de plannen van de Stichting Kinderopvang Schou- wen-Duiveland af te zien. De gemeenteraad bespreekt ook een nieuwe subsidieregeling voor exposities door plaatselijke kunstenaars. Als de raad de re geling vaststelt komen kunste naars in principe in aanmerking voor een gemeentelijke bijdrage in de kosten van een tentoon stelling van eigen werk. De rege ling komt in de plaats van de huidige subsidie-regeling voor de aankoop van kunstwerken van in Zierikzee wonende beel dende kunstenaars. Van deze re geling wordt nauwelijks gebruik gemaakt.' De nieuwe regeling strookt meer met de wensen van de kunstenaars, blijkt uit het collegevoorstel. De gemeenteraad van Zierikzee vergadert in de raadzaal van het stadhuis. De raadsvergadering begint om 19.30 uur. Zondag 19 mei 1991 Nederlands-Hervormde Kerk. Bruinisse 10 ds. Bosma, 17 ds. Boer; Burgh 10 ds. ten Have; Dreischor 10 ds. Jonker (HD); Eikerzee (Scharendijke) 9.30 ds. Nauta; Haamstede 10, 19 ds. Haasnoot; Kerkwerve 11 ds. Mulder; Nieuwerkerk 10 dhr. Sies, 17 ds. Kamermans; Noord- welle 10.30 ds. Bregman; Oos terland 10 ds. Hanekamp, 18 dhr. Rouw; Ouwerkerk 10 dhr. Otten; Renesse 9 ds. Bregman; Serooskerke 10 dhr. v. Es, 19 ds. Koolschijn (HD); Sirjansland 10, 18.30 ds. Boer; Zierikzee: Gasthuiskerk 11 ds. Hendrikse, 9.30,18.30 ds. de Boo; Zweeds R. Kr. Z.huis 18 ds. de Boo; ZonnemairelO ds. v. Zoelen. Gereformeerde Kerk. Brou wershaven 9.30 ds. v. Zoeten, 18.30 ds. Jobsen; Bruinisse 10 ds. Gootjes, 17 dhr. Baas; Haam stede 10 ds. v. Veen, 19 ds. Rebel; Nieuwerkerk 10 dhr. Sies, 17 ds. Kamermans; Oosterland 10 dhr. Sies, 17 ds. Kamermans; Scha rendijke 9.30 ds. Nauta, 19 da. v. Luigen-v. Veen; Zierikzee 10 ds. Jobsen, 18.30 mw. ds. v. Zoelen, Gereformeerde Gemeentt Haamstede 10, 18.30 stud, de Jongste; Nieuwerkerk 9.30, 15.30 leesdienst; Oosterland jjf 14.30,18.30 leesdienst, Oud-Gereformeerde Gemeente. Bruinisse 10 en 17 leesdienst; Oosterland 9.30, 14 en 18 lees dienst. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Haamstede 10,17 ds. Dijk stra: Kerkwerve 10 leesdienst, 18 ds. Korvuig; Zierikzee 10,18 ds. Oosterbroek. Gereformeerde Gemeente in Ne derland. Bruinisse 10 en 17 lees dienst; Nieuwerkerk 9.45 en 15.30 leesdienst; Zierikzee 10 en 18 leesdienst. Leger des Heils. Zierikzee 10 sa menkomst. Rooms-Katholieke Kerk. Haam stede 10; Zierikzee 10; zat. 19; ma. 10; Renesse zat. 19. Pinkstergemeente. Zierikzee (Meelstraat) 10 samenkomst, woensd. 20 samenkomst. Evang. Lutherse Gemeente. Zie rikzee 10 ds. Allan. Winant Halfwerk verrichtte de inventarisatie naar de leefomstan digheden van de kamsalamander in Oost-Zeeuwsch-VIaanderen foto Oscar van Beest IJZENDIJKE - De leefbaarheid voor kamsalamanders in Zeeuwsch-Vlaanderen kan wor den verbeterd. De kansen op on derdak voor het amfibie ver dwenen de laatste jaren mét de veedrinkputten, omzoomd door struweel, vermolmde bomen en ruige kruidenbegroeiing. Maar het beestje, eldzaam te vinden onder zeeniveau, komt in elk geval in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen nog in redelijke aan tallen voor. Om die populatie in stand te houden en zo snel moge lijk uit te breiden, moet een aan tal maatregelen worden geno men. De Middelburger Winant Halfwerk inventariseerde de mogelijkheden tijdens een stage voor de Stichting Landschaps verzorging Zeeland. Vice-voor- zitter IJ. Boom van de stichting overhandigde het resultaat - Plan tot behoud van de kamsa lamander in Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen - vrijdagmiddag in IJzendijke aan M. Dekker. Dekker is voorzitter van de voor bereidingscommissie voor de ruilverkaveling Axel. In dat ver- kavelingsgebied zijn de laatste tien jaar regelmatig Grote Wa tersalamanders (onder welke naam de kamsalamander in de streek beter bekend is) waarge nomen. Ook Dekker heeft de amfibieën in zijn jeugd vaak ge zien. „Bij boer Murre op de Zaai- dijk; 'alleen heb ik nooit geweten dat het kamsalamanders wa ren." De Triturus Cristatus, de officië le naam van het dier, is overi gens niet aan de driehoek Hulst-Axel-Temeuzen gebon den, Ten westen van de Braak man weten de kenners een popu latie kamsalamanders te vinden bij Driewegen. Om de beesten - die veertien (mannetjes) tot achttien (vrouwtjes) centimeter lang kunnen worden - nog ver der de vrije natuur in te laten trekken, zijn dus poelen, sloten, heggen en ruige planten nodig. Halfwerk verwacht dat voor het 'bouwprogramma' voor de sala manderhuisvesting een kleine twee ton nodig is. Dat geld hoeft overigens niet in één keer vrij te komen. F. Minnaard, coördina tor van Landschapsverzorging Zeeland: „Als we gedurende een decennium elk jaar een gedeelte uit de verschillende potjes van verschillende overheden kun nen binnenhalen dan kunnen we stap voor stap een aantal zaken verwezenlijken." Eén van de beoogde subisidiebronnen zijn de gelden voor natuurbouw van landinrichtingscommissies. De Axelse commissie zal de belan gen van de kamsalamander ze ker in de gaten houden beloofde Dekker al vast. Fietstocht voor Roemeens tehuis THOLEN - Op tweede pinkster dag wordt op het eiland Tholen een fietstocht gehouden waar van de opbrengst ten goede komt aan een kindertehuis in Birlad (Roemenië). Er is keus uit twee routes: tien of dertig kilo meter. De start is bij Het Visnet, het verenigingsgebouw van de gereformeerde kerk aan de Hof straat in Tholen. Deelnemers kunnen zich vanaf 9.30 uur laten inschrijven. Het inschrijfgeld be draagt minimaal vijf gulden. GEMEENTE BORSELE WIJZIGING HUISVUILROUTE IN VERBAND MET 2e PINKSTERDAG Op maandag 20 mei 1991 (2e Pinksterdag) wordt geen huisvuil opgehaald in Baarland, Bakendorp, 's-Heer Abtskerke, Hoedekenskerke en Kwaden- damme en de bijbehorende buitenroutes. Deze route wordt op woensdag 22 mei 1991 gere den. Ten overvloede vermelden wij nog dat het ge meentehuis op deze 2e Pinksterdag gesloten zal zijn. Voor ons benzine-servicestation zoeken wij een energieke, zelfstandige Wij denken aan iemand met een goe de algemene ontwikkeling, die bereid is, met veel inzet en enthousiasme, deze taak op zich te nemen. Leeftijd 20-25 jaar. Voorde juiste persoon bieden wij een interessante en afwisselende job. Inlichtingen en/of sollicitaties schrif telijk: SHELL-SERVICE STATION DE JONGE Patijnweg 100, 4461 LS Goes Tel. 01100-15508 GEMEENTE BORSELE De burgemeester van Borsele maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 18a van de wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan voor het bouwen van een tuinhuisje bij de woning Schoorkenszandweg 10 te 's-Gravenpolder. Het bouwplan is gelegen in het bestemmingsplan 'Buitengebied'. Het bouwplan is in strijd met genoemd bestem mingsplan, omdat de toegestane oppervlakte aan bijgebouwen wordt overschreden. In het kader van de procedure voor het verlenen van de vrijstelling wordt een ieder in de gelegen heid gesteld om ingaande 19 mei 1991 gedurende 14 dagen eventuele bezwaren tegen het verzoek om vrijstelling schriftelijk in te dienen bij burge meester en wethouders van Borsele. Postbus 1. 4450 AA Heinkenszand. Gedurende deze termijn liggen de op dit verzoek betrekking hebbende stukken voor een ieder ter gemeentesecretarie, bureau bouw- en milieuza ken, Stenevate 10 te Heinkenszand ter inzage. Heinkenszand, 18 mei 1991. De burgemeester voornoemd, ir. J. L. M. Mandos Keuze uit 20 modellen Wij hebben ook lage modellen in voorraad. Voor dames en voor heren. Ganzepoortstraat 2-4, 4461 JZ Goes - Tel. 01100-16008 - JJH - Aanmelden voor deelna me voor 6 september 1991 - Start lotenverkoop 3 okto ber 1991. Surprise prijs voor deelne mende verenigingen. - Prijzenpakket voor alle re gio's van meer dan 1.800.000,-. Hoofdprijs 10O.OOO,-, Voor de club zelf 80% winst op alle verkochte loten. Inschrijving staat open voor elke vereniging, die zich bezighoudt met vrijetijdsbesteding. De PZC zal de verenigingen graag helpen met raad en daad en publiciteit Schrijf voor aanmelding of om informatie naar: PZC, postbus 18, 4380 AA Vlissingen, o.v.v. GCA.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 50