VERZEKERINGSADVISEUR (M/V) U ADMINISTRATEUR REGIO ZEELAND ONDERLINGE HULP Full-time verkoper m/v Randstad heeft volop werk Uïtinh een winkel vol aktie bejaardenverzorgende «m ziekenverzorgende m/v 1e KAPPER OF KAPSTER C.q. BEDRIJFSLEIDER(STER) -ir randstad uitzendbureau EE3 WATERSCHAP WALCHEREN A. Een bedienings- medewerk(st)er B. Een elektrotechnisch medewerk(st)er OCEANWIPfl - scheepswerktuigkundigen - stuurlieden - matrozen OCEANWIDE DRINGENDE HERHAALDE OPROEP GROEPSLEERKRACHTEN haprt) INDUSTRIES B.V. 38 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 MEM ONDERLINGE HULP is een landelijke vereni ging; die al meer dan 50 jaar uitvaartverzekering en afsluit en uitvaarten 'in natura' verzorgt Bij Onderlinge Hulp zijn ruim 115 000 leden uit Nederland en de Nederlandse Antillen aangeslo ten. Onderlinge Hulp onderhoudt contacten met circa I00 uitvaartverzorgers in geheel Neder land. Onze leden zijn daardoor altijd verzekerd van een uitvaart naar wens. Ons hoofdkantoor in Enschede verwerkt grotendeels geautomatiseerd de administratieve gegevens van de aangesloten leden De belangstelling voor onze vefzekeringsvormen is groot. In dat kader besteedt Onderlinge Hulp veel zorg aan deskundige advisering en kwaliteits bewaking. Voor de handhaving van een even wichtig verzekerdenbestand zoeken wij een U adviseert kandidaat-verzekerden en zoekt bij hun individuele situatie de meest gunstige verze- keringsvorm. Tijdens de looptijd van de verzeke ring blijft u de contactpersoon. U rapporteert rechtstreeks aan de regio-inspecteur en voert regelmatig overleg met onze staf. Wi| vragen van u vooral een tactvol optreden en een flinke dosis enthousiasme. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling, maar is niet noodzakelijk. Na een interne opleiding gaat u zelfstandig aan de slag. Wij bieden u een gegarandeerd minimum jaarin komen, een premievrij pensioen en een maande lijkse onkostenvergoeding. Belangstellenden richten binnen 14 dagen hun handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae, voorzien van recente pasfoto, aan de heer K. Dol- lekamp, hoofd commerciële zaken. Een psycho logisch onderzoek kan een onderdeel zijn van de selectieprocedure. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de afdeling buitendienst Onderlinge Hulp, tel 053-838838 De Ruyterlaan 8, Postbus 3780, 7500 DT Enschede. Voor onze bekende horeca bedrijven „The Pub" en „The Game" in het centrum van Renesse zoeken wij op korte termijn: i^aulic Club ..The Pub": Barkeeper Lady Bartender Discjockey Leuke Hotte muziek voor jong en oud Beacliclub Discol heek ..The Game": Discjocltey Discoiiiuziek en top 40 werk Portier Voor bovengenoemde funkties, jaar- en/of seizoenbetrekking, zoeken wij representatieve en ervaren horeca mensen. Gezien de doelgroep waarop gericht wordt is een leeftijd tussen 25 en 40 jaar gewenst. Ten aanzien van de funktie van discjockey zoeken wij professionele en ervaren medewerkers, die de plaatjes aan elkaar praten. Het in het bezit hebben van een eigen recente platencollectie is gewenst. Voor inlichtingen: Bruha Horeca BV, t.a.v, hr. of mevr. Poll, Postbus 51, 4325 ZG Renesse, telefoon 01116-1796 of 01116-2500 Perry Sport is de grootste keten sportzaken in Nederland en de autoriteit bij uitstek op het gebied van kleding en benodigdheden voor alle aktieve sporters. Perry Sport kan dat echter-niet zonder de beste mensen. Daarom zoekt Perry Sport voor haar vestiging in Goes een voor de afdeling Textiel. 36 uur per week Je zult moeten voldoen aan de volgende verwachtingen: grote affiniteit met sport en rekreatie in de ruimste zin van het woord, ervaring in en enthousiasme voor de verkoop, uitstekende kontaktuele eigenschappen en het vermogen om als adviseur voor onze klanten op te treden, leidinggevende capaciteiten i.v.m. doorgroeimogelijkheden naar de funktie van afdelingsverantwoordelijke, opleiding MAVO/MDGO-Mode en Kleding/MMO/Detex, leeftijd tussen 18 en 25 jaar. Heb je interesse voor deze funktie? Schrijf dan je sollicitatiebrief, voorzien van pasfoto en curriculum vitae naar: Perry Sport, Oosteinderweg 247b, 1432 AT Aalsmeer, t.a.v. de Personeelsdienst. Verzorgingshuis Ebbe en Vloed, Washingtonstraat 2, 3255 VJ Oude Tonge, tel. 01874-1844 vraagt: een full-time gediplomeerd Indeling via rooster, wisselende diensten. Geboden wordt: - salaris en rechtspositie volgens CAO-bejaardentehuizen - een prettige werkomgeving Het verzorgingshuis is van algemene signatuur, biedt huisvesting aan 95 bewoners en ligt in de gemeente Oostflakkee. op het eiland Goeree Overiiakkee Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan de di rectie. GEVRAAGD: Voor inlichtingen: 01100-11402 na 18.00 uur: 01100-32642/01188-3495 of schriftelijk: Postbus 2051, 4460 MB GOES Vakantiewerkers m/v Wil je werken in de zomervakantie? Iedere woensdagmiddag kun je je laten inschrijven. Je moet dan wel het volgende meenemen: bank-/gironummer, fiscaal nummer, legitimatiebewijs en evt. een pasfoto. Informatie bij Margot Geijs of Rineke Jansen, tel. 01100-31 600, Goes, Piet Heinstraat 2b. Medewerker linnendienst m/v Voor een instelling in Goes. U bent verantwoordelijk voor het binnenkomende en uitgaande wasgoed en kleding. Deze opdracht is in dagdienst Informatie bij Margot Geijs of Rineke Jansen, tel. 01100-31 600, Goes, Piet Heinstraat 2b. Constructiebankwerkers/ C02-lassers m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Middelburg. U kunt zowel constructiebankwerk verrichten als C02-lassen. Kunt u alleen C02-lassen, dan zijn er ook mogelijkheden voor u. Informatie bij Jacqueline Boonman, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Depotmedewerkers m/v Uw taak zal bestaan uit sorteren van verf en olieresten en klein chemisch afval van huishoudens. Het werk wort verricht in 2-ploegendienst, indien u jonger bent dan 18 jaar, zijn er mogelijkheden voor dagdienst. Informatie bij Jacqueline Boonman, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Medewerker groenvoorziening m/v Voor een relatie op Zuid-Beveland zijn wij op zoek naar een ervaren kracht in de groenvoorziening. Eigen vervoer is vereist. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Laura Haddad of Gina Hindriks, tel. 01184-10 051, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Scheepswerktuigkundige m/v U bent in bezit van een B-diploma en andere geldige papieren. De werkzaamheden gaan in op 28 mei en betreffen werk op de machinekamer aan boord van een boot. De werktijden zijn onregelmatig. Informatie bij Laura Haddad of Gina Hindriks, tel. 01184-10 051, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Het Waterschap Walcheren is belast met de zorg voor de waterkeringen (duinen en dijken), het integraal oppervlaktewaterbeheer en de zuivering van afvalwa ter. De oppervlakte bedraagt ca. 20.000 ha, Het waterschap heeft onder meer in beheer 22 rioolpersgemalen, ca. 70 km rioolpersleiding en een rioolwaterzuiveringsinstallatie van 140.000/165.000 i-e. Bij het waterschap zijn circa 80 medewerkers werk zaam, verdeeld over een technische en een admini- stratieve dienst. Bij de technische dienst, zuiveringstechnische en werktuigkundige/elektrotechnische dienst van de afde ling waterbeheer, bestaan vacatures voor: Functie-eisen: - voldoende technische opleiding en ervaring om de in de functie-informatie beschreven werkzaamheden te kunnen uitvoeren (LTS-metaal of dergelijke); - rijbewijs B/E Functie-informatie: - het bedienen van installaties op de RWZI Walcheren: - het onderhouden van de zuiveringstechnische instal laties en het terrein van de RWZI Walcheren: - het onderhouden van rioolpersgemalen; - het bedienen van de pompinstallaties op de riool persgemalen; - het verhelpen van verstoppingen; - het ontluchten van de persleidingen; i- het assisteren bij reparatiewerkzaamheden; - tot de werkzaamheden behoren ook onderhouds werkzaamheden in rioolwaterkelders. Voor functie A wordt geboden: salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, overeen komstig functieniveau 5 (min. 2324,- max. 3344,- bruto, inclusief de salarisverhoging per 1 april 1991per maand) van BBRA 1984. Functie-eisen: - MTS elektrotechniek of VEV sterkstroommonteur; - kennis en ervaring op het gebied van elektronica; - rijbewijs B/E. Functie-informatie: - het verhelpen van storingen en het verrichten van klein installatiewerk; - het onderhouden van elektrotechnische installaties met onder meer plc-besturing; - het bijhouden van revisietekeningen; - om werkzaamheden uit te voeren dienen ook (afval) waterkelders te worden betreden. Voor functie B wordt geboden: salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, overeen komstig functieniveau 7 (min. 2835,- max. 3863,- bruto, inclusief de salarisverhoging per 1 april 1991per maand) van BBRA 1984. De brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantietoeslag. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelin gen zijn van toepassing. Het Waterschap Walcheren is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenrege ling (IZR). Nadere inlichtingen met betrekking tot voornoemde vacatures worden desgewenst telefonisch verstrekt door het hoofd van de afdeling Waterbeheer, ing. M. Rijk, telefonisch bereikbaar onder nummer 01180- 15751 of de heer J. H. F. Baart, hoofd van de zuiveringstechnische en werktuigkundige/ elektrotechnische dienst, telefonisch bereikbaar onder nummer 01181-71008. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven kunt u richten binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, aan het dagelijks bestuur van het Water schap Walcheren, Postbus 179, 4330 AD Middelburg onder vermelding van 'TDWB-A' respectievelijk 'TDWB-B'. 3 dfi ivfry r.v SHIP DELIVERY B.V. Badhuisstraat 148, Vlissingen Postbus 5014, 4380 KA Vlissingen Tel. 01184-14630. OSD B.V. verzorgt ten behoeve van diverse op drachtgevers projecten en personeelsmanagement. Wij hebben plaats voor: in alle rangen (MC, MA, MMplus) ook voor walfuncties in alle rangen (S1, S2, S3, SKAplus) met offshore ervaring Bent u geïnteresseerd in één van bovengenoemde functies, neemt u dan tijdens kantooruren contact met ons op. Masters in Manpower Manegement Het Bestuur van de Vereniging tot het Verstrekken van Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Krabbendijke vraagt m.i.v. het nieuwe cursusjaar —Voor twee volledige formatieplaatsen. —Wij zoeken collega's die, met overtuiging, bereid zijn om het Reformatorisch onderwiis gestalte te geven en zich in leer en leven willen richten naar Gods Woord en de Drie Formulieren van Enigheid. —Op grond van de huidige aanmeldingen groeit onze school D.V. in het komende cur susjaar tot 375 leerlingen (op de teldatum). —Sollicitaties naar een gedeelte van een formatieplaats zijn ook welkom. —Groep in overleg te regelen. Krabbendijke is een rustig dorp aan de Oosterschelde en heeft ongeveer 4000 inwo ners. Het kent geen huisvestingsproblemen en heeft uitstekende mogelijkheden voor 'eigen' Voortgezet Onderwijs. Is je interesserfjewekt en wil je vooraf eens komen kijken, maak dan even een afspraak met de directie. Inlichtingen worden graag verstrekt door de directeur, dhr. D. M. Bijl, tel. 01134-1846 (school), 1835 (privé) of door de adjunct-directeur, dhr. C. W. Beeke, tel. 2568, Sollicitaties zo spoedig mogelijk richten aan de secretaris, dhr. C J. Blok, Kruisbesse- straat 33, 4413 DA Krabbendijke. DE VESTE/DE BURCHT Prot. chr. school voor speciaal en voortgezet on derwijs voor de regio Tholen/St. Philipsland Het speciale van onze school krijgt een extra dimensie, door het zorgverbredingsproject met vijftien basisscho len in onze regio. Het bestuur van De Veste/De Burcht roept per 1-8-1991 belangstellenden op voor de volgende functies: 1. GROEPSLEERKRACHT (m/v) voor 40 uur. Deze collega werkt in de middenbouwgroep (6-9 jarigen). 2. GROEPSLEERKRACHT (m/v) voor 20 uur. Deze collega werkt in de V.S.O.-groep (12-18 jarigen). 3. GROEPSLEERKRACHT (m/v) voor 20 uur. Deze collega is inzetbaar in S.O.- en V.S.O.-groepen, maar zal zich hoofdzakelijk bezighouden met interne begeleiding en ontwikkeling. Tevens vragen wij t.b.v. het samenwerkingsverband Tholen/St. Phi lipsland een 4. ORTHODIDACTISCH MEDEWERKER (m/v) voor 20 uur. Deze collega zal in het kader van het project de sa menwerking met het basisonderwijs onderhouden en verder uitbouwen. Deze functie krijgt met name gestalte door: Ambulante hulpverlening aan bao-leerkrachten die in hun werk problemen ervaren met kinderen; begeleiden van leerlingen en leerkrachten, die be trokken zijn bij de varianten in opvang in het spe ciaal onderwijs. Vereisten voor de functies 1, 2, 3 en 4 - In het bezit van het dipl. spec, onderwijs of bereid zijn om de opleiding daartoe te gaan volgen. - Vanuit een positieve chr. levensovertuiging inhoud willen geven aan het werken met kinderen en collega's. Ten aanzien van functie 4 geldt bovendien - Ervaring in het speciaal/basisonderwijs. - Als onderwijsgevende met een speciale taak binnen het team aan De Veste als volwaardige collega kun nen functioneren. Sollicitatieprocedure Combinatie van functies mogelijk. In alle 4 de functies gaat het om een tijdelijke be noeming van 1 jaar. Informatie over deze 4 vacatures kunt u verkrijgen bij Gillis Geschiere (directeur), tel.nr. school: 01660-2284. Sollicitaties dient u vóór 1 juni a.s. te richten aan: Mevrouw H.M. Vroegop (secr. dagelijks bestuur), Abraham Crijnssensstraat 49, 4691 HW Tholen. Na selectie volgt in de maand juni een kennisma kingsbezoek aan de school, waarna een gesprek volgt met vertegenwoordigers van bestuur en per soneel. En v.w.b. functie 4 met een bestuurs- en personeels vertegenwoordiging uit de regio. HAPRO INDUSTRIES BV is een snel groeiende fabrikant van zonnehemels, zonnebanken en ski- en bagageboxen, welke over de gehele wereld verkocht worden. Binnen de Benelux is Hapro marktleider van deze produkten. Samen met de dochteronderneming in Duitsland zijn er momen teel ca. 65 personen bij Hapro werkzaam. Inverband met deze snelle groei zijn wij op zoek naar een: m/v Funktie-omschrijving: Samenstellen van financiële overzichten Verzorgen van periodieke management informatie Voeren van de boekhouding Calculeren van kostprijzen Coördinatie van personeelszaken Wij vragen: H.E.A.O.-BE of gelijkwaardige opleiding Goede beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse en Duitse taal Leeftijd: 20-25 jaar Wij bieden: Naast een prettige werkkring, een zelfstandi ge en boeiende funktie met doorgroeimoge lijkheden in een jonge dynamische organisatie. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan naar: Afdeling Personeelszaken Jufferswegje 12, 4421 JB Kapelle-Biezelinge. Evt. telefonische informatie: 01102-42610 Dhr. J.L.G. Krombeen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 38