vertegenwoordiger gemeente haprd BROEKHOFF VUURWERK B.V. GEBRO SPEELGOED B.V. pekaar& partners Hogeschool Zeeland Als leerling ziekenverzorgende m/v kies je voor een vak met toekomst schoonmakers/sters schoonmaker oproepkrachten tholen 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 18 MEI 1J importeur van het beroemde BVD-vuurwerk - groothandel/specialist in zomerspeelgoed zoekt wegens uitbreiding op korte termijn een (liefst ervaring met speelgoed) t.b.v. het rayon: Zeeland, N.-Brabant en Limburg. Voor deze functie vragen wij: - goede omgangsvormen - verantwoordelijkheidsgevoel - woonachtig binnen het rayon - rijbewijs (auto van de zaak) - kennis vreemde talen is een pré Wij bieden: - een afwisselende baan - veel zelfstandigheid - prima salaris en arbeidsvoorwaarden Inlichtingen over deze baan: G. Kooman - Ink. directeur Lantsheerstraat 13, Oostkapelle Tel.: 01188-1296 Zat.dag 18 mei/dinsdag 21 mei tussen 17.00 en 19.00 uur. Uw sollicitatie kunt u binnen een week richten aan: Postbus 12, 8250 AA DRONTEN Telefoon: 03210-14474 DCI is een jong en dynamisch bedrijf dat zich voor haar opdrachtgevers bezighoudt met de uitvoering van technische inspecties, fysische metingen en service aan en ontwikkeling van elektronische systemen. De uit te voeren werkzaamheden zijn over het algemeen bijzonder specialistisch van aard. Naast Nederland behoort geheel West-Europa tot het werkgebied Gezien de grote toename van de activiteiten roepen wij sollicitanten op voor de volgende functies: TECHNISCH INSPECTEUR m/v Voor het uitvoeren en begeleiden van fysische metingen en inspecties bij onze opdrachtgevers. Functie-eisen: - hogere technische opleidingen (HTS-Wtb) - goede communicatieve eigenschappen - goede beheersing van de Duitse en Engelse taal - bereidheid tot het verrichten van werkzaamheden op onregelmatige tijden Kennis van NDO-technieken strekt tot aanbeveling INSPECTIE MEDEWERKER m/v Voor het uitvoeren en assisteren bij uitvoeren van fysische metingen en inspecties bij onze opdrachtgevers. Functie-eisen: - Middelbare technische opleiding (MTS-Wtb) - Goede beheersing van de Duitse en Engelse taal - Bereidheid tot verrichten van werkzaamheden op onregelmatige tijden - Bereidheid tot het volgen van cursussen TELEFONISTE/TYPISTE m/v Voor het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden, receptiewerk zaamheden, type werkzaamheden en het bedienen van de telefooncentrale. Functie-eisen: - Goede typevaardigheid - Goede beheersing van de Engelse en Duitse taal - Kennis van WordPerfect 5.0 of 5.1 - Accuraat Uiteraard bieden wij uitstekende arbeidsvoorwaarden, die passen bij het niveau en het karakter van de funktie. Gelieve uw sollicitatie te richten aan: DCI t.a.v. de heer A. Hoogesteger Postbus 86. 4420 AC Kapelle Voor telefonische Inlichtingen: 01102-44110 accountants Ons kantoor is een middelgroot accountantskantoor, dat zich met gebruikmaking van moderne hulpmiddelen toelegt op de dienstverlening in het financiële vlak. Naast het verrichten van administratieve en accountancy-werkzaamheden worden aan onze relaties adviezen verstrekt- op bedrijfseconomisch en fiskaal-juridisch gebied. Hiertoe wordt samengewerkt met Pekaar Partners Belastingadviseurs. De provincie Zeeland en de aangrenzende gebieden in de provincies Zuid-Holland en Noord-Brabant gelden als werkgebied van onze organisatie. Het kantoor heeft vestigingen in Goes. Middelburg, Stellendam en Breda. Voor ons kantoor te Goes zoeken wij op korte termijn voor een part-time dienst betrekking, welke kan uitgroeien tot een full-time dienstbetrekking een ADMINISTRATIEF-MEDEWERKER (MN) Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat die tenminste in het bezit is van het MAVO-diploma, of dit binnenkort zal verkrijgen. Tevens is er op ons kantoor te Goes plaats voor een ASSISTENT-ACCOUNTANT (M/V) De beoogde kandidaat voor deze funktie is tenminste in het bezit van het diploma MEAO, aangevuld met praktijkervaring. Voor onze vestiging te Stellendam bestaat er een vakature voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Deze betrekking vereist een opleiding op HAVO-nivo. Daar ook het verrichten van typewerk tot het taken-pakket behoort, is het bezit van een type-diploma een voorwaarde. Ervaring met tekstverwerkingsapparatuur strekt tot aanbeveling. Het kantoor kent goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bij gebleken geschiktheid is de kans op promotie volop aanwezig. Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun sollicitatie schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelszaken van ons hoofdkantoor te Goes: i dNOvAA Postbus 98, 4460 AB Goes. Ill Hoger Economisch en Administratief Onderwijs Deze sector verzorgt het onderwijs voor circa 1.200 studenten in 5 studierichtingen (BE, CE, EJ, EL en CO). Het docentenkorps bestaat uit circa 60, overwegend jonge docenten. Met ingang van het cursusjaar 1991/1992 kan worden voorzien in de volgende vacatures: een docent(e) commerciële economie/algemene economie (normbetrekking van 38 klokuren per week) een docent(e) commerciële economie (38 klokuren per week vervanging wegens ziekte) een docent(e) bedrijfseconomie/bedrijfsadministratie (19 klokuren per week vervanging wegens ouderschapsverlof tot 1-3-1992) een docent(e) duits (19 klokuren per week vervanging wegens ouderschapsverlof tot 1-3-1992) een docent(e) frans (19 klokuren per week vervanging wegens zwangerschapsverlof tot 1-1-1992) Naast het verzorgen van circa 20 lessen per week bij een normbetrekking (circa 10 lessen per week bij een deelbetrekking) kunnen de te benoemen docenten onder andere worden belast met het ontwikkelen van de leerstof, modularisering, begeleiding van afstudeeropdrachten, stages, projecten, excursies, contractonderzoek en activi teiten in het kader van de internationalisering. Tevens wordt van hen verwacht, dat zij een bijdrage leveren aan de algemene onderwijskun dige ontwikkeling binnen de sector. Een eerstegraads onderwijsbevoegdheid is vereist, terwijl bedrijfs- en/of onderwijservaring in het hoger beroepsonderwijs zeer op prijs wordt gesteld. De Hogeschool Zeeland is een jong en dynamisch bedrijf, dat hogere beroepsopleidingen biedt in een plezierig leefklimaat. Er zijn studies mogelijk binnen he administratief- economisch, technisch, maritiem en operationeel technisch, sociaal en pedagogisch onderwijs en binnen het gezond heidszorg- en laboratoriumonderwijs. Post-HBO en contract onderwijs wordt ook verzorgd door de Hogeschool. De Hogeschool telt 325 personeelsleden en circa 3.000 studenten. Het College van Bestuur streeft ernaar meer vrouwen, gehandicapten en personen uit etnische minderheden te benoemen. Zij worden uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere inlichtingen over de genoemde vacatures kunt u inwinnen bij de adjunct-sectordirecteur van de HEAO, de heer A. Vermunt, telefoon (01184) 8 90 00. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn con form de rijksregelingen en de CAO-Eindhoven, (minimaal f. 3.315,-, maximaal f. 7.281,- per maand, bij een volledige betrekking). Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het College van Bestuur, t.a.v. de heer M.P.F. Haak, Personeelszaken, Edisonweg 4, 4382 NW Vlissingen. "jljs emeenteMiddelharnis Door uitbreiding van de formatie wegens toe name van het aantal leerlingen ontstaan met ingang van het cursusjaar 1991/1992 aan de samenwerkingsschool voor speciaal onderwijs (LOM) 'Het Kompas', Langeweg 112, Middel- harnis de volgende vacatures GROEPSLEERKRACHT M/V a. voor 40 uren per week b. voor 5 3/4 uren per week Door regeringsmaatregelen kunnen er nog wijzigingen komen in het aantal uren. Van de sollicitanten naar genoemde func ties wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden, waarbij voortgezette studie tot aanbeveling strekt; - over ervaring in het basis- en speciaal onder wijs beschikken; - bereid en in staat zijn om zich in teamver band in te zetten voor de verdere ontwikke ling van de school; - over goede contactuele eigenschappen beschikken; - een positieve instelling hebben ten aanzien van de samenwerkingsgedachte. Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen over de genoemde functies wor den verstrekt door de directeur van de school, de heer E.H. W. Blanke, telefonisch te bereiken onder de nummers 01870-3625 (school) en 01870-6046 (privé). Belangstellenden worden hiermee uitgeno digd om binnen twee weken na het verschij nen van dit blad te solliciteren. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Middel- harnis, p/a postbus 1, 3240 AA Middelhar- nis. Verpleeghuis DER BOEDE in Koudekerke biedt verzorging aar dagbehandeling met 24 plaatsen ei verzorgingshuizen in de regio zijn t ongeveer 370 bewoners. Verder is er een afdeling een dependance voor 60 bewoners. Met diverse samenwerkingsverbanden. 2órgplannen per bewoner, huiselijkheid e speerpunten van het beleid betrokkenheid van de familie zijn belangrijke De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voorde ongeveei 1450 bewoners/patiënten. In totaal werken er ruim 2200 m STICHTING VERPLEEG- EN j RUSTHUIZEN ZEELAND Boeiend werk Als ziekenverzorgende maak je deel uit van een team, waarvan jij degene bent die dagelijks het dichtst bij de bewoners staat Als steun en toeverlaat zie jij als geen ander wanneer de bewoners hulp nodig hebben. Op de afdeling heb je contact met andere collega's, zoals activiteitenbegeleiders, fysiotherapeuten, het maatschappelijk werk en artsen, en vooral met de familie van de bewoners. Jouw vak? Bij ons kun je de inservice-opleidmg volgen die op 2 en 16 september 1991 start Het is mogelijk een kamer te huren in onze personeelsflat. Hoe ziet de opleiding eruit? Je begint met een voorbereidende periode van 30 weken waarin je les krijgt en stages loopt Zo krijg je alvast een indruk van je toekomstige baan In deze periode krijg je een zakgeld van 495,- bruto per maand. Hierna komje in dienst van het verpleeghuis en volg je een leerperiode van 52 en een van 48 weken. Het maandsalaris bedraagt dan 1.326,- respectievelijk 1.565.- bruto per maand Na afloop van je opleiding heb je een waardevol en erkend diploma, waar je gemakkelijk mee aan de slag kunt Wat zijn de toelatingseisen? Je bent tenminste 16 jaar en acht maanden bij aanvang van de opleiding. Verder ben je in het bezit van het diploma MAVO, INTAS, LBO (tenminste twee vakken op C-niveau, waaronder één theoretisch vak) of een gelijkwaardige opleiding. Belangstelling? Wil je meer weten over de combinatie van werken en leren, de opleiding, het salaris, bel dan met Hans de Koning, personeels consulent, telefoon 01185-4000 Je schriftelijke sollicitatie kun je bjnnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeels zaken van de Stichting Verpleeg en Rust huizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van "Der Boede". Simons Schoonmaakbedrijf Dampoortstraat 12, 4332 AV Middelburg telefoon 01180-25188 Wij hebben plaats voor voor de vroege ochtend- middag- en avonduren. Tevens hebben wij plaats voor een in bezit van rijbewijs voor de avonduren. Ook hebben wij een tekort aan Gaarne uw reacties van ma. t/m vr. van 08.30 uur t/m 16.00 uur. Telefoonnummer 01180-25188. Adres gemeentehuis Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk bng: nr. 28.50.08.315 telefoon: 01666-8200 telefax: 01666-3553 Bij de gemeentelijke openluchtzwembaden te Tholene Sint-Maartensdijk kan voor dit seizoen (38 uur p.» worden geplaatst een assistent-badmeestei toezichthouder m/v Vereisten: Het bezit van of studie voor het diploma zwemonderwijs dan wel beschikken over een goede zwemvaardigheni; zo mogelijk over praktische ervaring. Taak: Eventueel belast zijn met het geven van zwemondero: aan schoolkinderen en particulieren: het houden toezicht en het verrichten van andere voorkomen; werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de sportamï naar, de heer P. van dér Vlies, tel. 01666-8315 (tijde kantooruren). Zij die belangstelling hebben voor deze functie woip verzocht hun sollicitatiebrief te richten aan het colleger burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 4695 CE Sint-Maartensdijk, binnen 10 dagen na versr ning van dit blad HAPRO INDUSTRIES BV is een snel groeiende fabrikant van zonnehemels, zonnebanken en ski- en bagageboxen, welke over de gehele wereld verkocht worden. Binnen de Benelux is Hapro marktleider van deze produkten. Samen met de dochteronderneming in Duits land zijn er momenteel ca. 65 personen bij Hapro werkzaam. In verband met onze snelle groei zijn wij op zoek naar: doniüurg urg De Dorint Hotelgroep voert het management over een uniek recreatief project, bestaande uit: een luxe camping met 560 plaatsen een park met 150 exclusieve bungalows een tropisch zwemparadijs met kuurcentrum een sportcentrum restaurants, bars en conferentie-ruimte. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijk: part-time Medewerker <m/v) huishoudelijke dienst Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór I juni richten aan: „Vakantiepark Hof Domburg", Schelpweg 7, 4357 RD Dbmburg. Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen niet de afdeling huishouding, tel,nr. 01188-3210, vragen naar mevrouw Oosterhuis. Administratief medewerker/ Telefoniste m/v Funktie-omschrijving: Aannemen van de telefoon Verrichten van correspondentie in verschillende talen Verrichten van diverse lichte administratieve werkzaamheden Wij vragen: Schoevers telefoniste/receptioniste, M.E.A.O. of gelijkwaardige opleiding Leeftijd: 18-22 jaar Goede beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse, Duitseen Engel se taal Enthousiasme en accuratesse Medewerker technische dienst en entwikkeling m/v Funktie-omschrijving: Installeren en monteren van professionele bruiningsapparatuur Onderhouden van machines Verrichten van reparaties, installatiewerk zaamheden en verhelpen van storingen Wij vragen: MTS-elektro Leeftijd: 20-25 jaar Goede inzet Produktie-medewerkers en Montage-medewerkers m/v Op onze modern uitgeruste metaalafdeling Een gedeelte van onze produkten wordt op wordt voornamelijk gewerkt met CNC ge- onze eigen montage-afdeling in elkaar gezet, stuurde machines, zoals een kantbank, pons- nibbelmachine, afkortautomaat, lasrobots e.d. Werkzaamheden: Het zelfstandig bedienen - na een korte interne opleiding - van deze machines. Wij vragen: Werkzaamheden Het zelfstandig monteren van autodakkoffers en zonnehemels na een korte inwerkperiode. LBO-opleiding, bijvoorbeeld LTS Positieve instelling Goede inzet Netjes kunnen werken Voor alle funkties bieden wij: Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan naar: Een prettige werksfeer in een jonge dynamische organisatie Afwisselend werk Een leuk salaris INDUSTRIES BV Afd. Personeelszaken Jufferswegje 12, 4421 JB Kapelle-Biezelinge Evt. telefonische informatie: 01102-42610 Dhr. J.L.G. Krombeen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 36