Vriesekoop bedankt voor Oranje Succesvolle aftrap van de Zeeland Sportmaand Mei f 1 Frans Maas waagt de sprong Biezentrappers 1 wint bekerfinale Profvoetbal in VS is bijna failiet sport 18 Niemand in en rond ploeg heeft gevoel voor topsport Jan Timman naast Kasparov en Karpov Bekerfinale zaalvoetbal Stormvogels blijft in landelijke derde klas W» M Rotterdamse kroegen dicht op dag EC-finale Zeeuwse dames tegen de Belgische selectie sport op tv ZATERDAG 4 MEI 1991 CH1BA (ANP) - De tijdbom die al lang onder de Nederlandse ta feltennisploeg tikt. is vrijdag bij de wereldtitelstrijd in Chiba tot ontploffing gekomen. Be langrijkste slachtoffer was Bel- tine Vriesekoop. Na een dag vol emoties kondigde de 29-jarige vedette haar afscheid van het nationale team aan. „Ik sla geen bal meer Ln naam van Oranje", verklaarde Vriese koop, zichtbaar ontdaan. „Ik denk zelfs, dat ik helemaal met tafeltennis stop. Ik zeg dit be slist niet in een opwelling. Zo'n puinhoop als dit WK heb ik nog nooit meegemaakt. Ik word be handeld als een beginneling. De grenzen zijn bij mij heel ver over schreden." Vriesekoop wist donderdag avond laat al, dat ze na het WK zou bedanken voor Oranje. Een telefoontje van teamleider Piet Römgens, door de Nederlanders in Chiba nauwelijks serieus ge nomen. deed voor de voormalige Europese kampioene de deur dicht. Römgens was verbolgen over een krantenartikel. Hij ver dacht Vriesekoop ervan infor matie te hebben doorgespeeld naar een journalist, die al enige jaren vertrouwensman is van Vriesekoop. Römgens verzocht de speelster, die uit diepe slaap was gewekt, met klem zich voor taan te onthouden van negatie ve opmerkingen. Nauwelijks be komen van de schrik, werd Vrie sekoop opnieuw uit bed getrom meld. Perschef Wim van Haaste ren wilde haar het speelschema voor de volgende dag nog even overhandigen. Na een serie ver wensingen achtte de pr-man het raadzaam het papiertje maar onder de deur te schuiven. „Dat waren voor mij de drup pels. die de emmer deden overlo pen", sprak Vriesekoop. „Vrij wel niemand in en rondom de Nederlandse ploeg heeft gevoel voor topsport. Men eist van mij een professionele houding, maar door de slappe en truttige bege leiding ga je je vanzelf als ama teur gedragen. In een dergelijk klimaat, met tal van onbenullige regels, kan en wil ik niet meer functioneren. Daarvoor heb ik te veel meegemaakt. Ze hebben lang genoeg misbruik gemaakt van mijn incasseringsvermo gen." Tegen wil en dank won Vriese koop vrijdagochtend de eerste ronde van het individuele toer nooi van de Dèense Toelhoj. Ze maakte een wanhopige indruk. Wegwerpgebaren werden afge wisseld met forse scheldpartij en. tegen zichzelf en haar omge ving. Na het duel barstte Vriese koop in snikken uit. Coach Du- san Tigerman en mevrouw Römgens, de echtgenote van de omstreden teamleider, kregen haar niet tot bedaren. ..Het had me met uitgemaakt als ik die partij had verloren", zei Vriese koop later. „Die Deense was ech ter zo zwak, dat ik niet kon ver liezen." Twee uur later was Vriesekoop haar emoties opnieuw niet de baas. Ze kon het geestelijk niet opbrengen met Mirjam Hoo- man-Kloppenburg, met wie ze al zes dagen geen woord meer wis selt. te dubbelen Vlak voor het begin van het duel tegen een Nieuwzeelands duo stortte ze in. Als een zielig hoopje mens zat Vriesekoop op de vloer in het spelerskwartier, omnringd door technisch directeur Jan Vlieg en fysiotherapeut Peter var Schie. Na enkele minuten verliet ze ontredderd de zaal. Het dramatische incident on derstreepte het definitieve ka rakter van de breuk tussen Vrie sekoop en Hooman. die haar ri vale en partner geen blik waar dig keurde. „Alle opgekropte ge voelens kwamen op dat moment naar boven", verklaarde Vriese koop, die in de derde ronde van het enkelspel werd uitgescha keld door de Chinese Gao Jun.. ..Ik vroeg mij af wat ik had mis daan. Ik ben destijds weer gaan spelen voor mijn plezier. Om de ze belachelijke situaties heb ik beslist niet gevraagd. Dat is ta feltennis me niet meer waard. Vriesekoop stopte na de Olym pische Spelen van Seoul in 1988 abrupt met topsport. In maart 1990 keerde de tweevoudige Top 12-winnares. verlost van haar veeleisende coach Gerard Bak ker, terug in het internationale circuit. Eind vorig jaar won Vrie sekoop de open Roemeense ti tel. Bondscoach Vlieg heeft in Chiba het onheil zelf over zijn ploeg af- Het koppel Frans Maas en Yvonne Lokers foto Willem MierasI GOES - Verspringer Frans Maas. die sinds enige tijd in Goes woont, is gisteren met de Goese Yvonne Lokers getrouwd. In het Goese stadhuis werd het huwelijk voltrokken. De 26-j arige atleet heeft een beste prestatie van 8.11 meter achter zijn naam heeft staan. Hij bemachtigde in 1988 de Europese indoortitel. hij werd derde op het EK-indoor in '89 en Frans Maas veroverde eveneens een bronzen medaille outdoor in 1990. AMSTERDAM (ANP) - Jan Tim man bezet na de tweede ronde van het internationale toernooi in Amsterdam de gedeelde vier de paats. De Amsterdammer staat op gelijke hoogte met Ga ry Kasparov. Anatoli Karpov en John van der Wiel. Timman dankt die positie aan de zege. die hij gisteren op de IJslander Johan Hjartarsson behaalde Kasparov en Karpov kwamen tot een remise. De we reldkampioen deelde het punt met Goerevitsj; zijn naaste ri vaal moest Kortsjnoi een halfje toestaan. De ranglijst van het sterk bezet te toernooi wordt aangevoerd door de Brjt Short, die aan zijn zege in de ópeningsronde een re mise tegen Van der Wiel toe voegde. Ljubejevic en Salov heb ben een punt en nog een hang- partij tegoed Amsterdam. Internationaal toer nooi, tweede ronde. Kasparov iSovi - Goerevitsj (Bel» 1/2 - 1/2, Salov (Sov) - Ljubojevic (Joe) afg. Karpov (Sovi - Kortsjnoi (Zwi) 1/2 - 1/ OOSTBURG - De zaalvoetbal teams van Broodje Ben/De Rid der (Terneuzen) en Rosario (Middelburg) spelen op dinsdag 14 mei in Oostburg de Zeeuwse bekerfinale. Het duel in de sport hal De Veerhoek begint om 20.00 uur. 2. Timman (Nedi - Hjartarsson iIJsl) 1-0, Van der Wiel (Nedi - Short (GBn 1/2- 1/2 Stand 1 Short 1 1/2 punt, 2. Ljubojevic en Salov 1 1. 4 Kar pov, Kasparov, Timman en Van der Wiel 1.8 Goerevitsj, Hjartarsson en Kortsjnoi 1/2. WESTKAPELLE - Na de degra datie in de zaal èn op het veld naar de afdeling, liep het bijna afgelopen korfbalseizoen voor Stormvogels op een complete mislukking uit te draaien. Gisteren kreeg secretaris Joost van Rooyen van de Walcherse vereniging echter goed nieuws van de hoofdcommissie wed strijdzaken van het Koninklijk Nederlands Korfbalverbond (KNKV). De degradatie in de zaal werd ongedaan gemaakt. Doordat twee ploegen zich had den teruggetrokken hoefden de beste nummers voorlaatst uit de competitie niet te degraderen, luidde de telefonische medede ling uit Bunnik. Stormvogels blijft door die beslissing het vol gende zaalseizoen in de landelij ke derde klas. „Nu nog een der gelijke mededeling voor het veld", reageerde een gelukkige Van Rooyen. KAPELLE - In sporthal Groenewoud te Kapelle heeft het vrouwen zaalvoetbalteam van Biezentrappers 1 met 7-6 gewonnen van Bie zentrappers 3. Daarmee is Biezentrappers I bekerkampioen van Zeeland geworden. Biezentrappers 1dat bestaat uit voetbalsters van de regio De Beve- landen nam in de eerste helft een 5-4-voorsprong. Vooral Janita Da- vidse was zeer goed op dreef Zij nam vier doelpunten voor haar reke ning Het andere doelpunt van Biezentrappers 1 kwam van de voet van Iram de Witte. Het team van Biezentrappers 3 is geheel opgebouwd uit speelsters uit Zeeuwsch-Vlaanderen Halverwege de eerste helft keken de Zeeuws-Vlaamsen tegen een achterstand aan van 4-0 Wanda Zee- gers verkleinde met 4-1 en 4-2 de achterstand, maar telkens vergroot te Biezentrappers 1 toch weer te vergroten. Ilse Vogelaar bracht vervolgens de stand op 5-3. waarna Wanda Zee- gers opnieuw voor Biezentrappers 3 scoorde 5-4. Na de rust maakte Marleen Willeboordse er 6-4 van en was Janita Davidse er heel snel bij om een naar het leek definitieve bres te slaan. Maar via twee doelpunten van Tamara van Boven kwam Biezen trappers 3 nog heel dicht bij: 7-6. Daar bleef het echter bij. Biezen trappers 1 mag door dit resultaat Zeeland vertegenwoordigen in de landelijke bekerfinale. Maar de twee ploegen zijn overeengekomen dat in die finale de beste speelsters van Biezentrappers 1 en 3 uit zullen komen. Gedeputeerde G. de Vries-IIommes toont zich een geoefend schutter (foto Willem Mieras GOES - De samenwerking tus sen sport en toerisme liep gis teren als een rode draad door de openingsmanifestatie van Zeeland Sportmaand Mei. Dat kwam naar voren uit de woorden van: Ton Kienhuis, secretaris van de Zeeuwse Sportraad, de heer J. T. La- port, gemeenteraadslid van Goes, mevrouw G. de Vries- Hommes, gedeputeerde van onder anderen toerisme en sportzaken en Rudie ter Hei de, directeur van de Provin ciale VVV. „In de nota provin ciaal sportbeleid 1989 werd voor de eerste keer nadrukke lijk aandacht gegeven aan de relatie tussen sport, recreatie en toerisme. Het past bij de dynamiek van sport en toeris me dat het eerste produkt van deze samenwerking vandaag al officieel van start gaat", zei De Vries-Ilommes in haar speech tijdens de opening van sportmaand mei in het sport centrum van Goes. „Beide sectoren kunnen van elkaar profiteren", zei de gede puteerde die sinds 16 april sportzaken in haar portefeuil le heeft. Daarmee doelde ze op de opkomst van de doe-vakan- ties. waarbij deze Sportmaand ook voor vakantiegangers een verrijking kan betekenen door zelf actief mee te doen aan sportieve evenementen. De Vries-Hommes blijkt er een groot voorstander van te zijn dat dit initiatief een vervolg krijgt. „Je kan pas zeggen of een evenement het gewenste effect teweeg brengt, als het twee of drie keer is herhaald Bovendien verdient de sport het om meer in de belangstel ling te komen, omdat het voor veel mensen de ideale tijdsbe steding is." Spannend Toch hebben de organisatoren van de Sportmaand Mei. de Zeeuwse Sportraad, de pro vinciale WV en de provinciale overheid, spannende momen ten in hun voorbereiding ge kend. „We kregen pas in de tweede week van januari te ho ren dat het evenement door kon gaan. De provincie garan deerde ons een bedrag van één ton. Dat was weliswaar precies een ton minder dan we hadden aangevraagd, maar toch durfden we het aan. Met sponsorgelden, die we alle maal in promotionele activi teiten hebben gestoken, heb ben we de leemte opgevuld", zei Theo Struys, consulent van de Zeeuwse Sportraad. Ton Kienhuis vulde aan: „We heb ben onder zware stress ge werkt. Maar we zijn er klaar voor." In een gemoedelijke sfeer kreeg de opening een vervolg. De aanwezigen konden zien hoe met enkele hulpmiddelen een stel professionele klim mers een steile wand in de sporthal bedwong. Maar voor al om het actief sporten te pro moten -dat is ook een van de doelstellingen van De Sport maand- konden geïnteresseer den ook zelf tegen de wand klimmen. Zo konden ook ve len de verleiding met weer staan zelf de pijl en boog te hanteren. Met een parachute-sprong zou de Sportmaand Mei officieel geopend worden. Maar omdat er teveel wind stond, werd die spectaculaire activiteit afge last. G. de Vries-Hommes en Monique van de Sabben, win nares van de tekenwedstrijd waaraan 300 leerlingen van het basisonderwijs hadden meegedaan, kregen toen de eer om met behulp van een pijl en boog een doek weg te schie ten, waarachter het logo van de sportmaand Mei schuil ging. Improvisatietalent De organisatoren weten dat ze deze maand een groot beroep moeten doen op hun improvi satietalent. Ton Kienhuis: „Ria Visser kan wegens privé- omstandigheden niet aanwe zig zijn op het symposium jeugdsport (dat op 14 mei wordt gehouden). Voor haar - Ria Visser zou als voorzitter optreden- hebben we een waardige vervangster gevon den. De atlete Olga Comman deur heeft toegezegd in Hein- kenszand aanwezig te zijn." Kienhuis maakte bekend dat voor het slotgala op 31 mei drie sporters in aanmerking komen voor de aanmoedi gingsprijs van Zeeuws talent. Dat zijn: turner Piet de Haze uit Goes, atlete Monique Schipper uit Zierikzee en Ste phanie Rottier uit Sint-Jan steen. geroepen De geplaagde Gronin ger beschouwde het als een ere zaak het gebrouilleerde duo sa men achter de tafel te brengen, de hevige irritaties en diepe me ningsverschillen onderling ten spijt. De kwalijke afloop van de geforceerde wapenstilstand was voor Vlieg enorme afknapper „De menselijke factor blijft moeilijk inschatbaar", verzucht te hij. Het conflict spitste zich de laat ste dagen toe op een controverse met Vriesekoop die zich van geen kwaad bewust was. Voor de Amsterdamse studente heeft Hooman voorgoed afgedaan. „Wat denkt ze wel? Ze voelde zich vorige week door ons in de steek gelaten, terwijl het juist andersom is. Zij heeft door haar rare gedrag met Kantebeen het landentoernooi voor Nederland verpest. Ze heeft bij dit WK pre cies eén wedstrijd gewonnen en toch durft ze iedereen oog la chend onder ogen te komen." Hooman en Kantebeen reageer den nuchter. „Over Bettine wi- len we niets zeggen", zei het in Chiba onafscheidelijke duo. De naïeve Hooman toonde weinig begrip voor de zenuwinzinking van Vriesekoop. Individucel toernooi Vrouwen, eerste ronde: Vriesekoop (Ned) - Toelhoj (Den22-20 21-13 20-22 21-16. Hooman (Ned) - NiemineniFin) 21-3 21-12 21-17, Noor (Nedi - Hansen (Den) 22-20 21-19 12-21 21-19. Kasalo- va (Tsj) - Keen (Ned) 19-21 21-18 21-16 21-17. Tweede ronde: Vriesekoop (Nedi - Ciosu (Roe' 21-11 16-21 21-16 14-21 21-16, Frelih (Joei - Hooman iNed) 21-14 21-16 21-17. Hoshino iJap) - Noor (Ned) 21-10 16-21 21-8 19-21 21-7; derde ronde Gao Jun (Chi) - Vriese koop 21-13 21-15 21-18. Dubbel: Keen/Noor (Nedi - Lelannic/ Derrien (Fra) 21-19 21-14. Li/Goldie (NZ1) - Hooman/Vriesekoop (Ned) 3-0 (Hooman/Vnesekoop geven opi. Mannen, eerste ronde: Haldan (Ned) - Kedar (Isr) 21-13 21-6 21-14, Heister - Qian (Oos) 15-21 21-16 17-21 21-11 21- 17. Matsushita iJapi - Keen (Ned) 12- 21,21-16 22-20 21-14. Tweede ronde: Xie (Kor) - Heister (Ned) 21-17 21-23 21-18 21-16 Mannen, tweede ronde: Xie (Chi) - Heister (Ned) 21-17 21-23 21-18 21-16, Haldan (Ned) - Nannoni (Ita) 15-21 19,-21 21-14 21-15 21-19. Dubbel: Sonnet/Cabrera (Bel) - Hal- dan/Heister (Ned) 3-0 (Haldan/Heis- ter geven op). Franz/Wosik (Dui) - Keen/Mol (Ned) 13-21 21-17 23-21 Gemengd-dubbel, tweede ronde: Chu/Kim (Kor) - Mol/Noor 21-15 21- 12, Heister/Vriesekoop - Casares/Ba- dia (Spa) 22-20 21-15, Kim/Yu (Kor) - Keen/Keen 21-14 21-12; derde ronde: Kang/Suk (Kor) - Heister/Vriesekoop 11-21 21-14 22-20 ROTTERDAM (GPD) - Cafe-ei- genaren in het centrum van Rotterdam hebben gisteravond besloten hun zaken dicht te hou den, als op woensdag 15 mei de Europa-Cupfinale tussen Bar celona en Manchester United wordt gespeeld in de Kuip. De cafébazen voelen er niets voor hun zaken 'kort en klein' te laten slaan door uitzinnige voet balsupporters, deelde woord voerster R. Wiedouw na afloop mee. Wel hoopt zij vurig, dat bur gemeester Peper alsnog de fina le in de Kuip zal verbieden. Een dag lang de zaak gesloten hou den, kost een gemiddelde hore- ca-exploitant in de Rotterdam se binnenstad flink wat omzet. Vernielingen kosten echter veel meer. De belangrijkste overweging om op 15 mei dicht te gaan, is dat de politie niet de garantie kan ge ven dat zich geen supportersrel- len in de Rotterdamse binnen stad zullen voordoen. Vorige week al verklaarde PvdA-gemeenteraadslid R. van Middelkoop dat de finale in Rot terdam niet mag doorgaan, als daar meer dan vijfhonderd po litieagenten voor nodig zijn. gens mededelingen ten stad ze valt echter niet te verwaeh dat burgemeester en weth ders nog terugkomen op toezeggingen aan de UQ Mochten veel hooligans Manchester United al op d dag 14 mei aankomen, dan zal horeca zelfs vanaf dat mon* al de deuren gesloten houden Commandocentrun De politie richt in het Stadi Feyenoord een nieuw com® docentrum in om de voetbals porters nog beter in de gaten houden. Het commando» trum, boven het ere terras, bii uitzicht op het veld en het vo plein en zal bij de Europa C Il-finale tussen ManchesterU ted en Barcelona voor het et worden gebruikt. In de nieu ruimte staan videocamera's! gesteld. Op dit moment heeft de poli een portakabin op het voorpli van de Kuip staan. De direc van het stadion wil daar van Het nieuwe commandocentn wordt uitgetest bij de wedsti Feyenoord-Vitesse op Hem vaartsdag. NEW YORK (SID) - Het voetbal in de Verenigde Staten nadert zijn bankroet. Het komende weekeinde gaat het tweede sei zoen van de vorig jaar opgezette professionele competitie van start. Van de 22 clubs zijn er nog negen overgebleven. De rest is failliet. Door de samenvoeging van twee regionale afdelingen ontstond vorig seizoen de nationale prof competitie, georganiseerd bui ten de officiële voetbalbond om. Er kwam weinig van terecht. Ge middeld kwamen 2500 toeschou wers op een wedstrijd af. Dat was veel te weinig. Meer dan de helft van de clubs trok zich noodgedwongen terug. Koploper in het klassement van bezoekerstotalen was Condors uit Arizona. De club kreeg bij zijn thuiswedstrijden ongeveer 5000 man op bezoek. Deson danks sloten de Condors het jaar af met een verlies van bijna 800.000 gulden. Slechts door de komst van een nieuwe eigenaar werd de vereniging van de on dergang gered. De algemene verwachting is dat op 28 september, als de landelij ke finale wordt gespeeld, de „A- merican Professional Soccer League" (APSL) definitief wordt opgeheven. Dat is een forse streep door de rekening van de wereldvoetbal- federatie, de FIFA. De overkoe pelende instantie had gehoopt dat er juist in 1992 een aanvaard bare betaalde competitie in de Verenigde Staten zou worden opgezet. Op basis van onder meer die verwachting kregen Amerikanen de organisatie r de wereldtitelstrijd in 1994 u gewezen. Adopteren De Amerikaanse voetbalbo heeft zijn bedenkingen over initiatieven van de APSL. De ficiele organisatie voelt er nig voor de professionele takt de sport te adopteren. De be wil zelf een landelijke competi opzetten. Voorlopig is daan echter weinig terecht gekora „We zullen meer initiatief 2 men", verklaarde een woei voerder. Toyle, afgevaardige van APSL, ziet daarvan niets i rechtkomen. „Voor profess neel voetbal is de Verenigde St ten van ons afhankelijk. Wen len ons de komende jaren doe gaan met ons werk. In 1992 sts ten we de competitie met ploegen. De expansie zal zich de volgende jaren voortzetten Nu nog is het passen en mei om een aanvaardba'ar speelpl in elkaar te zetten. De nes deelnemers worden opgespit in twee groepen. Ze zullen 0 wedstrijden moeten afwerk tegen clubs uit Colombia enC nada, anders zijn er tegens ders te weinig. Aan het einder de rit moeten ze allemaal 21 m strijden hebben gespeeld. Dei sultaten van de duels tegen b tenlandse ploegen tellen n voor de strijd om het ka; pioensschap van de Verenig Staten. MIDDELBURG - Vandaag (zaterdag) worden er in 's-Heerenho enkele promotie-activiteiten gehouden voor het meisjes- en dan* voetbal. Om 11.00 uur verzorgt international Vera Pauw eem monstratietraining met de Zeeuwse meisjesselectie onder 15 jai Om 12.45 uur speelt de Zeeuwse meisjesselectie onder 17 jaari wedstrijd tegen Middelburg Cl en aansluitend, om 14.30 uur, wa er een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld tussen de Zeeuwsei messelectie en het Belgische nationale elftal. Voor het Zeeuwse dameselftal hebben de volgende speelsters 1 uitnodiging ontvangen: Miranda Bekenes, Karin van Leeuwen,M linda Verhoeve, Josca Lamper en Jolanda Bosselaar van KloetiQ Irma de Witte, Anja Boogaard van Oostkapelle; Ella Kerkhove,! ringe Vogel en Monique Baljeu van Vlissingen; Wanda ZegersiT neuzense Boys), Monique Berrevoets (WIK), Josca Goudzwaard Jacqueline Biersteker van Yerseke, José Verhage (Serooskerë Liesbeth Noya (Jong Ambon) en Margot Capelle van WIK. r Zaterdag 10.00-10.30 EURO: Motorsport 10.30-11.00 EURO: Big Wheels!! 11.00-11.30 EURO: World league American football. 11.30-12.00 EURO: World sports spe cial. 11.55-12.40 BBC 1: WK snooker. 12.00-21.00 EURO: Open tennistoer nooi van Madrid, WK ijshockey groep A vanuit Finland, BOC round the world yacht race en International motorsport. 14.15-18.10 BBC 1: Grandstand met o.a. Rugby (Pilkington cup, finale), Paardenkoersen te Haydock en WK Snooker voor profs te Sheffield. 15.30-18.30 Did 2: Sport extra, met WK Tafeltennis (enkelspel en dames en heren dubbel vanuit Japan» en WK IJshockey 17.20-17.30 Ned 2: Schaken, verslag van het SVB-Schaaktoemooi in Am sterdam 17.40-18.40 BBC 2: Paardesport: Bad minton Horse Trials. 18.00-18.10 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.15-19.00 Did 1: Sportschau 18.40-20.15 BBC 2: Snooker 19.00-20.15 RTL Anpfiff voet bal-show 21.00-00-00 EURO: Ringside boksen 22.05-23.20 Did 2: Das aktuelle Sport-Studio 23.05-00.30 BBC 2: Snooker 23.45-00.05 BBC 1: Sport. 00.00-03.00 EURO: World league American football: Barcelona Dra gons-Birmingham Fire. 00.25-00.55 BRT 1: Sport op zaterdag. 03.00-04.00 EURO: Australisch voet- Zondag 10.00-11.00 EURO: Trans Wo Sport. 11.00-12.00 EURO: Paardesport 12.00-12.30 Ned 2: Voetbal Plus c gazine. 12.00-19.00 EURO: Ringside boö Open tennistoernooi van Madnd.1 zeilen, internationale kampld schappen ritmische gymnastiek paardesport. 14.55-18.00 BBC 2: Sunday stand: met snooker, motorsport paardesport. 15.05-17.00 Did 1: Tennis: Interna: nale Duitse kampioenschappen n mannen vanuit Hamburg. 16.55-17.50 Ned 3: Studio Sport rus (Daviscup) en WK tafeltennis 17.15-18.10 Did 2: Die Sport-Rep» ge. met Bundesliga-voetbal én 1 worstelen 18.00-19.00 BBC 2: Rugbv Special 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-19.55 Ned 3: Studio Sport. 19.00-19.30 BRT 1: Sportweekend 19.00-19.35 BBC 2: Snooker: WK 19.00-22.00 EURO: World leaf American football 19.45-20.30 BRT 1: Sportweekenc 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-T(

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 18