a DELTA INSTITUUT VOOR HYDROBIOLOGISCH ONDERZOEK technisch beheerder (m/v) Oproepkrachten Beveiligingsbeambten m/v PROVINCIE ZEELAND INFORMATIE-ANALIST/ BEHEERDER DATABASE GROEPSLEERKRACHT (m/v) PROJECTLEIDER/ FUNCTIONARIS m/v Randstad heeft volop werk ->r randstad uitzendbureau groepsleerkracht m/v PERSONEEL 2x Ie kapper m/v 4x 2e kapper m/v 2x leerlingkapper m/v delta consult Activiteitenbegeleid(st)er die het leuk vindt om met bejaarden te werken 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 APRILjj DIHO Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen Het Delta Instituut voor Hydrobiologisch Onderzoek onderzoekt de ecologie van estuaria en kustgebieden en is gevestigd te Yerseke (Zeeland). Naast onderzoek in het Deltagebied en de aangrenzende Noordzee is het Instituut actief betrokken bij de organisatie en uitvoering van mariene onderzoeksprojecten elders in de wereld. Ten behoeve van het experimentele onderzoek zal op een lokatie aan de Oosterschelde een nieuw gebouw gerealiseerd worden waarin het mogelijk is om onder geconditioneerde omstandigheden (zoals stromend zee water en klimaatregeling) wetenschappelijk onderzoek te doen. Voor het goed functioneren van het gebouw en de basisinstallaties is het noodzakelijk om een voor 38 uur per week aan te stellen met ingang van 1 mei 1991 of eerder. Functie-informatie: verantwoordelijk voor het effi ciënt functioneren en het onderhoud c.q. reparatie van alle basisinstallaties en meet-.en regelsystemen verzor gen van de waterhuishouding en het afvalwatersysteem contactpersoon en verantwoordelijke voor het verkrij gen van lozingsvergunningen en de daaraan verbonden administratie technische ondersteuning verlenen aan de wetenschappelijk onderzoekers. Functie-eisen: MTS-werktuigbouwkunde, meet- en regeltechniek, electrotechniek of vergelijkbare oplei ding en/of interesse interesse voor marienbiologisch wetenschappelijk onderzoek goede contactuele eigen schappen en een creatieve instelling strekken tot aanbe veling. Aanstelling: benoeming in vaste dienst is mogelijk na een ruime inwerkperiode. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring, maxi maal f 3.736,- bruto per maand, bij een 38-urige werk week. Standplaats: Yerseke. Inlichtingen worden verstrekt door L.J. Goud, telefoon 01131-1920. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae, onder vermelding van vacaturenummer 54.01.91 (linker bovenhoek enveloppe) kunt u - binnen 14 dagen - richten aan het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen, Kloveniersburgwal 29, 1011JV Amsterdam. Gom Security Service bv is een landelijk werkende organisatie, die actief is op het gebied van portiers- en bewakingsdiensten, winkelsurveillance, receptie diensten, alarm- en signaleringsafhandeling Wij zoeken in de regio Vlissingen Wij denken aan personen in het bezit van het basisdiploma Beveiliging (of de bereidheid dit diploma te gaan behalen), met eigen vervoer. Leeftijd v.a. 21 jaar. Indien u belangstelling heeft in bovengenoemde functie dan kunt u telefonisch contact opnemen, tijdens kantooruren, met ons vestigingskantoor te Eindhoven. Tel. 040-44 55 55. U kunt vragen naar Dhr. E. v/d Mierden. provinciale planologische dienst De provincie Zeeland vraagt voor het bureau Interne Zaken en Automatise ring van de toekomstige directie Economie, Ruimtelijke Ontwikkeling en Wel zijn een medewerker voor de functie van tevens waarnemend hoofd van het bureau V/M Plaats van de organisatie In het voorlopige formatieplan zijn bij het bureau Interne Zaken en Automati sering 4 formatieplaatsen opgenomen voor taken op het gebied van automa tisering en informatievoorziening. In de voorlopige functie-beschrijving van het hoofd van het bureau staat een coördinerende taak met betrekking tot het automatiserings- en informatievoorzieningbeleid. Functie-inhoud Het (mede) voorbereiden en uitwerken van het informatie- en automatise ringsbeleid Coördinatie van het gebruik en beheer van software en technische infra structuur Het zorgdragen voor een doelmatige inrichting van gegevensbanken (Oracle) Het onderzoeken van de informatievoorziening en het adviseren omtrent verbetering. Functie-eisen: Academisch niveau dan wel een afgeronde HBO-opleiding op het gebied informatica Ervaring met automatisering. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Op basis van functiewaardering worden de hierna genoemde salarisschalen gehanteerd: aanloopschalen: 10 3.827,- tot 5.442,-) en 11 4.173,-tot 5.789,-) functieschaal: 12 4.705,- tot 6,376,-). Alle bedragen zijn bruto per maand bij een volledige functie (oude norm 1-4- 1990). Informatie Nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van het bureau Informatievoorziening, recreatie, verkeer en vervoer, de heer drs. K. H. Thoenes, tel. 01180-31253. Tot het tijdstip waarop de reorganisatie van het ambtelijk apparaat van de provincie Zeeland in werking treedt vormt de functie een onderdeel van dit bureau. In het kader van het geven van gelijke kansen aan vrouwen en mannen bij de provincie Zeeland worden vrouwen uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Een vertegenwoordiger van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Sollicitaties dienen voor 1 mei a.s. in het bezitte zijn van de directeur van de Provinciale Planologische Dienst voor Zeeland, Postbus 153, 4330 AD Mid delburg. groenmarkt 13, postbus 153,4330 ad middelburg, tel. 01180-31911' GEMEENTE BORSELE In verband met mutaties in het personeelsbestand van de Openbare Basisschool 'De Reiger' te Heinkenszand roe pen burgemeester en wethouders van Borsele kandida ten op. te solliciteren naar de functie van voor 40 uur per week. Functie-informatie: - de school telt 165 leerlingen, verdeeld over 6 a 7 groe pen; - de formatie bedraagt 6.85; - de te benoemen leekracht komt te werken in groep 1 Functie-eisen: - bevoegdheid tot het geven van onderwijs; - enthousiast en prettig in de omgang met kinderen, ou ders en collega's: - voorstand(st)ter van openbaar onderwijs; - affiniteit met het werken in de onderbouw; - naast de lessen ook andere taken op zich nemen en bereid zijn deel te nemen aan buitenschoolse activitei ten; - oog hebben voor de plaats die de school binnen het dorp heeft; - bereidheid tot nascholing; - het schoolwerkplan onderschrijft. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de directeur van de school de heer P. van der Lin den, telefoon 01106-2344 (school) of 01106-1537 (privé). De van toepassing zijnde sollicitatie-code openbaar on derwijs is op te vragen bij de Gemeente Borsele, afdeling PO&I tel. 01106-1730 tst. 237. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad Ie richten aan het college van burgemeester en wet houders van Borsele, postbus 1, 4450 AA Heinkenszand, onder vermelding van 'POS I' in de linkerbovenhoek van de envelop. f Stichting Welzijn voor Ouderen in de gemeente Hulst. Het bestuur van S.W.O. roept sollicitanten op voor de functie van; Functie-informatie: het geven van leiding aan de organisatie; beleidsadvisering aan het bestuur; uitvoeren van het bestuursbeleid; onderhoud van externe contacten; het opzetten en verbeteren van voorzie ningen, gericht op de ouderen; het opzetten en/of ondersteunen van cursussen voor ouderen en vrijwilligers; zorgdragen voor een efficiënt en verant woord financieel-economisch beheer. Functie-eisen: opleiding op academisch of HBO-niveau; blijk geven van uitstekende sociale vaar digheden; bereid zich in de regio te vestigen; leeftijd vanaf 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden: honorering en overige arbeidsvoorwaar den overeenkomstig de cao welzijns werk; pensioenregeling van de P.G.G.M.; een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te lichten aan: Bestuur van de Stichting Welzijn voor Ouderen p/a Van der Maelstedeweg 32, 4561 'GT Hulst- Sorteerders m/v Voor een groot produktiebedrijf. Er wordt gewerkt in een 3-ploegensysteem. De werktijden sluiten goed aan op het openbaar vervoer. U kunt zowel korte als lange perioden werken. Losse diensten zijn ook mogelijk. Informatie bij Margot Geijs of Rineke Jansen, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Koks m/v Voor verschillende bedrijven en instellingen in Goes en omgeving. U heeft een afgeronde koksopleiding. U bent bereid eventueel in de weekenden te werken. Ook zijn er opdrachten gedurende winkeltijden. Informatie bij Christine Kole, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Vakantiewerkers m/v Wil je werken in de zomervakantie? Iedere woensdagmiddag kun je je laten inschrijven. Je moet dan wel het volgende meenemen'. bank-/gironummer, fiscaal nummer, legitimatiebewijs en eventueel een pasfoto. Informatie bij Margot Geijs of Rineke Jansen, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Serveersters/kelners m/v Indien u ervaring heeft in de horeca en in bezit bent van eigen vervoer, dan kunt u direct voor het hele seizoen aan de slag. Heeft u weinig ervaring, maar wilt u graag in de horeca aan de slag, informeer dan naar uw mogelijkheden. Informatie bij Jacqueline Boonman, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Elektromonteur m/v U heeft een LTS- of MTS-opleiding en enkele jaren ervaring in de industriële utiliteitsbouw. De opdracht is voor lange tijd, Informatie bij Jacqueline Boonman, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Verkoper m/v Voor een supermarkt aan de Walcherse kust zijn wij op zoek naar een enthousiaste verkoper/caissière. U verricht alle voorkomende werkzaamheden, informatie bij Jacqueline Boonman, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Onderhoudsmonteur m/v Voor een groot produktiebedrijf. U bent verantwoordelijk voor onderhoud en revisie van het mechanische en elektrotechnische gedeelte van het machinepark. U bent voor lange tijd beschikbaar. Informatie bij Margot Geijs of Rineke Jansen, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Elektromonteur m/v Voor een bedrijf dat projecten verzorgt in het buitenland. Het gaat om utiliteitsbouw en fabrieksinstallaties. Vervoer en overnachting kunnen geregeld worden. Informatie bij Margot Geijs of Rineke Jansen, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. A/B/Z-verpleegkundigen m/v Bent u part-time of full-time beschikbaar? Dan kunt u per direct aan de slag bij diverse ziekenhuizen en instellingen in de omgeving. Informatie bij Marian Rijk, tel. 01100-12 151, Goes, Westwal 17. ONDERLINGE WAARBORGMAATSCHAPPIJ VAN DE CBTB u.a. Naereboutstraat 20, 4461 GT Goes De Onderlinge Waarborgmaatschappij van de CBTB u.a. is een actief opererende verzekeringsinstelling. Daarnaast bemiddelt de maatschappij bij het tot stand komen van elke andere passende verzekering. De Onderlinge Waarborgmaatschappij van de CBTB u.a. Wij zoeken een: verzekeringen adviseur voor het agrarisch bedrijf analyseert zorgvuldig risico's en is creatief in het vinden van de beste verzekeringsmogelijkheid. Ons specialisme is het agrarisch bedrijf; onze doel groep daarenboven óók het midden- en kleinbedrijf en de particulieren. Het werkgebied is de provincie Zeeland, West-Brabant en de Zuid-Hollandse eilanden. COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) Functie-informatie: In deze veelzijdige functie houdt u zich bezig met de dagelijkse verzekeringstechnische gang van "zaken. U beoordeelt en accepteert dekkingsaanvragen. Daarnaast behandelt u schade's en brengt u risico's elders onder. U drukt zich gemakkelijk, maar zorgvuldig uit in woord en geschrift. U neemt initiatieven voor produktontwikkeling en voert mede ons verkoopbeleid uit. U draagt zorg voor kwaliteit en deskundigheid in onze dienstverlening. Functie-eisen: U bent tussen 25 en 30 jaar en heeft als vooropleidinq MEAO. Daarbij bezit u het assurantie B-diploma, of rond deze opleiding op zeer korte termijn af. Vakgerichte ervaring is een voordeel. Wij bieden: Een boeiende afwisselende functie. Een honorering die in overeenstemming is met het belang van de functie. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden verzoeken wij een schriftelijke sollicitatie met C.V. te richten aan de Directie van de Onderlinge Waarborgmaatschappij van de CBTB u.a., Postbus 45, 4460 AA Goes. De heer P. M. Top verstrekt gaarne inlichtingen. Telefoon 01100-33399 (werk) of 01102-41073 (privé). Bergen op Zoom telt ca. 47.000 inwoners en vervult van oudsher een centrumfunctie in het westelijk gedeelte van Noord-Brabant. De stad kan bogen op een waardevol cultu- reel-historisch erfgoed uit een roemrijk verleden. De nabijheid van bossen en water en de gunstige ligging tussen de wereldhavens van Antwerpen en Rotterdam, maken. Ber gen op Zoom óók tot een stad met toekomst. Op de "Bergse PLaat", een in aanbouw zijnde stadswijk, mooi gelegen tussen de Binnenschelde en het Markiezaatsmeer, komt medio juli de tweede openbare basisschool in de gemeente Bergen op Zoom gereed. Met ingang van 2 september 1991 wordt gevraagd een Gezocht wordt een leerkracht die: - voorstander is van openbaar on derwijs - flinke ervaring heeft in het werken met kleuters en/of in het werken in de middenbouw - inbreng wil hebben in de inrich ting van de school - bereid is, ook in de voorfase, de handen uit de mouwen te steken modern/degelijk onderwijs voor staat iets extra's de school binnen brengt - bereid is tot her- en bijscholing in de toekomst prettig en toch beslist is in de omgang met kinderen, ouders en collega's gedifferentieerd kan werken bereid is buiten de lessen ook andere taken op zich te nemen - wil werken volgens een systeem met vaste werktijden - bij voorkeur in, of in de buurt van Bergen op Zoom woont (komt wonen) Geboden wordt een uitdagende baan met perspectief in een nieu we school in een groeiende wijk. Inlichtingen: Een informatiekrant, die ook bedoeld is voor toekomstige ouders van de school, is op aanvraag verkrijgbaar bij de dienst Welzijn, mevr. P. Nieuwlaat, tel.: 01640-77650. Verdere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. F.P. de Rave, directeur van de school, tel.: 01105-2437 (tussen 19.00 en 22.00 uur). Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent persoon, opleiding, cursussen en ervaring dienen uiterlijk op 1 mei 1991 in ons bezit te zijn en dienen gericht te worden aan: de directeur van de dienst Welzijn c.a., Postbus 753,4600 AT Bergen op Zoom. Het gemeentelijk beleid is er op gericht meer vrouwen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen in dienst te nemen. Aan hen die aan de gestelde eisen voldoen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Kapsalon Organisatie B.V. zoekt voor nieuw te openen vestiging in cen trum van Middelburg Heb jij het gevoel voor mode, ben je creatief, heb je de wens je verder te bekwamen en spreekt het je aan om in een goede organisatie te werken? Schrijf dan een handgeschreven sollicitatiebrief o. nr. X88 bur. PZC Vlissingen. Delta Consult is een zelfstandig ingenieursbmi dat zich o.a. richt op advisering, engmeem administratie en organisatie vanuit de vakdiscè nes Ëlektrotechniek, Werktuigbouw en Autouistf sering. Elektriciteitsbedrijven, raffinaderijen en chemische industrieën m de belangrijkste opdrachtgevers. In verband met het toenemend aantal opdrachten zoeken wij versterking. Hiertoe roepen wij op te reflecteren: planners Wtb (m/v) en planners/werkvoorbereiders Wtb (m/v) De werkzaamheden liggen' op het gebied van onderhoud en nieuwbouw van industriële installaties. De opdrachten worden voornamelijk op lokatie bij onze opdrachtgevers uitgevoerd. De kandidaten dienen ten minste aan de volgende eisen te voldoen: - minimaal 5 jaar werkervaring; - aantoonbare ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken. Wij bieden een interessante baan met goede groeikansen en uitsteken de arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan Delta Consul, B.V., Postbus 71, 4420ACKapelle t.a.v. afdelingpersoneelszakenM 01102-43510. TER MANTELINGE in Domburg is een verzorgingshuis voor bejaarden met een groot aantal wijkfuncties. De bewoners kunnen onder meer deelnemen aan huiskamerprojecten en activiteiten begeleiding. In totaal zijn er 70 verzorgingsplaatsen en werken er ongeveer 47 mensen. De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kernbegrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewo ners/patiënten, In totaal werken er ruim 2200 mensen. AVERPLEEG-EN RUSTHUIZEN ZEELAND Ter Mantelinge voert een flankerend beleid. Dat wil zeggen dat we omwonende bejaarden in de gelegenheid stellen ge bruik te maken van de faciliteiten die wij als verzorgingstehuis bieden, waaronder dagverzorging. Zelfstandig werk U bent verantwoordelijk voor de aetivitei- tenbegeleiding van de dagverzorging en van de thuiswonende bejaarden. Deze laatsten komen naar Ter Mantelinge om aan activiteiten deel te nemen. Vóór zowel groepen als individuen ver zorgt u een zinvolle tijdsbesteding. U organiseert en coördineert de werk zaamheden en begeleidt de vrijwilligers. Ook onderhoudt u de contacten met direc tie en verzorgingsdienst. U verricht uw werk zelfstandig, in samen werking met de verzorgingsdienst Wat wij vragen en bieden U beschikt over een diploma MBO-AB of gelijkwaardig. Ervaring in het werken met ouderen is een pre. U krijgt een aanstelling voor onbepaalde tijd. Verdeeld over twee dagen werkt u in totaal 16 uur per week. De werktijden lig gen tussen 09.00 en 17.00 uur. Uw salaris bedraagt maximaal 3.355,- bruto per maand, op basis van een full time dienstverband (schaal 7). Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Bejaardentehuizen. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met meyrouw A.H. Hendriks-Nijenhuis, tele foon 01188-2010. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland, Postbus 100, 4330 AC Middelburg, ónder vermelding van "Ter Mantelinge".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 32