Buurtwerk vreest bezuinigingen Marieke Zwart gaat met Eendracht mee scheldeoord Goese scholen houden groot eindexamenfeest Vertraging van jaar bij aanleg plaatsen voor woonwagens Vijfde contactgroep milieu geïnstalleerd B en w Goes zoeken oplossing hinder parkeren rond DAS baarland #1É| streek 12 B en w Goes willen SCW 25 mille laten inleveren weekenddiensten AUTORIJLES VRIJDAG 19 APRIL 1991 GOES - De bezuiningsplannen van het Goese college van bur gemeester en wethouders vor men een rechtstreekse bedrei ging voor het sociaal-cultureel werk in Goes. Volgens voorzit ter Jan Hofman van de stichting Sociaal Cultureel Werk (SCW) zal de stichting een aantal van haar taken niet meer naar beho ren kunnen uitvoeren, indien de bezuiningen inderdaad worden doorgevoerd. Hofman en de beroepskrachten van de SCW vrezen, dat dit voor al ten koste zal gaan van het buurtwerk. Ook het jeugd- vakantiewerk loopt gevaar. Bo vendien, vreest het SCW, leiden de voorgenomen bezuinigingen mogelijk tot gedwongen ontslag van een van de twee beroeps krachten die bij de stichting in dienst zijn. Zoals gemeld, wil Goes de ko mende jaren voor ongeveer twee miljoen gulden bezuinigen. Het sociaal-cultureel werk wordt daarbij niet ontzien. B en w wil len daarop 25.000 gulden korten. Die boodschap is bij het SCW hard aangekomen. De stichting beschikt momen teel over twee beroepskrachten: een part-time kracht en een full time kracht. Zè werken samen in totaal zestig uur per week. Het Goese college van b wn w vindt dat dat wel wat minder kan wor- den;veertig uur moet genoeg zijn. Dat kost het SCW een halve formatieplaats. GOES - Nog voor de eindex amens half mei beginnen, houden drie Goese middel bare scholen donderdag 25 april een groot eindexamen- feest. De organisatie is ge heel in handen van de leer lingen, die naar schatting 700 scholieren verwachten in de voor dit festijn be schikbaar gestelde Zeeland hallen. Het is de tweede keer binnen korte tijd dat de scholenge meenschap Het Goese Ly ceum, het St. Willibrordcol- lege en het Buys Ballotcolle ge samen een feest opzetten. Willem Smit. die dit jaar aan het Buys Ballot zijn eindexa men VWO hoopt te halen, is één van de initiatiefnemers. „In november kwamen maar liefst 400 leerlingen naar een gezamenlijk feest. Het leek ons een aardig idee om ook dit eindexamenfeest samen te organiseren." Samenwerking bleek voor de leerlingen vooral prak tisch gezien de beste oplos sing. „Niet iedere directie was bereid om in de eigen school ruimte beschikbaar te stellen voor een feest", zegt Havo-5 leerlinge Nine van Kerkvoort. „Door het feest nu grootschalig in de Zeelandhallen te houden kunnen we niet alleen langer doorgaan, maar zijn er ook bedrijven bereid om ons te sponsoren." Zo hoeft er voor de Zeelandhallen geen huur betaald te worden, levert een uitzendbureau een deel van de versiering en wordt de dri ve-in show betaald door een bank, In ruil daarvoor heb ben de leerlingen de bank een lijst gegeven met de na men en adressen van de ein dexamenkandidaten. Die kunnen binnenkort een schriftelijke uitnodiging voor het feest en foldermate riaal van de bank in hun brievenbus verwachten. De organisatie neemt deze commerciële bijkomstig heid op de koop toe. „Bij de opzet van zo'n groot feest komt zoveel kijken dat we ie dere bijdrage goed kunnen gebruik en",legt Willem Smit uit. Kaarten voor het feest zijn uitsluitend via de con cierges van de betreffende scholen verkrijgbaar. KRUININGEN - De drie woon- wagenstandplaatsen aan de Hansweertsestraatweg in Krui- nïngen worden met zeker een jaar vertraging aangelegd. De zaak is vooruitgeschoven om dat de gemeente Reimerswaal en de eigenaar van het perceel nog steeds onderhandelen over de verkoop van de grond. Burgemeester A. Verbree (woon wagenzaken) verwacht binnen afzienbare tijd een doorbraak. De gemeente zal in elk geval voor half juni de planologische procedure in gang zetten. Als alles op rolletjes loopt kan de aanleg eind dit jaar beginnen. Maar dat is allerminst zeker. Buurtbewoners hebben het col lege van b en w een collectieve brief gestuurd, waarin ze de komst van drie woonwagens in hun straat afkeuren. Tekenen zij bezwaar aan tegen de artikel- 19-pfocedure, dan kan de zaak lang worden gerekt. In april vorig jaar maakte de ge meente de lokatie voor de drie standplaatsen bekend. De ver wachting was dat de procedure nog voor de zomer in gang viel te zetten en de eerste spa eind 1990 in de grond kon. Een jaar later is de gemeente door langdurige onderhandelingen nauwelijks een stap verder. De.vestiging van een woonwa genkampje verhit gewoonlijk de gemoederen van omwonenden. Doorgaans vrezen ze overlast. Dat speelde ook bij de oorspron kelijke lokatie in Kruiningen, de Marconistraat. Protesten De gemeente besloot een alter natief te zoeken, nadat vanuit de wijk een storm van protesten was gerezen. Overigens toonde zij zich achteraf ook niet erg ge lukkig met het perceel aan de Marconistraat. De kavel was voor drie standplaatsen aan de krappe kant, omdat in de prak tijk de woonwagens groter ble ken te zijn dan was berekend. Bovendien werd de lokatie om zoomd door woningen, waar door volgens het college grote kans bestond op conflicten tus sen buurt- en woonwagensbewo ners. Vorig jaar kwam het college met de Hansweertsestraatweg op de proppen, een plek aan de rand van het dorp. Ook daartegen borrelen weer bezwaren op. De lokatie is overigens gefiatteerd door de provincie, de provinciale lokatiekeuzecommissie en de Stichting Woonwagenwerk Mid den- en Noord-Zeeland. De plaats voldoet aan het uitgangs punt dat woonwagenbewoners in alle opzichten moeten kunnen De stichting Sociaal Cultureel Werk vindt dat uiterst on rechtvaardig. B en w trachten bij hun gehele bezuinigingsope ratie (op het stadskantoor ver dwijnen twaalf arbeidsplaatsen) gedwongen ontslagen te voorko men. „Voor de stichting wordt daarbij kennelijk een uitzonde ring gemaakt," zegt Hofman bit ter. Bestuur en beroepskrachten vinden het onbegrijpelijk, dat in een tijd waarin overal sociale vernieuwing wordt gepredikt, Goes wil korten op het sociaal- cultureel werk. Beroepskracht Jos Bekker: „Er wordt volop over sociale vernieuwing gespro ken. En wat anders dan het so ciaal-cultureel werk is uitgerust om daaraan uitvoering te kun nen geven?" De bezuinigingsplannen komen, klinkt het bij de SCW veronge lijkt, op een uiterst ongelukkig moment; bij de wijkverenigin- gen bestaat een toenemende vraag naar professionele onder steuning en de stichting is be gonnen met enkele nieuwe pro jecten (meisjes en techniek pre ventie sexueel geweld), die nogal wat tijd in beslag nemen. Volgens Hofman en Bekker dreigt vooral het werk in de uit voerende sfeer in het gedrang te komen. Dat heeft tot gevolg dat een aantal activiteiten (mis- Beroepskrachten Jos Bekker en Thea Landman in het buurthuis De Pit: ...boodschap hard aangekomen... (foto Willem Mieras) HEINKENSZAND - Gemeenten kunnen gemakkelijker samen met een politieagent een bedrijf op de vingers tikken over mi lieudelicten, dan alleen. Dit is een belangrijk uitgangspunt voor de vorming van een veer tiental 'lokale contactgroepen milieu' in Zeeland. Donderdag werd in Heinkenszand de vijfde in de rij geïnstalleerd. De ge meenten Borsele en Kapelle gaan daarin samenwerken met de rijkspolitiegroep Heinkens zand en Justitie. Gemeenten kunnen bedrijven weliswaar controleren op de na leving van de hinderwet, maar sommige directeuren halen daar hun schouders over op. Gemeen ten kunnen als een bedrijf in ge breke blijft de rechter vragen een dwangsom op te leggen voor elke dag dat de hinderwetver gunning wordt overtreden of om (een deel van) het bedrijf te slui ten. Maar dat is wel een heel ern stige maatregel, waarvoor een bedrijf het erg bont moet hebben gemaakt. „De strafrechter kan een geld boete opleggen of een afdeling tijdelijk stilleggen", aldus mr A. de Lange, officier van justitie voor milieuzaken. Door samen werking krijgen gemeenten en justitie meer grip om de nale- deelnemen aan het openbare le ven en dus niet in de polder mo gen worden weggestopt. Het kampje krijgt uitsluitend een woonfunctie. Andere activi teiten, zoals sloop van auto's, zijn niet toegestaan. Sportclub Atlas viert jubileum HEINKENZAND - De Sportver eniging Atlas te Heinkenszand viert morgen, zaterdag, het 45- jarig bestaan met verschillende activiteiten in het sportcen trum De Stenge in Heinkens zand. Om 11 uur begint een volleybal toernooi met leden van de sv At las en ouders. Om 15 uur zijn er twee 'NeVoBo-wedstrijderi (Ne derlandse Volleybal Bond). At las 1 en Atlas 2 laten een staaltje van hun kunnen zien. De gymnastiekuitvoering begint om 17.30 uur. Voorts geeft het jeugdvolleybal een demonstra tie, evenals de acro-gymgroep Astrow. Uitwisseling Goes-Veurne GOES De culturele raad van Goes brengt morgen, zaterdag, een bezoek aan Veurne (B). Op uitnodiging van de culturele raad van het Westvlaamse plaatsje zullen de leden erva ringen met hun Belgische colle ga's uitwisselen. Tot nu toe verloopt de culturele uitwisseling tussen de twee ste den volgens de raad erg succes vol. Tijdens het bezoek komen ook plannen voor de toekomst aan de orde Het gezelschap maakt, 's middags een rondrit door het poldergebied De Moe ren, De dag wordt afgesloten met een Mozartconcert in het Veurnese Landhuis. SGP jongeren bijeen in Goes GOES - De SGP-jongerenorga- nisatie houdt donderdag 25 april een bijeenkomst in de Voetius- scholengemeenschap in Goes. 'De keerzijde van de economie' is het onderwerp, dat wordt be sproken door drs A. van Rooij, economisch redacteur van het Reformatorisch Dagblad en door economiedocent drs C. Pol derman. Na de pauze zullen hun stellingen door een forum onder de loep worden genomen. De bij eenkomst begint om 19.30 uur. De winnares van de reis met het zeilend zeeschip De Eendracht, Marieke Zwart (1). Op de achter grond het bestuur van de Slavenkas (foto Pieter Honhoff) ZIERIKZEE - De 18-jarige Marieke Zwart uit Zierikzee mag deze zomer op kosten van de Zierikzeese Slaven kas een reis maken op zeil schip De Eendracht. Als te genprestatie moet ze een ver slag van de reis maken. Daar ziet ze in het geheel niet te genop, zei ze donderdag na uitreiking van de prijs in het Zierikzeese stadhuis. Per slot van rekening heeft ze de win nende slagzin ook zo uit haar mouw geschud. Koewei de commissarissen van de Sl avenkas volgens pre sident-commissaris H. Uil zeer hechten aan tradities, hadden ze de procedure rond om het beschikbaar stellen van de gratis reis dit jaar toch iets veranderd. Burgemeester mr J. J P. M. Asselbergs reik te net als vorige jaren de prijs uit. Maar niet langer konden Zierikzeese jongeren tot 26 jaar naar de reis dingen door slechts een aanmeldingsfor mulier in te vullen. Dit jaar moesten ze vijf scheepstypen raden en een slagzin invullen. Dat was VWO-leerlinge Ma rieke Zwart niet zwaar geval len. Voor de scheepstypen raadpleegde ze haar buur man. En de slagzin, die begon met 'schepen uit het verle den', vulde ze zonder te tob ben aan met: 'spekten de Sla venkas van Zierikzee. Daar om kan er in het heden, een Zierikzeeënaar rhet De Een dracht mee.' De commissaris sen vonden dit gedichtje una niem het beste van de acht in zendingen, waarvan er overi gens twee afvielen omdat de scheepstypen niet waren her kend. Slagzin Met de slagzin heeft Marieke de essentie van de Slavenkas precies weergegeven. Het Zie rikzeese stadsbestuur riep in 1735 de Slavenkas in het le ven. Van het geld werden door kapers gevangen genomen Zierikzeese zeelieden vrijge kocht. Het fonds werd gevoed door de matrozen zelf: ieder een die aanmonsterde op een koopvaardijschip, moest een bedrag aan de boekhouder van de Slavenkas afdragen. Toen' het met de Zierikzeese koopvaardij minder goed ging, en er vooral in die gebie den werd gevaren die vrij wa ren van kapers, werd besloten de Slavenkas te bestemmen voor sociale doeleinden. De Slavenkas financierde het verblijf van bejaarde matro zen in het Oude Mannenhuis, en later kregen alle zeelieden een uitkering uit'het fonds. Sinds 1973 ondersteunt de Slavenkas tal van initiatieven in Zierikzee met een lening te gen een zeer laag rentepercen tage. Daarnaast zetten de commissarissen zich in voor de maritieme geschiedschrij ving van Zierikzee, en wordt jaarlijks een zeereis betaald van een Zierikzeese jongere. De archieven van de Slaven kas herbergen inmiddels een groot aantal verslagen van jongeren die een gratis reis hebben meegemaakt met zeil schip De Eendracht. De kwa liteit. van de verslagen wisselt sterk, aldus Uil. Maar ze heb ben één overeenkomst: alle gelukkigen roemen de goede sfeer die op het reizend zeil schip hangt. Bij Marieke Zwart zat de stemming er donderdag al goed in: „Ik had al een zeilvakantie afgespro ken. Nu wordt het dus lekker de hele zomer zeilen." I II I I I I I M I I I I I I I I I I I I I IT mi£ schien het jeugdvakantiewerk) moet worden geschrapt en dat nog vaker een beroep moet wor den gedaan op vrijwilligers. Hof man en Bekker vrezen dat de be zuiningen er ook toe leiden dat de stichting niet meer voldoen de in staat zal zijn wijkverenigin- gen bij te staan. Zij sluiten niet uit, dat daardoor in toekomst een buurthuis als De Pit in Goes-zuid niet meer kan functio neren. ving van milieuregels en kunnen zij effectiever te werk gaan. De lokale contactgroep Kapel- le/Borsele zal regelmatig worden uitgebreid met vertegenwoordi gers van het waterschap (bij voorbeeld bij vervuiling van op pervlaktewater) de provincie (bedrijven in het Sloegebied), de inspectie milieuhygiëne en de Algemene Inspectie Dienst (bij voorbeeld bij lozingen van mest). Ds Kamermans neemt afscheid en doet intrede SCHARENDIJKE - Ds A. A. R. Kamermans neemt zondag 21 april afscheid van de Gerefor meerde Kerk te Scharendijke. De dienst in het kerkgebouw aan de Dijkstraat begint om 10.00 uur. Andries Adriaan Robert Kamer mans werd 7 april 1953 geboren in Vlissingen. Hij bezocht het gymnasium in Goes en studeer de in Kampen, waarna hij daar werkzaam was als wetenschap pelijk assistent. Op 8 mei 1983 werd hij in Scharendijke in het ambt bevestigd. Ds Kamermans doet 12 mei in trede in Goes. De dienst in de Westerkerk, waarin hij tevens bevestigd wordt door de andere twee predikanten in Goes ds K. W. Kakes en ds F. A. Petter, be gint om 15.00 uur. Ingebruikname rioolpersgemaal Wolphaartsdijk WOLPHAARTSDIJK - Het rioolpersgemaal Wolphaarts dijk wordt op donderdag 2 mei door de dijkgraaf van het Wa terschap Noord- en Zuid- Beve land, ir. P. J. Gruijters, officieel in gebruik genomen. Met deze ingebruikneming zijn alle woonkernen in het Water- schapsgebied aangesloten op een zuiveringsinstallatie. Het rioolpersgemaal wordt om 10.30 uur door Gruiters in werking ge steld, waarna in café-restaurant De Boei een nadere toelichting op de gebeurtenis wordt gege ven. Bijeenkomst pensioenbond GOES - De afdeling Zuid- en Noord-Beveland van de Neder landse Bond voor Pensioenbe- langen houdt donderdag 25 april een ledenvergadering in café restaurant De Landbouw in Goes. De bijeenkomst heeft een huishoudelijk karakter en wordt besloten met een koffiemaaltijd. De vergadering begint om 15 uur. WEMELDINGE Koffieconcert - Op uitnodi ging van de Stichting Dorpshuis geeft de muziekvereniging Oefe ning Kweekt Kunst zondag 21 april een koffieconcert in het Dorpshuis in Wemeldinge. De fanfare, onder leiding van diri gent Anton Kempe, speelt com posities van Dvorak, Smetana en Mozart en enkele marsen. Het concert begint om 11.30 uur. 20 EN 21 APRIL 1991 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Goes/Kloetinge: vrij. 18.00-zat 19.00 uur: M. J. Kooiman, van Hogendorplaan 6, Goes, tel. 01100-14450; Goes/Kloetinge: zat. 19.00-zon 23.00 uur: D. P. W. Keizer, Fr. de Hollanderlaan 29. Goes, tel. 01100-16405; Spreek uur voor spoedgevallen van 10.00-10.30 en 17.00-17.30 uur; Wolphaartsdijk,'s-H. Arends- kerke, Heinkenszand, Nieuw- dorp: D. P. van Driel, Vermet- straat 23,'s-H. Arendskerke.tel. 01106-1202; Heinkenszand e. o. vrij. 17.30-ma. 8.30 uur: C. T. Miermans, Kloetingseweg 3, 's- H. Abtskerke, tel. 01103-2089; Hansweert, Schore en Yerseke: vrij. 18.00-zon. 22.00 uur: P. Pol derman, Zeeburg 1, Yerseke, tel. 01131-3520; Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10,00 uur; Krui ningen, Krabbendijke, Waarde en Rilland-Bath: vrij. 19.00-zon. 22.00 uur: A. Constandse, Krab bendijke, tel. 01134-1444; Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur; Driewegen, Borssele, Hoedekenskerke, 's-GravenpoI- der, Ovezande, 's-Heerenhoek: A. Korstanje, Langeweg 40, 's- Gravenpolder, tel. 01103-1747; Kapelle en Wemeldinge: de praktijk van de artfeen De Jong, Eckhardt, Riemeyer en Bakx wordt van vrij. 19.00-zon 23.00 uur waargenomen door: J. K. L. Eckhardt, Wemeldinge, tel. 01192-1438; Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.15 uur en 17.00-17.15 uur; Noordbe- veland: Kortgene, Colijnsplaat, Kamperland en Wissekerke: B. J. H. Hasken, Kamperland, tel. 01107-1338; Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.30 uur. Tandartsen: Zuid- en Noord-Beveland: J. M. Chilla, Markt 11, Kruiningen, tel. 06-52771398; Spreekuren zat. en zon. van 10.00-11.00 uur. Apotheken: Geopend voor spoedgevallen zat. van 8.30-17.30 en zon. van 10.00-11.30 en van 16.00-18.00 uur; de dienst van elke apo theek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijmorgen daaop- volgend. De Goesche Apoty Klokstraat 19, tel. OHOO-27i$ Dierenartsen: Goes, Ovezande, Krabbedhl Kruiningen en Kapelle; j f Gaakeer, Ovezande, tel oiii 283; Spreekuren zat. 8 00-9 uur: Kruiningen 9.30-lo.óoJ Goes, Heinkenszand, Noordfi* veland: Voorde praktijk vanï Karelse: H. van Dijk, Simons 2, Heinkenszand, tel oiiofi-i'- bgg 01100-20656; Visites zi gelijk aanvragen voor 9,00® Biezelinge: R. H. G. Aal Hoofdstraat'2, tel. OH02-417» Spreekuur zat. 10-11 uurenw der zoveel mogelijk volgens" spraak; Yerseke en onigevb (kleine huisdieren). Mevr Huiskes-Cornelisse en s, fc hoeven, Molenlaan 24, YersA tel. 01131-2756. Wijkverpleging: Voor geheel Noord- en. Zuid-Be veland via tel. 01100-31555 Verloskundigen: Goes, s'Gravenpolder en KaKi le: Vrij. 18.00-zon. 24.00uur; Y. Oyevaar, van Hogendorfe 24. tel. 01100-32698; Vrij. 17m ma. 23.00 uur: Mw. G. J.M.Hcet nagel, Nieuwe Rijksweg 31 u 01100-15068. 20 EN 21 APRIL 1991 CENTRAAL ALARMNUM® 06-11 Huisartsen: Stavenisse, St. Maartensd| St. Annaland en Scherpenisp E. H. Veldman, Stavenisse (i 01663-2400; St. Philipsland Nieuw Vossemeer, vrij 18, m zon. 23. 00 uur: C. H, M, i Groot, Nieuw Vossemeer, t(i 01676-2545; Poortvliet, Ooi Vossemeer, Tholen en Scherpe! nisse: R. H. Padt, Schoolste! 33, Poortvliet, tel. 01662-2400. 1 Dierenartsen: Tholen: W. Brons. tel. 0166-2599 Voor kleine huisdieren weetj endspreekuur op Kalfsd»; weg 2 te Poortvliet. Op zateW van 8.30-9.00 uur en in Thole van 11.00-12.00 uur op Bolt: mark 10. Wijkverpleging: Tholen en St. Philipsland; en nacht bereikbaar voor driü gende hulpverlening onds telnr. 01184-14444. Ruim drie ton voo aanpak school GOES - Het Goese college van burgemeester en wethouders gaat op zoek naar een oplossing voor de parkeerproblemen in de omgeving van de Dag- en Avondscholengemeenschap (DAS). Die toezegging deed het college donderdagavond tij dens de Goese gemeenteraads vergadering. Binnenkort is er een gesprek met de omwonenden, de Dag- en Avondscholengemeenschap en de rijksscholengemeenschap het Goese Lyceum. De DAS is sinds vorig jaar in lokalen van het Goese Lyceum gevestigd. Dat levert nogal wat parkeer problemen op in de directe om geving. De kwestie kwam donderdag avond aan de orde tijdens de be handeling van een voorstel een bedrag van 325.000 voor te schie ten om de huisvesting van de DAS te verbeteren. De kosten komen uiteindelijk voor reke ning van het Rijk. Aanvankelijk zou dat bedrag al dit jaar be schikbaar komen. Omdat het geld er nog steeds niet is (gevolg van de Tussenbalans), zal Goes het bedrag voorfinancieren. Maar erg van harte gaat dat niet. CD A-fractievoorzitter J. T. La- port stond 'niet te trappelen' om met het voorstel mee te gaan. „Den Haag verschuilt zich ach ter de Tussenbalans, maar ook wij staan voor een bezuinigings operatie." Laport rekende voor, dat de voorfinanciering Goes al gauw een renteverlies van rond de 30.000 gulden bezorgt. De CDA-woordvoerder drong er bij het college op aan te proberen daarvoor enige compensatie los te peuteren hetzij bij het minis terie, hetzij bij de Dag- s Avondscholengemeenschap. Onderwijswethouder M. L. Hart (ook hij toonde zich vem van ingenomen met de gang ra zaken) beloofde pogingen in iii richting in het werk te z stellen. De Goese raad benoemde mr.t M. de Graaf uit de gemeente Be nisse tot nieuwe gemeenteseetc taris. Hij volgt gemeentesecreta- ris J. A. Hoste op. De heer Hoslf gaat binnenkort met de VUT. Collecte voor hulp Kurden HEINKENSZAND - In de gen- menlijke kerken in Heinkens zand en 's-Heer Arendskerkf wordt zaterdag 27 en zondagü april gecollecteerd voor hulp aan de Kurden. Aanvankelijk was het de bed» ling, zoals ook vermeld in d( PZC van donderdag, om de col lecte reeds het komend weekan- de te houden. De Werkgroep Denktank, die zich bezighoudt met de daadwerkelijke uitvoe ring van het conciliair proeft deed het voorstel voor de colla te. GOES NCVB - De afdeling Goesra de Nederlandse Christen Vrw wenbond (NCVB) houdt woens dag 24 april de ledenvergadering in de Oosterkerk. De heerK Meij, medewerker van Zeeuwse Kruis, spreekt ova 'Thuis- en mantelzorg'. De bij eenkomst begint om 20.00 uur, Restaurant Zwemoase J. Reijns Albardastraat 26 Goes, tel. 01100-15386 b g.g. 06-52-771700 J. Jansen De Spinne 15-27, Goes, tel. 01100-13547

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 34