Parkeren op Veemarkt te deur Breskens' zwembad De Veste krijgt een verfje College-bal van Oostburg wil nog niet rollen Extern bureau licht Terneuzense bibliotheken door Brede steun voor het recreatief beleid in Axel De Rikketik te water streek 18 Terneuzense raadscommissie: 13.000 gulden per plaats te veel Wm mm weekenddiensten BxiTrcmnrmxiimimiiTmj: VRIJDAG 12 APRIL 1991 TERNEUZEN - De parkeerpro blemen in en om de binnenstad van Terneuzen zijn groot. Maar om nu voor de absurd hoge prijs van 13.000 gulden per plaats vijfentwintig parkeerplaatsen op de oude Veemarkt achter het ABC-complex in het stadscen trum aan te leggen, dat ging het gros van de leden van de raads commissie voor Volkshuisves ting, Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken donderdag avond te ver. Anderzijds was het alternatief ook nauwelijks aanlokkelijk: een hoog kantorengebouw in de achtertuin van de bewoners van huizen aan de Scheldekade. Een groepje omwonenden maakte donderdagavond aan het begin Scholieren op de politieke toer in Terneuzen TERNEUZEN - De gemeente Terneuzen gaat middelbare scholieren uit de Scheldestad wegwijs maken in het gemeen tehuis. Voor het scholingspro ject, dat uit twee delen bestaat - een voorbereiding op school en een praktijkdag in het gemeen tehuis - wordt door de gemeen te 2500 gulden uitgetrokken. Dinsdag 7 mei mogen leerlingen van het Westerscheldecollege in Terneuzen even raadslid spelen. Die dag zullen de deelnemers aan het project zelf een voorstel over een bepaalde zaak formule ren, informatie inwinnen bij ambtenaren en over de aange dragen kwestie onder voorzitter schap van burgemeester drs R. C. E. Barbé discussiëren. In de voorbereidende fase zullen amb tenaren en fractievoorzitters van de politieke partijen in de Terneuzense raad betrokken worden. Het is overigens wel de bedoe ling dat hetgeen door de scholie ren wordt aangedragen ook wordt uitgevoerd door de ge meente Terneuzen. Na de zitting in de avonduren wordt het pro ject in zijn geheel op school geë valueerd. De doelstelling van het scholingsproject is de jeugd enige politieke vaardigheid bij te brengen en wegwijs te maken in de lokale politiek. van de vergadering gebruik van het spreekrecht om te klagen over de verkeersoverlast in het gebied. Ze bepleitten een 'ver antwoorde invulling' van de Veemarkt, nu al een proviso risch parkeerterrein in afwach ting van een definitieve bestem ming. De omwonenden voelen, zo bleek, wel voor uitbreiding van hun achtertuin en de plaat sing van garages. Hun wensen speelden later op de avond een belangrijke rol bij de discussie over de parkeersitua tie in de binnenstad. Aan de hand van een ambtelijke par- keernotitie besloten b en w dat er voorlopig geen uitgebreid on derzoek komt. Eerst moeten de ontwikkelingen in het gebied Steenen Beer en Axelsedam worden afgewacht. Een onder zoek in dit stadium zou trou wens ook erg duur uitvallen. Met de invulling van de Veemarkt wil het college daarentegen wèl haast maken. Waarom? Wethou der P. C. Hameünck, vervanger van zijn collega Van Rooijen: „Omdat dat gebiedje daar nu echt wel aan toe is en om af te rekenen met het idee dat het daar zo'n idyllisch plekje is." Ha- melinck gaf toe dat het een dure oplossing is, maar de nadelen die kleven aan een kantorenge bouw of andere vormen van be bouwing zouden groter zijn. Toezeggingen De commissieleden dachten er verschillend over. WD'er W. Gosselaar vond die parkeerfunc- tie goed, mits eerder gedane toe zeggingen aan de bewoners wor den nagekomen. Net als andere commissieleden kon hij zich ook vinden het in het principe: vrij parkeren aan de rand van de bin nenstad en hoe verder het cen trum in des te duurder het par keerkaartje. De meeste commis sieleden hikten erg aan tegen het parkeren op de Veemarkt. D66'er R. Arends: ..Dat is toch geen serieuze oplossing... die vijfentwintig parkeerplaatsjes erbij." Hij vond het raadzamer eerst het 'totaal-beeld' af te wachten en andere commissiele den schaarden zich aan z'n zijde. CDA'er G. C. Dijkhuis zag dat totaal-beeld nu al heel duidelijk. „Gezien onze centrumfunctie kunnen we niet om dit soort in vesteringen heen. Ik zie dit als een stapje..." Heel veel moeite hadden de commissieleden ook met het 'haast-voorstel' van b en w om tijdelijke parkeervoorzieningen te treffen pal achter de Schelde- dijk ten behoeve van het tro pisch golfslagbad Scheldorado. „We hebben ons daartoe nu een maal verplicht in de overeen- TERNEUZEN - De bibliothe ken in de gemeente Terneuzen moeten worden doorgelicht door het externe bureau VB Ad vies. De commissie onderwijs, cultuur en toerisme ging don derdagavond met dit voorstel van b en w akkoord. De ambte lijke werkgroep, die aanvanke lijk het functioneren van de openbare leeszalen zou onder zoeken, krijgt het niet meer voor elkaar om die klus op korte termijn te klaren. E. H. P. Kerckhaert (PvdA) en G. G. M. Piscaer (Groen Links) te kenden wel aan dat hun fracties een sluiting van filiaal Zuid - mocht dit een van de conclusies uit het onderzoek zijn - niet on derschrijven. Wethouder W. de Zeeuw antwoordde dat het on derzoek eerst maar eens afge wacht moet worden. „Pas dan maken we politieke keuzes. Je kunt nu wel zeggen dat Zuid niet gesloten mag worden, maai- daar hangt, natuurlijk ook een prijs kaartje aan." 'Beter laat dan nooit', klonk het haast in koor tijdens de commis sievergadering. De raadsleden schaarden zich collectief achter het voorstel van b en w om het externe bureau het karwei te la ten klaren voor ruim 30.000 gul den. Maar even eensgezind vroeg men zich af wat er misging met de ambtelijke werkgroep waarin twee gemeente-ambte naren en de directeur van de bi bliotheek zitting hadden. Zo vroeg Piscaer zich af of de werk groep te weinig tijd had of de ver keerde prioriteiten stelde. Voor zitter De Zeeuw zei dat een inter ne reorganisatie, die bij het amb telijke apparaat van de gemeen te Terneuzen al geruime tijd in volle gang is. nogal wat invloed heeft op de mensen en de werk sfeer. Daardoor is de werkgroep op een wat lager plan geraakt. „Maar", verzekerde De Zeeuw „als we een paar ambtenaren het BRESKENS Oud papier - De Breskense korfbalclub haalt vrijdagavond oud papier op in Breskens. Men begint om 18.00 uur met het op halen. OSSENISSE Koersbal - De katholieke bond van ouderen hield in het gemeenschapscentrum Hof ter Nesse in Ossenisse een wedstrijd koersbal. Uitslag: 1 A. Rottier, 2 A. Mannaert- J. Schraauwen, 3 J. Warrens-M van Vooren. komst met de exploitant", pro beerde wethouder Hamelinck nog. Maar het gros van de com missieleden kwam tegen dat ar gument in opstand. Een paar weken geleden had wethouder Van Rooijen immers nog gezegd dat de situatie best nogeens op het gemak kon worden bekeken en nu dit... PvdA'er W. van Wal raven, een tikje plechtig: „Ik raad u af dit voorstel eind van de maand in de raadsvergadering aan ons voor te leggen. We heb ben domweg meer tijd nodig om alle in's en out's te bekijken." En eigenlijk dacht de hele commis sie er zo over. Onder leiding van mevrouw Baaijens (midden) namen vijf hartpatiënten deel aan de eerste activiteit van de vereniging De Rikketik in het zwembad in Breskens (foto Camile Schelstraete) BRESKENS - De vereniging voor- en nazorg hartpatiënten De Rikketik is donderdag ge start met de eerste activiteit. In het zwembad op het recreatie park Schoneveld in Breskens kwamen de leden samen om on der leiding van mevrouw Baayens oefeningen te doen. Voordat ze te water gingen, werden de hartslag en de bloed druk opgemeten. Na afloop van het zwemmen werd dit her haald. Om deel te nemen aan deze acti viteit is een medische verklaring nodig. De opkomst van de leden viel wat tegen. Er hadden zich twaalf personen aangemeld voor het zwemmen, maai* donderdag kwamen slechts vijf leden opda gen. De aanwezigen hadden dus voldoende ruimte in het bad. Het zwemmen vindt iedere don derdagmorgen plaats in het onderzoek hadden laten doen. had dat minstens evenveel ge kost als het onderzoek van VB Advies." Verder sprak de commissie af dat er in het vervolg een vast be drag wordt geschonken aan ju bilerende verenigingen. Clubs, instellingen en verenigingen kunnen dan rekenen op een be drag van honderd gulden bij een bestaan tussen de vijf en de vijf entwintig jaar. Tussen de 25 en 100 jaar wordt dat 250 gulden en vanaf het honderdste jaar 500 gulden. Kerckhaert had nog eni ge moeite met het voorstel. Hij vond dat verenigingen mis schien beter een bedrag kon worden geschonken dat corres pondeert met het ledental. Vol gens W. H. Broekhuysen (WD) is het dan moeilijker om een grens vast te stellen. Kerckhaert wilde verder dat de commissie haar licht eens laat schijnen over de cirkelvormige binnenplaats van het nieuwe ge bouw van de Triangel-school. Het pleintje is voor iedereen toe gankelijk en dat werkt volgens het PvdA-raadslid 'ongewenste nevenactiviteiten zoals die in de binnenstad wel vaker plaatsvin den' in de hand. De Zeeuw ver telde dat wethouder A. E. Stahl- Hemelsoet dat ook al had opge merkt en dat het mee genomen zou worden in het b en w-over- leg. Het zwembad De Veste in Breskens krijgt een grote opknapbeurt foto Camile Schelstraete) Leden vereniging aan het werk AXEL - De fracties van CDA, PvdA, VVD en GPV/SGP steu nen unaniem het streven van burgemeester en wethouders van Axel om het toeristisch re creatief beleid van Axel behoor lijk aan te scherpen. Na de ver gadering van de commissie vrom (woensdag) spraken ook de leden van de commissies openbare werken en financiën zich donderdagavond uit voor een snelle verdere ontwikke ling van het recreatieterrein Smitsschorre. Wat de raadsleden, betreft kan niet vroeg genoeg worden be gonnen met een beleidsontwik keling voor Smitsschorre. VVD- fractievoorzitter P. Apers kon niet genoeg benadrukken dat een uitbreiding van het terrein wat de liberalen betreft direct moet aansluiten bij de ontwik keling van het Szydlowskiplein. „Hand in hand met het kooptoe- risme dat nu nieuw leven wordt ingeblazen", pleitte Apers. Bij val kreeg hij voor deze visie van zijn CDA-collega M. Murre: „Met het complex dat straks' op het Szydlowskiplein staat, willen we mensen binnenhalen. Die doel groep moet wèl weten dat er in Axel meer valt te doen dan win kelen." Apers suggereerde op dat vlak dat de middenstanders de moge lijkheid moeten krijgen ook op zondag hun winkels te openen. Deze link naar het toerisme stuitte op onbegrip van J. Diele- man (GPV). „Dat moeten we maar vergeten. Axel is geen echt koopcentrum en dat moet ze ook niet proberen te worden." Wethouder A. van Waes was donderdag, ondanks een lange vergaderdag die hij elders al achter de rug had, in staat een vreugdedans te maken om de bejubeling die het college ten deel viel voor de eerste aanzet tot het toeristisch en recreatief beleid. Hij onderschreef de visie van PvdA-fractievoorzitter J.S. Jongepier 'te trachten' nog voor november met een (voorlopig) fi BRESKENS - Zwemvereniging Scheldestroom is druk bezig het zwembad De Veste in Breskens een grote opknapbeurt te geven. Voor eind mei moet het bad OOSTBURG - Het overleg over een nieuwe samenstelling van bet Oostburgse college van b en w wil nog niet erg vlotten. Wet houder T. B. P. M. de Blok-van Herpen kondigde enige weken geleden aan dat ze uit het colle ge stapte, omdat ze twijfelde aan het 'collegiaal bestuur'. De bal ligt nu bij de twee partij en van de overblijvende wethou ders, CDA en VVD, zoals fractie voorzitter J. de Vries van de PvdA het uitdrukte. Maar frac tievoorzitter L. Cuelenaere-Faes van het CDA heeft nog geen kans gezien de bal een trap te ge ven. Dorpsbelangen en Toeris me (D en T), de partij van wet houder De Blok, heeft eerder la ten weten in geen geval een nieuw collegelid te leveren. Het lijkt daarom voor de hand te lig gen dat de PvdA wordt gevraagd zitting te nemen in het college. Maar 'zo eenvoudig ligt het niet', meldde mevrouw Cuelenaere. Alleen het op elkaar afstemmen van de agenda's van beide rege rende partijen kost a.1 veel moei te. CDA en WD weten zelf nog niet hoe het nu verder moet. Cuelenaere: „Ik kan me voor stellen dat de Oostburgers niet begrijpen waarom het allemaal zo lang duurt. Maar het is ge woon nog niet gelukt om de juis te mensen om de tafel te krijgen en spijkers met koppen te slaan." piekfijn in orde zijn. Tijdens de weekeinden 25-26 mei en 1-2 ju ni worden de Zeeuwse zomer- kampioenschappen gehouden en de zestigjarige Schelde stroom is dit jaar gastheer. „Zoals het bad er tot enkele we ken geleden uitzag, was geen ge zicht", zegt Scheldestroom-se- cretaris A. Vinke. Leden van de Breskense zwemclub geven het wedstrijdbad daarom een flinke lik verf. De gemeente Oostburg probeert al enkele jaren van het bad af te komen. Pogingen om het bad aan een particulier of een bedrijf te slijten, zijn tot nog toe op niets uitgelopen. Het Britse Scout Travel Service, eigenaar van het voormalige vormingscentrum Hedenesse in Cadzand, had serieuze belang stelling. Maar de padvinders slaagden er uiteindelijk niet in voldoende financiële waarbor gen te overleggen. Eerste voor waarde voor de gemeente is dat de eigen inwoners èn zwemver eniging Scheldestroom, tegen redelijke prijzen, gebruik kun nen blijven maken van De Veste. Daarnaast zien de bestuurderen graag een sporthal naast het zwembad verrijzen. De gemeen te is al weer enige tijd in onder handeling met nieuwe gegadig den. Maar wethouder T. B. P. M. de Blok-van Herpen meldde dat uit het toestemming geven voor het opknappen van het bad geen conclusies mogen worden ge trokken. Onderhandelingen De Blok: „De onderhandelingen zijn zeker nog niet op een haar na gevild. We zijn het werk groepstadium nog niet ont groeid. Maar omdat het er de af gelopen twee jaar naai- uit zag dat we het bad zouden kunnen afstoten, is er nogal wat achter stallig onderhoud ontstaan. Nu Scheldestroom jubileert en de vereniging het Zeeuws zwem- kampioenschap organiseert, moet het er toch ordentelijk uit zien. Net als bij andere projecten voert de club de werkzaamhe den zelf uit, maar betaalt de ge meente de materiaalkosten. Meer conclusies dan dat De Ves te in elk geval dit seizoen in ex ploitatie bij de gemeente Oost burg blijft, mogen daar echter niet uit worden getrokken." AXEL Spelavond - in het Trefpunt aan de Axelse Singelweg wordt woensdag 17 april een spellen- avond gehouden voor bejaar den. Onder het genot van wafels en koffie kunnen de ouderen vanaf 19.30 uur deelnemen aan een keur van oud-Hollandse spe len. Breskense zwembad. De Rikke tik wil ook nog een gymnastie- kuur organiseren. Daarvoor moeten zich minstens vijftien personen aanmelden in verband met de kosten. De vereniging werd vorig jaar opgericht en heeft nu al meer dan zestig le den. Werknemers Cokesfabriek eens met cao SLUISKIL - De werknemers van de ACZ (Cokesfabriek) in Sluiskil hebben donderdag in gestemd met de nieuwe cao. In twee ledenvergaderingen - om alle. ploegen in de gelegenheid te stellen de bijeenkomst bij te wonen - van de Industriebond FNV ging men unaniem ak koord met de nieuwe collectie ve arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar. De cao houdt onder meer een loonsverhoging in voor het Co- kespersoneel van 3,75 procent, ingaande 1 april van dit jaar. Voorts blijft de VUT-regeling voor vier jaar gehandhaafd. Nieuw is de invoering van de se niorendagen. extra vrije dagen voor werknemers vanaf 56 jaar. Het principe-akkoord tussen de bedrijfsleiding van de ACZ en de Industriebond FNV werd eind maart bereikt. Snelheidscontrole OOSTBURG/EEDE/SLUIS - Bij een snelheidscontrole in de Nieuwstraat in Oostburg zijn donderdagmorgen tussen half acht en negen uur vier bestuur ders geverbaliseerd. Er werden 249 voertuigen gecontroleerd. De hoogst gemeten snelheid be droeg 71 kilometer per uur. Er geldt een maximum van vijftig kilometer per uur. Woensdagmiddag werd van half twaalf tot vijf uur langs rijksweg 58 in Sluis gecontroleerd. Van de vijfhonderd passanten werden er 21 bekeurd. De hoogst geme ten snelheid bedroeg 140 kilome ter per uur, terwijl maar tachtig mag. 's Avonds werd van zes tot acht uur langs de rijksweg in Ee- de gecontroleerd. Er werden ze ven bonnen geschreven. Hier be droeg de hoogst gemeten snel heid 109 kilometer per uur. AXEL nanciële invulling te komen var de plannen. „Nuchterheid ovej de snelheid waarmee we de om' wikkeling in gang kunnen zettec is echter wel gepast", temper^ Van Waes de euforie. „Smits- schorre is grotendeels het eigen- dom van Staatsbosbeheer, i moeten dan ook in nauw overig met deze instantie bekijken is' hoeverre men bereid is het ter rein meer toegankelijk te make voor recreatie." Ook het dorpsplan Zuiddons werd door alle commissies poji tief ontvangen. Afgezien vantis vraagteken dat met name CD; en GPV/SGP plaatsten bij de^. fectiviteit van de voorgestel aanleg van verkeersplateaus o- de doorgaande wegen, oogsten] en w en de werkgroep die he, dorpsplan heeft opgesteld J dermaal lof. Een voorstel vand-- VVD om in Zuiddorpe een expe riment te starten met een hoe dentoilet strandde op de vraa over haalbaarheid ervan. „in£ le discussies over het hondefó. let wordt meer gezeikt dan hor den in zo'n toilet zouden doen' grapte PvdA-man M. van Oyen Herdenking bij monument Axel AXEL - In Axel wordt ze 4 mei de traditionele herdeo- kingsplechtigheid bij hetPoo's- monument gehouden, 's Avoné om vijf minuten voor ac trekt een stoet van geno vanaf het stadhuis via de Marti en de Weststraat naar het mom- ment voor de Poolse sold gang naar de gedenksteen worót begeleid door klokgelui. On klokslag acht uur volgen er te minuten stilte, ter nagedacht nis aan alle burgers en militaire die in de Tweede Wereldoord door oorlogshandelingen en te reur om het leven zijn gekomei Burgemeester W.J. de Graafzi na de herdenking een kra gen bij het monument en het hé vrijdingsvuur ontsteken. Bridge - Bridgeclub Axel speelde de vijfde wedstrijd van de voorjaarscompetitie in het cultureel centrum De Halle in Axel. Uitslag groep A: 1 echtpaar' IJse- baert, 2 mevrouw Groenewoud- de heer Vermunt, 3 gedeeld de dames Kock-Pel/de heren Moeli- ker-Pel: groep BI: 1 de heren Meyer-Van der Heyden, 2 mer- -vouw Vogels-de heer Zaman, 3 mevrouw De Koning-de heer Schreurs; groep B2: 1 mevrouw Kraayenbrink-de heer Scheele, 2 gedeeld de dames Ran- schaert-Zwartelé/echtpaar Brókling; groep Cl: 1 de dames Moons-Lacroix, 2 de dames Huis-Houtepen, 3 de dames De Vries-Mackay; groep C2:1 de da mes De Regt-Saveur, 2 mevrouw Willems-de heer Geertse, 3 me vrouw Van Weelde-de heer Ma- thijssen. 13 EN 14 APRIL 1991 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Terneuzen, zat. 8.00-zon. 8.00 uur: H. E. F. A. Nijsten Jr H. D. D. Zuiderbaan, Anna Bijnstraat 25, tel. 12324. zon. 8.00-ma. 8.00 uur: P. R. L. Vercauteren, Axelsestraat 56, praktijk Beethovenhof 3b, tel. 13768. Spreekuren alleen voor dringen de gevallen zat. en zon. 11.30 en 17 uur. Oostburg, Aardenburg en Zuid- zande, vrij. 19.00-ma 8.00 uur: P. A. M. de Bruijckere, Brouwerij straat 8, Oostburg, tel. 01170- 55555. Cadzand, Retranchement en Sluis: H. L. A. Bom. Cadzand, tel. 01179-1366. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen- dijke vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: N. B. v. d. Maas, IJzendijke, tel. 01176-1266. Breskens en Groede: A. G. Her- manides, Dorpsstraat 17, Bres kens, tel. 01172-1566. Axel en Zaamslag, vrij 17.30 - ma 8.00 uur: G. P. Harskamp, Noordstraat 8, tel. 01155-1666. Spreekuren zat. van 10-10.30 en 16-16.30 uur. Sas van Gent en omstreken, vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: F. Puy- laert, Oostkade 19, Sas van Gent, tel 1366, spreekuur, uit sluitend voor spoedgevallen, zat 10.30 uur op Bolwerk-Oranje 2. Hulst vrij 18.00-zon 24.00 uur: B. de Ouden, Glacisweg 50, tel. 01140-12060. Spoedgevallenspreekuur zon der afspraak zat. en zon. 11.00 en 17.00 uur. Hoek, Sluiskil, Philippine: H. G. van Haelst, Spoorstraat 44, Sluiskil, tel. 01157-1955. Spreekuur voor spoedgevallen zat. en zon. 12 uur. Kloosterzande en Hontenisse vrij 18.00-ma 8.00 uur. W. J. ter Burg, Cloosterstraat 29, tel. 01148-1377, spreekuur voor spoedgevallen zat. 11.30 uur in de praktijk Groenendijk 52. en na tel. afspraak. Clinge, St. Jansteen en Koe wacht vrij. 18.00-ma. 8.00 uur: B. Schulte, Hoofdstraat 34. St. Jansteen, tel. 01140-12928. Tandartsen: West-Zeeuwsch-VIaanderen: W. P. F. Neve, Oranjestr. 1'8, Axel. tel. 01155-2332. Speekuren zat. ën zon 12.00- 12.30 uur. Oost-Zecuwsch-Vlaanderen: R. J. C. de Danschutter, Oostelijk Bolwerk 32 ('De Veste. Flat C), tel. 01150-20885. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18- 18.30 en zon 12-12.30 uur. Apotheken: Terneuzen, zat. 8.30-17.30 en zon. 11.30-12.30 en 17.00-18.00 uur: A, F. J Hamann, Oostelijk Bolwerk 12a, tel 12060. Axel, zat 10.00-11.00 en 16.00- 17.00: Apotheek Axel, Oranje straat 6. tel. 01155-2888. Hulst,zat. 11.00-12.00 en 15.30- 17.30 en zon. 11-11.30 en 16.30- 17.30 uur: Apotheek Hulst, Steenstraat 35, tel. 01155-14225 (spoedrecepten telefonisch). Oostburg en Zuidzande, ai 10.00 -12.30 en 13.00-16.30 era 11.30-12.30 en 17.30 en 18.30 uur Apotheek Oostburg, Burcir straat 16, tel 01170-52170 (s drecepten telefonisch). Dierenartsen: Hulst en Hengstdijk: R. T.V& sol, Plevierstraat 18,1 tel. 01148-2365. Spreekuren zat. en zon. 13.(( uur. Terneuzen en Axel: P. Heins Spreekuren: zat. Terneuzen,! de Zwijgerlaan 2b, van 13.301! uur, tel. 01150-95017. Axel Die renkliniek van 11.00-12.00 li tel. 01155-1488. Zondag vo" afspraak tel. 01150-95017. IJzendijke: H. H. F. M. v.dj ver, tel 01176-1388. Weekendspreekuur zat. 13.00e zon 12.00 uur in de dierenklinia te IJzendijke, en spraak. Terneuzen: J. P. de Vos, klinlfi voor kleine huisdieren en bij dere dieren, Van Diemenstrtö 83, Terneuzen, tel. 01150-19® Spreekuur zat. van 12.30-11® uur en verder volgens afsprau Peter de Vos, polikliniek vo kleine huisdieren, Van Sttö bergenlaan 7, Terneuzen, li 01150-96425. Spreekuur zr' 12.00-13.00 uur en verder volga Breskens: G. A. M. de Bruijclf re, Dorpsstraat 133, 1 tel. 01172-2769. Spreekuren zat. en zon. om 11» uur en volgens afspraak. Sluis, Oostburg en AardenbM' J. P. J. v. d. Vijver, Siriusl.OtS burg, tel. 01170-52103. Weekendspreekuren zat. en» 13.00 uur. Sas van Gent: E. O. M. D Westdam 54, Sas van GenU 01158-3800, Spreekuur zat. f- zon. 11.00-12.00 uur en volf; afspraak. F. de Dobbelaere> straat 1. Sas van Gent'*- 01158-3322, Spreekuur J 10.00-11.30 uur en zon. 12® 13.00 uur en volgens afsprak Spreekuur zat. en zon. 11® 12.00 uur en volgens afsprai St. Jansteen e.o. A.E. de Bi Tempelier 34, St. Jansteen. 01140-12701 b.g.g. 01140-1 Jj Spreekuur za. en zo. tussen P - 12.00 uur en volgens ti spraak Wijkverpleegkundig^ West-Zeeuwsch-VIaanderen: Telefoonnummer O1170-53L-* kunt uw boodschap insprew op het antwoordapparaat. 1 en nacht bereikbaar. Oost-Zeeuwsch-Vlaandercn: Telefoonnummer 01140-1219 kunt uw boodschap inspre^ op. het antwoordapparaat, en nacht bereikbaar. Kruisvereniging kanaak Zceuwsch-Vlaanderen: Dagj nacht bereikbaar voor druk de hulpverlening onder te» nummer 01150-19049, U kunt- boodschap inspreken 1 antwoordapparaat. Verloskundigen: Kanaalzone en Zeeuwsch-Vlaanderen: j'V. Haak, St. Maartenlaan 48,- tel. 01155-3982. 0'

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 44