Degradatiespook besluipt Clinge Jan Baart domineert in Axel Jo Allefs wint Schorreblomrit Dames Spui winnen ook van Yerseke Benauwde zege dames HVSV op Forholte 2 Degradatieduel eindigt gelijk Dames Oostburg beslissen duel in aanvangsfase Tennissers in finale na telling van games floeg van trainer Arnold Bracke in problemen na verlies tegen VES fljNGE - Vorige week, na het [,1 gelijke spel tegen Patrijzen, sas Clinge-trainer Arnold Bracke nog vrij optimistisch ,nidat er, volgens hem, „sprake „as van een winstpunt." Pre- iieséén week (en één wedstrijd) jjler moest Bracke dat optimis me laten varen. Immers, na het ^verlies van zondag tegen \US uit Oudenbosch, moest ook Bracke toegeven dat „Clinge het nu wel heel moeilijk gaat krijgen om de degradatie nog te ontlopen. Vier punten achter stand, dat lijkt toch te veel." Natuurlijk mocht Arnold Brac ke zondag het excuus van perso nele problemen aanvoeren, waardoor Clinge in dergelijke grote moeilijkheden is gekomen. AXEL - De Zeeuws-Vlaamse fcaskelbalderby in de eerste afdeling tussen de dames Stonedunkers en BV Oost- borg gaf in 't Sportuus van Axel weinig krachtsverschil te zien. DeOostburgse dames legden de voor de 49-39 overwinning ju de eerste minuten van het teams traden onvolledig jan, maar dit belette het puntlo- gStonedunkers niet om na rust ETenwichtig partij te geven aan BV'Oostburg. In de eerste minu- fenheerste er nog de angst bij de '«Steense dames, maar naarmate [de wedstrijd vorderde won de HOOFDPLAAT - Jo Allefs uit Sint-Jansteen in de wed- Irijdklas en Cor de Jonge uit "tenszand in de toerklas [tobben gisteren de Schorre- blomrït, de openingsrally van [ie West-Zeeuws-Vlaamse Auto- ïobielclub (WZA), op hun [naam gebracht, ider bijzonder gunstige om- idigheden trok deze opening het rittenseizoen een groter deelnemersveld dan voorheen. De puzzelrit, die nu door uitzet- Steyaert werd aangeboden, sas pittig, maar goed te rijden, ïo oordeelde het gros van de deelnemers. Allefs en De Jonge HOEK - De herenteams ZVH en Braakman zijn doorgedrongen ot de finale van de tenniscom- «titie in de Adorhallen. Het fa- oriete ZVH schakelde C 1000 moeiteloos met 10-2 uit. Braak man leverde verwoed strijd te- jen Ron's Hairfashion. Uitein- DÉdelijkstond er een 6-6 eindstand I op het scorebord zodat het ge- f wonnen aantal games de beslis- I? sing moest brengen. Door een beter totaal (39-34) plaatste Braakman zich voor de eind- i strijd. Bilslagen: Heren. Poule A/B eindron de; ZVH I-C 1000 10-2; Braakman- Hon's Hairfashion 6-6(39-34). Verlie- I gronde: Löffler-Segers 8-4; Spor- tagBreskens-KWS 7-5. I Poule C/D eindronde: Plakkers-De Kraker 8-4. I Msed. Poule A/B eindronde: Lon- S«ille-Haheti H-lTC Dow-Iezen- We 7-5, Verliezersronde: Braak- man-Sunflowers 7-5; ZVH I-Riemens «145-37). Poule E/F eindronde: Meppers-Sicon I '12; MSV-Vooruit.7-5; Westerschel- feollege-Van der Poel 12-0, Ver- SChelllng-ZVH n 10-2. James. Poule C/D eindronde: Super- Ws-ZVH 4-0; Witwitwit-Siewert 2- 119-15). rale E/P eindronde: Runner-up- 'S 3-1; Verplanke-De Keizer 2- Pebt Paris-Tegenstanders p2i-ii); Timmerman-Bondewel 2- 21-14). G/H eindronde: Volhouders- Be Visser 3-1; Meppers-Boskreek III Roava-Philten 3-1; Boskreek II- Smash 4-0. •u§d. Poule BEvert-Graf 13-11Sa- atini-Seles 13-11; Mandlikova-Na- I 'atilova 9-15; Garrison-Sanchez 11- I )3 Stand: Sabatini 97; Garrison 94; i Sanchez 88; Seles 77; Navratilova 68; I evert 58; Mandlikova 55; Graf 39. i van Gent r een 10-2-winst op Elopak pist het team Eyke Hoogen- |floorn in poule C van de heren- "nniscompetitie in De Vlaande- m voor een goede afsluiting te J&rgen van de eerste ronde. Door Pt resultaat eindigen beide warns in de onderste helft van de panglïjst. |[a de finaleronde van de mixed- impetitie leverde Peters Clea ning een goed resultaat door 8-4 Jróist op Holland International. HAS klopte Faas met dezelfde «Jfers, De dames van Philten en uppers II openden de derde r°nde bij de dames sterk met twee overwinningen. ?I^JANSTEEN Koersbal De katholieke «na van ouderen in St Jan- yen hield een wedstrijd koers- hl het gemeenschapscen- J jun De Warande'. 8? o1 E' de Windt-P. Rombout 2 LZ 8met-°- Baert 3 A. van Re- Pirtere-w, de Windt. Walter van Tienen is al een heel seizoen afwezig en Mare Triest (de spelbepaler op het midden veld) is voor de rest van het sei zoen uigeschakeld door ge scheurde enkelbanden. Boven dien waren tegen VES Ivo de Wilde, Jan de Visser en Jürgen de Block niet van de partij. „En dan was Pascal de Block feitelijk ook niet in staat te spelen. De verzorger adviseerde vooraf zelfs om niet te spelen, maar in het be lang van de ploeg heeft hij uit eindelijk toch gespeeld", vertel de Bracke verder over zijn perso nele problemen. Inzet Het dient gezegd; tegen VES speelde het zwaar gehavende Clinge met een optimale inzet. Maar het gebrek aan kwaliteit kon daarmee niet worden ge compenseerd. VES bleek over meer inhoud te beschikken. De ploeg kon dan ook terecht aan spraak maken op de winst, waar door de Brabanders overigens nog kansen op de tweede perio- detitel hebben. Samen met Steenbergen en Internos, moet VES gaan uitmaken, wie die pe- riodetitel grijpt. Het ontbrak bij Clinge zondag vooral aan organisatie. Er was daardoor geen enkel verband tussen de verschillende linies. Het spitsenduo Boudewijn van Craenenbroeck en Roland de Block kon dan ook niet één maal gevaarlijk worden. VES was dat wel. Vooral ook omdat de dek king achterin bij Clinge onvol doende was. Na iets meer dan een half uur kwamen de Zeeuws-Vlamingen daardoor ook op achterstand. Bij een hoge voorzet van John van Kleeff stond Joop Kouters geheel vrij voor het doel van Siegfried van den Berg. Kouters had de hoek maar voor het uitzoeken, Van den Berg was kansloos; 0-1. Overgekopt Vlak voor de rust leek VES op dezelfde wijze aan de tweede treffer te komen, maar toen kop te Ad Kas de voorzet van Van Kleeff over het doel. Dat hield Clinge nog enigszins op de been, maar ondanks dat de ploeg meer aan de bal was, werden geen mo gelijkheden geschapen. Clinge was daardoor reeds snel een ge slagen ploeg. Het tweede doelpunt van VES maakte niet veel meer uit. Die treffer werd overigens uit een strafschop gescoord. Nadat Paul van Alphen was neer gelegd, schoot Joop Kouters vanaf elf meter raak (0-2). Dat het daarbij bleef was een wonder, want Kou ters en Kas misten daarna nog vrij voor doel. Clinge-VES 0-2 (0-1). 31. Joop Kou ters 0-1; 71. Joop Kouters 0-2. Scheidsrechter: H. Lindhout uit Goes. Toeschouwers: 175. Boeking: Tom Willaert (Clinge). ploeg aan zelfvertrouwen. De start was voor de dames uit Oostburg. In de tiende minuut nam men een 12-4 voorsprong. Bij de rust was de stand opgelo pen naar een verschil van tien punten (24-14). In de tweede helft waren de ploe gen aan elkaar gewaagd. Bij Sto nedunkers was Maaike Heijnen topscoorster met 14 punten. Na vijf maanden afwezigheid kende Marjo van de Bulcke een ver dienstelijk heroptreden met acht punten. Bij BV Oostburg waren Jozianne Sonnevijle (19 punten) en Marga van de Vijver (14) dé beste schutters. kwamen daarbij het best langs de 'valletjes'. Uitslagen: Wedstrijdklas: 1. Jo Allefs, Sint-Jansteen 131 strafpunten; 2. L. Basting/J. de Groote, Zuidzande 152; 3. J. Vergouwe, Zuidzande 180; 4. R. van de Zande, Wissenkerke 183; 5. E. Verploeg, Groede, 189; 6. J. Kolijn, Oostburg 270. Toerklas: 1. Cor de Jonge, Heinkens- zand 210: 2. Cor Smits, Bergen op Zoom 217; 3. Emmy de Groot/Chan- tal de Bruyckere, IJzendijke 300; 4. Jan Salomé, Groede 339; 5. Johan de Feyter, Schoondijke, 361;.6. Wim Es- seling, Schoondijke 361; 7. Anita de Vriend, Aardenburg 421; 8. Arja Buy- ze/A.de Waele, Groede 450; 9. C. Ver- roste, IJzendijke 494; 10. W. Verstrae- te, Hoofdplaat 501. Uitslagen: dames. Poule E: Meppers 1-Meppers II 0-2; Philten-Ballenmei- den 2-0; Philten-HNG 2-0; Meppers li-Smash 2-0. Poule F: Van Opdorp-Tenensprei- ders I 2-0; Van Opdorp-Tenensprei- ders I 2-0; Verrijn-Tenenspreiders I 2-0; Tenenspreiders H-Verrijn 2-0; Sas-B en W 2-0. Heren. Poule B: Royal-Benny Sport 6-6; TVS-Geerlings 7-5; Faas-Dow 6- 6; Tennisopleiding-ROB 10-2. Poule C: Cerestar I-Drive 10-2; An- theunis-Sopar 4-8. Mixed finaleronde. Poule D: HAS- Faas 8-4; Peters Cleaning-Holland International 8-4. Poule E: Span-Spar 9-3; Maas-Poly- design II 4-8; De Moor-Polydesign II 8-4. Poule F: Cerestar II-Elopak H 6-6. Terneuzen Het team Tarant wist in poule 1 van de damestenniscompetitie in het Racketcentrum een ge makkelijke 4-0 overwinning te behalen op Van Riet. Met dezelf de cijfers bleek Kort te sterk voor Van Driel, één van de zwak kere teams in de hoogste poule. In de bedrijfscompetitie blijft Fourisol prima presteren. HCG 1 werd met 8-0 gemakkelijk opzij geschoven. Uitslagen: Dames. Poule 1: Tarant- Van Riet 4-0; Van Driel-Kort 0-4. Poule 2: Leeuw-Kint 2-2; Tolhoek- Kint 3-1. Poule 3: Liebman-Van Buren 2-2; Dees-Albicher 2-2. Poule 4: Oostdijk-Groot 1-3; Kave laars-Schaart 3-1; De Moor-Loof 2-2. Mixed. Poule 1: Van de Akker-Los Amigos 2-6; Fourisol-HCG 18-0. Pou le 2: Verlinde-Glas Unie 0-8; Van Wijck-Gevos 0-8. Heren. Poule 1: Hijmans/Kouwijzer- Den Haan-Kommers 5-1. Poule 2: Doolaard/Doolaard-Van Driel/Van Amersfoort 0-6 Poule 3: Grob/Hame- link-Van der Zeyst/Korner 2-4. Poule 4: Stoffels/Karreman-Koole/Everts 2-4. Poule 5: Vermeulen/Boeye-Gelis- sen/d'Hont 4-2. Poule 6: Kroes/Herre- bout-Deij/Grave 4-2. Poule 7: Van de Velde/Visser-Jurry/Pieters 4-2. Cadzand Diane Gijsel en Carinë Dekker behaalden in de C-poule van de damestenniscompetitie in Cad zand een gemakkelijke 10-1 overwinning op Dirma Verheul en Ina Bartelse. Ina Verhage en Marie Noë bleken met 11-9 net te sterk voor de combinatie Heyens/Verduyn. Uitslagen: Poule A: Koens/Van Vel- zen-De Blander/De Lodder 9-11. Poule B: Trompetter/Brakman-De Woll/Veerman 6-10. Poule C: Heyens/Verduyn-Verhage/ Noë 9-11Gijsel/Dekker-Verheul/ Bartelse 10-1. Poule D: De Kant/Tan-Tas/Kuypers 14-6. Poule E: Petersen/Neuhaus-Niezing/ Louws 2-17, .Poule G: Van de Slikke/Quaak-De Bruijne/Doosje 8-6; Vermeulen/ Reijnders-Goethals/Casteleyn 10-9. Poule H: Polderman/Smits-Camp- fens/Van Herk 9-6; Van de Run- straat/Clark-Heydens/Lensen 5-10. De biljartfinalisten in Axel (foto Camile Schelstraete) GBC-speler ongenaakbaar in eindstrijd bandstoten AXEL-Een kampioenschap, promotie, de kortste toernooipar- tij, de hoogste toernooiserie en de kwalificatie voor de geweste lijke eindstrijd in de spelsoort bandstoten. Jan Baart van de biljartvereniging GBC uit Groenendijk kon alle prijzen van het titeltoernooi tweede klas bandstoten, gisteren in Axel afgeslo ten, haast niet bergen. De GBC-speler was met al die prijzen bijna even gelukkig. Bijna, want de promotie naar de eerste klas was tevoren niet direct in gecalculeerd. Maar na een ongeslagen race, die hem in clublo kaal Cambrinus van Nasa van begin tot eind aan de leiding van een sterk spelende fmalegroep bracht, dacht Baart dat hij in de slotpartij tegen Dion Bergmans tweedeklasser zou blijven als hij de partij in meer dan 20 beurten zou winnen. Ergens moet een rekenfoutje zijn gemaakt. Mogelijk opgejaagd door een tegenstander die sterk opende (28 caramboles in 2 beur ten) zette de latere kampioen de achtervolging op Bergmans in en in het vuur van het gevecht werd even verzuimd om die ene beurt meer te nemen, die hem in de tweede klas zou hebben ge houden. Na 23 beurten sloot Jan Baart het kampioenschap onge slagen af met 75-58 winst. Toen de cijfers op het scorebord kwamen prijkten achter Baarts naam 14 matchpunten en eenmoyenne van 3.50. Dat bleek pre cies genoeg om de GBC-speler te laten promoveren. Eindstand: 1 Jan Baart, GBC 14-3.50-27; 2. Dion Bergmans. Ouden Arend 10-2.837-21; 3. Jo Blommaert, HBC "34 8-2.981-25; 4. Romain Goethals, De Kastelein 8-2.981-18; 5. Cees Wissel, Concordia 8-2.909-27; 6 Eddy vanGoe- them, Ouden Arend 6-2 450-14; 7. Etienne Waelpul, Ed Horemans 2-2,550- 15; 8. Jo Josiassen, DeSmickel 0-1.799-16. TERNEUZEN - Het damesteam van Spui heeft als debutant in de eerste klas de voorjaarscom petitie bijzonder goed ingezet. Na de overtuigende winst van vorige week op WIK werd zater dag Yerseke naar een 1-0 neder laag gespeeld. Eerste klas Spui-Yerseke 1-0 - Spui was de hele wedstrijd sterker maar kwam deze keer maar moeilijk tot scoren. Yerseke legde het ac cent op de verdediging en wist zelf nauwelijks kansen af te dwingen. Diana Broeckaert be wees haar waarde voor Spui door uit een voorzet van Matty de Kort, die knap werd terugge legd door Janet Dekker, het eni ge doelpunt te maken. Tweede klas A Vlissingen 2-Breskens 0-1 - De overwinning van de bezoeksters kon nauwelijks verdiend ge noemd worden. Vlissi'ngen kreeg de beste kansen. Na rast zette Simone Smits voor Breskens een mooie aanval op, die door Elianne van Meerendonk werd afgerond. Hoek 1-Terneuzense Boys 1 0-3 - Verrassend wonnen de dames van Terneuzense Boys van Hoek. Bij de onrustige thuisclub draaide het absoluut niet en de Terneuzense dames profiteer den daarvan. De doelpunten voor rust waren van Tamara van Boven en Silvie Tollenaer en na de hervatting nogmaals van de van Terneuzen overgekomen Tamara van Boven. Derde klas B Sluiskil-Hoek 2 0-3 - De dames van Sluiskil kregen weinig kans tegen Hoek. In een rommelige partij zette Lonneke Rammeloo de gasten op voorsprong. Na de rast bouwden Sabine van Driel en weer Rammeloo deze verder uit. IJzendijke-Biervliet 1-1 - Een slecht spelend Biervliet stuitte op een onverwacht fel en gecon centreerd IJzendijke. Na een 0-0 ruststand duurde het tot 10 mi- Nicole Boussen van HVSV (midden) wurmt zich langs de defensie van Forholte foto Camile Schelstraete) Doelverdedigster stelt punten veilig TERNEUZEN - In de tweede di visie handbalcompetitie be haalden de vrouwen van het Terneuzense HVSV een be nauwde 8-7-overwinning op het al gedegradeerde NRL/Forholte 2. Een overwinning die in de laatste minuut van de wed strijd nog ernstig in gevaar kwam. Maar dankzij de voor treffelijke doelvrouwe Carina Roelofs konden de Schelde- stad-bewoners uiteindelijk toch twee punten aan hun to taal toevoegen. Geen moment was de thuisclub bij machte het met één punt on deraan bengelende Voorhoutse team zijn wil op te leggen. Toen de agressief spelende Zuidhol landse vrouwen met drie fraaie treffers in de laatste minuut hun achterstand tot één punt wisten terug te brengen, was de span ning in de Terneuzense sporthal 't Zwaantje te snijden. Maar het was Carina Roelofs die het hoofd koel hield en met enkele flitsen de reacties Forholte van de op dat moment dikverdiende ge lijkmaker. afhield. Vizier Vooral de anders zo trefzekere Nicole Boussen had het vizier deze middag bepaald niet op scherp staan. Ook in de break out ging het te vaak mis, terwijl ook verdedigend de thuisclub teleurstelde. De rügdekking was slecht verzorgd. Daardoor kon den de Forholte speelters te ge makkelijk tot de cirkel. Vooral tegen het einde van de wedstrijd leek de Terneuzense defensie veel op een Zwitserse gatenkaas. Verburg: „Nicole Boussen en Ank de Bakker zijn bij ons de spelbepalende spelers. Dat kon je goed merken, toen beiden ge blesseerd uitvielen. Vanaf dat moment waren we inderdaad de kluts kwijt. Het eindsignaal kwam dan ook als een verlos sing." De wedstrijd begon overigens- goed voor de thuisclub. In de1 tweede minuut werd Marianne' de Brouwer foutief gestopt en" het was het Terneuzense 'gifkik kertje' zelf dat de strafworp be-' nutte; 1-0. In de vierde minuut was het weer raak. Een Forholtè aanval werd door Astrid Dees; onderschept en Ilse de Maes- schalk bewees haar waarde voor de ploeg door de break-out doek treffend af te ronden; 2-0. Maak een minuut later zorgde een gro_- ve verdedigingsfout er voor dat Sabine Visbeen haar ploeg weer - in de wedstrijd kon brengen; 2-1." In de 10de minuut kwamen de",* dames uit Voorhout zelfs op ge-.', lijke hoogste. Margriet Dooms pakte Esther van der Ploeg wat al te hardhandig aan en het was Jacqueline de Graaf die uit de", toegekende strafworp 2-2 aante kende. Break-outs In de 25ste minuut leek de thuis-. club eindelijk het juiste ritme te - hebben gevonden. Twee snel uit- - gevoerde break-outs werden nu eens wel door Cora Jacobs en Margriet Doorns op de juiste wij- ze afgerond. Vooral de fraaie lob waarmee Margriet) Doorns sluit post Monique van der Poel het. nakijken gaf was er eentje uit het boekje; 4-2. Toen Astrid Dees,, een minuut voor de rust de bord- jes op 5-3 schoot leek de thuis club definitief afstand te nemen. Amper dertig seconden na de pauze bracht Henriette Warmer dam de spanning volledig terug door 5-4 te scoren. Een gemiste strafworp van Marianne Brou wer en het uitvallen even daarna van Nicole Boussen veranderde het spelbeeld totaal. De bezoe: kers namen het heft in handen, maar ook het scoren van doel punten bleek niet hun sterkste wapen. In de 59ste minuut* bracht Esmarelda Kooistra met een zuivere hattrick de stand op 8-7. Oostburg-Biervliet nuten voor tijd, voordat ex-Bier- vlietspeelster Marieke van de Vijver de thuisclub op voor sprong zette. Vijf minuten latei- bracht Sonja van de Velde Bier vliet alsnog langszij. Steen-HVV'24 6-1 - De bezoek sters kwamen door Barbie. Bo- gaerd op voorsprong, maar nog voor rust kwam Steen terug tot 1-1. Na de hervatting explodeer den de Steendames en zetten in tien minuten tijd een 5-1 voor sprong op het scorebord. Philippine-Hontenisse 0-0 Twee gelijkwaardige ploegen maakten er een bijzonder spor tieve en aantrekkelijke partij van. Philippine was wel iets ster ker. TERNEUZEN - Het degradatie duel tussen Oostburg en Bier vliet eindigde in de eerste klas van hel afdelingsvoetbal onbe slist (1-1). IJzendijke ziet zijn kansen op een periodetitel weer stijgen. Niet alleen won men zelf op eigen veld met 3-0 van Corn Boys, Aardenburg verloor met 4-1 van Hoofdplaat. Oostburg-Biervliet 1-1 - Een fel le start van Biervliet. Gesteund door de wind nam de ploeg hal verwege de eerste helft een ver diende 1-0 voorsprong via Mar tin van Stel. De thuisclub werd in de verdediging drongen, maar vlak voor rust scoorde Jurgen Bakker voor Oostburg na een uitval de gelijkmaker (1-1). In de tweede helft acteerden beide ploegen voorzichtiger, kansen waren er nauwelijks. IJzendijke-Corn Boys 3-0 - De thuisclub pakte na rast de te rechte winst. In het eerste ge deelte van de eerste helft toonde Corn Boys zich sterker, daarna ging de wedstrijd gelijk op. De Sasse ploeg had een opmerkelij ke terugval in de tweede helft. Daarvan profiteerde IJzendijke. Na een kwartier zette Frank Ne ve zijn ploeg op een 1-0-voor- sprong, nadat Adri van Hane- gem een strafschop had gemist. In het laatste kwartier nam Van Hanegem met twee treffers een duidelijke revanche (3-0). Joost Mangus Graauw-Zeelandia 3-1 - In de eerste helft was Graauw iets sterker en dat overwicht resul teerde in de tiende minuut al in een 1-0-voorsprong door een doelpunt van Joost Mangnus. Na rast bracht Marcel Vael Graauw op 2-0. De spanning (2-1) werd teruggebracht door Adri Grouw (2-1), maar in blessuretijd maakte Erik Mahu aan alle on zekerheid een eind (3-1). Graauw-doelman Martijn Kips stopte nog een strafschop. Zeeland Sport-RIA 5-4 - Een zwakke eerste helft van de West- dorpenaren. Bij de rust keek men al ëfegen een 5-0-achter- stand aan. Het pleit voor RIA, dat er in de tweede helft met meer inzet werd gestreden. Via doelpunten van Gerben Dierikxv Patrick d'Hont. Jean Pierre-van" Dorsselaer en Geert-Jan Meche^ link (strafschop) kwam men nog. terug tot 5-4. Tweede klas SDO verraste aangenaam met een 1-0 overwinning tegen ko(>' loper Domburg in de tweedè klas. Het winnende doelpunt viel in de allerlaatste minuut, Schoondijke profiteerde van de misstap door met 2-0 (via twee strafschoppen) Renesse te ver*c slaan. De streekderby tusseiï Groede en Sluis werd in het. voordeel (3-2) van Groede be slist. Philippine verloor in de slotminuut met 2-1 van Kwa- dendamme en Terhole moest in de tweede helft tegen Volhar ding de tol betalen (3-0) voor de zware aanslag op de conditie van de Terhole-spelers. Hulsten- loo en Ouwerkerk deelden te recht de punten (1-1). §DO-Domburg 1-0 (0-0) - 90. El mer van Troost 1-0. Schoondijke-Renesse 2-0 (0-0) 66. Edwin Huiben 1-0 (straf-; schop), 78. Edwin Huiben 2-0 (strafschop). Bijzonderheden: Renesse-speler Bouterse na rust uit het veld gestuurd. Groede-Sluis 3-2 (1-0) - 6. Bram Vercruysse 1-0. na rust Jan van Belois 2-0, Raymond Hubregfct sen 2-1, Van Belois 3-1, Hubregt-; sen 3-2. Ilulsterloo-Ouwerkerk 1-1 (0-1) - 26. Erwin van der Maas 0-1, 51. Mario Vermeerssen 1-1 (straf schop). Kwadendamme-Philippine 2-1 (0-1) - 10. Gidi Leidelmeijer 0-1, 65. Kees Franse 1-1,89. Peter Pe ters 2-1. Volharding-Terhole 3-0 (0-0) - 66. Kees Bek. 77. Johnny Moison, (strafschop), 82. Karei Looy. c- SKN WK-Spui 2-0 (0-0) - 77. Theu- nisse 1-0,81. Jacky de Bruine 2-Ó. Bijzonderheden: Spui-doelman Ronnie Ingels moet zich al na vijf minuten met een vinger uit; de kom onder doktersbehande ling laten stellen. Een verdediger van VES (links) probeert een tegenstander van Clinge het spelen te beletten (foto Camile Schelstraete)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1991 | | pagina 25