PZC Mandela en De Klerk bieden geen oplossing Kamer: minimumtarieven voor de gezondheidszorg Studenten willen OV-feest in trein Tijd vergaat Verhoging kinderbijslag eerste kind met 7 gulden commentaar Boertiens spelregels Major: geen erfenis John Major binnen- en buitenland Van Lek Ex-premier De Jong: puur humanitaire reis Nefarma: nieuw medicijn systeem kost patiënt geld Vilt?, Controle op bijverdienste studenten Acties dreigen bij dagbladen in Rotterdam Nederlandse in Zweden vermoord Gorbatsjov jen HAAG (GPD/ANP) - De Ne- lerlandse missie, die onder lei- ling van oud-premier De Jong iaar Irak wil om daar te praten iver de vrijlating van de 28 res terende Nederlandse gijzelaars, tal in Baghdad geen politieke verklaringen afleggen. Dat zei Je Jong gisteren, na een ge- iprek met onder andere CDA- 'ractievoorzitter Brinkman en le Nederlandse ambassadeur in Baghdad, Van Dam. WOENSDAG 28 NOVEMBER 1990 België Compensatie stijgende kosten gezondheidszorg miMI IRA-zaak voor onbepaalde tijd aangehouden Volgeling Thatcher Je Jong beklemtoonde gisteren lat het om een 'humanitaire nissie' gaat. „Een dergelijke nissie tekent geen politieke ver- daringen. Dat hoort niet tot ïaar taak", aldus de oud-pre- nier. Maar op de vraag of de de- egatie zo'n verklaring toch zal jndertekenen, als blijkt dat het ie enige manier is om de Neder- anders mee naar huis te krijgen, intwoordde De Jong: „Dat weet e nooit". IDA-fractieleider Brinkman vilde na afloop van het gesprek veinig kwijt. „Als er een politie- ;e verklaring komt, is die in han- len van een humanitaire mis- ie", aldus Brinkman, die door :ijn collega-fractievoorzitters ot woordvoerder is benoemd. Jok minister Van den Broek Buitenlandse Zaken) houdt ich op de vlakte. Zijn woord eerder wilde alleen zeggen dat Geen verklaringen missie in Irak de delegatie „geen instructies" meekrijgt van de bewindsman. Overigens zal de delegatie, die verder bestaat uit de oud-minis ters Van der Stoel en Witteveen, dominee Wouters, Rode Kruis medewerker Tjittes en griffier van de Tweede Kamer De Beau fort, naar verwachting niet eer der dan vrijdag vertrekken. Over de 105 Nederlandse bagge raars was gisteren weinig be kend. Zij mogen naar verwach ting Irak donderdag verlaten. De opwinding in Den Haag over het al dan niet ondertekenen van een politieke verklaring ont stond nadat bekend werd dat een Belgische parlementaire de legatie, op het moment in Bagh dad, heeft ingestemd met een door Irak gedicteerde tekst. Daarin verklaren de zeven parle mentsleden dat een vreedzame oplossing van het Golfconflict de voorkeur heeft. Oorlog dient DEN HAAG (ANP) - Het herziene geneesmiddelenvergoedingssys teem (GVS) zal tot gevolg hebben dat patiënten in totaal ongeveer 120 miljoen gulden aan eigen bijdragen moeten gaan betalen. Bijbetalen zal vooral gebeuren door patiënten met reuma, diabetes, epilepsie, hoge bloeddruk, hartaandoeningen, depressies en de ziek te van Parkinson. De bedragen kunnen, afhankelijk van de ziekte, uiteenlopen van een tientje tot enkele honderden guldens per jaar. Nefarma, de organisatie van de farmaceutische industrie, zegt dit in een brief aan de Tweede Kamer. Daarin reageert ze op het herziene GVS van staatssecretaris Simons (volksgezondheid). Zelf denkt Si mons dat door de aangebrachte wijzigingen bijbetaling nauwelijks meer nodig zal zijn. Het GVS, dat volgende week in de Tweede Kamer aan de orde komt, houdt in dat ziekenfondsverzekerden en een deel van de particulier verzekerden per groep geneesmiddelen hoogstens nog de gemiddel de prijs vergoed krijgen. Voor duurdere middelen moeten ze het ver schil zelf bijbetalen. i (Van onze correspondent f*RETORIA - ANC-leider Nel- ,on Mandela en de Zuidafri- :aanse president Frederik de Klerk zijn er gisteren niet in ge- (Advertentie) WORDPERFECT Wirtz Van Eek Heinkenszanö 01106-3787 slaagd de problemen die de af gelopen weken tussen beide partijen zijn ontstaan, op te los sen. Mandela bracht gistermiddag een bezoek aan De Klerk in het regeringscomplex in Pretoria. Na afloop van de ontmoeting werd een gezamenlijke verkla ring uitgegeven waarin beide hun verbintenis tot een 'vreed zaam onderhandelingsproces' bevestigen en hun zorg uitspre ken over 'ontwikkelingen die dit proces bedreigen'. De komende weken en maanden zijn nieuwe gesprekken nodig om de plooien glad te strijken. De ontmoeting vond plaats om de sfeer te zuiveren die de afgelo pen ernstig vertroebeld was door de campagne van 'massale actie', demonstraties, stakingen en consumenten boycots, waar mee het ANC de regering onder druk wil houden. Mandela heeft verklaard het mo biliseren van zijn aanhang als het enige effectieve middel van protest te zien, zolang de weg naar de stembus voor de zwarte meerderheid nog gesloten is. Hij stelt de politie aansprakelijk voor het geweld, waarin demon straties vaak ontaarden. De regering trekt zich van don derdag tot zaterdag terug op een geheime plek voor beraad over het beleid inzake de 'massale ac tie'. DEN HAAG (GPD) - Staatsse cretaris Simons (WVC) mag uit een oogpunt van kostenbeheer sing in de gezondheidszorg de nu bestaande tarieven niet zon der meer als maximumtarieven gaan hanteren. Een Kamer meerderheid bestaande uit de vier grote fracties, heeft zich daar gisteren tegen gekeerd. De overheid zal ook minimumta rieven moeten vastleggen. Te denken valt dan aan een tarief dat maximaal twintig procent onder het maximum ligt. De zaak kwam aan de orde tij dens de behandeling van een wetsvoorstel waardoor een nieu we stap gezet wordt op weg naar een nieuwe financiering van de gezondheidszorg. Het wetsvoor- tel voorziet erin dat ziekenfond sen niet meer automatisch ver plicht zijn met aanbieders van zorg (artsen, specialisten en der gelijke) in hun gebied contrac ten af te sluiten. Er zal dus in de toekomst onderhandeld moeten worden over de kwaliteit van de aangeboden zorg en de prijs die ervoor betaald moet worden. Be staande contracten lopen nog driejaar. In het wetsvoorstel is verder ge regeld dat de betekenis van nu bestaande landelijke model overeenkomsten tussen de orga nisaties van degenen die zorg aanbieden, en verzekeraars min der wordt. In plaats daarvan moeten er overeenkomsten ko men die gericht zijn op de lokale of regionale situatie. In de mo delovereenkomsten is nu de re latie tussen zorgverlener en ver zekeraar tot in de puntjes vast gelegd. Volgens de Kamermeerderheid is de instelling van minimumta rieven nodig om te voorkomen dat alleen de prijs in de zorg straks allesbepalend wordt en kwaliteit op de achtergrond raakt. „In de nieuwe situatie AMSTERDAM (GPD) - De studenten, die vanaf 1 januari kunnen reizen met een jaarkaart voor het openbaar vervoer, zijn van plan de kaart die ze door de minister van onderwijs is opgedrongen, feestelijk in gebruik te nemen. In alle studentensteden circuleren stencils met oproepen om op za terdagavond 5 januari met de trein een vrolijke rit te maken van Amsterdam naar Rotterdam: het eerste landelijke mobiele trein- feest. Daarnaast zijn er op kleinere schaal initiatieven om bij voor beeld vanuit het noorden van het land met groepjes eens gezellig te gaan stappen in Maastricht. De organisatoren van het evenement zijn afkomstig van de Techni sche Universiteit Twente, maar houden zich angstvallig schuil „uit angst voor de gevolgen als er wat vernield wordt", aldus de vakbond LSVb. te worden vermeden, aldus de tekst. In de verklaring wordt de oplos sing van het conflict gekoppeld aan een oplossing voor het Pale stijnse vraagstuk. Irak meent dat het Israëlisch-Palestijnse conflict de oorzaak is van de cri sis. De westerse regeringen, ook de Belgische en Nederlandse, wijzen die koppeling echter van de hand. De vrees bestaat dat de Nederlandse delegatie eenzelfde tekst onder de neus krijgt. DEN HAAG - Oud-premier De Jong arriveert met de pet in de hand bij het gebouw van de Raad van State voor het overleg over de gijzelaars-missie naar Irak (foto Mulder/ANP) De Belgische parlementariërs hebben gisteren opnieuw een verklaring getekend, zo hebben Belgische radio- en tv-stations gemeld. Het gaat om eenzelfde soort verklaring als die welke de Belgen maandag samen met het Iraakse parlement tekenden. Het optreden van de delegatie heeft op het thuisfront nogal wat verbazing en irritatie gewekt. GRONINGEN (ANP) - De Infor matiseringsbank in Groningen controleert bij de belasting dienst de bijverdiensten van al le studenten. Door deze en ande re controles hoopt de bank het teveel uitbetaalde bedrag aan studiefinanciering terug te dringen van 200 miljoen in 1989 tot 100 miljoen in 1990. Over 1989 moet de controle bij de be lastingdienst nog een bedrag van tachtig miljoen gulden op brengen. Veel studenten verzuimen hun bijverdiensten bij de Informati seringsbank op te geven en krij gen dan een te hoge studiebeurs. Momenteel is de Informatise ringsbank al bezig met de con trole van de studenteninkomens over 1988. De invoering van de maatregel dat studenten ouder dan 27 jaar geen aanspraak kunnen maken op een studiebeurs is uitgesteld. De maatregel zou oorspronke lijk per 1 augustus 1991 van kracht worden. Dat wordt niet eerder dan 1 januari 1992. Het uitstel houdt verband met de capaciteit van de Informati seringsbank. Volgens Ritzen heeft die bank tien maanden no dig om de wijziging voor te berei den. Door het uitstel loopt Rit zen een bedrag van twee miljoen gulden mis. ROTTERDAM (GPD) - Uitgeverij de Nederlandse Dagbladunie (NDU) weigert toe te zeggen dat bij de voorgenomen fusie tussen het Rotterdams Nieuwsblad (RN) en Het Vrije Volk (HVV) géén ge dwongen ontslagen vallen. Door deze houding is de kans op acties bij de twee dagbladen sterk toe genomen. Het Rotterdamse concern is met de Amsterdamse Perscombinatie eigenaar van het dagblad HVV. Vorige week gaf uitgever Sijthoff Pers, de Haagse eigenaar van het RN, wél een werkgelegenheids- garantie voor veertig procent van de werknemers die door de fusie 'boventallig' worden. Dit beteken de een doorbraak in het vastgelopen overleg over het sociaal plan voor de fusie, maar het sloeg te vens een fikse bres in het werkgeversfront. moet er over prijs en kwaliteit te zamen onderhandeld worden. Bij die onderhandelingen moet ook duidelijk zijn dat tegenover meer kwaliteit ook een hoger ta rief kan staan", verwoordde PvdA-Kamerlid Van Otterloo het algemene gevoelen. Hij noemde het „een te smalle ba sis" als straks een ziekenfonds alleen een contract aan een zorg verlener kan weigeren omdat diens collega het voor tien of twintig procent goedkoper doet. AMSTERDAM - De tijd vergaat, zo blijkt uit dit kunstwerk op van de Grote Tijd Tentoonstelling in de Nieuwe Kerk in Amsterdam. De expositie is geopend tot en met 6 januari 'foto Frans van der Linde!ANP) Stockholm (ANP) - In een sport complex in de voorstad Enske- de van Stockholm zijn in het weekeinde de lijken gevonden van de Nederlandse Karin Ro land, 20. uit Boxtel en een Ame rikaanse vriend van haar. Vol gens de politie van de Zweedse hoofdstad bleken zij te zijn ver moord en lagen de lijken daar reeds geruime tijd. De Nederlandse werkte volgens het Zweedse persbureau TT als Serveerster in het restaurant Chaos' in de ,oude stad' van Stockholm. Karin Roland drong in 1987 net niet door tot de selec tie van twintig spelers voor Jong Oranje voor het Wereldkam pioenschap Softball. Zij eindig de als 23ste, zo verklaarde een woordvoerder van de Koninklij ke Nederlandse Baseball en Softball Bond (KNBSB) afgelo pen nacht. DEN HAAG (GPD) - Gezinnen met kinderen zullen in 1991 compensatie krijgen voor de stijgende kosten in de gezond heidszorg. Dat zal gebeuren door een extra verhoging van de kinderbijslag voor het eerste kind, met zeven gulden. Staats secretaris Ter Veld (Sociale Za ken) heeft dit de Kamer gisteren laten weten. De benodigde wetsvoorstellen zullen binnen kort worden ingediend. De kinderbijslagverhoging valt aan twee factoren toe te schrij ven. Ten eerste heeft het kabinet besloten een deel van de kosten van maatregelen ter verbetering van de arbeidsmarktpositie van werkenden in de gezondheids- zorg, te 'vertalen' in een verho ging van de ziekenfondspremie. Dat zal gebeuren door de vaste jaarpremie in guldens (de nomi nale premie) in 1991 met zes gul den voor een volwassene en drie gulden voor een kind te verho gen. Het kabinet is nu voornemens om de negatieve inkomenseffec ten van de verhoging voor gezin nen met kinderen te compense ren. Dat zal gebeuren door een ver hoging van de kinderbijslag met drie gulden per jaar. Ten tweede zullen gezinnen met kinderen compensatie krijgen voor de invoering van een nomi nale premie bij de AWBZ in 1991. Deze premie gaat acht gulden per volwassene en vier gulden per kind belopen. De premie komt er waarschijnlijk op 1 juli. Om de negatieve inkomenseffec ten hiervan voor gezinnen met kinderen op te vangen, gaat de kinderbijslag met vier gulden per kind omhoog, aldus Ter Veld. De totale verhoging van de kin derbijslag met zeven gulden per kind geldt alleen voor het eerste kind. Zijn er meer kinderen, dan wordt de verhoging veertien gul den. De verhoging staat los van een eerder besluit om de kinder bijslag voor het eerste kind met ingang van 1991 met gemiddeld 60,52 gulden te verhogen. In haar stuk aan de Kamer wei gert Ter Veld in te gaan op even tuele besluiten over een nieuwe opzet van de kinderbijslag. Daarover komt binenkort een kabinetsstandpunt, zo schrijft zij. Zoals deze krant maandag reeds meldde, zal het kabinet het stelsel van kinderbijslag niet wijzigen. Ook over verdergaande verho gingen van de kinderbijslag in de toekomst wil Ter Veld nu niets meedelen. Wel is het volgens haar nog altijd zo dat er een achterstand is bij de hoogte van de kinderbijslag voor het eerste kind ten opzichte van de kinderbijslag voor vol gende kinderen. (Slot van pagina 1 moet worden gezorgd voor ver betering van de voedselsituatie. Dankzij zijn interventie, gedaan na een gesprek met Gorbatsjov, die het congres bijwoonde, werd besloten het ontwerp van een nieuwe Russische grondwet van de agenda af te halen. Dit om streden ontwerp, dat onder meer voorziet in een eigen leger, een eigen muntsoort en volledige privatisering van grond en be drijven. Parlementariërs noemden het risico van een politieke neder laag in eigen huis als voornaam ste oorzaak van Jeltsins ma noeuvre. De communisten, sterk vertegenwoordigd in het Volks congres, verzetten zich hevig te gen de ontwerp grondwet en pri vatisering. Bovendien zijn er au tonome gebieden binnen de Russische republiek die zich on afhankelijk willen verklaren als Jeltsin zijn ruzies met Gorbats jov over Russische soevereini teit en beperkingen van de be voegdheden van het Kremlin blijft doorzetten. Tenslotte zou meespelen dat de Russische pre sident bang is de gratie van het publiek te verliezen. Gorbatsjov kan niet tippen aan Jeltsins po pulariteit, maar lijkt met massa le buitenlandse voedselhulp in aantocht in de publieke opinie te kunnen scoren als politicus die de winkels weer vol weet te krijgen. ROERMOND (ANP) - De Roer- mondse rechtbank heeft dins dag de berechting van de IRA- verdachten voor onbepaalde tijd aangehouden. Dat kan voor de maximale termijn van drie maanden. De verdediging had uitstel tot zeker 8 januari ge vraagd, maar rechtbankpresi dent mr. E. Bakermans zei zeer te betwijfelen of dat uitstel wel voldoende zal zijn. Zo is nog niet bekend wanneer België de vierde verdachte, de in België gevangen gehouden Ierse Donna Maguire (24), aan Neder land uitlevert. Ook is het dossier van de drie in Nederland aanwe zige verdachten nog niet com pleet. Het reeds uitvoerige dossier wordt met de dag uitvoeriger. Vanuit Frankrijk en Ierland zijn stukken ontvangen. Die moe ten, volgens de officier van justi tie mr. J. Laumen, nog vertaald worden. Hij noemde daarom het door de verdediging gevraagde uitstel eveneens wenselijk. De drie in Nederland aanwezige verdachten P. Hughes (26), C. Hick (30) en G. Harte (26), waren niet verschenen omdat voorzien was dat hun zaak zou worden aangehouden. Het provinciaal bestuur van Zeeland is - ondanks de gisteren gedane toezegging van een onaf hankelijk onderzoek en een overzichtsnota voor de staten - hardleers in de zaak van de belastingen over onkostennota's van (oud-(gedeputeerden en ambte naren. Het seniorenconvent was volledig geïnformeerd - wat de individuele leden ook mogen zeggen - en de statenleden waren wel degelijk op de hoogte. Commissaris der koningin Boertien, optredend als woordvoerder namens gedeputeerde staten, was pertinent in die bewering. Eind van de week zal het volgens Boertien allemaal blijken als g.s. de statenleden een nota, met relevante bijlagen zullen overleggen. Tot nu toe spreken de feiten hem echter tegen. Als Boertien ermee wil zeggen dat alle informatie bij stukken en brokken in oude rekeningen is terug te vinden, heeft hij nog slechts ten dele gelijk. Nimmer heeft het college van g.s. de staten door middel van (voortgang)nota's en/of brieven ingelicht over het vervolg, over de aard van de vergoedingen en over de hoogte van de door de provincie te betalen bedra gen (meer dan twee miljoen gulden). Nu er over gepubliceerd is, komt het provinciaal bestuur na al die jaren met de toezeg ging de staten in te lichten. Het is Boertien zelf geweest, die vanuit zijn al meer dan eens bekritiseerde regentenmentali teit de democratische spelregels heeft genegeerd. Als voor zitter van g.s., het seniorenconvent en van de staten had hij die laatste functie het zwaarst moeten laten wegen. Tot twee maal toe kwalificeerde hij gisteren tijdens een korte perscon ferentie provinciale staten als 'het hoogste orgaan in de pro vincie', maar gezien zijn opstelling in de belasting-affaire tot nu toe, wijzen zijn daden anders uit. De staten van Zeeland zijn bewust onkundig gehouden. Dim De ene verrassing volgt op de andere in Londen: John Ma jor, het politieke troetelkind van Margaret Thatcher, wordt deze week de nieuwe premier van Groot-Brittannië. In hetzelfde bliksemtempo dat zijn carrière tot nu toe tekende, schoot hij gisteren zijn rivalen Michael Heseltine en Douglas Hurd voorbij op weg naar het leiderschap van de verdeelde Conservatieve Partij. Bijna de helft van de Tories in het La gerhuis zag meteen in de eerste ronde in de jonge self-made politicus van eenvoudige komaf de geschikte figuur om de onenigheid te bezweren. Deze man met de loopbaan volgens de standaarddroom van elke Amerikaan moet (voorlopig) de Britten een nieuw tijdperk van hun geschiedenis binnenlei den, dat van het post-Thatcherisme. Major heeft in elk geval met Thatcher gemeen dat hij voor de duvel niet bang is. Hij heeft al eerder bewezen zijn voorgangster aan te kunnen. Hij zal zich dan ook bepaald niet als beheerder van haar erfenis gedragen. Sinds zijn aantreden in de politiek heeft de nieuwe Britse premier het talent ontwikkeld voor de pragmatische oplossing op het juiste moment. Voor wat betreft de binnen landse politiek kan hij veel leren van de fouten die tot Marga ret Thatchers val hebben geleid. En op het niveau van de buitenlandse politiek, in het bijzonder in relatie met het Ver enigd Europa, heeft hij als minister van financiën al laten zien dat hij op tijd weet 'ja' te zeggen. Of hij het straks bij de algemene verkiezingen ook overtuigend zal weten op te ne men tegen Labourleider Kinnock is nog koffiedik-kijken. vdM (Slot van pagina 1 goed resultaat. We krijgen een vroegere minister van financiën als premier". Maar binnen de Labour Partij werd minder positief geoordeeld over de afloop van de broedert wist binnen de Conservatieve Partij. Oppositieleider Neil Kin nock omschreef Major als een volgeling van Thatcher en vroeg om het uitschrijven van algeme ne verkiezingen. En zijn secon dant Jack Cunningham sprak: „Major heeft Engeland naar zijn tweede recessie in tien jaar tijds geleid. Hij was niet geschikt als minister van financiën, laat staan als premier". Zowel Heseltine als Hurd ver klaarden uit de race te stappen omdat hun doel was bereikt: het herstel van de eenheid in de par tij. Voor Heseltine moet de capi tulatie echter een bittere pil zijn geweest. De verkiezing van de jeugdige Major, met 47 jaar de jongste premier van de eeuw, heeft zijn kansen om ooit nog de eerste viool te spelen tot nul ge reduceerd. John Major zal waarschijnlijk weinig veranderingen in zijn ka binet aanbrengen, vooral ook om de partij niet opnieuw te splijten. Hij zal echter op zijn minst een nieuwe minister van financiën moeten vinden, een post die hij zelf vervulde. Vrijwel zeker zal hij Norman Lamont in die functie kiezen, die ook nu al een hoge functie op het ministe rie bekleedt. De grote vraag is echter wat Ma jor met Heseltine zal doen. Des kundigen verwachten dat Major hem een belangrijke post in het kabinet zal aanbieden, al was het alleen maar om de Heselti- ne-aanhang in de partij tevreden te stellen. PZC Directie: K. Scherphuis, W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman, algemeen hoofdredacteur; C. van der Maas, hoofdredacteur commentaar; A. L. Oosthoek, adjunct-hoofdredacteur. Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000. Steunpunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94. Middelburg: Markt 51, 4331 LK Middelburg. Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen: Axelsestraat 16, 4537 AK Terneuzen. Tel. 01150-94457. Hulst: Steenstraat 6, 4561 AS Hulst. Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-8000 Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380 Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Zaterdags in Goes, Middelburg en Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, 01184-84000; 's avonds op zondag t/m vrij dag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische bood schap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openings tijden; zaterdags tot 16.00 uur: op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tij dens kantooruren en maan dag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondag avond v an 20.00 tot 22.00 uur: 01184-84000. Fax 01184-70100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 73,80; franco per post 89,00; per maand 25,50; jaarabonnement 285,00; jaarabonnement franco per post 350,00; losse nummers maandag t/m vrij dag 1,35, zaterdag 1,75 p.st., (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 143 cent per mm; minimumprijs per advertentie 21,45; ingezon den mededelingen 2,5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 5,- meer. Volledige ta rieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprij zen exclusief 6 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V., Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 3