PZC Nachtegaal houdt vogeltentoonstelling Vijfhonderdste cursist hartreanimatie Terneuzen leert ouderen hun woonwensen te uiten Boete van 150,- voor botsing met gewonde 1 Kampioenen jongens schoolzaalvoetbal Terneuzen bekend Filmfestival Gent Streek woensdag 17 oktober 1990 12 Leegstand in half jaar terug van 120 naar 40 huizen Schoondijke kan postkantoor niet missen Fusie Demonstratie bloemschikken Woonvormen CNV wil besluit Oostburg over minimumtarief kalbeltelevisie CLINGE OOSTBURG SAS VAN GENT TERNEUZEN NIEUW-NAMEN SCHOONDIJKE KIELDRECHT KOEWACHT KLOOSTERZANDE OSSENISSE IJZENDIJKE WESTDORPE Vwf99*?i af- ■'ïtiïwnBSi Sint Albert in Sas leeft op Wijk SAS VAN GENT - Het gaat be ter met de wijk Sint Albert in Sas van Gent. Dat zeggen de se cretaris van woningbouwver eniging Sas van Gent Vooruit, R. R. J. de Hoek, en burgemees ter J. M. H. M. van Rest (volks huisvesting). De leegstand in de wijk is het afgelopen half jaar teruggelopen van ruim 120 wo ningen tot minder dan veertig onbewoonde panden, aldus De Hoek. De wijk telt zo'n driehon derd bewoonde huizen. De oud-voorzitter van de Bewo ners Belangen Vereniging Sint Albert, G. J. Bijlsma, heeft zijn twijfels over de wijze waarop de leegstand wordt teruggedron gen. Volgens hem voert de wo ningbouwvereniging een 'wer vingsactie' onder inwoners van de Randstad en met name in de Haagse Schilderswijk. „Een half jaar geleden kon iemand met een bijstandsuitkering het nog vergeten om een vlaco-woning (voor ruim 500 gulden) aan de Europalaan te huren." Burgemeester Van Rest be strijdt dat de gemeente zich be zighoudt met woningtoewijzing van dergelijke aard. „We kijken alleen of mensen die voor huur subsidie in aanmerking komen, passen in de categorie woning die ze op het oog hebben. Als dat niet zo is, wordt hen geadviseerd naar iets anders uit te kijken. Wanneer snel een huis nodig is SCHOONDIJKE - De dorpsraad Schoondijke heeft 492 handte keningen verzameld voor het behouden van het postkantoor in de kern. De inwoners van Schoondijke konden de afgelo pen twee weken hun handteke ning zetten. De lijsten lagen in vier winkels in de kern. De respons was, volgens Lucie de Smit van de dorpsraad, groot. Ze begrijpt dat de handtekenin genactie niet tot het open blij ven van het postkantoor zal lei den. „Maar we gaan vragen of wij als laatste gesloten worden", al dus De Smit, die overigens blij is dat er wel een postagentschap komt. „Een bus zou rampzalig geweest zijn", vertelt ze. De handtekeningen worden opge stuurd naar de PTT in Breda. en er is geen goedkopere woning beschikbaar, dan kan het wel eens gebeuren dat ze toch in de duurdere categorie terecht ko men,", aldus Van Rest. De burgemeester zegt met. na druk dat deze procedure steeds in nauw overleg plaatsvindt met de woningbouwvereniging en particuliere verhuurders. Vol gens haar is deze aanpak ook van toepassing op Sint Albert. Ook Vooruit-secretaris De Hoek ontkent dat sprake is van een doelgerichte wervingsactie. „Niet door ons. Er hebben ooit advertenties in de landelijke dagbladen gestaan van een ma kelaar uit de buurt. Daarin wer den de voormalige mijnbouwwo- ningen in de Beneluxstraat voor een redelijke prijs aangeboden. Je moet toch iets als je je wonin gen wilt verkopen." Hij bevestigt dat de laatste tijd een deel van de leegstaande wo ningen in Sint Albert is betrok ken door inwoners uit de Rand stad. „Als er verder in Sas van Gent geen huis vrij is en je hebt geen tijd om te wachten, dan is Sint Albert de enige wijk waar plaats is. Verder kennen wij geen leegstand", verklaart hij. De Bewoners Belangen Vereni ging Sint Albert heeft geen rede nen om aan te nemen dat er iets vreemds aan de gang is in de wijk. Verenigingssecretaris me vrouw D. S. Lie-Oostdijck durft oud-voorzitter Bijlsma niet bij te vallen. Het bestuur zal eerst in november praten met de wo ningbouwvereniging over haar aanname- en toelatingsbeleid. In Sas van Gent klinken gelui den dat Vooruit een fusie aan wil gaan met de Regionale Zeeuwsch-Vlaamse Woning bouwvereniging (RZVW) in Axel. Om deze reden zou de wijk Sint Albert snel weer tot een be woonde en leefbare (aantrekke lijke) buurt moeten worden. De Hoek van Vooruit en E. F. R. Merckx, hoofd bewonerszaken van de RZVW, ontkennen dit. „We houden de administratie van Sas van Gent bij met ons computersysteem, maar van een fusie is geen sprake", aldus Merckx. „Het lijkt mij dat de RZVW niet staat te springen Vooruit over te nemen. Het is geen geheim dat de Sassenaren in financiële moeilijkheden ver keren." Ook Vooruit-secretaris De Hoek weet van geen fusieplannen. Vol gens hem is de bouwvereniging aan de beterende hand. „On langs hebben we een aanzienlijk renteloos voorschot gekregen van de rijksoverheid. Daar kun nen we in ieder geval vijf jaar mee vooruit. Ook zijn de inkom sten uit huur toegenomen. De leegstand in Sint Albert is een heel eind teruggedrongen", al dus De Hoek. Ruim een jaar geleden was al sprake van een samengaan van RZVW en Vooruit. RZVW-bewo- nerscommissielid C. A. Ollebek kreeg destijds te horen dat 'over leg gaande was, maar dat hieruit nog niets concreets naar voren was gekomen'. Cardioloog Taverne bood 500ste cursiste Ingrid van Deurzen boven de eanimatiepop een bloemetje aan (foto Camile Schelstraete). TERNEUZEN - Het bestuur van De Vrienden van de Hartstich ting afdeling Terneuzen gaf dinsdagavond de nieuwe cursus hart-reanimatie een officieel tintje. Cardioloog R. Taverne hul digde gisteren namens de Hartstichting met een bloemetje In grid van Deurzen uit Sas van Gent als vijfhonderdste deelneem ster aan de reanimatiecursus in het ziekenhuis De Honte van Terneuzen. Ook werd tijdens het theoriegedeelte een demonstratie gegeven met de tweede reanimatiepop, die door de afdeling Terneuzen pas is aangeschaft. Overigens boekt de Temeuzense Hartstichting dit jaar met 200 cursisten een nieuw record in haar 12-jarig bestaan. Volgens voorzitter M. van Dijk van De Vrienden van de Hartstichting is dit het gevolg van de stroom publiciteit dit jaar. Het ligt dan ook in de bedoeling om volgend jaar in februari een vierde cursus te beginnen. TERNEUZEN - De werkgroep Over Wonen van Ouderen Ge sproken Terneuzen begint in november een korte wooncur- sus voor ouderen. Tijdens vier bijeenkomsten wordt ouderen geleerd hun wensen voor de woon- en leefsituatie te formu leren. De wooncursus richt zich in de eerste plaats op mensen van vijftig jaar en ouder. Op dinsdag 30 oktober wordt om te beginnen een informatiebijeen komst gehouden. Tijdens die bijeenkomst wordt TERNEUZEN - De Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Plantkunde 'Groei en Bloei' in Zeeuwsch-Vlaanderen houdt dinsdag 23 oktober een demon stratie-avond over bloemschik ken. Het thema van deze avond is 'De geschiedenis van de bloemsierkunst tot hedendaag se trends'. De bloemschikdemonstratie wordt verzorgd door 'Torbijn Bloemwerken' uit Sas van Gent. Zes bloembinders, waaronder vier meesterbinders, tonen het verloop van deze geschiedenis tot aan de allernieuwste trends. De bloemstukken worden na af loop verloot. De demonstratie vindt plaats in het Zuidlandtheter in Terneu zen. Het programma begint om 19.30 uur, waarna om 20.00 uur de demonstratie volgt. Om 21.00 uur volgt een korte pauze waar na een demonstratie volgt met als thema 'Hedendaagse trends'. de opzet van de cursus toege licht en vindt een presentatie van woonvormen voor ouderen plaats. Wethouder drs J. van Rooijen (Openbare Werken en Volkshuisvesting) van Terneu zen houdt een inleiding over het gemeentelijk ouderenhuisves- tingsbeleid. De vier bijeenkomsten van de wooncursus worden gehouden op 13, 20 en 27 november en op 4 december in de Opstandings- kerk in de Bellamystraat. De in formatiebijeenkomst en de cur susbijeenkomsten beginnen om 9.30 uur en duren ongeveer twee uur. Deelnemers kunnen zich mel den bij de stichting Welzijn. Ook de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen Terneuzen, de stichting Welzijn Ouderen Sluis kil, de afdeling Zeeuwsch-Vlaan deren van Humanitas en de Vrouwen Advies Commissie Terneuzen werken mee. Voorzitter E. Galama van de VAC: „De cursus kan de bewust wording bij ouderen stimuleren. Er zijn zoveel verschillende woonvormen voor ouderen, ook in Terneuzen. Ouderen moeten weten welke vorm voor hen het geschiktst is en welke eisen ze bij voorbeeld kunnen stellen aan aanpassing van de woning in verband met een handicap. Ik denk dat wij als VAC veel kennis over al deze zaken hebben ver gaard en dat anderen daarmee hun voordeel kunnen doen." Overigens begint de VAC-Ter- neuzen volgende week een 'woongeriefonderzoek' op het TERNEUZEN - H. G. uit Ter neuzen kreeg dinsdag op de zit ting van het Kantongerecht in Terneuzen voor het veroorza ken van een ongeluk met een ge wonde in zijn woonplaats een boete van 150 gulden opgelegd. D.e Terneuzenaar wilde op 16 maart van dit jaar met zijn auto op de kruising Van Cantfor- straat/Tramstraat linksaf slaan. Hij had daarbij een bromfiets ster die rechtdoor reed zodanig gehinderd, dat een botsing on vermijdelijk was. De bromfiets ster moest met een hersen schudding worden afgevoerd naar het ziekenhuis De Honte. G. verklaarde dinsdag op de zit ting het meisje met de brommer niet te hebben gezien, omdat er nogal veel auto's stonden gepar keerd. Officier van Justitie mr J. C. F. van Gelder eiste een boete van 200 gulden. Kantonrechter mr B. J. R. P. Verhoeven deed 50 gulden van de eis af, omdat G. van goede wil was. Hij had het slachtoffer enkele keren be zocht. De Belgische motorrijder F. de R. uit Gent hoorde voor het overtreden van de snelheidsli miet binnen de bebouwde kom van Terneuzen een boete van 175 gulden eisen. Hij reed op 14 oktober van het vorig jaar met een snelheid van 76 kilometer per uur over de Guido Gezelle- straat in Terneuzen. De kanton rechter vonniste conform. Java, een nieuwe woonwijk aan ,de oostelijke rand van de bin nenstad in Terneuzen. De ad viescommissie was de afgelopen jaren nauw betrokken bij de in vulling van het gebied, waar vooral ook veel ouderen wonen. Het onderzoek vindt plaats in samenwerking met de Woning bouwvereniging Terneuzen. Eerder al werd soortgelijk on derzoek verricht in het westelijk woongedeelte van de binnen stad. TERNEUZEN - De CNV-subdis- trictsraad Zeeuwsch-Vlaande ren heeft er grote moeite mee dat de gemeenten Axel, Oost burg, Hulst en Sluis nog geen enkele uitspraak hebben ge daan over het minimale tarief voor de kabeltelevisie. Zekatel heeft dit tarief bepaald op 14,50 gulden en wil met dat bedrag de onderhandelingen met de ge meenten over de uiteindelijke tariefstelling ingaan. De CNV-raad meent - ook met het oog op weinig draagkrachti- gen - dat het minimale tarief niet meer dan tien gulden mag bedragen. De vier andere Zeeuwsvlaamse gemeenten (Sas van Gent, Aardenburg, Honte- nisse en Terneuzen) hebben de CNV-raad inmiddels schriftelijk laten weten te kunnen instem men met het voorstel van de werknemersorganisatie. In een brief aan de gemeente Oostburg wordt de raad van die gemeente nadrukkelijk ver zocht op korte termijn stelling te nemen. Een snelle beslissing is volgens de subdistrictsraad no dig nu de onderhandelingen over de tariefstelling beginnen. CLINGE - In café De Smidse in Clinge werd een kaarting gehou den, waaraan 39 kaarters deel namen. Uitslag: Bieden: 1 D. Verbraeken, Clinge; 2 J. Corbeel, Axel; 3 R. van Eerdenburg, Nieuw-Namen. Joke ren: 1 R. Warrens, Clinge; 2 V. Ver meulen, Clinge; 3 R. de Vos, Clinge. LAMSWAARDE - In café De Lamsoren in Lamswaarde werd een kaarting gehouden waaraan 24 personen deelnamen. Uitslag, bieden: 1 L. van Goethem, Kloosterzande; 2 de heer Thilleman, Nieuw-Namen; 3 de heer Jaarsveld, Hulst. Jokeren: 1 de heer De Vos, Nieuw-Namen; 2 mevrouw Esseling, Hulst; 3 mevrouw De Kort, Hengst dijk. -J .V v., j j I Woningen voor ouderen in de Simon Stevinhof in Terneuzen foto Camile Schelstraete) TERNEUZEN -■ De jongen steams van de Terneuzense ba sisscholen De Hille en De Zuid- landschool, hebben dinsdag met grote overmacht de eerste plaats behaald in poule C en D van het school/aal voetbaltoer nooi voor basisscholen in Ter neuzen. De Hille wist zelfs de volle tien punten uit vijf wedstrijden in poule C te bemachtigen. De Zuidlandschool moest één keer genoegen nemen met een gelijk spel, maar won de andere drie partijen met grote winst. De uitslagen: Poule C: Wiekslag-Op Weg 0-1; Hille 1-Torenberg 1-0; Op Weg-Zuidlandschool 1-7; Wiekslag- Hille 1 2-2; Torenberg-Zuidland- school 1-1; Op Weg-Hille 1 2-0; Wiek- slag-Torenberg 0-1; Hille 1-Zuidland- school 0-3; Op Weg-Torenberg 1-2; Wiekslag-Zuidlandschool 0-4. Eindstand: 1 Zuidlandschool; 2 To- renberg (Zaamslag); 3 Op Weg (Hoek); 4 De Hille; 5 Wiekslag. Poule D: Scheldeschool-De Hille 2 1- 4; Geule-Golfslag 1-4; Meerpaal- Oranje Nassauschool 0-0; Schelde- school-Geule 1-1; Golfslag-Meerpaal 4-0; Hille 2-Oranje Nassauschool 2-1; Scheldesehool-Meerpaal 0-1; Hille 2- Geule 4-0; Golfslag-Oranje Nassau school 3-1; Hille 2-Meerpaal 4-1;. Scheldeschool-Golfslag 1-2; Geule- Oranje Nassauschool 0-1; Hille 2- Golfslag 3-1; Geule-Meerpaal 0-0; Seheldeschool-Oranje Nassauschool 0-2. Eindstand: 1 Hille 2; 2 Golfslag; 3 Oranje Nassauschool (Sluiskil); 4 Meerpaal; 5 Geule; 6 Scheldeschool. De volgende scholen spelen op een woensdagmiddag nog een onderlinge competitie, om uit te maken wie de algeheel zaalvoet balkampioen 1990 is: Prins Wil lem van Oranjeschool 1, Stelle 1, Oude Vaart, Zeemeeuw, Zuid landschool, Torenberg, De Hille en Golfslag. Vandaag worden in de Terneu zense sporthal 't Zwaantje de wedstrijden en finales gehouden voor de meisjes van de Terneu zense basisscholen. De wedstrij den beginnen om 8.30 uur; de fi nale- en plaatsingswedstrijden beginnen om 12 uur. NIEUW-NAMEN - De vogelver eniging De Nachtegaal houdt van vrijdag tot en met zondag voor de 36e keer een grote vogel tentoonstelling in het gemeen schapscentrum De Kauter. Met ruim 600 vogels, afkomstig van 41 inzenders, is dit een van de grootste shows in Zeeland. Onder de deelnemers zijn vele provinciale en nationale kam pioenen. Zij staan met hun in zendingen garant voor een hoge kwaliteit wedstrijdvogels. De dieren worden voor de expositie aan een keuring onderworpen door elf erkende keurmeesters. Op de tentoonstelling kan men naast een eigen kweek Andama- nenspreeuw ook een driekleurglansspreeuw en een koningsspreeuw bewonderen, Verder zijn er een honderdtai tropische vogels en vele vorm en postuurkanaries en kromst®, veligen. De tentoonstelling is vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur voor het p® bliek toegankelijk. Zaterdag en zondag zijn de openingstijden respectievelijk van 10.00 tot 21.00 uur en van 10.00 tot 17.00 uur. Zondag worden ook de prij. zen uitgereikt. Verder zal de heer P. Sanders uit Zuiddorpe zaterdag en zondag in De Kauter aanwezig zijn met een houtsnijwerkstand. Zater dag wordt ook de prijswinnaar bekendgemaakt van de kleur- wedstrijd voor de basisschool jeugd en zondagmorgen begint om 10.00 uur een grote vogel- beurs. Jaarvergadering KVO - De afdeling Clinge van de Ka tholieke Vrouwen Organisatie houdt maandag 22 oktober de algemene jaarvergadering. Bij de bestuursverkiezing is me vrouw J. Cammaert periodiek aftredend. Zij stelt zich herkies baar. Tijdens de vergadering houdt O. van Gijsel uit Clinge een inleiding over natuurge neeswijzen. De bijeenkomst wordt gehouden in de foyer van het gemeenschapscentrum Mal- pertuus en begint om 19.30 uur. Kaarting De Katholieke Bond voor Ouderen, afdeling Clinge, houdt vrijdag 19 oktober een kaarting bieden in het ge meenschapscentrum Malper- tuus te Clinge. De aanvang is om 13.30 uur. Vlaamse kermis - De ka tholieke bond van ouderen, af deling Sas van Gent, houdt op zaterdag 20 en zondag 21 okto ber haar jaarlijkse Vlaamse ker mis in zaal De Roselaer te Sas van Gent. Op beide dagen is de zaal ge opend van 14.00 tot 18.00 uur. Er worden wafels en koffie ver kocht. Er zijn vele attracties, zo als rad van avontuur, envelop pen trekken, sjoelen, schieten, bussen gooien. Ook si er een ver loting. Tevens bieden de dames handwerkjes te koop aan. Ergotherapie - De afasiever- eniging Zeeuwsch-Vlaanderen houdt maandag 22 oktober een voorlichtingsmiddag over ergo therapie in verpleeghuis Ter Schorre. Belangstellenden kun nen tijdens deze middag meer te weten komen over de huidige therapiën om mensen na een on geval of ziekte weer zelfstandi ger te laten functioneren. Men sen die de controle over spieren en/of bewegingen zijn kwijtge raakt, kunnen door een bepaal de behandeling zich hun oude -vaardigheden weer, gedeeltelijk, aanleren. De bijeenkomst be gint om 14.00 uur. Dagverblijf Het dagver blijf voor ouderen 'De Dagboog' in Terneuzen houdt woensdag 7 november open huis. Bestuur en leiding van het dagverblijf heb ben besloten tot openstelling van de instelling om belangstel lenden kennis te laten maken met de begeleiding en opvang van verstandelijk gehandicap ten in de Kanaalzone. Vanaf 19.00 uur worden in het dagver blijf demonstraties kaarsenma ken gegeven en zijn in standjes werken te bezichten van pupil len van De Dagboog. Jongerenwerker - De Stichting Centrale voor Jeugd en Jongerenwerk in West- Zeeuwsch-Vlaanderen heeft een nieuwe jongerenwerker in dienst. Jo Stanneveld 35) uit het Gelderse Wijchen is J. Koen on langs opgevolgd. Stanneveld is reeds twaalf jaar actief als sociaal-cultureel werker. De laatste zes jaar was hij werkzaam als coördinator van het Wijchense tiener- en jon gerenwerk. In zijn nieuwe func tie zal Stanneveld ondersteu ning bieden aan het jeugd- en jongerenwerk in de regio West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Bridgepromotie - De Brid ge Sociëteit Oostburg speelde de eerste wedstrijd in een reeks voor promotie en degradatie. In groep A wonnen de dames Van Dronkelaar en Luteijn voor me vrouw Goossens en de heer Kok en mevrouw Van der Schaaf en de heer Pieters. De laatste twee bridgeparen eindigden ex aequo op de tweede plaats. In groep B was het echtpaar Schijve dit keer te sterk voor de overige deelnemers. Mevrouw Brevet en de heer Vogels legden beslag op de tweede plaats en de heren Van Dael en Visser eindigden op de derde plaats. Wijncursus - De stichting Zeeuwse Volks Universiteit (ZVU) West-Zeeuwsch-Vlaande- ren houdt vanaf woensdag 31 ok tober een cursus Wijn en spijs. Gedurende vijf achtereenvol gende woensdagavonden, aan vang telkens om half acht kun nen cursisten meer te weten ko men over wijn en het erbij te ser veren voedsel. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij de ZVU in Middelburg. Vrouweneducatie - De Stichting Basiseducatie begint dinsdag 23 oktober met een 'e- ducatieve vrouwengroep' in Oostburg. Onderwerpen die de cursisten belangrijk vinden en actuele thema's worden bedis cussieerd en in groepsgesprek ken behandeld. Ook worden er verslagen geschreven, waarbij de beheersing van de Nederland se taal aan de orde komt. De cur sus is bedoeld voor vrouwen die al de 'bijspijkercursus' of het 'vrouwenleerjaar' hebben ge volgd, maar ook nieuwe deel neemsters zijn welkom. De cur sus wordt dinsdags van 9.30 tot 11.30 uur gehouden in het wel zijnsgebouw aan de Schouw burgstraat. Aanmelden kan bij de Stichting Basiseducatie in Oostburg. Voorlichting - De afdeling West-Zeeuwsch-Vlaanderen van de Christelijke Plattelandsvrou wenbond (CPB) houdt dinsdag 23 oktober een voorlichtingsbij eenkomst over inbraakpreven tie in Pro Rege in Oostburg. Sprekers zijn groepscomman dant G. Doosje van de rijkspoli tie in Oostburg en de Aarden- burgse postcommandant C. J. F. van Bostelen. Na de inleidingen bestaat gelegenheid vragen te stellen. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Collecte De collecte voor de Nierstichting heeft in Nieuw- Namen ƒ598,65 opgebracht. Soos De soos voor alleen staanden in West-Zeeuwsch- Vlaanderen houdt zaterdag 20 oktober een dansavond in z; Wijffels in Schoondijke. De mu ziek wordt verzorgd door 'The Apollo's. Tevens wordt er bin gespeeld. De soosavond begint om 20.00 uur. Ook echtparen zijn ditmaal welkom. Rui Wag In zaal Sint-Michiel in Kieldrecht wordt zondag voor de twintigste keer van 9 tot 13 uur de gewestelijke ruildag 1 houden. Verkoopmiddag - De leden van het Welfarewerk van de Ka tholieke Bond van Ouderen in Koewacht houden zaterdag een tentoonstelling en verkoop van produkten. De expositie begint om 10.00 uur in het gemeen schapscentrum De Vlaschaard en duurt tot 16.30 uur. De op brengst van de verkoop van brei en haakwerkjes en sierkleedjes is bestemd voor de aanschaf van nieuw materiaal. Er is koffie met wafels verkrijgbaar. Brandwonden - Op uitnodi ging van de Katholieke EHBO- vereniging Sint Martinus houdt het Brandwondencentrum verwijk morgen, donderdag, een voorlichtingsavond in Zaal van Leuven in Kloosterzande. Deze begint om 19.30 uur. Er wordt aandacht besteed aan het voor komen en behandelen van brandwonden. Ook niet EHB0- leden zijn welkom. EHBO-eursus - In de voor malige Willem Alexanderkleu- terschool in Kloosterzande be gint dinsdag 23 oktober een nieuwe EHBO-cursus voor het eenheidsdiploma. Bolling De gaaibolclub De Dwarsliggers houdt zondag 21 oktober vanaf 14.30 uur een gaai- bolling in het verenigingsge bouw Hof ter Nesse in Ossenisse, Kaarting - Kaartclub Ons Vermaak houdt zaterdag 20 ok tober in het verenigingsgebouw Hof ter Nesse in Ossenisse de ne gende ronde van de clubcompe titie 1990 van bieden zonder roem en jokeren. De aanvang is om 19.30 uur. Bolling De bolling voor ou deren op de bolbaan in IJzendij- ke is gewonnen door Ch. Impens. Tweede werd J. Ekkebus en der de L. de Betué. De vierde en vijf de plaats waren voor M. Eecke en A. Eecke. Ouder De stichting Gecoör dineerd Ouderen Werk (GOW) houdt in het bejaardenoord 't Verlaet in Westdorpe acht voor lichtingsbijeenkomsten over zondheid en ouder worden. De onderwerpen zijn onder meer voeding, medicijngebruik, vei ligheid, hygiëne, bewegen, geestelijke gezondheidszorg, ternatieve geneeswijzen, gezins zorg en kruiswerk. De bijeen komsten zijn op maandag vanaf 22 oktober van 14 tot 16 uur. Decascoop (tel.09.32.9I.25.48.38 - Tulitikutehtaan Tytto, do. om 15 uur; - Himmel og Helvede, do. om 17.15 uur, vr. om 22.15 uur; - Romeo Juliet, do. om 19.45 uur, vr. om 22.15 uur; - Darkman, do. om 22.15 uur, vr. om, 17.15 uur: Talvisota, do. om 14.30 en 19.45 uur; - Dama do cine Shang hai, do. om 17.15 uur;-Scandalo secreto, do. om 22.30 uur; - Tjoet nja Dhien, do. om 15 uur; - Stan strachu, do. om 17.15 uur; - Da mes Galantes, do. om 19.45 uur; - Mijn vriend, do. om 22.15 uur; Skyddsangeln, vr. om 15 uur; - De Aanslag, vr. om 17.15 uur; - Pretty Woman, vr. om 19.45 uur, za. om 16 uur; - Scenes from the class struggle in Beverly Hills, vr. om 15 uur; - Quiet days in Cli- chy, vr. om 17.15 uur; - The Krays, vr. om 19.45 uur, za. om 15 uur; - Buddy's song, vr. om 22.15 uur, za. om 17.15 uur; - Alissa in Concert, vr. om 15 uur; - Noces de papier, vr. om 19.45 uur; - Bearskin, za. om 0.30 uur; - Half- aouine, za. om 13.45 uur; - Jans- sen Janssen draaien een film, za. om 19 uur; - Ghost, za. om 21.30 uur; - Ultimas imagenes del naufragio, za. om 23.30 uur; - The Witches, za. om 15 uur; - Zert, za, om 17.15 uur. Studio skoop(tel.09.32.91.25.08.45) Himmel uber Berlin, do. om 15 uur; - Tilai, do. om 17.30 uur; Halfaouine, do. om 20 uur; - Han de Wit, do. om 22.30 uur; - The reflecting skin, do. om 15 uur; Max Laura Henk Willie! do. om 17.30 uur; - Kuduz, do. om 20 uur; - Alissa in concert, do. om 22.30 uur; - Fatal attraction, vr, om 15 uur; - Siddheswari, vr. om 17.30 uur; - Erreur de jeunesse, vr. om 22.30 uur, za. om 17.30 uur; - Dama do cine Shanghai, za. om 0.30 uur; - Sophisticated lady, vr. om 15 uur; - Alaska en 7 hoofdzonden, vr. om 17.30 uur; - Le depart, vr. om 20 uur; - Bleu marine, vr. om 22.30 uur,za. om 15 uur; - Zert, za. om 0.30 uur; Khayal, za. om 20 uur; - Skydd sangeln, za. om 22.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 26