docent(e) geschiedenis Hogeschool Zeeland qeBer|< deKlerk analist (miv) s^^^U8denmet: 1 uitzendorganisatie 0NDERH0UDSTECHNICUS Zoekt u meer dan uw huidige baan te bieden heeft? ervaren servicetechnicus AC-installaties m/v Verburg VAN BUUREN-VAN SWAAY Hoogheemraadschap West-Brabant Vendor Relations Engineer m/v Process Engineer m/v 2 Industrial Engineers m/v 40 Pedagogische Academie voor Leraren Basisonderwijs it Tekenaars it Tekenaar/Constructeurs it Assistent chef Magazijndienst it Lassers, Bankwerkers, Kopersla gers, Plaatwerkers, IJzerwerkers it Produktiemedewerkers it Medewerkers Schoonmaakdienst it Serveersters it Scheepstimmerlieden HTS'ers it Onderhoudsmonteurs I I Uitzendorganisatie bij uitstek voor LJd/CT kwaliteit en betrouwbaarheid. (m/v) Taakomschrijving: Vereist wordt: Standplaats: Naar een nieuwe uitdaging: PECHINEY, PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 22 SEPTEMBER 199 De Hogeschool Zeeland vraagt voor haar sector PABO, met een openbare en een christelijke afdeling, per 1 december 1990 een in een betrekking van 22 klokuren per week. De functie houdt onder andere in: geschiedenis en vakdidactiek lessen geven, stagebegeleiding van studenten, deelnemen aan externe werkgroepen. Functie-eisen: een eerstegraads bevoegdheid voor geschiedenis of daarvoor studerend, ervaring met het onderwijs op de basisschool. Voor de functie geldt het volgende: het ligt - gezien de huidige samenstelling van het docentencorps - in de bedoeling iemand te benoemen die voorstander is van christelijk onderwijs (PC/RK) en tegelijkertijd de identiteit van het openbaar onderwijs loyaal respecteert, de lessen moeten worden gegeven aan zowel de christelijke als de openbare afdeling van de PABO, een vaste aanstelling is mogelijk, salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform het RPBO-HBO en de CAO-Eindhoven. De sector PABO is gevestigd te Middelburg in een zeer goed geoutilleerd gebouw. Het College van Bestuur wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheids groeperingen in dienst nemen. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij daarom de voorkeur. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Nadere inlichtingen bij de heer P.J.R. Bax, sector directeur, telefoon (01180) 2.94.51. Met de hand geschreven sollicitaties dienen onder opgave van enkele referenten, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het College van Bestuur, t.a.v. de heer M.P.F. Haak, personeelszaken, De Hogeschool Zeeland is een jong en dynamisch bedrijf, dat hogere beroepsopleidingen biedt in een plezierig leef klimaat. Er zijn studies mogelijk binnen het administratief- economisch, technisch maritiem en operationeel technisch, sociaal en pe dagogisch onderwijs en binnen het gezond heidszorg- en laboratoriumonderwijs. Post-HBO en contract onderwijs wordt ook verzorgd door de Hogeschool. De Hogeschool telt 325 personeelsleden en circa 2.700 studenten. Edisonweg 4,4382 NW Vlissingen. vitburoEngineerW^ eterno "Stranioa. we,kzaamheden I Iv> MTS/HTS, W, ^esB;;ena;oeiende ondemerdW Geboden w0^e^erkSeer heerst ^^saiaris en *aar ee" fn°een uitdagende®men. Uoge\^: a°be^^°or^^Q^p^anrl^e,cl,n9en zlin aanxweZl9- heden """'stuuruwreactie dan aan: Si Goes - Middelburg^ zoekt voor langdurige projecten: Mts/Hts Hts (30-35 jaar) mts/meao leidinggevende capaciteiten Bemetel/SOM, of LBO met langdurige ervaring LBO-niveau (scheepsbeschieters) weg- en waterbouw Bemetel/SOM Badhuisstraat 145, 4382 AL Vlissingen. Telefoon 01184-11581 Bij de hoofdafdeling zuiveringtechnisch beheer van het Hoogheemraad schap West-Brabant, in het district Midden, sectie onderhoud, bestaat momenteel een vacature voor een - Het onder leiding van de sectiechef uitvoeren van alle voorkomende werktuigbouwkundige onderhoudswerkzaamhe den aan onder andere compressoren, pompen en stoomketels. - Het administratief verwerken van het uigevoerde werk via een preventief onderhoudplanningssysteem. - Zorgdragen voor onderhoud van gereedschap en werkplaatsin ventaris. - Bereidheid tot het verrichten van wachtdiensten. - M.B.O. werktuigbouwkunde. - Ervaring in werktuigbouwkundig onderhoudswerk. - Goed samen kunnen werken met anderen. - Bereidheid om alle voorkomende werkzaamheden te verrich ten, inclusief vuil en smerig werk. - Rijbewijs B-E. - Leeftijd 25 tot 35 jaar. RWZI Nieuwveer te Breda. Aanstelling zal geschieden met een proeftijd van vijf maanden, waarna een vaste aanstelling zal volgen na gebleken geschikt heid. Salarisgrenzen van 2.247,- tot 3.393,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Nadere informatie kunt u inwinnen bij: dhr. E. Sleeboom, kantoor: 076- 416608; privé: 076-414483. Van toepassing zijn alle bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelin gen. Het Hoogheemraadschap West-Brabant is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling (I.Z.R.). Eigenhandig geschreven sollicitaties met opgave van huidige en vroeger verrichte werkzaamheden binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan de Dijkgraaf van het Hoogheemraadschap West-Brabant, Postbus 2212, 4800 CE Breda, met op de envelop aangegeven vacature nummer 18. Philip Morris is een internationale onderneming, die onder meer belangen heeft in de sigarettenindustrie (o.a. Marlboro, de meest verkochte sigaret ter wereld), maar ook op het gebied van uoedingsmiddelen (Kraft General Foods) en bier (Miller). In Bergen op Zoom beschikt Philip Morris over een produktiebedrijf dat behoort tot de grootste en modernste sigarettenfabrieken van Europa. Door een groeiende afzetmarkt en technologische ontwikkelingen verwachten wij een kapaciteitsuitbreiding van 25%. Teneinde deze groei te kunnen realiseren hebben wij behoefte aan vier medewerkers voor de volgende funkties: Belangrijkste taken: - analyseren en oplossen van materiaalproblemen in samen werking met leveranciers, laboratorium en produktie-afdelingen; - optimaliseren van klant/leverancier-relaties met betrekking tot kwaliteitssystemen en techniek. Specifieke funktie-eisen: - opleiding HTS-werktuigbouw of een vergelijkbaar nivo; - kennis van de Duitse taal, gezien de kontakten met Duitstalige leveranciers. Belangrijkste taken: - opzetten/uitbreiden van kontrole- en analysemethodieken met betrekking tot tabaksprocessing; - participeren in projekten op het gebied van process control, proces-optimalisatie en kwaliteitsverbetering. Specifieke funktie-eisen: - opleiding HTS-procestechniek of chemische techniek of een vergelijkbaar nivo. Belangrijkste taken: - adviseren ten aanzien van werkmethoden, -omstandigheden en produktiemiddelen op grond van nauwkeurig en systematisch onderzoek; - participeren in projekten gericht op beheersing en verbetering van het produktieproces. Specifieke funktie-eisen: - universitaire of HBO-opleiding bedrijfskunde. Algemene funktie-eisen: - goede kontaktuele vaardigheden teneinde met alle nivo's binnen de organisatie alsmede met externe relaties te kunnen kommuniceren; - kennis van de Engelse taal in verband met de internationale kontakten die de funkties met zich meebrengen; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - enkele jaren relevante ervaring achten wij wenselijk doch wij zijn tevens geïnteresseerd in recent afgestudeerden zonder werkervaring. Wij realiseren ons dat we nogal wat vragen. Daar staat tegenover dat u komt te werken in een hypermoderne onderneming, waar medewerkers en hun ontwikkeling centraal staan. En uiteraard bieden wij een prima salaris en een uitstekend pakket sekundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten die belangstelling hebben voor de funktie van Vendor Relations Engineer of Process Engineer dienen hun sollicitatie te richten aan drs. W. van der-Grinten. Kandidaten voor Industrial Engineer richten hun sollicitatie aan drs. F. Haest. Sollicitaties kunt u sturen naar Philip Morris Holland B.V., Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. De Klerk Adviesbureau is actief op het gebied van werving en selectie. Ons bureau weet zich te onderscheiden van branchegenoten door vanuit een specialisme te opereren. Dit specialisme houdt in: het werven en selecteren van uitsluitend midden en hoger kader voor bedrijven in de profitsector in de regio Zuid-West Nederland. Onze opdrachtgevers schakelen ons in voor het invullen van vacatures op niveau; daarom zijn wij voortdurend op zoek naar mensen met kwaliteiten en ambitie. Mensen met kwaliteiten hebben veelal reeds een goede baan. Dit betekent echter niet dat zij niet openstaan voor nieuwe uitdagingen. Inschrijving bij De Klerk Adviesbureau is een eerste stap om op discrete wijze in contact te komen met interessante banen. Voor de technische sector zijn wij momenteel op zoek naar personenen die een HTS-E opleiding hebben met ervaring op engineeringsgebied. Tevens zoeken wij HTS'ers-Wtb, die projectervaring hebben op het gebied van werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden. Wij kunnen hen interessante mogelijkheden bieden. VACATURES: AUTOMATION ENGINEER HTS-E Voor de onderneming bent u verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van de industriële automatiseringsprojecten. U verricht onderzoeken, stelt begrotingen op en begeleidt de projecten. Tevens ontwerpt en ontwikkelt u voor de onder neming standaards, specificaties en normen op het gebied van soft- en hardware systemen. Voorts begeleidt u een team van besturingstechnici bij hun werkzaamheden. Gevraagd wordt: Een HTS'er-E, die kennis en ervaring heeft met moderne procesautomatisering, de programmeer taal C en het operating system Unix. Deze persoon heeft de durf om innovatieve ideeën voor de toekomst te ontwikkelen en weet een groep medewerkers te begeleiden bij resultaatgericht werken. ELECTRICAL ENGINEER HTS-E Bij een onderneming met eigen energie-opwekking begeleidt u onderhouds- en nieuwbouwprojecten op zowel laag- als hoogspanningsgebied. Daarnaast verricht u onderzoeken naar energiebesparingen van stoom, stroom en proceswarmte. Gevraagd wordt: Een HTS-opleiding electro- of energietechniek en brede kennis van laag- en hoogspanning. Voorts enige jaren ervaring met engineeringsprojecten op dit vakgebied. PROJECTMANAGER HTS-Wtb Grote bouw- en montageprojecten vallen vanaf de startfase tot het moment van definitieve afronding volledig onder uw verantwoordelijkheid. Hierbij wordt u geassisteerd door leidinggevenden en staffunctio narissen. Gevraagd wordt: Een stressbestendige manager, die met zijn organisa tietalent en inventiviteit in staat is de projecten op de juiste wijze uit te voeren. Deze manager heeft een HTS-Wtb opleiding met relevante projectervaring. INSTRUMENTATION ENGINEER HTS-E De functie omvat voornamelijk het ontwerpen, begroten en begeleiden van instrumentatie- en procesautomatiseringsprojecten. Bij uw taken behoren tevens het opzetten en uitbouwen van instrumentatie-specificaties. U geeft vaktechnische ondersteuning bij praktijkproblemen. Voorts neemt u deel aan multi-disciplinaire projectgroepen. Gevraagd wordt: Een HTS-opleiding electrotechniek met een applica tie-cursus meet- en regeltechniek. Kennis van geavanceerde procesautomatiseringssystemen en ervaring met on-line analyse-apparatuur. Goede communicatieve vaardigheden. Geïnteresseerd? Bel of schrijf naar: K, 1vieshureair clAdviesbureau waving selectie Londensekaai 7, Postbus 293, 4330 AG Middelburg telefoon 01180-37676, fax 01180-36611 w Van Buuren-Van Swaay B V. is een van de grootste werktuigkundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten airconditioning, centrale verwarming, sanitaire en sprinkler-installaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay B.V. Postbus 220, 27Ó0 AE Zoetermeer, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. By onze vestiging BERGEN OP ZOOM/GOES bestaat op dit moment een vacature voor een: t.b.v. service- en onderhoudswerk aan AC- en klimaatinstallaties. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met een vooropleiding MTS-W/E, aangevuld met koeltechnische en electro-technische ervaring. 0) Telefonisch kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling Personeels- zaken, telefoon 079-710.710 of bij de heer H.H. Sprangers, Ji vestigingsleider Bergen op Zoom/Goes, telefoon 01640-40250. Pechiney Nederland N. V. heeft plaatsingsmogelijkheid voor een Pechiney Nederland N. V. is een Nederlandse vestiging van het Franse concern PECHINEY, één van de grootste Europese maatschappijen op het gebied van de produktie en verwerking van o.a. aluminium. Deze moderne aluminiumfabriek bevindt zich in het Sloegebied in Zeeland en produceert per jaar 180.000 ton aluminium in de vorm van gieterijlegeringen, extrusiepalen en wals- blokken. Het bedrijf heeft ongeveer 900 medewerkers in dienst. op ons laboratorium. Het laboratorium is een sector van de chemische afdeling en telt ca. 25 medewerkers. Op het laboratorium worden o.a. analyses verricht op grond stoffen en emdprodukten van de produktie-afdelingen. Verder worden analyses verricht ter controle van de milieu beschermingsinstallaties. De analist werkt o.a. met een vloeistof-chromatograaf, een atomaire absorptie-spectrometer en röntgendiffractie- en fluorescentie-apparatuur. De werkzaamheden worden na éen inwerkperiode voornamelijk zelfstandig, in dagdienst verricht. Eiseij: - een voltooide HBO-opleiding in de chemische richting: - enige kennis van de Franse, Engelse en Duitse taal - ervaring met instrumentele analysetechnieken strekt tot aanbeveling: - geen militaire dienstplicht (meer) te vervullen. Wij bieden naast een goed salaris, ook verder gunstige arbeids voorwaarden, zoals een goede vervoersregeling op Walcheren en Zuid-Beveland en functiegerichte opleidingen. Tot de selectie-procedure behoren gesprekken, een psycho technisch onderzoek en een medische keuring. Als u belangstelling heeft voor deze functie, dan kunt u dat kenbaar maken door ervoor te zorgen dat uw schriftelijke sollicitatie voor maandag 8 oktober a.s. in ons bezit is. Pechiney Nederland N. V. Postbus 49, 4380 AA Vlissingen Havennummer 5993, Vlissingen-Oost.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 40