PZC Vergane glorie van dode rivier geëxposeerd Omvangrijk programma sportherfstweek in Goes Invulling gebied bij sportveld Oosterland verdeelt commissie Statenfractie SGP bezocht Reimerswaal streek 1,95 22 Uitwisseling plaatselijke kerken VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1990 Gevangenisstraf in plaats van rij-ontzegging IJzer-Yserin Goese bibliotheek GOES 's-HEER KERKE ARENDS- WISSENKERKE Jaarvergadering Dorpsraad Aanspanningen maken zondag rit door Tholen Showkorps Goes viert jubileum Goese verzoek ontheffing van milieuplan met 2 weken vertraagd Geld gestolen uit bibliotheek Goes SIMON verbouwings- opruiming damesslips «SI GOES j" Oostduitsers te gast in Kruiningen KRUININGEN - Een groep van 55 Oostduitsers uit de streek Thüringen bezoekt dit weekein de Kruiningen. Ze zijn te gast bij de plaatselijke hervormde en gereformeerde kerk in het kader van een uitwisseling. De Thüringers arriveren van avond, vrijdag. De uitwisseling begon vier jaar geleden. Vanuit Kruiningen is tweemaal een bezoek gebracht aan de geloofsgenoten in de voormalige DDR. Toen in no vember vorig jaar de eerste ste nen van de Berlijnse Muur vie len, stuurden de hervormde en gereformeerde kerk hun Oost- duitse vrienden een gelukstele gram. Dit bericht bleek de aan leiding voor een eerste tegenbe zoek van de gemeenten in Hols- hausen, Haarhausen, Biettstadt en Sülzenbrücken. De groep Oostduitsers wordt vanavond ontvangen in het ge reformeerde ieugdgebouw in DEN HAAG - De 20-jarige W. H. uit Yerseke mag voorlopig blij ven autorijden. Het Haagse Ge rechtshof veroordeelde hem donderdag tot een voorwaarde lijke rij-ontzegging van twee keer drie maanden, met een proeftijd van twee jaar. Wel leg de het Hof een onvoorwaarde lijke gevangenisstraf van 12 da gen en een boete van 600 gulden op. Omdat hij zijn auto voor zijn werk niet kan missen, was de Yersekenaar in hoger beroep ge gaan tegen de rij-ontzegging van 12 maanden, waarvan zes maan den voorwaardelijk, waartoe de Middelburgse politierechter hem wegens rijden onder in vloed op een brommer had ver oordeeld. H. werd in november en december 1987 in Hontenisse en Kapelle enkele malen aange houden. Daarbij bleek hij steeds onder invloed van alcohol te zijn. De boete viel overigens hoger uit dan die welke de politierechter oplegde. Die was 400 gulden. Ook de gevangenisstraf is nieuw. De procureur-generaal liet het Hof weten tegen de in trekking van de rij-ontzegging te zijn. Kruiningen. Naast een officieel welkom wacht hen daar een drankje en een bolus. Daarna volgt de indeling bij de gastge zinnen. Zaterdag vertrekt het gezelschap naar Vlissingen, waar een tocht met de veerboot en een bezoek aan de havenstad op het programma staat, 's Mid dags ontvangt burgemeester A. Verbree de Thüringers op het Kruiningse gemeentehuis, waar een videofilm over het dorp wordt vertoond. Een gezamenlij ke maaltijd in Ons Dorpshuis besluit het uitstapje. Zondag begint het programma met een gezamenlijke kerk dienst in de hervormde kerk met aansluitend een koffie-bijeen- komst in basisschool De Welle. De bezoekers brengen de mid dag met de gastgezinnen door. Om 19.30 uur komen ze samen in de gereformeerde kerk voor een avondgebed. Na afloop wordt er koffie geschonken in het gerefor meerde jeugdgebouw. De Oost duitsers gaan maandagmorgen weer naar huis. Contactpersoon J. van Velzen van de DDR-commissie vindt dat de Duitse eenwording aan leiding geeft tot een discussie over de voortzetting van de uit wisseling. „Christenen hebben het onder het communistisch re gime altijd moeilijk gehad. Dat was in feite de grondslag voor een vriendschapsband met de Thüringers. De situatie is nu zo drastisch veranderd dat een her overweging op zijn plaats is, wat niet wil zeggen dat we de uitwis seling niet meer willen." GOES - De Belgische rivier De Ijzer is zo dood als een pier. De tentoonstelling IJzer-Yser in de Goese openbare bibliotheek, die te bezichtigen is in het kader van de streekuitwisseling tus sen Zuid-Beveland en de Vlaamse Westhoek, schetst een beeld van een rivier waarin geen leven meer mogelijk is. Het toekomstbeeld van voorzit ter M. Vandergucht van de Veurnse Kulturele Raad stemt weinig hoopvol. De verbetering van de waterkwaliteit gaat ter gend langzaam. Terwijl een schone stroom juist een voor waarde is om de Ijzer als toeris tisch produkt te ontwikkelen. De IJzer is de enige rivier die in de Belgische Noordzee-kust uit mondt. Het is een waterweg van vergane glorie. Vroeger gold hij als een belangrijke transport verbinding. De IJzer is verder bekend uit de Eerste Wereldoor log, toen de Belgische troepen met steun van de geallieerden en onder watergezette polders, er vier jaar lang een loopgraven oorlog voerden met de Duitse strijdkrachten. De IJzertoren in Diksmuide, een na de oorlog op gericht vredesmonument, werd ook het symbool van de bewust- geworden Vlaamse soldaten, zij zetten zich af tegen hun Fransta lige superieuren en, in een bre der kader, de Waalse overheer sing. Tegenwoordig geniet het monument twijfelachtige be kendheid door de jaarlijkse sa menkomst van Europese neo fascisten. De landbouw, huishoudens en industrie hebben door groot scheepse, meestal ongezuiverde lozingen de IJzer in een gif- stroom veranderd. Een oplos sing lijkt moeilijk. De Belgische overheid heeft in 1987 vastge steld dat de rivier hopeloos ver vuild is, maar de rioolwaterzui veringen hebben onvoldoende capaciteit - de helft van wat no dig is - en de onderhandelingen over grensoverschrijdende ver ontreiniging uit Frankrijk leve ren weinig op. GOES - De sportherfstweek in Goes kent weer een vol pro gramma. Zeker nu de nieuwe, derde sporthal ten dienste staat, kunnen de scholieren naar hartelust de handen laten wapperen. Ook de ouderen zijn in het programma opgenomen. Zij kunnen meedoen aan een toernooi koersbal. Tijdens de Sportraad, die dins dagavond in het Sportcentrum vergaderde, is het programma van de sportherfstweek gepre senteerd. Het festijn vindt plaats van 15 tot en met 20 okto ber. Op de eerste dag is in hal 1 een provinciaal volleybaltoer nooi, terwijl zich in hal 2 een sport- en spelinstuif afspeelt, 's Avonds tussen 20.00 en 22.00 uur vindt in hal 1 de verkiezing van de sportmanZ-vrouw plaats. De tweede dag is in hal 1 en 2 een basketbalclinic. 's Avonds is in de eerste hal een demonstratie wedstrijd nationale junioren teams basketbal. Op 17 oktober is in hal 1 en hal 2 een votbaltoer nooi. De dag erop is in hal 1 van 09.00-15.00 uur een schoolhand- baltoernooi en van 15.00-17.30 uur een handbalclinic door spe lers van het nationaal team. 's Avonds is er van 20.00 tot 21.30 uur een wedstrijd tussen het na tionaal handbalteam en het Zeeuwse. In hal 2 is die dag 's morgens een sport- en spelin stuif en 's middags een korfba- linstuif. In hal 3 is dan de hele dag een koerbaltoernooi voor ouderen. Op 19 oktober is er overdag in hal 1 een voetbaltoernooi en 's avonds de huldiging van de sportkampioenen. In hal 2 is er van 13.30 tot 16.00 uur een judo- instuif. De laatste dag is er in hal 1 en hal 2 overdag een turn- en jazzinstuif. 's Avonds vindt er in hal 1 een gala-avond plaats. Gedurende deze week is er bij het Sportcentrum tussen 10.00 en 13.00 uur voor iedereen de ge legenheid mee te doen aan een toeristische fietstocht van 40 of 60 kilometer. Op de Hollandsche Hoeve en in het zwembad ge beurt op 20 oktober een triatlon. Diezelfde dag zijn er op het Goe se kanaal roeiwedstrijden. Ten slotte kan iedereen op 15 okto ber gratis bowlen in het Bow lingcentrum Goes, omdat dit vijftien jaar bestaat. Sportraadlid H. W. Hoogerland zei tijdens de presentatie van het programma dat er een dis cussie gaande is over de zinvol heid van het festijn. „Hoewel ie dereen vindt dat de sportherfst week zinvol is, zijn er mensen die zich afvragen of het wel opweegt tegen de hoge kosten van de or ganisatie ervan." Organisator J. van Haneghem bracht in herinnering dat de sportweek de kinderen een aan gename bezigheid biedt en hen van de straat houdt. Hoogerland was het met hem eens. „Het zou weieens zo kunnen zijn dat de gemeenschap heel wat geld kwijt is aan herstel van schade door vandalisme als er geen sportweek was. Het is niet har te maken hoeveel geld daarmee ge moeid zou zijn, maar het is dui delijk dat de sportweek ook op die manier zijn vruchten af werpt." Hetgeen Sportraadslid C. Biesterbosch tot de opmer king bracht dat 'de sportweek in eerste instantie is bedoeld om de jeugd kennis te laten maken met diverse takken van sport. „Dat er daardoor minder vandalisme plaatsvindt, is dan mooi meege nomen", vond zij. Vrouwengroep - De werk groep Christenvrouw en Eman cipatie in Goes houdt woensdag 19 september een bijeenkomst met als thema 'vrouw en inko men'. Mevrouw K. Eysses-Tim- merman uit Dwingeloo vertelt waarom zij behalve als huis vrouw en boerin ook actief is in de vrouwenbeweging. De avond begint om 19.30 uur in de Prins van Oranje in Goes. Vergadering - De Emanci patiecommissie Goes bespreekt donderdag 27 september een subsidietoekenning aan de Stichting Tegen Haar Wil. Ver der komt de benoeming van le den van de sollicitatiecommis sie aan de orde. De vergadering begint om 20.00 uur in het Goese stadhuis. Kledingbeurs - Peuter speelzaal Het Arendsnest houdt dinsdag 25 en woensdag 26 sep tember een kledingbeurs in het Arendhuis te 's-Heer Arendsker- ke. De openingstijden van de beurs zijn dinsdag van 19 tot 21 uur en woensdag van 8.45 tot 10 uur. NCVB De afdeling Wissen- kerke van de Nederlandse Chris ten Vrouwen Bond (NCVB) houdt woensdag 19 september een bijeenkomst in het dorps huis. Voor deze bijeenkomst is beeldhouwster mevrouw C. Pols als spreekster uitgenodigd. De bijeenkomst begint om 19.30 In de vergadering vertelde wet houder mevrouw M. F. van Toor- en dat het werk aan het nieuwe zwembad enige vertraging heeft opgelopen. „We hadden gehoopt het project nu besteksgereed te hebben, maar dat wordt wel eind oktober. Als het bestek er is, roe pen we alle betrokkenen weer bij elkaar voor overleg." 's-HEERENHOEK - De stich ting Dorpsraad 's-Heerenhoek houdt donderdag 20 september haar eerste openbare jaarverga dering. De bijeenkomst begint om 19.30 uur en vindt plaats in de voormalige kleuterschool. Het bestuur zal tijdens de verga dering verantwoording afleggen van haar functioneren sinds de oprichting van de dorpsraad ruim een jaar geleden tot nu toe. De voorzitter, de heer J. de Wild, zal de problemen en resultaten van de dorpsraad de revue laten passeren. Verder staan op de agenda een bestuursverkiezing, de financiële stand van zaken en ruime gelegenheid tot het stel len van vragen en het doen van suggesties voor het komende jaar. In het tweede gedeelte zal de heer C. Rentmeester aan de hand van dia's de ontwikkeling van 's-Heerenhoek laten zien. Gedurende een lange reeks van jaren heeft hij steeds vanuit de zelfde gezichtshoek dorpsge zichten vastgelegd op dia en beeldveranderende activiteiten gefotografeerd. Rond 22.30 uur zal de voorzitter de vergadering sluiten. THOLEN - Twintig paard-en- wagens trekken zondag 16 sep tember door het stadje Tholen. De combinaties rijden een 'Ont dek je Plekje Rit' door het hart van het monumentenstadje/De organisatie is in handen van de 'Zuidwestelijke aanspanning'. De colonne vertrekt 's morgéns om 11 uur vanuit Bergen op Zoom naar het Zeeuwse eiland. De aanspanningen verzamelen zich op de Markt, waarna ze tus sen 13 en 14.30 uur aan hun tocht beginnen. De rit is aangepast aan de wandelroute van de VW. Tussen de bedrijven door zijn paarden en rijtuigen te bewon deren op de Markt. Het is de eer ste keer dat een dergelijke rit op het Thoolse eiland wordt gehou den. Vorig jaar vond het evene ment plaats in Bergen op Zoom. Bij het sportveld in Oosterland zouden parkeerplaatsen moeten komen (foto Oscar van Beest) OOSTERLAND - Dat er bij het sportveld in Oosterland meer parkeerplaatsen moeten ko men, daarover was de hele com missie financiën en onderwijs van Duiveland het donderdag middag eens. Maar over de in vulling van het gebiedje ver schilden de meningen. PvdA- commissiélid A. J. C. Melieste pleitte voor meer groen, maar volgens de overige commissie leden zou dat een hele dure en wellicht onuitvoerbare zaak worden. De aanleg van parkeerplaatsen bij het sportveld in Oosterland staat hoog op de in het dorps plan opgenomen wensenlijst. Het college kwam met het voor stel 27 plaatsen aan te leggen, wat ruim 47.000 gulden gaat kosten. GOES - Showkorps Excelsior Goes viert vrijdag 22 september zijn 60-jarig jubileum met een grote taptoe. Hieraan nemen korpsen uit Goes, Zierikzee, Kampen en Oostende deel. Ook een vermaard doedelzak orkest doet aan de show mee. Verder verzorgt een damesteam uit Goes een demonstratie op de mini-trampoline. Excelsior ver koopt tijdens de taptoe ook lo ten. PvdA'er. Melieste was het niet met de opzet eens. Hij verwacht te verzet van de omwonenden, omdat die naar zijn smaak geen zin hebben in uitzicht op 'al dat blik.' Hij wilde een groenstrook vóór de parkeerplaatsen, zodat het zicht op de auto's aan de be woners wordt ontnomen. Burgemeester A. Bergshoeff was het niet met hem eens. Hij voer de aan dat van een volle parkeer plaats alleen op zaterdag sprake zal zijn. „Juist dan hebben men sen vrij", stelde Melieste daar te genover. Bergshoeff ontraadde het plan van Melieste verder om dat het wel twee keer zo duur zal worden. Bovendien is er eenvou- GOES - Het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu (VROM) komt binnen twee weken met een reactie op het ontheffings- verzoek van de gemeente Goes om voor het nieuwbouw- en re creatieve plan geen milieu-ef- fect-rapportage (mer) uit te hoe ven voeren. Het ministerie zou donderdag (gisteren) de beslissing bekend maken, maar door bezettings problemen tijdens de vakantie periode is de reactie vertraagd. Zoals gemeld zijn tegen het ont- heffïngsverzoek, waarmee de provinci^Zeeland akkoord gaat, KRUININGEN - De voltallige SGP-statenfractie heeft don derdag een informatief bezoek gebracht aan de gemeente Rei merswaal. Ook voorzitter P. Roose van de gecombineerde statenfractie van GPV/RPF nam hieraan deel. De staatkun dig geformeerden wisselden met het Reimerswaalse college van gedachten over onder meer de WOV, de leefbaarheidspro- blematiek van kleine kernen en het bedrijfsterreinenbeleid. B en wvan de Oostbevelandse gemeente hielden een warm pleidooi voor een WOV-tracé tussen Kruiningen en Perkpol- der. Zij argumenteerden dat tra cé vijf de goedkoopste en milieu vriendelijkste oplossing is. Op het terrein van het kleine ker- nenbeleid, waarin zich landelijk een nieuwe beleidslijn voor ker nen met minder dan tweedui zend inwoners aftekent, kon het gemeentebestuur slechts mee delen dat ze zich op dit pad nog niet begeeft. Oorzaak: een ge brek aan menskracht. De sta tenfractie wees er in elk geval op dat de provincie gemeenten kan ondersteunen bij het opzetten van een eigen kleine kernenbe- leid. Zijdelings werd de problematiek van de oesters en mosselen aan gestipt. Het college informeerde de statenleden over haar pogin gen een quarantainesysteem voor buitenlandse schaal- en schelpdieren op te zetten, dat er voor moet zorgen dat met impor ten meegereisde parasieten of andere boosdoeners niet in de Oosterschelde terechtkomen en de inheemse schelpdieren be smetten. Het gezelschap maakte na gesprek een tocht latigs hets zencomplex in Hansweert kanaalwerken en de havensy Yerseke. Het college onó streepte onderweg de noodza van een fietspad langs de p| weg. Het is de bedoeling de ai leg daarvan te laten aansliii op de fietspaden die rijkswat staat maakt op de nieuwe c ten. Omdat de Postweg inl overgaat van het rijk naar provncie Zeeland, zoekt gedei teerde J. D. de Voogd mon teel uit op welke manier de Be paden te verwezenlijken zijn. SGP-statenfractie is voor leg. Het bezoek werd afgeslot met een rondvaart op de Oost schelde en een diner in eeni seks etablissement. GOES - Een geldkistje mete inhoud van 225 gulden is d( derdag ontvreemd uit de opi bare bibliotheek aan de Oost? in Goes. Het kistje, dat in e niet-afgesloten bureaulade a ter de inlichtingenbalie werd later leeg teruggevond op een parkeerplaats achter bibliotheek. Snoep en tabakswaar is in nacht van woensdag op dondi dag gestolen uit een winkel a de Goese Abel Tasmanstrai De daders verschaften zich b gang tot de zaak door aan achterzijde een wc-raampje forceren. De waarde van de bi is niet bekend. Ook in eigen land zijn illegale landbouwlozingen, ondoor dacht gebruik van bestrijdings middelen en industriële lozin gen nog niet of onvoldoende in gedamd. Een lichtpunt is mis schien dat de Belgen zich hier door beter kunnen inleven in de Nederlandse frustaties over de aanhoudende watervervuiling van de Westerschelde. De expo sitie IJzer-Yser, die tot 30 sep tember te zien is, geeft een beeld van de belangenstrijd tussen economie en natuur. digweg niet genoeg ruimte, al dus de burgemeester. SGP'er L. Meerman kwam met een tussenvoorstel: hij wilde bij voorbeeld twee parkeerplaatsen volzetten met groen. „Dan ben je het grote vlak kwijt." Bergshoeff beloofde dit te zullen laten bekij ken. De burgemeester kondigde ver der aan dat aan maatregelen wordt gewerkt voor de Stolpweg in Nieuwerkerk. Bewoners heb ben geklaagd over de gevaarlij ke verkeerssituatie aldaar, om dat de automobilisten er te hard rijden. In welke zin maatregelen zullen worden getroffen, kon Bergshoeff nog niet zeggen. 43 bezwaarschriften ingediend. De indieners willen dat er een mer-rapport komt, waaruit blijkt welke effecten de recrea tieve onderdelen van het plan Goese Meer, onder meer een golfbaan, hebben op het milieu. Volgens de gemeente Goes heeft een dergelijke voorziening nau welijks invloed op het milieu. Zij heeft voor het ontheffmgsonder- zoek op eigen initiatief uitge zocht wat de te verwachten ef fecten zijn. Een ontheffing voor uitvoering voor een mer kan de procedure verkorten. De bedoe ling is januari 1991 te beginnen met de aanleg van recreatieve voorzieningen. 15 EN 16 SEPTEMBER 1990 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Goes/Kloetinge: vrij. 18.00-zat 19.00 uur: D. W. Thijssen, Heer- nisseweg 87, Goes, tel. 01100- 15003. Goes/Kloetinge: zat. 19.00-zon 23.00 uur: J. A. v. d. Werff, Wijn gaardstraat 52, Goes, tel. 01100- 27451. Spreekuur voor spoedgevallen van 10.00-10.30 en 17.00-17.30 uur. Wolphaartsdijk,'s-H. Arends- kerke, Heinkenszand,Nieuw- dorp: G. A. C. Aamoutse, Ha venweg 16,Nieuwdorp, tel. 01196-12327. Heinkenszand e. o. vrij. 17.30- ma. 8.30 uur: C. T. Miermans, Kloetingseweg 3, 's-H. Abtsker- ke, tel. 01103-2089. Hansweert, Schore en Yerseke: vrij. 18.00-zon. 22.00 uur: P. Pol derman, Zeeburg 1, Yerseke, tel. 01131-3520. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Kruiningen, Krabbendijke, Waarde en Rilland-Bath: vrij. 19.00-zon. 22.00 uur: A. Con- standse, Krabbendijke, tel. 01134-1444. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.15 en 17.00-17.15 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. Driewegen, Borssele, Hoede- kenskerke, 's-Gravenpolder, Ovezande, 's-Heerenhoek: vrij. en zat. J. Peene, Monsterweg 8, Borssele, tel. 01105-1203. Zon. vanaf 8.00 uur: J. Geldof, Korte- weg 23, Driewegen, tel. 01195- 275. Kapelle en Wemeldinge: vrij. 19.00-zon 23.00 uur: M. B. Rie- meijer, Kapelle, tel. 01102-41264. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00-11.15 urnen 17.00-17.15 uur. Noordbeveland: Kortgene, Co- lijnsplaat, Kamperland en Wis- sekerke: H. L. N. van der Veen, Wissekerke, tel. 01107-2565. Spreekuur voor spoedgevallen 11.00-11.30 uur. Tandartsen: Zuid- en Noord-Beveland: B. Rijksen, Vroonlandseweg 9, Ka pelle, tel. 06-52771398. Spreekuren zat. en zon. van 10.00-11.00 uur. Apotheken: Geopend voor spoedgevallen zat. van 8.30-17.30 en zon. van 10.00-11.30 en van 16.00-18.00 uur; de dienst van elke apo theek vangt aan om 17.30 uur en eindigt de vrijmorgen daaop- volgend. De Zeeuwsche Apo theek, Grote Markt 10, tel. 01100-15255. Dierenartsen: Goes, Ovezande, Krabbedijke, Kruiningen en Kapelle: J. L. J. Gaakeer, Ovezande, tel. 01195- 283. Spreekuren zat. 8.00-9.00 uur; Kruiningen 9.30-10.00 uur. Goes, Heinkenszand, Noord-Be veland: Voor de praktijk van Dr Karelse: H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel. 01106-1290 bgg 01100-20656. Visites zo mogelijk aanvragen voor 9.00 uur. Yerseke en omgeving (klei) huisdieren). Mevr. L. Huiske Cornelisse, Molenlaan 24, Yers ke, tel. 01131-2756. Wijkverpleging: Voor geheel Noord- en Zuid-B veland via tel. 01100-31555. Verloskundigen: Goes, s'Gravenpolder en Kape le: Vrij. 18.00-zon. 24.00 uur:M Y. Oyevaar, van Hogendorplai 24, tel. 01100-32698. Vrij. 17.00-ma. 23.00.uur: Mw, J. M. Hoefnagel, Nieuwe Rij weg 31, tel. 01100-15068. 15 EN 16 SEPTEMBER 1996 CENTAAL ALARMNUMME 06-11 Huisartsen: Stavenisse, St. Maartensdij St. Annaland en Scherpeniss J. M. v.d. Bel, St. Maartensdij tel. 01666-2400. St. Philipsland en Nieuw Voss meer, vrij 18. 00-zon. 23. 00 uui A. van Doesburg, St. Philip land, tel. 01677-2500. Poortvliet, Oud-Vossemee Tholen en Scherpenisse: C. 1 Teij geler, Molenvlietsestraat 1 Tholen, tel. 01660-2016. Dierenartsen: Tholen: W. Brons, tel. 0166-i Voor kleine huisdieren weeï endspreekuur op Kalfsdamsi weg 2 te Poortvliet. Op zaterda van 8.30-9.00 uur en in Thoie van 11.00-12.00 uur op Bote mark 10. Wijkverpleging: Tholen en St. Philipsland: Da en nacht bereikbaar voor dril gende hulpverlening onde telnr. 01184-14444. Bij tal van koopjes in de o.a. Bikini - heup en taille restanten Kleine maten nu voor bij Medewerkers leggen de laatste hand aan de inrichting van de expositie IJzer-Yser in de Goese Bibliotheek (foto Willem Mieras1

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 32