PZC Propaangastank Veere hoeft niet weg Goese Kadefeesten vooral in de avond goed bezocht OPGELET! Veertig jaar in d weer met cijfers Ondernemers voor vindingrijkheid met geld beloond streek Grijpskerke bezorger(ster) ambachtelijk brood Voor het eerst Fjordenpaarden op keuring in Renesse KOM WERKEN BIJ DE PZC. Banketspecialist Poppe MAANDAG 23 JULI 1990 Uitslagen: Sjezenwedstrijd in Grijpskerke Lein Langebeeke wint ringrijden in Serooskerke Ringrijden in Serooskerke Demonstratie ringrijden in Domburg Veel publiek bij ringrijden Zoutelande BIGGEKERKE Tweetal in sjees steekt alle ringen NCB-accountant De Maat stopt Uitgegroeid Voortrekkers Hete dag voor koudbloedpaard RENESSE - Bedaard trokken zo'n zestig koudbloedpaarden zaterdag tijdens een keuring op het terrein van manege Grol in Renesse voorbij aan het des kundig oog van de jury. Op deze dag, georganiseerd door de Bond van Paardenfokkers Schouwen-Duiveland, waren voor het eerst naast de gebrui kelijke Haflingers, Haflo-Ara- bieren en Zeeuwse trekpaarden ook Fjordenpaarden te bewon deren. Goed gemutst verschenen eige naren en hun dieren, onderver deeld in verschillende rubrie ken, in de ring om al dan niet een goed resultaat te behalen terwijl aan de kant trotse bezitters en andere liefhebbers verder bab belden over de min- en pluspun ten van de gekeurde paarden. A. N. Steendijk, voorzitter van de Bond van Paardenfokkers Schouwen-Duiveland, vertelt dat het laten keuren van een paard voor de eigenaar meestal een hobby is en weinig met geld van doen heeft: „Behaal je goede resultaten met een paard dan kun je hooguit bij verkoop iets meer voor je paard krijgen." „Eigenlijk is het weer bijna te mooi", zegt Steendijk. De be langstelling onder het publiek voor dit jaarlijks terugkerend evenement was dan wel niet overweldigend, het aantal deel nemers lag dit keer hoog. Zeker de fokkers van Zeeuwse trek paarden pakten uit door met 23 dieren, waarvan negen veulens, op de keuring te verschijnen. Trekpaarden: merrie veulens: Kleine maat/beste veulen: Wietske van Steenzwam, Steendijk, Nieuwer- kerk. Grote maat: Wanda van Steen- zwam, Steendijk, Nieuwerkerk. Hengstveulens: Kleine maat/beste veulen: Frits van Ceers, Kloet, Zie- rikzee. Grote maat: Nardus van de Bosweg, Van de Velde, Zonnemaire. Beste veulen van de keuring: Wiets ke van Steenzwam. 1-jarige merries: Carla van Linquenda, Van de Hou ten, Kerkwerve. 3-jarige merries: Kleine maat: Kitty van de Bosweg, Van de Velde, Zonnemaire. Grote maat: Tineke van Steenzwam, Steendijk, Nieuwerkerk. Jeugkam- pioene: Tineke van Steenzwam. 4/5- jarige merries: Kleine maat: Ramona van Steenzwam, Steendijk, Nieuwer kerk. Grote maat: Ellenoor Van de Schorepolder, Van de Houten, Kerk werve. 6-jarige merries: Kleine maat, Cato van de Zeelandsedijk, Van de Houten, Kerkwerve. Grote maat: Gea van de Bosweg, Van de Velde, Zonnemaire. Kampioene 1990: Cato van de Zeelandsedijk. Merries met af GRIJPSKERKE - Erik en Carin Francke hebben in Grijpskerke de jaarlijkse sjezenwedstrijd gewonnen. Onder grote publie ke belangstelling staken zij de meeste ringen. Ook de eerste be ker was voor hen. Voor de tweede en derde beker was er een spannende kamp tot op de 26 mm, die werd gewonnen door Rini Verdoorn en Bianca Clarisse. De derde beker was voor Pieter en Corinda Boone. De avond werd voorts opge fleurd door in klederdracht ge stoken ringrijders die overdag in IJzendijke hadden gereden. Na afloop was de prijsuitreiking in café De Gouwe Geit. Uitslag over 72 ringen: 1 Erik en Ca rin Francke, 65; 2 Jan Geldof en Jean- nette Poppe, 58; 3 Adri Buijs en Ma rieke Wouters, 56; 4 Rini Verdoorn en Bianca Clarisse, 54; 5 Pieter en Corin da Boone, 53; 6 Albert de Visser en Annelore Poppe, 53; 7 Harrie Franc- keen Marie Corbijn, 51; 8 Krijn en Nel Poppe, 50; 9 Piet Ovaa en Karin Boogaard, 47; 10 Cor Verdoorn en Marjan Clarisse, 43; 11 Wim en Jan- nie Geldof, 41; 12 Leen van de Weele en Klarie Willemse, 40; bekers: 1 Erik en Carin Francke; 2 Rini Verdoorn en Bianca Clarisse; 3 Pieter en Corinda Boone; versiering: 1 Erik en Carin Francke; 2 Harrie Francke en Marie Corbijn; 3 Krijn en Nel Poppe. SEROOSKERKE (W) - De Ring- rijdersvereniging Gapinge hield een ringrijwedstrijd op camping Olmenveld in Seroos kerke (W). Winnaar werd Lein Langebeeke, die evenals Jos Gi- deonse 19 ringen uit 19 beurten stak. In de kamp was Lein Lan gebeeke Jos Gideonse de baas. De derde beker met 18 ringen werd gewonnen door Marcel van den Broeke. De pollepel was voor Jos Gideonse, terwijl extra prijzen werden gewonnen door Krijn Coppoolse 10,-), Marcel van den Broeke 5,-) en Wilco van den Broeke (een cake). Na afloop reikte campingeigenaar M. Nieuwenhuize de ereprijzen uit. De uitslag, 19 beurten: 1 Lein Lange beeke, 19 ringen; 2 Jos Gideonse, 19; 3 Marcel van den Broeke, 18; 4 Krijn Coppoolse Czn., 17; 5 Lineke Wonder- gem, 16; 6 Daniël Eckhardt, 16; 7 Eric Paauwe, 15; 8 Bennie Paauwe, 15; 9 Wilco van den Broeke, 15; 10 Paul van den Broeke, 15; 11 Bert van den Broeke, 14; 12 André Louwerse, 14; 13 Conno Francke, 13; 14 Paulien Meij- ers, 13; 15 Hans van den Broeke, 12; 16 Josée Verhage, 11; 17 Herman Wondergem, 10; 18 Adrie Verhage, 10; 19 Peter Christiaanse, 10; 20 Na- tasja Verhage, 9; 21 René Jongepier, 7; 22 Petra Jasperse, 7; 23 Gert Chris tiaanse, 6; 24 Kees Christiaanse, 5; 25 Johan Christiaanse, 4; 26 Jos Chris tiaanse, 2. stammelingen: Julia van Steen zwam, Steendijk, Nieuwerkerk. Fok- groepen: Steendijk, Nieuwerkerk. Stalgroepen: Van de Houten, Kerk werve. Haflingers: Merrieveulens: Geanne- ke van Grol, Beye, Renesse. Hengst veulens: Harm van Grol, Beye, Re nesse. Beste jonge paard keuring: Geertje, Van Oosten, Renesse. Mer lin van Broekhuizen, Punt, Ellemeet. Beste oudere paard: Viola van Grol, SEROOSKERKE (W) - De Ring- rijdersvereniging in Gapinge hield een wedstrijd ringrijden te paard op camping Olmenveld in Serooskerke (W). Winnaar werd Lein Langebeeke die evenals Jos Gideonse 19 rin gen in 19 beurten stak. In de kamp was Lein Langebeeke Jos Gideonse de baas. Derde werd Marcel van den Broeke met 18 ringen. De pollepel werd gewon nen door Jos Gideonse. Na af loop reikte campingeigenaar M. Nieuwenhuize de ereprijzen uit. De volledige uitslag is als volgt: 1 Lein Langebeeke, 19 ringen uit 19 beurten; 2 Jos Gideonse, 19; 3 Marcel van den Broeke, 18; 4 Krijn Coppool se Czn., 17; 5 Lineke Wondergem, 16; 6 Daniël Eckhardt, 16; 7 Eric Paauwe, 15; 8 Bennie Paauwe, 15; 9 Wilco van den Broeke, 15; 10 Paul van den Broe ke, 15; 11 Bert van den Broeke, 14; 12 André Louwerse, 14; 13 Conno Franc ke, 13; 14 Paulien Meijers, 13; 15 Hans van den Broeke, 12; 16 Josée Verha ge, 11; 17 Herman Wondergem, 10; 18 Adrie Verhage, 10; 19 Peter Chris tiaanse, 10; 20 Natasja Verhage, 9; 21 René Jongepier, 7; 22 Petra Jasperse, 7; 23 Gert Christiaanse, 6; 24 Kees Christiaanse, 5; 25 Johan Christiaan se, 4; 26 Jos Christiaanse, 2. DOMBURG - In Domburg werd een demonstratie ringrijden ge houden in samenwerking met de WV. Uitslag, 30 beurten: 1 Jaap Brand, 28 ringen; 2 Chris de Visser, 28; 3 Joost Dourleijn, 27; 4 Simon de Visser, 25; 5 Ko Jan Provoost, 24; 6 Wim Murk, 22; 7 Wim van de Velde, 21; 8 Wim Pro voost Az, 19; 9 Arjan Provoost, 18; 10 Huib Brand. 16; 11 Jan Provoost Az, 9. De beker, geschonken door de on dernemers Weststraat/Markt werd gewonnen door Chris de Visser met 10 ringen in 10 beurten. Beye, Renesse. Hengsten: Hugo van Grol, Beye, Renesse. Ruinen: Man fred van Grol, Beye, Renesse. Haflo-Arabieren: Beste paard keu ring: Aphrodite van Grol, Beye, Re nesse. Fjorden: Merrieveulens: Kari, Horst, Zierikzee. Hengstveulens, nr. 4, SBB, Goes. 2-jarige merries: Ursula, Van de Weele, Zierikzee. Oudere merries z. predikaat, Brjazo, SBB, Goes. Ou dere merries m. predikaat, Evi, Hoornweg, Haamstede. Kampioen veulen: Kari. Kampioen tot 3 jaar: Ursula. Kampioen oudere merries/al gemeen dagkampioen: Evi. VEERE - Het positieve advies dat de milieudienst heeft afge geven over de propaangastank bij het voormalige mijnendepot in Veere zal waarschijnlijk niet worden ingetrokken. De tank is volgens alle geldende voor schriften geplaatst. Dat bleek vrijdagmorgen tij dens een hoorzitting. De tank staat er al geruime tijd, maar er bestaat nog geen hinderwetver gunning voor. De huidige gebruiker van het de pot, Rijkswaterstaat, gebruikt het complex dat aan het Kanaal door Walcheren is gelegen voor de opslag van spullen die van Neeltje Jans afkomstig zijn. Daar zijn ook vorstgevoelige za ken bij, en voor de verwarming daarvan is het propaangas no dig. De Walcherse Centrale Dienst Gemeentewerken bracht de ge meente Veere van het bestaan van de tank op de hoogte. Veere nodigde Rijkswaterstaat vervol gens uit om toch maar een ver gunning aan te vragen. Enkele omwonenden tekenden bezwaar aan, zodat de gemeente gehou den was om hun mening te ho ren. De bezwaren van F. Vroom, eige nares van de aan het Kanaal ge legen jachthaven, hebben eigen lijk een breder karakter. Het gaat haar niet alleen om de even tuele gevaren die een gastank met zich mee brengt, maar de deplorabele staat van de gebou- Volgens de jury was de man in bikini met pijp het meest origineel bij het boegsprietlopen (foto Willem Mieras) GOES - De Goese Kadefeesten trokken zater dag vooral 's avonds veel publiek. Overdag was het gezellig druk, maar de mensen liepen elkaar niet voor de voeten. Vanwege het war me weer verkozen velen waarschijnlijk de koele waterkant boven de Goese binnenstad. De feesten boden vertier voor iedereen. Tussen de kraampjes rond de binnenstadhaven ge noot het publiek bijvoorbeeld van een Zeeuwse klederdrachtenshow en muziekoptredens. Voor de kleintjes waren er onder meer poppen kastvoorstellingen. De wedstrijd boegsprietlo pen trok veel deelnemers. Wie komt het verst op de lange ronde balk die boven het water hangt? Niemand had bezwaar tegen een nat pak. De man die in een soort bikini te water ging met pijp en paraplu was het meest origi neel, volgens de jury. Toen de feesten rond mid dernacht eindigden, zag de haven verlicht met stakellichten er sprookjesachtig uit. De zeilwedstrijd De Ganzenrace was ook on derdeel van de Kadefeesten. Het schip Tabou werd winnaar in de klasse NKK. In de klasse IMS eindigde Kopje Kleiner als eerste. Bij de ongemeten schepen ging de Seastar met de eer strijken. Dc PZC is dc grootste krant van Zeeland. Het ochtendblad voor dc Zeeuwen. Voor krantenwijk zoeken wij Dc bezorgtijd is in dc vroege morgen (tus sen 6 en 7 uur). Sollicitaties PZC, Oostsouburgseweg, Vlissingen, tel. 01184-84214 of via de heer I. dc Mey, tel. 01184-61907 (na 18.00 uur). ZOUTELANDE - In Zoutelande werd een wedstrijd ringrijden gehouden. Hiervoor bestond grote belangstelling. Na afloop reikte loco-burgemeester A. Lampert de ereprijzen uit. 's Avonds werden in café Sande- man Bar de overige prijzen uit gereikt. Uitslag (30 beurten gereden): 1 Lout Vos, 28 ringen; 2 Johnny Wisse, 28; 3 Chris Provoost, 26; 4 Piet Lievense, 25; 5 Jan Dekker, 25; 6 Ranni Wisse, 24; 7 Ab de Visser, 23; 8 Diana Wisse, 23; 9 Miranda Minderhoud, 23; 10 Kees Janse, 22; 11 Adrie de Visser, 22; 12 Frans Janse, 22; 13 Madeion Lie vense, 22; 14 Liza Janse, 21; 15 Lau Vos, 20; 16 Jos Duvekot, 20; 17 Ad Janse, 20; 18 Johnny Davidse, 19; 19 Jos Vos, 19; 20 Henk de Kam, 19; 21 Piet Janse, 18; 22 Leonard Geschiere, 18; 23 Eline Wisse, 17; 24 Wim Boog aard, 17; 25 Rinus Janse, 16; 26 Wim Duvekot, 16; 27 Marleen Gabriëlse, 16; 28 Jan Matthijsse, 16; 29 Wim Brouwer, 15; 30 Sandra van de Vreug de, 15; 31 Piet Kleinepier, 15; 32 Mar jan Kole, 14; 33 Johnny Melis, 14; 34 Ko de Witte, 14; 35 Willem van Sluijs, Puzzelrit - Motor- en Auto Club 'Scheldegouwen' houdt woensdag een autopuzzelrit vanuit Biggekerke. Belangstel lenden kunnen vanaf 18.30 uur inschrijven bij De Kaasboer. De start is tussen 19.00 en 20.00 uur. 13; 36 Carolien Dekker, 11; 37 Piet van Sluijs, 1138 Angelique Wisse, 11 39 Astrid Koene, 10; 40 Magda Mat thijsse, 10; 41 Job Wisse, 10; 42 Corina Cijvat, 9; 43 Artjan Maljaars, 8; 44 Henk Willeboordse, 8; 45 Willie Ga briëlse, 8; 46 Tamara den Outer, 8; 47 Brigit Roelse, 8; 48 Niels Janse, 7; 49 Adrie Boogaard, 6; 50 Mirella Mesie, 4. Bekers: 1 Kees Janse, 8 ringen; 2 Lout Vos, 8; 3 Chris Provoost, 8; 4 Piet Lievense, 8; 5 Miranda Minder houd, 7; 6 Ab de Visser, 7; 7 Frans Janse, 7; gasten: Johnny Wisse, 7; jeugd: Madeion Lievense, 6; pollepel: Ad Janse; meeste volgringen: John ny Wisse, 22 ringen; versiering: 1 Sandra van de Vreugde; 2 Miranda Minderhoud; 3 Marjan Kole; 4 Corina Cijvat; 5 Leonard Geschiere. Vanwege ons banket- en kleinbroodsucces gaan wij vanaf vandaag verkopen. Wij hopen u met deze verandering nog be ter van dienst te kunnen zijn. Burg. Dregmansstr. 1, Middelburg, tel. 01180-13185. AAGTEKERKE - Het duo An- nemiek Poppe en Bram Brou wer wonnen de wedstrijd sje- zenrijden van de Aagtekerkse Ringrijdersvereniging. Zij sta ken 57 van de 57 ringen; dat was honderd procent, wat nooit eer der is voorgekomen. De uitslag: 1 Annemiek Poppe en Bram Brouwer, 57 ringen; 2 Diny Krijger en Sjaak Janse, 54; 3 Petra en Frans Blaas, 53; 4 Corry en Sam Moens, 52; 5 Nelly en Lou Louws, 48; 6 Matty en Rinus Moens, 47; 7 Hanny en Helm Brouwer, 47; 8 Lenny van Lambalgen en Jan Blaas, 45; 9 Miran da Sturm en Rinus de Visser, 45; 10 Cora Wondergem en Poppe Birza, 43; 11 Anneke Coomans en Peter de Pag- ter, 42; 12 Linda Passenier en Peter Maranus, 38; 13 Christel Maranus en Lou Willemse, 36; 14 Carina Koppe- jan en Krijn Brouwer Pzn, 31; 15 Pia en Ko Blaas, 27; 16 Henny Corré en Johan van de Broeke, 26. De publiek sjury kende de beker voor de mooiste kleding en mooist versierde sjees toe aan Nelly en Lou Louws. HEINKENSZAND - Veertig jaar in de cijfertjes. Het lijkt saai maar dat is het allerminst. Directeur A. de Maat van het ac countants- en belastingadvies bureau van de NCB in Hein- kenszand weet ervan mee te praten. In zijn loopbaan zag hij zijn werkterrein met duizeling wekkende snelheid veranderen. Huishoudboekjes werden geau tomatiseerde boekhoudingen en aan het financieel manage ment van een normaal bedrijf moesten in de loop der jaren subsidiologen te pas komen. „Het werk dat wij doen ligt voor een groot deel ook op een sociaal vlak. Je moet niet vergeten: ac countants krijgen toegang tot in de diepste regionen van ie mands portemonnee. Dat kan niet anders dan in een vertrou wensrelatie", zegt directeur De Maat, die vrijdag 27 juli zijn af scheid viert. Veertig jaar geleden kwam De Maat, zo van de Handelsdag school, in dienst bij de Noord brabantse Christelijke Boeren bond (NCB) die toen voor het eerst een aparte vestiging van de accountantsdienst opende in Stoppeldijk. In Hulst was geen pand te vinden voor het twee manskantoortje. Voor de negen tienjarige zoon van de melkboer uit Stoppelijk was dat gemakke lijk en ook voor zijn vader. „Dan kon ik elke ochtend voor kan toortijd nog met een veertig-li- terbus op de flets om melk bij de boeren." Al snel vielen De Maats vaardig heden op bij de leiders van de standsorganisatie en promotie bleef niet uit. Toen - twintig jaar geleden - de directeur van vestiging Heinkenszand ws ging, maakte De Maat de st, naar de overkant. Als directe hield hij eerst nog kantoor a, huis met een bezetting van vi man. „Toen er zeven werkt werd het te klein. In 1979 is nieuwbouw gekomen en i werken we hier met 15 menser Inmiddels is het bureau uitg groeid tot een algemeen accou tantsbureau. Vroeger bleef h bij de boekhoudingen van o derneminkjes in de agrariscl sector. Tegenwoordig kom< ook particulieren en ondern mers uit het midden- en kleinb drijf bij de standsorganisati die inmiddels de accountant dienst als een aparte poot b heert. De jongste bediende vs veertig jaar geleden neemt a directeur afscheid van een g stroomlijnde organisatie die i het bedrijfsleven van Noord- e Midden-Zeeland een belangrijk plaats inneemt. De jubilerende en scheidende recteur recipieert vrijdag 27 ji van 16.30 tot 18.00 uur in resta rant Landlust in Nieuwdor Klanten, relaties en bekend; die hem de hand komen schu den, kunnen tevens kennism ken met de opvolger van I Maat: F. Weemaas. Na zijn s scheid is De Maat van plan zit naast zijn hobby's te storten c het kerkewerk, waarin hij al j ren actief is. Ook het bestuur werk voor verzorgingstehuis E Kraaijert en het Sint Willibrori college in Goes wil de scheide: de directeur uitdiepen. wen en de steiger tegenover haar bedrijf zijn haar al jaren een doorn in het oog. Deze kwesties doen echter in de nu lopende aanvraag voor een vergunning niet ter zake. Wethouder W. Sanderse van Veere zei dat hij niet de indruk had dat het positieve advies van de milieudienst zal worden inge trokken. De gemeenteraad zal zich na de zomer over het verle nen van de vergunning buigen. Scheidend NCB-accountant A. de Maat: werkterrein is met duiz lingwekkende snelheid veranderd (foto Willem Mieras VLISSINGEN - De provinciale overheid heeft initiatieven be loond die leiden tot meer leven in de toeristische brouwerij buiten het seizoen. Een commis sie met daarin ook vertegen woordigers van Kamer van Koophandel, arbeidsbureaus en de directeur van de WV-Zee- land als adviseur speelde deze week een beetje voor Sin terklaas door royaal in de subsi diebuidel te tasten. De gelden die een aantal onder nemers in de toeristisch-recrea- tieve sector kregen toebedeeld zijn niet bestemd om de activi teiten buiten toeristisch drukke tijden zelf op poten te zetten, maar om er bekendheid aan te geven. De investeringen die met uitvoering van de plannen zijn gemoeid blijven voor rekening van de ondernemers. Totaal is ter tegemoetkoming in de pro- motiekosten voor 116.000 gul den uitgekeerd. Van de dertien aanvragen voor subsidie zijn er tien gehono reerd. Daarbij waren in totaal 57 bedrijven betrokken. Twee aan vragen bleken niet aan de crite ria te voldoen. De meeste aan vragen hadden betrekking op samenwerkingsverbanden van ondernemingen. Die konden ook tien procent meer subsidie opstrijken dan individuele on dernemingen met plannen voor een buitenseizoense activiteit. Er bestaat voldoening over de inventiviteit van de Zeeuwse on dernemers. Het aantal inzendin gen was boven verwachting. Dat heeft ten dele te maken met een grondige marktbewerking door de Kamers van Koophandel. Di voor subsidie aangedragen ini tiatieven krijgen gespreid ove: de hele provincie gestalte. D< nieuwe plannen lopen verdei door de hele toeristisch-recrea tieve branche. De activiteiten waarmee de stil ie tijden worden opgefleurd heb ben veelal te maken met arran gementen rond cultuur-, natuur- en gezondheidsthema's. De on dernemers hebben met hun ini tiatieven niet het wiel uitgevon den. Dat is, aldus provincie) woordvoerder Louwerse ook niet de bedoeling. Het moeteij voor de betrokken ondernemers nieuwe initiatieven zijn die nieu we impulsen kunnen geven aar de werkgelegenheid. Verder die nen de initiatieven uit te mon den in een toename van het aan tal toeristische overnachtingen. Volgens Louwerse kunnen de ondernemers die nu een finan cieel steuntje in de rug hebben gekregen worden beschouwd als de voortrekkers voor weer ande re collega's/concurrenten die met bepaalde plannen rondlo pen. Er is geen rangorde aangebracht in de bekroonde initiatieven. Maar vanwege de omvang - 38 participerende bedrijven in Domburg en Oostkapelle - en de uitstraling wordt de aanpak om in deze toeristengemeente met speciale arrangementen extra publiek te trekken in najaar, winter en voorjaar het meest ge prezen. „Tot voor kort zou men een der gelijk samenwerkingsverband daar nog voor onmogelijk heb ben gehouden", aldus Louwerse. Naar zijn mening is er op dit punt vooral een stimulerende werking uitgegaan van de reali sering van het recreatie- en kuurcentrum Dorimare in Dom burg. Het project ter verlenging van het toeristisch seizoen loopt voor drie jaar. Er is op jaarbasis twee ton te vergeven. Op 15 ok tober sluit de inzending voor de tweede ronde. Ondernemers ontvangen in recordtijd bericht of ze op een bijdrage in de pro- motiekosten kunnen rekenen. Jaarlijks wordt bekeken wat de initiatieven teweegbrengen. Hebben ze geen effect, dan kan de provincie het totale project tussentijds afblazen. Het aantal belangstellenden liet in Renesse weliswaar iets te wensen over, dat kon echter niet worden gezegd van de fokkers die een groot aantal paarden, waarvan sommigen met hun veulen, aan de keuring onderwierpen (foto Pieter Honhoff) De heer Louwerse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 6