PZC Lems: nog vier jaar FC Den Haag NT Kraayenhof laat NK atletiek links liggen sport sport op tv 34 Problemen rond vertrek spelverdeler Peter Blangé voor even naar achtergrond Ploegleider diep teleurgesteld na tegenslagen Samuel naa Fortuna S i ZATERDAG 14 JULI 1990 Huistra wil weg bij FC Twente FC Twente Op de vlakte Onder de indruk Hulp Vele kopers Iets bewezen Geen Sinterklaas Iets mis Alleen extreme boeit trainer Vast inkomen Irritatie Volleyballers zetten zorgen opzij OSAKA (ANP) - Waar anders dan in Japan, meer precies het zakencentrum Osaka, beseften de volleyballers van de nationa le ploeg dat verspilde tijd veel geld kan kosten. Anderhalve ton bruto bijvoorbeeld, het ver schil tussen de eerste en vierde plaats in de finaleronde van de World League. Vandaar dat de commotie rónd het vertrek van Peter Blangé in het zicht van de wedstrijden even werd ver drongen. Tijdens de internationale pers conferentie met de vier trainers maakte bondscoach Harrie Brokking, een dag voor de kruis finale tegen Brazilië een zekere indruk. Van de „zaak Blangé" behoefde niemand te weten, hoewel de Italiaanse coach Ve- lasco informeel kwam vragen hoe het nou verder moet zonder de spelverdeler,, wiens onver wachte vertrek naar Catania de ze week in de publiciteit kwam. Speler Rob Grabert na de laat ste training: „De laatste week is veel gebeurd. Dat heeft een deel van onze concentratie gekost. Van de korte tijd die we hadden is veel opgesoupeerd door rand- zaken. Maar ik verwacht dat ie dereen met zijn hoofd bij de wed strijden is. Het is niet de eerste DEN HAAG (ANP) - FC Den Haag heeft het tot 1992 door lopende contract van mid denvelder Cor Lems open gebroken en verlengd tot medio 1994. Trainer Co Adriaanse is zeer tevreden over de voormalige Dordte- naar, voor wie PSV en Atle- tico Madrid het afgelopen seizoen belangstelling toon den. Een transfer ketste af op de vraagprijs van FC Den Haag, die ruim 1.7 miljoen gulden bedroeg. De Haagse eredivisieclub, die Van der Laan (Feye- noord) en Lindenaar (FC Utrecht.) zag vertrekken, heeft de selectie voor het ko mende seizoen flink uitge breid. Liefst tien nieuwe spe lers, vijf afkomstig uit de ei gen jeugd en vijf weggeplukt bij de amateurs, werden voor twee jaar vastgelegd. Met aanvaller Edwin Post wordt nog over een nieuwe verbin tenis onderhandeld. Doelman René Stam heeft na ruim een half jaar stil stand de training hervat. De Hagenaar raakte in decem ber van het vorig jaar op de training ernstig geblesseerd aan zijn knie. Met de van Feyenoord gehuurde Ricar- do de Jongh maakte FC Den Haag het seizoen af. De Jongh blijft de komende competitie in de Kuip. Naast Stam heeft Adriaanse de be schikking over twee nieuwe doelverdedigers, Beuken kamp (DWV, doelman van het nationaal amateurelftal) en Du Pont (DSVP). Hans de Koning heeft vrij dag zijn contract bij FC Twente met vijf jaar ver lengd. De dertigjarige doel man heeft van de clubleiding de toezegging gekregen, dat hij in 1995 na afloop van de verbintenis in de technische staf van de eredivisieclub kan worden opgenomen. Robin Schmidt en Marco Roelofsen, die het afgelopen seizoen op huurbasis bij NEC speelde, tekenden in Enschede voor één jaar bij. Pieter Huistra, wiens drieja rige contract is afgelopen, weigert vooralsnog in te gaan op de nieuwe, tweejari ge aanbieding van FC Twen te. De flegmatieke linker spits hoopt op een beter con tract bij een andere club. Tot aan de definitieve oplossing traint Huistra gewoon met de selectie van FC Twente mee. keer dat we het veld opstappen met problemen. Ik ben niet ran cuneus ten opzichte van Peter. 'We moeten met hem verder, ze ker tot en met het WK." Brokking hield zich tijdens de bijeenkomst op de vlakte. Hij vertelde dat Nederland zich niet speciaal heeft voorbereid op de finale van de World League en dat de wereldtitelstrijd in Brazi lië het doel is. „Als de eindronde meteen na de groepswedstrijden waren gespeeld, hadden we kun nen winnen", aldus de trainer. „Door het WK voetbal is er een onderbreking van zes weken ge weest. Mijn spelers hebben daar in hun vakantie gevierd. Ik hoop dat ze het ritme weer te pakken hebben." Brokking, manager Verhalle en technisch directeur Murphy hadden donderdagavond een gesprek met bondsvoorzitter De Bruin en sponsor-vertegenwoor diger Suèr. Van de ontmoeting kwam weinig naar buiten. Vol gens Brokking was de nauwe lijks bereikbare De Bruin ver drietig over de beslissing van Blangé, die in april met de ande ren afsprak tot en met de Spelen van Barcelona te blijven. Op het bondsbureau in Woerden was eenzelfde geluid te horen. Het is niet anders, net als in eer dere gevallen met Posthuma en Zoodsma vertrekt er een speler: eerder dan bedoeld, of gehoopt. Het team moet verder. Met an deren desnoods, zo werd ver klaard. Dat vonden de spelers uiteinde lijk ook, in ieder geval op korte termijn Gaandeweg werden de trainingen beter en behoefde de Japanse vertaalster niet meer te vragen waarom het zo stil aan tafel was. Tijdens alle trainin gen, ook in de laatste van gister avond, was Avital Selinger de eerste spelverdeler. Het lijkt lo gisch, dat hij tegen Brazilië Pe ter Blangé vervangt. Het is de vraag of Nederland klaar is voor het treffen tegen Brazilië. Lichamelijk zit het wel goed. onzeker is of de ploeg bij tegenslag geestelijk op de been blijft. Brokking, die twee duels van de tegenstander in de voor ronde tegen Frankrijk op band zag, is vooral onder de indruk van spelverdeler Mauricio Lima. Grabert: „Het Braziliaanse spel lijkt op dat van Cuba. Met leng te, sprongkracht en atletisch vermogen." Brazilië heeft een jonge, enthou siaste ploeg die met een scheef oog vooruit kijkt naar de wereld titelstrijd. in oktober in eigen land. Coach Paulo Roberto Frei- 'tas: „Mijn spelers realiseren zich welke verantwoordelijkheid het uitkomen voor de nationale ploeg met zich meebrengt." In de andere halve finale staan Italië en de Sovjetunie tegen over elkaar. Voor het eerst kan de ploeg van Julio Velasco be schikken over zijn beste spelers. Sommigen waren in de voorron den niet beschikbaar vanwege de play-offs in de competitie. Sterren als Zorzi, aanvoerder Lucchetta, Cantagalli en Ber- nardi, die vorig jaar in de halve finales van de Europese titel- strijd niets heel lieten van Ne derland, zijn in Osaka weer van de partij. Net als Brokking vraagt Velasco zich af in hoeverre de ploeg in vorm is. Sinds eind mei, toen de play-offs en de World League groepswedstrijden voorbij wa ren, is de ploeg niet actief ge weest in wedstrijdverband. Ove rigens is de Japanse organisatie bang dat de Prefecture Gymna sium niet volloopt voor de „bui tenlandse" finaleronde. Van daar dat enkele kunstgrepen zijn toegepast. Zo krijgt elk land tweehonderd jeugdige fans „toe gewezen". En mogen, na de twee serieuze duels om het geld, Ja pan A en B het publiek proberen te boeien in een extra wedstrijd je. Bondscoach Brokkine Peter Blangc (midden) vertrekt binnenkort naar het Italiaanse Catania (foto archief PZC i Peter Post weet het niet meer (Door Peter Ouwerkerk) VILLARD DE LANS - „Laten we in de schaduw gaan zitten, daar onder die boom. Daar ho ren we thuis." Rustdag na de Alpen, Peter Post en de symbo liek. Die hoog in de hete Vér- cors, daar achter, boven Gre noble, heel anders had moeten zijn: het middelpunt van de belangstelling namelijk, de zon van het peloton. Post arrangeerde in en na vori ge Tour Theunisse en Rooks en zag vervolgens Breukink de consequenties trekken. Nu heeft Breukink een beste kans om op het podium te geraken, zit Theunisse thuis en kan Rooks alleen nog maar hopen op een plaats bij de top-10. „Dit is niet bepaald luxe", zegt Post, zich reppend van de ene uitleg naar de andere. „ik ben uiteraard diep teleurgesteld. Als ik op l'Alpe d'Huez laco niek ben overgekomen, dan moet ik dat rechtzetten: het is zeer vervelend wat de laatste weken is gebeurd. En het meest nog voor de ploeg, voor de renners die in dienst van de kopman rijden, voor het perso neel." De tegenwind blies Post sinds half mei, sinds het bekend wor den van de tweede affaire- Theunisse, recht in het gezicht, Theunisse kwijt, Van Vliet ge stopt, Rozendal zeer ernstig gevallen, storing op de golf lengte-Talen. Post probeerde de Tour te red den met 'een ploeg', die prompx de ploegentijdrit won. En ook de groene trui van Lud- wig was geen tegenvaller. Maar van de miljoenen-investering voor het klassement kwam he lemaal niets terecht. Hij mist de power. Rooks kan altijd een tand groter rijden dan een ander. Maar hij reed die twee ritten nu met een te klein verzet. Dan kun je geen meters maken, dan verlies je tijd, dan ben je gezien. Om ver schillen te maken, moet je een goeie versnelling kunnen rij den." - Wordt het zo langzamerhand geen obsessie, dat klassement van de Tour? te stellen: de Tour is voor Ste ven en mij. Maar ja, zij hadden uiteindelijk al iets bewezen in de Tour; Breukink alleen het tegenovergestelde. Ik ben ie mand, die redeneert dat zoiets zichzelf wel uitselecteert in de wedstrijd. In de tijdritten en bergop. In de grote Raleigh- tijd hadden we toch ook alle goeie Nederlandse renners bij elkaar? Maar Breukink wilde niet." - Maar als je het van tevoren geweten had... Post: „Da's weer die koe in z'n hol kijken. Niemand heeft te gen mij gezegd, dat ik het fout deed met die twee. Maar wij zijn ook geen helderzienden. Een week geleden dacht ik nog, dat Alcala de Tour ging winnen, dat Breukink in dienst van Alcala moest gaan rijden. Is hij nou beter af, rijden voor een Mexicaan? Maar waar staat Alcala nou? Of Pensee: wie had gezegd, dat Pensee een slechtere klimtijd- rit zou rijden dan Nulens en Van Lancker, die was voor gek verklaard. Pensee op zijn par koers, met een speciale fiets, alles erop en eraan, in het geel- ...Daar kun je een ploegleider niet de schuld van geven. Het zijn toch echt de renners, die de boel overhoop rijden of door het ijs zakken." - Er zullen niettemin collega's van je zijn, die in hun vuistje la chen. Waar is Post nou, met al z'n miljoenen? Waarom niet wat rustiger opgebouwd, meer gedidd geoefend? Post: „Het leven is toch een en al leedvermaak? Ik kan ook - Wat heb je nodig: handopleg ging, troost van thuis, acu punctuur? Post:,Hem van boven. Ik weet het niet meer, ik weet het echt niet meer. Alle hulp is momen teel welkom..." - Is er al een verklaring voor het falen van Rooks op l'Alpe d'Huez en ook zijn magere tijd rit naar Villard? Post: „Ik had het volste ver trouwen in Rooks. Zijn condi tie was goed, hij reed zoals een kopman moet rijden: op de goeie plaats in het peloton. Zonder dat het hem extra krachten kostte. Maar ja, hij was niet mee toen het moest. j Post:„De grootste tegenslag was natuurlijk, dat m'n beste klassementsrenner moest thuisblijven. Zonder Theunis se ben je 65 procent van je mo gelijkheden kwijt. Dat was toch een renner met ambitie, gretig, goeie leeftijd, nog niet op z'n retour? Moest je dus be ginnen met alleen Rooks, met de 35 overige procent. Tja. en als dat dan ook nog wegvalt, ben je alles kwijt. Je zag het al aankomen op het NK. wat. in feite toch een kleine wedstrijd is. Rooks alleen tegen drie van Raas: dag." - Je wilde Theunisse. maar je moest er uiteindelijk ook Rooks bijnemen. In je hart moetje meer gecharmeerd zijn geweest van Breukink: je wist dat hij 'nog niet af was. Waar om dan niet Theunisse en Breukink bij elkaar gebracht? Post: „Theunisse en Rooks, dat functioneerde als duo. Jc weet. datje niet de enige bent. die ze wil hebben, er zijn vele kopers. Maar jij slaagt er in ze te pakken. Op papier zag het er, ook in de publiciteit, beter uit dan Theunisse en Breu kink. Maar ik had Breukink best willen houden, zoals ik nu Van Poppels contract ook heb verlengd. Alleen, Breukink wil de zelf niet opereren achter het duo." „Misschien is Theunisse te hard geweest het zo duidelijk Peter Post: „Dit is niet bepaald luxe" foto GPDIJaap de Boert wel zeggen: Roche op een half uur, Bauer op z'n bek gegaan, Fignon weg, Bernard... Neem Toshiba nou eens, wat dat alle maal niet investeert - en ze presteren niks, nooit succes." „Rustiger opbouwen? Je moet het geluk mee hebben. Ik kon niet nog een vierde jaar met Breukink te kort schieten in de Tour. Drie jaar is al lang. Dat anderen rustiger blijven, dat is allemaal schijn. Ook bij PDM worden ze knap nerveus als er geen klassieker is gewonnen. Ik kan toch niet zeggen: we be talen je een vorstelijk salaris en de prestaties, die komen la ter wel. Ik ben geen Sin terklaas." - De realiteit is nu, dat je een jaar zonder Theunisse zit. Dus, dat de Tour van 1991 in feite ook al weer verloren is. Dat moet aa?ije vreten. Post: „Ik ga er nog niet van uit, dat-ie een jaar is geschorst. Maar het is voorlopig wel zo. Misschien tegen beter weten in, maar we gaan van alles pro beren om het aan te vechten. Dat kost een hoop tijd, en heel veel geld. We worden gesteund door een team van juristen en medici, die bezig zijn alle regle menten na te pluizen. Om te kijken waar en wanneer er een kort geding kan worden gehou den. Ik heb er geen verstand van, ik weet echt niet waar ik moet zijn. Maar ik hoop niet, dat het erg lang duurt. Wij heb ben niet zoveel tijd als Ajax." - Jullie halen je nogal wat op je hals. Post: „Het makkelijkste zou zijn geweest te zeggen: een jaar geschorst, dag Theunisse. Maar er is ook nog zoiets als een menselijk aspect. Boven dien, het gaat dus allang niet meer om de persoon, maar om de kern van de zaak: deugt dat verhaal van die testosteron en epitestosteron-verhouding wel? Daar gaat het om. En dat heeft nog nooit iemand durven aanvechten. Ja, die Franse wieleramateur, en die Zwitser se atlete, die Belgische basket baller - dat zijn óók rare geval len. Maar ieder mens is ver schillend; die hebben niks met Theunisse te maken. Maar ik zeg je: de andere ploegleiders, die er nu voor hebben gezorgd dat Theunisse buitenspel staat, die hangt dit net zo goed boven het hoofd." „Of Theunisse verkeerd is be handeld, of niet, die steen komt toch nooit bovendrijven. Het gaat er om, dat er waar schijnlijk iets mis is met die man zijn lichaam. De ene keer reageert hij totaal anders dan de andere keer. Daarom vind ik, dat we die jongen moeten helpen. Klopt de wet van die hormoonspiegel wel? Op basis daarvan is zijn rijbewijs afge nomen, en wij zijn er allerminst van overtuigd dat dat terecht was." - Dat onderzoek, dat gebeurt alleen op jullie initiatief. Had je niet meer solidariteit van de andere ploegleiders verwacht, te meer omdat het ze, zoals jij zegt, allemaal boven het hoofd hangt? Post: „Stel dat het ons lukt de onredelijkheid aan te tonen, dan zijn die anderen meteen mee van probleem verlost. Dank zij ons. Maar Feyenoord gaat Ajax toch ook niet helpen als ze in de problemen zitten?" - Heb je er ooit aan gedacht er persoonlijk een streep onder te zetten? Post: „Zo ben ik niet. Ik ben de verantwoordelijkheid aange gaan voor nog eens drie jaar. Als ik dat zeg, doe ik het voor de volle honderd procent. De aard van het beestje. De ploeg is niet alleen Theunisse, maar nog eens 38 man. En je mag een hele ploeg niet veroordelen op een zaak, die nog niet eens is afgelopen. Zolang de sponsors begrip tonen voor de situa tie..." - Verrast Breukink jou, zoals-ie nu rijdt? Post: „Als-ie echt iets uit straalt, had hij met die zes man moeten mee zijn naar l'Alpe d'Huez. Net als Rooks." Waarna het tijd is voor een pi kante slotanekdote. Toen Rooks donderdag klaar was met zijn tijdrit naar Vil- lard-de Lans 2000, en over het parkoers terugkeerde naar het hotel, zette hij zijn fiets stil toen hij Breukink zag aanko men. Hij stapte af, en ging hem fana tiek aanmoedigen voor de laat ste loodjes. PAPENDAL (GPD) - Henk Kraayenhof houdt niet van mid delmaat. Alleen het extréme kan hem nog boeien. Vandaar dat de voormalige pri vé-trainer van Nelli Cooman dit weekend niet op de tribune zit bij de Ne derlandse kampioenschappen atletiek in Rotterdam. „Ik reis liever even op en neer naar Lau sanne of naar Nice. Bovendien moet ik zaterdag en zondag de voorzitter van de KNAU op sleeptouw nemen. Die schijnt me te komen opzoeken." Kraayenhof, sinds een klein half jaar werkzaam als technisch di recteur bij de atletiekbond van Oman, is terug in eigen land. „Voor vier maanden", zegt de 34-jarige sprintwetenschapper. „We hebben hier een trainings kamp opgeslagen. In november keer ik dus terug. Ik heb een con tract van drie jaar met de bond." Het sultanaat in de zuidoost hoek van het Arabisch Schierei land omschrijft Kraayenhof als 'het atletiekparadijs'. „Er is ta lent - de 400 meter-loper Mo hammed Al Malki is met zijn 44,56 zelfs een kanjer en de fa ciliteiten zijn indrukwekkend. Bovendien heb ik van de bond carte blanche gekregen, ik kan gaan en staan waar ik wil. In naam ben ik director of coaching and research. Maar ik houd me natuurlijk voornamelijk bezig met sprinttraining. En als ik te rug ben in Oman ga ik me eens intensief bemoeien met scou ting. Op scholen, bij de politie en bij het leger schuilt vermoede lijk nog heel wat verborgen ta lent." De fulltime job in het islamiti sche golfstaatje verzekert Kraayenhof de komende jaren van een vast inkomen. „Ik houd daarbij nog wel tijd over om ad viezen te geven aan sprinters uit de hele wereld. Ze kunnen bij mij altijd terecht voor een second opinion. Ik ben bepaald geen geldwolf, maar ik moet natuur lijk wel kunnen leven", verklaart de Groninger waarom hij een halfjaar geleden de Jamaicaan- se sprintster Merlene Ottey aan haar lot overliet. „Het was een keuze. Met Merlene hoef ik geen medelijden te hebben, zij is nu in goede handen bij haar vriendje Stefano Tilly. Zij redt zich wel. We hebben een jaar intensief sa mengewerkt. Dat wierp zijn vruchten aftoen ze vorig jaar we reldkampioene indoor werd in Budapest. Dat betekende voor naar een mentale doorbraak. Ie dereen zeurde maar dat ze te oud zou zijn om ooit nog een super ster te worden. Maar nu ze 30 is, gaat ze nog altijd vooruit", zegt Kraayenhof over de Jamaicaan- se sneltrein, die dinsdagavond in Nice nog 21,80 scoorde op de 200 meter, de beste wereldpres tatie van dit seizoen. Volgens Kraayenhof, die Ottey niet alleen technisch schoolde maar ook aanspoorde tot slik ken van aminozuren en volgen van autogene training, dreigde de samenwerking op dood spoor af te stevenen. „Als je iemand privé voor honderd procent wilt begeleiden moetje dag en nacht met elkaar optrekken. En niet alleen tijdens het seizoen. Maar Merlene wilde niet in Nederlai komen wonen, en ik niet in Arr rika. Dan houdt het op. Bove dien voelde ik me te afhankeli van één persoon. Als Ottey va daag of morgen onder de tra loopt, sta ik met lege hande Die gedachte hield me ook y bezig." Angst voor afhankelijkheid w ook één van de oorzaken was om Kraayenhof eind '88 schei de van Cooman, met wie hij vi jaar lang een intensieve verhq ding onderhield. Toen de lanj sprinttrainer Rob Druppers, jan Visserman, de Belg Desru les en later ook de Italiaan Pa\ ni om zich heen verzamelt werd de kiem voor de breuk s legd. Eerst haakte Druppers vervolgens Visserman, en na Spelen van Seoul begaf zelfs band met Cooman het. Kraayenhof stelde destijds d onvoldoende medische facilit ten en een tekort aan finandi armslag hem tot de scheidt dwongen. Cooman gooide het wederzijdse irritatie, wat me te wijten zou zijn aan de gro atleten. Die zouden niet alt: evenredig hebben bijgedrag om het onkostenpotje y Kraayenhof te vullen. De y reldrecordhoudster 60 meter door laat zich sindsdien coach door haar echtgenoot Hans F re. „Maar we zijn niet met ruzie elkaar gegaan", benadri Kraayenhof. „Vorige week h ik Nelli nog op Papendal gesp ken. We hadden elkaar een j; niet gezien. Nee, over atlet: hebben we het nauwelijk gehi het ging over koetjes en kalf Er is ook geen sprake van dat Nelli weer ga trainen, die gerui ten zijn volkomen uit de lui gegrepen." SITTARD (GPD) - Fortuna i tard heeft zich versterkt r Randy Samuel. De vorig voor Volendam uitkomende nadees, die eigendom was i PSV, heeft in Sittard een tw jarig contract getekend. Daarmee is de Sittardse selee voor het nieuwe seizoen ro met uitzondering van W Boessen wiens contractverl ging nog niet is afgerond, A Doufikar is inmiddels ook p sent in De Baandert. Feyenoord-aanvaller Ed R< heeft een driejarig contract ge kend bij eerste-divisieclub celsior. Met de overgang van Rotterdammer is een bedi van 75.000 gulden gemoeid, jan van der Plas van Feyenoi speelt het komende seizoen huurbasis op Woudestein. Slechts 1,06 miljoen Amert nen hebben de WK-finale tuss de Bondsrepubliek en Argei nië op de televisie bekeken, kijkdichtheid in het gastland 1994 was amper 1 procent. In Bondsrepubliek zorgden 27 miljoen kijkers (kijkdichtheid procent) voor een nieuw recoi I I I I I I i M i i i i i i i i i i i i i i i i Zaterdag 10.00-10.30 EURO: Eurobics. 10.30-11.00 EURO: Autosport: Grand Prix van Silverstone voor formule 1- wagens, trainingsronden en een blik achter de schermen. 11.00-13.00 EURO: Trax: sportmix. 13.00-13.30 EURO: Vooruitblik op het komende sportweekend. 13.30-18.05 BBC 1: Grandstand: met golf (Open Schotse kampioenschap pen), autosport (Britse GP op Siver- stone), paarderennen in Lingfield en uitslagen. 13.30-19.00 EURO: Eurosport live op zaterdag: Rado open tennistoernooi van Zwitserland; De Bells Scottish open golftoernooi; Tour de France, 13e etappe. 15.00-15.30 RTL V: Aanvallen: quiz. 15.00-16.30 BRT 2: Sport extra: wiel rennen (Tour de France, Villard de Lans-St. Etienne). 15.00-17.30 Ned 3: Studio Sport: wiel rennen (Tour de France, Villard de Lans-St. Etienne) en atletiek (NK). 16.15-17.00 TV 5: Sports Loisirs. 18.00-18.15 Did 1: Sportschau-Tele- gramm. 18.05-20.00 Super: Ultra Sport. 18.15-19.00 Did 1: Sportschau. 18.50-19.30 BRT 1: Paardesport: le Internationale Springderby. 19.00-20.00 EURO: International mo torsport. 19.15-19.54 Ned 3: Studio Sport: sa menvatting van de Tour de France. 19.25-20.00 Ned 2: Heilige Koe: auto- en motorsportmagazine. 19.40-20.00 TV 5: Tour de France Journaal. 20.00-22.30 EURO: IAAF Grand Prix atletiek vanuit Osolo: The Bislett Games, live. 22.15-22.45 Ned 2: Veronica Sport. 22.30-23.00 EURO: Autosport: Grand Prix van Silverstone voor formule 1- wagens, kwalificatieronden. 22.35-23.55 Did 1: Das aktuelle Sport-Studio. 22.45-23.40 BBC 1: Atletiek: Bislett, Spelen in Stockholm. 22.50-23.05 BRT 1: Sport op Zater dag. 23.00-00.00 EURO: IAAF Grand Prix atletiek vanuit Oslo: The Bislett Ga mes, met o.a. de gouden mile, live. 23.16-00.15 Ned 3: Studio Sport: zwemmen (NK) en atletiek (Europees circuit in Oslo). 23.35-00.25 BBC 2: Cricket: Benson Hedges-cup. 23.40-00.00 BBC 1: Sport. 00.30-01.30 EURO: Boksen. 01.30-02.30 EURO: Tour de France. 00,00-00.30 EURO: Motor sport news. Zondag 10.00-10.30 EURO: Eurobics. 10.30-11.00 EURO: Autosport: Gr Prix van Silverstone voor formu wagens, kwalificatieronden. 11.00-12.00 EURO: IAAF Grand atletiek vanuit Oslo: The Bislett mes. 12.00-19.00 EURO: Autosport: Gr prix van Silverstone voor formu, wagens; Rado open tennistoeri van Zwitserland; Tour de France 14.25-19.30 BBC 2: Sunday Gfi stand: autosport (GP van Engela rugby league (Engeland-Nieuw-I land) en atletiek (Bislett-Speler Oslo). 14.30-17.10 Ned 3: Studio Sport: v rennen (Tour de France, Le Puy-I lau), atletiek (NK) en autosport! van Engeland). 14.58-17.00 Dldl: Sport extra: ai sport (GP van Engeland), wielren (Tour de France, Le Puy-Millau), 15.25-16.55 BRT 2: Sport extra: rennen (Tour de France, Le Puy-I lau). 17.10-18.10 Did 2: Die Sport-Repo ge: paardesport (CSIO in Lux burg), roeien (Rothsee Regatta in zem) en bergbeklimmen. 18.05-18.40 RTL V: Match 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.15-18.45 Ned 2: Wereldspelen handicapten: atletiek, zwemn schieten, tafeltennis, basket schermen en wielrennen (same® ting). 18.45-20.00 Ned 3: Studio Sport. 19.00-20.00 EURO: Supermiles: dc mentaire. 19.40-20.00 TV 5: Tour de Fra Journaal. 19.45-20.15 BRT 1: Sportweekend 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-T gramm. 20.00-21.00 EURO: IAAF Grand l atletiek, samenvattingen van de r moetingen in Nice, Lausanne en lett. 21.00-22.00 EURO: Tour de Frai samenvatting. 21.00-22.35 TV 5: Sports. 21.25-21.45 Did 2: Sport am Sonnl 22.00-00.00 EURO: Rado openten toernooi van Zwitserland, samenï ting. 23.05-23.50 BBC 2: Autosport, van Engeland. 23.15-23.55 RTL V: Match. 00.00-02.00 EURO: Autosport: Gr, Prix van Silverstone voor formui wagens. 00.15-00.45 Did 1: Sport extra: sci men in Lyon (finale degens voor m nen en vrouwen).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 34