a) docent A Elektrotechniek (m/v) docent A Elektrotechniek (m/v) adm. medewerk(st)er personeelszaken Rabobank Q Hogeschool Zeeland patiëntenkoördinator kinderafdeling m/v gediplomeerd ziekenverzorgende of bejaardenverzorgende m/v Secretaresse (v/m> Randstad heeft volop werk Banen op de weg IdiKI'i Wegvervoer baliemedewerker/ kasbeheerder (m/v) De Schelde Ziekenhuis Lievensberq in zeeuws-vlaanderen alle beroemde meubel merken onder één dak voor de Officieren van Justitie ir randstad uitzendbureau groepsleider tekenkamer 17 aA^ i Hogere Technische School HEEL LIEVENSBERG VOOR UW GEZONDHEID BEJAARDENTEHUIS 'HUIZE EMMAUS' PARFUMERIEVAN BIEMEN SCHOONHEIDS SPECIALISTE/ VERKOOPSTER, PARFUMERIE VAN BIEMEN WATERSCHAP WALCHEREN Directiesecretaresse m/v Typist m/v Administratief medewerker m/v Medewerker zilveruiencampagne m/v Magazijnmedewerkers m/v Magazijnmedewerkers m/v Visverkoper m/v Produktiemedewerker m/v LTS'ers m/v Bejaardenverzorgenden m/v Verpleegkundigen m/v GEVRAAGD: MACHINISTEN MONTEUR LEERLING-MACHINIST KRAANVERHUUR MELIS - GAPINGE Chauffeurs m/v Rabobank Yerseke TERDAG 14 JULI 1990 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ruimt op! de grootste en mooiste showroom van de benelux, 18.500 m2 expositie met meubelen van wereldklasse in moderne en klassieke stijl: tel. 0031-11552010 De sector Technisch en Laboratorium Onderwijs verzorgt onderwijs in de studierichtingen Bouwkun de, Elektrotechniek, Hoger Laboratoriumonderwijs, Weg- en waterbouwkunde en Werktuigbouw. Met ingang van de cursus 1990/91 zijn er binnen de studierichting Elektrotechniek vacatures (38 uur per week) voor de volgende functies: specialisatie Elektrische energietechniek; specialisatie Theoretische elektriciteitsleer en meettechniek. e Hogeschool Zeeland een jong en dynamisch edrijf, dat hogere eroepsopleidingen biedt in een plezierig leef- imaat. r zijn studies mogelijk innen het iiministratief- iconomisch, technisch, maritiem en operationeel technisch, sociaal en edagogisch onderwijs en binnen het gezond- idszorg- en laboratoriumonderwijs, ost-HBO en contract- 'nderwijs wordt ook verzorgd door de ogeschool. e Hogeschool telt 25 personeelsleden en irca 2.700 studenten. Functie-inhoud vacature a): verzorgen van lessen en practica op het gebied van de elektrische energietechniek, bijdragen aan de ontwikkeling van het onderwijs in de elektrische energietechniek, zowel theore tisch als praktisch. vacature b): verzorgen van lessen op het gebied van de theore tische elektriciteitsleer, meettechniek, instrumen tatie en transducers. voor beide vacatures: begeleiden van practikanten en afstudeerders en het onderhouden van relaties met bedrijven, een bijdrage leveren aan de activiteiten met be trekking tot contractactiviteiten en kennistransfer in het vakgebied. Functie-eisen: voltooide TU opleiding Elektrotechniek, bij voorkeur met enige jaren ervaring in het betreffen de vakgebied, of voltooide opleiding HTS Elektro techniek met ruime ervaring in leidinggevende functie in het vakgebied, of voor België Burgerlijk ingenieur elektrotechniek, bereidheid om in klein teamverband actief bij te dragen aan de ontwikkeling van het onderwijs in de elektrotechniek in het algemeen, goede contactuele eigenschappen en belangstelling voor het onderwijs. Informatie te verkrijgen bij de heer A.P. Comelisse, sectordirecteur HTS/HLO, telefoon (01184) 8.92.40. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens het RPBO-HBO en de CAO-Eindhoven. Op grond van ervaring en laatstverdiende salaris wordt ingepast tussen f. 3.231,- en f. 7.063,- per maand, op basis van een volledige betrekking 38 uur per week). Het College van Bestuur wil meer vrouwen, gehandi capten en leden van etnische minderheidsgroepe ringen in dienst nemen. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij daarom de voor keur. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke reacties binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad te richten aan het College van Bestuur, t.a.v. de heer M.P.F. Haak, personeelszaken, Edisonweg 4,4382 NW Vlissingen. erhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom evensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en Philipsland, met ongeveer 50 medisch specialisten en ruim 800 mede erkers. Per jaar bezoeken ca. 130.000 mensen de polikliniek, in de kliniek orden ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, klusief 24 PAAZ bedden. Een speciale funktie is revalidatie. Wegens zwangerschap en daaropvolgend vertrek van de huidige funktionaris ontstaat op de kinderafdeling een vakature voor een Óp de kinderafdeling van 38 bedden, waaronder 8 boxen en 5 couveuses, worden kinderen verpleegd in de leeftijd van 0 -18 jaar. De staf bestaat uit 18 verpleegkundigen (inklusief leiding) en 3 spel- leidsters/observatrices. Funktie-informatie De patiëntenkoördinator is samen met zijn/haar kollega verant woordelijk voor de uitvoering van de direkte patiëntenzorg op de afdeling en geeft leiding aan de medewerkers van deze afdeling. Funktie-eisen het bezit van het diploma verpleegkunde-A, aangevuld met de kinderaantekening; ruime ervaring als verpleegkundige, bij voorkeur tevens erva ring als leidinggevende; de beschikking over goede sociale vaardigheden, alsmede een goed organisatie- en improvisatievermogen. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen, waarbij salariëring plaatsvindt in Funktiegroep 50. Informatie en sollicitatie Voor informatie kunt u zich wenden tot mw. A.A.A.M. Jansen, hoofd klinische verplegingsdienst, telefoon (01640) 78230 of dhr. J.J. Hollestelle, afdelingsmanager, telefoon (01640) 78607. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan dhr J.C. Alewijnse, personeels- funktionaris Stichting 'Mane nobiscum Domine quoniam advesperascit' heeft onder haar beheer: Handboogstraat 6 4515 CW IJZENDIJKE Het bestuur van de stichting roept sollicitanten op voor de functie van voor 40 uren per week. Van de kandidaten wordt verwacht: bereidheid tot het werken in wisselende diensten; goede contactuele eigenschappen collegialiteit; een wezenlijke belangstelling t.a.v. de omgang met de ouder wordende mens; eventuele ervaring. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de cao-bejaarden- tehuizen. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het bestuur en te zenden aan de directrice zr. Dominica, Handboogstraat 6, 4515 CW IJZENDIJKE Bij Parfumerie Van Biemen vindt u alle grote bekende huizen. Onze clientèle wordt met zorg en aandacht omringd. Zeer binnenkort willen wij in contact treden met een' met oog voor details en een neus voor finesse, die ons team wil komen versterken. Het betreft een part-time baan U gelieve uw schriftelijke sollicitaties z.s.m. te richten aan: annelies van der poel klokstraat 10 4461 jk goes 01100-27473 Het waterschap Walcheren heeft als taakgebieden het integraal waterbeheer en de waterkeringszorg binnen het beheersgebied Walcheren. Bij het waterschap zijn ca. 80 personen werkzaam verdeeld over een technische en een administratieve dienst.D Door de toename van werkzaamheden op personeelsgebied kan binnen de administra tieve dienst worden geplaatst een (19 uur per week) Onder verantwoordelijkheid van de personeelsfunctionaris wordt een breed scala van administratieve werkzaamheden uitgevoerd zoals: - uitvoering geven aan rechtspositieregelingen; - correspondentie verzorgen; - gegevens verzamelen en verwerken; - het bijhouden van de personeelsadministratie; - informatie verstrekken aan medewerkers; - contacten onderhouden met de salarisadministratie. Kandidaten dienen te beschikken over een afgeronde opleiding op mbo-niveau, bij voorkeur binnen het vakgebied (bijv. mdgo-sa). Salariëring vindt afhankelijk van leeftijd en ervaring plaats in BBRA-schaal 4 of 5 (max. 3.071,- resp. 3.234,- bruto per maand bij een volledige werkweek). Na een jaar zal door functiewaardering het definitieve niveau worden vastgesteld. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Het waterschap Walcheren is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren, postbus 179, 4330 AD Middelburg. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere informatie over de vacature kan tijdens kantooruren telefonisch worden ingewonnen bij de heerB. C. Bommeijé, personeelsfunctionaris, onder telefoonnummer 01180-15751. fel Ministerie van Justitie vraagt, wegens interne promotie, t.b.v. de Dienst Gerechtelijke Ondersteuning bij het Arrondissements parket een Taken: het beheer van de agenda's en het maken van afspraken; de routing van post en telefoon; het (grotendeels zelfstandig) verzorgen van correspondentie en het voorbereiden en notuleren van vergaderingen. Gevraagd: een opgewekte, verantwoordelijke medewerk(st)er met takt, souplesse en eigen initiatief; basis HAVO/VWO; een goede secretaresse-opleiding (dan wel kennis en ervaring op een vergelijkbaar niveau); enige ervaring met geautomatiseerde planning en tekst verwerking (op een Personal Computer). Geboden: een zelfstandige functie die door betrokkene ook nog verder uitgebouwd kan worden. De functie is nu ingeschaald in schaal 4 BBRA (afhankelijk van kennis en ervaring tussen f 2.154,- en f 3.071,- bruto per maand). Een functiewaarderingsonderzoek geeft aan dat dit in de toekomst waarschijnlijk schaal 5 zal worden (maximum f 3.234,- bruto per maand). Standplaats: Middelburg. Een functie-informatieformulier en/of eventuele nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Luijk, chef afdeling Algemene Zaken en Zittingsvoorbereiding, telefoon 01 180-34048, toestel 312. Sollicitaties gaarne binnen 2 weken na verschijning van deze publicatie richten aan het Hoofd Parketorganisatie, Arrondissement Middelburg, t.a.v. deheerj. Luijk, Postbus 5015, 4380 KA Middelburg. Vanzelfsprekend wordt deze vacature ook intern opengesteld. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Voor een bedrijf in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een ervaren directiesecretaresse voor een periode van enkele weken. U dient zelfstandig te kunnen werken en enige kennis te hebben van de Franse taal. Dit betreft een part-time baan. Informatie bij Caroline de Reus of Carina Weststrate, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Voor een bedrijf in Vlissingen zijn wij op zoek naar een part-time typist die bekend is met het programma DisplayWrite IV. Het gaat om een periode in de maand augustus. Informatie bij Marianne Tomey, tel. 01184-10 051, Vlissingen, Badhuisstraat 50. Voor een relatie in West-Zeeuws-Vlaanderen. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Anita Meerdink, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. Voor een uienbedrijf, in 2-ploegendienst. De opdracht is voor 6 tot 8 weken. Ook als u maar enkele weken kunt werken, zijn er mogelijkheden. Leeftijd: min. 18 jaar. Informatie bij Rineke Dijkinga of Christine Kole, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Bent u op zoek naar een baan met goede perspectieven, dan hebben wij diverse leuke mogelijkheden voor u. Neem snel contact met ons op voor verdere informatie. Informatie bij Rineke Dijkinga of Christine Kole, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Voor een technische groothandel in Middelburg. A.h.v. orderlijsten gaat u bestellingen samenstellen. Werktijden: ma van 07.00-09.00 uur, di t/m vr van 06.30-08.30 uur. Informatie bij Anke Louwerse of Laura Haddad, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Voor een vishandel in Middelburg zoeken wij een vlotte verkoper. Ook schoonmaakwerkzaamheden behoren tot uw taak. Duur: van 20 augustus tot eind september. Het betreft een full-time baan. Informatie bij Anke Louwerse of Laura Haddad, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Voor een bedrijf in Terneuzeni Liefst met heftruckervaring. Deze baan is voor lange tijd. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. Voor een produktiebedrijf in Middelburg. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die de metaal-opleiding hebben gevolgd. Ook kandidaten met een andere technische richting kunnen reageren. Deze banen bieden perspectief. Informatie bij Anke Louwerse of Laura Haddad, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Spoed! Voor diverse relaties in Zeeuws-Vlaanderen. U bent gediplomeerd en full-time of part-time beschikbaar. Informatie bij Anita Meerdink, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. Voor verschillende instellingen zoeken wij gediplomeerde verpleegkundigen die full-time of part-time beschikbaar zijn. Informatie bij Anita Meerdink, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. voor hydr. telescoopkranen. Ervaring vereist. Ervaring met kranen en grond- verzetmachines vereist. plm. 17 jaar, die opgeleid wil worden voor kraanmachinist. Schellachseweg 4, 4352 SK Gapinge tel. 01189-1551, na 20.00 uur: 01180- 33977. De Gemeenschappelijke Personeelsdienst Wegvervoer verzorgt werk en scholing voor chauffeurs in het Beroepsgoederenvervoer. Het werk kan zowel op uitzendbasis als in vaste dienst via de GPdW bij verschillende opdrachtgevers worden verricht. Op dit moment hebben wij werk voor: chauffeur trekker-oplegger, pendeldienst voor lange tijd (alleen CE-rijbewijs verplicht): chauffeur distributie regionaal; chauffeur trekker-oplegger nationaal. Heeft u interesse in een van de bovenstaande functies, neem dan contact met ons op. Informatie bij Joop van Gijs of Joke de Groot, tel. 01100-31 834, Goes, Westwal 17. Vestigingen in: Amsterdam, Rotterdam, Breda, Nieuwegein, Apeldoorn, Heerenveen, Venlo en Goes. is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De taak van de baliemede- werker/kasbeheerder bestaat uit de dienst verlening aan de balie en de advisering aan cliënten over de diverse bank diensten. Daarnaast vervangt hij of zij bij afwezigheid de kassier. Wij verwachten van de ge vraagde medewerker dat hij of zij na een inwerk- periode op deskundige wijze de cliënten behulp zaam zal zijn bij het af wikkelen van hun bank zaken. Voor deze functie denken wij aan een jonge man of vrouw tussen de 18 en 22 jaar met een opleiding op HAVO/MEAO-niveau. Goede contactuele en representatieve eigen schappen alsmede een actieve, commerciële en flexibele instelling zijn vereist. De Rabobank biedt een goede honorering en uit stekende secundaire voor waarden, waaronder een dertiende maandsalaris en interessante studiefacili teiten. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer J.C.G.M. de Jonge, hoofd Commer ciële Zaken, telefoon (01131)20 10. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 10, 4400 AA YERSEKE. De Koninklijke Maatschappij "de Schelde" is een industriële on derneming die zich bezighoudt met een reeks van activiteiten op basis van technologische deskundigheid. De Schelde is actief in onder andere de volgende markten: maritiem, (petro)chemie, energie-conversie, milieu en utiliteitsbouw. De zes industriegroepen en vier dochterondernemingen van "de Schelde" hebben samen zo'n 3500 medewerkers. Mannen en vrouwen die ook op de internationale markt samenwerken in handel en dienstverlening. De afdeling Scheepsbouw Tekenkamer (sub-afdeling Werk tuigkundige installaties) van onze Industriegroep Scheeps- nieuwbouw ontwerpt, construeert de werktuigkundige instal latie aan boord van schepen, zowel voor de civiele als voor de (para-)militaire markt. Op korte termijn is op de sub-afdeling Werktuigkundige installa tie behoefte aan de invulling van de functie groepsleider tekenka mer (m/v). Functie-inhoud Het leidinggeven aan een groep van constructeurs en tech nisch specialisten. Het zelfstandig concipiëren en opleveren van platformhand boeken ten behoeve van marineschepen op basis van een grondige kennis van de aan boord voorkomende systemen. Het plegen van overleg met onder andere opdrachtgever, leve ranciers en functionarissen binnen het bedrijf. Functie-eisen Leidinggevende en coördinerende capaciteiten. Uitstekende contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis van moderne talen. Opleiding op SWTK-B, HTS-W of gelijk niveau. Minimaal enkele jaren relevante werkervaring. Interesse in of kennis van CAD-systemen. Affiniteit tot de maritieme techniek. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Nadere informatie Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer E.C. Klop. souschef tekenkamer Scheepsnieuwbouw, telefoon 01184-82330. Desgewenst kunt u hem buiten kantooruren berei ken onder telefoonnummer 01180-23822. U kunt uw schriftelijke reactie voorzien van Curriculum Vitae, zenden aan de B.V. Kon. Mij. "de Schelde", afdeling Personeels la. v. de heer A. Siereveld, Postbus 16, 4380 AA Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 17