Assistent-accountant onderhoudsmonteur cv/lb BENT U DE JUISTE LOONADMINISTRATEUR VOOR ONZE VESTIGING TE GOES? KPMG Klynveld Kraayenhof Co. Cerestar <0> Wolter Dros Groep s voor ons kantoor te Middelburg Coördinator/werkvoorbereider E&I m/v scheepsbouw-vacatures De Schelde PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JULI Functie-informatie U (m/v) verzorgt de loonadministratie ten behoeve van onze cliënten in het midden- en kleinbedrijf. U onderhoudt contacten met cliënten ten aanzien van de loonadministratie en verstrekt zonodig adviezen. Functie-eisen U heeft een afgeronde MEAO/MBA opleiding. U heeft zo mogelijk erva ring met het verwerken van loonad ministraties, U wilt zich door middel van een interne opleiding in het vak bekwamen en bent een plezierige gesprekspartner. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan ons hoofdkantoor, Postbus 108, 2280 AC Rijswijk, ter attentie van de heer A.T.M. van Eijk, Stafmedewerker Personeel en Opleidingen. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de heer M.W. Snoek (01100-32620). WERKTUIGKUNDIGE INSTALLATIES Servicecentrum Middelburg Westelijke Accountantskantoren B.V. is een middelgrote organisatie die naast haar hoofdkantoor te Rijswijk, 18 vestigingen heeft in het westen van het land. Tevens behoren DELTAX B.V. voor fiscale en juridische ondersteuning en BIANET B.V. voor administratieve automati sering tot de organisatie. Zij richt haar activiteiten op zelf standige ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en in de agrarische sector. Zij hecht grote waarde aan een goede intermenselijke relatie binnen haar teams en een duidelijke communicatie met de cliënten. De vestiging te Goes is gelegen aan de Oostsingel 170-172 WGA omdat cijfers moeten spreken [Ai j KPMG Klynveld Kraayenhof Co., accountants, maakt deel uit van KPMG Klynveld, een toonaangevende organisatie op het gebied van accountancy en consultancy. Tot de medewerkers van KPMG in Nederland behoren registeraccountants, organisatie- en belastingadviseurs, accountants-administratieconsulenten, EDP-auditors en andere deskundigen. Internationaal is KPMG een organisatie met 68.000 medewerkers in 117 landen. Het internationale hoofdkantoor is gevestigd in Amsterdam. Binnen ons kantoor te Middelburg zijn circa 15 personeels leden werkzaam in de algemene controle- en adviespraktijk. In kleine, efficiënte controleteams worden werkzaamheden verricht ten behoeve van grote en kleine cliënten, in zowel de profit als de non-profit sector. De assistent-accountant die wij zoeken kan rekenen op een actieve begeleiding en een goede werkplanning, waarbij rekening wordt gehouden met persoonlijke ambitie en interesse. Een brede basis voor uw carrière Als assistent-accountant bij Klynveld werkt u in een organisatie die uw ambitie op waarde weet te schatten en die u helpt deze om te zetten in een loopbaan die ver kan reiken. Klynveld stimuleert medewerkers voortdurend hun grenzen te verleggen. Werken in de Klynveld organisatie met haar internationale banden biedt u de mogelijkheid om snel vooruit te komen en om een brede ervaring op te doen, die een gezonde basis vormt voor uw verdere loopbaan. Een uitgebreid intern opleidingsprogramma, waarbij theorie en praktijk hand in hand gaan, zorgt ervoor dat u bijblijft op uw vakgebied en dat u de theoretische onderbouw krijgt die u nodig heeft om in de praktijk goed te fungeren. De kandidaat De kandidaat die wij zoeken doet in 1990 eindexamen HEAO-RA dan wel BE of VWO met minimaal de vakken Economie I en Wiskunde A in het pakket. Sollicitatie: U kunt een afspraak maken voor een oriënterend gesprek. Bel daarvoor de heer J. Boter, vennoot, telefoon 01180-35220 of schrijf naar KPMG Klynveld Kraayenhof en Co., accountants, t.a.v. de heer J. Boter, Postbus 556, 4330 AN Middelburg. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Accountants Gruppo Ferruzzi Cerestar Benelux B.V. is een moderne industriële maïs- en tarwe-verwerkende onderneming. Met ongeveer 400 medewerkers en geavanceerde produktieprocessen zijn wij onderdeel van Europa's grootste producent van hoogwaardig zetmeel en zetmeelderivaten. die de grondstof vormen voor voedingsmiddelen als zoetwaren, zuivelprodukten, frisdranken en bakkerijprodukten. Ook in non-food artikelen worden onze zetmeelprodukten verwerkt. Onze produktie-vestiging bevindt zich in Sas van Gent, de verkoop- en marketingactiviteiten worden vanuit ons kantoor in Breda gecoördineerd. Cerestar maakt deel uit van de Italiaanse multinational Ferruzzi. Europa's grootste agro-concern dat zich toelegt op de toepassing van moderne wetenschap en technologie in produktie en verwerking van landbouwprodukten. Ferruzzi opereert daarnaast in Noord- en Zuid-Amerika. De Groep, met een omzet van 60 miljard gulden, omvat wereldwijd ruim 500 bedrijven en biedt werk aan circa 85.000 mensen. De afdeling Automation in Sas van Gent verricht werkzaamheden op het gebied van elektro. instrumentatie en industriële automatisering. Dit met betrekking tot nieuwbouw, onderhoud, innovatie en optimalisering. Binnen deze afdeling is bij de groep elektro- en instrumentatie-onderhoud plaats voor een coördinator/werkvoorbereider E&I. Functie-inhoud: voorbereiden, plannen en coördineren van onderhoudswerkzaamheden; dagelijks overleg voeren met collega werkvoorbereiders, plant technicians en produktie-afdelingen over onderhoudsactiviteiten: onderhouden van contacten met leveranciers en verrichten van bestellingen; registreren van storingen en interpreteren van deze registratie; beheren van de technische documentatie. Functie-eisen: HTS elektrotechniek, of diploma MTS elektrotechniek aangevuld met relevante cursussen; ruime ervaring op een onderhoudsafdeling en/of met werkvoorbereiding; administratieve vaardigheden, ook met geautomatiseerde administratiesystemen; organisatievermogen en in staat zijn om prioriteiten te kunnen bepalen; B in teamverband kunnen werken en bereid zijn om initiatieven te nemen; leeftijd ongeveer 30 jaar. Cerestar Benelux B.V. schept, ais onderdeel van het wijdvertakte en snelgroeiende Ferruzzi concern, volop ruimte en groeikansen voor ambitieuze medewerkers. Natuurlijk bieden wij u ook een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer B. Kaiser, afdeling Personeelszaken, telefoon 01158-9153. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Cerestar Benelux B.V. t.a.v. de heer B. Kaiser Postbus 9 4550 AA Sas van Gent De Wolter Dros Groep is actief op het gebied van klimaatbeheersing, sanitaire, koel- en brandbeveiligingstechniek, energie-opwekking, liften, roltrappen en industriële installaties. Er wordt geopereerd vanuit een twaalftal over het land gespreide vestigingen. Een ver doorgevoerde decentralisatie is kenmerkend voor onze werkwijze. Korte communicatie lijnen, eigen verantwoordelijkheid en persoonlijk initiatief zijn sleutelbegrippen bij ons. De centrale organisatie is geves tigd in Amersfoort. Het dienstenpakket omvat het hele gebied van ontwerp, uitvoering, onderhoud en beheer. De groep is financieel sterk, rendeert goed en maakt met ruim 1200 medewerkers een jaarproduktie van 220 miljoen gulden. Voor ons servicecentrum te Middelburg, onderdeel van onze sector Service, Onderhoud en Beheer, vragen wij een Wij zoeken iemand met een opleiding LTS-W of -E die door het volgen van één of meerdere opleidingen van de Stichting Opleidingen Klimaat beheersing zijn kennisniveau heeft verbreed. U heeft inmiddels ervaring in lastechniek en cv-montagewerk opgedaan. Voorts strekt kennis van brandertechniek tot aanbeveling. U bent woonachtig in de regio en in het bezit van het rijbewijs B. Wolter en Dros biedt: Kern van onze filosofie is, dat de kracht en het succes van onze onder neming bepaald worden door de kwaliteit en inzet van onze medewer kers. Wij voeren dan ook een modern sociaal beleid gericht op het optimaal kunnen functioneren van onze mensen in hun werkomgeving. Zaken als opleidingen, goede secun daire voorzieningen en een winstde- lingsregeling maken deel uit van dit beleid. Indien u meer informatie wenst over de inhoud van de functie, dan kunt u contact opnemen met de heer C.J. de Kraker, telefoon (01180) 1 34 67. Schriftelijke sollicitaties kunt u (m/v) richten aan de Wolter Dros Groep, afdeling Personeelszaken, Postbus 47, 3800 AA Amersfoort. De Koninklijke Maatschappij "de Schelde" is een indus triële onderneming die zich bezighoudt met een reeks van activiteiten op basis van technologische deskundig heid. De Schelde is actief in onder andere de volgende markten: maritiem, (petro)chemie, energie-conversie, milieu en utiliteitsbouw. De zes industriegroepen en vier dochterondernemingen van De Schelde groep hebben samen zo'n 3500 mede werkers. Mannen en vrouwen die ook op de internatio nale markt samenwerken in handel en dienstverlening. De Industriegroep Scheepsnieuwbouw is actief op het gebied van de bouw van geavanceerde oppervlakte schepen t.b.v. de Koninklijke Marine waarbij de op dracht voor 8 multipurpose fregatten tot in het midden van de jaren negentig werk biedt. Met de bouw van een prototype "Surface Effect Ship" (SES) en ontwerpen van hoogwaardige semi militaire en civiele scheepstypen zijn zowel in marketing als in tech nisch opzicht voorbereidingen getroffen voor een ren tree in de civiele markt. Binnen de produktie-afdelingen voor de Industrie- groep Scheepsnieuwbouw is nu behoefte aan vakbe kwame versterking. Scheepsmetaa/bewerkers Functie-inhoud: Aan de hand van tekeningen, stuklijsten enz. samenstellen van scheepssecties en fundaties. Functie-eisen: SOM-opleiding met eventuele vervolgop leiding. Hellingwerkers Functie-inhoud: Het inzichten, pasmaken en opstellen van het blokkenbed voor de te bouwen schepen. Functie-eisen: Timmermansachtergrond. St rekkers geren van vervormingen in staalconstructies, plaatvel- den en profielen aan boord van de in aanbouw zijnde schepen. Functie-eisen: Goed inzicht en ervaring als strekker of als plaatwerker /scheepsmetaa/bewerker. I Kraanmachinisten Functie-inhoud: De werkzaamheden werden uitgevoerd op binnenloopkranen in de dokloodsen ten behoeve van de aanbouw van schepen en andere projecten. Functie-eisen: Diploma binnenkraanmachinist of de be reidheid een cursus daartoe te volgen. Heftruckchauffeurs Functie-inhoud: Het verrichten van transportwerkzaam heden met behulp van een vorkheftruck. Functie-eisen: LBO-opleiding. Autogeen snijders Functie-inhoud: Het uitvoeren van snijbrandwerkzaam- heden. Functie-eisen: Een LBO-opleiding met ervaring Machinaal metaalbewerkers Functie-inhoud: Het verrichten van eenvoudige vervor mende bewerkingen aan profielmateriaal met behulp van een richtmachine. Functie-eisen: LBO-opleiding. Schilders Functie-inhoud: Het aan de hand van voorschriften uit voeren van conserverings- en schilderswerkzaamheden hoofdzakelijk aan boord van schepen of in werkplaat- Functie-inhoud: Het door middel van warmstoken corri- sen. Lassers Functie-inhoud: Het verrichten van laswerkzaamheden aan scheepssecties, het scheepscasco en alle daarin aan te brengen overige voorzieningen. Functie-eisen: Vakopleiding Bemetel/SOM/NIL-lassen. Profielbewerkers Functie-inhoud: Het afschrijven, zagen en autogeen snij den van profielonderdelen. Functie-eisen: LBO-opleiding. Persers Functie-inhoud: Het nalopen op gereedheid en schoon zijn van alle tanks aan boord van de in aanbouw zijnde schepen. Functie-eisen: Ervaring op dit gebied of in aanverwante werkzaamheden. Pijpen bewerkers Functie-inhoud: Het zelfstandig vervaardigen van pijp- stukken in ferro en non-ferro metalen. Het opmeten, ver vaardigen en/of monteren van pijpleidingen aan machi nes, tandwielkasten en/of installaties in de werkplaats of aan boord van schepen. Functie-eisen: SOM-opleiding. Plaatconstructiewerkers Functie-inhoud: Het aan de hand van tekeningen of schetsen zelfstandig uitslaan, samenstellen, hechten enl of strekken van gecompliceerd licht plaatwerk. Functie-eisen: SOM-opleiding. Scholingsmogelijkheden Voor genoemde functies bestaat de mogelijkheid om een interne aanvullende scholing te volgen: De aan te stellen medewerkers in de met aangeduio functies kunnen - indien nodig - ook binnen de afdelir worden opgeleid. Mannen en vrouwen Het spreekt voor zich dat zowel mannen als vrouwe kunnen reageren op deze advertentie. Nadere informatie Als u belangstelling heeft voor één van deze functie: kunt u zowel telefonisch als schriftelijk solliciteren. Desgewenst kunt u voor nadere informatie contact of nemen met de heer A. Siereveld van de afdeling Perse neelszaken, tel.nr. 01184-82667. Ook kunt u solliciteren door middel van het invullen v« onderstaande bon. Na ontvangst zenden wij u een solki tatieformulier. K BON Naam:- Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Ik heb belangstelling voor de volgende functie: In een enveloppe zonder postzegel zenden aan: B.V. Kon. Mij. "de Schelde". T.a.v. de heer A. Siereveld, afdeling Personeelszaken. Antwoordnummer 20, 4380 WB Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 6