"gastfiüis Professionals die meer armslag willen krijgen bij ons de ruimte. medewerker u ACCOUNTANTSUNIE ZLM S Ziekenhuis Lievensberg Z.V.H. b.v. VERKOPER BINNENDIENST (m/v) medewerker eerste assistent-accountant m/v BEJAARDEN- OF ZIEKENVERZORGENDEN economisch medewerk(st)er M DGO-verplegenden m/v A-verpleegkundige LEERLING RADIODIAGNOSTISCH LABORANT M/V i. Stichting 'i Streekziekenhuis Walcheren Quality Engineer (m/v) Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland CENTRAAL BUREAU Constructeur/Projectleider werktuigbouw 'De Voorzorg' Meermarkt Nelis 34 BEJAARDENVERZORGINGSTEHUIS te Middelburg Koudekerkseweg 143 tel. 01180-14658 ca. 65 medewerkers die opgeleid willen worden tot HEEL LIEVENSBERG VOOR UW GEZONDHEID is een sinds 1956 bestaande Techni sche Handelsonderneming met vesti gingen in Terneuzen en Oostburg. Het werkgebied omvat Zeeland. Hier kunt u op rekenen. Informatie, sollicitatie. Begrafenis- en crematie-onderneming X Ben je niet bang om te werken X Heb je een goede basisopleiding X In bezit van een rijbewijs. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JULI 1995 De Stichting Streek ziekenhuis Walcheren is ontstaan door fusie van het Bethesda- St. Joseph Ziekenhuis te Vlissingen met het Gasthuis te Middel burg. Het Streekzie kenhuis is één organi satie op twee lokaties, met een gezamenlijke kapaciteit van 462 bedden en 900 medewerkers. Voor de in-service opleiding tot Radiodiagnostisch Laborant, welke 27 augustus a.s. aanvangt, is er nog plaatsingsmogelijkheid voor een Wij bieden: een boeiende opleiding die met inbegrip van de theoretische introduktieperiode van 9 weken, bijna 3 jaar duurt; een mogelijkheid voorvaste aanstelling na de opleiding. Toelatingseisen: minimum leeftijd van 18 jaar; HAVO-diploma (of gelijkwaardig), met de vakken wiskunde, natuurkunde en biologie; een positieve instelling voor het beroep van Radiodiagnostisch Laborant. Na de introduktieperiode van 9 weken zal de CAO van de Stichting Streekziekenhuis Walcheren van toepassing zijn. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heerW. Hoekstra, hoofd afdeling Radiodiagnostiek, 01180-85481 of 01184 - 25481. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van "Sollicitatie-B" op de enveloppe, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan de afdeling Personeel Organisatie. Korrespondentie-adres: Postbus 640, 4330 AP Middelburg. 11I11 ill!1 Het Goese bejaardenverzorgingstehuis het "Gasthuis" biedt plaats aan 141 bewoners. Daarnaast is er een aanleunflat met 30 appartementen voor zelfstandige bewoning. In het centraal in Goes gelegen Gasthuis staan privacy en, waar mogelijk, zelfstandigheid voorop. In het huis wordt geen onderscheid gemaakt naar godsdienst, huidskleur of politieke voorkeur. De zeer gevarieerde bewonersgroep vereisteen individuele benadering. Naast geestelijke en lichamelijke begeleiding biedt het Gasthuis de bewoners een keur aan aktiviteiten. Kortom, meer thuis dan tehuis. Per 1 september 1990 ontstaat een vakature voor twee gediplomeerde in de nachtdienst. 5 nachten werken, 9 nachten vrij werktijden van 23.00 tot 7.00 uur Arbeidsvoorwaarden: Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de regeling voor B3 tehuizen Overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de rechtspositieregeling van de Gemeente Goes Pensioenregeling van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepassing Deelname aan de IZA ziektekostenregeling Schriftelijke sollicitaties vóór 28 juli te richten aan de direkteur, mevr. E. van Driel-Blomaard, Kievitlaan 64, 4461 RB Goes. Philip Morris is een internationale onderneming, die onder meer belangen heeft in de sigarettenindustrie (o.a. Marlboro, de meest verkochte sigaret ter wereld), maar ook op het gebied van voedingsmiddelen (Kraft General Foods) en bier (Miller). In Bergen op Zoom beschikt Philip Morris over een produktiebedrijf dat behoort tot de grootste en modernste sigarettenfabrieken van Europa. In verband met promotie van de huidige funktionaris zoeken wij voor de afdeling Quality Engineering op korte termijn een In deze funktie werkt u nauw samen met verschillende vertegen woordigers uit de organisatie, die zich gezamenlijk toeleggen op een totale verbetering van onze produkten en processen. Rechtstreeks rapporterend aan de manager van de afdeling, zult u o.a. worden belast met: het opzetten en uitvoeren van fundamenteel proces- en produktonderzoek; studies t.b.v. kwaliteitsverbetering; ontwikkelen en doen uitvoeren van testmethoden en proces- specifikaties. Kortom, een veelzijdige funktie die bij kan dragen tot kennis verbreding op uw vakgebied. Uw opleiding ligt op het nivo HBO-levensmiddelentechnologie of chemische technologie met tevens kennis van statistiek. Affiniteit m.b.t. milieuproblematiek strekt tot aanbeveling. U bent tussen de 25 en 35 jaar oud. Honorering en aanvullende voorzieningen zijn vanzelfsprekend volledig in overeenstemming met het nivo van de funktie. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen na deze oproep hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan Philip Morris Holland B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer W.F. van der Grinten, Postbus 205, 4600 AE Bergen op Zoom (01640-7 92 69). 1 y i—1 i - hl 13223 I De Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland (SVRZ) beheert in de provin cie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg en verzorgt in totaal ongeveer 1450 bewoners/patiënten. Er werken bij de SVRZ ruim 2.200 mensen. Institutionele informatie: De afdeling Economische Zaken van het Centraal Bureau te Middelburg ver vult op financieel-economisch gebied een dynamische rol binnen onze orga nisatie. Binnen deze afdeling ontstaat een vacature voor een Functie-Inhoud: De werkzaamheden, die in teamverband worden verricht, bestaan uit: - het verder ontwikkelen van interne budgettering binnen onze instellingen; - het opstellen van begroting en jaarrekening; - het maken van tussentijdse periodieke verslaglegging voor management informatie; - het analyseren van resultaten en het uitbrengen van adviezen. Functie-eisen: - In het bezit zijn van de diploma's SPD I II; - leeftijd bij voorkeur tussen 25 en 35 jaar; - beschikken over goede contactuele eigenschappen; - grote mate van creativiteit en flexibiliteit; - ervaring met geautomatiseerde systemen; - vermogen om zowel in teamverband als autonoom te werken. Inlichtingen en sollicitaties: Informatie over genoemde vacature wordt graag verstrekt door de heer A. Joosse, adjunct algemeen directeur, telefonisch te bereiken onder boven staand telefoonnummer. Een videoreportage over het werken bij de Stichting is op verzoek te zien bij het Centraal Bureau, afdeling Voorlichting PR van de SVRZ en bij de Zeeuwse arbeidsbureaus. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen veertien dagen na ver schijnen van dit blad richten aan de afdeling Personeelszaken van de SVRZ, p/a Centraal Bureau, postbus 100,4330 AC te Middelburg. Graag vacature en huls/Instelling duidelijk vermelden. Boerhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philipsland, met ongeveer 50 medisch specialisten en ruim 800 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 130.000 mensen de polikliniek, in de kliniek worden ruim 10.000 patiënten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden, inklusief 24 PAAZ bedden. Een speciale funktie is revalidatie. Voor plaatsing in onze inservice-opleiding zijn wij op korte termijn nog op zoek naar een viertal full-time Funktie-informatie Kandidaten zullen een aantal maanden voorwerken op het zogenaamde tweede deskundigheidsnivo op een verpleegafdeling. Hierbij wordt gewerkt in wisselende diensten, waaronder nachtdiensten. Deze voorwerkperiode is een voorwaarde om na enkele maanden (uiterlijk 1 april 1991, maar mogelijk eerder) te mogen beginnen met de verkorte inservice-opleiding tot A-verpleegkundige, welke voor u 20 maanden zal duren. Funktie-eisen het diploma MDGO-VP; interesse voor het werken in een algemeen ziekenhuis. Arbeidsvoorwaarden Gedurende de voorwerk- en opleidingsperiode vindt salariëring plaats in de jeugd- of aanloopschaal van Fgr. 30. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw A.A.A.M. Jansen, hoofd klinische verplegingsdienst, telefoon 01640 - 78230. Uw schriftelijke sollicitatie dient 20 juli a.s. in het bezit te zijn van de heer J.C. Alewijnse, dienst Personeel en Organisatie. De onderneming is gericht op de sectoren: - automaterialen - gereedschappen - import en landelijke groothandel in onderhoudsmachines voor tuin en park - toelevering van technische komponenten aan bedrijfsleven en overheid Voor onze vestiging te Oostburg zoeken wij een: De functie: verzorgen van telefonische verkoop en orderbehandeling (i.s.m. de filiaalchef) verantwoordelijk zijn voor de voorraadvorming Voor deze zelfstandige functie vragen wij een medewerker van 22 jaar met MAVO- LTS opleiding. Hij is flexibel van instelling, heeft een commerciële inslag en goede contactuele vaardigheden. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van Technische Handelsonderne ming Z.V.H. b.v., postbus 80, 4530 AB Terneuzen, onder vermelding van 'solli citatie'. Voor informatie kunt u bellen met de vestiging in Terneuzen, tel. 01150-94141, de heer A.F. Snoeren. Bravenboer Scheers. Een groeiende organisatie op het gebied van enginee ring, informatica, geodesie en project management. In 1964 opgericht en inmiddels uitgegroeid tot een dynamisch bedrijf met ca. 500 medewerk(st)ers in Almere, Brielle, Deventer, Middelburg, Roosendaal, Spijkenisse, Terneuzen en Zelzate (België). De ontwikkeling voltrekt zich in een hoog tempo. Vandaar onze grote aandacht voor speerpunt activiteiten zoals milieu techniek, informatica en beheer van gebouwen en installaties en infrastruc tuur. Deze innovatie leverde ons de Willem 1 plaquette op. Bravenboer Scheers in lijn met de toekomst. Innovatief en klantgericht, gesteund dooreen gezonde ondernemingsgeest. Dat is onze manier van werken, die een steeds grotere groep opdrachtgevers sterk aanspreekt. Wij groeien dan ook snel. Als gevolg daar van willen wij ons team van deskundigen zo snel moge lijk uitbreiden met een professional. m/v Voor Middelburg U ontwerpt installaties voor de procesindustrie. U coördineert kleine projecten en geeft leiding aan tekenaars. Tevens onderhoudt u contacten met opdrachtgevers. Naast een opleiding op HBO-niveau heeft u enkele jaren praktijkervaring. Bravenboer Scheers heeft een dynamische bedrijfscultuur en een zeer open organisatie structuur. Carrièrekansen zijn volop aanwezig. Wij hanteren uitstekende arbeidsvoorwaarden, wat o.a. tot uiting komt in de salariëring en de bijkomende emolumenten. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R Ritico, telefoon (01180) 15 555. Uw brief met CV en vermelding van het vacaturenummer 901003 kunt u richten aan Bravenboer Scheers B.V., Postbus 7060, 4330 GB Middelburg. zoekt een in vaste dienst. Vereisten: - moet genegen zijn alle voorkomende werk zaamheden te verrichten. - flexibele opstelling t.a.v. de werktijden - in bezit van rijbewijs B - leeftijd plm. 20 jaar - militaire dienstplicht vervuld hebben - woonachtig zijn op Walcheren Schriftelijke sollicitaties voor 14 juli 1990 aan: Begrafenis- en crematie-onderneming 'De Voorzorg', Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Gevraagd: Degene die wij zoeken zal na een gedegen inwerkperiode de verantwoording krijgen over de in- en verkoop van onze supermarkt, X Tussen de 25 en 30 jaar. Bel ons dan nu voor een afspraak, Colijnsplaat Tel. 01199-816 mm HEa Accountantsunie ZLM is met 90 medewerkers en een acht tal vestigingen een van de grotere accountants- en belasting adviesbureaus in Zeeland en Noord-Brabant. De dienstverle ning van de Accountantsunie is gericht op de land- en tuin bouw, het midden- en kleinbedrijf, instellingen en particulie ren. Van huis uit zijn wij sterk vertegenwoordigd in de agrari sche sector. m Voor ons kantoor in Oostburg vragen wij een m Am Zijn/haar werkzaamheden bestaan uit het opstellen en con troleren van jaarrekeningen en andere financiële overzichter van meer gecompliceerde aard; het verzorgen van fiscak aangiften en het onderhouden van de contacten met df cliënt. Voor deze functie is vereist: - diploma SPD-I en II of HEAO-BE; - diploma PD-Belastingrecht strekt tot aanbeveling; - praktijkervaring; - goede contactuele eigenschappen. mm bm De Accountantsunie biedt afwisselend werk in een pretti ge werkkring en een goede salariëring met prima secundairf arbeidsvoorwaarden. ■n mb Uw sollicitaties kunt u richten aan de algemeen directeu van Klein Frankrijk 1. Postadres: Postbus 140, 4460 AC Goes. Tel. 01100-15710

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 34