le verkoper KRUISWERK Hoofd Administratie TOEKOMSTIG HOOFD PERSONEELSZAKEN M/V r* i FINANCIEEL ECONOMISCH MEDEWERKER (M/V) iJhi constructieschilders Randstad heeft volop werk offsetdrukker TANKWAGENCHAUFFEUR drukkerij meulenber weekendhulpen Depauw Stokoe medewerker/ster afdeling burgerzaken praktijkbegeleider (m/v) DE HONTE ir randstad uitzendbureau 18 Op korte termijn zoeken wij een die bij afwezigheid van de eigenaar de leiding van ons bedrijf op zich kan nemen. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een representatieve man/vrouw die zich, binnen een klein team, in alle facetten van het vak thuisvoelt. Naast ervaring in verkoop van heren )kleding, beschikt u over een afgeronde MMO-BD opleiding. U bent in het bezit van, of studerend voor, het Detex en/of een gelijkwaardig vakdiploma. Uw leeftijd ligt tussen de 23 en 40 jaar. Belangstellenden verzoeken wij hun sollicitatie, uitsluitend schriftelijk, te richten aan de Direktie van Herenmode Sjaak van Zee, Postbus 77, 4460 AB Goes. provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis ELECTRONICUS (m/v) iilitHillillNliWMfbitHMlllhllinMl. if GEMEENTE MIDDELBURG BLASTING AND COATING B.V. Administratief medewerkers m/v Magazijnmedewerkers m/v Schoonmaker m/v Havenmedewerkers m/v Monteur m/v CV-monteur m/v Schoolverlaters MTS m/v Fysiotherapeut m/v Groepsleider m/v A-verpleegkundigen/ ziekenverzorgenden m/v leerling drukke VAM DEN DRIE B. PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 JUM nn 4 HERINMODE Herenmode Sjaak van Zee voert een modisch-klassieke kollektie herenkleding waarin gerenommeerde merken goed vertegenwoordigd zijn en waarbij pasvorm en kwaliteit centraal staan. De kracht van ons bedrijf ligt, naast ons uitge breide matenassortiment, in de persoonlijke inzet waarmee wij aan de individuele wensen van onze klanten tegemoet komen. De Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis is een koepelorganisa tie met ondersteunende taken ten behoeve van tien regionale erkende kruisorganisaties in Zeeland. Voorts heeft de Provinciale Vereniging een aantal uitvoerende taken gericht op de thuisgezond heidszorg. Voor de afdeling boekhouding van de dienst administratie wordt gevraagd een: in de rang van administrateur Gezien de herstructureringsfase waarin het kruiswerk in Zeeland zich bevindt zal betrokkene voor alle facetten van de financiële en salarisadministratie worden ingezet. Onder andere zal na een inwerkperiode de samenstelling van jaarrekeningen tot zijn/haar taak behoren. Op termijn zal de functie uitgroeien naar die van medewerk- (st)er interne controle en financiële analyse. Vereist voor bovengenoemde functie is een opleiding op het niveau van Heao of SPD II. Zij die in het bezit zijn van het diploma MBA en bereid zijn tot verdere studie kunnen eveneens solliciteren. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Hij/zij dient in beginsel woonachtig te zijn op Noord- of Zuid-Beveland. Nadere informatie omtrent de functie kan worden ingewonnen bij de heerC. Priem, hoofd boekhouding of de heer A.J. Nellen, hoofddienst Personeel Organisatie, beiden zijn telefonisch bereikbaar, telefoon 01100-49200. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de directie van de Provinciale Vereniging het Zeeuwe Kruis, postbus 79,4460 AB Goes. In het Oosterscheldeziekenhuis in Goes en in de vestiging te Zierikzee staat bij alles het welzijn van de patiënt centraal. Het moderne management is zich ervan bewust dat deze doelstelling slechts gerealiseerd kan worden als de werksfeer en om standigheden voor de medewerkers optimaal zijn. Deze visie kenmerkt o.a. het personeelsbeleid. Goes is het winkel centrum en uitgaanshart van Zeeland. De stranden en watersportgebieden in de nabije omgeving geven Goes en Zierikzee een extra dimensie als woon- en werkstad. Binnen de Technische dienst ontstaat voor de afdeling Instrumentele dienst een vacature voor een: in een full-time dienstverband. Functie-informatie: De Technische dienst bestaat uit twee afdelingen, te weten de Instrumentele dienst en de Onderhoudsdienst. De werkzaamheden worden in Goes en in Zierikzee verricht. Het totale team bestaat uit twintig personen. De taken bestaan uit technisch (periodiek) onderhoud en reparaties van (medisch) electronische apparatuur. Tevens wordt door de functionarissen van de Instrumentele dienst het technisch onderhoud aan automatiserings apparatuur verricht. De werkzaamheden worden verricht in dag- en bereikbaarheidsdiensten. Functie eisen: - MTS-diploma Electronica/Technische computerkunde. - Applicatiecursus medische Electronica of de bereidheid om deze te volgen. - De mogelijkheid om na de inwerkperiode ook te functioneren als waarnemend dialysetechnicus. Wij bieden: Aanstelling en salaris conform de CAO Ziekenhuiswezen. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens FWG schaal functiegroep 35 met een salaris van min. fl. 2267,00 en max. fl. 3216,00 bruto per maand. Inlichtingen over deze functie worden graag verstrekt door de heer K.W. Zondervan, hoofd Technische dienst, tel. 01100-34852 of de heer P.A.C.O. van Hoesel, chef Instrumentele dienst, tel. 01100-34851 Sollicitaties schriftelijk binnen twee weken aan de dienst Personeel en Organisatie, bestemming 94, Postbus 106, 4460 BB Goes. Gelieve linksboven op de brief en enveloppe te vermelden PZ. nr. 867. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN 's-Gravenpolderseweg 114, postbus 106, 4460 BB Goes Telefoon (01100) 34000 Depauw Stokoe is een dienst verlenend controlebedrijf op het gebied van petrochemische pro- dukten. Het bedrijf specialiseert zich tevens onder de naam EcoCare als milieu-advies bureau. Voor onze vestiging te Vlissingen zoeken we een (m/v): Uw taak: U bent verantwoordelijk voor alle administratieve zaken die voorko men in onze onderneming: telex, telefoon, rapportage, typwerk, klassement, onthaal, opvolging rapporten, voorbereiding factura tie. Deze job is all-round; ze vraagt van u een grote flexibiliteit en een grote inzet. Uw profiel: U heeft een HEAO diploma of via werkervaring een gelijkwaardig niveau. U heeft leidinggevende capaciteiten en goede contactu ele eigenschappen. Interesse? Stuur dan uw sollicitatie met volledig c.v. en recente pas foto naar onderstaand adres, t.a.v. de Personeelsdienét. Eventuele vragen over deze vacature kunt u stellen aan Ronald van de Woestijne, tel.:01196-12980. SGS Depauw Stokoe BV., Frankrijkweg 2B, 4455 TR Nieuwdorp. Dethon biedt op creatieve wijze commerciële arbeid aan 550 werknemers in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening. Dethon Industrie heeft vestigingen in Hulst, Oostburg en Terneuzen, vervaar digt eigen produkten die in grote hoeveelheden worden afgezet in binnen- en buitenland en verricht daarnaast ook loonopdrachten. Dethon Groen voert cultuur- en civieltechnische werken uit in geheel Zeeuws-Vlaanderen. De afdeling personeelszaken zorgt voor de ontwikkeling, advisering en uitvoering van het sociaal beleid. Tevens is de afdeling belast met intake, introduktie en opleiding van het personeel. Op de personeelsafdeling zijn 7 personen werkzaam. Wegens benoeming elders van een personeelsfunctionaris is er in Terneuzen een vacature voor een: Bij gebleken geschiktheid zal de te benoemen functionaris in aanmerking komen voor opvolging van het huidige hoofd personeelszaken, die binnen twee jaar van de VUT-regeling gebruik zal maken. Funktie-inhoud: - het in teamverband invulling en uitvoering geven aan het sociaal beleid. - de voorbereiding en uitvoering van onderzoeken met betrekking tot personeelsaangelgenheden. - selektie, en intake van nieuw personeel. - voorbereiding van vergaderingen en afhandeling van genomen besluiten. Funktie-eisen: - voltooide opleiding HBO-PW - minimaal 5 jaar ervaring in personeelswerk - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigeid - kennis van geautomatiseerde personeelssystemen - kennis van relevante rechtspositieregels Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer L. C. Vet, hoofd personeelszaken, tel. 01150-77230. Sollicitatie: Als u interesse hebt in deze functie, stuur dan binnen 3 weken een brief aan de direktie van Dethon, postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Middelburg, een stad vol allure en sfeer. En met een zeereigen karakter door de vele monumenten. Dynamisch door de eeuwen heen. Konstant wer kend aan de toe komst, waarbij goede woon-, werk en recreatiegele genheid voor de bij na 40.000 inwoners centraal staat. Elke dag opnieuw. Bestuur en mede werkers werken daaraan. Met z'n allen. De gemeente streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aan vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij de afdeling Burgerzaken van de Secretarie bestaat de vacature van voor 19 uur per week (2Vi dag). Functie-inhoud: baliewerkzaamheden zoals: afgifte van diverse verklaringen (uittreksel persoonsregister, Pas 65 e.d.); aannemen van aanvragen paspoort/identiteitskaart/ rijbewijs; aangiften van vertrek, vestiging en verhuizing binnen de gemeente; het verstrekken van schriftelijke en telefonische inlichtingen aan publiek, overheidsdiensten, pensioenfondsen e.d.; werkzaamheden m.b.t. het bijhouden van het persoonsregister, het geautomatiseerd (bevolkings)bestand e.d. Functie-eisen: HAVO; bereidheid tot het volgen van een vakopleiding; typediploma; accuratesse en goede contactuele eigenschappen; belangstelling voor automatisering. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring bij een 19-urige werkweek min. 1.054,50 en max. 1.413,- bruto per maand met doorgroeimogelijkheden tot max. 1.617,- bruto per maand. Beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Een vertegenwoordiging van het personeel is betrokken bij de selectieprocedure. Verdere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij het wnd. hoofd van de afdeling Burgerzaken, mevrouw C. J. P. M. van Hecke, tel. 01180-75472. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie inzenden aan het college van burgemeester en wethouders t.a.v. het hoofd van het stafbureau Personeelszaken en Organisatie, Stadhuisstraat 2, 4331 PK Middelburg, o.v.v. vacaturenummer 90/25. m m m a De Ziekenhuisgroep Zeeuwsch-Vlaanderen be staat uit het streekziekenhuis de Honte in Terneuzen, het Antonius ziekenhuis in Oost burg en de polikliniek de Honte in Hulst. In het streekziekenhuis de Honte in Terneuzen is plaatsingsmogelijkheid voor een (80-100%) Functie-inhoud Begeleiding geven aan het individuele leerpro ces van de aan hem/haar toegewezen leerlingen, d.w.z.: - organiseren van de formele begeleidingsge sprekken; - hierbij als gespreksleider optreden; - verzorgen van de administratie met betrekking tot de praktijkbegeleiding; - participeren in overlegsituaties. Functie-eisen - diploma A-verpleegkundige of HBO-V met minimaal 1 jaar praktijkervaring in een alge meen ziekenhuis; - bij voorkeur docentenopleiding of hiervoor studerend of een gelijkwaardige onderwijskun dige opleiding of opleiding kader behaald vóór 1 september 1986. Wielingenlaan 2 4535 PA Terneuzen Arbeids voorwaarden - het betreft een aanstelling voor bepaaldet en wel tot 1 juni 1991 - de functie wordt in 8-urige werkdagen uitgi fend, maandag tot en met vrijdag 8.30 uur 17.00 uur. - In afwachting van de indeling in het FWG; teem wordt deze functie gesalarieerd in de schaal van 2.476,- tot 3.801,--; - de overige arbeidsvoorwaarden zijn confor de CAO Ziekenhuiswezen; - het ziekenhuis kent de mogelijkheid voor kinderopvang. Inlichtingen Nadere inlichtingen worden verstrekt door mevrouw M. Schelstraete, praktijkbegeleidsl telefoon 01150-88611. De selectieprocedure bestaat uit een gespre met de selectiecommissie en een medische keuring. Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitr kunt u vóór 21 juli 1990 richten aan de afdeli personeelszaken, t.a.v. mevrouw A. Hahn, personeelsfunctionaris. STREEKZ/EKEN: TERNEUZEN een bedrijf dat voornamelijk straal- en schilderwerkzaamhe den verricht op het gebied van de Offshore Industrie zoekt: Het liefst woonachtig in of nabij Vlissingen-Oost. Ervaring vereist!!! Werkomgeving: Voornamelijk in Vlissingen en omstreken. Interesse? Bel dan: 01804-17955. Voor e?n relatie in Goes. U bent bekend met tekstverwerking. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het verwerken van cijfermatige gegevens. U bent part-time beschikbaar. Het werk is voor langere tijd. Informatie bij Rinke Steutel of Marion Smink, tel. 01100-12 151, Goes, Westwal 17. Voor een bedrijf in Goes. U gaat orders verzamelen en klaarzetten voor transport. Deze opdracht is voor lange tijd. Leeftijd vanaf 18 jaar. Informatie bij Rineke Dijkinga of Christine Kole, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Bij een bedrijf in Middelburg hebben wij werk voor een schoonmaker voor ca. 10 uur per week. De keus is aan u of u overdag of 's avonds wilt werken. Informatie bij Anke Louwerse of Laura Haddad, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Wij hebben volop werk voor aanpakkers die goed betaald willen worden. Het werk is op afroep. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. U gaat lichte reparaties verrichten in de technische dienst. Bij voorkeur heeft u een metaal-opleiding en enige laservaring. Deze opdracht is tot september. Informatie bij Rineke Dijkinga of Christine Kole, tel. 01100-31 600, Goes, Westwal 17. Voor een relatie in Terneuzen zoeken wij een all-round ervaren monteur, die zelfstandig kan werken. Voor deze functie is een bedrijfswagen beschikbaar. Het betreft een baan voor lange tijd. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. Voor gemotiveerde schoolverlaters hebben wij volop werk bij verschillende bedrijven in Zeeuws-Vlaanderen. Deze banen zijn voor alle MTS-richtingen en voor korte en/of lange tijd. Informatie bij Sabine Verburg of Carin Blanckaert, tel. 01150-30 045, Terneuzen, Herengracht 9. Voor een praktijk in Goes. U bent beschikbaar in de periode 23 juli t/m 26 augustus. Informatie bij Rinke Steutel of Marion Smink, tel. 01100-12 151, Goes, Westwal 17. U bent min. 23 jaar en beschikt over het diploma MBO IW of Z-verpleging en tevens enige ervaring. Het betreft een full-time baan voor lange tijd in een gezinsvervangend tehuis. Informatie bij Caroline de Reus, tel. 01180-23 755, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Voor verschillende instellingen zoeken wij gediplomeerde ziekenverzorgenden en verpleegkundigen. Ook als u deeltijd beschikbaar bent, hebben wij mogelijkheden voor u. Informatie bij Anita Meerdink, tel. 01150-14 488, Terneuzen, Herengracht 9. In ons modern geoutilleerd bedrijf is plaats vi een ervaren die zelfstandig kan werken aan Roland- machines, eventueel met ervaring in hoogdri Ook kan geplaatst worden een die met een leerovereenkomst wordt opgelei tot vakman. Rotterdamsekaai 61, 4331 GN Middelburg Telefoon 01180-35126 4456 AB LEWEDORP (Z) Postweg 15 Telefoon: 01196-12551" Handel in 'Shell' brandstoffen, smeeroliën en vetten. Eerste servicestation in Zeeland. Gevraagd: in bezit van chauffeursdiploma en diplomag vaarlijke stoffen. Het werk bestaat uit het bevoorraden van oi ze relaties in Zeeland t.w. land- en tuinboui bedrijven, benzinestations, aannemingsb drijven, transportbedrijven, c.v.-relaties t handelaren. Hij moet in staat zijn deze opdrachten miliei vriendelijk en-correct uit te voeren. Sollicitaties aan bovengenoemd adres u sluitend schriftelijk. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. MAXIS MIDDELBURG ZOEKT voor het restaurant. Leeftijd: minimaal 18 jaar Heeft u interesse? Stuur dan de onderstaande bon op naar: MAXIS bv t.a.v. de heer D. J. de Bruin, personeelsfunctionaris, postbus 290, 4330 AG Middelburg Naam: Adres: Woonplaats: Postcode: Tel.nr.: Geb. datum: Opleiding Werkervaring m/v'

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 18