PZC Agnes Loohuis wint Trabant Gedeputeerde krijgt rapport schoolsport Van de Broeke wint Singelloop Zierikzee sport 1 Daley Thompson niet naar de EK Ronny Kuys sterkste in Hoedekenskerke Ploeg voor WK-military Olijslager/Van de Perk sterk in bridgedrive 18 Graf en Navratilova zonder problemen ronde verder uitslagen WOENSDAG 4 JULI 1990 Wimbledon trekt minder publiek In de war Dames 's-Heer Arendskerke Jo Tholenaar stel schaak-zege veilig Selectie van WK-junioren Arbiter krijgt hartaanval n 11111111111 ii 111111 nrrrr Monica Seles verrassend onderuit LONDEN (GPD) - Wimbledon mag dan dit jaar (noodgedwon gen) met enkele tradities heb ben gebroken, het conservatis me viert nog altijd hoogtij in de groene kathedraal. Zo hebben 'The Championships' lak aan het feit dat er in het vrouwen tennis een nieuw tijdperk is aangebroken. Nadat maandag al het kindersterretje Jennifer Capriati door koningin Steffi Graf op haar plaats was gezet, sneuvelde gisteren kroonprin ses nummer twee. Terwijl Mo nica Seles reeds droomde van een nieuwe ontmoeting met de Westduitse heerseres, schudde Zina Garrison haar ruw wak ker: 6-3, 2-6, 7-9. Wimbledon heeft nu eenmaal zijn eigen hof- regels. De Joegoslavische giechel kreeg bij 7-6 in de derde set een match point, maar Garrison werkte die beheerst weg. De donkere Ame rikaanse brak vervolgens simpel door de service van Seles en had na twee uur en 22 minuten zelf de mogelijkheid om de partij te be slissen. Hetgeen Garrison zon der blikken of blozen deed. „Na de eerste set dacht ik dat het snel voorbij zou zijn", beken de de 26-jarige winnares. „Moni ca sloeg de bal zo hard. Ik vrees de dat ik na afloop niet eens zou LONDEN (ANP) - Wimbledon beleeft een dramatische daling in het aantal bezoekers. In de eerste acht dagen van het toer nooi kwamen 40.645 toeschou wers minder door de poorten van het complex aan Church Road dan vorig jaar. Het totaal is nu 239.460. De verwachting is, dat er dit jaar 75.000 minder mensen zullen komen dan in 1989, toen het totaal aantal toe schouwers 403.000 was. Belangrijkste oorzaak voor de grote terugval is de veiligheids maatregel, dat er per dag niet meer dan 28.000 bezoekers tege lijk op Wimbledon mogen zijn. Pas als er tennisliefhebbers be sluiten voortijdig weg te gaan en hun tickets inleveren, komt er plaats vrij voor anderen, die soms de hele dag al op toelating wachten. Ook is door het ophef fen van staanplaatsen de capaci teit van het centre court met 1400 teruggebracht. kunnen vertellen wat er precies was gebeurd. Monica maakte' daarna echter enkele fouten en voordat ik het wist, had ik de tweede set gewonnen. Aan het eind van de partij heb ik daarna laten zien dat ik ook onder druk kan presteren. Dat is in het ver leden wel eens anders geweest". Garrison, een produkt van het parktennis-programma van John Wilkerson in Houston, geldt al enige tijd als een groot talent, maar zelf schijnt ze dat niet te willen beseffen. Tegen toppers speelt de wiebelkont meestal goed, tegen mindere go dinnen laat de nummer vijf van de wereld nog wel eens een steekje vallen. Al zal dat laatste volgens de Amerikaanse, in de aanloop naar Wimbledon winna res van het grastoernooi van Bir mingham, voortaan niet meer zo snel gebeuren. „Ik werd er op het laatst gek van. Psychologen gebruikten mij zelfs als voorbeeld van een per soon die onder druk emotioneel in de war raakt. Ik denk dat ik de afgelopen tijd veel heb geleerd. Ik ben volwassener geworden en heb meer discipline gekregen", aldus Garrison, die vorig jaar op Roland Garros voor het eerst te gen Seles speelde en toen voor de partij een bos bloemen van haar opponente kreeg. Het goed bedoelde gebaar werd door de donkere tennisster als een bele diging opgevat, waardoor ze spontaan van slag raakte en kansloos verloor. Gisteren kreeg Garrison dus haar revanche, al is de strijdbijl volgens Seles weer begraven. „We zijn nu goede vrienden. Maandag spelen we bijvoor beeld samen een exhibition", vertelde de teleurgestelde pu ber, ongetwijfeld in haar hart minder gelukkig met het rij pingsproces van de speelster uit Texas. De zestienjarige Joego slavische proefde daardoor na melijk na 36 achtereenvolgende overwinningen weer eens de bit tere smaak van een nederlaag. De laatste speelster die haar had verslagen, was Laura Gildemeis- ter. De Peruviaanse won begin maart van Seles tijdens het toer nooi van Boca Raton. Gabriela Sabatini bereikte gis teren ten koste van Natalia Zve- reva voor de tweede keer in haar carrière de halve finales op Wim bledon (6-2, 2-6, 8-6). Het scheel de echter niet veel. Sabatini kwam in de derde set met 3-5 achter, maar brak vervolgens twee keer door de service van haar Russische tegenstandster. Precies op het moment dat Ar gentinië tijdens de voetbalwed strijd tegen Italië in Napels op gelijke hoogte kwam, besliste de als vierde geplaatste tennisster de partij. Uitgezonderd Seles bereikten gisteren zodoende de geplande speelsters de halve finale. Het geen nogmaals de grote kloof in het damestennis tussen de elite en het voetvolk benadrukte. Steffi Graf had alleen in de eer ste set moeite met Jana Novotna (7-5, 6-2), terwijl Martina Navra tilova simpel van Katerina Ma- leeva won (6-1, 6-1). Mannen. Enkelspel, achtste finales: Pearce (VSt) - Woodforde Aus) 6-4 6-4 6-4, Lendl (Tsj/1) - Antonitsch (Oos) 3-6 6-4 6-3 6-4. Dubbelspel, achtste fi nales: Stoltenberg/Woodbridge (Aus) - Forget/Hlasek (Fra/Zwi/7> 6-4 6-3 7-6, Bates/Curren (GBr/VSt/14) - Canter/Derlin (VSt/NZe) 6-2 6-1 6-4. Kruger/Van Emburg (ZAf/VSt) - Bot- field/Turnier (GBr) 6-4 6-3 6-2, Con- nell/Mitchibata (Can/6) - Drewett/ Masus (Aus) 3-6 6-3 7-6 7-6. Vrouwen. Enkelspel, kwartfinales: Garrison (VSt/5) - Seles (Joe/3) 3-6 6-3 9-7, Graf (BrD/1) - Novotna (Ts.j/13) 7- 5 6-2, Navratilova (VSt/2) - Katerina Maleeva Bul/7) 6-1 6-1, Sabatini (Arg/4) - Zvereva (Sov/lll 6-2 2-6 8-6. Dubbelspel, achtste finales: Gigi Fernandez/Navratilova (VSt/2) - Gre- gory/Magers (VSt/16) 3-6 6-2 6-1, Jor- dan/Smylie (VSt/Aus/6) - Tauziat Wiesner (Fra/Oos) 4-6 6-3 6-1. Ge mengd dubbel, tweede ronde: Anna- cone/Arantxa Sanchez (VSt/Spa/13) - Koevermans/Ter Riet (Ned) 6-2 7-5. Jeugdtoernooi, meisjes, eerste ron de: Boogert (Ned) - Park (ZKO) 6-0 6- 3. ék .j&lt Steffi Graf knoopt de haarband vast (foto APIRoy Letkey HAAKSBERGEN (ANP) - Wielrenster Agnes Loohuis-Damveld heeft tot haar stomme verbazing aan de overwinning in de vier daagse van Karl-Marx-Stadt een heuse Trabant overgehouden. Het Oostduitse autootje, waar de DDR-burger in het nabije verleden tien jaar op moest wachten na betaling, is na de eenwording kenne lijk aan de straatstenen niet kwijt te raken en wordt nu maar als hoofdprijs in sportwedstrijden weggegeven. De organisatoren van de etappe wedstrijd hadden ook gezorgd voor de benodigde papieren en zorg gedragen voor de uit- en invoerrech ten. Loohuis besloot daarop maar achter het stuur te stappen en het ding, ook nog een GTI-uitvoering, naar Haaksbergen te rijden. „Van een bult af gaat ie wel 140 km per uur", zei ze bij terugkeer. Loohuis werd in de Oostduitse koers tweede in de proloog en won verder twee etappes. In de tweede rit, met enkele lastige klimmetjes, kwam ze met anderhalve minuut voorsprong alleen over de streep. In de eindrangschikking ging de nummer twee van de nationale ti telstrijd haar landgenotes Cynthia Lutke-Schipholt (Den Haag) en Carolien de Laat (Haaften) voor. LONDEN (Reuter) - Tienkam per Daley Thompson zal deze zomer niet meedoen aan de Eu ropese atletiekkampioenschap- pen in Split. De 31-jarige we reldrecordhouder voelt zich na zijn knie-operatie nog niet vol doende fit voor een toppresta tie. Thompson, die het evene ment in 1982 en in 1986 won, zal zijn Europese titel daarom niet verdedigen. „De operatie is goed verlopen. De knie is weer helemaal in orde en Daley is volop in training", zei zijn coach Frank Dick. Hij voeg de er aan toe, dat Thompson wil toewerken naar het wereldkam pioenschap, dat over een jaar in Tokyo wordt gehouden. „Er is nooit sprake van geweest, dat hij zou stoppen met atletiek. Zelfs dit jaar doet Thompson moge lijk nog ergens mee aan een wed strijd. De topvorm bewaart hij voor 1991." VLISSINGEN - Terwijl de zesde schooltriathlon van Vlissingen in volle gang was, vond gisterochtend op het parkeerterrein van Hotel Westduin in Vlissingen de of ficiële overhandiging van het rapport jeugdsport plaats. Het rapport, dat in opdracht van de Zeeuwse sportraad tot stand is gekomen, bevat de uitkomsten van het'onder zoek over sportbeoefening, onder Zeeuwse scholieren van 12 tot 20 jaar. „Het is uit stekend dat er onderzoek naar jeugdsport is gedaan", reageerde gedeputeerde De Vries-Hommes, die een exem plaar van het onderzoeksrap port kreeg overhandigd. De overhandiging werd overi gens extra luister bijgezet door de aanwezigheid van na tionale triathloncoryfeeën Ben van Zeist en Irma Zwart kruis. Om het rapport meer gewicht te geven, werd het door de Zeeuwse sportraad aangeboden „op drie ni- veau's", aldus Bart Vossen van de sportraad. Gedepu teerde mevrouw G. de Vries- Hommes, ontving het rapport uit handen van Ton Kienhuis van de sportraad, de Vlis- singse wethouder Cees de Keijzer kreeg een exemplaar van Irma Zwartkruis en een Vlissingse scholier overhan digde het rapport aan Bram van Lare, voorzitter van de Zeeuwse triathlonbond. Uit het onderzoek, dat door drs. W. van Gorsel en drs. W. Ovaa is uitgevoerd, blijkt dat ruim zeventig procent van de Zeeuwse schoolgaande jeugd aan sport doet. Opvallend is ook dat velen na hun acht tiende afhaken. „Het is me te vens duidelijk geworden uit het onderzoek, dat die groep ook daarna nooit meer begint aan sport. Dat is een slechte zaak", vond wethouder Cees de Keijzer. „Ik ben benieuwd wat de overheid er voor over heeft om dit op te vangen. Ik denk dat we met dit rapport best wat kunnen doen." Leerlingen van het Scheldemond-college, die meewerkten aan het onderzoek (Foto Ruben Oreel) ZIERIKZEE - Rian van de Broe ke toonde gisteravond zijn klas se tijdens de Singeiloop in Zie rikzee. De 29-jarige Vlisingse at leet won overtuigend van Leon van der Velde uit Kapelle. „Ik ben wei blij met deze overwin ning", hijgde Van de Broeke di- rekt na afloop. „Dit is de eerste keer in mijn loopcarriere dat ik van Leon win. Ik had halverwe ge de wedstrijd al door dat hij een te kloppende man was. Nor maal zorgt hij voor tussensprin- tjes, maar Van der Velden is geen meter op kop geweest", al dus de atleet van atletiekver eniging Atletica. Van der Velden vond dat de Vlis singse atleet terecht had gewon nen. „Ik had geen goede benen vandaag. Ik denk dat ik wed strijdritme mis. Ja, ik wil graag winnen, daarom was het wel even slikken met deze tweede plaats", aldus de winnaar van vorig jaar. Tradioneel had de organiseren de vereniging Delta Sport weer gezorgd voor geldpremies bij tussensprints halverwege het parcours. Vele atleten zetten fel le sprints in om zo'n premie te pakken te krijgen, waardoor er in de beginfase een vertekend beeld ontstond in de kopgroep. Pas na drie kilometer namen Van de Broeke en Van der Velde al snel ruime afstand van Jos Kop-Jansen (PAC), Eric Brom- mert (PAC) en Charles Timmer mans (RRA). Twee kilometer voor de eind streep liet ook Van de Broeke zijn hielen zien aan de atleet uit Kapelle en snelde langs de Zie- rikzeese grachten naar de finish op de kunststofbaan Bannink. Van der Velden, die met een hal ve minuut achterstand als twee de eindigde, was toch enigzins teleurgesteld. De 32-jarige atleet reageerde zich gelijk af door di- rekt een stevige cooldown in te zetten van een klein uurtje. Bij de dames kwam Barbara Kamp uit Zwijndrecht als eerste over de streep. De 29-jarige Kamp, die bij de top vijf van Ne derland behoorde, was na afloop zeer tevreden: „Dit is mijn eerte wegwedstrijd nadat ik afgelopen winter mijn rechterkuitbeen had gebroken. Ik moet zeggen dat de breuk voor honderd pro cent is genezen". Lia Melis van HOEDEKENSKERKE - Ronny Kuys uit 's-Heer Abtskerke heeft de eerste trimkoers van Hoedekenskerke gewonnen. Kuys, uitkomend in de C-cate gorie, ontsnapte met een viertal renners uit het peloton. Frans Timmers, de sterke renner uit Roosendaal, won de leiders- prijs, maar was in de eindsprint niet opgewassen tegen het ge weld van Kuys, die voor John Boer finishte. De spring van het peloton ging naar Van Vlimmeren. Bij de B- renners ging de winst naar Ma- rius Dijkwel uit Yerseke die in de laatste ronde ontsnapte en uit de greep van zijn achtervolgers bleef. Bij de A-renners werd er vanaf de start zeer hard gereden, waardoor de groep bij elkaar bleef. In de finale maakten zich enkele renners los uit de grote groep. In de laatste ronde legde Walter Heeren de ketting op de dertien en haalde vervolgens de eindstrijd. Uitslagen: A-categorie: 1. Walter Heeren, St.-Willebrord; 2. Huib Slab- bekoorn, Kapelle; 3. Stefan Koole, 's-Heerenhoek; 4. Kees Schroevers, Arnemuiden; 5. Marcel Gunst, Yerse ke; 6. Jan Traas, 's-Heer Aréndsker- ke; 7. Charles Mollet, Hansweert; 8. Robby Meyer, Putte; 9. Robert de Jonge, Heinkenszand; 10. Daan Ver hulst, Waarde. B-eategorie: 1. Marius Dijkwel, Yerseke; 2. Ton Verhulst, Bosschenhoofd; 3. Ko Schrier, Ka pelle; 4. Peter Legierse, Achthuizen; 5. Jos Kole, Kapelle; 6. Gerard v. Vlimmeren, Hoeven; 7. Teun v. Dijke, Tholen; 8. Cees Beenhakker, 's-Heer Arendskerke: 9. Hans Boeren, St.- Willebrord; 10. Antwan de Punder, Ovezande. C-categorie: 1. Ronny Kuys, 's-Heer Abtskerke; 2. John Boer, Bergen op Zoom; 3. Rudy de Klerk, Goes; 4. Frans Timmers, Roo sendaal; 5. Sjaak v. Vlimmeren, Et- ten-Leur; 6. Wim de Jonge, 's-Heer Abtskerke; 7. Lion v. Luyk, Vlissin gen; 8. Fonny v. Camp, Halsteren; 9. Cees Zweedijk, Oostdijk; 10. Ruud Matthijsen, Roosendaal. Edward Koets uit Biggekerke heeft zaterdag de trimkoers van 's-Heer Arendskerke op zijn ere lijst bijgeschreven. Koets was met Adri Knuyt op een zevental ronden voor het einde ontsnapt en bleven uit de greep van het peloton. In de sprint om de winst moest Knuyt het afleggen. Bij de C-trimmers ging de over winning naar Pierre van der Smissen uit St.-Willebrord. Met zijn overwinning dwong hij pro motie af naar een hogere klasse. De plaatselijk favoriet Ho Than pakte nog een fraaie tiende plaats mee. In de A-categorie ontsnapte Robert de Jonge in de laatste ronde en won. Heddy Nieuwdorp werd gediskwalifi ceerd omdat hij met trekken en duwen een derde plaats probeer de te pakken. Robby Meyer uit Putte pakte een fraaie tweede plaats. De uitslagen zien er als volgt uit: A- categorie: 1. Robert de Jonge, Hein kenszand; 2. Robby Meyer, Putte; 3. Tonny Bogers, Huybergen; 4. Marcel Gunst, Yerseke; 5. Stefan Koole, 's- Heerenhoek; 6. Rob Koole, 's-Hee renhoek; 7. Charles Mollet, Hans- weert; 8. Jaap Westrate, Goes; 9. Christ Verbraak, Heerle; 10. Huib Slabbekoorn, Kapelle. B-categorie: 1. Edward Koets, Biggekerke; 2. Adri Knuyt, Nw.- en St. Joosland; 3. Leo Verhulst, Roosendaal; 4. Rien v. Brussel, Oude Tonge; 5. Johan de Punder, Ovezande; 6. Jos Kole, Ka pelle; 7. Pierre Pennings, Roosen daal; 8. Johan Potappel, St.-Mas tensdijk; 9. Eddy Vervloet, Middi harnis; 10. Jan Willem Catsman, Heer Arendskerke. C-categorie: Pierre v. d. Smissen. St.-WillebrorJ 2. Rinus Geelhoed, Colijnsplaat; Tonny Poortvliet. West-Souburg; John Weyermans, Vlissingen; 5. V. lem Koks, Kwadendamme; 6. AdKi zee, Oost-Souburg; 7. Dirk v. Z» den. Kapelle; 8. Kees Dekkers. 8 Willebrord; 9. Hans v. Dijke, Tholei 10. Ho Than, 's-Heer Arendskerke KRUININGEN - Jo Thoienaa van de schaakvereniging Got is uiteindelijk winnaar gewoi den van het 'Rapid-schaaktoei nooi' van De Zwarte Dame i Kruiningen. Met 5 punten vooi sprong op de Middelburger Si mon Sanders stelde hij de zeg veilig. Peter van der Borgt van de orgi niserende vereniging leverde o de laatste speelavond nog dri winstpartijen af. maar zijn eini spurt was te laat om enige kan op de titel te hebben. Zijn clul genoot Bram Koeman eindigd nog met 2 punten voorsprong o Van der Borgt op de derdi plaats. Eindstand: 1. Tholenaar 61; 2. San ders 56; 3. Koeman 54; 4. Van de Borgt 52; 5. Janse 50; 6. Van Steil Frèrejean 42; 8. Shols 41; 9. Van Brei 40; 10. Van der Heijden 39; 11. Thol hoek 36; 12. Hoogesteger, Koole 3i 14. Bok 34; 15. Leendertse 21. DEN HAAG (ANP) - De KoninI lijke Nederlandse Wielren Unit heeft Leon van Bon (Apeldoorn) Hans van Dijk (Boekei), Michael Boogerd (Den Haag) en Niels van der Steen (Hoogland) gese lecteerd voor de wegwedstrij! bij het wereldkampioenschap voor junioren, dat van 14-22 juli in de Engelse plaats Middles brough wordt gehouden. He; viertal wordt ook ingeschreve; voor de ploegentijdrit. Eddj Pasquino (Geleen) is reserve Voor de baanwedstrijden ziji Koos Moerenhout, Jan Boven ei Rik Reinerink aangewezen. Als coach gaat Egon van Kesse! mee. Vrouwencoach Thea van R oever heeft in Engeland vijf ju niores onder haar hoede. He zijn Danielle Overgaag ('s-Grs venzande), Elsbeth Vink Wijk en Aalburg), Henriette Vooij: (Rijnsburg), Marina van Hes (Tilburg) en Natasha den Oude;) (Galder). Nationaal kampioen! Van Hest en Den Ouden komei ook op de baan in actrie. BUSSUM (ANP) - Hoofdscheids- rechter Brebde is gisteravond tijdens de softbalwedstrijd in df kampioenspoule tussen HCAif en Schiedam getroffen door eed hartaanval. Op het moment dat' het duel, in de tiende innings! moest worden gestaakt was ei nog niet gescoord. DEN HAAG (ANP) - De keuze commissie military van de Ne derlands Hippische Sportbond heeft vijf ruiters aangewezen voor deelneming aan de strijd om de wereldtitel, van 26-29 juli in Stockholm. Eddy Stibbe, Mandy Stibbe, Carlissa Bleek- man, Astrid van Leeuwen en Martin Lips hebben van de com missie de voorkeur gekregen. Naar aanleiding van de presta tie tijdens de military van Chantilly viel André van Spaendonck af. Fiona van Tuyl trok zich terug omdat haar paard Olympic Just a Gamble een blessure heeft. Ook de equipe die Nederland zal vertegenwoordigen bij de vief spannen staat, onvoorziene om standigheden daargelaten, vast Ijsbrand Chardon, Ad Aarts Theo Weustehof en Leo Kraaij enbrink vormen de ploeg die van 1 tot en met 5 augustus, evenj eens in Stockholm, de wereldtt tel teams en individueel moeten verdedigen. In het weekeinde werd na de Nederlandse titel strijd al de dressuurploeg sa mengesteld. Dynamo uit Middelburg kwam als tweede over de streep met twee minuten achterstand. Bij de veteranen liep Piet van Hors- sen (Dynamo) een sterke wed strijd. De Middelburger was met zijn eerste plaats bij de vetera nen tevens achtste bij de senio ren. Uitslag: 13e Singelloop 10.300 meter: 1. Rian van de Broeke atl. 33.49.1. 2. Leon van oer Velden AV 34.16.8. 3. Jos Kop Jansen PAC 34.35.6. 4. Eric Brommert PAC 34.39.7.. 5 Charles Timmermans RRA 34.51.9. 6. Bert Hertogh Atl. 35.51.7. 7. Jan Hoek DS 36.03.5. 8. Pieter van Horsen (le vet.) Dy. 36.32.8. 9. Peter Louwerse Dy. 36.35.2. 10. rené Lambregts Thor 36.36.1.11. JanLouisse AV 36.56.4. 12. Jan Guiljam AV 37.07.7. 13. Eddy Smit (2e vet.) DS 37.13.8. 14. Peter Jordaan DS 37.14.0. 15 Charles Wiessner Dy. 37.43.6. 16. Andrie Bu- teijn Dy. 37.57.6. 17. Kees Priem AV 38.13.0. 18. Manfred Meulmeester Atl. 38.23.8. 19. Krijn Saman (3e vet.). AV 38.24.1. 20. Job Mathijsse (4e vet.) Dy. 38.29.4. 21. Lein Lievense Dy. 38.31.5. 22. Peter Ramsteijn Dy. 38.32.2. 23. Wim Roose AV 38.34.9. 24. Arie van Dijk DS 38.47.9. 25. Ko Eversdijk AV 39.11.4. Dames: 1. Barbara Kamp PAC 38.15.9. 2. Lia Melis Dy. 40.31.0. 3. Ellie Westerweele (le vet.) Atl. 43.46.7. 4. Nellie van Horssen (2e vet.) Dy. 44.25.7. VLISSINGEN - In de niet-ro- kers (groep C) van de door het district Zeeland van de Neder landse Bridge Bond georgani seerde bridgedrive behaalden het duo Olijslager-Van de Perk de hoogste score, 64.88 procent. Deze groep bestond uit acht pa ren. De A-lijn uit 16 (1 t/m8 en 9 t/m 16) en de B-lijn uit 10 paren. De organisatie en leiding was in handen van mevr. Kramer van de B.C. 'De Kurketrekker'. Uitslagen. Groep A (1 t/m 8): 1 echtp. Hultermans 99; 2. v. Leeuwen-v. d. Plas 93; 3. echtp. Oreel 92; 4. dms. Brouwer-Olijslager 87; 5. Bastiaan- se-v. Iren 82; 6. mevr. Gerrits-Foretta 77; 7. echtp. Heijliger 73; 8. dms. Sandberg-v. Kessel 69 ptn. Paren 9 t m 16: 1. echtp. Meerman 96; 2. men Brouwer-Olderdijk 94; 3. Krijger- Krijger 93; 4. mevr. v. Gelder-Smit en echtp. Aerssens 92; 6. dms. Dl Vries-Francois 85; 7. Poelman-Enge laan 78; 8. echtp. Remmers 42 ptt Gemiddelde 84. Groep B: 1. mevr B Winter-Goedhart 140; 2. mevr. Creni Uiterwijk-v. Ham 121, 3. v. Geel-pv Voorst Vader 115; 4. Cattoir-Wonder gem 114; 5. dms. Bezemer-Verstoe[ 113; 6. Breedveld-Groenenboom 101 7. echtp. v. Nieuwenhuizen 107: 8 echtp. v. Wieringen 104; 9. mevr. Kui per-v. Dalen 102; 10. echtp. Hacken 96 ptn. Gemiddelde 112. Groep C: 1 Olijslager-v. d. Perk 109; 2. dms Tin merman-Roose 91; 3. mevr. Co» mou-de Kort en echtp. Kluitmans 83 5. dms. Bastiaanse-Paree 816. echtf Rijnberg 80; 7. mevr. Bosch-Kluiii hout 78; 8. dms. Kramer-Vos 67 pti Gemiddelde 84. Atletiek Autosport Wolvega, 10,2km.: 1. Nijboer (Daven- tria Deventer) 29.34, 2. De Ruddere (Bel) 29.54, 5. Ten Kate (De Sprinter Meppel) 31.16, Vrouwen; 5,8km. 1. Hornstra (SV Friesland St. Jacobi Parochie) 21.15, Auckland, rally van Nieuw-Zeelan eindstand: 1. Sainz (Spa) Toyol 6.48.26, 2. Carlsson (Zwe) Mazda 1.3 3. Weber (BrD) Volkswagen 7.58. Dunkerton (Aus) Mitsubishi 12.04, Bourne (NZe) Subaru 17.24. Rian van de Broeke dendert als eerste over de brug van de Zuidhavenpoort, gevolgd door Leon van der Velden (foto Pieter Honhoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 20