Den Dullaert krijgt nog twee jaar Hulst begint aan voorbereiding twee woonwagencentra Voorstel aanpassing Hof van Eede haalt geen meerderheid Verkeer Spui en Magrette moet snelheid minderen Onderwijs Axel te boek Raad Sluis akkoord met aankoop pand naast stadskantoor R. Bruggeman voor Sas in Muziekschool Ruim miljoen gulden subsidie tot 1992 \2osVoet ss© schietingen Op aandringen van provincie Weer actie Hulst tegen toepassing hardhout Kaartingen MAGRETTE Rapportage Akkoord over maatregelen bereikt Brommers tC**« n m Mé xa Voor uitbreiding secretarie Stoet MERKBANDEN Vlaamse kermis Clingse school Zeeuwse darters sluiten zich aan bij Dart Bond Ringrijden op Walcheren Marquinie trekt zich terug wam HULST - De gemeenteraad van Hulst geeft het bestuur van de stichting Den Dullaert, die het gelijknamige noodlijdende ge meenschapscentrum in de ge meente beheert, voor dit en vol gend jaar weer wat ademruim- te. De stichting kan tot 1992 re kenen op een jaarlijkse subsidie van 530.000 gulden. Daarnaast verstrekt de gemeen te een extra subsidie v^n 72 mil le om het tekort te dekken over 1989, dat door het vertrek van de directeur hoger uitviel dan ge raamd. Bovendien schikte de raad zich in een collegevoorstel om nog eens ruim 7500 gulden te bestemmen voor professionele podiumkunsten. In eerste instantie toonde de Hulster raad zich niet al te in schikkelijk. Voor de VVD'er W. D. M. Kayser ging het oorspron kelijke voorstel van b en w, om driejaar 530.000 gulden jaarlijks aan Den Dullaert te spenderen, veel te ver. HULST - De gemeente Hulst start volgende week met de pro cedures voor de vestiging van twee nieuwe woonwagencentra ter compensatie van het cen trum De Rape, dat hoognodig gesaneerd moet worden. Wet houder G.A. van de Voorde (ruimtelijke ordening) ant woordde dit donderdagavond tijdens de raadsvergadering op vragen van het PvdA-raadslid A.A.H. van Wees-Hegger. Mevrouw Van Wees kaartte de zaak aan naar aanleiding van een brief van het provinciebe stuur, waarin Hulst gemaand werd om vaart achter de sane ring van De Rape en de inrich ting van de drie nieuwe centra in de gemeente te zetten. Van de Voorde gaf te kennen dat de plannen voor de centra aan de Zoutestraat en Tragel panklaar waren. „Alleen voor het centrum aan de Woestijnestraat in Clinge zijn er wat problemen gerezen. Daar werd gevraagd om een klei ne verplaatsing, maar inmiddels is gebleken dat de provincie niet met een verschuiving akkoord zal gaan. Voorts moeten we nog een aantal verkeersveiligheidas- pecten bekijken." De wethouder kon het raadslid geen duidelijkheid verschaffen over de kosten die met de aanleg van de nieuwe standplaatsen ge moeid zullen zijn. De aanleg van de tien plaatsen aan de Zoute straat worden betaald uit de grondopbrengsten van het nieu we bouwplan Moerschans. Maandag wordt de artikel 19- procedure in gang gezet voor de centra Tragel en Zoutestraat. In het kader van die procedure worden hoorzittingen gehouden worden. „Wanneer?" wilde Van Wees weten. Exact kon Van de Voorde de data voor die zittin gen niet aangeven. „Het zal wel na de vakantie worden", schatte de wethouder. Wethouder G. A. van de Voorde AARDENBURG - Het multi functioneel centrum Hof van Eede moet het ook deze zomer nog met één toegangsdeur en een beperkt parkeerterreintje doen. Een, met goedkeuring van een aantal raadsleden, aan de raadsvergadering toegevoegd voorstel van W. Westphaal (D66) om direct een krediet van 36.605 gulden te voteren, haalde het niet. In de fracties van het CDA en Gemeentebelangen vonden en kele nieuwe raadsleden dat ze over te weinig kennis beschikten om een gefundeerd oordeel te ge ven. Enkele andere raadsleden waren nog niet overtuigd van de noodzaak van de toegangsdeur HULST - De Hulster schooljeugd zet de laat ste dagen politiek Hulst flink onder druk om het gebruik van tropisch hardhout in de Rey- naertstad aan banden te leggen. Leerlingen van de christelijke basis school De Ark vroegen college van b en w en ge meenteraad voortaan bij de bouw van huizen, bankjes en parkbrug getjes geen hardhout uit de tropen te gebruiken. „Dat zou een stap in de goede richting zijn, want alle kleine beetjes hel pen", schrijven de leer lingen van de groepen 7 en 8 van De Ark. Woens dag drongen drie leerlin gen van de Willibrordus- school bij burgemeester mr F. A. W. Jacobs aan op een verbod van het gebruik van tropisch houtwerk. De jongeren verwachten dat wanneer de gemeen te het gebruik van de waardevolle houtsoor ten reduceert, de burgers weldra dezelfde weg zul len volgen. In tegenstel ling tot de andere Hul ster scholieren die zich tot b en w en raad heb ben gewend, willen de Ark-scholieren geen echt verbod op het gebruik van tropisch hardhout uitgevaardigd zien. en de nieuwe parkeerplaatsen en ook niet van de prijs van de voorstellen. Zij wilden graag nog meer gedegen informatie en een klein begrotinkje. De voorzitter van de stichting Hof van Eede zou zijn huiswerk beter moeten maken, stelden zij. Die voorzitter, ex-raadslid H. van Rie van D66, zat op de pu blieke tribune en liet weten er 'geen seconde' meer aan te werken. Hij schreef deze week een scherp geformuleerde brief aan de raadsleden en die was niet bij iedereen even goed ge vallen. Volgens Van Rie worden de voorstellen al een maand of negen bewust door de raad 'ge traineerd'. Dat aanhouden van de voorstellen voor een betere toegankelijkheid, vooral voor bejaarden en invaliden, zal nu nog minstens tot augustus du ren, want de Aardenburgse raad gaat een maandje 'op vakantie'. De organisatoren van de kikker rally moeten ook nog minstens zo lang wachten op een eventue le subsidie van ruim 300 gulden. VVD, D66, PvdA en lijst Ram- melaere vonden om verschillen de oorzaken de gemeentelijke bijdrage niet nodig of gepast. Het deelnemersgeld is verlaagd en de aanvraag is simpelweg te laat ingediend, waren de belang rijkste argumenten voor de 'op positiepartijen'. Doordat G. van Westrienen-Dijs met vakantie was, hadden ook Gemeentebe langen en CDA vijf stemmen en werd het subsidievoorstel vast gehouden. Wethouder W. van Helden gaf de tegenstemmers formeel gelijk wat betreft het te laat indienen van de aanvraag. Maar volgens hem, en de andere collegeleden, heeft de kikkerrally promotione le waarde voor Aardenburg. De prijs per deelnemende motor is van 33 naar 25 gulden gegaan om meer enthousiasme bij eventue le gegadigden los te maken, ver klaarde de wethouder. Na het staken der stemmen, kondigde burgemeester E. Jongmans aan dat het voorstel opnieuw ter ta fel zal komen bij de volgende raadsvergadering. CLINGE - Als afsluiting van de Sloeberkermis in Clinge werd in café De Landbouw een kaarting gehouden, waaraan 79 kaarters deelnamen. Uitslag: Bieden: 1 mevrouw Vd Ke len; 2 R. van Eerdenburgh; 3 J. de Burger. Jokeren: 1 M. Haulez; 2 mevrouw Sponselee; 3 mevrouw Van Remoor- tere. Kayser vond ook de extra subsi die voor de podiumkunsten te veel van het goede. De liberaal meende dat het hoog tijd werd dat het stichtingsbestuur met een privatiseringsplan op de proppen zou komen, niet alleen voor het horecadeel in het cen trum, maar ook voor de Zuidhal. Kayser zei te vrezen dat het ex ploitatietekort van Den Dul laert zonder privatisering zou stijgen tot mogelijk 800.000 gul den in 1993. „Eigenlijk hebben we het hier over een zinkend schip", stelde hij. GEM. AXEL Dat standpunt werd gedeeld door de twee leden van de fractie Gemeenschappelijke Belangen. Ook Groot-Hulstenaar F. C. M. de Vries stond huiverig tegen over het toekennen van meer subsidie. Hij eiste van het colle ge dat in de toekomst in raad en/of commissies regelmatig wordt ingegaan op het financië le reilen en zeilen van het cen trum. Ook mevrouw A. A. H. van Wees-Hegger (PvdA) wenst een drie-maandelijks overzicht van de financiële positie van Den Dullaert. Bovendien vindt zij dat er een plaatsvervangend ge delegeerde moet worden aange wezen om namens de gemeente de vergadering van het bestuur bij te wonen bij verhindering van de eerstverkozen gemeente lijke vertegenwoordiger. Dit werd gesteund door de CDA'er G. C. Naessens, die door omstan digheden nog al eens verstek moest laten gaan de afgelopen periode. De CDA'er H. Th. D. M. Vercau- teren was geen voorstander van privatiseren van het bargedeel- te. „Privatiseren moet je niet in stukjes en beetjes doen, dat le vert te weinig op", beklemtoon de hij. Wethouder P. V. V. Weemaes was bijzonder inschikkelijk. De plaatsvervangend gedelegeerde mocht van hem aangewezen worden. Dat de raad als finan cieel controleur wilde fungeren, vond hij een prima zaak. Dat de VVD en Gemeenschappelijke Belangen bezwaren maakten te gen de subsidieperiode van drie jaar was voor Weemaes reden om er een jaartje af te knibbelen. Alleen de extra subsidie voor de podiumkunsten achtte Wee maes heilig. De raad ging - na een korte schorsing - dan ook met het aangepaste voorstel ak koord. BHBHHWHBBBBBWBHiHMÉIIIIiliHi Na dringende verzoeken van de bewoners worden de wegen in Spui en Magrette zo aangepast dat de snelheid van het doorgaande verkeer wel lager moet worden (foto Camile Schelstraete) SPUI - Provinciale waterstaat en de politiekorpsen van Axel en Terneuzen nemen binnen kort maatregelen tegen te hoge snelheden op de doorgaande wegen in Spui en Magrette. De wegen worden aangepast en er worden meer snelheidscontro les van het snelverkeer en bromfietsers gehouden. Leden van het actiecomité uit de beide dorpen hebben daar over donderdag met de betref fende instanties een akkoord be reikt. Binnen enkele weken wordt begonnen met de werk zaamheden. Het is de bedoeling dat de wegen binnen de bebouwde kom wor den versmald en een lichtere kleur krijgen dan het wegdek buiten de dorpen. „Dit om te ac centueren dat het verkeer hier snelheid moet minderen", legt A. Persijn uit Spui uit. Daarnaast is het plan geopperd een vluchtheuvel aan te leggen op de middenas van de weg in de bebouwde kom, zodat voetgan gers het traject in twee delen kunnen oversteken. Volgens Persijn geldt dit in ieder geval voor Spui. Of ook Magrette een vluchtheuvel krijgt is nog niet duidelijk. De bewoners in de beide dorpen hebben echter niet alleen last van gehaaste automobilisten, ook de snelle brommers zijn hen een doorn in het oog. „Die schie ten zowat allemaal met een vaart van zo'n tachtig kilometer per uur langs de huizen", zegt een ongeruste A. Colijn-Bakker namens de bewoners van Ma grette. „We durven de kinderen bijna niet meer buiten te laten spelen. Dat is veel te gevaarlijk." In het overleg is daarom gisteren besloten de 'brommerproblema- mmmm mtssm Leerlingen van de protestants christelijke basisschool De Warande in Axel tonen trots het jubi leumboek dat zij donderdag kregen foto Camile Schelstraete) AXEL - Uit handen van de samensteller J. J. Wieles hebben ruim tweehonderd leerlingen van de protestants christelijke basisschool De Warande in Axel donderdagochtend de eerste exemplaren gekregen van het boek '125 jaar christelijk onderwijs in Axel'. Het historisch overzicht is samengesteld aan de hand van oude (en recente) foto's, notulen en ander archiefmateriaal. Het boek geeft een beeld van de ontwikkelingen die zich tussen 1865 en heden hebben voorgedaan. Daarbij staat niet louter de school in de schijnwerpers, maar wordt tevens een stukje geschiedenis van Axel belicht. Met ingang van vandaag is het boek verkrijg baar bij de Printerij aan de Kerkdreef. SLUIS - De gemeenteraad van Sluis heeft donderdagavond in gestemd in met de aankoop van het pand naast het stadskan toor aan de Grote Markt. De ge meente Sluis is al geruime tijd op zoek naar mogelijke oplos singen voor het huisvestings probleem van het secretarie- personeel. Omdat de eigenaar van het stadskantoor niet bereid is het pand te verkopen, ging het ge meentebestuur op zoek naar an dere mogelijkheden. Veel alter natieven zijn er echter niet. Het aan te kopen pand ligt gunstig ten opzichte van het stadhuis en andere percelen die eigendom van de gemeente zijn en ook ten opzichte van het stadskantoor. Er zijn nog geen concrete plan nen over de manier waarop het pand voor het beoogde doel ge schikt kan worden gemaakt. Dat is volgens het college van b en w mede afhankelijk van de mogelijkheden die er zijn ten aanzien van het stadskantoor. Er worden binnenkort gesprek ken met de verhuurster van het stadskantoor gevoerd. Het raadslid H. Masclee (D66) vroeg of het college op korte ter mijn iets met het pand wil doen. Burgemeester M. Everaers ver klaarde dat het pand niet lang leeg zou blijven staan. „We ko men op korte termijn met nade re voorstellen", aldus Everaers. Het PvdA-raadslid J. Boogaard stelde in de rondvraag de histo rische stoet, die het afgelopen weekeinde tijdens de Poorters feesten in Sluis plaatsvond, aan de orde. Hij vond het jammer dat de stoet alleen het Walplein en de twee winkelstraten had aan gedaan. „Waarom is de stoet niet bij het bejaardentehuis Ro- zenoord gestart en zijn er ook niet een paar straten in de zoge naamde volksbuurten aange daan? Dat was leuker overgeko men en er hadden meer mensen van kunnen genieten." Everaers antwoordde dat dat zo door de organisatoren was besloten. „Wij kunnen alleen maar ideeën aandragen en daar blijft het bij", verklaarde de burgemeester. Advertentie C O <- C <CC C C <- O C C O CC CQ c c r J bij ons het laagst in prijs Informeer vrijblijvend jCsiNDS 1910 VERTROUWD VAKMANSCHAP j Fred, van Eedenstraat 1 J STERNEUZEN Tel. 01 150-13456 f S Hof te Zandeplein 17 J KLOOSTERZANDE Tel. 01148-1412 tiek' aan te pakken door het fietspad bij de bebouwde kom te trekken, zodat daar niet harder dan dertig kilometer per uur mag worden gereden. Op de pa den buiten de bebouwde kom is dat nog vijftig kilometer. Tijdens het twee uur durend ge sprek tussen de verschillende vertegenwoordigers werd overi gens wel duidelijk dat provincia le staten met een zeer krap bud get zit voor dit soort 'tertiaire wegen'. Dit heeft indirect te ma ken met het relatief lage aantal ongevallen op de bebouwde tra jecten. „Dat is ook logisch, want de mensen blijven zoveel mogelijk bij die straat weg", reageert Per sijn droog. „Deze toezegging is voor ons ook nog maar het be gin. We willen nu nog meer dwin gende snelheidsremmende maatregelen zien", zegt de Spuienaar strijdvaardig. CLINGE - Als afsluiting van het schooljaar wordt morgen, za terdag, op het schoolplein van de Clingse basisschool Sint- Bernardus een Vlaamse kermis gehouden. Met de kermis wil de school geld verzamelen voor de aankoop van een nieuwe televi sie. Het schoolplein wordt ingericht voor diverse activiteiten zoals rad van fortuin, zenuwenspiraal, peeënkapmachine, ballengooi- en, luchtkussen, robotten, schminken, wafelkraam en kop van jut. Verder is er een café. De organisatie is in handen van de ouderraad in samenwerking met het schoolteam. De Vlaam se kermis begint om 13.00 uur en duurt tot 17.30 uur. KOUDEKERKE - De Zeeuwse Dart Federatie sluit zich met in gang van het nieuwe seizoen aan bij de Nederlandse Dart Bond (NDB). Dat besloot de fe deratie tijdens haar ledenver gadering. Eerdere pogingen van de NDB om de Zeeuwen binnen de gelederen te krijgen, strand den steeds. Reden daarvoor was voorname lijk de hoge contributie die aan de landelijke bond moest wor den afgedragen en de bestuurlij ke zwakte van de NDB. Het nieu we bestuur dat dit jaar is aange treden en dat de contributie ver laagde, is voor de Zeeuwse fede ratie argument genoeg om zich nu wel aan te sluiten. Nu zijn alle officiële wedstrijden ook voor de Zeeuwse darters toegankelijk. Er wordt voortaan minstens één landelijke ranking in Zeeland gehouden. Zeeuwse teams kunnen voor taan ook aan het News of the World-toernooi meedoen, waar van de prijzenpot bestaat uit 45.000 Engelse ponden. Daar voor moeten dan wel eerst de re gionale en landelijke voorron den worden gepasseerd. De dart federatie besloot ijdens de ver gadering ook het darten voor de jeugd te stimuleren door meer dere jeugdwedstrijden te organi seren. VLISSINGEN - De verschillen de afdelingen van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging houden morgen, zaterdag weer eenaan tal wedstrijden op Walcheren. In Biggekerke op het Dorpsplein wordt>de strijd gevoerd van 8.00 tot 17.30 uur. In Domburg wordt tussen 7.30 en 17.30 uur ringge- stoken op de Domburgse ker mis. De afdeling Grijpskerke bindt tussen 8.00 en 17.30 uur de strijd aan op de Kerkring. SAS VAN GENT - De gemeente raad Sas van Gent heeft donder dag R. Bruggeman (CDA) be noemd als gemeentelijk verte genwoordiger in de stichting Zeeuwse Muziekschool. De heer Bruggeman bleef als enige kan didaat over nadat de tweede kandidaat, L. Marquinie zich te rugtrok. Na een eerste stemronde kregen beide kandidaten elk zes stem men van de twaalf aanwezige raadsleden. Zelfs na een korte schorsing kwam er geen oplos sing, waarna Marquinie de 'im passe' doorbrak door zijn kandi daatschap in te trekken. Naar aanleiding van een brief van de bewoners van de Staten- straat en omgeving over aan koop van een gedeelte groen strook, stelden zowel raadslid A. de Wolde (PvdA) als de R. Noët (VVD) voor tot verkoop over te gaan. De Wolde wilde wel graag gecontroleerd zien of de 22 on dertekenaars van de brief inder daad de strook willen aankopen, zodat groenstrook aan de Vrij- straat niet wordt versnipperd. Unaniem ging de raad akkoorl met de deelname van Sas aan dl internationale jaarbeurs J Gent. Ook het voorstel een bi drag van 45.760 gedeeltelijk tl reserveren voor de afrondinl van de restauratie van de watej korenmolen werd snel geaccea teerd. De raad bevestigde verda de medewerking van de gemeerl te aan het programma basisedrf catie Zeeuwsch-VlaandereJ voor 1700. Raadslid R. de la Ruelle igJ meenschapsbelangen Groo Sas) vroeg het college of beken! is dat vier Sasse carnavalsvej enigingen mogelijk hun bouvf ruimte verliezen. Burgemeestel ir J. M. H. M. van Rest antwoord de dat het college er van wistj maar geen vervangende bouw ruimte voorhanden heeft. Well houder Marquinie kon wel mei delen dat voor de camavalsveij eniging De Ventjes een oplosl sing is gevonden en dat met dl stichting De Betekoppen, hel overkoepelend orgaan, verder! gesprekken volgen. l l l l l I I I I I I I I I I I I I I I I I I I ITT ZUIDDORPE - In zaal Gemeen tehuis te Zuiddorpe werd een schieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: le hoge vogel O. de Jaeger, Westdorpe, 2e hoge vogel A. Rottier, Sas van Gent, le zijvogel M. van Hoe- ke, Zuiddorpe, 2e zijvogel P. Martens, Koewacht. Meeste kleine vogels (6) A. van Damme, Zuiddorpe. ZUIDDORPE - De schuttersso- ciëteit Sint-Sebastiaan hield een schieting waaraan 54 schut ters deelnamen. Uitslag wip 1: le hoge en 2e zij vogel E. van Kronenburg, Zuiddorpe; 2e hoge en 4e zijvogel J. Bruggeman, Westdorpe; 3e hoge vogel J. Opso- mer, Puyenburg; le zijvoel R. van de Moorter, Eeklo (b); 3e zijvogel M. Suy, Zuiddorpe. Wip 2: le hoge vogel H. Saye, Zelzate (B); 2e hoge en le zijvogel mevrouw Inghels, Zuiddorpe; 2e zijvogel R. Vermeiren, Koewacht; 3e zijvogel R. Roels, Axel; 4e zijvogel L. Vermeu len, Nieuw-Namen. ZUIDDORPE - De schuttersso- ciëteit Sint-Sebastiaan hield een schieting waaraan 52 schut ters deelnamen. Uitslag wip 1: le hoge vogel M. Plas- schaert, Zuiddorpe; 2e hoge vogel B. Herman, Zuiddorpe; le zijvogel me vrouw Inghels, Zuiddorpe; 2e zijvo gel J. de Vilder, Zelzate (B); 3e zijvo gel E. de Vilder, Zelzate (B); 4e zijvo gel C. de Baar, Ovezande. Wip 2: le hoge vogel W. de Baar, Ove zande; 2e hoge vogel A. de la Reulle, Overslag; le zijvogel L. Bareman, Zuiddorpe; 2e zijvogel B. Herman, Zuiddorpe; 3e zijvogel J. de Vilder, Zelzate (B); 4e zijvogel J. van Bracht, Beervelde (B). ZUIDDORPE - De sehuttersso- cieteit Sint-Sebastiaan hield een schieting waaraan 42 schut ters deelnamen. Uitslag: le hoge en le zijvogel A. de Letter, Sint-Jansteen; 2e hoge vogel M. de Cock, Zuiddorpe; 2e zijvogel E. Savooy, Sint-Jansteen; 3e zijvogel B. Herman, Zuiddorpe; 4e zijvogel A. van Waas, Zuiddorpe. ZUIDDORPE - In zaal Gemeen tehuis in Zuiddorpe werd een schieting gehouden waaraan 28 schutters deelnamen. Uitslag: le hoge vogel M. Suy, Zuid dorpe; 2e hoge en 2e zij vogel M. van Hoecke, Zuiddorpe; le zijvogel R. d'Hondt, Zuiddorpe. Meeste kleine vogels (6) E. van Hoeke, Westdorpe. WESTDORPE - De schuttersso- ciëteit Sint-Sebastiaan hield een schieting waaraan 51 schut ters deelnamen. Uitslag wip 1: le hoge vogel J. Blom- me, Wachtebeke (B2e hoge vogel H. de le Rivière, Doornzele (Bl; le en 2e zijvogel R. Ongenae, Wachtebeke (Bi; 3e zijvogel A. de Beleir, Westdor pe. Wip 2: le en 2e hoge vogel en le zijvo gel M. Bauwens, Oost-Eeklo (B); 2e zijvogel P. Nijskens, Kloosterzande; 3e zijvogel F. Herwegh, Hulst; 4e zij vogel G. Bauwens, Zelzate (B). WALSOORDEN - In café Rue du Nord in Walsoorden werd een schieting gehouden waaraan 18 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel P. Maas, Kloos terzande; le en 2e zijvogel A. Verhoe ven, Kloosterzande. Meeste kleine vogels (14) W. Verovert, Ertvelde (B). In dezelfde gelegenheid werd nog een schieting gehouden waaraan 24 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. de Waal, Wal soorden; le en 2e zijvogel E. Luyckx, Hulst. Meeste kleine vogels (5) me vrouw Rottier, Ossenisse. LAMSWAARDE - In café De Vier Jaargetijden in Lamswaar- de werd een schieting gehouden waaraan 39 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel E. Hulshout, Lamswaarde; le zijvogel P. Neve, Kloosterzande; 2e zijvogel T. Boog- aert, Wychen. Meeste kleine vogels (7) W. Verovert, Ertvelde (B). LAMSWAARDE - In café De Vier Jaargetijden in Lamswaar de werd een schieting gehouden waaraan 33 schutters deelna men. Uitslag: le hoge vogel H. de Vos, Hei kant; 2e hoge vogel en le zijvogel G. Herwegh, Hulst; 2e zijvogel J. van Kerkhoven, Sint-Jansteen. Meeste kleine vogels (8) A. Roels, Graauw. LAMSWAARDE - In café De Lamsoorden in Lamswaarde werd een schieting gehouden waaraan 42 schutters deelna men. Uitslag: hoge vogel D. de Bakker, Verrebroek (B); le zijvogel mevrouw Van Meelen, Kloosterzande; 2e zijvo gel R. Vermeulen, Verrebroek (B). Meeste kleine vogels (4) J. Crabbe, Kloosterzande. LAMSWAARDE - In café Dl Vier Jaargetijden in Lamswaaii de werd een schieting gehoudeif waaraan 50 schutters deelnal men. Uitslag wip 1: hoge vogel E. HulshutJ Lamswaarde; le zijvogel R. Verscho| ten, Boschkapelle; 2e zijvogel Boënne, Hulst. Meeste kleine vogel| (10) P. Neve, Kloosterzande. Wip 2: hoge vogel E. Hulshout, Lamsl warde; le zijvogel mevrouw RottierT Ossenisse; 2e zijvogel R. Verschoten! Boschkapelle. Meeste kleine vogelf (8) H. de Maayer, Nieuw-Namen. LAMSWAARDE - In café üj Vier Jaargetijden in Lamswaa de werd een schieting gehoudei] waaraan 50 schutters deelna men. Uitslag wip 1: hoge vogel E. Hulsl hout, Lamswaarde, eerste zijvogel Rl Verschoten, Boschkapelle, tweeda zijvogel P. Boënne, Hulst. Meests kleine vogels, tien, P. Neve, Klooster! zande. Wip 2: hoge vogel E. Huishoud Lamswaarde, eerste zijvogel mei vrouw Rottier, Ossenisse, tweede zijl vogel R. Verschoten, Boschkapelle, Meeste kleine vogels (8) H. dj Maayer, Nieuw-Namen. HULST - In café W. Blommaer in Hulst werd een schieting gel houden waaraan 25 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. de Stereke, Zelzate (B); le zijvogel C. van Gas-1 sen, Hulst; 2e zij vogel J. de BeulJ Hulst. Meeste kleine vogels (9) J. va Kerkhoven, Sint-Jansteen. HULST - In café De Kroon id Hulst werd een schieting gehou-| den waaraan 40 schutters deel| namen. Uitslag wip 1: le hoge vogel G. va Vlierberge, Assenede (B); 2e hoge erf le zijvogel R. de Sterke, Zelzate (B)| 2e zij vogel J. Dobbelaar, Hulst; 3e zijl vogel A. de Looff, Hulst; 4e zijvogel P| van Kerkhoven, Hulst. Meeste kleina vogels (7) L. van Kerkhoven, Hei| kant. Wip 2: hoge vogel W. Cuyper, Hulstjj le zijvogel A. de Waal, Kloosterzanl de; 2e zijvogel J. Dobbelaar, Hulstl Meeste kleine vogels (8) T. Cromf been, Graauw. HULST - In café De Kroon in Hulst werd een schieting gehouJ den waaraan 26 schutters deel-J namen. Uitslag: le hoge vogel A. de WaalJ Kloosterzande; 2e hoge vogel P. va Kerkhoven, Hulst; le zijvogel J. Dob-| belaer. Hulst; 2e en 3e zijvogel A. del Waal, Kloosterzande; 4e zijvogel M.[ Lourensen, Hulst. Meeste kleine vo l gels (6) J. de Beul, Hulst en Th. Crom-| been, Graauw. NIEUW-NAMEN - In café 'tl Sleepbootje in Nieuw-Namenl werd een schieting gehouden! waaraan 26 schutters deelna-f men. Uitslag: hoge vogel D. de Bakker,I Verrebroek (b); le zijvogel W. CuyperT Hulst; 2e zijvogel A. d'Hooghe I Nieuw-Namen. Meeste kleine vogels| (5) O. van Laar, Kieldrecht (B). KOEWACHT - In café P. del Vliegher in Koewacht werd eenl schieting gehouden waaraan 28| schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. d'Hondt, Zuid-I dorpe; le zijvogel G. Devaert, Sint-I Gillis (B); 2e zijvogel J. de Waal, KoeT wacht. Meeste kleine vogels (5) G Baart, Koewacht. KOEWACHT - In café De Oudel Molen in Koewacht werd eenl schieting gehouden waaraan 31 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel en le zijvogel J I de Waal, Koewacht; 2e zijvogel E l d'Hondt, Zuiddorpe. Meeste kleine vogels (4) M. Rottier, Sas van Gent. OSSENISSE - Op camping Del Zeemeeuw in Ossenisse werd een schieting gehouden waar aan 32 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel R. Kant, Hengst-1 dijk; le zijvogel M. van Rooyen, Osse-1 nisse; 2e zijvogel R. Buyl, Ossenisse 1 Meeste kleine vogels (4) mevrouw De Kort, Kloosterzande. OSSENISSE - Op camping Del Mussenist in Ossenisse werd een I schieting gehouden waaraan 391 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel M. van Hooywe-1 gen; le zijvogel V. Kuylaert; 2e zijvo- gel R. Paleman, allen uit Ossenisse. OSSENISSE - In café Hof ter I Nesse in Ossenisse werd een] schieting gehouden waaraan 211 schutters deelnamen. Uitslag: hoge vogel A. Verhoeven, Kloosterzande; le en 2e zijvogel F. de I Meyer, Ossenisse; 3e zijvogel A. Ver- heoven, Kloosterzande; 4e zijvogel mevrouw Rottier, Ossenisse. Meeste j kleine vogels (5) E. de Kort, Hulst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 40