Valkenisse verhoogt toeristenbelasting Schouwen-Duivelandse ondernemers op excursie Nieuwe geysers voor sporters Westkapelle B en w Zierikzee willen straten een opknapbeurt geven UITZENDBUREAU WALCHEREN daar heb je méér aan Aanstaande docenten maken eigen musical 69,- 999,- 99,- 99,- Radiozenders op eigen besluit veranderd burgerlijke stand weekenddiensten MATROZEN L ELEKTRO VAKMAN Naar 75 cent per overnachting I 1 I I I I 11 I 1 I 1 1 II I I 11 ITTTT Ringrijden en Vlaamse kermis in Wemeldinge OOSTERLAND Muziekkorpsen - De Brai- nisser muziekvereniging Nu met Hope en Oefening en Uitspan ning uit Nieuwerkerk geven za terdag een concert in de muziek tent op de markt in Oosterland. Voorafgaande aan het optreden, dat om 20.00 uur begint, gaan de drumbands van de korpsen door het dorp. Kring functioneert goed KOUDEKERKE Rommelmarkt - Voor de achttiende keer wordt morgen, zaterdag, van 9 tot 15 uur een rommel- en pretmarkt gehou den op het Dorpsplein van Kou- dekerke. Er zijn stands met spe len, ideële doelen en plaatselijke ondernemers. Dit jaar is er op verzoek van de gemeente Valke nisse een demonstratie voor het gebruik van autogrodels. Auto bedrijf Goedbloed uit Middel burg heeft hiervoor een speciaal apparaat ontwikkeld. VLISSINGEN Gevonden Bij de gemeente politie in Vlissingen zijn in de pe riode van 20 tot 27 juni de vol gende voorwerpen aangegeven: Bankbiljetten; mes in hoes; gekleur de kinderjas; sweater; sjaal; ge streepte sweater; wit schoentje met gesp; wit babyschoentje; half hoog kinderschoentje; autosleutel aan la bel; etui met acht sleutels; grijs etui met twee sleutels en drie sleutels aan een musketonhaak. WESTKAPELLE Wandeltocht Gymnastiek vereniging Hygiëa te Westkapel- le houdt donderdag 12 juli haar jaarlijkse zomeravondwandel tocht, in samenwerking met de VW Westkapelle. De afstanden zijn vijf, tien en vijftien kilome ter. Inschrijving en start zijn van 18.00 tot 18.30 uur op de Markt in Westkapelle. Als dank voor stage-plaatsen Natte vinger Eerste hulp-post Rode Kruis: Huisartsen: BRUINISSE Boekenverkoop - De open bare bibliotheek 'De Zaete' in Bruinisse houdt vrijdag 6 juli tij dens de openingstijden een ver koop van strips en andere boe ken. COLIJNSPLAAT Badrit Woensdagavond 11 juli houdt MAC 'De Bevelanden' een eenvoudige puzzelrit voor gevorderden (A-klasse) en be ginners (B-klasse) in de omge ving van Colijnsplaat. Deze rit wordt verreden aan de hand van een eenvoudig, beknopt regle ment en wordt georganiseerd in samenwerking met café 'Julia na', alwaar u op 11 juli tussen 18.30 en 19.30 uur kunt inschrij ven voor deze puzzelrit. Tandartsen: Verloskundigen: Dierenartsen: Apotheken: Wijkverpleegkundigen: geschikt worjilZ- qpehk' GEMEENTE MARIEKERKE BROODROOSTER ELECTRONIC MAGNETRON FM 5745 A FR1TEUSE 1810ISOTHERME Kies Prijsbewust voorService en Kwaliteit Vlissingen tikt Zekatel op vingers VLISSINGEN - Kabelmaat schappij Zekatel moet gemeen ten vooraf betrekken bij wijzi- Th. Post (PvdA) gingen in het programmapak ket. PvdA'er Th. Post eiste dit donderdagavond in de Vlis- singse gemeenteraad. Hij ver weet Zekatel arrogant gedrag. De firma had zelf al besloten ra diozenders te veranderen en klopte toen pas aan bij de mach tiginghouders, de gemeenten. Ondanks de kritiek van Post en mevrouw C. E. Postma-Willem- sen (CDA) stemde de gemeente raad met het voorstel in. Wet houder mevrouw L. C. Poppe-de Looff zegde toe Zekatel op de vingers te tikken. BBC 2, 3 en 4 verdwijnen van de kabel. Die zijn niet meer storingvrij te ont vangen. BBC-worldservice en de satellietprogramma's radio 10 en radio 10 klassiek komen er voor terug. Het Straatfestival krijgt 25.000 gulden extra subsidie voor de viering van de tiende editie. Al leen de RPCU, een combinatie van SGP en RPF, was tegen. C. J. van der Weele vond het festi- KOUDEKERKE - De gemeente raad van Valkenisse ging don derdagavond akkoord met het verhogen van de toeristenbelas ting van 60 naar 75 cent per overnachting. De verhoging gaat in per 1 januari 1991. De kwestie leverde nog enige dis cussie op over de vraag of de toeristenbelasting op deze ma nier niet een algemene heffing dreigt te worden. Burgemeester W.J. Plomp maakte al snel duidelijk dat de toeristenbelasting in principe een algemene heffing is, en dat er dus geen bezwaar tegen is als de inkomsten daaruit in de alge mene middelen vloeien. De maatregel moet jaarlijks 130.000 gulden opleveren. De PvdA vond het nogal wrang dat deze zaak tijdens de collegevorming nog op een geheel andere wijze werd benaderd en zelfs een onbe spreekbaar punt vormde toen de PvdA het in de onderhandelin gen inbracht. De raad ging verder akkoord met het verstrekken van subsi die aan de VW voor het herstel MIDDELBURG Geboren: Ruena I. dv G. A. Tahi- tu en J. D. Maljaars; Angelina, dv P. Huiszoon en A. Wisse; Su zan, dv G. Qelik en Z. Ozdamar; Willemijn M. S. dv J. Minder- houd en W. Bouwens; Marinus J. C. zv M. Geerse en C. Maljaars; Florien M. dv H. van Dijk en D. A. Schuurman. Ondertrouwd: J. P. de Looff, 27 jr. en M. Dijkema, 26 jr.; M. E. de Voogd, 19 jr. en M. M. Oppeneer, 19jr.; St. Floor, 24 jr. en S. J. Kas- se, 22 jr.; M. Verhelst, 25 jr. en G. Dekker, 21 jr.; L. van Moolen- broek, 22 jr. en Y. M. van der Vel den, 23 jr.; M. A. de Ridder, 21 jr. en N. C. Corbijn, 20 jr.; A. Peene, 27 jr. en J. de Looze, 23 jr.; W. R. de Regt, 42 jr. en W. M. Bommel- jé, 37 jr.; A. de Wolf, 31 jr. en A. M. Th. de Beer, 38 jr.; D. Brandt, 28 jr. en E. E. de Raat, 24 jr. Getrouwd: P. J. van Dijk, 21 jr. en J. J. M. A. Segers, 25 jr.G. de Landmeter, 33 jr. en M. L. Blok land, 21 jr.; P. I. Poppe, 26 jr. en P. A. Walhout, 21 jr.; J. W. van Garderen, 23 jr. en E. Elzinga, 22 jr.; J. C. A. vanEck, 31 jr. en A. M. Staps, 29 jr.; Z. A. Stenczel, 29 jr. en A. Wijsveld, 26 jr.; M. Rijke, 21 WEMELDINGE - De ringrij- dersvereniging 'Ons Genoegen' houdt morgen, zaterdag, vanaf 10.00 uur een ringsteekwed strijd in de Dorpsstraat in We meldinge. Diezelfde dag houdt de hengelsportvereniging 't Grondeltje ten behoeve van de clubkas een rommelmarkt en Vlaamse kermis in de Dorps straat. Enkele van de activiteiten op de kermis zijn de 'zenuwenspiraal', grabbelen, sjoelen en schmin ken. Op het Dorpsplein heeft de speel-o-theek 't Ruil-uus ver schillende attracties voor de jeugd. De opbrengst wordt ge bruikt voor de aanschaf van nieuw speelgoed. val niet zoveel geld waard, ge zien de kwaliteit. De gemeente Vlissingen draagt dit jaar 145.000 gulden bij, de provincie Zeeland 50.000 gulden, het mi nisterie van WVC 20.000 gulden en bedrijven geven 185.000 gul den. De herinrichting van het Hoge- weg-plein aan de Bonedijke- straat maakte de tong van PvdA-raadslid W. Meijer los. Hij noemde het plan niet helemaal bevredigend, omdat inspraak reacties onvoldoende zijn mee gewogen. Hij betreurde vooral de sloop van de skateboard van de duiktorens op de stran den te Zoutelande. „Het moet wel de laatste keer zijn," vond A. van Vlaanderen (CDA). P. Hol- tring tekende namens de PvdA bezwaar aan. „Het lijkt ons dat deze uitgaaf onverantwoord is en dat we die dus maar niet moe ten doen," zei hij. Dat standpunt werd echter niet gehonoreerd. Voorts werd besloten in te stem men met de Nota Kinderop vang. In deze nota wordt de sa menwerking van de Walcherse gemeenten voor de organisatie van kinderopvang geregeld. De rijksoverheid stelt extra geld be schikbaar en deze zogenaamde Oort-gelden worden gezamen lijk besteed. Het is de bedoeling om in het kinderdagverblijf ir Biggekerke twaalf plaatsen, in Amemuiden in de halve-dag-op- vang acht plaatsen en in Dom burg eveneens acht halve-dag- opvangplaatsen te realiseren Een ander gedeelte van het gele wordt besteed aan het Gastou derproject Walcheren dat kin deropvang bij gastouders thuis regelt. De Schouwse ondernemers gaan scheep op de Stad Zierikzee voor een rondvaart over de Oosterschelde foto Pieter Honhoff) BRUINISSE - Ongeveer hon derd leden van de ondernemers kring Schouwen-Duiveland maakten donderdagmiddag een excursie naar Bruinisse. Het is de eerste keer in het anderhalf- jarig bestaan van de kring dat een dergelijke activiteit werd georganiseerd. Secretaris mr ir J. Huisman, die overigens we gens verhuizing afscheid van de kring neemt, vertelde dat de le den op die manier in informele sfeer elkaar kunnen ontmoeten. De Bruinisser wethouder C.J. van Liere vertelde over de bete kenis van de mosselteelt voor Zeeland en voor Bruinisse in het bijzonder. Dat is hem wel toever trouwd, want Van Liere is tevens voorzitter van de Zeeuwse ver eniging tot bevordering van vis- serijbelangen (Zevibel). Het gezelschap stapte in haven De Val aan boord van de rond vaartboot Stad Zierikzee en maakte van daaruit de reis naar Bruinisse, om met dezelfde boot aan het eind van de middag te rug te keren. De heer Huisman vertelde dat de ondernemers- kring Schouwen-Duiveland goed functioneert. Dat blijkt on der meer uit een opkomst van zestig tot zeventig procent van de leden op de bijeenkomsten. Hij wees er verder op dat onder nemers van Schouwen-Duive land wel vaak zaken doen met bedrijven van buiten de provin cie, maar over hun eigen buren weinig weten. Contacten via de ondememerskring kunnen dat veranderen. baan en vroeg om speelvoorzie- ningen voor jongeren. Wethouder W. Wisse van open bare werken stelde dat afbraak van de skateboard-baan onver mijdelijk is. Het terrein van de nieuwe basisschool aan de Ho- geweg komt anders in het ge drang. De wethouder beloofde te streven naar nieuwe speelvoor- zieningen. De Bonedijkestraat blijft voor alsnog een doorgaande weg. Als de ontsluitingsweg over de Spui- kom naar de binnenstad in ge bruik is wordt, volgens Wisse opnieuw bekeken of afsluiting van de Bonedijkestraat moge lijk is. Een stuk van de Bonedij kestraat werd, volgens het eer ste herinrichtingsplan voor het Hogeweg-plein, bij dat plein ge trokken. Bij het dierenasiel in Vlissingen is in die periode een zwarte poes aangege ven. jr. en J. C. Wesdorp, 22 jr.; D. F. Monfils, 31 jr. en C. J. Filius, 31 jr.; H. A. Hallie, 36 jr. en H. Cor- tés Vazquez, 26 jr.; A. A. J. P. van den Akker, 29 jr. en J. H. Roden burg, 22 jr.; C. W. Luft, 29 jr. en J. P. Manuputty, 32 jr.; S. Hitijahu- bessy, 39 jr. en G. J. M. Keizer, 22 jr.; A. H. W. Kieboom, 22 jr. en P. Lissenburg, 22 jr.; J. P. H. J. Maaswinkel, 23 jr. en A. E. M. de Wijs, 22 jr.; E. F. Goetheer, 25 jr. en J. M. Gijbels, 26 jr.; J. P. M. Hendrickx, 27 jr. en M. Burger, 26 jr. Overleden: C.J. Louwerse, 31 jr. Th. H. J. Lammen, 62 jr. geh gew met J. P. Spitters; S. N. Houtza ger, 98 jr. geh gew met B. J. van Tilburg; B. J. Doornebos, 95 jr. geh gew met j. Broertjes; G. A. van Ojen, 89 jr. geh gew met G. Dekker; M. M. van Cadsand, 75 jr. geh gew met J. J. de Weerdt; P. J. van Hoom, 73 jr. geh gew met H. W. C. J. Wöhler; M. J. Loof, 78 jr.; N. van de Weele, 71 jr. geh gew met C. van Kleven; J. L. Gabrielse, 83 jr. geh gew met L. J. Roth; A. M. Jobse, 84 jr. geh gew met W. Dekker; C. H. Louws, 91 jr. ev A. W. Dekker; J. Kouse- maker, 80 jr. ev W. J. P. van der Wart; L. J. Minderhoud, 81 jr. ev J. J. Kemming; J. Joosse, 87 jr. geh gew met A. Bassie; J. War- rink, 89 jr. geh gew met A. Hoef- kens; C. van Krimpen, 72 jr. geh gew met G. M. P. Middelbosch; M. Vreeke, 68 jr. geh gew met P. van der Stoep; A. Besuijen, 83 jr. geh gew met F. Jeras; L. Hooge- steger, 72 jr. ev J. Oreel. VEERE Geboren: Jeanine Melis; Frauk- je M. J. A. Bosboom; Nicolaas Gideonse; Naomi Franke; Su zanne Wondergem. Getrouwd: H. A. Kolmus en P. M. van Nieuwenhuijzen; J. W. Sanderse en A. J. Karelse. WESTKAPELLE - De gemeen teraad van Westkapelle heeft donderdagavond 18.500 gulden uitgetrokken voor nieuwe gey sers in de kleedlokalen op het sportterrein De Prelaat. De hui dige boilers leveren niet een voortdurende stroom warm wa ter. Een grondige opknapbeurt van de kleedlokalen laat nog even op zich wachten, verklaar de burgemeester H.A. van Mal- degem. Het SGP-raadslid J. Houmes ZIERIKZEE - Het college van burgemeester en wethouders van Zierikzee wil een aantal straten een opknapbeurt geven door herbestrating of een nieu we asfaltlaag. In totaal is met die werkzaamheden 264.800 gul den gemoeid. Voor dat geld krijgen de volgen de straten en wegen een beurt: Schuttershofstraat, Korte Groendal, De Kanterlaan, Rave- straat, P.D. de Vosstraat, Julia- nastraat, paden Slingerbos, Wandeling, Touwbaan, Emil Sandstromweg, Koning Gus- taafweg en Zaagmolen. Ook de Havenstraat hoort op het lijstje, maar die stond al op een eerder herbestratingsprogramma. Voor de Havenstraat is nog wat extra geld nodig, 9.906,25 gulden om precies te zijn. De commissie voor openbare werken van de gemeente verga dert over dit voorstel van het college van b en w. Op de agenda van die vergadering staat ook de uitbreiding, vernieuwing en aan passing van de openbare ver lichting in de binnenstad en Malta. Verder spreken de leden van de commissie over het leg gen van leidingen voor de aanleg van een elektrische installatie en drinkwaterputten aan de En gelse Kade. Volgende week vergadert ook de commissie ruimtelijke ordening van Zierikzee. Dat gebeurt maandag 2 juli, om 19.30 uur in het stadhuis. In die vergadering komen een voorstel aan de orde tot wijziging van het meerjaren programma restauratie monu menten 1990 tot en met 1994 en het vaststellen van dat program ma. noemde het 'vreemd' om geld uit te trekken voor geysers, terwijl de kleedlokalen nog moeten worden opgeknapt. „Dat lijkt me een omgekeerde zaak." Bur gemeester Van Maldegem verze kerde het raadslid dat de aan koop geen weggegooid geld is. „We hebben ons technisch laten overtuigen dat het allemaal past bij de latere opknapbeurt." Kritiek kreeg het college eerder te verduren van het VVD-raads- lid K. Huiszoon over de aankoop van een tweedehands kleine vrachtauto. De huidige zal zeker niet door de APK-keuring ko men. De handelaar, van wie de gemeente een nieuwe auto koopt, heeft 500 gulden schroot waarde voor de oude wagen over. Westkapelle beschikt over twee vrachtwagens: een kleine en een grote. Huiszoon wilde van wet houder J. Bostelaar zwart op wit hebben of de gemeente wel twee vrachtwagens nodig heeft en niet beter af is met twee kleine MIDDELBURG - Derde- van al bestaande melodieën. jaars studenten van de Pe dagogische Academie voor het Basisonderwijs (PABO) in Middelburg voerden don derdagmiddag een musical op voor leerlingen van ba sisscholen. De musical is ge baseerd op het boek De Hob- bit van de Engelse schrijver J.R.R. Tolkien. Donderdagavond voerden de PABO-leerlingen de mu sical op voor hun medestu denten. Vandaag (vrijdag) vindt nog een uitvoering plaats voor basisschoolleer lingen. Op die manier wil de PABO de scholen, die sta- gaires een plaats geven, be danken. De gesproken en gezongen teksten schreven de studen ten zelf. Voor een aantal lied jes werd gebruik gemaakt de overige muziek compo neerden de Pabo-studenten eveneens zelf. De studenten zijn drie maan den met het project bezig ge weest. De vakken handvaar digheden, textiele werkvor men, tekenen en muziek le verden een bijdrage. De leer lingen moesten alles zelf doen: teksten, liedjes, kos tuums en decors. Docenten volgden hun bezigheden op enige afstand. Doel van het spektakel was dat de toe komstige onderwijzers leer den hoe ze met eenvoudige middelen en weinig geld een musical kunnen maken, zo dat ze later geen beroep hoe ven te doen op kant en klaar aangeboden (kostbare) pro ducties. De studenten waren tevreden met het verkregen resultaat. 111111111111111111111111111 auto's. Hij vroeg een notitie over het gebruik van de wagens. Wet houder Bostelaar vond dat niet nodig. „Ik weet niet of dat wel zin heeft. De auto's hebben hart stikke veel werk. Er gaat geen dag voorbij of ze worden ge bruikt." Huiszoon toonde zich helemaal niet tevreden met dat antwoord. „Dus als de wethouder zegt dat het nodig is, dan is het goed. Dit is puur natte vingerwerk. Ik eis een cijfermatige onderbou wing." Wethouder Bostelaar noemde de uitlatingen van de li beraal volstrekt irrelevant. „We hebben 3,5 ton uitgegeven voor computuurapparatuur. Da's ook gereedschap waarmee wordt gewerkt en dat is ook niet geëvalueerd. Als je elke mrnuut, elk uur moet opschrijven dat die auto wordt gebruikt, dan schrijl je meer dan dat je die auto ge bruikt." Huiszoon stemde als enige tegen het voorstel. „Om re den van beantwoording." CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Veerse Meer, 10.30 - 19 uur: Veerse Dam (nabij resto Vrou wenpolder), Recreatie-terrein De Piet en Surfcentrum De Schotsman Vlissingen, za 0.00-24.00 uur: W. van Ouwerkerk, Gerbrandy- straat 6, tel. 65498. zo 0.00-24.00 uur: A. van der Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Visites aanvragen voor 10 uur: Spreekuur voor dringende ge vallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middelburg, vrij 18.00-za 24.00 uur: A. T. van Heusden, Bellink- plein 3, tel. 39933. zo 0.00-24.00 uur: S. A. van den Haak, Rouaansekaai 47, tel. 39933. Visites aanvragen voor 10 uur: Spreekuur voor dringende ge vallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Middel burg-Zuid: patiënten van de art sen Visser, Ponten en Kodde zie diensten onder Souburg,Nieuw- land en Amemuiden. Souburg, Nieuwland en Ame muiden, za 0.00-24.00 uur: P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel. 01180-15810. zo 0. 00-24. 00 uur: J. F. M. Ber gen, Kanaalstraat 89, Oost-Sou burg, tel. 01184-61500. Visites aanvragen voor 10 uur: Spreekuur voor dringende ge vallen: 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Gapinge, Grijpskerke, Oostka- pelle, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere en Zanddijk: W. Rullens en M. J. M. E. Mol, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 01188-1276. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Zoutelande, Koudekerke, Biggekerke en Meliskerke. Voor de praktijken van de artsen Noorlander, Van der Male, Van Eede en Vaandrager, Vrij. 18.00- zon. 24.00 uur: F. N. van Eede, Casembrootstraat 24, Westka pelle, tel. 01187-1234. Biggekerke en Meliskerke voor de praktijken van de artsen Bouwense en Stutterheim (ook voor Grijpskerke). vrij. 18.00- ma 08.00: B. Bouwense, Valke- nisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Walcheren: J. M. de Hek, Dam plein 26, Middelburg, tel. 01180- 28207. Spreekuur zat. en zon. van 11.00-12.00 uur: Vlissingen, vrij. 18.00-ma 00.00 uur: Mw. H. Klompe, tel. 71140. Middelburg, vrij. 18.00-zon 24.00 uur: Mw. J. Drijdijk, tel. 26045. Landbouwhuisdieren: tel. 01180-33803, visites aanvragen van 08.00-09.00 uur: Kleine huisdieren: Mw. C. J. Brink, Middelburg, tel. 01180- 11011. Dierenartsen praktijk 'Oostka pelle', Oude Domburgseweg 33a te Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenprak tijk Meliskerke: R. Roskam, Kelderweg 1, tel. 01189-2838. Middelburg: Welsinge, Jw. Thi- bautstraat 45, tel. 23298. De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 en eindigt op de vrijdagmorgen daaropvol gend. Vlissingen: J. M. H. v. d. Sande, Badhuisstraat 30-34, tel. 12066. De dienst van elke apotheek vangt aan om 17.30 en eindigt op de vrijdagmorgen daaropvol gend. Voor geheel Walcheren via Alarmcentrale tel. 01184-14444. Voor een transportbedrijf op Walcheren zijn wij op zoek naar: Enige ervaring vereist Bereidheid tot ploegendienst Eigen vervoer en telefoon is een pré Bel voor meer inlichtingen 01180-29658 De burgemeester van Mariekerke maakt bekend dat bij het college van burgemeester en wethou ders een aanvraag om bouwvergunning is ingeko men van de Kerkvoogdij van de Gereformeerde Gemeente te Meliskerke voor het uitbreiden van het kerkgebouw aan de Valkenburgstraat 25 te Meliskerke, kadastraal bekend gemeente Marie kerke, sectie E, nr. 545. Het ingediende bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan 'Buitenge bied Mariekerke'. Door de gemeenteraad is echter bij besluit van 19 juni 1990 verklaard dat een wijzi ging van het betreffende gedeelte van het bestem mingsplan in voorbereiding is. Het bouwplan is in overeenstemming met het thans ten oosten van de kern Meliskerke in voorbereiding zijnde uit breidingsplan 'Molenwerf Gelet op het vorenstaande zijn burgemeester en wethouders in principe bevoegd met toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en 50, lid 8 van de Woningwet, vrijstel ling te verlenen van het geldende bestemmings plan en de gevraagde bouwvergunning te verle nen, nadat gedeputeerde staten van Zeeland de benodigde verklaringen van geen bezwaar heb ben afgegeven. In het kader van de ter zake te doorlopen proce dure ligt het bovenvermelde bouwplan met in gang van 2 juli 1990 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie. Dorps straat 3 te Meliskerke, op werkdagen van 08.30 tot 12.00 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ie der schriftelijk gemotiveerde bezwaren tegen het verlenen van de vrijstelling indienen bij het colle ge van burgemeester en wethouders van Marie kerke. Mariekerke, 29 juni 1990. De burgemeester voornoemd, mr. B. J. van Putten Met kunststof koele wand Breedbek voor alle soorten brood Kwartselementen Praktische kruimel lade Combi-magnetron met hete lucht Nuttig vermogen magnetron 700 Watt met 5 standen Hetelucht van 40° tot 250° Digitale klok en tijdklok Auto-defrost en quick funcktietoets Draaiplateau Vermogen 2000 W Inhoud 2,5 liter Afsluitbare anti-reukdeksel Regelbare thermostaat en diep vriesstand Met micro filtersysteem Capaciteit ruim 10 kopjes Met warmhoudkan Uniek Arome extra vóór-filtersysteem Regelbare doorloop snelheid Lekstopper St. Janstraat 8 MIDDELBURG Tel. 01180-39597 Scheldestraat 57 VLISSINGEN Tel. 01184-16694 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 20