docent bouwkunde Magazijnmeester m/v Rabobank Q GEZOCHT HKESER SAMENBOUWERS FITTERS BRANBER/ B00RDER/ZAGER EELAND secretariaatsmedewerker (m/v) uitzend-kracht* Hogeschool GEMEENTE DOMBURG Het arbeidsbureau Walcheren zoekt: Technical manager assistant D MEDEWERKER (m/v) -#■ een consulent personeelsvoorziening algemeen schoonmaaksters produktiemedewerkers techniek frezers draaiers bankwerkmonteurs MTS/HTS-ers Wtb/ Elektro/Elektronika C02-Iassers CV-/hulpmonteur ELOPAK provinciale waterstaat MENSEN VOOR MILIEU 44 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 APRIL 1990 BV Koninklijke Maatschappij "de Schelde" De werkzaamheden bestaan onder an dere uit: Het gewenste profiel: De Schelde Industriegroep Scheldebouw SPECIALIST N ALUMINIUM CONSTRUCTIES Rabobank Middelburg Arbeidsbureau en Centrum Vakopleiding. Samen goed voor werk. pa# mm De afdeling techniek ondersteunt de marketing-/ verkoopactiviteiten door het verlenen van technische service en het beschikbaar stellen van know-how aan afnemers met betrekking tot het afvullen en verpakken van produkten. Door interne promotie is bij de binnendienst een vaca ture ontstaan voor de functie van Functie-omschrijving: De technical manager assistant is verantwoordelijk voor: - Het plannen en voorbereiden van revisies van bestaande en het bedrijfsklaar maken van nieuwe machines in de eigen werkplaats. - Het bewaken van levertijden van machines. - Het plannen van materiaalbestellingen van afnemers. - Het voeren van overleg met afnemers en sector collega's over technische aspecten. - Het onderhouden van contacten met sectorcollega's in binnen- en buitendienst. De functionaris geeft leiding aan vier binnendienst medewerkers en is tevens verantwoordelijk voor de activiteiten van de buitendienstmedewerkers bij hun verblijf in Terneuzen. De technical manager assistant rapporteert rechtstreeks aan de technical manager. Vereisten: - Middelbare technische opleiding (M.T.S.). - Kennis van en ervaring met planningstechnieken. - Leidinggevende capaciteiten. - Overlegvaardigheid en goede contactuele eigen schappen. - Goede beheersing van de Engelse en Franse taal; kennis van het Duits is wenselijk. - U dient bereid te zijn u in Zeeuws-Vlaanderen te vestigen. Sollicitaties kunt u richten aan Elopak b.v., afdeling personeelszaken, ter attentie van mevrouw C.J.M. Ruseier, Postbus 82, 4530 AB Terneuzen. m Escher Holland B.V. Industrieterrein Dintelmond Sluisweg 21 4794 SW Fijnaart Door de gestage toename van het aantal opdrachten vragen wij voor spoedige indiensttreding ervaren Voor onze produktie-afdeling. U heeft een LTS-opleiding. U kunt telefonisch, 01672-2960, een sollicitatieformulier aanvragen bij de afdeling Personeelszaken. Correspondentieadres: Postbus 34, 4793 ZG Fijnaart. COÖRDINATOR WET CHEMISCHE AFVALSTOFFEN (M/V) Binnen de HOGESCHOOL ZEELAND ontstaat per 1 augustus 1990 aan de afdeling Bouwkunde van de Hogere Technische School te Vlissingen een vacature voor een voor 16 uur per week. Functie-inhoud Tot de hoofdtaken behoren: het verzorgen van onderwijs, het meewerken aan de ontwikkeling van onderwijsprogramma's, het leveren van een bijdrage aan organisatorische zaken binnen de afdeling. De Hogeschool Zeeland is een jong en dynamisch bedrijf, dat hogere beroepsopleidingen biedt in een plezierig leefklimaat. Er zijn studies mogelijk binnen het administratief- economisch, technisch, maritiem en operationeel technisch, sociaal en pedagogisch onderwijs en binnen het gezondheidszorg en laboratoriumonderwijs. Post-HBO en contract onderwijs worden ook door de Hogeschool verzorgd. De Hogeschool telt 325 personeelsleden en circa 2.700 studenten. Vereist wordt voor Nederland: getuigschrift van met goed gevolg afgelegd doctoraal examen in de bouwkunde, afgegeven door de afdeling bouwkunde van de Technische Hogeschool te Delft of Eindhoven (bouwkundig ingenieur); diploma van de door de Staat erkende academies voor bouwkunst (architect); diploma afgegeven in het kader van het voormalig Hoger Bouwkunstonderricht (architect HBO); voor België: diploma afgegeven door de nationale hogescholen voor architectuur of door de hogere architectuurinstituten (architect-architecte); diploma afgegeven door het "Provinciaal Instituut voor Architectuur" te Hasselt (architect); diploma afgegeven door de koninklijke academies voor schone kunsten (architect- architecte); diploma afgegeven door de St.Lucasscholen (architect-architecte). Informatie: te verkrijgen bij de heer ir.H.J. van Merkom, afdelingsvoorzitter afdeling Bouwkunde, telefoon (01184) 8.92.48 of (076) 41.02.20 (privé). Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens het RPBO-HBO en de CAO-Eindhoven; op grond van ervaring en laatstverdiende salaris wordt ingepast tussen f. 3.231,- en f. 7.063,- per maand, op basis van een volledige betrekking 38 uur per week). Het College van Bestuur wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroeperingen in dienst nemen. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij daarom de voorkeur. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke reactie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het College van Bestuur, t.a.v. de heer M.P.F. Haak, personeelszaken, Edisonweg4,4382 NW Vlissingen. De Industriegroep Scheldebouw, (240 medewerkers), onderdeel van de B.V. Ko ninklijke Maatschappij "de Schelde" (3500 medewerkers) en gevestigd te Mid delburg, houdt zich onder andere bezig met het ontwerpen, fabriceren en monte ren van vliesgevels ten behoeve van de utiliteitsbouw in binnen- en buitenland. Vooral op de Engelse bouwmarkt heeft men een uitstekende positie weten te ver overen. Voor het Magazijn zijn wij op zoek naar een: - Toezichthoudenopdevoorkomende magazijnwerkzaamheden zoals: ont vangen, opbergen, uitgeven, behe ren en administreren van goederen en/of gereedschappen. - Medezorgdragenvooreendoelmati- ge benutting van de beschikbare ma gazijnruimte en de juiste behande ling van de materialen. - Verantwoordelijk zijn voor de kwali teitshandhaving van materialen/ge reedschappen tijdens de opslag in het magazijn. - Zorgdragen dat de werkzaamheden met een zo veilig en doelmatig mo- gelijkgebruikvan de gereedschap pen, machines, hulp- en transport middelen worden verricht. - Leidinggeven aan een groep maga zijnmedewerkers. - Vervangen van de chef bij diens afwezigheid. - Een opleiding op MTS/MEAO-ni- veau. - Bekendheid met het werken met computers is een pré. - Goede contactuele eigenschappen. - Bekendheid met de genoemde werk zaamheden. - Ervaring hebben in het leidinggeven. - Bekendheid met magazijnadmini stratie. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer A. van de Walle, telefoon: 01180-82369. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 30 mei 1990. Schriftelijke sollicitaties binnen 2 weken richten aan B. V. Kon. Mij. "de Schelde", afdeling Personeels zaken t.a.v. de heer P.N.J.M. de Vos, Postbus 16, 4.380 AA Vlissingen. is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken op korte termijn een De gevraagde medewerker zal alle voorkomende secretariaatswerkzaam heden verrichten, zoals verzorging van de correspondentie, bedie ning van de telefoon centrale, archivering en administratie van de afdeling Bedrijfs voering. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met een opleiding op HAVO/ MEAO-niveau. Kennis van tekstverwerking, taal- en spreekvaardigheid evenals accuratesse en zelf standigheid zijn onmisbaar voor een goede functie uitoefening. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris en een premie spaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer B.J. Dijkhuizen, hoofd Bedrijfsvoering, telefoon (01180) 3 30 ,10. CJw schriftelijke sol+icitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 91, 4330 AB MIDDELBURG. Ter gemeentesecretarie, afdeling financiën, kan worden geplaatst een voor 38 uur per week Functie-informatie: De te benoemen medewerker zal ondermeer met de volgende werkzaamheden worden belast: - (mede) verzorgen van de geautomatiseerde financiële administratie van de algemene dienst en de kassiers administratie; - andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden, waaronder typewerk en tekstverwerking. Functie-eisen: - minimaal middelbare opleiding; - bereidheid tot verdere studie c.q. het volgen van cursussen; - ervaring met de op de afdeling voorkomende werk zaamheden; - affiniteit met automatisering. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd kan een salaris worden geboden van minimaal 2.062,- (niveau 3) tot maximaal 2.826,- (niveau 4) bruto per maand, normen 1 april 1990. Overige informatie: Bij de sollicitatieprocedure zullen medewerkers van de secretarie worden betrokken. Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer W. J. de Korte, personeelsfunctio naris, tel. 01188-2710, tst. 31. De gemeente Domburg wil meer vrouwen, gehandicap ten en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Belangstellenden die tot deze doelgroepen behoren, genieten bij gelijke geschiktheid, de voorkeur. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Domburg, postbus 10, 4357 ZG Domburg. voor het voeren van heroriënteringsgesprekken met langdurig werklozen. Plaats van het werk Arbeidsbureau Middelburg Omvang van de betrekking 20 uren per week Aard van het kontrakt voorlopig tot 1 mei 1991 Salaris schaal 7 of 8 afhankelijk van erva ring met een maximum van 4258,- bruto bij een volledige werkweek Eisen Sollicitatie Sluitingsdatum: Informatie: mbo/hbo werk- en denkniveau sollicitatiebrieven dienen te worden gericht aan: Gewestelijk Arbeidsbureau Wal cheren, t.a.v. mw. J. Ardon, postbus 5003, 4330 KA Middelburg 5 mei 1990 informatie over de functie wordt u graag verstrekt door mw. J. Ardon telefoonnummer 01180-83500 l[M10 DII HG IH itHOLIHG Bellamypark 151, Vlissingen St.-Sebastiaanstraat 12, Middelburg Voor diverse projekten in Zeeland. Voor aanpakkers die in Roosendaal of omgeving willen werken, hebben wij diverse mogelijkheden. Voor bedrijven in Goes en Borssele. Voor bedrijven in Zeeuws Vlaanderen en Goes. Wij zijn op zoek naar kandidaten die kunnen werken met een konventionele draaibank. Voor een bedrijf in Goes. Het betreft een baan voor een lange periode. Wij hebben zeer regelmatig mogelijkheden. Voor projekten in Borssele. Voor een bedrijf in Zeeuws Vlaanderen. Deze baan is per direkt. Interesse? Neem voor meer informatie kontakt op met een van de onderstaande vestigingen. Uiteraard kunnen mannen en vrouwen reageren. Gasthuisstraat 6, Goes, 01100 - 33630 Eemsstraat 10, Terneuzen, 01150 - 20565 Scheldestraat 76, Vlissingen, 01184 -15655 Elopak heeft wereldwijde commerciële belangen in de fabricage van gecoat karton en verpakkingen, machinebouw en licenties. Research, ontwikkeling en internationale service- en marketingondersteuning behoren eveneens tot de activiteiten van de Elopak- groep. Elopak b.v. is een dochter onderneming van de Noorse Eiopak-organisatie die is gespecialiseerd in het vervaar digen van totaalsystemen voor het verpakken van vloeibare produkten in kartonnen verpakkingen. In Terneuzen zijn een produktie- bedrijf, het marketing kantoor voor de Benelux en de extrusie- coatingfabriek Elocoat gevestigd. Het personeelsbestand van de Nederlandse organisatie bestaat uit ruim 200 mede werkers. «k - mmsm Elopak b.v. Postbus 82 4530 AB Terneuzen Escher is een vooraanstaande ontwerper en fabrikant van installaties en apparaten t.b.v. de olie-, aardgas-, chemische en procesindustrie en levert deze over de gehele wereld. De Provinciale Waterstaat is een beleidsadviserende en uitvoerende dienst, werkzaam op ondermeer de gebieden verkeer en vervoer, kwanti- teits- en kwaliteitsbeheer van water, verdediging tegen water en milieube heer. De Provinciale Waterstaat bestaat uit een directie-secretariaat, de afdelin gen Algemene zaken, Droge water staat, Milieuzaken, Natte waterstaat en 4 dienstkringen. De huidige organisatiestructuur van de provinciale diensten wordt gewij zigd. Deze reorganisatie krijgt in 1990 feitelijk gestalte. De afdeling Milieu omvat de onderaf delingen Bodem- en afvalstoffen, Ge luid, Technologie, Vergunningen, Water en biologie en een bureau Administratie. De onderafdeling Bodem- en afval stoffen is belast met de advisering aan dienstleiding en provinciaal be stuur over de uitvoering van de Afval stoffenwet, Wet chemische afvastof- fen, Interimwet bodemsanering en de Wet bodembescherming. De onderafdeling telt 13 medewer kers. Het provinciaal beleid is erop gericht het aantal vrouwelijke medewerkers te vergroten, zodat vrouwen uitdruk kelijk worden verzocht om te sollicite ren. Schriftelijke sollicitaties dienen uiter lijk 14 mei a.s. te worden gezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat in Zeeland. Bij de onderafdeling Bodem- en afvalstoffen is ontstaan de vacature Tot de functie van de nieuwe medewerk(st)er behoren: het opstellen van beleidsnotities aangaande de Wet chemische afvalstoffen (Wca), waaronder ook acitiviteiten op het gebied van het zgn. klein chemisch afval en de toekomstige verwijdering van chemisch afval; het uitvoeren van werkzaamheden die voortvloeien uit het Coördinatie- besluit Wca; het actief deelnemen aan interprovinciaal-overleg dat mede als basis dient voor het landelijk afvalstoffenbeleid; het initiëren van Wca-toezicht op gemeentelijk niveau; het beheren van een afvalstoffen-databank; het informeren van derden over de interpretatie en ontwikkelingen op het gebied van de Wca; het i.s.m. afd. Voorlichting onplooien van voorlichtingsactiviteiten op het onderhavige gebied; het vaktechnisch ondersteunen van de onderafdeling Vergunningen. Voorts kan zij/hij incidenteel worden ingezet bij andere taken op het terrein van chemische afvalstoffen, zoals onderzoek naar bodemverontreiniging. Vereist: een opleiding op HBO-niveau (chemie of chemische techniek), aange vuld met een applicatiecursus Milieukunde; ervaring op het terrein van de Wet chemische afvalstoffen; basiskennis op het gebied van de informatica; goede redactionele vaardigheid; goede contactuele eigenschappen; rijbewijs B. De functie brengt met zich mee dat de kandidaat dient te beschikken over inventiviteit en het vermogen om zelfstandig te opereren. Afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring wordt bij een volledige werkweek een brutosalaris geboden van maximaal 5442,- per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de onderafdeling, ir. G. Adema, tel. 01180-35920, toestel 121. het groene woud 1, postbus 165, 4330 ad middelburg, tel. 01180 35920

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 44