Afdelingstoernooi korfbal Dordrecht Burenruzie moet sportief blijven Ruitenboertoernooi nu ook in Zeeland Snelschaaktitel voor clubteam Wings uit Koudekerde in nationale finale Koploper Serooskerke tevreden met gelijkspel Snelste junior van Zeeuwse atletiekverenigingen Wensen Enorme rivaliteit tussen Patrijzen en Lewedorpse Boys Intensief Bekerwedstrijd Hoek - Vitesse om 18.00 uur Extra handicap Duizend man Concentratie Heksenjacht Chris Bal Hoek Arnemuiden Openbaar vervoer zaalvoetbal! Bevelanders Vlissingen Zierikzee Goes Liesbeth Oud: doof en snel BRESKENS Het eerste team van de badmintonvereni ging The Wings uit Koudekerke neemt dit weekend deel aan de nationale finale van districtsteams in het badmintoncen- trum te Nieuwegein. Het team, dat bestaat uit Tonny Klop- meijer, Catharina Piek, Karei van de Gruijter en Wouter Ize- boud, werd dit seizoen kampioen van het district Zeeland. Zaterdag neemt het team het op tegen verenigingen uit Oss en Leeuwarden. kei probleem op. De dovengeba- rentaal is over de hele wereld ge lijk. Het onderlinge contact is ui terst plezierig, maar de wedstrij den hebben toch zo'n sfeer van rivaliteit, dat de deelnemers juist tot goede prestaties ko men." Door haar positieve instelling en haar doorzettingsvermogen is Liesbeth één van de weinige do ve atletes, die ook op de normale atletiekwedstrijden tot opval lende prestaties kan komen: „Ik wil niet dat men medelijden met mij heeft, omdat ik doof ben. Ik wil laten zien dat ik ondanks mijn handicap ook kan preste ren. Mijn clubgenoten bij Delta Sport geven echte vriendschap. Als ik ergens in Zeeland aan wedstrijden deelneem dan hoor ik er ook bij. Ik weet dat ik nog een lange weg moet gaan, maar ik heb de drang om te preste ren". Liesbeth Oud, die over twee maanden 17 jaar wordt, heeft nog vele wensen: „Ik wil graag op de distrikts- en Nederlandse kampioenschappen uitkomen. Op de Europese kampioen schappen voor dove sporters worden ook de tickets verdeeld voor de wereldkampioenschap pen het jaar daarop in Canada. Ik hoop dat ik daar bij zal zijn. Maar ik wil ook op de Nederland se atletiekbanen tussen de ge wone atleten prestaties leve ren", zo besluit een enthousiaste Liesbeth Oud. Liesbeth Oud: uitstekende atletiekprestaties, ondanks haar doofheid (foto Pieter Honhoff) Adrie Raas (Patrijzen) hoopt op afscheid met titel (foto Willem Mieras MIDDELHARNIS - Met geba rentaal en met haar vader als tolk maakt de dove, 16-jarige at lete Liesbeth Oud duidelijk dat zij veel wilskracht heeft om in de atletiek tot goede prestaties te komen. Vorig jaar al behoor de zij tot de beste vier van Euro pa bij dove atleten op interna tionale wedstrijden op de 200, de 400 en de 800 meter. Maar ook bij de valide atleten begint Liesbeth Oud een belangrijke rol te spelen. Vorige week op de kunststofbaan in Zierikzee schaarde zij zich bij de nationa le juniorentop met een overwin ning op de 800 meter in 2.22.1. In Zeeland is zij nu de snelste ju nior. Bij de dames neemt zij de tweede plaats in achter de Sou- burgse atlete Karen Glerum, die momenteel een journalistie ke opleiding volgt aan een Ame rikaanse universiteit. Liesbeth Oud woont in Middel- harnis, maar traint veel op Zeeuwse bodem, omdat zij lid is van de atletiekvereniging Delta Sport in Zierikzee. Met de tijd van 2.22.1 op de 800 meter heeft zij aan de limiet voldaan om vol gend jaar deel te kunnen nemen aan de Europese kampioen schappen voor dove atleten in Moskou. Haar vader, Jan Oud, die coach is van de Koninklijke Nederlandse doven atletiek bond denkt dat zijn dochter een serieuze kandidate is voor een ereplaats: „Op dit moment is er een Oostduitse atlete, die een tijd loopt van 2.19. Maar als je zag hoe makkelijk Liesbeth vo rig week de 800 meter won in Zie rikzee dan denken wij dat zij dit seizoen reeds een tijd van 2.15 kan realiseren." Bij de woorden van haar vader knikt Liesbeth instemmend: „Ik 'S-HEERENHOEK - Twee wed strijden voor zijn afscheid wil de 41-jarige Adrie Raas het wel toegeven. Het werd voor de WON (trainersbond) welis waar angstvallig stilgehouden, maar Raas is vijf jaar trainer geweest van Patrijzen. Zonder de vereiste trainerslicentie en dus eigenlijk niet gerechtigd om oefenmeester van deze vier de klasser te zijn. „Jan Meul- meester heeft ook wel eens op het kerkhof naast ons veld staan spioneren", vertelt hij. „We hebben toen een boete van honderdvijftig gulden gekre gen." Zondagmiddag begint hij met de competitiekraker tegen Le wedorpse Boys aan zijn laatste twee wedstrijden en daarom wil hij vanaf nu best open kaart spe len. „We hebben het in die vijf jaar maar zo gespeeld, dat Ge rard Olijhoek als trainer te boek stond. De WON heeft ons daar niet voor kunnen pakken, want Olijhoek trainde op vrijdag de keepers. Hij stond tenminste één keer per week op het veld." Maar Adrie Raas heeft inmid dels wel bewezen, dat een voet baltrainer ook zonder opleiding succesvol kan zijn. Hij werd in zijn eerste jaar onmiddellijk kampioen met Patrijzen van de eerste klas afdeling. Vervolgens grossierde hij alleen nog in hoge klasseringen in de vierde klas, die net niet goed genoeg waren voor een kampioenschap. Twee keer eindigde Patrijzen op de tweede plaats, één keer werd het VLISSINGEN - In de tussenron- de van de KNVB-beker Zuid I komt Halsteren dinsdag bij Zie rikzee op bezoek. De wedstrijd begint om 19.00 uur. HOEK - De thuiswedstrijd van Hoek tegen Vitesse Delft in de eerste klas van het zaterdag voetbal begint vandaag (zater dag) om 18.00 uur en niet om 14.30 uur. De KNVB heeft het tijdstip van de wedstrijd gewij zigd, omdat ook enkele andere wedstrijden op dat uur begin nen. PC Lisse en Rijnsburgse Boys spelen hun thuiswedstrijden ook om 18.00 uur in verband met een bloemencorso. De KNVB wil in deze fase van de degradatie strijd geen competitievervalsing en wil dat ook Hoek - Vitesse Delft later begint. heb vorig jaar, tijdens een inter nationale wedstrijd voor doven in het Westduitse Hildesheim, drie keer een vierde plaats be haald: op de 200, 400 en 800 me ter. Inmiddels ben ik een stuk sterker geworden en zit op en schema waarbij ik vijf keer per week intensief train. In juni ont moet ik bij een internationale wedstrijd in München, waar ze ventien landen uit heel de we reld meedoen, mijn grootste concurrenten. Daar kan ik in ie der geval testen waar ik precies zit", aldus Liesbeth Oud, die ook nog de limiet op de 200 en 400 meter wil halen voor de EK in Moskou. Liesbeth kreeg twee en halfjaar na haar geboorte hersenvlies ontsteking. Door deze ernstige ziekte werd zij doof. Als twee-ja rige kon zij al redelijk spreken, maar toen zij doof was geworden verslechterde haar spraak snel. „In een zeer korte tijd was het spraakgebrek al een probleem", vertelt haar vader. „Vanaf haar vierde jaar mocht ze naar een speciale school voor slecht horenden. In de loop der jaren presteerde zij door levenslust en wilskracht uitstekend op deze school. Inmiddels zit zij voor haar eind examen mavo op de P. J Evertse school in Rotterdam en hoopt zij daarna de havo te gaan volgen". De atlete, die ook op de baan bruist van energie en een zeer explosieve start heeft, begon een paar jaar geleden op doktersad vies aan atletiek. Zij meldde zich als lid bij Delta Sport in Zierik zee, omdat er in Middelharnis geen atletiekvereniging be stond. Ondanks haar handicap werd zij snel als clubgenoot op- derde en zondagmiddag staat er weer een titel op het spel. Patrijzen en Lewedorpse Boys, de twee kandidaten voor het kampioenschap, treffen elkaar op het veld in 's-Heerenhoek. Le wedorpse Boys voert de ranglijst aan met twee punten voor sprong. De twee rivalen, die hun voetbalveld op een steenworp afstand van elkaar hebben, zijn in een nek-aan-nek race verwik keld. Zondag vindt de ontkno ping plaats: Patrijzen-Lewe- dorpse Boys wordt ongetwijfeld de uitsmijter van het seizoen. Lewedorpse Boys is bij een over winning zeker van het kam pioenschap, winst van Patrijzen leidt vrijwel zeker tot een beslis singswedstrijd. „Ik verwacht zeker duizend man publiek", voorspelt Adrie Raas voor de wedstrijd van de waar heid. „We wonen op vier kilome ter van elkaar en natuurlijk leeft het enorm. Het is jammer ge noeg vorige keer ook behoorlijk uit de hand gelopen. Je weet nog wel: dat incidentje met Livra- mento na afloop. Ik hoop maar dat iedereen zich zondag rustig kan houden, want daar zitten we niet op te wachten. Maar we krij gen wel massale steun, denk ik. Zo heeft Patrijzen op het dorp folders rondgestuurd, om de in woners van 's Heerenhoek te vragen de ploeg te steunen." Patrijzen, dat zich in deze com petitie al twee keer heeft terug gevochten uit een haast kanslo ze positie, heeft het volste ver trouwen in een zinderend slot. Vooral na vorige week, toen Le wedorpse Boys zeer onverwacht een punt liet liggen tegen hekke- sluiter Hoofdplaat. De competi tie ligt daardoor weer helemaal open. „Patrijzen moet gewoon winnen", zegt Raas strijdlustig. „Dan hebben we alles weer in ei gen hand." Het zou voor de 41-jarige oefen- meester zelf een prachtige afslui ting van zijn loopbaan zijn. Vol gend seizoen wordt hij opge volgd door Wim Groenewegen. Hij heeft er dan vijf jaar eerste elftal opzitten en was daarvoor vijftien jaar trainer van de jeugd. Adrie Raas, in het dagelijks le ven werkzaam bij Schelde Inter national in Goes, was er verant woordelijk voor dat er zo onge veer een compleet jeugdelftal is doorgestroomd naar wat nu het eerste elftal is. Spelers als Ron nie Bek, André Smulders, Hu- bert en Camiel Rentmeester, Jean Paul van Craenenbroek, Ronnie de Vos en Rob Koole heeft hij vanaf de junioren ge traind. „Ik ben met dat elftal letje destijds begonnen in de D- junioren", kijkt hij terug op zijn genomen en won al regelmatig baanwedstrijden. Zij koos aanvankelijk voor de 100 en 200 meter, maar juist deze nummers betekenen voor een dove een extra handicap, omdat op de sprint flitsend snel op het startschot gereageerd moet wor den. „Ik hoor het startschot niet, ik moet altijd naar de starter of andere atleten kijken om de startblokken op tijd te verlaten. Hierdoor verlies ik op de eerste meters veel. Op de 800 meter is dat anders, daar kan ik sneller reageren op het startsein". ,Er speelt nog meer mee bij Lies beth", vervolgt Jan Oud. „Op de nummers, die beginnen in de startblokken, heeft zij een ande- 11 carrière. „Voor sommige jon gens wordt het misschien wel tijd dat ze een andere trainer krijgen." Het is niet de heksenjacht van de trainersbond, die Adrie Raas tot zijn afscheid als trainer heeft doen besluiten. Hij heeft zich dat „kinderachtige gedoe" nooit echt aangetrokken en Patrijzen ook niet. „We hebben het altijd een beetje raar gevonden. Zo'n Meulmeester bijvoorbeeld, die daar op het kerkhof staat. Dan zou ik willen zeggen: man, maak je toch bekend, doe niet zo kinds. Ze zoeken het verder maar uit: ik stop er mee over twee wedstrijden. Ik ben dus ge woon trainer geweest, dat mo gen ze nu wel weten..." Hij was de trainer van het ge moedelijke sfeertje, de man die altijd en overal aanwezig was en bereid was om veel vrije tijd in „zijn" vereniging te steken. re concentratie dan de normaal horende atletes. De belevenis sen er om heen mist zij. Ze moet met zichzelf bezig zijn, want ze merkt niks van de andere atle tes. Op de middenafstand num mers heeft ze weer de handicap, dat ze tijdens de wedstrijd niet direkt kan reageren op een de marrage achter haar. Zij hoort haar tegenstanders niet en ook de aanmoedigingen van het pu bliek ontgaan haar." Jan Oud vertelt ook: „Bij inter nationale atletiekwedstrijden voor doven wordt gestart met een zwaarder startpistool. Hier door ontstaat een trilling bij de startblokken, waardoor de atle ten op het juiste moment kun nen starten. De gesprekken tus sen atleten van verschillende nationaliteiten leveren geen en- wmmmm:- -v., It 'Siïï K* Adrie Raas is verweven met Pa trijzen, hij zal waarschijnlijk ook altijd blijven. Straks, als hij is opgestapt als trainer, wordt hij weer „gewoon bestuurslid". Zo als hij dat ook is geweest, voor dat hij trainer van het eerste elf tal werd. Adrie Raas maakt zich nog al tijd de illusie, dat het een af scheid wordt met een kam pioensfeest, dat het jaar waarin Patrijzen het 60-jarig jubileum viert nog meer moet opsieren. Raas: „Het wordt een alles-of- niets wedstrijd, die wij persé moeten winnen. Want als we ge lijkspelen, dan weet ik zeker dat Lebo volgende week mag win nen van Luctor. Dat klinkt mis schien gek, maar iedereen weet dat het zal gebeuren." Wie de periodestanden kent in deze klas zal dat moeten bea men. Luctor is immers de win naar van de tweede periodetitel, Lewedorpse Boys heeft de eerste gewonnen. Nu, in de derde perio de, staan Lebo en Patrijzen op gelijke hoogte. Luctor is er voor al bij gebaat dat Lebo (en niet Patrijzen) de derde periodetitel en daarmee ook het kampioen schap zal behalen. Adrie Raas: „Stel dat we zondag gelijk spe len, dan wint Lebo gewoon de laatste wedstrijd en grijpen wij er naast." „Winnen" is dus de enige op dracht die Raas zijn selectie mee zal geven en die mogelijk kan lei den tot een beslissingswedstrijd. Patrijzen is volledig zondag en kan in deze laatste wedstrijden van de competitie ook weer over Chris Bal beschikken. Raas: „Chris had zich aanvankelijk te ruggetrokken, omdat hij op zon dag vaak meegaat met zijn vrouw, die aan paardrijden doet. Maar in deze fase is hij wel bereid om nog enkele wedstrijden mee te spelen." De 27-jarige Henk van de Brink, de absolute uitblinker bij Patrij zen na de winterstop, is daar door naar de positie van laatste man verhuisd. Adrie Raas: „Hij speelt op die plaats zo sterk, dat we in de tweede helft van de competitie nog maar vier goals tegen hebben gekregen." Henk van de Brink is met negen goals ook nog altijd topscorer van het elftal. Hugo Barends, bezig aan zijn eerste jaar bij Lewedorpse Boys, kan in de topper eveneens over zijn sterste ploeg beschikken. De Goesenaar heeft deze week niet al te lang stilgestaan bij de halve misser in de uitwedstrijd van zondag tegen Hoofdplaat. „We hadden moeten winnen, maar dat is niet gebeurd. Dat be tekent dat we zondag minstens een punt moeten halen." De trainer van Lebo gaat er ech ter vanuit dat zijn ploeg zal aan vallen, „omdat we dat al een heel jaar doen." Hij verwacht verder „geen mooie wedstrijd, maar wel een spannende." VLISSINGEN - Op maandag 30 april wordt in Dordrecht het 10-Afdelingentoernooi veld- korfbal gespeeld. De Afdeling Zuid-West verdedigt er de vorig jaar verrassend veroverde titel. In de vijf teams die dit jaar voor Zuid-West deelnemen is een aantal Zeeuwse spelers en en speelsters gekozen. Voor het team, samengesteld uit hoofdklas- en overgangsklas- ploegen, hebben Carla Pouwer, Peter Joziasse en Leo Langebee- ke een uitnodiging ontvangen. In de afdelings-seniorenploeg zijn Anja van Drongelen (Keep Fit en voorheen Zaamslag), Fina van de Ketterij (TOP), Ilonka Stinne (Scheldevogels), Tom van de Boom (Blauw Wit) en Harry Christiaanse (Volharding) VLISSINGEN - Van het lande lijk Ruitenboertoernooi van de Nederlandse bridgebond zijn de halve finales achter de rug. Dit toernooi is speciaal bestemd voor eerste klassers en lagere spelers. Hoofdklassers en spe lers in bezit van het ruiten-, har- ten- en schoppenspeldje zijn van deelname uitgesloten. Voor de eerste maal. van de 31 gehouden toernooien, slaagde het district Zeeland er in om de halve finale in Zeeland te hou den. Er waren 42 paren van de partij. Gespeeld werd in drie groepen met een uitslagbereke ning afzonderlijk voor de N-Z en O-W lijn. Er moesten twee zittin- TERNEUZEN Vandaag (za terdag) zullen in Terneuzen zes tien teams van elk vier schakers met elkaar de strijd aanbinden om de Zeeuwse snelschaaktitel voor clubteams. Negen vereni gingen geven acte de présence waarbij de 'grote drie', Het Wit te Paard uit Sas van Gent, Ter- neuzen en Vlissingen met meer teams zullen vluggeren om de titel. Vlissingen spant met vier ploegen de kroon en heeft in het eerste tetam groot geschut voorhanden met René Tiggel- man, Rudi de Smit, Michael Wi se en Dennis Brouwer. HWP komt met drie teams naar Terneuzen met onder anderen Gert van Rij, de gebroeders Kees en Johan de Wolf, Mare de Waal; Adrie den Hamer, Hans Groffen. Hoe het eerste team er uit zal zien, wordt pas vanmor gen bekend. Terneuzen beschikt over Wilfried Vleeskens, Eric Jansen, Adrie Dubbeldam en Marco Dieleman. De Zwarte Da me uit Kruiningen gaat met viertallen naar Terneuzen, waar bij topper Peter van der Borgt zeker niet zal ontbreken. Ten slotte vaardigen Souburg, West-Zeeuwsch-Vlaanderen, VLISSINGEN - Altena en Se rooskerke, de twee koplopers in de tweede klas staan zaterdag middag (vandaag) in Nieuwen- dijk (ZH) tegen over elkaar. De titelkandidaten hebben met nog twee wedstrijden te spelen, beide dertig punten. Seroosker- ke-trainer Piet Puijpe zegt te vreden te zijn met één punt. „Met die opdracht stuur ik mijn spelers ook het veld in. We strij den namelijk nog op twee fron ten. Ook de periodetitel ligt nog binnen onze bereik." Altena moet de laatste competi tiewedstrijd tegen Veen en Se rooskerke treft dan thuis Wilhel- minadorp. „Als we allebei uitko men op evenveel punten, volgt er nog een beslissingswedstrijd. Dan hebben we alles nog in ei gen hand", zegt Piet Puijpe die met spanning uitziet naar het einde van de competitie. „We worden gelukkig niet gekweld door blessures." Eersteklasser Hoek krijgt Vites se Delft zaterdag om 18.00 uur op bezoek. „In principe is dit onze laatste kans om in de eerste klas te blijven", zegt elftalleider Willy Nieuwelink. „We gaan dan ook voor de volle winst." Kozakken Boys staat op de laatste plaats met 15 punten, dan volgt Hoek met 17 en Roda Boys met 18 punten. Twee ploegen degrade ren rechtstreeks en de derde van onderen moet een beslissings wedstrijd spelen. „En die plaats proberen wij minimaal te berei ken", zegt Willy Nieuwelink. „Als we van PTT winnen, staan we veilig", merkt Arnemuiden- trainer Dick van Westen op. „PTT heeft de laatste wedstrij den opvallend goed gepresteerd. Ook al is de Bredase ploeg al ge degradeerd." Drie ploegen de graderen direct uit deze klas en Arnemuiden staat nu op een vei lige, vijfde plaats. „Jammer ge noeg missen we Chris Schroe- vers en hoogstwaarschijnlijk ook de grieperige Paulus Poort vliet. Maar we moeten gewoon gekozen, terwijl in de selectie tot en met 21 jaar (en bovendien vanaf de eerste klas landelijk) Claudia Fritz (Swift), Chantal van de Ketterij (Animo) en Ralph Gillissen (Swift) een plaats hebben gekregen. Voor een ander juniorenteam (lager dan eerste klas landelijk) zijn Conny Poortvliet (TOP), Re- gien Riemens en Mike van Ven- deloo (beiden Swift) opgeroe pen. Yvonne Manni en Margreet Rotte van Swift tenslotte komen uit voor het aspirantenteam van Zuid-West. Adrie van de Berge (team tot 21 jaar) en Paul Stern (aspiranten) uit Oost-Souburg fungeren als coach. Het toernooi op het Schenkeldijk-complex in Dor drecht begint om 9.45 uur. gen van elk zeven ronden van drie spellen worden afgewerkt. De nrs 1 en 2 van elke groep en windrichting plaatsten zich voor de finale, die op 31 mei in Nieu wegein wordt gehouden met ongeveer 400 paren. Finalisten zijn: groep A N-Z lijn: 1 mevr. v. Boven-v. leerdam 278, 2 Scheelde-Scheele 273 p. O-W lijn: Ha- ge-Kopmels 292, 2 v. d. Casteel-Kock 266 mp. Groep B N-Z lijn: 1 dms. Luycx-Schoolmeester 270, 2 Nas-Nij- sen 267 mp. O-W lijn: Engelsman- Schiekelman 328, dms Baggen-Ver- vaet 284 mp. Groep C N-Z lijn: 1 dms. Wolf-Kuiper 269, 2 mevr. Böhm-Ge- drojc 263 mp. O-W lijn: 1 echtp. Bos 299, 2 mevrouw. Groenenwoud-Ver munt 273 mp. Landau (Axel), Middelburg en TOG-Bruinisse elk een team af. Het tempo is 5 minuten per spe ler per partij en er wordt een hal ve competitie gespeeld zodat al le teams elkaar ontmoeten in de te spelen 15 ronden. Het toer nooi wordt gehouden in de school voor speciaal onderwijs De Schans aan de Evertsenlaan 84 te Terneuzen en begint om 11.00 uur. MIDDELBURG - De Spoor wegsportvereniging Walcheren (SSVW) houdt vandaag (zater dag) voor de veertiende keer haar jaarlijkse zaalvoetbaltoer nooi in sporthal De Kruitmolen in Middelburg. Aan dit toernooi doet ook een Westduitse ploeg mee: een team van het openbaar vervoersbedrijf in Neunkirchen. De andere deelnemers zijn: NS- Roosendaal, NS-Breda, Draad krabbers, PVS, SW '72 en twee teams van SSVW. Het toernooi begint om 09.00 uur. De prijsuit reiking zal omstreeks 17.00 uur zijn. zorgen dat we zaterdag twee punten pakken." „We doen nog mee voor de perio detitel", zegt Bevelanders-trai- ner Rens Griep. Net als Bevelan- ders-tegenstander zaterdag RVVH, Oranje Wit en Seroosker ke. Tweedeklasser Bevelanders wil het publiek de laatste thuis wedstrijd ook spektakel bieden, zonder waarschijnlijk de griepe rige rechtsachter Flip de Haze. Vlissingen reist zondag af naar Breda waar de hoofdklasser Ba ronie ontmoet. In de eerste helft van de competitie verloor Vlis singen thuis met 3-0 van Baro nie. Vlissingen-trainer Jo Jan sen merkt op: „We willen er de laatste twee wedstrijden nog iets leuks van maken. Mijn zoon voetbalt bij Baronie en ik kom zelf vaak in Breda. Vandaar dat ik weet dat de wedstrijd Vlissin gen - Baronie ontzettend leeft in Breda. We kunnen dus alweer een felle tegenstander verwach ten. Over het vernederende be- kerverlies van dinsdag tegen Roosendaal zegt Jo Jansen: „Volgend jaar- spelen we toch weer in de KNVB-beker. Zeker acht spelers zaten toch goed in de wedstrijd. We vergaten slechts te scoren." Voor Zierikzee is het doek al ge vallen. De degradant van de tweede klas krijgt zondag WVO op bezoek, dat nog titelkansen heeft. Zierikzee-trainer Jack Schipper: „Uit hebben we met 2-0 gewonnen. En we zullen on danks alles onze sportieve plicht vervullen." Goes-trainer Ron Schrier kijkt al verder vooruit dan de thuis wedstrijd tegen RKDVC zon dag. „Ik hoop dat de laatste wed strijd tegen DBS uit Eindhoven slechts een formaliteit is. We hebben nog twee punten nodig om veilig te staan. Goes verkeert momenteel in een vormcrisis." OPEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1990 | | pagina 41